Weekend retour Be rprj rrico ■Fjr Jeugd-gemeenteraad te Zierikzee stapt straks het stadhuis in dagretour f L- ONZE PUZZELRUBRIEK Flessen voor Nederlnnd-reis Een bank voor groten en kleinen DE KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG Verder (financieel) studeren met kaas de Kamer in Initiatief aan Mnvo-scliool „Politieke partijen" gereed niet lmn programma's ZIERIKZEE, 16-9. Een bijzonder interessant initiatief, passend in het kader van de onderwijsvernieuwing, werd genomen voor de klassen 3 en 4 Mavo van de R.S.G. „Prof. Zee man". Een jeugd-gemeenteraad werd ingesteld, die op 6 oktober „heus" gaat vergaderen in het stadhuis, met als voorzitter de echte burgemeester van Zierikzee, de heer Th. H. de Meester. Grote dingen werpen hun schadu wen vooruit, want inmiddels hebben de „politieke partijen" reeds hun be ginselprogramma's gereed gemaakt. Men vindt er hieronder een verkort uittreksel van. De „gematigd rechtse volkspartij" streeft naar tegengaan van uitbrei ding van de recreatie. „De recreatie bedreigt onze samenleving" en wel door: overbelasting van het wegen net, ernstige aantasting van het na tuurschoon door de toeristen, hoog opdrijven van de prijzen door de winkeliers en dreigend tekort aan drinkwater door overmatig gebruik door toeristen. De (gematigd) rechtse partij eist verder onvoorwaardelijke uitvoering van het Deltaplan en af sluiting van de Oosterschelde. Ande re punten uit het „partijprogram": Advertentie Zaterdag heen, zondag terug. Extra voordelig. voordelig uit met NS bestrijding van do toenemende jeugdcriminaliteit - in een aantal punten wordt aangegeven hoe men denkt dit van „rechts" te realiseren - stopzetting verdere uitbreiding sportaccommodaties; opruimen oude woonwijken; zuinig omspringen met overheidsgelden, (matiging uitkcrin- ringen volgens de bijstandswet zou beslist op z'n plaats zijn). De „extreem linkse vrijheidspartij" ziet het allemaal heel anders: „men sen dienen vrij te kunnen gaan en staan waar ze maar willen" (afschaf fing tolgelden). Vele taken worden aan de overheid toebedacht op het punt van zinvolle besteding van vrije tijd, (grote subsidies, meer voorzieningen voor de sport, veel overheidssteun aan aktie- en werk groepen. Verder verwacht „links" veel van de bouw van (betaalbare) „ludieke" woningen, uitbreiding van parken enz. en van een „legale" ver krijgbaarstelling van drugs. Burgers moeten het woord kunnen voeren tij dens raadsvergaderingen. Verder zegt „links": meer kindercrèches, aanvaarding van abortus als nor maal verschijnsel en afschaffing van het (dure en overbodige) defensie apparaat. „Algemeen belang" De „progressieve partij algemeen belang" wijst in de eerste plaats op de noodzaak van betere verbindingen van de woonwijk Malta en West met de binnenstad, vooral voor voetgan gers en fietsers. (Brug over gracht bij Caustraat en idem tegenover Karnemelks vaart). Verder vindt „algemeen belang" dat er meer kin dercrèches moeten komen en dat er meer moet worden gedaan voor de jeugd, een vergeten groep". (Voor gesteld wordt o.a. een popfestival bij de Guwerkerkse kreken). Haast moet gemaakt met een recreatieplan voor Grevelingen-bekken. „Algemeen be lang" streeft ook naar verbetering van de leefbaarheid op de schoien en wenst meer speelplaatsen. Het Oos- terscheldeprobleem moet nogmaals ernstig worden bekeken, bejaarden verdienen meer aandacht en het pendelen dient te worden tegegegaan dóór het aantrekken van industrie, („schone industrie"). Als