Gooi geen k.u.k naar de scheidsrechter! m% m% Si% m% 7% Rentewijziging Vertegenwoordigers R.S.G. „Prof. Zeeman" op eerste plaats Ver. Staten bereid tot devaluatie? DE DIENSTPLICHT Bevestiging en intrede nieuwe predikant ds. J. van den Berg ATLETIEK Atletiekwedstrijden Zeeuwse middelbare scholen (Advertentie) VLISSINGEN, 27-9. In de op de sintelbaan t'c Vlissingen gehouden atlethiek ontmoeting tussen de mid delbare scholen van Zeeland zijn de vertegenwoordigers van de Rijks scholengemeenschap „Professor Zee man" te Zierikzee erin geslaagd met ruim verschil op de eerste plaats te eindigen. Niet minder dan zes maal slaagde een vertegenvvoodiger (ster) er van de Zierikzeese school in op de eerste plaats te eindigen, tienmaal werd op een 2e plaats beslag ge legd, terwijl vijfmaal een derde plaats in hun bezit kwam. De belangrijkste uitslagen waarbij scholieren van de Prof. Zeeman- school zich wisten te plaatsen waren: Speerwerpen, meisjes A: 1. Ria Kloet (Professor Zeeman) 23.812. Ine Bek kering (Goese Lyceum) 22.17; 3. Mar- ga Janse (ScHeldemond) 21.80. Ko gelstoten jongens A: 1. Piet Cappool- se (Prof. Zeeman) 10.60; 2. Dick v. d. Peyl (Goes Lyceum) 10.46; 3. Fred Hokke (Scheldemond) 10.28. Meisjes D. hoogspringen: 1. Marja Kouijzer (Prof. Zeeman) 1.35; 2. Marleen de Raad (Goes Lyceum) 1.25; 3. Jolanda de Rijcke (Scheldemond) 1.20. Meis jes C. verspringen: 1. Anja Hofman (Scheldemond) 4.60; 2. Thea Kaay- steker (Prof. Zeeman) 4.55; 3. Anja de Munck (Kon. Wilhelmina) 4.38. Verspringen jongens C: 1. Leo de Pee (Prof. zleeman) 5.60; 2. Peter Moelker (Zeldenrust college) 5.25; 3. Rene Ruissen (Goese Lyceum) 5.20. Verspringen meisjes A: 1. Wietske v. d. Zee (Scheldemond) 4.83; 2. Elly Kodde (Goese lyceum) 4.43; 3. Ria Kloet (Prof. Zeeman) 4.32. Jongens C 80 m: 1. Peter Moelker (Zeldenrust college Uerneuzen) 9.9; 2. Leo de Pee (Prof. Zeeman) 10.1; 3. Henk Roo- zenboom (Prof. Zeeman) 10.2; Meis jes D 60 m: 1. Marje de Jonge (Zel denrust college) 8.7; 2. Feya v. Schel ven (P^of. Zeeman) 8.7; 3. Jannie Verhul^ (Scheldemond) 8.8. 80 meter meisjes A: 1. Nelleke Koster (Petrus Hondius) 10.9; 2. Ria Kloet (Prof. Zeeman) 11.3; 3. Ingrid Koulen (Jan- senius) 11.3. Meisjes B, speerwerpen 1. Helene Boer (Petrus Hondius) 27.85; 2. Einke Dik (Scheldemond) 25.68; 3. Ina Jonkers (Prof. Zeeman) 24.55. Hoogspringen meisjes B: 1. El ly de Jonge (Goese lyceum) 1.45; 2. Nelleke Koopman (Prof. Zeeman) I.40; 3. Nelleke Lokerse (Goes lyce um) 1.35. Kogelstoten jongens B: 1. Peter de Munck (Petrus Hondius) 13.59; 2. Huub v. Dijk (Scheldemond) II.88; 3. Leo de Pee (Prof. Zeeman) 11.69. Hoogspringen jongens D: 1. Andre v. Klinken (Zeldenrust colle ge) 1.35; 2. Cor de Pee (Prof. Zee man) 1.30; 3. Paul Snel (Goese ly ceum). Hoogspringen meisjes A: 1. "Wietske v. d. Zee (Scheldemond) 1.35 2. Anneke Moon (Prof. Zeeman) 1.35; 3. F. Kats (Petrus Hondius) 1.30. Ver- RECHTSZAKEN Acht jaar voor moord op echtgenote BEN IIAAG, 30-9. Dc rechtbank in Den Haag heeft donderdagmorgen de 26-jarige A. L. de B. uit Rijswijk wegens mooid op zijn echtgenote conform de eis van de officier van justitie verooi deel tot een gevange nisstraf van acht jaar met aftrek van voorlopige hechtenis. Hij had zijn 26-jarige vrouw op 26 januari door wurging om het le- vengetracht, omdat hij geen andere uitweg meer zag voor de eindeloze moeilijkheden in hun huwelijk. Ter wijl hun zoontje lag te slapen, bracht De B. het stoffelijk overschot van zijn vrouw in de kofferruimte