SUCCESJES Fa. Koevoets Kado- artikelen INGEZONDEN STUKKEN „PRELEC0LE" FANTASIE PANTIES DEWOLBAAL Firma H. J. Bax en zn. TAFELTENNIS TAFELS Firma C. Bij dc Vaate Zonen KUNSTMESTSTOFFEN „De Scliouwse winkel" Schou wen-Duivelaiidse Sportspiegel W.I.K. speelt thuiswedstrijd tegen Heinkcnszand M.E.V.O. bindt de strjjd aan tegen Veere Mogelijk zorgt Duiveland voor ver rassing tegen Oostkapelle Z.S.C. gaat op bezoek b\j hekkesluiter Kloetinge II Bruse Boys II krügt het tegen koploper Hocdekcns- kerke niet gemakkelijk W.I.K. III zal de puntjes wel moéten afstaan aan Veerc II. ZATERDAGCOMPETITIE. In de le klas komt WIK morgenmiddag te Noordgouwe binnen de lijnen om het op te nemen tegen Heinkenszand. De mogelijkheid op winst is hierbij voor de groen-witten zeker aanwezig. ME- VO gaat het thuis opnemen tegen Veere, waarbij de oranjehemden uit een ander vaatje zullen moeten tap pen dan vorige iceek als zij er zon der kleerscheuren willen afkomen. Meeuiven II maakt te Zoutelande een goede kans op de puntjes tegen Waarde. Wemeldinge zou wel eens tegen Kloetinge voor een verrassing kunnen zorgen, terwijl Zaamslag de beste papieren heeft in het treffen met Middelburg V. 's Heer Arends- kerke en Arnemuiden II zullen el kaar waarschijnlijk niet veel ontlo pen. In de 2e klas A zal Brouwers haven de thuiswedstrijd tegen Wol- faartsdijk II in winst moeten omzet ten als het nog niet verder in de na righeid wil komen. Het onbereken bare Duiveland zou te Oosterland best wel eens voor een verrassing kunnen zorgen in de ontmoeting te gen kampioenskandidaat Oostkapel le. ZSC gaat op bezoek bij hekke sluiter Kloetinge II, waarvan de rood-witten minstens één puntje moeten kunnen afsnoepen om niet direct in gevaar te komen. Colijns- VOLLEYBAL ME V O-dames speelden te Rotterdam Donderdagavond (II nov.) reisden de MEVO-dames in een busje naar Rottei-dam voor een wedstrijd tegen Animo, een voor Zierikzee nog on bekende ploeg. In de imponerende Energiehal, waar 12 volleybal velden uitgelegd kunnen worden, begonnen de MEVO-dames schuchter aan de eerste set. Animo profiteerde hier van en dacht deze nog onbekende ploeg uit Zierikzee even te pakken. Maar dit werd voorkomen, want na de eerste set, die verloren werd gooi den de MEVO-dames het roer om en lieten Animo zien dat Zierikzee wel degelijk over goede volleybalsters beschikt. De tweede en dei-de set werden met ruime voorsprong ge wonnen, mede doordat Animo wei nig weerstand bood. In de vierde set begon MEVO wat stroever- te spe len, combinaties mislukten en de op slag werd gemist. Animo liep met een uit tot 10-8 en op dat punt kreeg MEVO de „serve" weer terug en kwam weer gelijk. Animo was nu helemaal uit haar ritme en het kost te MEVO dan ook verder weinig moeite om ook deze set te winnen. De MEVO-dames konden met een 3-1 overwinning terug naar Zierikzee. Andere volleybaluitslagen bij ME VO waren: MEVO II-Cluzona 1-3; Delta Sport I-MEVO II 3-1; beide dames-wedstrijden. „Flitsen7' uit het buitenland WASHINGTON. Een woordvoer der van het Amerikaanse ministerie van buitenlandse zaken heeft don derdag verklaard dat de Verenigde Staten over aanwijzingen beschik ken, dat Egypte sinds het begin van deze maand opnieuw Russische vlieg tuigen heeft ontvangen. MUNCHEN. Bij de ingang van het paleis van justitie in München is een bom ontploft. Een vrouw liep ver- wondingen op. Een woordvoerder van het Beierse ministerie van bin nenlandse zaken zei niet te kunnen