Bijna opgelost probleem-Duitsland bederft milieu-konferentie BLIK DOOR HET .WERELD Scholen te Oosterland naderen voltooiing in beslag genomen VENSTER Snip en Snap naar Amerika (INGEZONDEN STUKKEN Apparatuur abortuskliniek te Amsterdam Sluiting Grevelingen verminderde inkomsten mosselvissers Nog eens het scholencomplex Een belangrijk initiatief om de we reld leefbaar te houden dreigt te mis lukken doordat er nog altijd een Duitse kwestie is. Dit initiatief is een konferentie over milieubeheer die deze zomer in Stockholm bijeenge roepen is door de Verenigde Naties. Alle 134 leden komen, China inkluis, want het besef leeft wel overal dat het in het belang van ieder land is te voorkomen dat deze wereld in zijn eigen vxiil stikt. Er zijn drie jaar no dig geweest om alle V.N.-leden te overtuigen, vooral de ontwikkelings landen die zelf door gebrek aan in dustrie niet zo veel bijdragen aan de vergiftiging van de dampkring en de oceanen - maar ze ademen natuur lijk ook lucht en ze eten ook vis uit de zee en bovendien moeten ze uit kijken dat zij niet de ergste fabrie ken krijgen als in de industrielanden dure maatregelen voorgeschreven worden om de produktie zo zinde lijk mogelijk te houden. In de algemene vergadering werd besloten dat ook niet-leden van de V.N. die wel deel uitmaken van an dere V.N.-organisaties uitgenodigd zouden worden, wat met name voor west-Duitsland geldt. Echter niet voor oost-Duitsland. Dit land ook xiit te nodigen beschouiven de V.S., En geland en Frankrijk als een verkapte erkenning en dit loensen zij niet, al thans ze willen het hun bondgenoot west-Duitsland niet aandoen dat nog druk bezig is dit probleem recht streeks met de Oostduitsers uit te praten. Redden De Russen echter aksepteren de miskenning van hun bondgenoot AMSTERDAM, 12-1. De Amster damse zedenpolitie is dinsdagmiddag opgetreden tegen de abortuskliniek die sinds kort op het Baehplein in de hoofdstad in gebruik is. Zeven kilo hasjiesj in beslag genomen ROTTERDAM. 12-1. In een huis aan het Bospolderplein in Rotter dam heeft de recherche uit de Maas stad zeven kilogram hasjiesj in be slag genomen. De politie arresteerde de twee bewoners, de 33-jarige kel ner S. V. en de 25-jarige kelner G. F., beiden uit Rotterdam. Forse stijging werkloosheid Amsterdam AMSTERDAM, 12-1. De werkloos heid in Amsterdam is in de maand december opnieuw fors gestegen. Uit de cijfers van het gewestelijk arbeidsbureau blijkt dat het totaal aantal werkloze mannen in Amster dam thans 7538 (eind november 6483) is. Dit is 3,2 procent van de totale mannelijke beroepsbevolking. Van de werkloze mannen is 41 procent ouder dan veertig jaar. Bij de vrouwen is 43 procent boven die leeftijd. In de kantoorsector bedraagt het percen tage werkloze mannen boven die leeftijd zelfs 47. Vooral in de bouw stijgt de werk loosheid sterk. Koolnionoxyde- vergifling LEIDEN, 12-1. De 79-jarige wedu we T. M. Verdegaal-Klein uit de Mo lenstraat in Leiden is dinsdag aan koolmonoxyde-vergiftiging overle den. Ze werd 's middags bewuste loos voor de kolenkachel aangetrof fen. Portretten voor IKOR-CVK-t.v. DEN HAAG. 12-1. Onder de titel „Zoals gezegd door gaat IKOR- CVK maandelijks in dramatische scenes op de televisie een reeks por tretten schilderen van mensen, die nationaal of internationaal bekend zyn geworden door hun uitzonder lijke betrokkenheid l>ij of invloed op geloof, kerk en christendom. In de eerste aflevering, op 16 janu ari. wordt Sören Kierkegaard, de vader van de existentie filosofie en de psychologie, voorgesteld. De tekst is van Karei Eykman. Kierkegaard wordt 'gespeeld door Frits Vogels onder regio van Krijn ter Braak, die hiermee zijn debuut maakt als tele- visie-regeisseur. De tweede aflevering