Schouwe n-Duivclandsc Sportspiefiel ARAM EN HET TEKEN VAN YAGO uit het buitenland DE VREDESWEEK ij.iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiitiiiiiiiiiu Zierikzee 11-Terneuzen IV 7-0 *Sport eft wedstrijden^ Zierikzee—Terneuzen 1—1 Tegen het sterke maar niet pro- ductief spelende Ternezen is Zierik- zee erin geslaagd een verdienstelijke t 1-1 gelijkspel te boeken. Afgezien van de onproductiviteit welke door de bezoekers aan de dag werd ge legd, had Zierikzee deze puntenver- deling wel voor een belangrijk deel aan haar achterhoede te danken. Ge durende de gehele wedstrijd slaagde Terneuzen er niet in de achterhoede van Zierikzee aan het wankelen te brengen. Hoewel doelman Hogerhei- de bij het enige tegen hem gescoorde doelpunt waarschijnlijk niet geheel vrijuit ging (voor het boogschot stond hij iets te ver naar voren), verrichtte hij een aantal fraaie red dingen. A. Klink, die in de eerste helft her haalde malen uitstekend ingreep, moest zich wegens een blessure in de tweede helft laten vervangen. De oud-Renesse-speler Jaap Geleijnse" deed dit op voortreffelijke wijze. De meeste moeite had Adrie Kamp nog met rechtsbuiten Lauret, die drie maal geheel vrij voor doelman Hoo- gerheide kwam. waarvan hij maar éénmaal wist te profiteren. Op het middenveld kweten Ko Willemse en Wim v. d. Hoek zich naar behoren van hun taak. De zwakke stee bij de thuisclub was ook nu weer de aan- valslinie die er praktisch gedurende de gehele wedstrijd er niet in slaagde de nog al robuust op de man spelen de verdediging van Terneuzen aan het wankelen te brengen. Door het opzetten van de buiten- spelval, waar vooral de rechtervleu gel talloze malen inliep, wist de de fensie van Terneuzen op vrij simpe le wijze vroegtijdig de Zierikzee- aanvallers een halt toe te roepen. Het gebrek aan een snelle man, die deze buitenspelval had kunnen breken door alleen door te gaan, deed zich wel bijzonder gelden. Conclusie na deze wedstrijd: Ter- neuzen is bij lange na nog geen kam pioen en Zierikzee zal productiever moeten gaan spelen als het zich in de 3e klas zal willen handhaven. In de eerste helft kon Terneuzen in de 18e minuut door een doelpunt van Lauret de leiding nemen (0-1). Met een doelpunt van uitstekend gehalte wist Toon Tiggelhoven na een half uur spelen in de tweede helft de stand in evenwicht te brengen (1-1). In het laatste kwartier kregen beide teams nog de gelegenheid de over winning uit het vuur te slepen. Lau ret- wist tweemaal door te breken maar zijn schoten misten de juiste richting, terwijl Th. Klink, toen de buitenspelval mislukte, vrij voor doel wachtte om succes te kunnen boe ken. Zaterdag debuteerde het dames-voetbal-elftal van Bruse Boys - eigenlijk dus de „Bruse Girls" - met een vriendschappelijke ontmoeting tegen Wolf- aartsdijk. Dat alle begin moeilijk is bleek in de eerste speelhelft toen de thuisclub reeds tegen een 8-0 achterstand aankeek. Na de rust ging het al heel wat beter en kon de schade tot één doelpunt beperkt blijven. De eind stand werd hiermee 0-9. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). Zonnemaire boekte haar eerste overwinning tegen Domburg (2-0) Dreischor II nam de volle winst van Renesse II mee naar huis (0-1) WIK II moest de puntjes afstaan aan Duiveland II (1-5). In de 2e klas B slaagde Zonnemai re er tegen Domburg II in haar eer ste overwinning in dit seizoen te boeken (2-0). Renesse kwam thuis maar net met de hakken over de sloot tegen Kwadendamme (3-2), ter wijl Dreischor bij hekkesluiter Pa trijzen II een kostbaar puntje (1-1) moest afstaan. Robur kon zich aan de leiding handhaven