Milieuvervuiling SPORT VOETBAL Eersle overwinning van WIK in wedstrijd tegen Wemeldinge (1—0) Hit is WIK in haar twee thuiswed strijden in de le klas gelukt ha::r eerste cvei winning te boeken. De groen witten hadden deze zege wel in de eerste plaats te danken aan de inzet waarmee door hen werd ge speeld. Wemeldinge liet wel iets beter voetbal zien maar door een grote dosis enthousiasme wisten de W1K- spelers dit tekort volkomen te ni- vileren. Een ding was in deze wed strijd wel duidelijk, WIK moet het hebben van spel dat recht uit recht aan op het doel van de tegenpartij afgaat. Jammer was het dan ook dat een speler als b.v. Matthijsse zich wel eens bezondigde om het fraaier te willen doen dan het kon. Hij scheen nl. een bepaalde voorliefde te hebben voor het geven van hakjes die allemaal mooi en fraai zijn als het elftal volkomen op elkaar is in gespeeld. Nu mislukten in negen van de tien keer deze hakballetjes en werden een gemakkelijke prooi voor de togen partij. Weinig verschil In de le helft een speltechnisch overwicht voor de bezoekers waarbij beide verdedigingen meester van hun terrein bleven. In de begin fase wist doelman Eastiaanse door goed ingrij pen gevaar te voorkomen, terwijl bij het enige gevaarlijke moment aan de andere zijde Joost Mannie net over schoot. Na de rust praktisch hetzelf de spelbeeld waarbij beide teams el- k ar maai bijzonder weinig toega ven. Tien minuten voor de tijd viel de beslissing toen de centrale We meldinge verdediger een inzet van L.aar Corns met beide handen blok keerde. De hiervoor door scheids rechter De Nooijer toegekende straf schop werd door Adrie Verhage on berispelijk ingeschoten 1-0 wat ook de eindstand werd. Te Kerkwerve wist WIK tegen Wemeldinge, de eerste overwinning in de le klas te behalen. Hier een beeld van een afgeslagen aanval van WIK op het Wemeldingedoel. Fiks verlies voor MEVO tegen Kloetinge (1—4) Na de goede resultaten in de uit wedstrijden is de eerste thuiswed strijd van de oranje hemden op een grote teleurstelling uitgelopen. Het uit de KNVB gedegradeerde Kloe tinge had weliswaar een betere spelopvatting terwijl ook technisch hun spel wel op een hoger peil lag. maar uiteindelijk was er een se rie blunders in de Mevo defensie no dig om de andere partij een ruime zege te verschaffen. Doelman v. d. Linde, die bepaald zijn dag niet had, ging bij drie van de vier doelpunten niet geheel vrij uit. Daar de centrale verdediger Jan Bij de Vaate ook nog niet zijn oude vorm te pakken heeft behoeft het geen verwondering dat het in de verdediging wel eens rammelde. In de begin fase zag het er nog aller minst naar uit dat de thuisclub met ruim verschil zou gaan verliezen Kloetinge slaagde er toen allerminst in de thuisclub haar wil op te leggen. Uit een goed opgezetteaanval gaf Frans de Oude M,evo zelfs in de 20e minuut een 1-0 voorsprong. In de 30e minuut kwam de balans weer in evenwicht door Kees v. Keulen die in een niet geheel vrij van buiten spel zijnde positie inschoot 1-1. Door Kees de Mol werd het in de 35e mi nuut 1-2 een stand, waarmee de le helft werd afgesloten. Al vrij snel na de hervatting voltrok zich het vonnis, over de thuisclub. Al in de 2e minuut werd het door Kees de Mol 1-2 waarna dezelfde speler 3 minu ten later weer raak schoot 1-4. Het strekt Mevo zeker tot eer dat zij er hierna nog alles aan hebben gedaan om verandering in de stand te bren gen. Het ontbrak hen daarbij ook nog aan ieder