w Diploma's voor hygiënisch melken voor leden van de C.M.M.C. Het C.J.V.-„gevecht" om de 20.000 gulden STREEKNIEUWS Bulgaarse kikkers redden het niet DE EUROPESE VEILIGHEID Nixon wil einde van havenstaking z.v.u. ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Vrjjdag 26 november 1971 Nr. 20986 NUTSSPAARBANK Uw ideale gezinsbank U bent welkom bü uw Nutsspaarbank PERSOONLIJKE LENINGEN BURGH-HAAMSTEDE: Julianastraat/Bernhardstraat, dinsdags van 11.00-12.30 uur. ZIERIKZEE, 25-11. De techniek houdt van verrassingen en soms stuit men op nieuwigheden, die men duidelijk nieuwselement niet kan ontzeggen. In de verfbranche is dit de „Micro-Doseur", een machine die binnen tien minuten een nieuwe autokleur kan ontwikkelen. De machine werkt met dertig basis linten, waaruit 40.000 (auto)kleuren kunnen ontstaan. In Zeeland is reeds een zevental van deze machines in gebruik, waarvan één te Zierikzee, nl. bij het „Doe het zelf centrum" van de heer P. van Zoest in de Poststraat. Iedere auto heeft allerlei nummers, maar ook een kleurnummer aan de hand waar van - met behulp van een zg microfische kaart", de samenstelling van de verf wordt bepaald. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). Nieuwerkerk werkt niet succes aan zijn winkelweek ZIERIKZEE. 25-11. In de deze week alhier gehouden vergadering van de C.M.M.C. werd bekend dat in 1970 door 94 leden van de C.M.M.C. diploma's voor Hygiënisch melken werden behaald, waarvan 20 voor de eerste maal. De voorwaarden voor de verwer ving van dit predikaat waren de volgende. Het minimum te behalen aantal punten moest 88 zijn, bij 26 onderzoekingen. Dit hield in dat men niet vaker dan lx 3e en lx 2e klasse melk of 3x 2e klasse melk mocht hebben. Positieve reacties bij het on-, derzoek op bact. groei-remmende stoffen blijven bij de toekenning van het diploma buiten beschouwing. De 94 diplomahouders zijn: M. J. Kloet, Zierikzee; G. Flik- weert, Nieuwerkerk; J. J. de Vlieger, Nieuwerkerk; Gebr, Dalebout, Nieu werkerk; J. P. W. C. Stols, Ouwer- kerk; M. J. van Damme, Ouwerkerk; A. Vijverberg, Ouwerkerk; A. J. Da lebout, Ouwerkerk; C. Remeeus, Ouwerkerk; J. L. Manni, Ouwerkerk; C. den Boer, Zierikzee; J. C. den Boer, Zierikzee; bedr. Legemate- Viergever, Kerkwerve; M. M. Boot, Kerkwerve; O. Viergever, Kerkwer ve; J. C. bij de Vaate, Kerkwerve; D. Scheele, Kerkwerve; B. J. Boot, Kerkwerve; J. C. Jonker, Kerkwer ve; A. Jasperse, Kerkwerve; C. J. Oosse, Kerkwerve; W. C. v. d. Bosse, Kerkwerve; A. J. Rotte, Kerkwerve; J. Jonker, Eikerzee; N. v. d. Weele, Eikerzee; Jac. den Boer, Ellemeet; J. den Boer, Zierikzee; A. Bil, Zierik zee; Joh. den Boer, Zierikzee; W. Kloet, Zierikzee; C. v. d. Hoek, Kerk werve; J. de Ruiter, Kerkwerve; Z. Meerdink, Kerkwerve; J .bij de Vaa te, Kerkwerve; J. Verboom, Seroos- kerke; M. C. Moermoad, Noordwelle; H. N. Bouwman, Renesse; A. D. Han- se, Noordwelle; Gebr. Oosse, Noord- welle; P. v. d. Panne, Renesse; St. v. d. Wekken, Haamstede; J. H. de Glopper, Haamstede; E. A. J. van Damme, Haamstede; H. J. Landegent, Haamstede; J. den Boer, Haamstede; J. P. v. d. Zande, Burgh; P. Zandijk. Bui'gh; H. Muste, Haamstede; C. J. Tuinman, Burgh; Gebrs. Steenpoor- te ,Oosterland; A. Roks, Oosterland; C. Stouten, Oosterland; Gebr. Stou ten, Oosterland; wed. F. A. Padmos, Bruinisse; M. van Geijl, Bruinisse; mevrouw C. W. de Jonge, Bruinisse; D. Hage, Bruinisse; Gebr. Verkam men, Bruinisse; J. L. v. d. Berge, Bruinisse; Jac. de Jonge, Bruinisse; J. C. Nelisse, Oosterland; Kr. Goud zwaard, Oostei-land; J. Stouten, Oos terland; L. D. van Klinken, Nieuwer kerk; J. Stouten, Nieuwerkerk; J. Kik, Zierikzee; C. Boot, Zierikzee: St. bij de Vaate, Kerkwerve; J. Vier gever, Kerkwerve; J. W. Bolkenbaas, Kerkwerve; M. den Boer, Kerkwer- Premier Heatli aan dirigeerstok LONDEN. 