ERIC DE NOORMAN STREEKNIEUWS Mars platter dan vermoed Ongeregeldheden in Londonderry Cadeau voor Chili Flitsen uit het buitenland Aardgasprijs en glastuinbouw De Heer der Heruli Wat biedt de BEELDBUIS? OOSTERLAND Stichting „Vaikenheide" In het vierde of laatste kwartaal van het vorig jaar werd ook hier ter plaatse de wekelijkse busjescollecte gehouden ten bate van de Stichting „Vaikenheide" te Maarsbergen. Het gebeurde onder leiding van mevr. H. van der Werf-Nouwen, door enige jongedames. De opbrengst bedroeg het bedrag van f 91,60. Een woord van dank aan diegenen die wekelijks dit mooie en nuttige werk willen ge denken met een gift, en aan de lei ding en de collectanten, is hier zeker niet misplaatst. BRUINISSE N.C.V.B.-afdeling Heden (donderdagavond 20 janua ri) vergadert de Ned. Chr. Vrouwen bond afd. Bruinisse in het hervormd verenigingsgebouw. De heer Vierge ver zal daar een lezing houden, opgeluisterd met fraaie dia's over een op landbouw betrekking hebbend onderwerp, min of meer als verras sing voor de leden bedoeld. Opening dorpshuis De opening van ,,'t Durpsuus" te Bruinisse zal plaats vinden op don derdag 23 maart. Commandowisselingen openbare basisschool Tijdens de op vrijdag 28 januari te houden ouderavond zal afscheid ge nomen worden van de heer B. de Haan. als hoofd van de openbare ba sisschool te Bruinisse. Het nieuwe hoofd, de heer M. A. van Witsenburg die 1 februari in dienst treedt, zal op deze ouderavond tevens aanwezig zijn en kennismaken met de ouders. Vergeefse reis naar Waddenzee De korte doch hevige vorst, heeft enkele tientallen mosselkwekers uit Bruinisse, Ycrseke Zierikzee en Tho- len een vergeefse reis naar de Wad denzee doen maken. Daar de vorst in Zeeland pas maanmorgen begon, vertrok men zondagnacht gewoon naar de Wad denzee, met de gedachte dat men woensdag of donderdag zijn lading weer zou kunnen afleveren. Onder weg kwam men tot de ontdekking, dat de vorst zo hard toesloeg, dat men op het Wad onmogelijk zou kunnen vissen. Dinsdag kwamen daarom de eersten al onverrichter zake leeg terug, men wilde niet het risico lopen, op het Wad ingevroren te raken en in de loop van woens dag volgde de rest. En toch was er onder de aange voerde partijen aan de mijn te Yer- seke nog een vracht uit de Wadden zee aanwezig, een Yersekse kweker had toch nog kans gezien te vissen en op tijd naar huis terug te keren. MOSKOU, 19-1. De twee Sowjet- Russische ruimtesondes „Mars 2" en „Mars 3" die nu bijna twee maanden rond Mars draaien, hebben aange toond dat de rode planeet aan de po len meer afgeplat is dan tot dusver werd aangenomen, en wel minstens 50 procent meer, zo heeft het Sow- jetrussische persbureau Tass woens dag meegedeeld. De Russische geleerden zijn tot deze gevolgtrekking gekomen door dat de verandering van de banen van de ruimtesondes groter is dan was berekend. In nog geen maand is het punt waar Mars-2 de planeet het dichtst nadert 150 km lager komen te liggen, namelijk van 1.250 km. naar 1.100 km. De baan van Mars-3 heeft eenzelf de verandering ondergaan. APELDOORN. In een Apeldoorns ziekenhuis is de 36-jarige mevr. J. B. de Wal-van den Essenburg over leden, die begin deze maand ernstig werd gewond bij een aanrijding op de Ugchelseweg. BELFAST, 20-1. In de Noordierse stad Londonderry is de politie woens dagavond slaags geweest met tiental len mensen die de brandweer belet ten een brand in een fabriek te blus sen. Vier politiemannen raakten ge wond. De brand was ontstaan na de ontploffing van een bom waardoor aanzienlijke schade werd aangericht. Later werd in de wijk Bogside een Britse patrouille beschoten. Russische vissers laten zich moeilijk opbrengen WASHINGTON, 