greintje geluk. Zo schoot Jan Bij de Vaate een straf schop wegens hands naast, terwijl enige minuten het. doel van Kloetin ge op wonderbaarlijke wijze aan een doorboring ontsnapte toen tot twee maal toe het leder op de paal werd geschoten. Schouiven-Duivelandse Sportspiegel WIK zag kans eerste overwinning binnen te halen Duiveland zegevierde in de strijd tegen Bruse Boys DFS III maakte bij Bruse Boys in eigen huis de puntjes afhandig MEVO II klopte Kloetinge IV in eigen omgeving SKNWK II bleef tegen WIK III aan de winnende hand. ZATERDAGCOMPETITIE. In de ZSC le klas zag WIK in haar thuiswed strijd tegen Wemeldinge kans haar eerste overwining te behalen (1-0). MEVO defensief, zeker niet sterk spelend, kreeg een nog al gevoelige tik van Kloetinge te verwerken (1-4). Koploper 's Heer Arendskerke kreeg een koude douche bij Veere (5-0), terwijl Zaamslag heel wat meer moeite met de reserves van Meeuwen had dan mocht worden aangenomen (1-0). Middelburg V schoot in de hoofdstad nogal wat te kort tegen Heinkenszand (0-5), ter- ivijl Arnemuiden aan een treffer genoeg had om Waarde de puntjes afhandig te maken (1-0). Kloetinge 3 2 1 0 11- 3 5 Veere 3 2 1 0 7- 2 5 Zaamslag 3 2 1 0 5- 2 5 's H. Arendsk. 3 2 0 1 5- 6 4 Arnemuiden II 3 111 2-2 3 WIK 3 111 3-4 3 MEVO 3 111 6-7 3 Heinkenszand 3 1 0 2 6- 4 2 Middelburg V 3 1 0 2 5-13 2 Meeuwen II 3 0 12 1-41 Waarde 3 0 0 3 3- 8 0 In de 2e klas A eindigde de derbg tassen Duiveland en Druse Boys in een 3-1 zege voor de Oodterlanders. Brouwershaven behaalde een knap pe 3-0 zege bij Kloetinge II, terwijl SKNWK in de running bleef door Wolfaarlsdijk II in eigenhuis met 6-2 te kloppen. Voor ZSC was de opgaaf bij Colijnsplaatse Boys net iets te zwaar (2-0). Door een krappe 1-0 zege op Borssele bleef Oostka- pelle aan de leiding. Bevelanders zag zich voor eigen publiek met 4-0 door Serooskerkc geklopt. Oostkapellc 3 3 o n s- i 6 Colpl. Boys 3 3 0 0 5- 0 6 SKNWK 3 2 10 15-10 5 Serooskerke 3 2 0 1 6- 4 4 Br.haven 3 2 0 1 7- 5 4 Bruse Boys 3 2 0 1 7- 5 4 Duiveland .1111 7-7 3 Borssele 3 1 0 2 6- 5 2 Bevelanders Kloetinge II Wolaartdijk II 10 2 3-4 2 3 0 0 3 5-12 0 3 0 0 3 1- 7 0 3 0 0 3 3-10 0 2 2 0 0 13- 0 4 2 2 0 0 8-3 4 2 1 0 1 4-3 2 2 1 0 1 3-3 2 2 1 0 1 5-5 2 2 1 0 1 6-6 2 2 1 0 1 6-8 2 2 1 0 1 1-11 2 2 0 0 2 2-4 0 2 0 0 2 4-9 0 In de 3e klas A zag DFS III zo waar kans om de reserves van Bruse Boys in eigenhuis de puntjes afhandig te maken (0-1). MEVO II deed het beter dan vorige week door nu Kloetinge IV in eigen omgeving met 3-2 le kloppen. WIK II moest de puntjes bij Wemeldinge II ach terlaten (2-0). Hoedekenskerke snoepte Apollo II de puntjes af (0-2), terwijl Krabbendijke II met 5-3 baas in eigenhuis bleef tegen Schare. Hoedekensk. Wemeldinge II WIK II Apollo II Kloetinge IV Krabbendijke II MEVO II DFS III Bruse Boys II Schore In tl o le klas A bleef SKNWK II bh WIK III met 8-2 aan de winnen de hand. Tc Scharendijke haalde Duiveland de winst binnen (6-0) te gen ZSC II, terwijl Brouwershaven II nog heel 'rat meer moeite met MF.VO III had als de 5-2 cijfers -.ouden doen vermoeden. SKNWK III kreeg een stevig pak voor de broek van Coigns plaatse Boys II (2-12), terwijl Veere II het thuis- spelende Serooskerke III de punt jes afsnoepte (1-2). SKNWK II 2 2 0 0 16- 3 4 Duiveland II 2 2 0 0 10- 2 4 •'rnrc tl 2 2 0 0 4-24 Cnlpl. Boys II 2 1 0 1 14- 6 2 Br.haven II 2 10 16-42 Serooskerke II 2 10 1 7-4 2 SKNWK III 2 10 1 7-17 2 WIK IJl 2 0 0 2 