zeggen, wie voor de aanslag verant woordelijk is. BANGKOK. Premier Thanom Kit- tikatsjorn van Thailand heeft don derdagavond een comité van negen man - zeven hoge militairen en twee burgers - gevormd dat het politieke beleid moet bepalen, nu de door het leger gesteunde partjj van de revo lutie de parlementaire democratie in Thailand heeft afgeschaft. WASHINGTON. De Verenigde Sta ten zullen niet aarzelen opnieuw de Amerikaanse luchtmacht militaire steun te laten geven aan een tweede Zuidvietnamese inval in Laos, als dat nodig is ter bescherming van de Amerikaanse troepen. Minister Mei vin Laird van defensie verklaarde dit op een persconferentie in Was hington over de dreiging van Noord- Vietnamese infiltraties in Zuid-Viet- WASHINGTON. Het Amerikaan se Huis van Afgevaardigden heeft donderdag een reeds in augustus goedgekeurd program van 3,4 mil jard dollar voor buitenlandse hulp. opnieuw goedgekeurd en wel met 269 tegen 115 stemmen. STRAATSBURG. „Indien de Ame rikaanse invoerheffing van tien pro cent te lang van kracht blijft en de economische toestand in Europa ver slechtert, sluit ik de mogelijkheid niet uit dat de zes tegenmaatregelen zul len nemen", aldus de staatssecreta ris van buitenlandse zaken, drs. T. E. Westerterp. in Straatsburg tegen over journalisten verklaard. LISSABON. Het Portugese parle ment heeft donderdagavond de re gering verstrekkende volmachten gegeven om do „ondermijnende ak- tiviteitcn" in Portugal en de Afri kaanse koloniën te bestrijden. LISSABON. Een grote brand heeft aanzienlijke schade aangericht in het Portugese legerhoofdkwartior in Lis sabon. plaatse Bogs kan het by Serooskerke waarschijnlijk nog wel eens lastig krijgen. Borssele gaat met goede winstkansen op bezoek by Bevelan ders. In de 3e klas A is er voor Bruse Bogs II in de ontmoeting tegen kop loper Hoedekenskerke weinig pers pectief aanwezig. DFS III krijgt het in de Westhoek tegen Apollo II ook al niet gemakkelijk, terwijl WIK II en MEVO II elkaar te Kerkwerve niet veel zullen ontlopen. In de 4e klas A heeft Brouwershaven goede winstkansen bij ZSC II. Duiveland II zal bij Colijnsplaatse Boys II een zware krachtsinspanning moeten le veren om er zonder kleerscheuren af te komen, terwijl WIK III de puntjes wel aan het thuis spelende Veere II zal moeten afstaan. JUNIOREN. In groep A 1 komt lei der Terneuzense Boys A I morgen middag op bezoek bij Zierikzee A I dat er zeker alles aan zal doen om de bezoekers van de winst af te hou den. Bruse Boys A I is niet bij voor baat geheel kansloos in de uitwed strijd tegen HVV '24 A I. In groep A X zou bij de ontmoeting Renesse A I -WIK A I het terreinvoordeel wel eens de doorslag kunnen geven. In groep B XV gaat Zierikzee B I bij Brouwershaven B I proberen revan che te nemen voor de in eigen omge ving geleden nederlaag. Bruse Boys B I maakt in eigen omgeving tegen DFS B I icel een kansje op de inzet, terwyl Duiveland B I wellicht één puntje kan overhouden uit de thuis wedstrijd tegen SKNWK B I. Kop loper MEVO B I zal alle zeilen moe ten bijzetten om het thuis spelende WIK B I de puntjes te ontfutselen. In groep B XVI kan MEVO B I wel licht revanche nemen op Bruse Boys B II, terwijl Zierikzee B III goed is voor de inzet in het treffen met Zie rikzee B II. Het huis Kon. Juliana- straat 35 te Bruinisse Mijnheer de redakteur. Het gaat hier om mijn woning, het huis Kon. Julianastraat 35, waarin wij een kleine vier jaar wonen. Het was destijds een