19-1. De ijsbrekei' „Storis" van de Amerikaanse kust wacht is er niet in geslaagd twee Russische vissersschepen, die in de Beringzee binnen de Amerikaanse 12-mijlszöne zijn aangetroffen, op te brengen naar de marinebasis Adak op de Aleoeten. Er is een tweede ijsbreker heen gestuurd, de „Balsam". Over twee dagen kan hij op de plaats van de confrontatie zijn, 540 mijl van Adak. Geen zendtijdbeperking meer in Engeland LONDEN, '20-1. De Britse regering heeft de beperking van de zendtijd bij radio en t.v. opgeheven, waardoor deze in theorie dag en nacht in de lucht zouden kunnen blijven. Tot dusver hadden de grote t.v.- stations - BBC-1 en de commerciële - een zendtijdvergunning tot maxi maal 3.330 uur per jaar en niet meer dan 55 uur per week. De regering zei de tijd nog niet rijp te achten voor een tweede commer ciële t.v.-zender. De niet-commerci- ele BBC heeft twee netten. Bankrover (gepakt) nam gijzelaarster mee CANNOCK ((Engeland), 19-1, -Na een wilde achtervolging door een 10- tal politie-auto's over kronkelpaden bij Cannock in midden-Engeland is een bewapende bankrover aangehou den en het 17-jarige meisje dat hij gegijzeld had, bevrijd. De man was dinsdagavond het huis van bankdirecteur Griffith in Mid- dletown, in noord-west Engeland, binnengestormd en had gewaar schuwd, dat hij, als hij de volgende ochtend geen 80.000 gulden zou krij gen, het gezin van Griffith kwaad zou doen. Toen de bank woensdag ochtend openging, kreeg hij het ge vraagde bedrag. Hij nam behalve het geld ook de dochter mee na de mededeling, dat haar niets zou over komen als hij een half uur respijt zou krijgen voordat de politie zou worden ingelicht. Na een dolle rit slaagde de politie er in, de auto van de dief aan te hou den. Arts verongelukt LELYSTAD, 20-1. - De 47-jarige huisarts J. Balten uit Lelystad (Oos telijk-Flevoland) is woensdagavond met zijn auto over de kop geslagen en in een sloot terecht gekomen. De heer Balten kwam hierbij om het le ven. Zijn auto is waaz-schijnlijk geslipt door het gladde wegdek. Dokter Bal ten had enige tijd geleden bekend heid gekregen door zijn deelneming aan de VARA-quiz „Per seconde wij zer". V eraielzuclitige Zeeuwse jeugd MIDDELBURG, 19-1. Vernielzuch- tige jeugd heeft in 1971 voor 400.000 gulden schade aangericht aan de 220 kleuterscholen in Zeeland. Dit zei de inspecteur van het kleuteronderwijs in deze provincie, de heer H. Ver boom, woensdag bij de opening van een nieuwe school in Middelburg. In dit gebouw is voor de opening al twee keer brand gesticht. Vooral nieuwe scholen in pas op gerichte wijken moeten het ontgel den. In St. Jansteen (Zeeuws-Vlaan- deren) gebruikten jongetjes het dak van een kleuterschool als voetbal veld. Schade 100.000 gulden. SCHIPHOL, 19-1. Met een vracht vliegtuig van de Braziliaanse lucht vaartmaatschappij Varig zal donder dag (vandaag) vanu.it Frankfort tele- communicatieapparatuur van Philips naar Santiago de Chile worden over gevlogen. De 7 ton wegende appara tuur ter waarde van f 1,1 miljoen is een geschenk van de Nederlandse re gering aan die van Chili. BELFAST. Een sergeant van het Britse leger die uit Ulster naar de Ierse republiek was gevlucht en daar politiek asiel had gevraagd, is van mening veranderd en naar zijn on derdeel in Noord-Ierland terugge keerd. ISTANBUL. De bemanning van het Sowjet-marineschip Irgiz is overge stapt op een ander Sowjet-schip na dat de 3.000 ton metende Irgiz in de Zee van Marmora aan de grond was gelopen en pogingen het vlot te trek ken waren mislukt. DACCA. Sjeik Moedjiboer Rach- man, premier van Bangla Desj, ver werpt het leiderschap van een ver enigd Pakistan. Een voorstel in die trant van de