door bij Luc- tor II met 3-0 te winnen. Volharding had niet veel moeite om Goes III de inzet afhandig te maken (5-1). Robur Renesse Dreischor Volharding Cortgene Zonnemaire RCS 111 Kw.damme Goes III Luctor 11 Domburg II Patrijzen II 4 3 1 0 21- 3 7 4 3 0 1 15- 6 6 4 2 2 0 6- 4 6 4 3 0 1 13- 5 6 3 2 0 1 11- 8 4 4 12 1 3 0 3 0 4 112 4 112 4 10 3 4 0 13 4 0 13 9-14 4 3-3 3 8-9 3 4-15 3 4-13 2 3- 7 1 3-13 1 In de 3e klas E kwam Dreischor II door een overtuigende 8-1 zege op Renesse II in het bezit van de lei ding. DFS II scoorde er tegen Zon nemaire II lustig op los (10-1), ter wijl SVOWK schitterend werk lever de door koploper Robur II te Goes beide puntjes afhandig te maken (2-3). Zierikzee 111 zag zich door Pa trijzen IV nipt met 2-1 geklopt. Dreischor Robur II SVOWK DFS II Patrijzen IV 3 3 0 0 22- 5 6 4 3 0 1 11- 6 6 4 2 2 0 14- 8 6 3 2 1 0 18- 4 5 3 2 0 1 4-7 4 Volharding II 3 1 0 2 10- 8 2 's H. Arendsk. III 3 0 2 1 8-13 2 Renesse II 3 0 1 2 4-1& 1 Zonnemaire II 3, 0 0 3 4-20 0 Zierikzee III 3003 3-110 ZATERDAGCOMPETITIE. In dé 3e klas A kon Hoedekenskerke haar leiderspositie nog wat verstevigen door Krabbendijke II .thuis met 2-0 te verslaan. Hoedekenskerke 4 4 0 0 24- 1 8 Wemeldinge II 3 2 0 1 8- 5 4 MEVO II 3 2 0 1 10-10 4 WIK II 3 1 1 1 5r 4 3 Apollo II 3 1114-43 Kloetinge IV 3 1116-63 DFS III 3 111 2-12 3 SChore 3 1 0'2 6-9 2 Krabbendijke II 4 1 0 3 8-12 2 Bruse Boys II 3 0 0 3 5-18 0 In de 4e klas A behaalde SKN- WIK III een verrassende 4-1 over winning op Brouwershaven II waar door zij opklommen naar de 4e plaats op de ranglijst. Duiveland 11 bleef met 5-1 de baas over WIK III, ter wijl ZSC II, zoals verwacht de punt je? aan Colijnsplaatse Boys moest dfstaan (3-0). 4 3 1 0 17- 5 7 3 3 0 0 18- 3 6 4 3 0 1 22- 6 -6 4 3 0 1 20- 8 6 3 2 0 1 4-4 4 3 2 0 1 10- 4 4 4 112 9-10 3 3 0 0 3 3-16 0 4 0 0 4 6-21 0 4 0 0 4 1-26 0 Duiveland II SKNWK II Colpl. Boys II SKNWK III Veere II Serooskerke 111 Br.haven II MEVO III WIK III ZSC II Een onbedreigde overwinning voor de thuisclub, die zeker een klasse sterker waren dan de bezoekers. Henk Vermeule zorgde voor de ope ningstreffer 1-0 waarna het door de zelfde speler 2-0 werd. Jan Jonker zorgde er met een doelpunt van uit stekende kwaliteit voor dat de le speelhelft met een 3-0 voorsprong kon worden afgesloten. Na de her vatting was het overwicht van Zie rikzee nog groter. Jaap Geleijnse bracht, nog net voordat hij A. Klink in het le elftal moest gaan vervan gen, de stand op 4-0. Henk Berre- voets kreeg hierna een bijzonder produktieve bui. Met een onvervals- le hattrick bracht hij de eindstand op 7-0. DFS IIZonnemaire II 101 Het ging DFS II zondagmiddag weer bijzonder goed in de match te gen de Zonnemaire-reserves, hetgeen uit de dubbele-cijfers uitslag duide lijk wordt. Bij Zonnemaire slechts één uitblinker, nl. Van Nieuwenhui- ze die het echter alleen ook niet aan kon en later nog een officiële waar schuwing opliep. Uit een voorzet van Piet Kok schoot Jan Stoel DFS naar 1-0, wel dra gevolgd door 2-0 van de voet van Jan Kenters. Van verre loeide Piet Kok de bal in de touwen (3-0) en uit een strafschop, omdat Iman Rijn berg werd gevloerd verhoogde hij de stand tot 4-0. Scheidsrechter Crucq had toen even bijstand nodig van de Rode Kruisman omdat hij een bal op de maagstreek kreeg. Na een paar vinnige Zonnemaire-aan- vallen solo-de Piet Kok naar het doel om de stand op 5-0 te brengen. Na de thee was de uitstekend spe lende Marcel Saman vervangen door Piet Evertse doch dat deed geen af breuk aan het spel. De thuisclub scoorde er lustig op los. Doch eerst kon Piet Stouten de eer