P.T.T. verving houten barak door een modern postkantoor STREEKNIEUWS Jongelui hielpen Haamsteedse politie ZIERTKZEESCHF. NIEUWSBODE Maandag 27 december 1971 Nr. 21003 Aanwinst voor Snialstad Het exterieur van het nieuwe postkantoor. BROUWERSHAVEN, 23-12. In de rij van nieuwe postkantoren op Schouwen-Duiveland heeft zich vori- ge week - als gemeld - ook de Smal- stad aangesloten. Op de plaats, waar sedert mensenheugnis de „bewaar school", later kleuterschool heeft ge staan is een modern pand verrezen, dat aan alle eisen voldoet. De opening, welke geschiedde door Brouwershavens burgemeester de heer A. P. Schouwenaar, die uit han den van de 9-jarige kleinzoon van de huidige kantoorhouder de heer H. Bolkenbaas, Harry Schouls de sleutel ontving, hangend rond de hals van een zeemeermin, werd voorafgegaan door een bijeenkomst van alle geno digden in hotel „Graaf FiorisV". Hier werd een kort welkomstwoord gesproken door de heer H. M. v. d. Post, direkteur P.T.T. Zierikzee, waarna de heer C. S. Vis, directeur postdistrict Middelburg een overzicht gaf van de post en telegrafie sedert 1860. Het kantoor te Brouwershaven werd vanaf 1920 tot 1965 beheerd door de heer P. Lijbaart. Na diens pensionering (het kantoor was gevestigd op de Markt in het huis van de heer Lgbaart) verhuisde men naar het Bostonplein in een houten barak. „Nu, na 6 jaar, heeft men de be schikking over een riant en modern kantoor, waarmede de P.T.T. hopen- lijk zowel de eigen inwoners als de stroom van badgasten, die ieder jaar in tal toenemen van dienste zullen kunnen zijn", aldus de heer Vis. Bur gemeester Schouwenaar toonde zich zeer verheugd met de nieuwe aan winst voor zijn gemeente en ï'ele- veerde nog eens de verscheidene procedures die gevolgd werden, voordat de bouw gerealiseerd kon worden. Het interieur. (Foto's: Zierikzeesche Nieuwsbode). Het Zeeuws Technisch Instituut DE NHAAG, 25-12. De Kamerleden Van Dijk (VVD) en Roels (P.v.d.A.) hebben minister Van Veen (onder wijs) vragen gesteld over het Zeeuws Technisch Instituut te Goes en hem gevraagd, of hij het verantwoord acht deze instelling op grond van formele bezwaren te laten verdwij nen. De beide Kamerleden noemen het instituut „een instelling, die in bijna vijftig jaar zijn bestaansrecht ten volle heeft bewezen" en wijzen er op, dat het „op handen wordt gedragen" en bijna vijftig jaar heeft voorzien in een groeiende behoefte aan weg- en waterbouwkundigen. ZIERIKZEE Zeeuwse Groenfentelers Organisatie Op dinsdag 4 januari houdt de Zeeuwse Groentetelers Organisatie (Vereniging van Oud-leerlingen der Tuinbouwcursussen) een bijeenkomst in het Huis van Nassau, waarop het woord zal worden gevoerd door ir. H. Sijtstra, tuinbouwconsulent te Goes, die spreekt over het onderwerp: „Ak- tualiteiten in de fruit- en groente teelt". Kerstavond N.CV.B.-afdeling Ook de N.C.V.B. afdeling Zierik zee vierde het kerstfeest. De presi dente, mej. E. C. de Ruiter, heette Auto tegen lichtmast HAAMSTEDE. 23-12. I)ric jonge lui. J. E. Rouw, K. M. Rouw en G. .1. Straffer vervoegden zich 's avonds omstreeks half elf bij wachtmeester Muller in de YVcststraat met de me dedeling: „U moet eens snel meeko men want er is een dronken man op een lichtmast gereden." De wachtmeester reed direct met de auto van de jongelui mee naar de plaats van het ongeluk, een licht mast op de hoek van de kruising Kloosterwog-Serooskerkseweg. doch het bleek dat de persoon en de auto verdwenen waren. Direct werd via de meldingskamer Middelburg de aandacht gevestigd op het naderen de onheil dat zich onder invloed en met een zwaar beschadigde auto rich ting Zierikzee bewoog. De auto van één der jongens Rouw werd weer in geschakeld en de achtervolging be gonnen. Bij Serooskerke