Pakistaanse president Bhoetto komt volgens de sjeik tien maanden te laat. PITTSBURG. Een Amerikaanse onderneming zal 825.000 dollar (ruim 2,68 miljoen gulden) smartegeld be talen aan een ingenieur die door ra dioactieve straling een arm en beide benen heeft verloren en wiens leven men slechts door bottransplantatie heeft kunnen redden. MADRID. Opnieuw hebben zich in de universiteitsswijk van Madrid on geregeldheden voorgedaan. De stu denten, die voor de tweede achter eenvolgende dag de colleges boycot ten, bekogelden de oproerpolitie met stenen. Zij blokkeerden verscheidene wegen die naar het universiteitster rein leiden en riepen leuzen als „So lidariteit met de medische studen ten". CAIRO. „De Verenigde Staten zijn de Arabisch-Israëlische strijd inge gaan, aan de kant van Israël en te gen de Arabieren, door de Joodse staat toe te staan, Amerikaanse mi litaire apparatuur te vervaardigen". Dit heeft de Egyptische president, Sadat, op een bijeenkomst van het nieuwe kabinet verklaard. SAN FRANCISCO. De scheep vaartmaatschappijen aan de Ameri kaanse westkust hebben besloten la dingen militaire goederen voor Viet nam en bases in het gebied van de Stille Oceaan te weigeren zolang de maandag hei-vatte havenstaking voortduurt. SALISBURY. Een voormalige pre mier van de regering van Zuid-Rho- desië, Garfield Todd en zijn 28-jari- ge dochter Judith zijn dinsdag op hun boerderij in de buurt van Salisbury gearresteerd. Dit is door de echtge note van de oud-premier verklaard. RIO DE JANEIRO. In de afgelopen dagen zijn in Brazilië vier lijders aan builenpest overleden. De ziekte heerst in de Sierra Ibiapaba, in het noor den van het land. AMMAN. - Generaal Mohammed Daoud, premier van koning Hoes seins militaire regering tijdens de burgeroorlog in 1970, is woensdag in een ziekenhuis in Amman aan een hersenbloeding overleden. Hij is 58 jaar geworden. VICTORIA. Een particulier straal- vliegtuigje met negen personen aan boord, onder wie William Wright, de directeur van de grootste ledermaat schappijen in de V.S., is tijdens de landing in dichte mist tegen een paal gevlogen, ontploft en uitgebrand. Al le inzittenden verloren het leven. GWELO. Na de ongeregeldheden in de Rhodesische stad Gwelo, waar bij een grote menigte zich te buiten is gegaan aan vernielingen en plun dering, was het dinsdagavond rustig. Zwaar bewapende militairen en po litiemannen patrouilleerden evenwel nog door de stad omdat men vreest voor een heropleving van de relletjes BEIROET. Naar van welingelichte zijde in Beiroet verluidt, hebben de Palestijnse verzetsstijders in Zuid- Libanon er mee ingestemd voorlopig hun activiteit tegen Israël te beper ken. V LAND- EN TUINBOUW Prijsindexcijfers over november 1971 DEN HAAG, 19-1. Volgens mede- deling van het C.B.S. bedroeg het groepsindexcijfer voor de akkerbouw produkten in november 1971 105 te gen 120 in de overeenkomstige maand van 1970. Ook voor deze maand liep alleen de prijs voor bruine bonen op, terwijl alle andere produkten van deze sector een daling vertonen. Het groepsindexcijfer voor veehou- derijprodukten liep, vergeleken met november 1970, met 13 punten op tot 128, terwijl de prijzen voor slacht- kuikens en -eenden gelijk bleven, liepen alle andere produkten in deze sector in prijs op. Landbouwprijzen voor 1972/1973 LUNTEREN, 19-1. Als de Europese Commissie, met haar nieuwe voor stellen over de landbouwprijzen voor 1972/73 ver achterblijft b(j de wensen van het Europese parlement, dan kan dat bepaalde politieke conse quenties hebben. Het Europese parlement zou in zo'n geval duidelijk moeten overwe gen wat het te doen staat, dr. S. L. Mansholt, vice-voorzitter van de Eu ropese