toont een portret van de Joodse denker Martin Buber en wordt onder regie van Joes Odufré uitgebracht met in de hoofd rol Bernard Droog. In de serie worden ook voorgesteld dr. Abraham Kuvper met Ko van Dijk als Kuyper onder regie van Ton Lensink op tekst van Ben van Kaam, de tragische dichter-theoloog Fran cois Haverschmldt (Piet Paaltjens). de door de nazi's ter dood gebrachte Duitse theoloog Dietrich Bonhoeffor en de Franse schrijfster Simone Weil oost-Duitsland niet en dreigen met de Polen, Tsjechen en andere oost- Europeanen weg te blijven. Waarmee dan tevens de voornaamste zin aan de konferentie ontvalt. Het probleem van de milieuvervuiling is er een voor de hele wereld en zonder deel neming van een belangrijk deel der naties wordt het gesprek zinloos. Vooral voor Europa want oost-Duits land is een van de belangrijkste in dustrielanden en als zodanig tevens een formidabel vervuiler. En de be reidheid om internationale afspraken te maken is er in oost-Europa, vooral doordat men aan den lijve ervaart dat de Oostzee en de Baltische Zee aan hun stranden sterft door het af val van Westduitse, Oostduitse, Pool se, Zweedse, Deense, Finse en Russi- che industriecentra. Er is dus voor deze Europese lan den allemaal een heel urgente reden om gezamenlijk op het nippertje nog te redden wat te redden is en het kan alleen gezamenlijk. En toch we gen redenen van politiek prestige kennelijk zwaarder. Waarbij dan het ivrangste aspekt is dat in principe de hele kwestie al geregeld is met voor zowel oost- als west-Duitsland een lidmaatschap van de V.N. zodra een paar interne af spraken zijn gemaakt tussen de twee Duitslanden. Het kan allemaal for meel binnen een paar maanden ook voor elkaar zijn. Maar in zijn nadagen toont de kwestie-Duitsland, nog even aan hoe funest in velerlei opzicht het is ge weest dat de grote mogendheden al harrewarrend ruim 25 jaar een puz zel steeds ingeioikkelder maakten in plaats van hem op te lossen. Ir opdracht van de officier van justitie, mr. J. F. Hartsuiker, is de voornaamste apparatuur in beslag ge nomen en proces verbaal opgemaakt tegen de behandelende arts (dr. S.) Hij wordt verdacht van overtreding van artikel 251 bis van het Wetboek van Strafrecht, dat abortus strafbaar stelt. Voor zover de heer Hartsuiker wist was er tot nu toe slechts een arts in de kliniek werkzaam. Hij had de indruk dat er „wat erg op commerciële basis werd gewerkt". Dezelfde indruk bestond ook bij de inspecteur van de volksgezondheid, dr. C. Mets. Tussen hem en ,mr. Hartsuiker was nauw overleg over het qnderzoek naar de kliniek. Vol gens de officier werden per dag on geveer tien, meest Duitse, vrouwen behandeld. Na de kapper paspoort terug SINGAPORE, 12-1. Een in Hong- Kong geboren Britse zakenman heeft in Singapore wat. haar en al zijn am bities om daar een zaak te vestigen, verloren. Toen de 29-jarige Malcolm dins dagavond aankwam, stonden de im migratiefunctionarissen er op, dat hij in overeenstemming met de campag ne die tegen lang haar en de hippie cultuur gevoerd wordt, zijn haar (dat nauwelijks tot zijn boord kwam) zou laten knippen. Hij weigerde, waarop zijn paspoort in beslag werd geno men. Hij kreeg een verblijfsvergun ning voor twee dagen. Zijn pas kreeg hij pas terug nadat zijn haar was ge kortwiekt. Malcolm, die met vier anderen een bedrijf voor de vervaardiging van luchtverversers voor auto's wilde vestigen, heeft van dit plan afgezien en zal naar een andere plaats uitzien. I KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND HAARLEM. De afdeling Haarlem van de Partij van de Arbeid heeft een telegram gestuurd aan de Rus sische ambassadeur in Den Haag, waarin wordt geprotesteerd tegen de veroordeling van de schrijver