werd de combinatie ingehaald terwijl zich ook inmiddels wachtmeester de Bie (snel opgetrommeld), bij hen had ge voegd. Door voor de auto te gaan rij den en de alarminstallatie te laten werken, werd bij tot stoppen ge dwongen. Het bleek een zekere B. J. K. uit Den Haag te zijn die zwaar onder invloed van drank en medicij nen van achter het stuur werd ge haald en ter ontnuchtering werd af gevoerd. De auto bleek zo goed als ..total loss" te zijn en was met twee door de botsing lek geslagen banden toch nog verder gereden. Het was een bijna gloednieuwe Ford Escort. De politie is de jongelui ten zeerste dankbaar voor hun hulp. Het kantoor, dat gebouwd werd door de firma Bijkerk te Burgh heeft naast een ruime hal twee loketten. Ook is er behalve de gebruikelijke telefooncel een fraaie keuken aan wezig. Nu het nieuwe kantoor in gebruiK is genomen heeft de P.T.T. de bus bij de Waag weggehaald en een nieuwe dubbele bus geplaatst aan het eind van de Zuiddijkstraat, zo dat de bewoners uit plan-West ook niet ver befioeven te lopen om hun brieven te posten. Advertentie NUTSSPAARBANK Uw ideale gezinsbank U bent welkom bij uw Nutsspaarbank TERMIJNSPAREN en DEPOSITO'S tot 7 RENTE RENESSE: bij bar „De Luifel", van 9.00-10.30 uur. woensdags allen hartelijk welkom. Na het zin gen van Psalm 95 werd voorgegaan in gebed en daarna werd Lukas 2 vs. 8-14 gelezen. Na de meditatie werd Gezang 10 gezongen. Mevrouw J. C. Verkerke-Timmerman te Dub beldam droeg het verhaal „De witte blinde" van Okke Jager voor. Na de pauze deklameerde mevr. Verkerke: „Het Kerstgedicht" van Ben IJsel- stein en „Hoe Maria de geboorte, het leven, sterven en de opstanding van haar zoon beleefde".. Dit laatste ge schreven door ds. Mijnen. Hierna werden evenals voor de eerste pauze, door het N.C.V.B.-koor o.l.v. mevr. B. v. d. Linde-Florusse en begeleid op de piano door mevr. B. van Opij- nen-Brouwer, kerstliederen gezon gen. Na de tweede pauze werd het „Ere zij God" gezongen waarna alle medewerkenden aan deze avond har telijk werden dank gebracht. Het koor zong nog tot slot „Danklied op het kerstfeest" waarna de avond werd besloten met dankgebed. WESTERSCHOUWEN Eerste nummer „De Gemeentegids" Verschenen is het eerste nummer van het voorlichtingsblad van de ge meente Westerschouwen „De Ge meentegids". Het blad ziet er uitste kend verzorgd uit; het wordt ge drukt op goed papier en kreeg een „ten geleide" mee van burgemeester H. P. Everwijn. Onderwerpen die in de aktualiteiten kwamen of zijn, worden uitvoerig in het blad behan deld, als: de strandreddingsbrigade en vooral de uitvoering van het rio leringsplan. Een ander artikel handelt over het bijstandsbeleid. Aan de orde komen verder: het nieuwe echtscheidings recht en jeugd en natuurbescher ming. Als de gemeente kans ziet dit blad te continueren, heeft Wester schouwen een waardevol publici teitsmedium er bij, waarin men „ei gen" zaken en problemen op de juis te wijze kwijt kan. HAAMSTEDE Gezamenlijke kerstviering Vorige week vierden de herv. vrou wenvereniging uit Burgh en de ger. vrouwenvereniging Haamstede sa men met de Ned. Christen Vrouwen bond het kerstfeest. Mevrouw Van Waveren heette iedereen welkom en hoopte dat de dames samen een heel fijne avond zouden hebben. Na het zingen van gezang 48 1 en 3 ging de presidente voor in gebed. Het kin derkoor van Burgh-Haamstede on der leiding van de heer Hogenstein bracht enkele liedjes ten gehore. Me vrouw Vos begeleidde op de piano. Hierna werd een korte kleuren film vertoond, getitel: „Abraham, de getuige". In beeld werd gebracht de onwankelbare trouw van Abraham aan God en de uiteindelijke belofte van de komst van de Messias aan Abraham. Het kinderkoor zong ver volgens nog twee liederen. Mevrouw