AGENDA C. W. JONKER ONTWERP STREEKPLAN SCHOLWEN-DUIVELAND TOT 11 MAART TER VISIE OP GEMEENTESECRETARIEËN Landbouwschap en vakantie op boerderij „SNELLE START PROEF MET GRONDBANK IS GEWENST" Oudste inwoner van Rotterdam 105 jaar ZIERIKZEE, 5-1. Op de gemeentesecretarieën van Brouvvershaveh, Brui- nisse, Duiveland, Middenschouwen, Westerschouwen en Zierikzee en ten Provinciehuize te Middelburg zal van 11 januari tot en met 10 maart 1972 ter visie liggen het ontwerp streekplan Schouwen-Duiveland, dat bestaat uit twee delen en de strcekplankaart. Gedurende deze periode kan ieder schriftelijk bezwaren tegen het ontwerp indienen bij provinciale staten, die het streekplan zullen vaststellen. Gedeputeerde staten willen het ontwerp in de statenvergadering van 8 september 1972 aan de orde stellen. Zy zullen te zijner tijd een voorstel doen de beslissing over het plan voor twee maanden te verdagen, omdat de wettelijke termijn van vier maanden tussen het eind tijdstip van de tervisielegging en het tijdstip van vaststelling te krap is. De gemeente- en waterschapsbe sturen, diensten, instellingen en par ticulieren (in totaal 38), die hadden gereageerd op het eind maart 1970 gepubliceerde voorontwerp streek plan Schouwen-Duiveland, hebben inmiddels bericht ontvangen, dat in het ontwei-p aan een aantal wensen en verlangens is tegemoet gekomen, terwijl andere Aiggesties niet kon den worden eens opmerki) lgd. Uit de even verzameling van bezwaren mèt de ien zij opmaken, of verre aan hun reac- •t gekomen. Dit boek- ook de verslagen van 19 mei 1970 aan het gewijde openbare hoor- in respectievelijk Zierikzee Alle reacties op het voorontwerp streekplan zijn uitvoerig besproken in de provinciale planologische com missie en in de commissie van ad vies en bijstand voor de streekplan nen uit provinciale staten. Gedepu teerde staten hebben de adviezen van de provinciale planologische commissie overgenomen en, mede naar aanleiding van het advies van de commissie van advies en bijstand, een nadere passage over de sport- visserij opgenomen. Deel 1 van het ontwerp streekplan (dat de resultaten van het onderzoek bevat) is herschreven en aangepast aan de laatst bekende gegevens, ter wijl ook deel II (dat de ontwikkeling in hoofdlijnen met de toelichting geeft) en de kaart zijn aangepast. De voornaamste wyzigingen, die in het ontwerp streekplan zyn aan gebracht in vergelyking met het voorontwerp, hebben betrekking op de verkeersvoorzieningen, het agra risch woon- en werkgebied, de re creatie, alsmede de natuurgebieden en cultuurmonumenten. In het algemeen gedeelte is het hoofdstuk over de ontwikkeling in hoofdlijnen uitgebreid. Het heeft te vens een zwaarder accent gekregen. Ook bij de toelichting is de nadruk meer gelegd op het geven van richt lijnen voor de ruimtelijke ontwikke lingen. Verder is nu een regeling op genomen over de nadere uitwerking en de afwijkingsbevoegdheid van gedeputeerde staten. De verkeersvoorzieningen Wat de verkeersvoorzieningen be treft is, naar aanleiding van een ver zoek van de gemeente Zierikzee (die wat ruimte wil overhouden voor de opvang van de te verwachten groei van de stad), de oost-west-verbin- ding op Schouwen-Duiveland (nieu we Rijksweg 18) iets noordelij kei- van Zierikzee geprojecteerd. Voorts is de Centrale Deltaweg ten noorden van de oost-west-verbin- ding niet meer op de streekplan- kaart aangegeven. In het vooront werp nam deze centrale Deltaweg als noord-zuid-verbinding een be langrijke plaats in. De beslissing over de situering van de vaste oe verbinding over de Westerschelde bij Perkpolder zal niet nalaten een grote invloed uit te oefenen op het tracee van de centraal gelegen noord zuid-verbinding in de Delta. Eén van de verbindingen lijkt mogelijk via Zuid-Beveland, Tholen, Schouwen- Duiveland en