5-13 0 MF.VO III 0 0 2 3-II 0 ZSC II J2 0 0 2 1-14 0 Trainingen S.V. „Duiveland" Met ingang van donderdag 16 september a.s. zullen de trainingen voor de afdeling voetbal van de sportvereniging Duiveland weer worden gehouden in de sportzaal aan de van den Abeelestraat. Voor A-junioren van 8 tot 9 uur, voor de senioren van 9 tot 10 uur. Voor de C- en B-jlinioren begint de zaaltrai ning pas op donderdag 23 september a.s. C-junioren van 6.30 tot 7.15 uur en voor B-junioren van 7.15 tot 8 uur. Renesse—Dreisehor 1—2 Het is al vele jaren geleden, dat Renesse op eigen terrein van Drei- schor I had verloren, maar afgelo pen zondag is dat toch weer eens gebeurd. Voor de rust bleven doel punten uit en pas een half uur in de tweede helft kon de thuisclub door een treffer van Daan Bezuijen de leiding nemen (0-1). Dreischor bleef echter flink opdringen en reeds 5 minuten later kon Simon de Vlieger de gelijkmaker in de touwen jagen (1-1). Kort voor het einde slaagden de blauw-witte bezoekers er toch nog in om de volle winst mee te ne men. De doelman van Renesse was uitgelopen en Wim Kommer kon de bal in het lege doel plaatsen en maakte daarbij geen fout (1-2). Duivcland-Bruse Boys 3-1 In deze wedstrijd de eerste over winning in dit seizoen voor Duive land en de eerste nederlaag voor Bruse Boys. De zege van de thuis club in dit treffen was zeer beslist verdiend. Met het verdwijnen van Henk Geluk en Frans de Oude kan de aanval van de Boys zeker niet de kracht van het vorige seizoen ont plooien. Bij het afsluiten van de le helft was de balans nog in even wicht. Henk Dorst gaf de geel zwar ten de leiding 1-0 maar Cees van Liere zorgde er hierna voor dat met gelijke stand 1-1 de thee genuttigd kon worden. Na de rust sloeg de thuisclub definitief haar slag. De nog altijd gevaarlijke Cor Steenpoor- te gaf zijn club een 2-1 voorsprong waarna dezelfde speler er nog in slaagde de eindstand op 3-1 te bepa len. Daar scheidsrechter Zuidweg verstek liet gaan begon de wedstrijd een half uur over tijd. Wolfaartsdjjk II-SKNWK 2-6 Een ruime en dik verdiende over winning voor de Nieuwerkerkers de praktisch de gehele wedstrijd 't bes te van het spel hadden. In de 11e mi nuut gaf Jan Thiery de blauw zwar ten een 1-0 voorsprong welke door Kees Prooy in de 28 minuut tot 2-0 werd opgevoerd. Twee minuten later slaagde Wolfaartsdijk er in de Nieu- werkerkse verdediging te verschal ken 1-2 maar met een fraai boog schot bepaalde Kees Prooy in de 32e minuut de ruststand öp 1-3. Na dé rust hield SKNWK het initiatief aan haar zijde. Martin de Valk gaf in de 8e minuut de doelman van de thuis club het nakijken 1-4. Na een kwar tier wist de thuisclub nog eenmaal tegen te scoren 2-4, waarna Jurry Snijders met twee doelpunten, in de 20e en 40e minuut, de eindstand op 2-6 bracht. Colpl. Boys-ZSC 2-0 In het veld een vrijwel gelijk op gaande strijd waarin beide partijen elkaar niet veel toegaven. De be langrijkste oorzaak dat de bezoekers de winst aan de thuisclub moesten laten lag in 't feit dat hun team nog de nodige hardheid mist. Te veel lie ten zij zich nog imponeren door het spel van de Boys waardoor onnodig kansen verloren gingen. Na een half uur spelen wist de thuisclub een 1-0 voorsprong te nemen welke zij 10 minuten voor tijd nog tot 2-0 wisten op (e voeren. ZonncmaireKwadendamme 33 In een verbeten gevecht is het Zonnemaire, met nog vijf minuten te spelen gelukt om tegenstander Kwadendamme een puntenverdeling