Van Waveren zei het zeer te waar deren dat het kinderkoor bereid ge weest was deze kerstviering op te luisteren met het zingen van hun lie deren. Ze overhandigde een enve loppe met inhoud. Mevr. Vos kreeg een bos bloemen en de heer Hogen stein een presentje voor de komen de feestdagen. In de pauze werd cho colademelk gedronken. Mevr. v. d. Kooij las een verhaal, geschreven door J Ooms. Het was getiteld: „Met de tram naar Bethlehem". Mevrouw Leeuwe begeleidde de samenzang op de piano. In de volgende pauze kre gen de aanwezigen, naar keuze, een glas wijn of jus d' orange aangebo den. Zoals iedere kerstviering was er ook nu weer een kerstdeclamatorium, getiteld: „Wij vieren de geboorte van onze Heer". Zes dames verzorgden de liturgie. Declamatie, samenzang en bijbellezing wisselden elkaar af. Mevr. Hack las de meditatie, getiteld „Ontferming". „Onze wereld heeft opnieuw te leren wat ontferming is. Het is een koude, harde wereld. En een wereld zonder ontferming is een wereld zonder God. Zonder ontfer ming is het donker om ons heen. Iemand heeft eens gezegd: In het donker geven slechts zij licht, die zich ontfermd hebben. Het is goed te weten dat het licht van kerst Gods ontferming is". Aan het einde van deze mooie kerstviering gekomen zongen we staande „Ere zij God". ELLEMEET Aan de rijksuniversiteit te Utrecht slaagde voor het doctoraalexamen rechtsgeleerdheid mej. T. A. H. C. van der Slikke. DRE1SCHOR Legaat van 1.000,- Van wijlen mevrouw Van den Bout-van Putten ontving de her vormde kerkvoogdij van Dreischor een legaat van f 1000. Kerstviering bejaardensociëteit De bejaardensociëteit van Drei schor vierde kerstfeest in een sfeer vol versierde zaal van hotel „De Drie Schorren". Mevrouw v. d. Wer- ve opende de bijeenkomst met een hartelijk welkom, in 't bijzonder tot burgemeester en mevrouw Schouwe naar, die als gasten aanwezig waren. Hun bezoek werd op hoge prijs ge steld. Een groepje jongelui uit Dreischor onder de naam „Band zonder Naam" was aanwezig om de gezongen kerst liederen te begeleiden en brachten ook zelf enige nummers ten gehore. Mevrouw De Keijzer las het kerst gebeuren en een kerstverhaal voor, waarna koffie met gebak werd gere serveerd. Hierna werden nog twee kerstverhalen voorgelezen en op nieuw koffie gedronken. In een slotwoord ging de burge meester nader op de betekenis van het Kerstfeest in dat ondanks alle te genstellingen in de wereld van van daag een feest van bezinning is voor iedereen. Mevrouw v. d. Werve bracht dank aan alle medewerkers waarna sluiting volgde met het zin gen van Ere zij God. De aanwezigen bleven hierna nog bijeen voor een gezamenlijke brood maaltijd, aangeboden door de eige naar van „De Drie Schorren". Mevrouw v. d. Werve dankte de fam. v. d. Pol hartelijk voor het ge- bodene onder aanbieding van een mooie plant. NOORDGOUWE Kerstviering zondagsschool Vorige week vond de kerstviering plaats van de zondagsschool. De dienst begon met orgelspel door de heer W. Lokerse, hierna volgde de begroeting en werd gezongen Gez. 1: Hoe zal ik U ontvangen? De kinderen ontstaken de kaarsjes en vervolgens werd gezongen Gezang 8, gevolgd door nog enige gezangen en gebed. Het kerstevangelie werd gelezen door de leidster Ina Rijnberg, beantwoord door het zingen van Stille nacht. Hierop volgde een kerstvertelling met deklamatie, zang en spel. Nadat nog enige kerstliederen waren ge zongen, las mevrouw Nelisse een kerstverhaal. De kerstviering wei'd besloten met de uitreiking van enige bijbeltjes en het zingen van Ere zij God. Vergadering Rode Kruis Vorige week vond in hotel Van der Weijde een vergadering plaats van de afdeling Brouwershaven van het Rode Kruis, onder voorzitterschap van de heer Van Maanen, die zijn te