f44.- NS-Vakantie- dagtochten rrico 8Dagen kris-krasdoor Nederland Verschillende meningen in raad Westerschouwen PZEM-affaire met kaas is 't best schipperen ONZE PUZZELRUBRIEK DE KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG YVESTENSCHOUWEN, 8-7. Een in hemdsmouwen gehulde raad (wat de heren betreft), heeft zich donderdag avond bezig gehouden met dcPZEM- affaire. Na een toelichting door bur gemeester Everwün kreeg eerst de heer Kloosterman het woord, die namens de VVD sprekend, het een zeer moeilijke zaak vond en onmo gelijk om een gefundeerde mening te geven. „Velen van ons zitten in een dagelijks bestuur en vinden het vaak moeilijk om achter de scher men te kijken". Hij gaf de afgevaar digde naar de vergadering, in dc persoon van burgemeester Evervvijn, carte blanche. Advertentie Een dagje naar Antwerpen, of Zeeland (3-eilanden- tocht), naar Gaasterland of Amsterdam, naar Rotterdam of naar het Evoluon in Eindhoven. Keuze uit 30 mogelijkheden. Alle informatie in de brochure Vakantiedag tochten op de stations. x voordelig V uit met NS Het zal de warmte wel zijn, maar de stapel ingezonden oplossingen was aanmerkelijk dunner dan de week tevoren. Het komt - dit even tussen haakjes - nog altijd voor, dat noch op de enveloppe, noch op de oplossing naam en adres staan ver meld van inzender. Toch wel een beetje zonde van de moeite. De eerste prijs is ditmaal bestemd voor: De heer J. J. G. v. d. Zande Capelleweg 4 Nieuwerkerk De tweede prijs gaat naar: Mevr. J. van Velthoven-Vcrkaart Lammermarkt 32 Zierikzce De oplossing van de puzzel is de volgende: Horizontaal: 2. zolderkamer; 12. O.L.; 14. maat; 15. adel; 16. t.t.; 17. rob; 19. materie; 21. dra; 22. touw; 24. De nieuwe puzzel luidt als volgt: Horizontaal: 1. wintergerecht; 6. kaartspel; 12. bederfwerende verfstof 13. verachtelijk, gemeen; 14. loco president (afk.); 16. mogelijkheid; 18. naaldboom; 19. den lezer heil (afk Latijn); 20. deel v.h. oor; 22. herc- achtig dier met breed uitlopend ge wei; 24. bloeimaand v.h. jaar; 25. havenstad die de toegang tot de Rode Zee beheerst; 27. hoog bouwwerk; 28. plaats in Zeeland; 29. spoediger tot het doel leidende; 31. zeevis; 32. klei ne samenhangende massa v.e. harde of kneedbare stof; 33. vervolgens, toen; 35. betekenis die iets heeft als bezit of ruilobject; 36. oude lengte eenheid; 37. rondom liggend; 40. voegwoord; 42. voorzetsel; 43. plech tige verklaring; 45. voorste verdedi gingslinie v.e. oorlogvooi enu leger te velde; 46. beeldraadsel; 48. korte tijdsduur; 50. oever, waterkant; 52. overblijfsel bij verbranding; 54. vo gel; 57. en andere (afk.); 58. schade, verlies; 60. krans van laurieren; 62. afgeknotte boomstam; 63. uitroep; 65. vrolijk en bekoorlijk; 66 god der lief de (mythologie); 67. appelsoort; 69. walkant langs een haven; 70. niet moedig; 71. overeenkomst; 73. kwaadwillige actie; 74. trekdier; 75. platvis; 76. boordsel of oplegsel van gevlochten goud- of zilverdraad; 73. regiment infanterie (afk.); 79. alk achtige vogel; 80. mythologische fi guur; 82. burger, stedeling (historie); 83. hij wie verboden is binnen een bepaald gebied te verblijven. De heer Lustig was het hier he lemaal niet mee eens. Voor de P.v.d.A. sprekende zei hij dat er gro te fouten gemaakt waren en zou gaarne zien dat niet alleen de direc teur vertrok, doch ook de heer Ka- land zijn zetel ter beschikking stelde. Hij had er geen goed woord voor over. De P.C.