Prikkelig debat over rekeningen herstel kamp Stoofpolder NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Een bank waar je mee ive^oopt Gemeenteraad Bruinisse BRUINISSE, 1-10. De overschrij ding van het krediet voor de bouw van een ambtswoning was niet het enige punt, waarover wat gekibbeld werd in de Bruse gemeenteraad, ook bü agendapunt 26, was het al heet toegegaan. De commissie tot nazien van de rekening 1969 had zich goed van zijn taak gekweten. Men had ontdekt, dat bij de rekening herstel kamp Stoof polder een bedrag was f 508,48, het aanbrengen van een afvoergoot, als onderhoud was geboekt, terwijl dit geen onderhoud was. Het had aan de heer Hoek in rekening moeten worden gebracht aldus de heer Van de Vel de, die zich een bezoek aan de keu ken van het kamp herinnerde, waar bij hij hierop had gewezen, waarop de toenmalige loco-burgemeester had gezegd: „Maak je geen zorgen, het komt allemaal in orde." Over die uitspraak viel de heer Van de Velde wethouder Van Gilst fel aan, want er was vergeten bij de overdracht van het kamp aan de fa milie Hoek de kosten van die goot in rekening te brengen. Een andere uitgaf betrof de aan schaf van lamoen. Mevrouw Vah Leeuwen vroeg zich af, welke ver huurder nu toch wel lamoen voor zijn huurder ging kopen. Op de laatste vraag bleef men het ant woord schuldig. Op deze post was onvoldoende ge attendeerd, men had het archief er niet meer op na kunnen zien. Wat de uitgaaf voor de goot betreft werd verwezen naar de het goedkeuring van een begrotingswijziging waarin ook die goot was verwerkt, maar dit was een dooddoener volgens v. d. Velde. Pressie Wethouder Van Gilst wees op de pressie die van de kant van de Wa renwet was uitgeoefend, om de zaak zo spoedig mogelijk aan te pakken: Er was nog een rekening van de fir ma De Herder die ook al niet werd verrekend, maar dat dit achterstallig onderhoud was wilde men ten slotte wel aannemen. Nadat wethouder Van Gilst zijn excuses had aangebo den en nadat hij gewezen had op de moeilijke situatie en de haast waar mee indertijd de overdracht van het kamp moest plaats hebben, werd het incident gesloten. De rondvraag Bij de rondvraag botsten de me ningen opnieuw. Zonder medeweten van het Bestuur van de IJsvereni ging was sinds 1970 elektrische stroom, stroom betrokken (en door de IJsvereniging betaald) via de me ter van de IJsvereniging op de toi letten en in de tenten van de cam ping rond de ijsbaan. De tegenwoor dige kampbeheerder de heer Hooger- werf, had desgevragd, het teveel be taalde door de ijsvereniging vergoed (jaar 1971) de beheerder die het kamp in 1970 exploiteerde had dit gewei gerd. Burgemeester Hokken voelde niets voor de suggestie van de heer Van de Velde dat de ijsvereniging assistentie zou krijgen, van de ge meente (zoals was gevraagd), maar de welsprekendheid van Van de Vel de in deze, won het met algemene stemmen werd besloten de hier niet meer woonachtige ex-kampbeheer der aansprakelijk te stellen voor de betaling, van ten onrechte gebruikte elektriciteit. DODELIJKE ONGELUKKEN AALTEN. Op een kruising in de Hamelandroute in de gemeente Aal ten is een verkeersongeluk gebeurd, waarbij de 75-jarige mevr. D. Ren- gelink-Regters uit Aalten om het le ven is gekomen. De wielrijdster stak zonder op het verkeer te letten op haar fiets de weg over en werd