leurstelling uitsprak over de geringe belangstelling voor deze vergade ring. In het bijzonder kwam in deze bijeenkomst aan de orde wijziging van de statuten en huishoudelijk re glement. Na bespreking werd tot de betreffende wijzigingen besloten. Als bijdrage voor de inventaris zal een bedrag van f 1000 worden gestort, een mooi resultaat voor de binnen kort 10 jaar bestaande afdeling Brou wershaven. OOSTERLAND Kerstfeest bejaardensociëteit De bezoekers(stcrs) van de bejaar den soos hielden hun kerstfeest in het hervormd verenigingsgebouw. De leiding berustte bij mevrouw M. Stcutjesdijk-van 't Hoff, die de vrg goed bezochte middag opende met een welkomstwoord tot de aanwezi gen, inzonderheid tot de twee afge vaardigden van de kerkeraad der Herv. Gemeente, de ouderlingen Jac. van der Maas Cz. en H. A, van der Werf. De heer Van der Maas ging hierna voor in gebed, waarop gezongen werd Gez. 1 1, 2 en 3. Ouderling Van der Werf las het Kerstevangelie uit Lukas 2 en hield een inleiding over „Het Geloof". Mevr. Schouls las een gedicht en gezongen werd Gez. 10 1 en 7.. Mevr. M. Kloote-van t Hoff las voor: „Het Kerstfeest van mevr. Dam". Na het zingen van Gez. 15 1 las een lid van het damescomi té, mevr. H. van der Werf-Nouwen een Kerstverhaal voor getiteld: „Het Licht daalde neder". Verder volgden nog bijdragen van mevr. Nikerk-van der Haven en van mej. A, E. Boot. Tussen al deze puhten werd getrac- teerd of? thee, chocolademelk en kerstgebak. Mevr. Stoutjesdijk sprak een dankwoord tot allen die aan het welslagen van dit kerstfeest hadden meegewerkt, waardoor dit tot een succes is uitgegroeid. Namens de be jaarden sprak de heer Willem Kloote dankwoorden voor deze fijne middag waarna ouderling Van der Werf ein digde met dankgebed. Staande zong men tenslotte het bekende „Ere zij God". Het orgel werd bespeeld op deze feestmiddag door mevr. J. Ca pe! le-Beije. Kerstfeest vrouwenvereniging Aan de hand van een kerstliturgic vierde ook de chr. vrouwenvereni ging „Martha" donderdagavond jl. haar kerstfeest in het hervormd ver enigingsgebouw. De leiding berustte bij mevr. J. van 't Hoff-Dorst, die na het zingen van Gez. 3 1. 2 en 3 voor ging in gebed. Verder werd de litur gie afgewerkt met verschillende stemmen, waarna pauze met trak- Kerstavond afd. Duiveland Plattelandsvrouwenhond NIEUWERKERK, 24-12. De afde ling Duiveland van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen hield de jaarlijkse kerstb ij eenkomst in het „Dorpshuis" té Nieuwerkerk, onder leiding van de presidente, mevr. J. Zeijler-de Vin. Deze richtte allereerst een wel komstwoord tot de aanwezige leden, die in goede getale waren opgekomen naar deze kerstavond. Vervolgens las de presidente het kerstevangelie, waarop men gezamenlijk het beken de kerstlied ,Nu syt wellecome' zong. Hierna werd gepauzeerd voor een kop thee. Nu kwam de kerstvertelling aan de beurt door mevr. J. Geelhoed- Boot, die aller aandacht kreeg en waarnaar met belangstelling geluis terd werd. Een uit eigen leden ge vormd koortje zong op verdienstelij ke wijze een vijftal kerstliederen met orgelbegeleiding van mevr. Matthijs- se-Wandel. Hierna zong men geza menlijk „Komt allen te zamen". Na weer een korte pauze tot het nutti gen van een consumptie voerden een viertal dames een kerstspel op, geti teld „Altijd weer een leuk feest". Dit bleek zeer goed ingestudeerd en het oogstte veel bijval. Een glas warme wijn werd geserveerd. Tot slot werd nog gezongen het „Stille nacht, hei lige nacht", waarna de presidente deze zeer geslaagde kerstviering, die door eigen krachten was verzorgd, besloot. tatie. Nadat Gezang 22 was gezongen vertelde mej. A. E. Boot een kerst verhaal: „De gestolen bromfiets", ge volgd door een gedicht van