af te dwingen. In deze wedstrijd, die vooral in de laatste fase gekenmerkt werd door grof spel, had Zonnemai re in het begin het beste van het spel. Het was na 5 minuten W. Han- se, die na een gave dieptepass van Geelhoed doorbrak en de score opende 1-0. Met mooi aanvalsspel was de thuisclub oppermachtig en het leek een gemakkelijke overwin ning te gaan behalen, vooral toen na 15 min. A. Geelhoed na een voorzet van P. de Vlieger de stand op 2-0 had gebracht. Maar toen be gon ook Kwadendamme te voetbal len en het kon de eerste helft met een 2-2 stand afsluiten. De tweede helft leverde een onaantrekkelijk spelbeeld op. Vele ballen werden verkeerd geplaatst en combinaties mislukten. Bijna dreigde de thuis club ten onder te gaan, toen na 20 minuten De Pundert doorbrak en Kwadendamme op winst zette. Het was echter W. Hanse, die 5 minuten voor tijd een foutieve terugspeelbal omzette in een doelpunt, waardoor de stand op 3-3 kwam. Dreischor II—-Zonncmaire II 72 Geheel volgens de verwachtingen bleven de reserves van Dreischor baas over hun collega's uit Zonne maire maar dat het verschil zo groot zou zijn, was niet voorzien. Reeds na 5 minuten spelen namen de gasten door een doelpunt van Cor van Nieuwenhuize de leiding en een kwartier later waren het weer de bezoekers, die de stand tot 0-2 kon den verhogen. Zonnemaire bleek hiermee echter wel al haar kruit verschoten te hebben want nadien gaf Dreischor volledig de toon aan. Nog in de eerste speelhelft slaagde Rinus de Rijke er in om met twee doelpunten de balans weer in even wicht te brengen (2-2). Na de rust was Zonnemaire nergens meer toe in staat. De doelpunten vielen alle maal aan de zijde van Dreischor te noteren. Eerst gaf Jan Bodbijl Dreischor de leiding (3-2) en het was nu zonder meer duidelijk, dat het hier echt niet bij zou blijven. Rinus de Rijke zorgde met twee gave tref fers een 5-2 stand, waarna C. v. d. Vreugde het halve dozijn volmaak te (6-2). Tenslotte bracht A. van der Linde de eindstand op 7-2 voor Dreischor II. DFS IIRenesse II 5—0 De DFS reserve's hebben zondag middag in hun eerste competitie wedstrijd niet de minste moeite ge had met Renesse II. De eindstand, 5-0 was het gevolg van het bijzon der op schot zijn van Piet Koek, want hij maakte alle doelpunten. MEVO A IZierlkzec A II 61 In de begin fase een gelijk op gaande strijd waarin MEVO door Marius Goudswaard de leiding nam 1-0 en Dingeman Kristelijn voor Zierikzee de balans weer in even wicht bracht 1-1. MEVO werd hier na sterker. Marius Goudswaard, Re- né Verwijs, Wim Hillebrand en Martien de Jong brachten de rust stand op 5-1. Na de rust wisten Re- né Verwijs en Wim Hillebrand nog ieder eenmaal te scoren 7-1. Om onverklaarbare reden kwam de scheidsrechter maar aan 6-1 toe waardoor de officiële eindstand op 6-1 werd bepaald.. MEVO AIIDuiveland AI 18 In de le helft kon de thuisclub nog aardig tegenstand bieden. Door Leen Steenpoorte en Karei Hendrik- se kreeg Duiveland in de le helft een 2-0 voorsprong. Na de rust had den de Oosterlanders hun producti viteit aanmerkelijk opgevoerd. Wel slaagde Mevo er eerst nog in tegen te scoren 1-2 waarna Hans v. d. Werf met een kopbal de stand op 3-1 bracht. Karei Hendrikse zorg de voor nummer vier waarna Leen Steenpoorte twee treffers voor zijn rekening nam 1-6. Hans v. d. Werf kopte hierna raak 1-7 waarna ten slotte een der MEVO verdedigers het Ieder in eigen doel werkte 1-8. Renesse B IDFS B I 10 Doordat