Flakkee. Met deze ver binding zal eerst op langere lermijn rekening moeten worden gehouden. Een volgende wijziging heeft be trekking op de recreatieverdeelweg langs de zuidoever van het Greve- lingenbekken, welke oever vanuit noordelijke richting door de Brou- wersdam en de Grevelingendam zal worden ontsloten. Het zwaartepunt van de te verwachten recreatieve ontwikkeling ligt in de zone Scha- rendijke-Brouwershaven-Zonnemai- re. Voorgesteld wordt de recreatiever deelweg voor een deel te handhaven, n.l. het noordwestelijk deel, cn deze verbinding in zuidoostelijke richting door tc trekken en ten oosten van Zierikzee aan te sluiten op de ver binding met de Zeclandbrug. Hier mee wordt tegemoet gekomen aan bezwaren van o.a. Bruinisse en Brouwershaven. De realisering van deze verbinding zal waarschijnlijk uit het westen (aansluitingspunt Scharendijke) be ginnen en al naar gelang van de re creatieve ontwikkeling in zuidooste lijke richting kunnen worden voort gezet. Op de streekplankaart ontbreekt verder de strandontsluitingsweg naar de Oude Hoeve in de Westhoek van Schouwen-Duiveland. Tegen opneming van deze weg waren van verschillende kanten uit een oog punt van aantasting van hot natuur gebied ernstige bezwaren ingebracht, welke bezwaren zijn gehonoreerd. In de toelichting van het ontwerp streekplan wordt nu gezegd, dat ter verbetering van de ontsluiting van de beschikbare stranden het in dc strcekplanperiode nodig kan zijn, dat tussen Haamstede en Rencsse een nieuwe strandontsluitingsweg wordt aangelegd. Deze weg zal te zijner tijd bij een herziening kunnen wor den opgenomen. Concentratie Het ontwerp streekplan introdu ceert een sterke mate van concen tratie in de gebieden waar de recre atiedruk het grootst is, tc weten langs de oevers van de Grcvelingen en het toekomstige Zeeuwse Meer, door de vestiging van kampeerter reinen hier te beperken tot de op de kaart aangegeven concentraties van verblijfsvoorzieningen. Voorgesteld wordt verder de rege ling voor het overige agrarische ge bied - „agrarisch middengebied" ge noemd - te wijzigen, met dien ver stande, dat duidelijker naar beper king wordt gestreefd en dat de in beperkte mate toe te laten kampeer- bedrijven worden getoetst aan scherp geformuleerde richtlijnen. Een ander voorstel is aan het oos telijk deel van het gebied ten noor den van de Hogezoom de aanduiding „verblijfsrecreatie" te geven (in plaats van „landschappelijk waarde vol agrarisch gebied"), maar dan zo danig dat het landschapsschoon zo veel mogelijk behouden blijft. De recreatie Ten aanzien van het hoofdstuk „recreatie" kan o.a. worden gezegd, dat op de streekplankaart de gebie den voor verblijfsrecreatie thans globaler zijn aangegeven. Voorts zijn de natuurgebieden op een aparte kaartbijlage met een scherpe begren zing vermeld. De aanduiding „par keergebieden" is vervallen en ver vangen door „dagrecreatie", omdat dit de algemene lunctie van de be trokken gebieden beter tot uitdruk king brengt. Het verdient, zo wordt opgemerkt, geen aanbeveling aan de gebieden voor verblijfsrecreatie tevens een functie voor permanente bewoning toe te kennen, ook al is dit in de praktijk incidenteel reeds geschied. Indien permanente bewoning wordt toegestaan is te voorzien, dat in aanzienlijke mate ruimte in beslag zal worden genomen, die nodig is om recreanten onderdak te verschaffen. Daarmee zou aan de potenties, die het streekplangebied voor de recre atie heeft, op ontoelaatbare wijze af breuk worden gedaan. Wat de Westhoek van Schouwen betreft wordt afgewezen het voorstel van de Gewestelijke Raad voor Zee land van het Landbouwschap om toe te staan, dat in boomgaarden vijf caravans per hectare kunnen wor den geplaatst. Dit zou, door de grote spreiding van verblijfsvoorzieningen; rampzalige gevolgen hebben voor