vierde groe pering presenteert, zich de partij voor „leefbaarheid en welzijn" welke zich keert tegen afsluitingen van de Oos terschelde en wil vechten voor be strijding van de woningnood. Als de werkgelegenheid in gevaar komt De puzzelaars (sters) hebben de ze week hun best weer gedaan en komen kennelijk al wat in winterse sfeer; met de lange avonden en zo; „weet je wel....". De eerste prijs is bestemd voor: De heer A. Hanson Ocststraat 21 Nieuwerkerk De tweede prijs gaat naar: De heer B. Saman Zuidwellestraat 9 Zierikzee De oplossing van de puzzel is de vol gende: Horizontaal: 1. tribune; 6. gewe ten; 12. rits; 14. biet; 15. op; 17. ka; 18. kat; 20. er; 21. St.; 22. min; 24. helling; 27. boa; 28. pauk; 30. Noors; 31. kier; 32. es; 33. O.L.; 35. opa; 36. ba; 37. pi; 38. graaf; 40. noest; 43. ra dar; 44. otter; 46. Laren; 48. breel; 50. al; 52. as; 53. iel; 55. re; 56. si; 57. roet; 59. getal; 61. lens; 63. bok; 64. methaan; 66. lei; 67. in; 68. Ra; 69. S.E.R.; 70. o.a.; 72. K.O.; 73. dorp; 75. fort; 77. slotsom; 78. caravan. Vertikaal: 1. trompet; 2. Ir.; 3. bik; 4. Utah; 5. N.S.; 7. eb; 8. wieg; 9. eer; 10. T.T.; 11. notaris; 13. galop; 16. pias; 18. kloof; 19. tiran; 21. soep; 23. nu; 25. en; 26. n.s.; 27. b.i.; 29. kor daat; 31. kasteel; 34. laars; 36. beter; 38. gal; 39. are; 41. oor; 42. tel; 45. kabies; 47. niets; 48. blaar; 49. vi sioen; 51. loon; 54. ether; 56. snek; 58. e.k.; 59. ge; 60. la; 62. el; 64. mars; 65. Noo; 68. rot; 71. ara; 73. do; 74. Po; 75. fa.; 76 TV. De nieuwe puzzel De nieuwe puzzel luidt als volgt: Horizontaal: 1. persoon die zich streng volgens de mode kleedt; 6. af deling v.e. oorlogsvloot; 12. nauwe doorgang tussen huizen; 14. afgesto ken gras- of heidezode; 15. de oude re (afk. Latijn); 17. militaire rang; 20. de onbekende (afk. Latijn); 21. korte tijdsduur; 23. niet één enkele persoon; 24. lijst der aanhangige rechtszaken; 25. plaats in N.-Hol- land; 27. langzaam; 28. ambtskleed v.e. rechter; 29. vlaskam; 31. ruime japon in de 18de eeuw; 32. gouden Perzische munt; 33. vriendelijk, aardig; 35. roeispaan; 36. opening in een stoomketel; 37. verzuim v.e. werknemer; 39. luizeëi; 41. kruis- bloemige plant; 43. inlandse gift slang; 45. deel van de onderkaak; 47. lang en smal gangtapijt; 49. onver schrokkenheid; 50. vroegere naam voor kaliumcarbonaat; 52. balspel te paard; 53. stoot, duw; 54. nonsens, onzin; 56. gedwee, mak; 57. voorzet sel; 58. kledingstuk; 60. deel van de dag (afk.); 61. Europeaan; 62. driete- nige struisvogel in Australië: 64. plaats in de Bommelerwaard; 65. be klagenswaardig persoon. Vertikaal: 1. kruiderij; 2. titel (afk.); 3. onbepaald voornaamwoord; 4. platboomd vaartuigje; 5. hellend oplopende weg tegen een hoogte; 7. dopje op een paardetuig; 8. voorlopig ontwerp; 9. slangvormige vis; 10 0,1 gram (afk.); 11. deel van Duitsland; 13. vrucht; 16. toespraak; 18. soort tapijt; 19. het doel treffend; 20. taaie lekkernij; 22. bewoner v. h. hoge Noorden; 24. dof geluid voortbren gend voorwerp; 26. valse gelofte 28. het ergens samenkomen van veel mensen; 30. krijgsmacht; 32. deel van Oostenrijk; 34. modegek; 35. elasti citeit; 38. verzameling van inlandse woningen als deel v.e. stad (Maleis); 40. smaakgewaarwording; 42. rijwiel met hulpmotor; 44. plechtige gebeur tenis; 45. niet lang; 46. vervelend, akelig; 48. bezieldheid, vuur; 50. ge dwongen oponthoud met b.v. een au to; 51. stopgaren; 54. zeegras; 55. schoapkameel zonder vetbult; 58. flauwhartig; 59. korte kous; 61. 