toen aangereden door een auto. DEURNE. Het 5-jarige dochtertje van de familie Fransen-Nijnens te Liessel, gemeente Deurne, is. verdron ken. Vermoedelijk is zij bij het spe len in een sloot gevallen. AALTE. Een 75-jarige wielrijdster uit Aaaten werd zaterdag in haar woonplaats door een auto aangere den. Een 65-jarige wielrijdster uit IJsbrechtum werd in Sneek ook ge schept door een auto. In Made kwam een negenjarig jongetje om toen hij op zijn fiets door een trekker werd overreden. OMMEN. Op de Lemelerweg in Ommen is de 82-jarige heer J. Schutte uit Ommen op slag gedood toen hij bij het oversteken van de weg door een 'auto werd gegrépen. Advertentie KERKNIEUWS Interkerkelijk begin catechisatieseizoen Nieuwerkerk NIEUWERKERK, 1-10. Vrijdag 1 oktober jl. werd -interkerkelijk - het catechesatleseizoen ingeluid met een film. Jeugd van zowel de Hervormde kerk alhier, als van de Gereformeer de kerk van Bruinisse en Nieuwer kerk, was samengekomen in het Herv. vergaderlokaal „Rehoboth" aan de Ooststraat te Nieuwerkerk, om deze start me te maken. Deze avond stond onder leiding van ds. H. v. d Heuvel (Herv) en ds. A. S. Rienstra (Geref.). Er werden, na een kort welkomstwoord van ds. Rien stra, twee films vertoond. De voor film in kleur ging over Egypte, in het bijzonder over de Nijl, die een schakel vormt tussen de geschiede nis en de toekomst. De hoofdfilm was de zeer aangrijpende zwart-wit film „Vraag zeven", die een tipje van de onheilspellende sluier op lichtte van Oost-Duitsland, waar tal loze Christenen om het geloof ver volgd worden. Op geraffineerde ma nier wordt hen het Christen-zijn on mogelijk gemaakt. Zo ook dat van de „Pfarrer" in Osterstadt. De vlucht van zijn vijftienjarige zoon naar het vrije westen, brengt hem in een nog moeilijker situatie dan voorheen. Wanneer door een gcmcentelid wordt aangeboden hem en zijn vrouw naar zijn zoon te brengen, blijft hij echter op zijn post. Wan ner het bericht komt dat zijn zoon is gevlucht, krijgt hij huisarrest. Toch besluit hij die zondag daarop te pre ken. Huisarrest of niet. De film ein digt met het beeld, waarop agenten de kerk binnenkomen, en hem staan op te wachten. Deze zeer boeiende, maar tegelijk ook erg aangrijpende film, zal vast en zeker leder tot nadenken brengen, en op de eerstvolgende catechesaties genoeg stof opleveren voor een vruchtbare discussie. Tot slot van deze fijne startavond sprak ds. Van den Heuvel een dank woord uit. Bij de uitgang werd ge- kollekteerd voor de bestrijding van de onkosten van deze avond. Herdenking vierhonderd jaar synode GRONINGEN, 4-10. In de Nieuwe Kerk in Groningen is maandagavond in een herdenkingsdienst de eerste nationale synode van de Nederlands Gereformeerde erk herdacht, die 400 jaar geleden in het Duitse stadje Emden bijeen kwam. De dienst werd door ongeveer duizend personen bij gewoond, van wie de helft uit Em den en omgeving afkomstig was. Voorganger was prof. dr. O. J. de Jong uit Amsterdam, die de gebeur tenissen in Emden in 1571 historisch beschouwde. Prof. dr. W. van 't Spij ker uit Utrecht ging in op de bete kenis van Emden voor de kerk van vandaag. In Emden werd vierhon derd jaar geleden de grondslag ge legd van de Hervormde Kerk in Ne derland. Op de synode van Emden (4 tot 13 oktober) is het kerkverband van de gereformeerden in Nederland