redden (5-1). Het werd 6-1 door Iman Rijnberg, 7-1 door Jan Kenters, 8-1 door een schot „van verre" van Jan Stoel, 9-1 door Leo Kik die Iman Rijnberg ver ving en 10-1 eveneens door Leo Kik uit een prachtige kopbal die via de paal in het net verdween. Dreischor II-Renesse II 8-1 In de eerste speelhelft wist Re nesse II in Dreischor het nog aardig bij te benen, doch na de rust waren de duinbewoners nergens meer en werden af en toe geheel door de blauw-witten overspeeld. De gasten begonnen onfortuinlijk want na een kwartier spelen was Boerma zo ongelukkig om in eigen doel te plaatsen, zodat Dreischor op goedkope wijze aan de leiding kwam (1-0). De Meij wist echter de balans weer in evenwicht te brengen (1-1), doch bij dit ene doelpunt voor Re nesse zou het achteraf blijven. Drei schor werd zienderogen sterker en Jan Bodbijl slaagde er in om de eer ste helft voor Dreischor af te sluiten met een kleine 2-1 voorsprong. Na de rust dus een veel sterker Dreischor en de doelpunten vielen aan de lopende band. Eerst bracht W. O verweel de stand op 3-1 en Ri- nus de Rijke nam het vierde doel punt voor zijn rekening (4-1). Ad van der Linde was de Renesse-verdedi- ging vaak veel te snel af en dat re sulteerde uiteindelijk in een vijfde doelpunt van Van der Linde (5-1). Wim Overweel maakte het halve dozijn doelpunten al weldra vol (6-1) en alsof dat nog niet genoeg was zorgde Rinus de Rijke voor 7-1. Kort voor het einde kreeg Dreischor nog een strafschop toegewezen en W. Overweel voltrok hieruit het vonnis over Renesse (8-1). Dreischor II heeft door deze forse overwinning de leiding genomen. WIK in-Duiveland II 1-5 Hoewel Duiveland een ruime en verdiende overwinning wist te be halen kon het toch niet door haar spel de hoge plaats op de ranglijst geheel rechtvaardigen. De geel zwarten namen in de le helft door twee treffers van Danie v. d. Have een 2-0 voorsprong. Na de rust werd het door dezelfde speler 0-3, waarna Piet Mannie er in slaagde tegen te scoren (1-3). Door doelpunten van Piet Bekker en Danie v. d. Have brachten de bezoekers uiteindelijk de eindstand op 1-5. Brouwershaven II-SKNWK III 1-4 De Nieuwerkerkers kwamen in de ze ontmoeting verrassend uit de hoek door volkomen verdiend beide punt jes mee naar huis te nemen. Bij de thuisclub ontbrak het voornamelijk aan een afmaker in de aanvalslinie. Brouwershaven wist de leiding te nemen (1-0) waarna Jan Gaanderse er voor zorgde dat met gelijke stand gedraaid kon worden (1-1). Na de rust sloegen de bezoekers definitief toe. Joost Folmer wist tweemaal doelman De Jonge te verschalken (1-3) waarna Jan v. d. Bos de eind stand op 1-4 bepaalde. Duiveland A IRenesse A I 10 Een spannende en aantrekkelijke wedstrijd waarin beide teams el kaar maar bijzonder weinig ontlie pen. De verdedigers waren over het geheel genomen de aanvallers verre de baas. Het enige en beslissende doelpunt werd door Hans v. d. Werf gescoord, waarmee hij zijn club aan twee kostbare puntjes, en de leiding in groep A X hielp. WIK A I-Zicrikzee A II 6-1 Een verdiende overwinning voor de groenwilten die over de gehele linie beter speelden, Reeds bij het afsluiten van de le helft had de thuisclub een veilige 3-0 voorsprong. Voor WIK weiden de doelpunten ge scoord door At Theunisse (drie maal) Nico Goedegebuure (2 maal) en Rob bie Rood, terwijl Iman Westdorp voor Zierikzee de eer wist te redden, bij de stand 3-0. Bruse Boys B I-Duiveland B I 6-1 In de le helft wogen beide partijen nog vrij goed tegen elkaar op. Ap v. d. Ouden gaf de Boys de leiding waarna Duiveland door een doelpunt van een der Boys verdedigers op ge lijke