het landschapsschoon en de hygiëne van het milieu. Het zou het pro bleem van de rioolwaterafvoer op ontoelaatbare wijze vergroten. Een dergelijke regeling past overigens ook niet in een streekplan. De bedoelde fruitteeltgebieden zijn voor een groot deel reeds aangewe zen voor verblijfsvoorzieningen voor de recreatie. Voorgesteld wordt nu de betref fende gronden aan de noordwestelij ke zijde van de Hogezoom en een deel van het gebied ten westen van de Kloosterweg ook deze aanduiding te geven. Zoals bekend is de proble matiek van het kamperen op de boerderij (erf) in studie bij de Pro vinciale raad voor de recreatie). SportvisserU In het ontwerp streekplan zijn nog enkele passages ingevoegd over de sport visser ij. Gezegd wordt, dat bij het inrichten van watersportgebie den rekening zal moeten worden ge houden met de behoefte aan eigen soortige voorzieningen voor de sport- visserij. Indien blijkt, dat bepaalde gedeelten van het Grevelingenbek- ken en het toekomstige Zeeuwse Meer zich in het bijzonder lenen voor deze tak van sport, zal in de omgeving van deze gebieden indien mogelijk ruimte voor de inrichting van sportvissershavens moeten wor den gereserveerd. Tenslotte kan worden meegedeeld, dat het aantal op de streekplankaart vermelde natuurgebieden en cul tuurmonumenten een uitbi'eiding heeft ondergaan in vergelijking met het voorontwerp. Voor dertig mille aan hasjiesj in beslag genomen ROTTERDAM, 5-1. Rotterdamse politiemannen hebben woensdag aan het begin van de avond een inval ge daan in het huis van een koopman in de Kruiskadebuurt en daar 20 kg. hasjiesj gevonden en in beslag geno men. De hasjiesj vertegenwoordigt een handelswaarde van ongeveer f 30.000. De politie, die spreekt van een goede vangst ondernam de actie na een tip. De koopman werd gear resteerd. Student met schaar in huik gestoken DELFT, 5-1. Twee studenten, die dinsdagavond wilden bemiddelen in een ruzie tussen de directrice van een Delfts studentenuitzendbureau en haar echtgenoot, zijn met steek wonden in een ziekenhuis opgeno men. De echtgenoot van de directrice verwondde één van de studenten met een schaar aan een oor en stak de ander met hetzelfde voorwerp in de buik. In het laatste geval was een spoedoperatie noodzakelijk. De toe stand van deze student wordt rede lijk genoemd. Begrafenis oud-premier Cals DEN HAAG, 5-1. Onder zeer grote belangstelling is in Den Haag de uit vaartdienst voor de donderdag jl. overleden oud minister-president J. M. L. Th. Cals gehouden. Tot dege nen die naar. de „Pachalis kerk" wa ren gekomen behoorde prins Claus, die aan de overledene persoonlijke herinneringen heeft in verband met diens bemoeienis bij de totstandko ming van zijn huwelijk met prinses Beatrix. „Het kleine hapje" - onderwerp symposium AMSTERDAM, 5-1. De kleine hoeveelheid voedsel, warm of koud, hartig of zoet, in de wandeling snack genoemd, was woensdag in Amsterdam tydens de 16e Horecava-vakbeurs in het Rai-gebouw iuzet van een symposium. Vier sprekers hebben hun licht laten schenen op deze kleine hapjes, waarvoor zij niet alleen in dc Horeca-wereld, maar ook in bcdryven en instellingen een goede toekomst zagen weggelegd, maar dan moet de snack wel aan enige vuistregels .voldoen. Op dit laatste aandeel hamerde mejuffrouw P. J. A. Bakker van het voorlichtingsbureau voor de voeding. Zij omschreef de vuist regels voor dc snacks, die een bydrage kunnen leveren aan ons voedselpatroon, als volgt aantrekkelijk, laag-calorisch met vet van goede samenstelling, alsmede bactoriologische betrouwbaarheid. Zij zag een taak voor de industrie, die thans nog maar al te vaak te vette en suikerhoudende „happen" levert. Mejuffrouw Bakker wees op de huidige eetgewoonten, die vaak tot een te hoog caloriegebruik leiden. We eten te veel en te eenzydig, we moeten