mevr. L. van 't Hoff-van der Maas, getiteld „Kerstfeest". Mevr. Rotte vertelde een verhaal dat voor zichzelf sprak want het was getiteld „Spannend, verrassend". Ook dit viel zeer in de smaak. Nogmaals een pauze waarin nog een traktatie. Verschillende le den brachten verder nog bijdragen, o.m. mevr. Stoutjesdijk-Borst en me vrouw Kloote-van 't Hoff. De laatste, een komische schets, getiteld „Smou- tebollen vó kossemisse". Gezamen lijk werd nog het „Stille nacht, hei lige nacht" gezongen, waarna de vi- ce-presidente deze sfeervolle kerst viering besloot met dankgebed. Kerstbakjes voor zieken en bejaarden Als naar jaarlijkse gewoonte heeft een aantal leden van de chr. vrou wenvereniging „Martha" alhier weer de helpende hand geboden voor het gereed maken .en rondbrengen van een 47-tal kerstbakjes, gevuld met fruit en andere heerlijkheden, die door de diakonie van de Ned. Herv. Gemeente alhier worden beschikbaar gesteld voor zieke gemeenteleden en bejaarden. Een geste die opnieuw door de betrokkenen op hoge prijs gesteld werd. Tractor in brand De dorpsbewoners werden opge schrikt door het geloei van de sirene van de brandweerauto. Het bleek dat men in allerijl naar Ouwerkerk werd geroepen waar in de schuur van de landbouwer M. K. Romeijn een tractor in brand was geraakt. Men was spoedig ter plaatse en werkte eerst met het poederapparaat, waarna men er nog even de hoge drukspuit opzette. Het gevaar was toen spoedig bezworen en men kon naar de garage terugkeren. BRUINISSE Begrafenis oud-gemeente werkman A. W. Jumelet Voor de begrafenis van de 57-ja rige oud-gemeentewerkman de heer A. W. Jumelet, vorige weëk overle den, bestond grote belangstelling. Wethouder Van Gilst herdacht de overledene als een goed en altijd op gewekt 'man, die in 1954 benoemd, in 1971 moest worden gepensioneerd, omdat een slopende ziekte een einde maakte aan zijn kunnen. Hij zal niet spoedig worden vergeten. De heer J. L. Edelschaap herdacht de allerblijmoedigste vriend, die hij ooit heeft gehad met het citeren van een vers van Frederik van Eeden. Ds. P. Post, die in het hervormd vereni- ginsgebouw de rouwdienst had ge leid, las aan het graf Psalm 23 en bad het Onze Vader. Een zwager, de heer Kwaak uit Oosterland, dankte voor de belangstelling. Kerstviering Ger. Vrouwenvereniging Ook de gereformeerde vrouwen vereniging onder leiding van de pre sidente mevrouw IJzelenberg-Olree vierde een stemmig kerstfeest. De iets gewijzigde kerstliturgie werd door de presidente en andere gede clameerd. In de pauze werden de ge bruikelijke kersttraktaties genoten. Na de pauze lazen verschillende da mes een passend ke.rstverhaal. Nooit gehaast MOSKOU, 25-12. „Ik heb me in mijn hele leven nooit gehaast en ik zal het ook met het ster ven kalm aan doen", aldus de herder-in-ruste Sjirali Misli- mov, die met zijn 166 jaar als de oudste inwoner van de Sow- jet-Unie wordt beschouwd. Tot voor kort weidde Mislimov een grote schaapskudde, maar dat begon hem zwaar te val len. Nu verzorgt hij zijn boom gaard in het op 1.700 meter hoogte gelegen dorp Berzowa in Azerbeidsjan en maakt gro te wandelingen. „Ik eet alleen als ik honger heb en dan voor al groente, fruit, kaas en melk, met een beetje vlees", aldus Mislimov. BRISBANE. Een hevige wervel storm heeft vrijdag de kust van de Australische staat Queensland ge troffen en daar veel schade aange richt. INGEZONDEN STUKKEN Dienstbetoon Weer zijn onlangs de P.T.T.