Commissie, zei dit dinsdag in de akkei'bouwconferentie van de Christelijke Boeren- en Tuinders- bond in Lunteren. Tegenover het oorspronkelijke voorstel van de Europese Commissie: voor het genoemde prijsjaar een ver hoging met gemiddeld 3 procent, heeft het parlement een gemiddelde verhoging met 8pcl geëist. Dr. Mansholt vond dat redelijk en was er verheugd over dat dit door het parlement vrijwel unaniem was aanvaard. (De Gaullisten waren te gen maar drie grote fracties waren er op twee enkelingen na voor). DEN HAAG, 19-1. Minister Lang- man van economische zaken wil, wat de aardgasprqzen betreft, de glas tuinbouw niet anders behandelen dan andere grootverbruikers. Hij heeft de Gasunie toegestaan, het in de overeenkomst voor groot verbruikers ingebouwde prijsplafond los te laten en meent dat het alge mene energiebeleid geen uitzonde ring voor de glastuinbouw mogelijk maakt. Wel zal hij voor deze be drijfstak het huidige plafond nog tot 1 juli handhaven, zodat het tijdens het stookseizoen nog behouden blijft. De minister heeft dit uiteengezet in een gesprek, dat het samen met minister Lardinois van landbouw met het Landbouwschap heeft gehad. De aardgasprijs blijft aan de olie prijs gekoppeld. Tot nu toe kon, bij een stijging van de olieprijzen, de aardgasprijs niet verder volg'en dan tot het plafond, voortaan kan hij verder meestijgen. Heffingen en restituties nog onmisbaar BONN, 19-1. Het stelsel van hef- fingen en restituties op landbouw- produkten aan de grenzen van de lan den der Europese Economische Ge meenschap kan niet worden afge schaft zolang de koersverhoudingen worden bepaald door middenkoersen in plaats van door officiële paritei ten. Minister van economische zaken Karl Schiller van West-Duitsland heeft dit woensdag verklaard in de Bondsdag, waar hij een uiteenzetting gaf van de regeling die de groep van tien (voornaamste westerse industrie landen, waaronder Nederland) de vo rige maand in Washington heeft ge troffen om een eind te maken aan de internationale geldcrisis. DEN HAAG. Prinses Beatrix en prins Claus zullen bezoeken brengen aan de provincies Gelderland (8 t/m 10 mei), Noord-Brabant (6 t/m 8 juni) Utrecht (22 t/m 24 augustus) en Zee land (27 t/m 29 september). Vrijdag 21 januari, 20.35 uur. De Kleine Waarheid. In deel 23 speelt Henk van Ulsen de rol van Andreus Bleyleve. 12. Zacht glijdt het schip over de bijna spie gelgladde zee. Het Is stil weer en de golven schijnen uit te rusten van de gesel van wind en storm. Somber kijkt de jongen in de boeg naar het slaphangende zeil en zijn blikken glijden weg over de zee, alsof hij daar in de eindeloze verte een antwoord zoekt op de vragen die hem kwellen. Nog hoort hij de woorden van zijn vader cn de aankondiging van zijn vertrek. De dagen vóór hot schip af voer. heeft hij zich gekweld gevoeld door spottende blikken en verkapte toespelingen. Wat slaat hem nog meer te wachten!? Bogul, een verweerde krijgsman, die door Heer Robart belast is met de leiding van dc tocht, werpt zo nu en dan van terzijde een blik op dc knaap, die aan zij hoede is toever trouwd. In zijn ogen ligt de onuitgesproken vraag: „Hoe kan de zoon van de dappere Ro bart zo'n slappeling zijn?" De mannen aan de riemen, die met hun spierkracht de wind moeten vervangen, den ken hetzelfde, maarze zeggen het ook. Een grove kerel, met een felrode haardos, voert het hoogste woord. „Hé daar?", roept hij één van zijn makkers toe. „Ziet ge nog geen herten zwemmen? Onze jonge held moot toch zijn hoeven nog verdienen?" Een bulderend gelach klinkt op. „Dat komt wel in orde bij dc Noorman. Helge!" kaatst een ander terug. „Die heeft een voorliefde voor jongens met karnemelk in