Vladi mir Boekovski. DEN HAAG. De ruilverkaveling Tubbergen is een jaar in de ijskast gezet. Dat valt af te leiden uit een in Den Haag uitgegeven communiqué na afloop van een gesprek tussen minister Lardinois (landbouw) en een deputatie uit het college van gede puteerde staten van Overijssel. DEN HAAG. Prins Claus zal op woensdag 29 maart - nationale boom- plantdag - een boom planten in het recreatiepark Berg en Bos in Apel doorn. Het is de miljoenste sedert het instellen van deze dag. TONGEREN. Het Amerikaanse kunststoffenconcern „Cincinnatie Mi- lacron" gaat een fabriek vestigen in het Belgische Rotcm, ten zuidwesten van Maaseik. Met de bouw wordt binnenkort begonnen. DEN HAAG. De Wiardi Beekman Stichting, het wetenschappelijk cen trum van de P.v.d.A., gaat met een op zaterdag 4 maart te houden con ferentie het feit herdenken dat 25 jaar geleden het eerste rapport van de stichting gepubliceerd werd. De conferentie (in Amsterdam) zal ge wijd zijn aan het onderwerp: Span ningen tussen politieke besturing en zeggenschap voor iedereen. HEERLEN. In Zuid-Limburg zijn drie mannen aangehouden, die zich speciaal toelegden op diefstal van t.v.-apparaten uit schoolgebouwen. In acht maanden maakten ze 23 toe stellen buit. Ook pleegden ze nog in braken in bungalows en confectie fabrieken. EMMEN. De 27-jarige fabrieksar beider R. W. uit Erica heeft bij de polie in Emmen bekend de laatste vijf jaar in Emmen en omliggende dorpen meer dan honderd inbraken te hebben gepleegd in fabrieken en kantoren, waarbij hij in totaal meer dan zestigduizend gulden had buit gemaakt. DEN HAAG. De honderdvijftig mil joen gulden die het kabinet ter be strijding van de zeer hoge werkloos heid in het noorden heeft aangekon digd, kunnen worden gebruikt voor het uitvoeren van Werken op hun prioriteitenlijst waarvoor de midde len tot nu toe ontoereikend waren. BREDA. De 32-jarige Bredanaar C. van V. heeft tegenover de politie bekend dat hij in de tweede helft van het afgelopen jaar viermaal brand heeft gesticht: eenmaal in zijn wo ning en driemaal bij zijn werkgever, de cacao- en chocoladefabriek Kwatta DEN HAAG. De gezondheidstoe stand van een deel van de groep zi geuners, die thans te Amsterdam ver blijft, is van dien aard, dat het niet zonder meer verantwoord is hen uit ons land te laten vertrekken. ROTTERDAM. Een op de vee markt losgebroken koe, die op het punt stond naar het slachthuis te worden afgevoerd, heeft een uur lang door het Rotterdamse stadscentrum gehold en voor veel consternatie ge zorgd. ONSTWEDDE. In Onstwedde heeft een uitslaande brand een boerderij, bewoond door de fam. Zijlstra, vol komen in de as gelegd. Van de in boedel kon niets worden gered. De schade is aanzienlijk. DEN HAAG. De Nederlandse In vesteringsbank voor ontwikkelings landen N.V. heeft met de regering van Indonesië een leningsovereen komst afgesloten, waarbij aan Indo nesië een lening van f 55 min. wordt verstrekt. GOUDA, 12-1. Met ingang van maandag wordt de margarine twee cent per pakje goedkoper. Dit houdt verband met de daling van de grond stof fenp rij zen op de wereldmarkt. DEN HAAG. De Tweede Kamer fractie van de P.v.d.A. heeft in een dinsdagmiddag gehouden vergade ring uitgesproken het nodig te ach ten uiterlijk nog in februari een ka merdebat te houden over de werkge legenheid. Aldus is meegedeeld in een na de vergadering verstrekt communiqué. DEN HAAG. Minister De Koster laat een diepgaand onderzoek instel len naar de mogelijkheden om de ter reinen en de opstallen van de N.V. Pyro te Ossendrecht, een dochteron derneming van het staatsbedrijf Ar tillerie-inrichtingen, een andere be stemming te geven. DEN HAAG. Aan jhr. mr. dr. O. F. A. H. van Nispen tot Pannerden is op zijn verzoek