beide teams veel te veel individualististen in hun gelederen hadden was het teamwerk volkomen zoek. De enige en beslissende tref fer viel reeds in de le speelhelft. Het was de Renesse speler Wim Veerhoek die er voor zorgde dat zijn club op de volle winst beslag kon leggen. Zierikzee B I—WIK BI 5—1 Een verdiende overwinning voor de thuisclub die reeds bij het afslui ten van de le helft een veilige 4-0 voorsprong had. Ozer Cabuk schoot Zierikzee naar een 1-0 voorsprong waarna Jaap Stoutjesdijk (twee maal) en Glein de Masier voor een 4-0 ruststand zorgden. Na de rust wist Glein de Masier nog eenmaal te scoren, terwijl Kees de Boer de eer voor de groen witten redde 5-1. MEVO B I—Bruse Boys B I 2—0 Daar Bruse Boys er weinig voor Het heren (handbal)-team van Del ta Sport wist op het sportpark Ban- nink met 11-9 te winnen van SIOS uit Bergen op Zoom. Foto: een aan val van Delta-Sport op het SIOS- doel. Hengelsportconcours H.S.V. „Oosterschelde" BRUINISSE, 13-9. De hengelsport vereniging Oosterschelde organiseert zaterdag 2 oktober een groot con cours, waarby zal worden gestreden om het kampioenschap zeehengelen voor Schouwen-Duiveland. Deelnemende verenigingen zijn: „Dréïschor", „De Grevelingen" te Bruinisse, „De Krabbe"; „Ooster schelde, Zierikzee; „Smit Bolnes", Zierikzee; „Zeelandia", Zierikzee en ,,'t Zijpe" te Bruinisse. Gevist wordt volgens het reglement van de Fede ratie Delta Vissers. Naast de gewone prijzen wordt gevist om de hoofd prijs. Een kampioensbeker voor de kampioen bewoner van Schouwen- Duiveland. Een beker voor leden van buiten Schouwen-Duiveland. Een be ker voor junioren (niet ouder dan 15 jaar). Een wisselbeker voor de deel nemende vereniging die met haar 5 best geclasseerde hengelaars het hoogst aantal punten behaalt. voelde zich zonder meer gewonnen te geven heeft MEVO nog bijzonder hard moeten aanpakken om de puntjes binnen te halen. De eind stand was reeds bij het afsluiten van de le helft bereikt. Martin Quist opende voor de oranjehemden de score 1-0 waarna Peter Kloet een strafschop benutte 2-0. Zierikzee B III—MEVO B III 3—1 Een verdiende overwinning voor het aanmerkelijk productiever spe lende Zierikzee dat in de le helft haar slag sloeg. Peter Berrevoets wist tweemaal door de MEVO ver dediging te breken en te scoren 2-0. Zierikzee kwam op fluweel te zitten toen Cor Voshol hier nog een doel punt aan toevoegde 3-0. Na de rust had Zierikzee haar kruit verschoten, terwijl Jan Huige er in slaagde voor MEVO de eer te redden 3-1. DUIVENSPORT P.V. „De Bruse Trekker" Uitslag wedvlucht uit Arras op zaterdag 11 september. In concours 25 duiven. Afstand 178 km, gelost 11.45 uur, aankomst eerste duif 14.46 uur, laatste prijsw. duif 15.14 uur. Uitslag: B. de Ruiter 1, 5, 7; Ph. Steketee 2; Abr. IJzelenberg 3, 4, 6. P.V. „Zïerick" Hieronder de uitslag van de wed vlucht van P.V. „Zierick", vanuit Arras, afstand 171 km. Gelost 11.45 uur, aankomst le duif 14.40 uur, laatste duif 15.05 uur. In concours: 93 duiven. Uitslag: A. Hagesteyn 1, 8, 11, 14; J. P. Schot 2, 10; H. v. d. Maas, Ouwerkerk 3, 9, 16, 19; P. Flik- weert 4; J. den Hengst 5, 7, 12; J. Snijders 6, 15; J. L. v. d. Maas, Ou werkerk 13, 17, 18, 20, 23; B. Visser 21, 22; J. C. Wesdorp 24. A.s. vrijdag inkorven voor de laatste vlucht, vanuit Quievrain. P.V. „De Reisduif" - Brouwershaven Kampioenschappen „De Reisduif" over 1971 Vitesse hok: le A. J. Flikweert; 2e J. M. Kloet; 3e Combinatie Wes