gesticht. Ger. Gem. in Nederland Nieuwerkerk Woensdag 6 oktober, 's avonds 7.30 uur: ds. A. v. d. Berg. Ned. Herv. Kerk Beroepen te Zaandam: P. B. W. Polvliet, Tilburg. Bedankt voor Bloemendaal, wijk- gemeente Aerdenhout: H. D. v. Hoogstraten, Middelharnis. Aangenomen naar Badhoevedorp: E. J. Alberts, Oostvnorne. Geref Gem. Beroepen te Schcrpenisse. A. Hoo- gcrland. Werkendam. Bedankt voor Utrecht: J. van Haa- rcn. Amersfoort; voor Amsterdam-N, IJsselmonde en Waardenburg: C. de Ridder. Nuns peet. UTRECHT. De 24-jarige student J. J. Geelen uit Utrecht is bij een verkeersongeluk in zijn woonplaats om het leven gekomen. Het ongeluk gebeurde toen de jongeman onver wachts de rijweg opliep. Een pas serende autobus kon hem niet meer ontwijken. AMSTERDAM. Een 78-jarige au tomobiliste uit Amsterdam kwam om het leven toen haar auto in de sloot langs de provinciale weg in Scha- gen terecht kwam. Op dezelfde dag overleed in Oostelijk Flevoland een 24-jarige Amsterdamse student toen de auto waarin; hij als passagier mee- red verongelukte. In Barendrecht werd een twaalfjarige jongen op zijn fiets door eén auto geschept. BRESKENS. De Rijkspolitie te Water heeft het stoffelijk overschot gevonden van de ,52-jarige W. A. van Liere uit Breskens. Het lijk werd ge vonden bij de vuurtoren Nieuwesluis te Breskens. De heer Van Liere werd sinds 25 september vermist. SCHAGEN. De 78-jarige mevr. A. M. van Doorn-Nijssen uit Amster dam is in Schagen met haar auto veróngelukt. De bejaarde vrouw reed over de provinciale weg, begon met haar wagen te slingeren en kwam met de auto in een slootterecht. Kórt na het ongeluk bezweek' zij aan de opgelopen verwondingen, De au to was, totaal 'verhield.. HARDINXVELD-GIESSENDAM- - Op de Rivietdijk in Hardinxveld- Giessëndam is een bromfietser, die vanaf hét fietspad de rijbaah jovprr stak, aangereden, door een achter opkomende personenauto. De duo- passagier, de 10-jarige René Wieïick uit. Hardinxyeld-Giessehdam, werd zodanig gewond, dat hij op weg naar hét Ziekenhuis is overleden. ZWOLLE. De 7-jarige jongen J. KruithofuitRóuveen (gém. Stap horst) is overleden aan de verwon dingen die hij in zijn woonplaats had opgelopen, Hij reed niet zijn fiets naar links toen hij door een auto werd ingehaald, Bij de aanrijdirig wefd-het jongetje ernstig gewond. LANDBOUW/VEETEELT Schouwen-Duiveland goéd vertegenwoordigd op üe Prov. Zeeuwse fokschapendag Op de te Goes gehouden provincia le Zeeuwse fokschapendag behaalde in de rubriek rammen geboren in 1969, ram 1921 K. van J. J. A. v. d. Velde te Nieuwerkerk een lb prijs, en bovendien het reserve-kampioen schap. Bij de lVè-jarige rammen werd de geblokte ram Z 1606 van I. J. Ris- seuw, Oostburg en C. J. Zoeter, Ou- werkerk, 1 b. Voor de rubriek ooien met lamme ren verwierven Z 8655 met ooi- en ramiam van C. J. Zoeter en Z 8059 met 2 ramlammeren van J. J. A. v. d. Velde een eerste prijs. Het stel van J. J. A. v. d. Velde, (2-tallen ooilam meren) kreeg de la prijs. Voor 55 jaar.... ZIERIKZEE. Advertentie. - Rege- ringsroomboter 95 cent per pond, re- gerings vette kaas 33-52 cent per 1yond. OUWERKERK. Op de laatst ge houden gemeenteraadsvergadering werden de heren Nilant en Visser benoemd om in Den Haag de belan gen van een publieke telefooncel te Viane na te gaan. BRUINISSE. - Vrijdagmiddag is een mosselvaartuig