26-11. De Britse pre- mier, Edward Heath, heeft donderdagavond veel succes geoogst. Plaats van handeling was niet het Lagerhuis of een andere politieke arena, maar de Royal Festival Hall, waar hij met vaste hand het London Symphony Orchestra dirigeer de. Het publiek ,dat voorna melijk bestond uit trouwe vrienden van het L.S.O., voor wie het concert was georgani seerd, schoof na de uitvoering van de ouverture „Cocoagne" van Edward Elgar zijn enthou siasme niet onder stoelen of banken. De eigenlijke dirigent, André Previn, introduceerde de premier-dirigent bij het pu bliek in de Festival Hall. Rotterdams water wordt duurder ROTTERDAM. 25-11. De laad van Rotterdam is donderdag akkoord ge gaan met een voorstel van b. en w. om met ingang van 1 januari het drinkwatertarief met gemiddeld 10 procent te verhogen voor alle afne mers. Deze verhoging levert de gemeen te f 5,7 min. per jaar meer op. Voor een gemiddeld gezin betekent deze verhoging een kostenstijging van f 7 tot f 8 per jaar. Niet zo onbekend, maar wel interes sant plaatje van het Zierikzeese Ha venplein in het begin van deze eeuw. Men lette op de hoge begroeiing en een eveneens in groen verscholen „Concordia". ve; Gebr. Boot, Kerkwerve; L. M. Smalheer, Kerkwerve; Gebr. Fasol, Duivendijke; mevrouw N. W. bij de Vaate-Bil, Looperskapelle; J. A. Kloet, Looperskapelle; W. Bos, Loo perskapelle; A. Hoekman, Brouwers haven; mevrouw L. C. J. Vis, Noord- gouwe; A. v.d. Wekken, Noordgouwe; L. den Boer, Zierikzee; M. den Boer, Zierikzee; M. A. Moex-mond, Zierik- Ruim één derde hu bijeen z I ZIERIKZEE, 26-11. In het „ge vecht" om de f 20.000 lanceerde de C.J.V. te Zierikzee op 13 december een olicbollenaktie. De belangstelling van het (kopend) publiek was bijzon der groot. Op een gegeven moment zat men zonder en moest nee worden verkocht. Het ligt in de bedoeling in februari nog eens een „bollendag" te oiganiseren. Na de oliebollen komen op 2 de cember de speculaaspoppen. Als calorierijke koudebestrijder wordt op het Havenplein dan worst verkocht. Speciale aandacht zal aan de kinde ren worden besteed. Twee zwarte Pieten zullen present zijn, die een verrassing voor de jeugd in petto hebben. Die donderdag (Boeren Sin terklaas) wordt veel bezoek verwacht en navenant veel kopers. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND AMSTERDAM. Tien maanden ge vangenisstraf met aftrek van voor arrest heeft de officier van justitie bij de rechtbank in Amsterdam woensdag geëist tegen de 29-jarige barkeeper Johan S. uit Amsterdam, wegens het medeplegen van een be roving in september van een 24-ja- rige vrouw, aan wie een bedrag van ongeveer 3500 gulden werd ontno men. AMSTERDAM. Het Nederlands Auschwitz Comité heeft een telegram gestuurd aan de voorzitter van de Eerste Kamer met de volgende in houd: „Geen misplaatste en beledi gende clementie voor Duitse oorlogs misdadigers maar pensioen voor hun slachtoffers is vereist. Zaak der drie al lang afgedaan". UTRECHT. Per 1 januari aanstaan de gaat de N.S. de tarieven voor stukgoederenvervoer met gemiddeld tien procent verhogen. De tariefs verhoging is noodzakelijk om een betere verhouding tussen kosten en opbrengsten in het (zwaar noodlij dende) stukgoederenvervoer te ver krijgen, zo deelt de N.S. mede. BREDA. In Breda is de stichting