van een tevoren gehuurde wagen naar Dordecht en begroef het daar in een plantoen in een recreatiege bied Daarna deed hij bij de politie aangifte dat zijn vrouw na een ru zie was weggelopen. Enkele weken later werd De B. aangehouden en bekende zijn vrouw te hebben ge wurgd. springen meisjes D: l. Fera v. Schelven (Prof Zeeman) 4.24; 2. Mar ja Kouijzer (Prof. Zleeman) 4.18; 3. Els Vader (Scheldemond) 3.95. Jon gens C, hoogspringen: 1. Leo de Pee (Prof. Zeeman) 1.60; 2. Rene Ruissen (Goese lyceum) 1.50; 3. Peter Moel ker (Zeldenrust college) 1.45. Speer werpen jongens B: 1. Peter de Munck (Petrus Hondius) 49.55; 2. Leo de Pee (Prof. Zeeman) 44.52; 3. Paul Meerman (Chr. lyceum Wal cheren). Verspringen jongens A: 1. Ad Bernouw (Chr. lyceum Goes) 5.46 2. Piet Coppoolse (Prof. Zeeman) 5.40 3. Bert v. d. Hijfte (St. Eloy). 600 me ier jongens D: 1. Mark Kouber (Zel denrust college) 1.38.6; 2. Alex Hul ster (Zeldenrust college) 1.45.1; 3. Frank Steehouwer (Prof. Zeeman) 1.47. Estafette jongens: 1. Petrus Hondius; 2. Prof. Zeeman; 3. Chr.' Lyceum Walehieren. Eindstand: 1. Prof. Zeeman, 155 punten; 2. Scheldemond 129 pnt.; 3. Petrus Hondius 119 pnt.; 4. Goese ly ceum 101 pnt.; 5. Zeldenrust college Terneuzen 91 pnt.; 6. Jansenius 50 pnt.; 7. Chr. lyceum Goes 47 pnt.; 8. Chr. lyceum Walcheren 42 pnt.; 9. Scholengemeenschap Middelburg 35 pnt.; 10. S|. Eloy 26 pnt.; 11. Rijks Pedagogische Academie, 18 pnt.; 12. Koningin Wilhelmina, ll pnt. Kondors contra wolven RHENEN, 29-9. - In Oitwehands Dierenpark leven twee kondors, enorme gieren, in de vrije natuur. Ze wonen op een eilandje, gelegen midden in een grote vijver, die op een steenworp afstand ligt van het wolvenverblijf. De beide enorme gieren zijn uiter aard gekortwiekt, maar op een goe de of zo men wil kwade dag zijn de vleugels weer zover aangegroeid, dat ze weer als voorheen normaal kun nen vliegen. Vorige week toas dat zover. De gieren hadden het luchtruim geko zen en waren geland op het buiten terras van de wolven. Die hadden het niet bepaald op hun gevederde gasten voorzien, want ze namen onmiddellijk een ge vechtshouding aan. Maar de beide gieren ook niet mis, lieten zich niet verslinden. Met hun vlijmscherpe snavels ver vooruit gingen zij in de aanval en toen het er naar uitzag dat de wolven in het nauw zouden worden gedreven kwamen oppassers tussenbeide om de vechtende partij en uit elkaar te halen. De gieren werden naar huis ge bracht en na opnieuw gekortwiekt te zijn was de rust in deze hoek van Ouivehands Dierenpark weergekeerd. Pastoor hoeft niet hoos te zijn over de minirok LE HAVRE, 29-9. De aartsbisschop van Rouaan heeft dinsdag ingegre pen cm een einde te maken aan de onrust in het Normandische dorp Saint-Juin Bruneval waar pastoor Andre Pecot in minirok geklede meisjes van acht en negen jaar ver boden had godsdienstonderwijs te volgen. De p.astoor had gezegd dat de meisjes als zij met hun drumband door de straten trokken, soms „uit dagende houdingen" aannamen. Vele dorpelingen waren het hier niet mee eens. „Minirokken geven nü geen aanstoot meer", aldus burge rmeester Maurice Avenel. „Per slot van rekening is het hier de „Folies Bergère niet". De aartbisschop van Rouaan heeft nu de 65-jarige pastoor laten weten dat vrije-tijdsbesteding en catechis- musles niet onverenigbaar zijn. FINANCIËN EN ECONOMIE WASHINGTON, 29-9. De president van de Westduitse Centrale Bank, Karl Klasen, heeft de indruk dat de Verenigde Staten bereid zijn de dol lar