uitgeleefd huis, maar we waren er blij mee, na de grote explosie in Hoogvliet. Mijn moeder heeft het huis toen zo goed mogelijk in orde gemaakt met verf en behang. Ze werkte er aan van fe bruari tot Pasen. Hetgeen werkelijk zou moeten worden gerepareerd, zou de gemeen tewerker M. Jumelet doen, maar hij kwam niet meer terug, met als gevolg dat boven nog altijd drie ramen ge repareerd moeten worden. Er houden geen schroeven meer in, omdat het hout verrot is. De huisdeur sluit niet en het hout is vermolmd. De gemeen te zegt dat er geen geld is voor een nieuwe r'c'"\ Zo is dat allemaal al 3!& jaar aan de gang. Aan de voor kant van de huiskamer loopt het wa ter, als de wind om het huis staat, naar binnen, waardoor de nieuwe vloerbedekking verrot. Ik heb de bur gemeester er op gewezen dat er nieuwe vloerbedekking gelegd wordt, die verrotten zal door de lekkage en die lekkage dus verholpen moet wor den, maar ik kreeg te horen dat er niets aan te doen was. Ik ben ook bij de gemeente-opzichter geweest, maar die weet nooit ergens iets van. Het huis is sinds twee jaar van binnen zo nat, dat met name de slaapka mers zwart uitslaan. De opzichter zei dat er destijds een keus moest ge maakt: goedkope verf en droge mu ren of goede verf (buiten) en natte muren binnen. Er zou ook c.v. in ko men, maar dat gaat f 180 kosten, de douche niet inbegrepen. Die heb ik er zelf ingebouwd, zonder vergoe- ding. Het zijn simpele verlangens die we hebben. Ze steken schamel af te gen bv. de ambtswoning van de bur gemeester, waar vlotweg nog eens f 20.000 extra voor werd gevoteerd. Het is een trieste zaak en daar er kennelijk nergens gehoor is, wend ik me maar tot de krant. Hoogachtend, H. P. DOK, Kon. Julianastraat 35, Bruinisse. Bruinisse. Hel gaat ook om uw kiiul! Op 29 november wordt in dc Ire- nehal te Utrecht gedemonstreerd door kleuterleidsters, onderwijzers, leraren .ouders, werkende jongeren on nog vele anderen om in een mas saal ..Onderwijsprotest "71". Neder land duidelijk tc maken dat het mis gaat met ons onderwijs. Het is ccn demonstratie tegen dc door de minis ter van onderwijs aangekondigde be- leldsombuigende maatregelen (een moderne benaming van wat in vroe ger dagen heel gewoon „aanpassing" of ..bezuiniging" heette). De maatregelen, die dc regering in de onderwijsbegroting aankondigt, hebben in het onderwijs, maar ook bij ouder- en andere organisaties grote ontsteltenis gewekt. Bijzonder belangrijke zaken, die hel onderwijs zouden moeten verbe teren. ontbreken volledig in de rege ringsplannen Integendeel, men wil bezuinigingen doorvoeren die tot ccn onverantwoorde verslechtering van het onderwijs moeten leiden. Men moet wel bedenken dat het bij deze aktie van het georganiseerd onder wijs en al die andere organisaties niet gaat om de verbetering van sa larissen of iets dergelijks. Ncc. dc be langen van het onderwijs zelf zijn in liet geding. Het gaat tegen afbraak, tegen „schoolbcderf. MARKTBERICHTEN Coöp. Vcluwse Eierveiling Barncveld Aanvoer 1.327.260 stuks. Stem ming: vast. Prijzen (in guldens per 100 stuks). Eieren van 51-52 gram 11,65-12,45; van 56-57 gram 12,90- 13,50; van 61-62 gram 14,95-15,30; van 66-67 gram 15,25-16,25. Eierveiling Barncveld Aanvoer 1.060.479 stuks stemming vast. Prijzen (in guldens per 100 stuks). Eieren van 56-57 gram 13,36- 13,50; van 61-62 gram 14,51-14,91; van 66-67 gram 15,00-15,13. Eiermarkt Barneveld Aanvoer ca 2.000.000 stuks handel kleine eieren redelijk, grote