Nederlandse Amusementsomroep op gericht. De stichting is voortgekomen uit het ongenoegen van een aantal mensen met het amusement dat ge bracht wox-dt door de omroepen. De stichting wil proberen binnen zeven maanden aan de vereiste 15.000 leden te komen. Dan kan bij het ministe rie van C.R.M. een aanvraag worden ingediend voor drie uur radio en een uur televisiezendtijd per week. DEN HAAG. De fractie van de P. v.d.A. in de Tweede Kamer heeft in stemming betuigd met het woning bouwplan van Marcel van Dam, de ombudsman van de VARA. Dit plan beoogt te bereiken, dat iedereen een half procent van zijn inkomen reser veert voor de bouw van extra wo ningen. DEN HAAG. Een samenwerkings verband van alle opvangcentra voor druggebruikers in Amsterdam zal kunnen rekenen op rijkssubsidie. Aldus heeft minister dr. L. B. J. Stuyt van volksgezondheid woensdagmid dag in de Kamer meegedeeld. MOOK. In de nacht is onder Mook een gedeelte van de kleedaccomoda- tie van het nabij het hotel De Pias molen gelegen zwembad door brand verloren gegaan. Ook de douchecel len en de toiletten werden een prooi der vlammen. De schade wordt ge raamd op f 25.000. zee; L. de Ruiter, Zierikzee; St. van Mourik, Nieuwerkerk; J. J. van Klinken, Nieuwerkerk; J. de Reus, Nieuwerkerk; J. I. Hage, Dreischor; L. M. Moernxond, Dreischor; P. J. Geelhoed, Dreischor; J. A. de Kok, Schuddebeurs; J. J. den Boer, Schuddebeurs; D. P. Korstanje, Noordgouwe; J. C. van Ast, Noord- gouwe. Inmiddels zijn de C.J.V.-tulpen- tollen bezorgd, maar men is nog niet helemaal „los". Deze bollen kunnen nog worden nabesteld (Hoofdpoort straat 62, tel. (01110) 2331). Zo rom melt men maar aan bij de C.J.V. en men wilde ook hier het gironummer vermeld zien. Hel is 1709 van A.B.N., Zierikzee t.n.v. Aktickomité C.J.V.- kamp. Vermeld zij dal op dit moment f 7000 bijeen is. ENSCHEDE. Een reisbureau in Enschedé gaat volgend jaar het mili taire vliegveld Enschedé gebruiken als begin- en eindpunt voor zijn vliegreizen. Het is voor de eei'ste keer, dat een militair vliegveld voor vakantiedoeleinden zal worden ge bruikt. DEN HAAG. Minister-president mr. B. W. Biesheuvel heeft zich in de Eerste Kamer verzet tegen de op vatting, als zou het kabinet zich schuldig hebben gemaakt aan het te kort schieten in zijn taak als hoeder van de monarchale staatsvorm. VENLO. De VVV Noord-Limburg kan op een goed jaar terugzien. Het aantal overnachtingen in het nu bij na afgelopen jaar, beliep in Noord- Limburg in het toeristisch verkeer in hotel en recreatiecentra, waaron der campings, bungalows etc. op on geveer 1 en een kwart miljoen ge raamd. AMSTERDAM. Tegen de 21-jarige Canadees Ross C. N. uit Ottawa heeft de officier van justitie bij de Amster damse rechtbank wegens het bezit van 4,5 kg met opium vermengde hasjiesj tien maanden gevangenis straf met aftrek van het voorarrest geëist. ZWOLLE. Een felle brand heeft donderdagmorgen het pand van de Zwolse Glashandel op het industrie terrein De Grote Voort in Zwolle bij na volledig in de as gelegd en naar schatting een schade van meer dan een miljoen gulden aangericht. GRONINGEN. Een 23-jarige man uit Utrecht heeft donderdagmorgen een kogelwond in het linker dijbeen opgelopen door een schot dat een on bekende in de Nieuwstad, Gronin- gens rosse buurt, werd gelost. Het schot was het gevolg van een ruzie die ontstond in de bar Klein Mokum. UTRECHT. De voorzitter van de Algemene Nederlandse Vereniging „Het Groene Kruis", mr. J. W. van Gelder, meent dat de overheid in ons land verhoudingsgewijze te weinig geld beschikbaar