ten opzichte van het goud in waarde te verminderen als dat nood zakelijk is om internationaal tot overeenstemming te geraken over een algemene herziening van de koers- verhoudingen. Hij zei dat woensdag op een persconferentie in Washing ton. Hij is dit jaar voorzitter van de jaarvergadering van het Internatio nale Monetaire Fonds. Hij voegde er overigens aan toe dat de Verenigde Staten niet met zoveel woorden heb ben verklaard dat ze zullen devalu eren. Wegens de daling van de rentestand hebben wij, te rekenen vanaf 1 oktober 1971, de rente op onze spaarrekeningen en spaarboekjes als volgt vastgesteld: NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Het voetbal wordt harder. Toeschouwers koken snel over. Zelfs thuis voor de buis! Er zijn ons gevallen bekend dat men kaas uit 't vuistje wierp bij een arbitrale miskleun. Doe dat toch niet, mensen. Blijf de cupzenuwen de baas met kaas. Laat de vuist zakken en neem een hap bij een natrap. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. Een wetsontwerp, dat het vragen van vergoedingen voor het gebruik van het Nederlandse luchtruim mogelijk moet maken is bij de Tweede Kamer ingediend. Ne derland heeft in tegenstelling tot andere landen tot dusver geen ver goedingen gevraagd HELMOND. De 66-jarige W. Adri aans uit Aarle-Rixtel (N.B.) is in Helmond bij een verkeersongeval om het leven gekomen. Toen hij met zijn bromfiets naar links wilde uitwijken werd hij aangereden door een vracht wagen. DEN HAAG. Een groep van 44 Nederlandse zakenlieden vertrekt 1 oktober naar Indonesië, waar zij ge durende twee weken besprekingen zullen voeren over het verstevigen van de handelsbetrekkingen. DRONTEN. Vooruitlopend op de instelling van de gemeente Dronten (in Oostelijk Flevoland) per 1 janu ari 1972, hebben de bewoners van Dronten woensdag een gemeenteraad gekozen. De gemeenteraad van Dron ten zal 15 zetels tellen. VENLO. Bij een botsing tussen twee Duitse personenauto's op een kruising in de rijksweg 273 onder Venlo (L.) is de 65-jarige Duitser K. Krause uit Homburg om het leven van de auto, G. D. en de 60-jarige echtgenote van het slachtoffer wer den ernstig gewond. ROTTERDAM. D.e 48-jarige tank operateur J. van der Veen uit Rot terdam is in de Eerste Petroleum haven in de Maastad verdronken. Aan boord van het tankschip „De Volendam" stapte de tankoperateur mis en kwam in het water terecht. EIJGELSHOVEN. De 43-jarige me vrouw I. Mulder-Mestriner uit Kerk- rade is, toen zij op de kruising An- selerlaan-Bosweg in Eijgelshoven geen voorrang verleende aan een mi litaire vrachtauto, aangereden en zwaar gewond. Zij werd overgebracht naar het ziekenhuis in Heerlen, waar zij in de loop van de dag overleed. MAASTRICHT. Tegen de Joego slavische zigeunerin Helena M. heeft de officier van justitie in Maastricht wegens zakkenrollerij zes maanden gevangenisstraf geëist. De vrouw heeft in juli in winkels in Maastricht portemonnees gestolen uit tassen van winkelende dames. ROTTERDAM. Begin 1972 zal in Rotterdam een medisch project „Imir" van start gaan, met het doel om hartinfarcten vroeg te onderken nen en door adequate behandeling het verloop in gunstige zin te beïn vloeden. MAARN. De 49-jarige heer W. Vooys uit Zeist, is met een door hem bestuurd busje op de Maarnsegrint- weg in Maarn over de kop geslagen en tegen een boom terecht gekomen. De heer Vooys, die alleen in het bus je zat, was op slag dood. DEN HAAG. Nog dit jaar zal een modelverordening voor brandpre ventie