-fractie meende dat deze heren in gebreke zijn gebleven en zoals de heer Dalebout zei, doen we dat allemaal wel eens. Is hier met stenen gooien wel gerechtvaardigd? Het is nog niet bevestigd dat zij zo schuldig zijn en het is beter om de heren eerst nog eens te horen. Volgens de heer Hendrikse is de Directeur wel degelijk schuldig, an ders zou hij niet reeds elders gesol liciteerd hebben. Daar dit aan de voet van het dag. bestuur gebeurde moet ook dat verdwijnen. Het cordeel van het college De burgemeester gaf het oordeel van het college. Indien geen aan neembare feiten worden aangebracht van verstrekkende betekenis dan voor ontslag stemmen. „Doch de adj. directeur en chefs van de afdelingen zijn even schuldig. Het dagelijks be stuur is ernstig tekort geschoten en velen hebben hun mandaat ter be schikking gesteld. Is dat wel juist? Hun heengaan brengt het zwaarte punt bij de voorzitter en zij hebben dus evenveel fouten gemaakt. Waar om hebben de adj.-directeur en de chefs van afdelingen de dagelij ks- bestuurleden niet op de hoogte ge bracht. Er blijven nu nog teveel on beantwoorde vragen om nu al een definitieve stelling te nemen. Vol gens de burgemeester zou het fout zijn om gedeputeerde Kaland te dwingen om af te treden omdat dit een kwestie van de Provincie Zee land is en niet van de aandeelhou ders. I j\_; serie; 25. koel; 26. uniek; 28. rog; 29. galei; 30. krap; 32. volk; 33. e.p.; 35. knoeiwerk; 38. p.a.; 39. eik; 41. Or leans; 42 ban; 43. snor; 45. s.s.; 46. te; 47. pels; 48. creme; 49. zwart; 50. thee 51. la; 53. Ru; 54. liï-e; 56. ren; 57. servies; 60. non; 61. er; 62. geiteblad; 64. kg; 65. Bern; 66. aard; 68. primo; 70. KLM; 72. riool; 74. lies; 75. pleet; 77. Eems; 78. aar; 79. toendra; 81. kam; 82. nl.; 83. roet; 84. eelt; 86. na; 87. herfaster. Verticaal: 1. Portugees; 3. om; 4. lam; 5. daas; 6. etter; 7. karig; 8. ad:e 9. mee; 10. el; 11. Italiaans; 13. loon; 16. tree; 18. buik; 20. erosie; 21. dolk; 23. werk; 25. kalk; 27. kano; 29. gors; 31. porselein; 32. Venezuela; 34. pin cher; 36. els; 37. wat; 38. paltrok; 40. koren; 42. berin; 44. ree; 47. pal; 50. treeplank; 52. art.; 53. rib; 55. En gelsman; 57. sero; 58. veulen; 59. Saar; 62. gems; 63. drie; 65. bier; 67. doek; 69. rial; 70. klets; 71. Medea; 73. Oman; 75 poef; 76. tres; 79. tor; 80. alt; 83. re; 85. te. Verticaal: 1. maal- of roerbak waarin de lompen worden fijnge maakt; 2. geheel de uwe (afk. Latijn) 3. ruime japon in de 18de eeuw; 4. tweetal bij elkaar horende zaken, die samen een eenheid vormen; 5. slordig 7. Europees gebergte; 8. akelig; 9. bloeiwijze; 10. soortelijk gewicht (afk.); 11. helper, toegevoegd persoon 15. trapper v.e. fiets; 17. knevel; 18. zijrivier van de Rijn bij Bonn; 19. plaats in Noord-Brabant; 21. door Zeus beminde figuur uit de mytholo gie; 23. niet vochtig; 24. zwart paard 26. wreedaard (figuurlijk); 28. zonder oneffenheden; 30. romantische rich ting in de Europese letterkunde in 't laatst der 18e en de eerste helft der I9e eeuw; 32. kaarsdrager; 34. aarde werk van goede gezuiverde potaarde, met wit ondoorschijnend tinverglaas- sel; 35. grote modderkruiper; 38. voorzetsel; 39. persoonlijk voornaam woord; 41. lidmaat van de mens; 44. afkerig van werk; 47. meloen met uitstekende zijden en knobbels; 49 laatstleden (afk.); 50.. werkwoord (afk.); 51. pijniging, foltering; 53. rui tersabel; 54. datgene wat men be geert; 55. soort hert: 56. stad in Bel gië; 57. hetzelfde; 59. niet kunnende horen; 61. niet vals; 63. grote