per 1 mei 1972 eervol ontslag verleend als commissaris dei- koningin in de provincie Overijssel. MAASTRICHT. De officier van justitie bij de rechtbank te Maas tricht heeft tegen de 28-jarige inva lide Jubert de J. uit Bocholtz (Lim burg) wegens poging tot beroving zes maanden gevangenisstraf geëist en voorwaardelijke terbeschikking stel ling van de regering. HAARLEM. De commissaris dei- koningin in Noord-Holland, mr. F. J. Kranenburg, heeft aan provinciale staten toegezegd, dat het college in december van dit jaar een nota zal aanbieden over de nieuwe begren zing van het Noordzeekanaalgebied en over de problemen, die zich op dit ogenblik aandienen. UTRECHT. De CAO voor de siga- renindustrie, waarover werkgevers en vakbonden dezer dagen overeen stemming hebben bereikt, onder scheidt zich op twee punten van de tot dusver afgesloten overeenkom sten: een loonsverhoging in guldens inplaats van in procenten en een re latief hoge werkgeversbijdrage aan de vakbonden (ongeveer f 65 per werknemer). AMSTERDAM. Dr. H. J. Witteveen de vorige minister van financiën, is benoemd tot commissaris van de Bank der Bondsspaarbanken N.V. GRONINGEN. Is een 37-jarige man uit het Groningse dorp Eenrum over leden aan papegaaieziekte? De ge meentearts heeft de inspectie van de volksgezondheid en de veeartsenij- kundige dienst in Groningen ge vraagd een onderzoek in te stellen. DEN HAAG. De voorzitter van de 'Europese commissie, Franco Maria Malfatti. zal deze maand in Brussel met de politieke commissie uit het Europese parlement de voorlichting van de Europese gemeenschappen bespreken. DEN HAAG. De verschillen tussen nominale en reële loonstijgingen heb ben in de zes landen van de gemeen schappelijke markt in de periode van april 1970 tot april 1971 sterk uiteen gelopen. Aldus blijkt uit een statis tisch overzicht van de gemeenschap pen. DEN HAAG. .Doorlichting" van de Haagse gemeentebegoting heeft b. en w. genoopt het tekort op de begro ting voor vorig jaar f 3.5 miljoen ho ger te ramen. Aanvankelijk was dit tekort f 16.5 miljoen. MAASTRICHT. De commandant van de rijkspolitie in Zuid-Limburg heeft in een brief aan alle burge meesters in dit deel van de provincie aanbevolen voor het opsporen van .steunfraudes" nog vitale gepensio neerde politiemannen in te schake len. OOSTERLAND, 12-1. Nu het scho lencomplex in de Van den Abeele- straat alhier meer en meer haar voltooiing nadert, komt men by het binnentreden van dit grote gebouw onder de indruk wat een imposant geheel hier wordt gerealiseerd. De meeste lokalen van deze school, zeven in getal, zijn bijna klaar, al leen nog afschilderen, vloerbedek king leggen van linoleum en de be spuiting va nd emuren. Op het ogen blik zijn mannen van Treetex N.V. uit Utrecht bezig om de plafonds in de gangen te leggen van een zeer leuk plafondplaatje van 30.5 x 30.5 c.m. zg. Hansokers-plafondplaatjes, die het geheel een mooi aanzien ge ven. De plafonds in de lokalen zijn van groter platen zachtboard ver vaardigd .die onder de naam Slotax ZIERIKZEE, 12-1. De sluiting van de Grevelingen heeft de mosselvis sers van Schouwen-Duiveland en Tholen in het afgelopen jaar een op brengstvermindering van 50 procent gekost. Het arbeidsbureau in Zierikzee is hier via een enquête achter gekomen Aan de enquête namen 139 vissers deel. Van hen kwamen er 97 met in totaal 48 schepen uit Bruinisse. (De schepen zijn meestal familiebezit.) Een deel van de ondervraagden wil graag visser blijven, maar de helft heeft zich nog niet in een nieu we toekomstsituatie verdiept. Tweederde van de ondervraagden is tussen de twintig en vijftig jaar, 29 procent is ouder dan vijftig, jaar. De meesten hebben alleen lager on derwijs. Bij een gedeelte ligt het jaarinkomen boven de f 30.000. maar vaak moeten daar meer gezinnen van leven. Politie trof lijk aan in auto UTRECHT. 