voor alle gemeenten gereed komen. Dat verwacht liet hoofd van de afdeling brandzaken va ndc Vere niging van Nederlandse Gemeenten, de Heer J. G. van Pienbroek. DEN HAAG. De 22-jarige huis schilder W. P. J., die in Den Haag een mislukte overval pleegde op een kantoor van de Boerenleenbank, heeft na zijn aanhouding bekend de ze zomer ook in Rotterdam een over val te hebben gepleegd. spaarrekening of -boekje voor dagelijks opvraagbare tegoeden spaarrekening of -boekje opzegtermijn 3 maanden 5% spaarrekening opzegtermijn 6 maanden spaarrekening opzegtermijn 12 maanden spaarrekening opzegtermijn 24 maanden vaste-termijn spaarrekening vaste termijn 3 jaar vaste-termijn spaarrekening vaste termijn 4 of 5 jaar Kinderboekemveek DEN HAAG, 29-9. Voor de Kinder boekenweek 1971, plaats vindend van 16 t/m 27 oktober, is ditmaal als mot to gekozen: „Stap door de Boeken- poort". De organisatoren, te weten de werkgroep Kinderboek van de Commissie voor de Collectieve Pro paganda van het Nederlandse Boek (C.P.N.B.), menen daarmee een voor zowel het kinder- als voor het jeugd boek aantrekkelijk en goed bruik baar thema te hebben gevonden Van de zijde van het Bureau Boek en Jeugd dit jaar eveneens verte genwoordigd in bovenvermelde werkgroep - is bericht ontvangen, dat hetzelfde motto eveneens zal worden gebezigd door vele van de activiteiten, die in het kader van de Kinderboekenweek 1971, door de jeugdbibliotheken worden georgani seerd Voor het bepalen van het beste kinder- en het beste jeugdboek 1971 is dit jaar een enigszins gewijzigde procedure gevolgd De hiervoor nood zakelijke beoordeling werd namelijk verricht door een jury, samengesteld uit vertegenwoordigers (ster) van een zevental regionale jury's. Hier door wordt beoogd, een groter aantal deskundigen bij deze beoordeling te betrekken. De jury heeft voorts, naast het te bekronen kinder- en jeugdboek, een tiental andere goe de kinder- en jeugdboeken geselec teerd, die in of na 1970 verschenen zijn. De auteurs va nde bekroonde boe ken zullen bij de opening van de Kinderboekenweek 1971 de, dit jaar ingestelde, Gouden Griffel ontvan gen, aan de tien andere boeken wordt een Zilveren Griffel toege kend. De gehele lijst zal gedurende de Kinderboekenweek 1971 op di verse manieren bekend wordt ge maakt onder het motto ,,'n 10 met een griffel". TWEEDE KAMER DEN HAAG, 29-9. In 1970 zijn 39.000 dienstplichtigen in werkelijke dienst opgekomen. In 1971 zullen, naar verwachting ongeveer 44.000 dienstplichtigen ter vervulling van hun dienstplicht in werkelijke dienst komen. Minister De Koster (defensie) heeft dit woensdag aan de Tweede Kamer mleegedeeld in antwoord op schriftelijke vragen van het A.R.- kamerlid T. J. Walburg. Uit het ant woord blijkt, dat van de jaarlichtin gen 1970 en 1971 een totaal van 61 procent niet beschikbaar is voor de vervulling van de dienstplicht. Emigranten schenken beiaard ROTTERDAM, 29-9. Nederlandse emigi anten in die Canadese plaats Victoria (British Columbia), die 27.Q00 dollar bijeen hadden gebracht voor de aankoop van enkele klokken ter uitbreiding van de beiaard in de ze plaats, zullen ze binnenkort kun nen heren. De .vier grote en negen kleine klokken, die door de klokkengieters Petit en Fritsen in Aarle Rixtel wer den vervaardigd, zijn woensdagmid dag aan boord gebracht van het con tainerschip „Axel Johnson" van de Zweedserederij Johnson Lines in de Margriethaven in Rotterdam. Bij het aan boord brengen van de zware lading was de Nederlandse