uit deze gemeen te, geladen met mosselen, tegen een lichtboei gevaren. De boot bekwam daardoor een lek. De opvarenden wisten het schip tot aan de kust van Flakkee te brengen en bereikten de wal zwemmend. Het vaartuig is daarna gezonken. ZIERIKZEE. Op initiatief van de burgemeester is alhier opgericht een centrale veilingsvereniging die nodig is omdat op het eiland kool en ajuin en andere produkten voortaan alleen als zij op een veiling zijn gebracht, concent kunnen krijgen. ZIERIKZEE. De onlangs gehouden inzameling voor het Belgische Rode Kruis heeft het fraaie bedrag van f 234,10 opgebracht. Mochten er zijn die verzuimd hebben voor dit goede doel iets opzij te leggen, laten zij dan alsnog hun „penninkske" geven. BROUWERSHAVEN. In verband met de verhoging van de melkprijs van 10 naar 12 cent per liter heeft de burgemeester in een schrijven aan de minister van landbouw gevraagd om een maximum prijs voor deze gemeente vast te stellen. BELFAST. Een Britse militair werd dinsdagmorgen vroeg in het been getroffen toen de legerpa trouille waarvan hij deel uitmaakte in de katholieke wijk Lower Falls In Belfast werd beschoten. Wat biedt de BEELDBUIS? DONDERDAG 7 OKTOBER. NED. I. Na de Fabel en het jour naal in het kort ook van cle VPRO een nieuwe serie, nl. Star Trek, een Amerikaanse serie fantastische ver halen, die zich afspelen in de ruim tevaart van de toekomst. In de eer ste aflvering maken we kennis met kapitein Kirk, gezagvoerder van een groot ruimteschip. Hij krijgt opdracht een zeldzame graansoort naar een andere planeet te brengen. Maar on derweg blijken andere planeten be langstelling voor de lading te heb ben. De bewoners van één van de planeten gaan tot de aanval over en proberen het schip te kapen. Aan sluitend aan het journaal Berichten uit de samenleving en twee Charly Chaplin films. Roelof Kiers is hierna verantwoordelijk voor de dokumen- taire over het onderwijs in China. Onlangs toen de dooi in Peking in trad ging Roelof naar Peking en zo ontstond deze film. Hierna gaan we op de Zweedse toer en wel met The Magic Box, een inzending voor het festival te Montreux. Het is een dol komische film, die handelt over de televisie indien deze in de geschie denis had bestaan. Hoe zou men dit medium toen hebben gezien. Een kwartiertje vervolgens voor muziek uit de dertiger jaren. In de eerste af levering aandacht voor de band van Artie Shaw. Convert van Kerken en IKOR sluiten het programma af. NED. II. Na de Fabel en het jour naal in het kort een kindermusical onder de titel „Martijntje het won derkind". Martijntje is een wonder kind, weet alles en loopt weg van school. Hij zwerft door heel de we reld. Hierna de achttiende eeuwse Zuid-Amerikaanse. Robin Hood, nl. Zorro. We zien Zorro in deze eerste aflevering per boot op weg van Spanje naar zijn woonplaats. Hij zal daar de strijd aanbinden met een ivrede dictator, want Zorro is de held der verdrukten. Na het journaal en weeroverzicht Mission Impossible. „De moord" is de titel. Cinnamon zet om een moordenaarsbende te kun nen ontmaskeren een moord in scène op zijji trouwe vriend Jim. Als dat plan'.gelukt is komt Jim weer opda gen en de moordenaars zijn zo onder de indruk dat zij alles opbiechten. Hierna een reportage over de beken de nachtclubzangeres Wilma Reading Twee filmpjes zijn ditmaal afkom