12-1. De rijkspolitie in Mijdrecht is dinsdagmorgen voor een verrassing komen te staan, toen zij een verongelukte auto uit de Ringvaart opviste en daarin een lijk aantrof terwijl aanvankelijk na een eerste onderzoek was aangenomen, dat er niemand meer in de auto zat. Het slachtoffer bleek de 27-jarige onderhoudsmonteur J. Kuinhaar uit Hoofddorp. De politie, die zondag ochtend door voorbijgangers werd gewaarschuwd dat er een auto in de Ringvaart lig, neemt aan, dat de man in de nacht van zaterdag op zondag is verongelukt. Pa rt icu 1 ier secre taresse prinses Margriet DE NHAAG. 12-1. Tot particulier secretaresse van prinses Margriet en mr. Pieter van Vollenhoven is be noemd mej. E. E. M. Ariens (28) in Den Haag. sinds 1970 stafmedewerk ster bij de Haagse Comedie voor pu bliciteit en public relations. Mej. Ariens volgt mej. M. L. de Ferrante op die op haar verzoek op de meest eervolle wijze door koningin Juliana is ontslagen als particulier secreta resse van prinses Margriet. Onderzoek naar verdrinkingsgeval 'T ZANDT (Gron.). 12-1. Op last van dc rechtercommissaris is het on derzoek heropend naar de dood door verdrinking van de 34-jarige mevr. E. Schoonveld-van der Tuuk uit de Groningse gemeente 't Zandt, wier lijk op zondagmiddag 14 november jl. door haar echtgenoot in een sloot achter het gemeentehuis van 't Zandt werd gevonden. Aanleiding tot her opening van het onderzoek is een bij de politie binnengekomen anonieme brief. Over de inhoud van deze brief is niets bekend gemaakt. in de handel zijn. In de grote ge meenschapsruimte zijn de plafond platen gemaakt van donkerrode hout vezelplaten. De centrale verwarming die reeds sinds weken in het gebouw een mild klimaat vootbrengt, kan voor al deze afwerkingen niet gemist worden. Zo zou het bv. niet doenlijk zijn om de plafonds aan te brengen zonder deze droge warme lucht. Trouwens ook voor het schilderwerk kan men geen warmte en droogte ontberen. Bijzonder in het oog val lend zijn de gekleurde glazen bouw stenen met dierenmotieven, aange bracht in de buitenmuur tussen de patio (of binnenplaats) en de gemeen schapsruimte. Deze stenen geven vooral bij kunstlicht een zeer deco ratief effect. Al met al kan worden gezegd dat het twee prachtscholen worden, de openbare lagere en chris telijke school in Oosterland. In het rayon van het arbeidsbureau Zierikzee, omvattende Schouwen- Duiveland en Tholen, is nog geen geval bekend waarin een mossel visser een uitkering op grond van de Delta-schadewet ontving. De direc teur van het bureau, de heer D. Dok man heeft dit meegedeeld. SCHIPHOL, 12-1. Het onverwoest bare duo Willy Walden (66) en Piet Muyselaar (72) is woensdagmiddag met een deel van de andere artisten van de Sleeswijk Revue van Schip hol naar Amerika vertrokken om daar in diverse steden op te treden voor Nederlandse emigrantenkolo nies. Met het komisch tweetal reizen mee Aase Rasmussen, Louis Dusee, Ko van der Heide Wijma en Lily Kok. Als algemeen leider fungeert Dick Binnendijk. Het gezelschap zal de daarvoor ge schikte sketches en liedjes van de huidige Sleeswijk revue ten gehore brengen in twee voorstellingen te Los Angeles en voorts in Salt Lake City, Grand Rapids en Toronto. Arnhemse omgekomen in Frankrijk ARNHEM, 12-1. In Senlis bij Pa rijs is mevr. wed. E. A. van Kapelle- Schnarre uit Arnhem bij een ver keersongeluk om het leven gekomen. De auto waarin zij zat, botste fron taal tegen een vrachtauto. Bij de bot sing liepen een echtpaar en een ook uit Arnhem afkomstige vrouw ern stige verwondingen op. Zij zijn naar het ziekenhuis in Senlis overge bracht. Nóg een plan voor veerdienst