minder en an ders te eten, zo bepleitte zij. We willen vaker kleinere hoeveelheden eten. Het is goed om vaker te eten, maar wel verantwoord, aldus deze inlcidster. Positieve houding DEN HAAG, 5-1. Het bestuur van het Landbouwschap wil tegenover de toenemende belangstelling voor vakantie op de boerderij een positie ve houding aannemen, zo heeft het in zyn woensdag gehouden vergade ring laten blijken. Wel vindt het dat, terwille van landschap en hygiëne, het aantal by een boerderij toe te laten caravans en tenten beperkt moet blijven. Buit hij overval: Honderd gulden AMSTERDAM, 5-1. Bij een gewa- pende roofoverval op een bijkantoor van de posterijen aan de Adm. de Ruyterweg in Amsterdam heeft een ongeveer 23-jarige man woensdag middag f 100,- buitgemaakt. De man die voor sluitingstijd aan een schrijftafel had staan wachten tot de laatste klant het kleine kan toor had verlaten, bedreigde de loketbediende met een pistool. „Geld en vlug", riep hij. De be diende gaf de man een stapeltje bankbiljetten van f 5,-. Toen een tweede employé in het kantoor te rugkwam vluchtte de overvaller. Hij heeft krullend donkerblond haar en was gekleed in een rood le ren jack en een zwarte broek. Tot nu toe is hij spoorloos. Etage uitgebrand - Drie mensen dakloos AMSTERDAM, 6-1. Door een felle uitslaande brand is woensdagavond laat de vierde etage van een woon huis in de 1ste Helmerstraat te Am sterdam verwoest. Een vrouw en een echtpaar die op de in kamers ver deelde zolderetage woonden, zijn dak loos geworden. Zij werden voorlopig door de rampendienst ondergebracht. De oorzaak van de brand was woens dagavond nog niet bekend. Urgentieprogramma van het Landbouwschap DEN HAAG, 5-1. In de verschil lende organen van het Landbouw schap wordt op het ogenblik een ur gentieprogramma van dit schap voor 1972 besproken. In zijn nieuwjaars rede in de woensdagmorgen gehou den bestuursvergadering noemde de voorzitter, ir. C. S. Knottnerus er al vast enige hoofdpunten uit. De proef met een grondbank, zo zei hy, zal snel van start moeten gaan cn zodanig, dat ook een daad werkelijke verlichting van de finan- cieringsproblematiek bereikt wordt. Ten aanzien van het zelfstandigen- vraagstuk kunnen volgens het urgen tieprogramma concrete maatregelen worden genomen. Darmee wordt ge deeld op de zelfstandigenaftrek, de belastingvrije pensioenreserve en de arbeidsongeschiktheidsverzekering. Het nationale beleid voor bedrijfs- ontwikeling zal een begin moeten maken het rentesubsidies aan indi viduele bedrijven. Wanneer er in 1972 een structuurbeleid van de EEG komt, kunnen die nieuwe nationale maatregelen daarbij aansluiten. Het gemeenschappelijk prijsbeleid moet volgens het urgentieprogram ma op basis van objectieve normen de mogelijkheid geven aan de agra rische sector om de algemene inko- DEN HAAG. Dinsdagmiddag werd het stoffelijk overschot van oud-premier Cals ten grave gedragen. Tot de vele belangstellenden bij deze plechtigheid behoorde ook prins Claus, die wij hier zien terwijl hij mevr. Cals condoleert. mensontwikkeling bij te houden. Bij het nationale prijsbeleid zullen de land- en tuinbouwprodukten niet meer in een uitzonderingspositie worden geplaatst. De uitvoering van ruilverkavelin gen zal moeten worden voortgezet. Het wettelijk instrumentarium (in clusief de stemmingsprocedure) zal kritisch moeten worden bezien en aangepast aan moderne agrarische en algemeen planologische inzichten. Er is volgens het urgentieprogram ma dringend een oplossing gewenst voor de onbillijkheid waarmee de Hinderwet wordt toegepast op be staande veredelingsbedrijven (var kens-, pluimvee- en kalverbedrijven) in de land- en tuinbouw. Op het ter rein van de waterverontreiniging zijn duidelijke normen gewenst voor het vergunningenbeleid inzake het lozen op