stig uit de serie „Liefde op z'n Ame rikaans". In het eerste geval meet een vrijgezel zich de status van ge trouwde man en gezin aan omdat het meisje waar hij mee uit wil in prin cipe alleen met getrouwde manhen uitgaat. In de tweede neemt een do minee een lieftallig meisje mee op reis. Hij had geen bijbedoelingen maar q.Is het vliegtuig een noodlan ding maakt en het meisje en hij een tweepersoonskamer aangeboden krij gen moéten ze die wél nemen. Tot slót Van de avond speelt hét Weens Philharmonisch Orkest „Die Unvol- léndete" vah Schubert DONDERDAG 7 OKTOBER. NED. I: 18.45 Fabeltjeskrant; 18.55 Jqurnaal; 19.05 Star Trek; 20.00 Jour naal;20.20 Bericfiten uit de samenle ving; 20.30 Charlie Chaplin; 20.40 Onderwijs in China. 22.15 Deze week; 22.30 Leerhuis'; 23.00 Journadl. NED. II: 18.45 Fabeltjeskrant; 18.55 Journaal; 19.05 Martijntje het won- derking; 19.30 Zorro; 20.00 Journaali 20.21 Mission Impossible; 21.10 Wilma Reading; 21.35 Liefde op z'n Ameri kaans; 22.10 Die Unvollendete; 22.35 Journaal; 22.40 Ter Visie. Sclieepvaartberichteu Acmaea, 2-10 vertr. Hammerfest naar Rotterdam Ameland, 2-10 23-10 m. z. Landsend. Calamares, 4-10 aank. Armuelles. Camitia, 4-10 pass. Panamakanaal. Kelletia, 2-10 pass. Thursday-island. Krebsia, 4-10 aank. New York. Vlieland, 3-10 Punta Piedras. Zafra, 2-10 vertr. Port Dikson naar Mena. MARKTBERICHTEN Paardenmarkt Utrecht UTRECHT, 4-10. Op de Paarden markt in Utrecht werden maandag 426 dieren aangevoerd. De prijzen waren voor: luxe paar den f 1625-2150; werkpaarden f 1450- 1800; oude paarden f 1250-1650; 3- jarige paarden f 1100-1300; 2-jarige paarden f 900-1150; veulens f 650- 850; hitten f 800-1150. Slachtpaarden per kg. Geslacht gewicht f 3,10-4,00; jonge slachtpaar den per kg geslacht gewicht f 4,00- 5,00. De handel was flauw. Aardappelbeurs Rotterdam ROTTERDAM. 4-10. Prijzen (excl. o.b.) vastgesteld in guldens per 100 kg. af bedrijf op auto volgens kwa liteitseisen binnenland c.q. export. Klei-aardappelen voor het binnen land: Bintje 35-50 of 55 mm f 9,50- 10.00: Bintje 40 mm opw. f 10,00- 10.50; Bintje 50 of 55 mm opw. f 9,50- 10.00; Eigenheimers 40 mm opw. f 15,00-16,00. Zandaardappelen voor het binnen land: Bintje 35 mm opw. f 9.00. Klei-aardappelen voor de export: Bintje 35-50 of 55 mm f 9.50; Bintje 40 mm opw. f 10.00-10.50; Bintje 45 mm opw. bestemd voor Italië f 10.50; Bintje 50 of 55 mm opw. f 9.50-9,75. Zandaardappelen voor de export: Bintje 35 mm opw. f 9,00. Blankschillige rassen van de klei grond: 40 mm opw. f 9,00-9,50. Voeraardappelcn: f 5,50. Stemming: binnenland en export kalm. SPORT VOLLEYBAL DFS-MEVO 2-2 Vrijdag begon DFS II de volleybal- competitie met een thuiswedstrijd tegen MEVO I. De zeer nerveus be ginnende DFS-ers verloren de 1ste set met 15-19. De 2e set ging naar DFS met de cijfers 15-11, doch de volgende set was weer nu nipt, voor MEVO met 15-13. DFS bepaalde daarop de eindstand door de laatste set met 15-11 te winnen Eindstand dus 2-2. Vrijdag 8 oktober om 20.15 uur speelt DFS tegen Intermezzo III uit Middelharnis in de zaal te Haamste de. OAMMRN Damvereniging „Zierikzce" Uitslagen damclub „Zierikzee" van 1 oktober: J. Smalheer-F. Roggeband 0-2; M. v. d. Wielen-J. de Jonge 2-0; C. Monteban-J. Folmer 0-2; C. L. Boot-J. Flikweert 1-1; J. Huijgens- M. de Wild 1-1; A. J. Flikweert-J. A. Verton 