Ternetizcn- Hoedekenskerke HOEDEKENSKERKE, 12-1. Weer is er een plan voor een veerdienst Hoedekenskcrke-Tcrneuzen ter tafel Kekomen. Na het plan van een middelbare scholier om een veerdienst voor scholieren te beginnen, wil thans de heer I. A. Burgel. secretaris van het vroegere actiecomité „Behoud veer Hoedekenskerke-Terneuzen" een dienst gaan onderhouden, samen met een Belg. die een grote rondvaart boot heeft. In februari kan hij al met een voetveer beginnen. De busdienst die het provinciaal bestuur van Zeeland per 1 januari heeft ingesteld, voldoet volgens dc heer Burgel niet. Een reisduur van drie uur acht hij te lang. De bus brengt de mensen naar Vlissingen, waar zij de veerboot naar Breskens kunnen nemen. Met de nieuwe veer dienst zou de reis in drie kwartier kunnen worden gemaakt. ENSCHEDE. De minister van C.R.M., mr. P. J. Engels was aanwezig bij de première van de opera „Porgy en Bess" in de Nederlandse vertaling door het gezelschap „Forum". V.l.n.r. Bert Olsson (Porgy), Gxistave Fulle- born (artistiek direkteur), Lia Rottier (Bess) en minister mr. P. J. Engels. „Oosterlands Fanfare" Hij en zij onder het koffiedrinken. Zij: 'k Zaege, weet jie dat het vrie- dagaevend uutvoering is van Oosterlanüs Fanfare Hij: Ik weet naeregens fan. Zij: Jaö tis tog zao. Hij: Zou dien ouwen Van der Oave der ok nog inzitte Zij: Van der Oavên bedoel je. mee un .,n" derachter, ja die zit er nog in. Hij: 't Is raek zo'n ouwe man. Zij: Ja, ik dienke dattun biena 79 jaer is. Hij: Dan zit 'n al een reize in die verenegienge. ZijOe zit et, mommun oak gae Hij: Ja, dat kuste mun best us doe. Zij: Dan kummun nog es een rontje danse oak, want das a zollank ullêe. Hij: Asze dan de veleta ma doe in de kruuspolka, wan anders komt ter niks van tregte. Zij: Dae mot je jeneige noe mae niks van antrekke, dat kunje nog best mit jun ouwe bénen. Hij: Goed. dan goe m'un. aie ma zurgt voa een sgoan overemde. Zij: Ja. das seker, je kan der tog nie in jun engelslerenbroek nae toe, gekoat. Hij: Eie nog koffie vrauwe wan ik mot nog wat gae doe. Zij: Koffie êk nog, mae wat bin jie tog een vrêeden jakkert. Oósterlander VOOR DE VROUW V kunt niet ALLES weten! GEBAKKEN AARDAPPELEN wor den mooi bruin als ze voor het bakken met wat meel zijn besto ven. INDIEN TIJDENS HET KOKEN van aardappelen het zout niet meteen bijgevoegd wordt, koken aardap pelen vlugger. Ook het bijvoegen van margarine - ter grootte van een knikker - doen aardappelen vlugger koken. AARDAPPELEN KUNNEN RAUW OF GEKOOKT als bindmiddel voor de soep worden gebrxiikt. De aardappels worden fijngeraspt in de soep gestrooid. ALS AARDAPPELEN TIJDENS HET KOKEN ONGELIJK GAAR WORDEN, is meestal de oorzaak de verschillende grootte der aard appelen. Neem dan bij 'l koken al leen grote of alleen kleine aardap pelen. maar niet groot en klein door elkaar. AARDAPPELKOEKJES voor de lunch. Neem een paar rauwe ge schilde aardappelen, rasp deze en meng ze met ival zout, peper, mag gi enz. Hel mengsel is al vochtig door het water van de aardappe len. De koekjes worden als drie in de pan gebakken met weinig boter. Vooral goed te gebruiken als u on verwachts gasten krijgt, daar ze heel vlug klaar zijn. BEVROREN AARDAPPELEN. Als aardappelen even gekookt hebben en men het water afgiet, waarna ze weer op het vuur worden gezet met koud water en dan weer laten koken, zullen de aardappelen een fijnere smaak hebben. BRUINE BONEN in een stroopsaus (van melk. 1 lepel stroop en wat bloem of aardappelmeel) vormen een lekker, voedzame warme broodbelegging. BRUINE BONENSOEP wordt wer kelijk voedzaam gemaakt door het toevoegen ran aardappelen, gort- moet en taptemelk. Enquête Arbeidsbureau

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 4