stelt voor gezond heidszorg en gezondheidsbescherming DEN HAAG. De koninklijke land macht heeft in de Verenigde Staten anti-tankwapens van het type „Tow" besteld, bestemd voor invoering bij de anti-tankeenheden op brigade- niveau van het legerkorps. Met de order is een bedrag van ruim vijftig miljoen gulden gemoeid. DEN HAAG. Op het ministerie van buitenlandse zaken in Den Haag hebben donderdagochtend minister Schmelzer, de ambassadeurs van Bel gië en Luxemburg enerzijds, en de Poolse minister van handel K. Ols zewski anderzijds, een langlopend handelsverdrag tussen Polen en de Benelux getekend. ROTTERDAM. De 70-jarige mevr. J. J. van Houten-Donkers uit de Adrianadwarsstraat 9 in Rotterdam wordt sinds 7 november jl. vermist. Zij verliet haar woning in overspan nen toestand. Een ongeluk wordt niet uitgesloten geacht. DEN HAAG. Eens zal het onge twijfeld tot erkenning door Neder land van Oost-Duitsland komen. Het logische tijdstip voor dergelijke er kenning lijkt het tijdstip dat beide Duitse staten worden toegelaten tot de Verenigde Naties, zo heeft minis ter Schmelzer donderdagavond in de Tweede Kamer verklaard. zierikzee Rode Kruisfilmvoorstelling Cp donderdag 2 december wordt in het hervox-md verenigingsgebouw weer een filmavond gehouden ten bate van het Rode Kruis, 's Avonds gaat de film „Rio Bravo" en 's mid dags is er een voox-stelling voor de kindei'en van: „De zeepkistenrace". Benoeming Aan de Nutskleutex'school werd als derde leidster benoemd per 1 decem ber mej. M. de Dreu te Goes. Abu sievelijk vermeldden wij dondei'dag dat deze benoeming gold de openba re kleuterschool. NOORDWELLE Aan de Rijksuniversiteit te Utx-echt is geslaagd voor het kandidaatsexa men sociologie de heer J. C. H. Scho- nau uit Noordwelle. BRUINISSE Vogeltentoonstelling en bloemenshow (Heden) vrijdag 26 november en zatex-dag 27 november houdt de Vo gelvereniging „Oost-Duiveland" een vogeltentoonstelling en bloemen show, in het hervormd verenigings gebouw. Vogels uit alle landen zijn te zien, zodat van een prachtige ten toonstelling kan worden gesproken. Voor de bezoekex's is er ook gele genheid om loten te kopen voor mooie pi'ijzen. „STAD SCHOON - SPEK KAS" WIJK BIJ DUURSTEDE, 25-11 Leerlingen van kleuter- en la gere scholen en leden van sportverenigingen in Wijk bij Duurstede gaan vrijdag en za terdag hun woonplaats een schoonmaakbeurt geven onder het motto ,Stad schoon, spek kas". Als tegenprestatie zal de gemeente de kas „spekken" van de oudercommissie van de scholen en de sportverenigin gen. De kinderen krijgen ieder een appeltje voor hun inspan ningen. ROTTERDAM, 25-11. De Stichting Kikkercentrale in Rotterdam is bij zonder boos over het initiatief van de heer De Leeuw uit Rysoord 2000 Bulgaarse kikkers uit te zetten langs de Waal. „Het is regelrechte moord", zegt een woordvoerder van de stichting de heer L. Plokhaar: „De kikkers kruipen in oktober in de modder om aan hun winterslaap te beginnen. De bulgaarse kikkers hebben nu geen -tijd meer om zich aan te passen". Volgens de heer Plokhaar is de heer De Leeuw ondanks zijn mis schien goede bedoelingen helemaal verkeerd te werk gegaan. „De kikker is een bijzonder gevoelig diertje, on geacht of het een Bulgaarse of een Nedeiiandse is. Het ax-gument van de heer De Leeuw dat de Bulgaarse kikker alles oveideeft is onzin. Ik be grijp niet waarom hij geen deskundig advies heeft gevx'aagt", aldus de heer Plokhaar. In had tussen de rails UTRECHT. 