Spaar" echt geld uit verre landen! SPEEL GOED Algemene Bank Nederland FA. H. J. BAX EN ZOON SUCCESJES ADVERTEREN IS VERKOPEN Sla munt (f*aa uit uw Gulfstation! Autobedrijf Akkerdaas N.V. Uw drukker voor mooi en doelmatig werk is L 0 Sprookjesboek cadeau en een premie toe. U bent welkom bij de r Diversen Geen luxe verpakking, maar wél 50 stuks goede sigaren voor I 10,Sigaren- en sou venirmagazijn D. C. Vierge ver, Havenpark 42, Zierikzee. Voor het overtrekken van uw meubels. Vraag prijsopgaaf: Gebr. Thien, tel. (01110)2604. Wilt u uw huis verkopen? Wij belasten er ons gaarne mee! A. Vermaat, makelaar o.g., Schuithaven, Zierikzee. Tel. (01110) 2173, b.g.g. 2257. Ook al spreekt u geen Chi neestoch hoeft dat u er niet van te weerhouden bij ons eens naar een Chinees theeservies te informeren Theepot met 5 lettercups voor f 11,95. Deurloo, Appelmarkt 10-12 (boetiek). „Vormkeur" -dealer voor Flakkee, midden- en noord- Zeeland: Fa. Joh. den Boer, St. Domusstraat, Zierikzee. Het Wilde Westen, 6 plaatjes a 25 ct. Ook albums a 1,50 verkrijgbaar bij: Sigaren- en Souvenirsmagazijn D. C. Vier gever, Havenpark 42, Zierik zee. Wandplaquette's, ruime sor tering. - G.eschenkenhuis R. den Boer, Dam 11, Zierikzee. Tafelaanstekers, enorme sor tering in alle prijzen, ook de zgn. Onox marmer, bij siga ren- en souvenirmagazijn D. C. Viergever, Havenpark 42, Zierikzee. Denkt u om de gymnastiek- cursus, morgenavond, dames uit Haamstede? Gezelligheidsrit van M. A. C. „Sparta" op zondag 31 okto ber, voor auto's en motoren. Start 14.00 uur bij hotel „De Drie Schorren" te Dreischor. Inschrijving vanaf 13.30 uur. Prijzen dit keer afgestemd op de „doe-het-zelver". De uitgebreide „Vormkeur" katalogus wacht gratis op u bij de dealer! Voor een goed periodiek- broekje naar Drogisterij „De Honingkorf", Poststraat (t/o postkantoor), Zierikzee. Denkt u óók om het nieuwe i'amilie- damesverband? Tijdelijk van 93 voor 85 cent per pak! Uw bankstel of stoelen be kleden is vakwerk! Vandaar onze meubelstoffering. Goud zwaard, Meelstraat 24, Zie rikzee. Tel. (01110)t2491. De echte Engelse „Royal Al- bert" kop en schotel, alléén verkrijgbaar in het Gesehen- kenhuis R. den Boer, Dam 11 te Zierikzee. Voor uw panty-P naar Den Boer in Zierikzee! Goed ideevoor uw bont in ieder geval kijken bij de grootste en goedkoopste bont zaak van Nederland. Duizen den korte en lange bontman tels, bonthoeden en -colliers, tegen aantrekkelijke lage betaalbare prijzen! Bont ko pen is een zaak van ver trouwen. Een 3-jarig garan tiecertificaat is dat vertrou wen waard. Meer waarborg voor bont. Desgewenst zeer soepele kredietservice. - „De Bontkoning", Hoogstraat 97. Rotterdam-Centrum, tel. (010) 117.117. Bij koop krijgt u al gehele reiskosten voor 2 per sonen terugbetaald. Vrijdag avond tot 9.00 uur geopend. Klinkende munten uit verre, vreemde landen bij uw Gulfdealer. Om ze allemaal overzichtelijk te verzamelen heeft hij voor maar f.1,50 een prachtig album voor u klaarliggen. Kom gewoon even aan om te tanken, geld moet rollen tenslotte Kloosterweg 2, Noordgouwe HAVENPARK 2 ZIERIKZEE TELEFOON 2778 iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiHiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Jaunewekken 11 Zierikzee Telefoon 01110-2255 ifiiiiiiiiiiiiiiiiiifffiitiiiifiiiiiiifiifiiiffiffffififffiiiiiiiffiiiiiiiiifiiffiiiiiifiiiiiKiiiiiiiiiiiiriffiifiiiiiiiifiiiii De verkoop van de staatsloten begint 1 november. De loten kunnen reeds nu bij de plaatselijke loterijkantoren worden besteld. Voor adressen raadplege men de telefoongidsOok de Staatsloterij in Den Haag (telefoon 070/65 5917) verstrekt hierover inlichtingen. Rechtstreekse girobestellingen van uitsluitend hele loten Vóór 5 november. Aangeslotenen bij het girokantoor Den Haag op nr. 506650, aangeslotenen bij het girokantoor Arnhem op nr. 1806650. Deze gironummers staan ten name van „de collecteur ter Directie van de Staatsloterij te 's-Gravenhage". De prijs van een heel lot bedraagt 25, De trekkingen zijn openbaar ea.wordén gehouden in de Rolzaal, Binnenhof nr. 8 te 's-Gravenh£»ge, :n aanvang 19 uw; op 17 en 24 november én 1 december. Folders over de Staatsloterij zijn verkrijgbaar bij de (oterijkantoren. Zeventig procent van de inleg wordt aan prijzen uitgekeerd. Gemiddeld vier prijzen op tien loten. Oktobermaand ABN- Oktober is de ABN-spaarmaand. Net als in de natuur is het nü tijd om iets opzij ie gaan leggen voor later. Want als u nu in oktober begint, dan kunt u in het komende voorjaar al over een aardig bedrag beschik ken. Voor al die dingen, die u van plan bent. Voor uw vakantie, studie, noemt u maar op. Maar wilt u goed sparen? Open dan een spaarboekje ol spaarrekening bij de ABN. Dan spaart u pas goed! Want bij de ABN groeit uw spaargeld veilig met 4'/2, 5, 6V2 of zelfs 7%. Bovendien kunt u automatisch sparen met het ABN Salaris Spaarplan. Zonder dat u er verder naar hoeft om te kijken, wordt dan elke maand een deel van uw salaris op uw spaar rekening bijgeboekt. Oktober is de ABN- spaarmaand; door extra spaarprikkels in de vorm van aantrekkelijke starlpremies. De ABN geeft een leuk welkomstgeschenk aan iedere nieuwé ABN-spaarder, die een spaarrekening of spaarboekje opent en hierop een bedrag van f 50,— of meer stort. Uit de dertig landen waar de ABN haar kantoren heeft, liet zij de mooiste sprookjes verzamelen. Sprookjes die tot nu toe hier onbekend waren. Zij werden vertaald en bewerkt door de bekende kinderboekenauteur Paul Biegel. Zo onlstond het sprookjesboek „Een toren naar de Maan". Vol kleurrijke illustraties. Een exclusief geschenk voor nieuwe ABN-spaarders en een leuke verrassing voor uw kinderen of kleinkinderen. Bovendien krijgt u tijdens de ABN-spaarmaand een premie van f2,50. U ziet, oktober is de ABN-spaarmaand. Stap daarom deze maand binnen bij de ABN en open een spaarboekje of spaarrekening. Voor uzelf, uw gezin of uw kinderen. -SA

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 7