0-2. Stand per 1 oktober is: M. de Wild ,4 3 1 0 7 C. Verton 3 3 0 0 6 J. A. Verton 4 3 0 1 6 J. Huigens 3 2 1 0 5 M. v. d. Wielen 4 2 1 1 5 W. C. Boot 3' 2 0 1 4 A. J. Flikweert 3 2 0 1 4 J. Folmer 4 1 1 2 3 J. de Jonge 4 1 1 2 3 J. de Wild 4 1 1 2 3 J. Smalheer 3 0 2 1 2 F. Roggeband 4 1 0 3 2 J. Flikweert 4 0 2 2 2 C. L. Boot 3 0 1 2 1 C. Monteban 3 0 1 2 1 J. L. Straayer 2 0 0 2 0 VELDHANDBAL Delta Sp. I-EMM n 18-6 Delta Sport heeft de opgaande lijn KORFBAL N0AD I versloeg All-Ready II met 6-2 duidelijk te pakken. Werd vorige week reeds een goede wedstrijd ge speeld, ook nu tegen EMM II uit Middelburg werd een grote overwin ning behaald. EMM werd vaak vol komen overspeeld, door de in hoog tempo uitgevoerde Zierikzeese aan vallen. Ook het vizier van de Delta Sport schutters was goed gericht. Niet minder dan 18 doelpunaen kon den bijgeschreven worden. EMM wist weliswaar het eerste doelpunt te maken, maar het werd al snel duide lijk dat de Zierikzeese formatie de betere ploeg was. Er was voor de EMM verdediging geen houden meer aan. Vooral omdat Delta Sport voor de rust geen enkel moment verslapte. De rust ging in met een 9-3 voor sprong voor de Zierikzeeënaren. Na de rust een fel aanvallend Delta Sport dat de voorsprong steeds ver der uitbouwde. Ook in die periode was de Zierikzeese formatie opper machtig. Delta Sport liep uit tot 15-3 voordat EMM twee tegen doelpun ten kon maken (15-5). In de. slotfase wist Delta Sport nog drie en EMM nog één doelpunt te maken zodat de eindstand werd bereikt van 18-6 in het voordeel van Delta Sport. De Zierikzeese treffers werden gemaakt door Joop Goedhart 6 x, Albert de Leeuw 5 x, Jaap Cousemulder 3 x, Huib van Dalen 2 x, Daan van dei- Wekken 1 x en Henk Verheij 1 x. Delta SportEMM 14 (dames-junioren) De nederlaag die de Delta Sport junioren hebben geleden is enigszins geflatteerd. Uiteindelijk werd de wedstrijd beslist door enige minder gelukkige momenten in de Zierikzee se verdediging. Voor de rust wist Pelta Sport de achterstand op 1-0 te houden. Direct na de rust liep EMM verder uit tot 3-0. Simone Coppoolse verkleinde hierna de achterstand tot 3-1. Wat Simone Coppoolse, Ria Juf fermans, Elly Keus c.s. ook probeer den, steeds vonden zij een zeer goede EMM-keepster op hun weg. EMM bepaalde in de slotfase de eindstand op 1-4. NOAD I heeft in Zierikzee met All Ready II niet al teveel moeite gehad, de cijfers wijzen dit duidelijk aan. Na 110 minuten spelen gaf Joop de Regt de thuisclub de leiding (1-0), maar reeds 5 minuten later kon Wij- na van Nieuwenhuijzen de gelijkma ker in de Zierikzeese korf deponeren. (1-1). Kees Kommer benutte nog in de eerste helft een strafworp voor NOAD, zodat de blauw-witten met 1-2 konden gaan rusten. In de twee de helft slaagde Kees Kommer er na 5 minuten in om NOAD op 1-3 te brengen. Met een formidabel af standsschot van Rinus Kloet liep de club uit Dreischor verder uit tot 1-4. Jannie van der Werve-Smits bracht de stand op 1-5. Nu was er voor All Ready geen redding meer mogelijk. Een kwartier voor het einde maakte Wim Kommer het halve dozijn doel punten voor de blauw-witten vol (1-6). Kort voor tijd wist de thuis club door het benutten van een strafworp door Joop de Regt nog te rug te komen tot 2-6, maar hierbij bleef het. Op het sportpark „Bannink" kwamen de All Ready-reserves in de Zeeuwse wintercompetitie uit tegen NOAD uit Dreischor, welke ontmoeting door de bezoekers met 6-2 werd gewonnen. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbodej. Grote zege van All Ready I op Tjoba III Het was te verwachten dat All- Ready de punten thuis zou houden, maar niemand had op zo weinig te genstand van Tjoba gerekend. De Zierikzeese ploeg overklaste Tjoba volkomen. Door de geringe tegen stand liepen de combinaties ge smeerd en met de rust was de stand dan ook al 6-0. Na de rust ging All- Ready ondanks het warme weer en de grote voorsprong, onvermoeibaar door. En ook nu liep de doelpunten- machine gesmeerd. Tjoba kon hier niets tegenover stellen en zag on danks een toegekende strafworp geen kans om de eer te redden. De eind stand was 16-0. De doelpunten wer den gescoord door: Bep Kort 1 x), Corrie Stoutjesdijk (1 x), Tonny Ha- ge (2 x), Piet de Ronde (3 x), Henk Vermcule (2 x), Leo Fonteyne (2 x), Corrie Kloet (3 x cn Ko Rijn (1 x). Kampioenschappen 1971 All Ready ATjoba B adsp. 52 Dat de All-Ready aspiranten steeds beter gaan spelen is in deze wedstrijd tot uiting gekomen in een goede 5-2 zege. De eerste helft was All-Ready wel sterker, maar er werd slecht geplaatst, zodat verschillende kansen verloren gingen. Na de rust ging dit veel beter, waardoor Tjoba minder ballen kon onderscheppen. Ook werd de bal veel sneller door het middenvak gespeeld. Tjoba open de de score uil een strafworp, waar op Jaap van Gastel gelijk maakte met een afstandschot. Voor de rust bracht Ben Joppe de stand nog op 2-1 met een doörloopbal. Na de rust liep All-Ready snel uit tot 4-1, door doorloopballen van Cora Krijger en Jan Krello. Met een afstandsschot bracht Tjoba de achterstand nog te rug tot 4-2. waarna Theo van der Weele de eindstand op 5-2 bepaalde met een mooie doorloopbal. van P.V. „De Reisduif" - St. Philipsland Kampioen vitesse: 1. Joh. Quist 2087054, 1035 punten; 2. Joh. Quist 2075094, 918 punten; 3. Joh. Quist 869683, 900 punten. Kampioen hok vitesse: 1. Joh. Quist, 3624 punlen; 2. L. Vermeij Zn., 3532 punten; 3. A. Faasse, 3089 punten. Kampioen midfond: 1. L. Vermeij Zn. 869516. 1408 punten; 2. Joh. Quist 869675. 1068 punten; 3. Kr. Reijngoudt 103215, 1056 punten. Kampioen hok midfond: 1. L. Vermeij Zn. 4752 punten; 2. Kr. Reijngoudt 2533 punten; 3. Gebr. Fonteijne 2517 punten. Kampioen l.m. Orleans: 1. L. Vermeij Zn. 869516, 2194 punten; 2. J. C. Verwijs 2175244. 1423 punten; 3. L. Vermeij Zn. 2089944, 1336 punten. Kampioen duif: 1. L. Vermeij Zn. 869516. 2194 punten; 2. L. Vermeij Zn. 2058689, 2053 punten; 3. L. Vermeij Zn. 2089944, 1893 punten. Kampioen fond: 1. L. Vermeij Zn. 2075080. 1349 punten; 2. L. Vermeij Zn. 2084441, 1311 punten; 3. L. Vermeij Zn. 2058689, 842 punten. Kampioen hok fond: 1. L. Vermeij Zn. 2772 punten; 2. Gebr. Fonteijne 1129 punten; 3. Joh. Quist 1094 punten. Kampioen jonge duiven: 1. Kr. Reijngoudt 1051190. 2059 punten; 2. L. Vermeij Zn. 2226409, 1891 punten; 3. L. Vermeij Zn. 2226393, 1859 punten. Kampioen hok jonge duiven: 1. L. Vermeij Zn. 7539 punten; 2. Kr. Reijngoudt 7236 punten; 3. W. Necle 5500 punten. Kampioen generaal: 1. L. Vermeij Zn. 143.2 punt (399) 2. Joh. Quist 112.3 punt (137); 3. Kr. Reijngoudt 100.3 punt (216).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 4