hoe veelheid. stapel; 64. zoogdier; 67. op brengst v.e. kapitaal; 68. procentue le handelskortnig; 71. lichaamsdeel; 72. kleur; 75. insekt; 77. goedbloed; 79. boksterm (afk.); 81. muzieknoot. De heer Lustig was het hier niet mee eens en vond het arrogant om aan te blijven Wethouder Hooger- huis vond het ontslag van directeur Bogerd geen twistpunt, doch brak een lans voor dc heer Kaland die een deskundig man is en veel indu strie naar Zeeland bracht. „Hij gok te verkeerd met deze directeur en zo'n bedrijf waar meer dan 1000 mensen werken, in andere handen overgeven kan niet. De heer Hen drikse zei nog dat deze verschrijvin gen een zakelijke zaak zijn en geen politieke. Na stemming kreeg de burgemees ter van de V.V.D. en de P.C. vrij mandaat, doch de P.v.d.A.-fractie gaf er de voorkeur aan deze mensen te ontslaan. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND IJMUIDEN. De brug over de Zui- dersluis in IJmuiden is in de nacht aangevaren door de Engelse kust vaarder „Topaz". Het draaiende ge deelte van de brug is ernstig bescha digd en zal waarschijnlijk vervan gen moeten worden. AMSTERDAM. In de Warmoes straat in Amsterdam is uit de auto van een lid van de ambassade van Korea een aktentas met papieren ge stolen. Deze papieren hebben voor de dief geen enkele waarde doch zijn voor de eigenaar, die zeerecht studeert, zeer waardevol. DRIEBERGEN. Ter versteviging van de marktpositie van de drogis terij op internationale basis hebben vier drogisten-inkooporganisaties in Zwitserland, West-Duitsland, Frank rijk en Nederland zich aaneengeslo ten onder de firmanaam Udrog G.M.BH.., Internationale Ein- und Verkaufsorganisation der Drogerie, met hoofdkantoor in Bie}, Zwitser land. DELFT. De Delftse antiekbeurs is een succes geweest voor de hande laars in oude kunst. Na afloop van de antiekbeui's verklaarden ze dat ze zeer tevereden zijn over het ver loop van de transacties. DEN HAAG. Het ministerie van sociale zaken en volksgezondheid heeft indertijd een subsidie van f 50.000 verleend voor de uitgave „Jeugd onder drug" omdat de be windslieden het van belang achtten dat men kennis kan nemen van een visie op het drugprobleem van art sen die er in de praktijk mee ge confronteerd zijn. DEN HAAG. Eind juni waren er in Nederland 35.000 mannen, d.i. 1,2 procent van de mannelijke beroeps bevolking, zonder werk. Ten op zichte van mei is dit aantal met ruim 2,1 procent en vergeleken met een jaar geleden met ruim 42 pro cent gestegen. DRUTEN. Sinds 6 juli wordt de 28-jarige Andreas Winkelman uit Deventer vermist. De rijkspolitie te Druten heeft dit bekendgemaakt. De man werd voor het laatst gezien, toen hij dinsdagochtend om 1.00 uur ijs ventte op de kermis in Druten. Hij heeft vermoedelijk in overspan nen toestand het terrein verlaten. Zijn diep vrieskist liet hij achter. AMSTERDAM. De Amsterdamse zedenpolitie vermoedt dat z(j met de arrestatie van de 37-jarige A. C. uit Libanon éên van de hoofdfiguren van een internationale handel in vrou wen te pakken heeft. De man is al op 29 juni aan de officier van jus titie in Amsterdam voorgeleid. AMSTERDAM. Door mond-op- mond-beademing is de 59-jarige C. J. Oudhuis uit Amsterdam door twee vrouwen van de verdrinkingsdood gered. UTRECHT. Door de enorme hitte van de laatste dagen zijn de spoor rails tussen Barneveld en Lunteren zodanig uitgezet dat het treinver keer op dit traject donderdagavond vanaf omstreeks zeven uur moest worden gestaakt. DEN HAAG. Op