emigrant Hei-man Bergink, thans beijaardier van het Netherlands Centennial Carrillon in Victoria, aanwezig. Hij was speciaal naar Ne derland gekomen om de klokken te testen en te controleren. Auto over de kop VRIES, 30-9. De 53-jarige H. Mat- thijsen uit Anlo is woensdagavond in Tinaarlo (gem. Vries) met zijn auto enkele malen over de kop ge slagen. Hij werd uit de wagen ge slingerd en was op slag dood. Geurtjes voor ministers GEERTRUIDENBERG, 29-9. - Het actiecomité tegen de ver vuiling van de rivier de Donge in Noord-Brabant gaat alle ministers een monster sturen van het smerige Dongewater met het uitdrukkelijk verzoek even de lucht van dit water op te snuiven. Ook gaat het actiecomité een aantal minis ters en Rijkswaterstaat uitno digen voor een vaartocht van- enkele uren over de Donge. Dit zijn slechts enkele punten uit een uitvoerig actieprogram ma, dat hel comité heeft op gesteld om van de sterke mi lieuvervuiling in het gebied van de Donge af te komen. Vrijdag 1 oktober zal een pe titie met 5.500 handtekeningen worden verzonden aan diverse ministeries en aan Rijkswater staat. Het comité zal daarbij uitdrukkelijk verzoeken om antwoord binnen een maand. Geref. Gemeenten in Nederland Ie Bruinisso BRUINISSE, 29-9. In ccn overvol kerkgebouw vond woensdagmiddag de bevestiging plaats van ds. J. van den Bcig, als pjedikant der Gere formeerde Gemeenten in Nederland te Biuinisse. Deze bevestiging ge schiedde door ds. F. Mallan te Gou da, die op de dag af 23 jaar geleden zelf tot predikant te Bruinisse werd vestigd (door ds. J. Fraanje). Ds. Mallan herinnerde daaraan uiteraard, terwijl hij in een persoon lijk woord tot ds. Van den Berg eveneens veel memoreerde uit zijn verblijf te Bruinisse. Als bevesti- gingspreek had ds. Mallan gekozen, een verhandeling over de tekst uit' Romeinen: ..En wij weten dat de genen. die God liefhebben, alle din gen medewerken ten goede, name lijk degenen, die naar Zijn voorno men geroepen zijn. Wat zullen wij dan tot deze dingen zeggen. Zo God voor ons is. wie zal tegen ons zijn." Nadat ds. Mallan de onderdelen van deze beide teksten, had ontleed vond de eigenlijke bevestiging plaats. Aan dc handoplegging namen deel ds. Wink, Vcenendaal. ds. De Groot. Rijssen, ds. Van Beek. Opheusden en ouderling C. Wolfensperger, Bruinis se. Door de gemeente werd de nieu we predikant toegezongen psalm 134 3. In eert nog vollere avonddienst heeft ds. J. van den Berg intrede ge daan als predikant van de Gerefor meerde Gemeente van Bruinisse met een predikatie naar aanleiding van Ezechiël 37 3 en 4. ..En Hij zeidc tot mij mensenkind zullen deze beenderen levend worden En ik zcide Heerc Heere Gij weet het. Toen zeide Hij tot mij profeteer over deze beenderen, zeg tot dezelve Gij dorre beenderen, hoort des Hccren Woord". Ds. Van den Berg noemde deze tekst: Een gewichtvolle vraag en een zielvertedcrcnd antwoord. Dankwoorden Na de predikatie sprak hij een dankwoord tot zijn leermeester ds. F. Mallan, tot het gemeentebestuur. tot koster en organist, tot de kerke- raad en lot de jeugdvereniging en tenslotte tot de gemeente. Namens de classis sprak ds. Beek. namens het curatorium ds. De Groot en verder ds. Wink. Vervolgens na men de burgerlijke gemeente burge meester G. Hokken, namens dc ker ken en als voorzitter van het beslfcur der chr. school, ouderling W. A. Ju- melet-van Dienst van de hervormde kerk, en tenslotte namens dc kerke- raad ouderling C. W. J. Wolfensper-- ger. De heer Wolfensperger