0.1 meter (afk.); 63. eerstkomende (afk.). Hm 39 53 63 moet de overheid de helpende hand bieden. De mensen dienen meer voorlichting te krijgen over de in houd en toepassing van de Bijstands wet. Er moet ook meer gedaan wor den voor de werkende jongeren. De piratenzenders Veronica en Noord zee moeten blijven en vooral ook: „er moeten meer mogelijkheden ko men voor de jeugd om zich te ont plooien." Wagentje rloodt wandelende vrouw VALKENISSE, 16-9. Donderdag- middag schoot te Biggekerke in de Zeeuwse gemeente Valkenisse een aanhangwagentje los van de perso nenauto waarachter het gekoppeld was. Stuurloos schoot het gevaarte op twee wandelende dames. Een van hen, de 79-jarige mevrouw M. Al- brecht-Mauff, uit Hattingen (Did.), was op slag dood. Haar dochter de 48-jarige Ingeborg, werd zeer zwaar gewond opgomen in een ziekenhuis te Vlissingen. Voor haar leven wordt gevreesd. Prinses Beatrix koclit „zilveren aap" ZEIST, 16-9. Prinses Beatrix heeft donderdagmiddag op het kantoortje van het Wereld Natuurfonds Neder land in Austerlitz een zilveren ket tinkje met een zilveren aapje ge kocht voor de aktie Goenoeng Leu- ser. Ze overhandigde de aankoopsom, f 27,50 aan mrs. Barbara Harrisson, een Amerikaanse die voor het We reld Natuurfonds jarenlang een soortgelijk projekt op Borneo heeft geleid. Goenoeng-Leuser, een wildreser vaat op Noord-Sumatra, is een van de grootste projekten van het We reld Natuurfonds. De aktie heeft vooral het behoud van de Orang-oe- tans tot doel. Deze apen worden na melijk met uitsterving bedreigd doordat de volwassen dieren worden afgeschoten. De baby-aapjes komen in de kampongs terecht, maar ten gevolge van een verkeerde voeding leven ze meestal niet lang. DODELIJKE ONGELUKKEN BALKBRUG. Bij een verkeerson geluk donderdagmorgen inr Balk brug heeft mevrouw W. Hartsuikei-- Kramer, de echtgenote van de Am sterdamse officier van Justitie, zo danig gewond, dat ze korte tijd la- ter in het ziekenhuis de Weezenlan- den in Zwolle is overleden. TETERINGEN. Op een kruispunt in de Brabantse gemeente Teterin- gen is donderdagmiddag de 16-jari- ge J. M. Dekers uit Breda met zijn bromfiets aangereden door een vrachtauto, die door een op rood staand verkeerslicht was gereden. De jongen werd overgebracht naar een ziekenhuis in Breda, doch was bij aankomst reeds overleden. BERGEN OP ZOOM. Donderdag middag is op de Wittoucksingel te Bergen op Zoom de 53-jarige heer J. Schot uit die plaats, toen hij op de fiets de weg overstak, door een vrachtauto gegrepen. Hij werd zo zwaar gewond, dat hij een half uur later in het ziekenhuis overleed. HEENVLIET. De 79-jarige land bouwer P. Pleun uit Hekelingen is donderdagmorgen met zijn auto te gen een boom gereden en ter plaatse overleden. Vermoed wordt, dat hij onder het rijden onwel is geworden. ROSSUM. De 31-jarige heer J. H. M. Jansen uit Gaanderen, gemeente Dcetinchem, is donderdagmorgen in Rossum om het leven gekomen, toen de personenauto waarin hij meereed, en die voorgesorteerd stond om linksaf te slaan, van achteren door een truck met oplegger werd aange reden. WAGENINGEN. De 58-jarige loodgieter C. A. van der Hoeven uit Wageningen is in het Zuiderzieken huis in Rotterdam overleden aan zijn verwondingen die hij maandag opliep tijdens de gasexplosie in het laboratorium voor landmeetkunde te Wageningen. UTRECHT. De 38-jarige schoen maker J. Th. A. Weeren uit Utrecht is bij een verkeersongeluk in zijn woonplaats om het leven gekomen. Hij werd op een