eieren traag. Eieren van 50-58 gram f 12,20- 14,65, kg-prijs f 2,44-2,53; van 59-64 gram f 15,00-16,10, kg-piijs f 2,54- 2,52; van 65-7j) gram f 16,25-16,75, kg-prijs f 2,50-2,39. Witte eieren van 50 cent tot f 1,25 per 100 stuks lager. Het gaat immers om de toekomst van de Nederlandse jeugd, van de schoolgaande jeugd, maar ook van de werkende jongeren. En als het om de hele Nederlandse jeugd gaat, dan gaat de zaak in hoge mate alle Ne derlanders aan omdat het hun kin- deren zijn. Daarom is „Onderwijs protest '71" ook hun protest.- Het gaat om kleinere klassen in kleuter- en basisonderwijs, om de aantasting van het voortgezet onder wijs, om de dubbele achterstelling van het lager beroepsonderwijs, om de heffing van het schoolgeld tijdens de leerplicht, om de verslechtering van het vormingswerk. Aan alle kanten wordt het onder wijs bedreigd Er is geen uitzicht op verbetering als de regering óp deze manier doorgaat. Daarom demonstre ren de organisaties in Utrecht. Daar om vragen de organisaties u mee te demonstreren, op maandag 29 no vember 's avonds 8 uur in de Irene- hal van het Jaarbeurscomplex. Demonstreer mee voor een beter onderwijs! De volgende organisaties doen aan „Onderwijsprotest '71" mee: twee vakcentrales (NVV en CNV), de Al gemene Nederlandse Onderwijzers Federatie, het Nederlands Verbond (de samenwerkende organisaties in het beroepsonderwijs), bet Mgvo- verband, de Raad van Leraren bij het v.w.o. '-en a.v.o., de Vereniging voor Openbaar Onderwijs, de orga nisaties van werkende jongeren, de organisaties van het vormingswei-k en nog vele anderen. Voor deelnemers rijdt er een bus direct van Schouwen-Duiveland naar Utrecht. Opgave bij Y. den Herder- Eggink, Van Hertsbekestr. 13, Brui nisse. Y. DEN HERDER-EGGINK, Bruinisse. Het orgel van de Grote kerk Geachte Heer, In uw blad werd onlangs onder „Streeknieüws" de bezorgdheid ver meld van „Stad en Lande" omtrent het orgel van de Grote Kerk. Ge steld werd dat het hier zou gaan over een in 1857 gebouwd „Laat Ba rok" orgel. Dat lijkt me sterk. Mijns inziens hebben we hier te maken met een instrument uit de Hoog-Roman- tiek eigenlijk al naar de Laat-Ro- mantische kleur neigend. Trouwens 1857 spreekt voor zich. De Barok eindigt muzikaal gesproken rond 1750, want Bach's zonen schreven al in voorbereiding op de Weensë Klas sieken in de galante „empfindsame" stijl waaruit reeds vroeg-romanti- sche tendensen kunnen worden ge destilleerd. Dat scheelt maar zowat een eeuw!!! Verder moge ik aan de hand van het artikel opmerken dat het stemmen van een orgel niets te maken beeft met het „verval". Het stemmen wordt nodig als de relatie ve vochtigheidsgraad in de kerk niet constant is, of temperatuursschom- melingen optreden, mogelijk door de slechte kwaliteit van het pijpwerk en dat is heel iets anders. Trouwens één keer per jaar dient een orgel ge heel te worden nagezien en gestemd terwijl het normaal is dat de tong werken door de organist worden bij gehouden. Zelf stem ik alle tongwer ken om de (wee maanden. Dat is be ter voor de stemmechaniek en dient tevens om punten op de zachte tong te voorkomen. Aangezien het* hier een gesigneerd orgel betreft zou restauratie van het mechaniek wel op zijn plaats zijn maar dan moet de omgeving omwille van de bruikbaarheid wel mee gcres- laureerd worden. Is dit niet haal baar dan is de enige mogelijkheid de pijpen op te slaan en te wachten op betere tijden. Zoals kerk en orgel nu hun