hun aderen!" Allan staart zwijgend voor zich uit cn hij tracht zich te houden alsof hij de schimp scheuten niet hoort. Doch Helge's zware, door dringende stem eist opnieuw aller aandacht op. „De Noorman heeft nóg zo'n voorliefde?" buldert hij- „Jonge hertjes aan het spit ge braden!" Allan huivert en hij moet zich bedwingen om de kerel niet naar de keel te vliegen. VRIJDAG 21 JANUARI. NED. I. Na het eerste nieuws komt Zeskamp-extra, een beslissingswed strijd tussen Zelhem en Bladel. Ver volgens een nieuwe aflevering van Little Women. Professor Bhaer en Jo kunnen het goed met elkaar vinden. Waar 't kabinetsberaad toe leidt, ko men we te weten in Hier en nu, dat o.m. premier Biesheuvel een vraag gesprek afneemt. De vervolgsserie De Kleine Waarheid nadert nu snel haar einde. Vanavond de 23e van de 26 af leveringen. De moeder van Marleen bemoeit zich nauwelijks met haar omgeving. Als ze uitgaat zegt ze niet ivaarheen. Marleen maakt zich daar over zorgen. Satire biedt vervolgens Farce majeure. Henk Mochel ver toont daarna zijn programma „De kluizenaar van Lea la". De documen taire staat in verband met de wereld lepra-dag op 31 januari. Aan het eind van de TV-avond studeert Jan Pas veer een nieuw bijbelliedje in. NED. II. Op de VAR A-avond aller eerst een aflevering-van Hier is Lu cy. Lucy Carter beleeft een van de dolste episodes uit haar leven. Betty v. d. Laan. Gerrit Eerenberg en Wim Bosboom geven in Koning Klant weer waardevolle adviezen door aan de consument. Een kennismaking van een nieuwe politieserie kan men na het nieuws van 8 uur verwachten, die in de plaats komt van JasonKing, van welke serie voorlopig geen afle veringen meer voorradig zijn. Maar zo op het oog heeft de VARA in Af deling Fraude - zo heet de nieuwe serie - een goed alternatief gevonden. De eerste aflevering heet „Heeft iemand George gezien?" De belang rijkste figuren zijn brigadier Vicky Hicks en inspecteur Gamble. In de quiz Twee voor twaalf, ontvangt Joop Koopman dit keer allemaal nieu'we kandidaten. Aktualiteiten ziet men in Achter het nieuws en in Den Haag vandaag. Informatie over to- toneel, ballet en beeldende kunst en filmtips, die wellicht zijn nut hebben in het weekeinde, worden tenslotte gegeven in de NOS-rubbriek „Uit de kunst". VRIJDAG 21 JANUARI. NED. I: 10.45 Schooltelevisie; 18.45 Fabeltjeskrant18.55 Journaal; 19.05 Zeskamp-extra; 19.30 Little women; 20.00 Journaal; 20.21 Hier en nu; 20.30 De kleine waarheid; 21.35 Farce zna- jeure; 22.00 De kluizenaar van Laela; 22.40 Tekst en uitleg; 22.50 Journaal. NED. 11; 18.45 Fabeltjeskrant; 18.55 Journaal; 19.05 Hier is Lucy19.30 Koning Klant; 20.00 Journaal; 20.20 Afdeling Fraude; 21.10 2 voor 12; 21.55 Achter het nieuws; 22.35 Jour naal: 22.40 Den Haag vandaag; 22.45 Uit de kunst. ZATERDAG 22 JANUARI. NED. I. De KRO laat in de mid daguren als nieuw feuilleton voor de jeugd de aloude rattenvanger van Hameln opdraven. De muziek is van Joop StokkermansHarry Geelen zorgde voor de tekst. Voorts in de middaguilzending van de KRO de 4e ronde van de quiz „Klassewerk". dit maal leerlingen van de Minister Cals school in Almelo, van de Tamboerijn In Zevenaar en van de St. Nicolaas- school in Nijmegen. Hel avondpro gramma biedt alleen de vaste onder delen Daktari, de Berend Bovdewyn Kwis en de actualiteitenrubriek Brandpunt. In Daktari gaat hel om een vader cn ccn zoon die gewapend met fototoestellen het ocrivoud in gaan. Pa blijkt allesbehalve een flin ke vent te zijn. B\j Berend Boude- wijn weer prijzen winnen en wal ontspnnnizig dank zij medewerking ran Gicd Jaspers. Fred van Doorn. Hugo Hcinen cn Bep Weslenborg. NED. II. Op hel tweede net gaat dc AVRO rn» sfarl met een