kruising geschept door een van rechts komende per-, sonenauto. ROERMOND. De 60-jarige heer G. H. L. van Bracht uii Roermond is in een ziekenhuis in zijn woon plaats overleden, nadat, hij in de loop van de ochtend door een bij een botsing betrokken auto van zijn fiets was geslingerd en ernstige verwondingen had opgelopen. ROTTERDAM In het Dijkzigtzie- kenhuis in Rotterdam is de 81 -jari ge mevrouw A. M. Barendrecht- Sparreboom uit de Maasstad over leden aan het ernstige hoofdletsel dat zij op 3 september opliep. Op die dag werd zij getroffen door een neervallende stalen buis. DORDRECHT. De 24-jarige H. F. M. van Wijk uit Dordrecht is in het Dijkzigtziekenhuis in Rotterdam overleden. Hij was dinsdagmiddag in zijn woonplaats op een kruising met zijn bromfiets in botsing geko men met een andere bromfietser en daarbij ernstig gewond. ILPENDAM. De 76-jarige me vrouw M. Havik-Vet uit Den Up, ge meente Ilpendam, is vlak voor haar woning door een auto aangereden, toen zij de weg overstak. De bejaar de vrouw was op slag dood. Opening Staten-Generaal via radio en televisie HILVERSUM. 10-9. Zowel de NOS-radio als de NOS-televisie zul len de opening van de Staten Gene raal door koningin Juliana in de Ridderzaal te Den Haag op dinsdag 21 september rechtstreeks uitzenden. De televisie doet dit in kleur van 13.00 tot 13.45 uur via Nederland I. Een samenvatting van deze reportage wordt uitgezonden van 18.15 tot 18.45 uur vlo Nederland 2. De NOS-radio zendt de troonre de uit van ongeveer 13.10 tot 13.30 uur via Hilversum 2. SYDNEY, 16-9. De 11-jarige Michael Reijnen uit de voor stad Dee-Why (van Sydney) heeft 7.280 flessen ingezameld om geld te krijgen voor een vakantie bij zijn, hem onbe kende familie in Nederland. Michael kent Nederland alleen „van horen zeggen" aangezien hij twee jaar na de emigratie van zijn ouders naar Australië, werd geboren. Hij is echter zo geboeid door Neder land en door wat hij gehoord heeft over de gezinnen van zijn vaders vijf broers en ze ven zusters, dat hij Neder lands heeft geleerd en zich verder goed voorbereid heeft voor zijn reis in december. Veel mensen in de buurt hebben geholpen het mogelijk te maken dat Michael naar Nederland kan met vakantie. Maandenlang haalde hij bij hen alle flessen op en ver kocht die voor vijf cent per stuk. Michael begon met het in zamelen van flessen op het strand van Dee-Why en strek te daarna zijn activiteit uit tot parken en feestjes Wanneer hij ergens lawaai hoorde, wist hij dat er de volgende dag flessen te halen waren. Het familielid in Nederland dat Michael het meest ver langt te zien is zijn grootvader met wie hij geregeld corres pondeert. Advertentie niet vergeten.,.Frico eten NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK LONDEN, 16-9. Het probleem zal verder worden bestudeerd. Met deze woerden kan het resultaat worden samengevat van de tweedaagse con ferentie van de Groep van 10 te Lon den. Nadat de delegaties donderdag middag om drie uur weer rond de conferentietafel plaats hadden ge nomen, kwam de Londènse confe rentie van de Groep van 10 een uur later reeds, tot verrassing van de Nederlandse delegatie, tot een einde. Minister Nelissen van Financiën, die de Nederlandse delegatie leidde, zei geen onderhandelingen in de ei genlijke zin van het woord en dus ook nog geen fundamentele oplos singen van de problemen te hebben verwacht en die oplossingen zijn dan ook uitgebleven. Het zijn niet meer dan verkennende besprekingen ge weest die hebben