gezicht staan te verliezen is ook niet fraai. Dit lijkt me trouwens ook een zaak voor dc Landelijke Orgel commissie der Ned. Herv. Kerk. De ze zetelt tc Den Haag tel. 070-638960. Tenslotte dient nog vermeld dal zowel kerk als orgel voorbeelden zijn van een enigszins benepen stijl. Im mers de kerk is gebouwd in de imi tatie-klassieke stijl die echter toen men ging bouwen eigenlijk al voorbij was. Het orgel verdraagt door zijn typisch romantische klankkleur slechts muziek als van Franck, Ro ger, Brahms. Vicrnc en Widor. om enkele te noemen, die hoe mooi ook toch maar ccn klein hoofdstuk van onze Europese muziekcultuur verte genwoordigen. Eerder objecten dus waardig om als curiosa in ere gehou den te worden, doch men moet hun betekenis ook niet overschatten. Het zal moeten blijken wie er geld voor over heeft, want daar draait de zaak uiteindelijk toch om. Met hartelijke dank voor de plaat sing en met de meeste hoogachting, Eduard Nieland lid vakgroepen orgclpacdago- gen en dirigenten der Kon. Ned. Toonkunstenaars Vereni- Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze dochter WILHELMINA KORNELIA (Liane) M. B. KOMMER J. N. KOMMER- HOGERHE1JDE Maassluis, 17 november 1971 Ruijsdaelstraat 10 B Hierbij zeg ik allen hartelijk dank voor de vele kaarten, bloemen en fruit tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. C. STOUTEN-BOLLE Lage Rampertseweg 10 Oosterland November 1971 Voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze ge liefde tante MARIA HANSE betuigen wij hiermede onze oprechte dank. Familie HANSE Kerkwerve, november 1971 Voor het medeleven tijdens haar ziekte en de bewijzen van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze lieve moedei*, behuwd- en gi'ootmoeder MATHILDE GILDEN- VAN SIKKELERUS betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naaxn: J. C. GILDEN Zierikzee, november 1971 Voor de vele blijken van belangstelling, felicitaties, bloemen en geschenken, ontvangen bij mijn 40-jarig jubileum, betuig ik, mede namens mijn echtgenote, mijn hartelijke dank. S. OVERBEEKE Nieuwerkerk - Poststraat 24 Ié koop Bij Hoornick: Plastic golf platen; plastic goten, -pij- pen en onderdelen; latten, ribben en planken. Zierikzee, Hofferstraat 4-6. Vei*tw. M. W. Janse, telef. 2158. Opel Rekord 1500, bwj. 1960. J. Remmers, Beatrixstraat 19, tel. (01115) 1724, Haamstede. Legille landbouwkraan cïmm J000. J. J. C. de Vlieger, Boo- gerdweg 2, Zonnemaix*e, tel. (01119) 309. „Flandria" brommer, 2 jaar oud. Tel. (01112) 201. Bij Hoornick: Keukens, keu- kenbufetten, hang- en leg kasten, keukenhangkastjes. - Zierikzee, Hoffei'straat 4-6. Vert.: M. W. Janse. Tel. 2158. Verschillende rassen kook- peren (roodkokers)Fijne rijpe handpex-en. Fruitbedrijf W. v. d. Berge, Nieuwerkerk. Tel. (01114) 1615. Voor Brui nisse: J. v. Egmond, Dee- straat 20. Een kolenhaard „Frisia" in pr. st. C. Schilperoord, Una- straat 47, Nieuwerkerk. Een z.g.a.n. kinderwagen, kleur groen. Hpog model „Peggy". Te bevr. liefst na 6 uur. Margrietstraat 2, haamstede. Een stel i.g.st.z. motorwanten plus helm, een i.g.st.z. olie- haard en een z.g.a.n. reis- wieg. Te bevr.: De Crane- straat 13, Ziei'ikzee. Prima eetaardappelen, 12 cent per kg - in 25 kg-ver- pakking - le soort uien, 12 cent per kg - in 25 kg-ver- pakking - en 12V2 cent per kg in 10 kg-verpakking. Fa. Bij de Vaate en Zonen, Boe- reweg 2, Zierikzee. Wegens omstandigheden een rashond met stamboom. Tel. (01112) 479. „N.V. Werklust Ko." heeft ze.... die warme jassen uit Afghanistan, le kwaliteit, a f 185,en een grote kollek- tie sieraden. St. Domusstr. 