dorp. Vitesse duif: le A. J. Flikweert; 2e J. M. Kloet; 3e Joh. Flikweert. Midfond hok: le A. J. Flikweert; 2e G. Flikweert; 3e J. M. Kloet. Midfond duif: le A. J. Flikweert; 2e H. I£rabbe; 3e Joh. Flikweert. Fond hok: le A. J. Flikweert; 2e Joh. Flikweert; 3e J. M. Kloet. Fond duif: le Joh. Flikweert; 2e A. J. Flikweert; 3e A. J. Flikweert. Totaal oude duiven: le A. J. Flik weert; 2e J. M. Kloet; 3e Joh. Flik weert. Jonge duiven hok: le A. J. Flik- wert; 2e Combinatie Wesdorp; 3e J. M. Kloet. Jong duif: le Combinatie Wesdorp 2e J. M. Kloet; 3e A. J. Flikweert. Generaal over alle vluchten: le A. J. Flikweert; 2e J. M. Kloet; 3e Com binatie Wesdorp. Winnaars jubileumvlucht Arras 24 juli: le J. M. Kloet, beker; 2e A. de Wilde, Louwertak; 3e G. Flikweert, medaille. Winnaar beker De Wilde over vier vluchten: le A. J. Flikweert met 811 punten; 2e J. M. Kloet met 798 pun ten; 3e Combinatie Wesdorp 484. P.V. „De Reisduif" - St. Philipsland Uitslag van de gehouden wed vlucht van de P.V. „De Reisduif" te St. Philipsland vanaf Arras op za terdag 11 september 1971. In con cours waren 114 duiven. Ze wer den met een westen wind gelost om 11.45 uur. De snelheid van de eer ste duif was 989.00 m/m. Aankomst 14.43.58. De snelheid van de laatste duif was 773.00 m/m. Aankomst 15.35.03. W. v. Dommelen 1, 9, 18, 24; L. Ver- meij en Zn. 2, 6, 11, 14, 17, 19, 26, 35; J. C. Verwijs 3, 8, 10, 16, 20, 23, 25, 31; J. v. Oeveren, 4, 5, 22, 32, 38; Iz. Reijngoudt 7, 13, 28, 34; D. Hage 12, 21. 29; J. Verwijs Zn. 15, 27, 30, 37; A. Hooglander 33; M. Fonteijne 36. NEW YORK, 14-9. Maurice Strong, secretaris-generaal van de V.N.-milieuconferen ties, heeft tegenover een voor bereidende commissie van de komend jaar in Stockholm le houden conferentie gewaar schuwd dat de milieuvervui ling een even vernietigende catastrofe kan gaan vormen als een atoomoorlog wanneer men niet over de hele wereld gaat samenwerken. Er is een beslissend stadium in' de geschiedenis bereikt en het gevaar is groter dan ooit. ARAM EN HET TEKEN VAN YAGO 01. Daar Aram geen andere oplossing zag, stemde hij in met het idee van Rollo en de twee mannen beklommen de trap die naar dc galerij leidde, in de hoop boven een venster tc vinden, waardoor zij een blik in dc grote zaal konden werpen. „Hierheen!" fuisterde Rollo. toen zij bo- ven gekomen waren en ging voor in de richting van een zijgang. Doch plotseling bleven dc twee vrienden als aan de grond genageld staan. In de zijgang zaten drie tempelwachters, die op het geluid van na derende voetstappen opkeken. Het was te laat voor de twee mannen om terug te keren en de enige mogelijkheid was op hun uniformen tc vertrouwen en gewoon door te lopen. Maar één van de wachters had argwaan gekregen. ..Hé. wat is dat voor een zotte dwerg!" riep hij. „Die heb ik hier nog nooit gezien! En die andere trouwens ook niet". Hij stond op en liep op de twee mannen toe. terwijl de anderen hem volg den. „Wie zijn jullie en wat zoeken jullie hier?" begon hij, doch plotseling zag hij aan Aram's gezicht dat er onraad dreigde en met een vlug gebaar trok hij zijn zwaard, terwijl hij uitriep: „Indringers, mannen! Neemt hen gevangen!" Tegelij kertijd deed hij een uitval naar Rollo, die zich echter bliksemsnel liet vallen, zodat het zwaard van de wachter over hem heen suisde. Op hetzelfde ogenblik had ook Aram zijn zwaard getrokken en stortte zich in de strijd.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 5