voet kwam (1-1). Ap v. d. Ou den zorgde er hierna toch voor dat zijn club met voorsprong 2-1 de le helft kon afsluiten. Na de rust nam de thuisclub definitief afstand van de bezcekers. Door Leen v. Duiven- dijk, Jaap Verzendaal en Kees Jan Klink (2 maal) werd de eindstand op 6-1 gebracht. VOLLEYBAL DFS—Delta Sport 2—3 Zaterdag speelde het volleybal team van DFS tegen het sterke Delta Sport in de gymnastiekzaal te Haam stede. In deze oefenwedstrijd waren de eerste 2 sets voor Delta Sport, waarna DFS sterk terug kwam, ge lijk maakte, doch uiteindelijk met 3-2 verloor. Een bemoedigend resul taat voor DFS omdat Delto Sport vorig seizoen in de NEVOBO-compe- titie als eerste eindigde. Vrijdag 1 oktober begint de com petitie. DFS speelt dan haar eerste wedstrijd tegen MEVO I in de gym nastiekzaal te Haamstede. Aanvang 20 uur. HANDBAL Delta Sport IOlympus III 126 Delta Sport heeft tegen het Vlis- singse Olympus de minder goed ge speelde wedstrijd van vorige week volkomen doen vergeten. Met gaaf, maar vooral met gevarieerd en snel aanvalsspel werd de Olympus-ver- dediging uit elkaar gespeeld. De zeer goede Olympus-keeper wist boven dien een grotere nederlaag te voor komen. Olympus wist weliswaar het eer ste doelpunt te maken, maar Delta Sport zette er daar voor de rust vijf tegenover. Vlak voor de rust scoorde Olympus hun tweede doelpunt, zo dat er werd gerust met de stand 5-2 voor Delta Sport. Ook na de rust ging Delta Sport voort met het goede spel. Doelpun ten bleven dan ook niet uit. De Zie- rikzeese formatie wist de voorsprong uit te bouwen tot 9-2. Toen Delta Sport de teugels enigszins liet vieren, maakte Olympus daar direct gebruik van ;via 9-3 werd het 10-5. De ver dediging van de Zierikzeese blauw- witten ging bij deze doelpunten niet geheel vrijuit. In de slotfase wist Delta Sport nog twee en Olympus nog één doelpunt te maken. De eind stand werd daardoor bepaald op 12-6 in het voordeel van Delta Sport. De Zierikzeese treffers werden ge maakt door Albert de Leeuw (5 x), Jaap Cousemulder (3 x), Chiel van Luyk (2 x) en Huib van Dalen (2 x). Delta Sport IMarathon I 48 (dames) De uitslag doet vermoeden dat het nog ongeslagen Vlissingse Marathon een gemakkelijke overwinning heeft behaald. Niets is echter minder waar. Uiteindelijk beslisten enkele toevals treffers de strijd. Delta-Sport startte voortreffelijk en wist na ongeveer 10 minuten een 1-0 voorsprong door Ria Schaalje te nemen. Tot vlak voor de rust wist de Zierikzeese formatie de voorsprong te behouden. Toen scoorde Marathon de gelijkmaker. Ook direct na de rust waren de ploegen gelijkwaardig. Marathon wist weliswaar uit te lopen tot 3-1, maar Nel Verheij bracht met een on derhands schot het tweede Zierikzee se doelpunt op haar naam (3-2). Op nieuw liep Marathon uit 4-2. Nu ech ter was het Wietske Vos die voor 4-3 72. Aram's vader nam zich de mijter van het hoofd en trok de aangeplakte wenk brauwen en baard van zijn gezicht. „Zoals je ziet. mijn zoon, mijn priesterschap in deze tempel is maar een wassen neus", glimlachte hij, do van was gevormde haak neus van zijn r.eus trekkend. „F.n met mijn koningschap is het. vrees ik, niet veel beter gesteld.Het is spijtig dat het démasqué op zo'n ongelegen moment moest komen 11; ben „De priesters! Ochar gaat er vandoor!" schreeuwde Rollo plotseling, wijzend naar de geopende deur. Nog juist zag Aram de lange gestalte van de opperpriester een donkere trap op vluchten. „Nee, kom terug!" riep Yago, toen zijn zoon met Rollo naar de deur snolden om de vluchtelingen te achterhalen. „De tem pel is natuurlijk aan alle kanten omsingeld door