2. Affiches. Nieuw aangekomen grote sortering affiches en reprodukties f 5,tot f 7,50. Kado-Boetiek Corrie Deur- loo, Appelmarkt 10, Zierik zee. Nu een gebruikte caravan kopen! Extra voordelig! Di verse modellen. Telef. (01117) 439. Tc koop gevraagd I.pr.st.z. kinderwagen, kleui- donker blauw (hoog model). Brieven onder no. 3601 a h bureau van dit blad. I.g.st.z. vloerkleden. Telefoon (01112)286. Gaal u naar een bejaarden huis? Particulier zoekt te koop: oude meubelen, glas werk, schilderijen enz. Tegen hoge prijs. Mevr. Thomassen, Slotlaan 288 1. Tel. (03404)- 18928, Zeist. Vrij huisje of stukje grond. Tclcf. (070) 831056 of 834659. Personeel gevraagd Thuiswerkzaamheden! In ie dere gemeente worden per sonen gevraagd voor het schrijven van brochures, sor teren van brieven, schrijven van adressen, enz. Alle thuis werken zijn direkt tc aan vaarden! Inlichtingen (post zegel insluiten) Lucratief Be drijf, postbox 2059, 's-Herto- genbosch. Tc huur gevraagd In Zierikzee: huis met min. 3 slaapkamers en tuin. Brie ven onder nummer 3590 a/h bui*eau van dit blad. Personeel aangeboden Jongeman, 21 jaar, in bezit van mulo-diploma en rijbe wijs B-E. Telef. (01112) 520 (na 18.00 uur). Diversen Trouwen Nestje bouwen Laat u door ons vrijblijvend vooiTichten over de vele ma nieren waarop u dit nestje kunt inrichten. Ook voor de smalle beurs weten wij een smaakvolle oplossing. Deur- loo „de meubelshow room van Zierikzee", Meelsti*aat 31. „Nur-Die" fantasie panty nylons van f 4,95 voor f 2,95. Nu óók wintex-panty's van f 3,50. Wist u dat wij ook dé grote en zéér grote maten panty's steeds in voorraad hebben? f 3,75 en f 3,95. Drogisterij „De Honingkorf", Poststi*aat (t.o. postkantooi-), Ziei'ikzee. Uw speciaalzaak voor oud en nieuw tin: J. F. v. d. Ven, Schuithaven 6, Zierikzee. Te lefoon 3407. Heden (vrijdag)avond in hef Herv. Verenigingsgebouw in Het Vrije te Ziei'ikzee: het 82ste jaarfeest C.J.V.. Aan vang half acht. Programma's aan de zaal. Onze weektopper: Compu ter-auto op batterijen, 6 pro gramma's! f 9.95. Speelgoed Verschuur, omdat het goed koper is. Balie 6-7, Zierik zee, tegenover de dikke to ren. Een leuke hanger, ring of oorbel uit onze byouterie-afd. wilt er altijd in. Sigaren- en souvenirmagazijn D. C. Vier gever, Havenpark 42, Zierik zee. Uw beschadigde antieke meubelen kunt u vakkundig laten restaureren bij: J. Ta- nis, meubelmakerij, Nieu werkerk, tel. (01114) 1287. Kunstgebittenreparaties Gouden tanden. Zitdag: don derdags van 9.00-14.00 uur. Korte St. Janstraat 2, Zierik zee. Telef. (01110) 3573. En daar kunt u op wachten! Voor autoverhuur naar: au torijschool A. J. Kort, Zeeas terstraat 8. Nieuwerkerk. Te lefoon'(01114) 1287. Een leuk kado is een kleu rige spreuk-tegel, siernetten, decoratie glazen ballen, met en zonder licht, bij: Sigaren- en souvenirmagazijn D. C. Viergever, Havenpark 42, Zierikzee. Bloembollen! Bloembollen! - Uitgebreide sortering in voor raad voor tuin en pot. „Het Tuinbouwhuis", Sluijs Zn., poogezoom 44, Haamstede. Sportlieden en trimmers! Voor trainingspakken tegen groothandelsprijzen is uw adres Calandweg 47, Zierik zee. Koper en oud tin, óók in mi niatuur. Geschenkenhuis R. den Boer, Dam 11, Zierikzee. Gas-aanstekers, electroni- sche onsteking, vanaf f 34,50. Wij hebben de goedkoopste en duurste aanstekers in voorraad. Sigaren- cn sou venirmagazijn D. C. Vierge ver, Havenpark 42,- Zierikzee. Laat ons Uw meubels op nieuw stofferen, wc zijn ge woon goedkoper. Prijs op aanvraag. Gebr. Thien. Tel. 2604. Matchbox artikelen. Firma H. J. Bax en Zoon, Haven park 2, Zierikzee, tel. 2778. 