-tarie- ven drastisch verhoogd en weer legt het Nederlandse volk zich hierbij neer, zij het met een diepe zucht, maar alla, het dienstbetoon van de P.T.T. zal dan ook niet verder ach teruitgaan. Vreemd doet daarom het volgende aan. In Schuddebeurs, op de Haneweg, ongeveer in het midden bevond zich sinds jaar en dag een brievenbus. Veel extra moeite bracht dit niet mee voor Tante Pos, daar een deel van de lichtingen door de dienstdoende be steller werd verricht. Op een kwade dag, 21 december jl., beschikte dit staatsbedrijf echter, dat bedoelde bus moest verdwijnen en zo kon het ge schieden dat nietsvermoedende Ha- neweggers om drie uur nog een kaart op de bus deden en om half zes tot hun schrik moesten bemerken, dat de bus verdwenen was, zonder enige aankondiging, laat staan met enige inspraak van de overwegend oudere bewoners, die nu gedwongen worden hun post enkele kilometers verderop te bussen. Foei P.T.T., kon dit niet andei's? A. S. DE RIJKE. H: DE ROOS. Haneweg. Schuddebeurs. ANWB organiseert cursus „Pech onderweg" Men schrijft ons: „Wegens de grote belangstelling geduende de afgelopen jaren, or ganiseert de ANWB ook dit winter seizoen weer de cursus „Pech Onder weg". Hoe groot deze belangstelling is blijkt wel uit het feit dat aan de cur sussen. die nu voor het tiende jaar worden gehouden, reeds ongeveer 100.000 automobilisten hebben deel genomen. Ook in Middelburg wordt deze cur sus gehouden. De cursus, die vier lessen omvat, in vier achtereenvolgende weken steeds op dezelfde avond vallen, be gint op: dinsdag 18 januari 1972. De cursus heeft ten doel automo bilisten een zekere mate van handig heid bij te brengen in het opsporen en verhelpen van storingen, die zich zowel thuis voor de deur als onder weg aan hun auto kunnen voordoen. De instructeurs zijn ervaren wegen wachten cn technochcfs van de AN WB. Voor het onderricht zijn duidelijke tekeningen en een aantal belangrijke onderdelen zoals stroomverdelers en carburateurs aanwezig. Bij de in structie wordt verder gebruik ge maakt van een auto, waaraan de deelnemers reeds tijdens de tweede avond storingen moeten opsporen en verhelpen die van tevoren door de instructeur zijn aangebracht. Boven dien ontvangt iedere cursist een cur susboekje waarin men aantekeningen kan maken. Na aanmelding ontvangen de cur sisten een bericht van inschrijving waarin nadere gegevens over de les sen worden verstrekt. De kosten bedragen f 32,50 voor leden van de ANWB en f 42,50 voor niet-leden. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij het ANWB-kantoor in: Middelburg, Plein 1940 no. 6; te lefoon: 01180-4800". Reünie oudstrijders Indonesië 4 3 R.I. Het ligt in het voornemen op za terdag 25 maart 1972 in de Cort Hey- Hgerskazerne te Bergen op Zoom - van waaruit wg op 28 maart 1947 naar Indonesië vertrokken - een re- unie te houden van oudstrgders. Dat moet voor het eerst na 25 jaar toch wel een bijzonder weerzien worden! Het reünie-comité ex 4-3 R.I, doet alle moeite om namen en adressen te verzamelen van hen die bg ons on derdeel in Indonesië hebben gediend. Men beschikt slechts over adressen die bekend waren op het moment van repatriëring in 1950. Omdat ve len hun oorspronkelijke woonplaats hebben verlaten zullen derhalve ook velen geen uitnodiging voor het re- unie ontvangen. De bedoeling van dit bericht is Uw adres aan ons op te geven. Elders in Zeeland leverde dat reeds een prach tig resultaat op. Ook als U reeds bent benaderd meldt toch uw naam cn adres aan één onzer. Naar gelang het aantal aanmel dingen voor Schouwen-Duiveland en Goeree-Overflakkee zullen wij over wegen een bus in te schakelen. De veiligste oplossing dachten wij zo! Ouwe „Sobats" wg wachten op uw reactie. Doe het spoedig! Aan de redaktie van dit blad onze oprechte dank voor plaatsing van dit bericht. C. J. BOLLE, Oud Heiligeweg 35, Oosterland M. VAN DAMME, Hcuvelsweg 2. Kerkwerve J. J. DORST, Lange Blokweg 37, Zierikzee M. F. DE VOS. Mulockstraat 31, Zierikzee

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 3