Ochar's knechten. Jullie zouden recht in hun handen lopen, als je hen naging!" VOETBAL SKNWK—Rillandia 3—1 De dames van SKNWK te Nieu- werkerk hebben zaterdagmiddag een verdienstelijke overwinning behaald in een vriendschappelijke wedstrijd tegen de dames van Rillandia. Van de zijde van het publiek bestond voor deze ontmoeting grote belangstelling. Het team van SKNWK, dat vaak aardig veldspel te zien gaf, wist door een doelpunt van Gerda de Winter in de eerste speelhelft een 1-0 voor sprong te nemen. Na de thee hadden de blauw-zwar- ten het beste van het spel. Uit een doelworsteling slaagde Saar Folmer er in om de Rillandia-doelvrouwe voor de tweede maal het nakijken te geven (0-2). Een der SKNWK-speel- sters had hierna het ongeluk in eigen doel te schieten, waardoor de be zoeksters de achterstand tot 2-1 za gen verkleinen. In de slotfase een sterk aanvallend SKNWK, waaruit Saar Folmer, na een combinatie met Toos van Strien-Blokland, de zege veilig stelde (3-1). De thuisclub had hierna nog met pech te kampen toen Rina Ravia op de lat schoot. zorgde. Marathon bleef het initiatief houden en maakte 6-3. Door middel van een strafworp zorgde Nel Ver heij voor 6-4. Delta-Sport deed er alles aan om nog dichtbij Marathon te komen. Hierdoor werd de verde diging enigszins verwaarloosd. Mara thon maakte daarvan gebruik. In de slotfase bepaalde Marathon de eind stand op 4-8. Delta SportOlympus 46 (damesjunioren) De Delta Sport junioren komen er steeds beter in. Aan het spel is dit duidelijk te merken. In de zondag gespeelde wedstrijd deden ze zeker niet onder voor het Vlissingse Olym pus. Vooral Simone Copoolse ont wikkelt zich goed. Zij geeft nu nog de toon aan bij de junioren, maar ook Ria Juffermans bezit kwaliteiten Meestal is het zo, dat Delta Sport in de begin fase laat overdonderen. Ook in deze wedstrijd was dit het geval. Na een kwartier was de stand 1-3 voor Olympus. Nog voor de rust wisten beide teams een doelpunt te maken 2-4. Na de rust waren beide ploegen gelijkwaardig. Nadat Olym pus was uitgelopen tot 2-6, bepaalde Delta Sport met twee treffers de eindstand op 4-6. Alle Zierikzeese doelpunten werden gemaakt door Si mone Copoolse. BKC I—All Ready I 2-7 In deze keiharde korfbalwedstrijd waren beide ploegen in de eerste op stelling goed tegen elkaar opgewas sen, getuige de 1-1 ruststand. Na 10 minuten spelen scoorde KKC uit een doodloopbal. All Ready begon met een aan te dringen op de gelijkma ker, maar de slecht op schot zijnde aanval van All Ready kon de goed verdedigende korfballers uit Bres- kens niet verrassen. Vlak voor rust maakte Leo Fonteyne toch nog ge lijk uit een doorloopbal. De tweede helft bleek All Ready over meer in zet te beschikken. Dit resulteerde al snel in een doelpunt van Ko Rijn uit een afstandschot. Dezelfde speler bracht even later de stand op 1-3 door een strafworp te benutten. Weer werd van vak gewisseld èn nu brak Corrie Kloet prompt door en scoorde. BKC had de ''moed echter nog niet opgegeven en verkleinde de achterstand tot 2-4. Nu kwamen de ploegen weer in de eerste opstelling. Het ging bij All Ready echter veel beter en Leo Fonteyne en Corrie Stoutjesdijk brachten, beide met een doorloopbal, de stand op 2-6. En net voor het laatste fluitsignaal bepaalde Adrie Stoutjesdijk de eindstand op 2-7. Animo IV-NOAD II 0-1 NOAD II heeft in Oost-Souburg tegen het hoger geklasseerde Animo IV een goede prestatie geleverd door deze club een kleine nederlaag toe te brengen. Ondanks het feit. dat de blauw-witten uit Dreischor een drie tal invallers in de gelederen telden, was het in de eerste helft een