oppervlaktewateren. Landbouwproduktie Ir. Knottnerus vertelde, afgaande op gegevens van het Centraal Bu reau voor de Statistiek, dat de to tale waarde van de Nederlandse landbouwproduktie in het afgelopen jaar met 8 procent is toegenomen de geldwaarde van de uitvoer van lond- bouwprodukten cn voedingsmiddelen steeg als gevolg van de ongunstige prijsontwikkeling minder dan in het voorgaande jaar: in 1971 met 7 pro cent tot 11.8 miljard gulden, in 1970 bedroeg de toeneming 17 procent Toch heeft Nederland ook in 1971 met een agrarisch exportoverschot van 4.5 miljard gulden weer een gro te bijdrage kunnen leveren aan de versterking van de Nederlandse be talingsbalans, aldus de heer Knott nerus. Dc investeringen in dc Neder landse lar.d- cn tuinbouw zijn in 1971 met 15,4 procent teruggelopen tot 1.1 miljard gulden. Men mag daarin volgens dc voorzitter een aanwijzing zien, dat dc agrarische ondernemers minder optimistisch ge stemd zyn over dc toekomst van dc Nederlandse land. en tuinbouw. Hun inkomenssituatie laat immers onvol doende ruimte aan de noodzakelijke investeringen. Het bestuur is tot zijn opvatting geïnspireerd door een in de verga dering met veel waardering ontvan gen nota van de commissie planolo gie van het schap. Daarin wordt een maximum van vijf bij een boerderij te plaatsen tenten en/of caravans genoemd. De discussie over dit onderwerp wordt vooral op provinciaal niveau gevoerd en voorzitter ir. C. S. Knott nerus wilde daar ook de eerste ver antwoordelijkheid laten. Maar hij hoopte toch wel dat de nota van de landelijke commissie planologie in de provincies iets zal uitlokken en zeg de toe dat het landelijke landbouw schap op zijn post zal staan als de rijksoverheid in de zaak betrokken wordt. Drs. D. H. Franssens, de pla noloog van het Landbouwschap, voegde er aan toe dat een standpunt van het landelijke Landbouwschap nuttig is omdat er een landelijke kampeerwet op komst is. Nederland heeft 60.000 bezitters van diploma middelbare school DEN HAAG, 5-1. Het aantal Ne- derlanders dat in het bezit is van een diploma dat bevoegdheid geeft tot het afleggen van universitaire examens is in het tijdvak 1954-1956 tot en met 1966-1968 met bijna 36.000 gestegen tot ruim 60.000. Ruim een derde van deze 36.000 geslaagden van het V.H.M.O. kwamen in het bezit van het diploma H.B.S.-A. Dit blijkt uit de resultaten van een on derzoek van het Centraal Bureau voor de Statistiek naar de regionale aspecten van de overgang van het V.H.M.O. naar het wetenschappelijk onderwijs en van de universiteits- en faculteitskeuze van de eerste jaarsstudenten in de periode 1966- 1968. Secretaresse gewond door raadselachtige schutter ROTTERDAM, 5-1. De Rotterdam- se politie heeft de oplossing nog niet gevonden van een raadselachtige schietpartij, waarbij dinsdagavond een 28-jarige secretaresse uit de Maasstad aan een van haar armen werd gewond. De vrouw werd be schoten toen zij op de Maasboulevard uit haar auto stapte. Zij heeft de po litie alleen kunnen vertellen dat zij vijf knallen had gehoord en dat zij op het viaduct van de Willemsbrug een man had zien staan. De politie vond onder het viaduct 7 patroon hulzen. De verwondingen van de secreta resse zijn niet ernstig. In het Haven ziekenhuis zijn twee stukjes metaal uit de arm gehaald. FORENSENBELASTING SCHOORL, 5-1. De gemeenteraad van Schoorl heeft besloten per 1 ja nuari jl. een forensenbelasting in te stellen voor hen die niet in het be volkingsregister van Schoorl zijn in geschreven maar daar een tweede woning hebben. De belasting varieert van 200 tot 750 gulden al naar gelang de waarde van de woning. Grand Gala du Disque AMSTERDAM, 5-1. Rod McKuen, Johnny Cash, Gilbert O'Sullivari, Iwan Rebroff, The Beach Boys, Hil- degard Knef en de groep Middle of The Road zijn enkelen van de we reldberoemde artisten en groepen die zullen optreden tijdens het Grand Gala du Disque Populaire dat op 25 februari in het RAI-Congresgebouw in Amsterdam zal worden gehouden. ROTTERDAM. 