richtte zich aan het eind van zijn toespraak ook nog tot ds. Mallan, met wie nog zo veel banden bestonden, als predikant van zijn eerste gemeente Bruinisse. Dit jaar was heti ook 100 jaar gele den, aldus Wolfensperger. dat de kerk van de Geref. Gemeente door ds. Pieter van Dijke was ingewijd. Gp verzoek van ouderling Wolfen- perger werden ds. en mevrouw Van den Berg topgezongen, psalm 119 36 en 37. KERKNIEUWS Herdenking geboortejaar Hervormde Kerk DEN HAAG, 28-9. De Nederlandse Hervormde Kerk herdenkt dit jaar het ontstaan van deze kerk nu 400 jaar geleden. Landelijk krijgt de herdenking ge stalte in een herdenkingsdienst in de nieuwe kerk te Groningen op maan dag 4 oktober. De Landeskii'chentag (synode) van de Evangelisch-Refor- mierte Kirche in noordwest Duits land en andere belangstellenden van uit Duitsland zullen naar Groningen komen. De kerkdienst is tevens het begin van de herdenking te Emden (Did.), die enkele dagen duurt en waar o.a. bundespresident Heine- mann een lezing zal houden. Ter herdenking van het geboorte uur van de kerken der hervorming in ons land, komt er een tentoonstel ling in de Grote Kerk te Den Haag van 2 t/m 24 oktober. Ds. P. Post (Bruinisse) wordt consulent te Oosterland Na het vertrek van onze plaatse lijke Ned. herv. predikant ds. H. Om- mering, die onlangs een beroep aan nam naar de herv. gemeente te Gla- nerbrug en waarvan de afscheids- datum wegens omstandigheden nog niet kan worden vastgesteld, zal als consulent van Oosterlands herv. ge meente optreden: ds. P. Post, pred. van de herv. gemeente te Bruinisse. Ned. Herv. Kerk Beroepen te Ederveen, Tholen, Wapenveld en Wekerom: J. Maas land, Wilsum; te Delft: H. W. v. d. Toorn, Tricht; te Hengelo (Gld.): C. F. J. Antonides, Terborg; te Brakel: Iz. Kok, Baarn. Aangenomen naar Zeist: J. P. van Roon, Katwijk aan Zee. Bedankt voor Randwijk: B. Ha verkamp, Nijkerkerveen; voor Mid delburg: L. E. Emmen, Bergentheim; voor St. Annaland: L. Trouwborst, Oud-Beijerland. Ger. Kerken Beroepen te Nieuwlande (Dr.): E. Dijkstra, Zuidwolde (Gr.). Beroepbaar: ds. H. Windig, voor heen pred. Psych. inr. Wolfheze), thans wonende Beethovenlaan 281, te Doorwerth, stelt zich beroepbaar. Ger. Kerken Vrijgemaakt Aangenomen naar Alphen aan de Rijn - Bodegraven/Woerden: H. J. Fcenstra, kand. te Amsterdam, die bedankte voor Beverwijk, Blija- Holwerd. Appingedam-Overschild. Delfzijl. Drogeham, Goes-Brouwers- haven, Hoek, Kantens, Marum-Korn- horn, Pieterburen, UI rum, Vrouwen polder, Wetsinge-Sauwerd. Zaam- slag, Zevenbergen-Bergen op Zoom. Zuidwolde (Gr.): Zuidwolde (Dr.). Middelstum en Urk-Nagele. Beroepen te Ureterp: M. Brandos. Hengelo (O.). Ned. Herv. Kerk Beroepen te Ommen (3de pred.pl.): M. J. Kalvènhaar, Vlagtwedde. Aangenomen naar Nieuwcrkerk aan de IJssel: D. J. Cuperus, Aalst. Bedankt voor Sprang (toez.): J. Kooien, Werkendam. Geref. Kerken Beroepen te Zevenhuizen: D. Dijk stra, Zuidwolde (Gr.) NiPt beroepbaar met wel bereid om 's zondags te preken: kand. A. T. B. M. v. d. Kevie. Bonistraat 13. Am sterdam; kand. H. J. Vcltkamp. Amaliaslraat 31, Amsterdam; kand. mejuffrouw G. Gosker, Swammcr- damstraat 60 hs., Amsterdam (verb, ber.). Beroepbaar: dr. Y. Fcenstra, terug gekeerd uit de Kongo, laatstelijk pred. te Rotterdam), De Ruyterstraat 6. flat 3. Zandvoort. Geref. Gem. in Ned. Bedankt voor Udden: J. dc Groot, Rijssen. Vrije Evang. Gem. Beroepen te Zeist: J. A. Hamers. Wormerveer.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 4