geleid tot de con clusie, dat de besprekingen moeten worden voortgezet. RECHTSZAKEN Man schoot zijn ex-vrouw dood DEN BOSCH, 16-9. De rechtbank te 's-Hertogenbosch is donderdag begonnen met de behandeling van de zaak tegen de 41-jarige onder houdsmonteur H. van de R. uit Den Haag, die op 18 oktober van het vo rige jaar zijn voormalige echtgenote R. Evers te Vught met twee pistool schoten om het leven heeft gebracht. Nadat donderdagmiddag de getuigen door de rechtbank waren gehoord, werd de zitting geschorst tot vrij dagmorgen voor het requisitoir van de officier van justitie, mr. J. Boos ter en het pleidooi van de raadsman, mr. Huijens uit Den Haag. Advertentie Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Gasthuiskerk: 9.30 en 7.00 uur ds. Van der Schee. Lutherse kerk: 10 uur ds A. Nierop. Kerkwer- ve: 11 uur ds. Van den Berg. Seroos- kerke: 10 uur ds. Jansen Schoonho ven; 11.30 uur zondagsschool Burgh: 10 uur da. Van Leeuwen, (viering H. Avondmaal). Haamstede: 10 en 7 uur ds. Post. Renesse: 11 uur ds. De Wit. Nocrdwelie: 9.30 uur ds. De Wit. Scharendijke: 9.30 uur ds. Van den Berg. Brouwershaven: 9.30 uur ds. Feunekes; 11.45 uur zondagsschool. Zonnemaire: 11.00 uur ds. Feunekes; 9.45. uur zondagsschool. Noordgouwe: 9.30 uur ds. Westerhof. Dreischor: 11 uur ds. Geers, (dienst van Woord en Tafel). Ouwerkerk: 10 uur ds. Faber. Nieuwerkerk: 10 uur ds. Ommering. Oosteiiand: 10 uur ds. K. Venema, Wemeldinge, 6 uur ds. J. Kwast, Vlissingen. Sirj'ansland: 9.30 uur ds. Geers, 6.30 uur ds. Post, Arnemui- den. Bruinisse: 10 uur de heer Van den Dool, Rotterdam; 17.00 uur ds. D. Goudzwaard, Zwammerdam. Lutherse Kerk Zierikzee: 10 uur ds. Nierop, Middel burg (gez. dienst met de Ned. Herv. Gemeente). KERKNIEUWS Gercf. Gemeenten in Nederland Renesse: Dinsdag 21 september, 7.30 uur ds. F. Mallan, Gouda. Ned. Herv. Kerk Beroepen te Papendrecht en Veen: W. van Gorsel, Oude Tonge. Aangenomen naar Vianen: J. Th. W. Quale, Koudekerk aan de Rijn. Bedankt voor Krimpen aan de IJs- sel: H. Jongerden, Veenendaal. Geref. Kerken Vrijgemaakt Beroepen te Kaapstad: R. T. Ur ban, Ferwerd-Hallum; te Velp: D. Vreugdenhil, Zwolle. Geref. Gemeenten Beroepen te Apeldoorn: E. Vene ma, Zwijndrecht. Bedankt voor Slikkerveer: P. Blok, Dirksland. Ned. Herv. Kerk Beroepen: te Bloemendaal, wijk- gem. Aerdenhout (toez.) H. D. van Hoogstraten te Middelharnis, b.g.w. w.; te Ridderkerk (toez.): J. P. van Roon te Katwijk aan Zee; te Wou denberg: W. van Gorsel te Oude Tonge. Bedankt: voor Montfoort P. J. Dorsman te Staphorst; voor Bergum M. de Jong te Metslawier en Nijs- wier. Geref. Kerken Beroepen: te Den Haag-Escamp (godsdienstleraar Overvoorde) A. Bolwijn te Hollandscheveld, die dit beroep heeft aangenomen. Chr. Geref. Kerken Bedankt: voor Bennckom M. Vliet- stra te Werkendam. Geref. Gcm. Beroepen: te Zwolle W. Suyker. te Lisse. Bedankt: voor Norwich P. Hon- koop te Kampen. Tweetal te Rotter dam-W. Chr. v. d. Poel te Yersekc en E. Venema te Zwijndrecht. Geref. Gem. in Ncd. Beroepen: te Uddel J. dc Groot te Rijssen. Oud Geref. Gem. Beroepen: tc Alphen aan dcRijn M. A. Miers tc Krimpen aan de IJs- sel. Trein in India op mijn NIEUW DELHI. 16-9. In de In- diasche staat Assam is een trein door een mijnotploffing ontspoord. Eén reiziger vond de dood en twaalf passagiers werden gewond, van wie acht ernstig. De ontploffing gebeurde bij het station van Karimganj. De Indiasche politie is van mening, dat Pakis taanse agenten de daders van de sabotage kunnen zijn. (De staat As sam grenst aan Oost-Pakistan.) Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10 en 17.00 uur ds. Favier, (jeugdzondag, m.m.v.jeugdkoor en combo). Haamstede: 10 en 5 uur ds. F. Guillaume, Brandfort, (Canada). Scharendijke: 9.30 en 14.30 uur ds. Put (H. Avondmaal). Brouwersha ven: 10.30 en 3 uur de heer M. A. Lodder, Rotterdam. Zonnemaire: 10 en 2.30 uur ds. De Bres. Nieuwer- kerk/Ocsterland: 9 uur de heer Lod der, Rotterdam; 5 uur ds. Rienstra (bev. ambtsdragers). Bruinisse: 10 uur ds. Rienstra, 5 uur de heer Lod der, Rotterdam. Geref. Kerken (vrijgemaakt) Brouwershaven: 8.30 en 7 uur ds. F. de Vries, Den Haag, Chr. Geref Kerken Zierikzee: 10 en 6 uur ds. J. L. C. Boertjens, Thesinge. Kerkwerve: 10 en 6 uur Dienst des Woords. Haam stede: 10 uur leesdienst, 3 uur ds. Bcertjens. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur ds. Gp den Velde. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10 en 3 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur leesdienst. Ocsterland: 10, 2.30 en 6 uur lees dienst. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10 en 6 uur leesdienst. Renesse: 10 en 2.30 uur leesdienst; Nieuwerkerk: 9.45 en 3.30 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur ds. A. van der Meer. Bruinisse: 10 en 5 uur leesdienst. Remonstrants Ger. Gemeente Sommelsdijk: 10 uur ds. A. W. Cra mer, Leiden. Leger des Hcils Zierikzee: Poststraat 37 - 10 uur heiligingsdienst; 12 uur jeugdsamen- komst; 19.00 uur verlossingssamen komst. Rooms-Katholieke Kerk Zierikzee: Zaterdag 19.00 uur; zon dagmorgen 10.00 uur. Haamstede: Zondagmorgen. 10.00 uur. OVERDENKING En zij herkenden hen, dat zij met Jezus geweest waren". Handelingen 4:13 Dat wordt gezegd aan de eerste apostelen Petrus en Johannes als zij zich moeten verantwoorden voor dè Joodse Raad. Er was iets opvallends in hen. De wonderlijke vrijmoedig heid en geestdrift, moed en zelfver loochening waarmee zij hun getui genis bracht, trok de aandacht. Zij deden en spraken anders als ande re mensen. Er was een nieuwe klank in hun stem. Hun levenslied stond in een andere toonaard. In hen ontdek te men iets van Hem, die ook zo heel anders was geweest als de anderen. Die zo heel anders sprak en oor deelde. „En zij herkenden hen. dat zij met Jezus geweest waren." Als het goed is. dan moet dat van chris tenen gezegd kunnen worden. Voor al in deze tijd. Men wil een chris tendom van de daad. Laat die chris tenen maar eens tonen dat ze anders zijn dan wij, zo sprak eens iemand tot mij. Nu vind ik die uitdrukking: „christendom van de daad", niet ge lukkig. Ik kan mij ook geen ander christendom voorstellen. Het evan gelie heeft nooit iets anders gedaan dan tot de daad roepen. Paulus zegt: Doet aan de gehele wapenrusting Gods. Zo n woord herinnert ons er aan. dat 't evangelie moet worden gedaan. Dat '1 geen woarden moeten blijven, maar een werkelijkheid moet zijn. Het moet gezien worden. En dat is juist het ongeluk, dat het in de wereld niet of zo heel weinig te zien is. Dat de christenen dikwijls precies zo eerzuchtig en genotzuch tig en behebt op geld zijn als de wereldlingen. En dan zegt de we reld: Wat heb jc daaraan? Christen zijn betekend ccn opdracht hebben. Laat uw licht schijnen. Doet aan de Here Jezus Christus. Wees getrouw. Als wij die opdracht vervullen dan zal het ook in ons leven te zien zijn. dat wij met Jezus geweest zijn. L. JANSEN SCHOONHOVEN

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 4