20 nov.7 dec. gratis waar devolle kado's uit de grab belton bij aankoop voor f 5,—, f 10,—f 20,— enz. De kollektie St.-Nicolaaskado's was nog nooit zo groot. Cos metica, parfumerieën, kunst- nijverheidartikelen, tassen, beauty-cases, artistieke sie raden, ceintuurs, bon voor schoonhcidsbehandcling. Loop vrijblijvend binnen bij schoonheidssalon-parf. T. de Oude. tel. 289, Nieuwstraat 23A, Brouwershaven. Laat nu Uw caravankussens overtrekken of vernieuwen. Gebr. Thien, Zierikzee. Tel. 2604. De uitgebreide „Vormkeur" f katalogus wacht gratis op u 1 hii de dealer' 20 nov.7 dec. gratis waar devolle kado's uit de grab belton bij aankoop voor f 7,50, f 15,f 25,enz. Ziet vrijblijvend onze pracht kollektie damesjumpers, overgooiers, feestelijke blou ses, broekpakken, jurken, pakjes, handschoenen, nacht hemden, ondergoed, kinder kleding, kousen, sokken, maillots, panties, schorten enz. Ook klompen, laarzen, pantoffels, drogisterijartike len, levensmiddelen. P. de Oude-Slager. Tel. 289, Nieuw straat 23, Brouwershaven. Voor uw panty-P naar Den Bóer in Zierikzee! Goed idee.... voor uw bont in ieder geval kijken bij de grootste en goedkoopste bont- zaak van Nederland. Duizen den korte en lange bontman tels, bontho.eden en -colliers, tegen aantrekkelijke lage betaalbare .prijzen! Bont ko pen is een zaak van ver trouwen. Een 3-jarig garan tiecertificaat is dat vertrou wen waard. Meer waarborg voor bont. Desgewenst zeer soepele kredietservice. - „De Bontkoning", Hoogstraat 97, Rotterdam-Centrum, tel. (010) 117.117. Bij koop krijgt u al gehele'reiskosten voor 2 per sonen terugbetaald. Vrijdag avond lot 9.00 uur geopend. Meubel-voorkeur??? Dan na tuurlijk Vormkeurü! ENGELSE TRUIEN WERKTRUIEN COLTRUIEN SEXYTRUIEN SWEATERS Havenpark 5, Zierikzee „HET KLEUTERHUIS" Zierikzee "-Ml kleuren: beige bruin wit zwart marine rood rose licht blauw T ij d e 1 ij k nu als AANBIEDING van 5,50 1111 slechts 2,95 en bij elke pantie extra: een 33-toeren grammo foonplaat met dc toppers CADEAU Voorraad beperkt Uw speciaalzaak Melkmarkt 1-3, Zierikzee Zes-delig GERO ZILMETA' lepelrek ter waarde van Bij zeven-delig GERO ZILMETA pannenset ter waarde van f310.85 Pannen met de i triplo- j bodem j Havenpark 2 - Zierikzee Telefoon 2778 Levering uit voorraad FIRMA KOEVOETS Havenpark 5, Zierikzee Boerenwcg 2 - Zicrik'/ec - Telefoon (01110) 2804 Levering uit voorraad van alle soorten Agent voor Kunstmcsthandel Maatschappij VULCAAN N.V. bij de dealer! Voor schilderijlijsten, alsme de inlijsten van reprodukties, diploma's etc. in elke ge wenste maat, naar: J. F. v. d. Ven, Schuithaven 6, Zierik zee. Tel. 3407. Het vakkundig advies van uw I meubelstof fccrdcrij Goud zwaard is uw voordcel bij 1 het stofferen en bekleden j van uw stoelen! Zierikzee, Meelstr. 24, tel. (01110)2491. „Vormkeur" -dealer voor Flakkee, midden- en noord- j Zeeland: Fa. Joh. den Boer. St. Domusstrant, Zierikzee. ..Matchbox,' aulo.s - wegcnplanncn - racebanen cn garages te Renesse. Eveneens een mooie sortering poppen, o.a. Schild pad en vele gezellige spelen. SjMTialf ;ianl)iu(lin«: 2 rol St. Nlcolaas inpakpapicr a 31.- m voor 90 cent

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 5