nieuwe de tective-serie. Dc reeks werd aange kocht van db Amerikaanse TV-maat- schnppij NBC, die de serie baseerde op eerder uitgebrachte World Pre mière films als Ransom for a dead man en Prescription: Murder. Net als in deze films speelt Peter Falk de hoofdrol. In dc aflevering van van avond laat Co'umbo zich nip* van de Wijs brengen rloor een geraffineerde advocate, die de rechthavl; en hogc politicpiclen om dr luin weet le lei- den. doch aan Colombo een kwaaie heeft, omdat dcc haar rerhanffjes niet gelooft. Behatve AVRO's Sport- panorama (met natuurlijk hel doel punt van de maand) voor de 2e maal in dit seizoen „Luisteren naar Hai- tink", waarin Haitink, sedert 1957 eerste dirigent van het Concertge bouw Orkest, laatstgenoemd orkest dirigeert en uitleg geeft bij hetgeen gespeeld wordt. De avond wordt be sloten met een verslag van de van daag gespeelde wedstrijden in het kader van het 34e Hoogovenschaak toernooi. ZATERDAG 22 JANUARI. NED. I: 9.00 Teleac; 11.45 Schaat sen; 16.00 Journaal; 16.02 Klassewerk 17.00 Kunt u me de weg naar Ha meln vertellen, meneer?; 18.45 Fabel tjeskrant; 18.55 Journaal; 19.05 Dak tari; 20.00 Journaal; 20.21 Berend Boudewijn Kwis; 22.00 Brandpunt; 22.50 Epiloog; 22.55 Journaal. NED. II: 18.45 Fabeltjeskrant; 18.55 Journaal; 19.05 Van den leevene ons Heeren; 19.25 Nader bekeken; 19.45 Ten slotte; 20.00 Journaal; 20.21 Co- lumbo; 21.50 Sportpanorama; 22.20 Luisteren naar Haitink; 23.20 Hoog- ovenschaaktournooi; 23.25 Journaal. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Harderwijk: H. Jon- gerden, Veenendaal; te Rijnsburg: H. van Ni el; Scheveningen; te Ede: T. ven 't Veld Waddinxveen; te IJssel- muiden: W. van Gorsel, Oude Tonge; door de classiscale vergadering van Arnhem tot pred. b.g.w.w. (zieken huis pred. Chr. Streekziekenhuis te Bennekom): R. C. Cuperus, Ede. Geref. Kerken Beroepen te Mariënberg: M. M. den Hollander, kand. te Klaziena- veen; te Zutphen: G. O. N. Veen- huizen, Alphen aan de Rijn. Aangenomen naar Steemvijk: W. E. Hoekstra, Arapoti (Brazilië). Chr. Geref. Kerken Beroepen te Ouderkerk aan de Am- stel: A. van de Weerd, kand. te Apeldoorn; te Ermelo: G. Leendert- se, Zwijndrecht. Bedankt voor Rotterdam-Centrum: J. J. Rebel, Hilversum. Beroepbaar A. v. d. Weerd, kand., Vlijtseweg 39, Apeldoorn. Geref. Gem. Beroepen tc Bodegraven: G. Schipaanboord, Rollerdam-Z; le Unionville: L. Blok, Beekbergen. Bedankt voor Nieuwdorp: E. Vc- nema, Zwijndrecht. Geref. Kerken Beroepen te Nederhorst den Berg: J. C. Bos, kand. te Nederhorst den Berg, die dit beroep heeft aangeno men. De classis heeft prep. geëxami neerd en beroepbaar verklaard dc heer J. C. Bos, Dammerweg 16, Ne derhorst den Berg. Geref. Kerken Vrijgemaakt (builen verband) Beroepen te Baarn: M. R. v. d. Berg, Oestgcest. „Trouw moet blijken'" DEN HAAG, 19-1. Hel landelijk financieel appel „Trouw moet blij ken" dat de Hervormde Kerk van 23 januari tot 5 februari a.s. gaat houden cn waarbij het erom gaat de financiën van dc plaatselijke ge meenten te versterken, trekt grote aandacht bij andore kerken. De Her vormde Kerk gaat voor het eerst in haar geschiedenis in ccn landelijk appel gedurende veertien dagen dc aandacht van de kerkleden voor de plaatselijke financiën vragen. Het gaal in eerste instantie niet om geld maar om toezeggingen die gedurende 1972 In termijnen kunnen worden be taald. Scheepvaartberichlen Afcida, 15-1 1320 m. r.o. Sombrero. Atys, 15-1 van Dampier naar Singa pore. Calaman s. 15-1 van New York lïiJcrma. 14-1 van GecTong naar Mcnn al Fahal. Kelletin, 15-J Yokohama. Kenia, 15-1 aank. Hongkong. Vlieland, 15-1 Takoradi.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 5