26-11. De Westduitse spoorwegen krijgen binnenkort 40 slaaprytuigen die voorzien zijn van een douche-bad, een primeur voor West-Europa. Tot nu toe reden al leen de Russen met dergelijke wa gens. De Duitser s_ gaan de nieuwe rijtuigen ook gebruiken op interna tionale lijnen maar voorlopig zal men op de routes van en naar Nederland nog niet met de „douche trein" kun nen kennismaken. CAIRO. Egypte heeft secretaris generaal Oe Thant van de V.N. of ficieel verzocht, rapport uit tc bren gen ever de crisis in het Midden- Orstcn. zo meldt het semi-officile Egyptische blad El Achram uil New York. NIEUWERKERK, 25-11. Ook don derdag werd er door de jeugd weer hard gewerkt en gezocht om het spreekwoord te vinden dat in de eta lages van de deelnemende winkeliers te zien was. Men moest zo 16 moeilijke of min der moeilijke oplossingen vinden. Er wai-en 171 inzendingen. De prijzen vielen als volgt: le prijs Jan Kik Hub.z.; 2e prijs Cobie Thiex-y; 3e prijs Els Stoutjesdijk W.d. Ook deze dagattractie bleek een succes gezien de grote deelname. Oud en jong hebben hiervan genoten. Voor vandaag (vx-ijdag) staat er op 't px-ogram een verkeerssituatie. Men moet het juiste antwoord opgeven van ieder vex'keersprobleem. Ook dat zal de jeugd weer aktief maken. „Productieverkeers-expert", Jaap Schïettekatte. Zaterdag zal voor de jeugd een film worden vertoond in „Ons Dorpshuis". Ook enkele voorfilms worden vertoond. De hoofdfilm wox-dt „Jody en het hertejong". Van de zijde van het bestuur ver namen we dat zover nu x-eeds te overzien is, men zeer tevreden is over het vei'loop van de winkelweek. Ook voor de volgende week staan DEN HAAG, 25-11. De x-egex-ing zal alles doen om het op gang komend gesprek over Europese veiligheid te doen slagen, maar meent dat men de resultaten die van een coxiferentie over Europese veiligheid (C.E.V.) kunnen wox'den verwacht niet moet overschatten. Oost en west staan in zo veel op zichten nog zo ver van elkaar af dat men al blij zal moeten zijn als een bescheiden, concrete stap in de xich- ting van werkelijke ontspanning en gx-oter veiligheid kan wox'den gezet, aldus heeft de minister van buiten landse zaken, drs. W. K. N. Schmel- zex-, dondex-dagavond in de Tweede Kamer verklaard. Paragnost zag torentekening COEVORDEN, 25-11. Bij het kas- teel te Coevorden wordt momenteel een torentje herbouwd aan de hand van een oude tekening die werd ge vonden op aanwijzing van de helder ziende Tholen uit Nunspeet. Nadat tevergeefs lot in lipt buiten land toe was gezocht naar een af beelding van het torentje, werd de tekening na advies van de paragnost gevonden in een antieke gebeeld houwde kist, die in bezit was van een verzamelaar te Horst. De toren moet in het midden van de vorige eeuw zijn afgebroken. De restauratie van het kasteel waaraan vier jaar geleden werd begonnen, heeft een miljoen gulden gekost. Een bestemming is aan het kasteel nog niet gegeven. SAN CLEMENTE, 25-11. rrosident Nixon heeft minister van justitie Mitchell verzocht gerechtelijke stap pen te nemen om, althans voorlopig, een einde tc maken aan de nu 156 dagen oude staking in de havens van de Amerikaanse oostkust cn de Golf van Mexico. Als de staking voortduurt komen de gezondheid en veiligheid van het Amerikaanse volk in gevaar, aldus de president, die wil dat dc Taft- Hartley wet van toepassing wordt verklaard welke voorziet in een af koel in gspexi ode van 80 dagen. Het havenpersoneel staakt om kracht bij te zetten aan eisen als hogere lonen, pensioenvoorzieningen en kortere werktijden. weer mooie en aantrekkelijke punten op het program. „Het geld ligt op de bank?' Een vrijwel „uitverkocht" huis, bezet door toneelliefhebbers van ge heel Schouwen-Duiveland en van Goeree-Overflakkee heeft donder dagavond op duidelijke wijze blijk gegeven grote waardering te hebben voor opgewekt en probleemloos to neelspel dat gepresenteerd werd in de vorm van een zg. „vrije-produk- tie" namelijk het blijspel „Het geld litg op de bank". De voorstelling werd uitgebracht door het Buro Concerto, N.V. Nederlands Theater Bureau Karei Wunnink en kwam naar de Zierikzeese Concertzaal on der auspiciën van de Z.V.U. Het geld ligt op de bank" van de Duitse auteur Curth Flatow heeft gx*ote successen geoogst in Duitsland (Berlijn) en - volgens de berichten - ook in Nederland een uitstekend ont haal gevonden. De voorstelling is bij „eerste kennismaking" goed te vol gen, zo wordt in het programma ge zegd. En dat is bepaald ook voor Zierikzee geen woord te veel. Zoals gezegd, de bijzonder vermakelijke inhoud leverde amusement op van uitstekend gehalte, natuuxlijk vooral ook door de werkelijk uitstekende x-olbezetting. Het draaide allemaal om „de centjes", maar toch eigenlijk ook weer niet helemaal, want inbre ker Gustav Kühne haalde „zijn" geld voox'al uit de bankkluizen „om de sport". Vakman Kühne wilde laten zien wat hij waax-d was, maar dat neemt niet weg dat zijn beide zoons het maatschappelijk ver wisten te bx-engen dankzij de hobby van „pap pie". Eén keer gaat het bijna mis en dan belooft „pappie" - omdat het nog zo goed was afgelopen - veertig jaar geen bx-eekyzer meer aan te x-aken. „Pappie" wacht rustig zijn tijd af en als hij op de seconde tachtig wox-dt neemt hij maatx*egelen voor een laat ste kraak. De zoons - die immers „vex'der" zijn gekomen - trachtten het voor „pappie" - maar vooral voor zichzelf - goed te laten aflopen en lokken hem naar een kluis waar in ze zelf een aardige buit hebben ondergebracht. Als de kranten dan echter schrijven over de „domste in breker van het land" is de oude heer helemaal niet meer te houden. Hij wil het nog een keer overdoen en krijgt zijn kans als vlak voor de deur een nieuwe bank veiTijst.Ook dan loopt alles weer goed af. Meer nog: „pappie" komt op zijn oude dag zelfs waar zijn zoons hem zo gi'aag willen hebben: aan de „goede" kant, de kant van het „recht". En dat be tekent onder andex-e een bloemetje van de commissaris en volop publi citeit voor de oude man. Door dit alles heen loopt een ont luikende liefdesgeschiedenis tussen dochter Baibara en journalist Hans. Overbodig te zeggen dat dit „voor- spel met een naspel" aanleiding vormde tot vele vermakelijke situa ties en een bijzonder aansprekende dialoog. Het stuk werd - zoals dat heet - „gedragen" door Bob de Lan ge die als „pappie" kostelijk spel te zien gaf en vooral ook boeide in de wijze waarop hij zijn beide zoons (Rudi Falkenhage en Cor van Rijn leverden 't juiste tegenspel) van het „lijf" wist te houden. Carry Tefscn deed het uitstekend in twee ï'ollen: eerst als pappie's vrouw, cn later als dochter Barbara. Paul Branden burg was dc commissaris die 't wel wist maar niets bewijzen kon, maar hij vond op het toneel toch nog meer z'n draai als de verliefde jour nalist Hans. Daphne van Nieuwen- huizen leverde een spontane bijdx'age als de kleindochter Cornelia; twee aanvullende kleine rollen werden vakbekwaam verzorgd door Coen Pronk cn Tim Beekman. We zeiden het al: een goed ge slaagd avondje opgewekt toneel, waaraan zeer velen gelet op dc spon tane reacties na afloop cn tussen-de- bcdrijven door veel plezier hebben beleefd.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 3