5-1. Mevrouw f. Lccuwcnburg-Hordyk hoopt 25 januari aanstaande haar 105ste ver jaardag tc vieren. Zij is thans dc oudste inwoner van Rotterdam, De vrouw werd op 25 januari 1867 in Charlois geboren. Op 3 mei 1889 trad zij in Barendrecht in het huwe lijk met de heer A. Leeuwenburg. Haar man overleed op 21 september 1933. Sinds 1944 woonde zij tij haar schoonzoon, de heer H. J. Kemper man, die zij heeft overleefd. De man overleed in 1969. Dc verjaardag wordt gevierd bij een andere schoonzoon, de heer J. B. van den Busschc aan dc BcijcrlandseJaan in Rotterdam. Vrijdag 7 Januari Zierikzee Mondragon, clubavond Delta Foto. Haamstede Soosgebouw, 19.30 uur, vergadering Jeugdsoos Big „S". Bruinisse Café Centrum, eilandelijke postdui- vententoonstelling. Zaterdag 8 januari Zierikzee Nieuwjaarsbal C.J.V. aan boord van het m.s. „Schouwen-Duiveland" (lig plaats Luitje), 8 uur. De Vlinder, 10.30 uur, opening wand- kledenexpositie. Bruinisse Café Centrum, eilandelijke postdui ven ten toonstelling. Dinsdag 11 januari 's Landskamer, 3 uur n.m., vergade ring Waterschap. Sch.-Duiveland. De Drie Schorren, 7.30 uur, vergade ring Z.L.M.-afdeling. Brouwershaven Hotel Graaf Floris V, vergadering V.V.V. Brouwershaven. Woensdag 12 januari Zierikzee Herv. Verenigingsgebouw, 2.30 uur, bejaardenmiddag N.C.V.B. Donderdag 13 januari Zierikzee Concertzaal, De Jasperina show, (Z.V.U.). Advertentie Ondanks riolerings- werkzaamheden BLIJVEN WIJ BEREIKBAAR Bloemen en tuincentrum Hogezoom 20 - Haamstede Drie woonwagens van kamp weggesleept HAARLEMMERMEER, 5-1. Op last van b. en w. van Haarlemmermeer heeft openbare werken van die ge meente woensdagmorgen drie woon wagens weggesleept van het woon wagenkamp aan de Vijfhuizerweg aldaar. De afgelopen week stonden er vijf woonwagens teveel op het ge meentelijk woonwagenkomp. dat aan 40 woonwagens plaats biedt. De be woners kregen de aanzegging vóór 5 januari te vertrekken. Twee gaven hieraan gevolg, de wagens van de drie overige gezinnen, die weigerden vrijwillig te vertrekken, werden woensdag naar Utrecht weggesleept onder politiebegeleiding. Moeilijkhe den deden zich overigens niet voor. Het bleef rustig in het woonwagen kamp. Diefstal verdovende middelen uit apotheek DEN HAAG. 5-1, Voor 1 1400 aan verdovende middelen is in de nacht van dinsdag op woensdag gestolen uit een apothekersgroothandel aan de Korte Poten in Den Haag. Men kwam binnen door aan de achterzijde een raam te verbreken. In het pand zijn verscheidene kasten opengebroken. Scheepskok verongelukt LE HAVRE, 5-1. In de haven van Le Havre (Frankrijk) is dc 28-jarige K. A. van Dcudekom uit Rotterdam verongelukt. De man, kok aan boord van de sleepboot „Orinoco" van Smit en Co's internationale sleepdiensten x Rotterdam, gleed bij het van booré gaan uit, raakte met zijn hoofd de kade en viel in het water. Zijn li chaam is nog niet gevonden. Dc .Ori noco" lag in Le Havre gereed voor vertrek met een ponton naar de Noordzee. Kerstbomen J terug in hel bos NUNSPEET, 5-1. In hel Ve- j luwse dorp Nunspect zijn 4 woensdagmiddag onder grote 4 belangstelling van de bevol- 4 king ongeveer 10 kerstbomen 4 teruggeplant in het bos. Hel 4 betrof een klein deel van de 4 duizenden kerstbomen die dit- 4 maal mèt kluit zijn verkocht 4 om een verloren gaan vnn de 4 bomen te voorkomen. De rest 4 van de bomen prijkt nu in Nun- 4 speet en omliggende plaatsen in de tuinen van de Icopers. De f actie (onder het motto „Niet 4 voor de brnnddag, maar voor 4 de plantdag") is op touw gezet f door de Stichting liehoud Na- t tuurschoon Nunspeet. l I

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 2