gelijk opgaande wedstrijd met wisselende kansen. Met de rust was er echter nog niet gedoelpunt. Pas 20 minuten na de hervatting viel het beslissende doelpunt. Het was mevrouw Van der Weijde-Smits. die de Souburgse korf wist te vinden en dat betekende de volle winst voor de NOAD-reserves. „Flitsen" MOSKOU. De Indiase premier me vrouw Indira Gandhi is voor een be zoek van drie dagen in Moskou aan gekomen. ROME. Op het interparlementaire Europese congres over de waterver vuiling, dat in Rome wordt gehou den. is met grote nadruk gesteld dat in Europa tot een uereldcrisis kan hft wankele ecologische evenwicht leiden als er geen doeltreffende m.-afregelen tegen de vervuiling worden genomen. Twee politiemannen neergeschoten FREIBURG, 26-9. Op een parkeer terrein langs de autoweg bij het Westduitse Bremgarten zijn in de nacht van zaterdag op zondag twee politiemannen door een automobi list neergeschoten. Een van hen is er ernstig aan toe, de ander raakte slechts aan de rechterhand gewond. De dader vluchtte met een 23-jarige vrouw, die in een andere auto had gezeten, de bossen langs de grens met Frankrijk in. Er wordt o.a. met helikopters jacht op hem gemaakt. DEN HAAG, 27-9. De zondag afge sloten Vrcdesweek is goed aangesla gen. Dat is gebleken uit de verkoop V2.n het gespreksmateriaal en de vele bijeenkomsten de afgelopen week in de kerken. Dit verklaarde maandagmiddag drs. L. J. Hogebrink, die namens de hevormde kerk zitting heeft in de interkerkelijke werkgroep Vredes- week. Veel materiaal zal volgens de heer Hogebrink nog in de komende tijd worden gebruikt, omdat het de ker ken er niet om begonnen is alleen in de Vredesweek aandacht voor de problemen van oorlog, ongerechtig heid en armoede in de wereld te vra gen. Er wordt in de vredesweek stof aangedragen om er een heel jaar mee bezig te zijn. Naast de kerken heeft ook het onderwijs veel aan dacht besteed aan de afgelopen vre desweek. KERKNIEUWS Nieuw „Liedboek voor de kerken" DEN HAAG, 27-9. In het najaar van 1972 zal waarschijnlijk het nieu we „Liedboek van de Kerken" van de pers komen. Daarin staan de 150 psalmen in nieuwe berijming en 450 liederen, vanuit de vroegste tijden van het christendom tot heden. Het liedboek is een uitgave van de inter kerkelijke stichting voor het kerk lied, waarin deelnemen de Hervorm de Kerk, de Gereformeerde Kerken, de Evangelisch Lutherse Kerken in Nederland, de Remonstrantse Broe derschap en de Doopsgezinde Soci ëteit. n een adviescommissie verte genwoordigt de heer Ad den Besten de tekstdichters en de heer J. van Biezen de componisten. De prijs van het nieuwe liedboek zal ongeveer f 14 of f 15 bedragen. INGEZONDEN STUKKEN Het „ingezonden" opgenomen in het vrijdagnummer over de (gewens te) komst van „Kunst en Eer" in de Wevershoek, was van de hand van de heer A. Berrevoets. RED. Kokette 75-jarige in het nauw CONCEPCIO (Chili). Een do- me van minstens 75 jaar, ge kleed in een blauwe doorschij nende, zeer laag uitgesneden blouse en met rode „hot pants" heeft in het hartje van de Chi leense stad Concepcion veel opzien gebaard. De kokette 75-jarige. die ondanks haar leeftijd het aankijken nog waard is, werd omringd door jongelui, die haar zowel lof toezwaaiden als beledigingen naar het hoofd slingerden en dat laatste zo erg, dat zij een supermarkt in moest vluchten. De politie kwam ten slotte de dame te hulp en bracht haar naar het bureau. De identiteit van de weliswaar bejaarde maar geestelijk nog zeer jon ge vrouw, wier koketterie de gemoederen hoog deed oplaai en, is nog niet onthuld I t

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 9