het internationale rozenconcours in het Westbroekpark in Den Haag heeft de kweker A. "Dickson uit Newtonards in Noord- Ierland de „Gouden Roos van 's-Gra- venhage" gewonnen met zijn trosroos „Scented Air". Het concours is voor de elfde maal gehouden. GRONINGEN. De directie van de Groninger Kleding Unie heeft mee gedeeld dat in totaal 603 werknemers zullen worden ontslagen 21 meer dan dnisdag is meegedeeld. Het bedrijf in Nieuwe Schans telt niet 225 perso neelsleden, maar 246. Allen zullen ontslag krijgen, omdat de fabriek wordt gesloten. Advertentie Wie 8 dagen lang veel in ons land wil reizen, is het voordeligst uit met een 8-dnags kris-kras- abonnement. In juni. juli en augustus: extra plus. half geld op de interlocale bus. NS-identiteitsbewijs of pasfoto meebrengen. y-*N. -y voordelig uit met NS „FZiJsen" uit het buitenland ROME. De Italiaanse regering wil bemiddelen in de arbeidsconflicten, die ernstig schade toebrengen aan het toerisme. Het toerisme is een be langrijke bron van inkomsten voor de Italiaanse schatkist, omdat het jaarlijks ongeveer een biljoen lires aan buitenlandse deviezen oplevert. (Advertentie) niet vergeten.,.Frico eten Brits E.E.G.-witboek in een bestseller LONDEN, 87. Dè Britse regering heeft met de publikatie van haar witboek over de toetreding tot de E.E.G. de eerse grote horde genomen van de in totaal drie maanden be slaande hindernisren, aan het eind waarvan de „bekering" van de open bare mening tot een Europese toe komst moet staan. Het doel van deze eerste horde is al goeddeels bereikt. Het witboek - door de E.E.G.-vijan- dige Beaverbrookpers als zwartboek betiteld - blijkt een bestseller te zijn. Ned. Herv. Kerk Zierikzce: Gasthuiskerk: 9.30 uur ds. E. P. Kuin, Apeldoorn; 11 uur de heer M. C. Malipaard, IJsselmonde, 19 uur ds. De Meij, Woerden. Kerk- werve: 9.30 uur ds. Post. Seroos- kerke: 10 uur ds. Jansen Schoonho ven. Burgh: 9.00 en 10.15 uur da. Van Leeuwen; 7.30 uur Duitse dienst Haamstede: 9.30 uur ds. Dc Meij, Weerden, 7.00 uur ds. v. d. Schee. Rcnessc: 9.00 en 10.30 uur wika D. Hiensch, Goes; 19.00 uur dc heer Ma lipaard; 20.30 uur pf. J. Schwarzinger. Recklinghausen. Noordwcllc: 9.30 uur ds. Faber. Scharcndüke: 10 uur ds. Van den Berg. Brouwershaven: 9.30 uur ds. Feunekes (Viering H.A.). Zonnemairc: 11 uur ds. Feunekes, (I-I. A.). Noordgouwc: 9.30 uur ds. Geers. Drcischor: 11 uur ds. Gecrs. Ouwerkcrk: 11 uur ds. Faber. Nieu werkerk: 10 uur ds. Westerhof. Oos- Icrland: 10 uur ds. Ommering. 6 uur ds. B. Wallet, Aagtekerkc. Sirjans- land: 10 uur ds. Van Gorsel, 6.30 uur ds. L. Trouwborst, Oud-Beijerland. Bruinissc: 10 uur de heer W. A. Ju- melet, 17.00 uur ds. Post. Lutherse Kerk Zierikzce: 10 uur ds. S. v. d. Meuten. Rotterdam. Gereformeerde Kerken Zierikzce: 10 uur 6.30 uur ds. Er inga, Tholcn. Haamstede: 8.30 en 9.30 uur ds. v. d. Kooij; 10.30 en 7.00 uur ds. J. Nicuwsmn, Drachten. Re. nesse: 7.00 uur dc heer M. C. Malie paard, Rotterdam. Scharcndijkc: 9.00 10.30 en 19.00 uur ds. Put. Brou wershaven: 10.30 uur leesdienst. 3.00 uur ds. P. A. de Bres Zonnemairc: 10 inn tls. Di Bres, 500 uur il Erin - fin. tliolcn Niriiwerkerk/Oosterland 10 uur leesdienst. 5 00 uur ds. Dc Bres. Bruinissc: 9.00 uur cand. StceinvQk, 3 uur ds. Meeder, Ooll- gcnsplaol, (Voorbcr. H A TOKIO. Premier Tsjoc en Lai van China heeft een uitnodiging van de hand gewezen tot het zenden van Chinese afgevaardigden naar een bijeenkomst van Japanse en Ameri kaanse politici, gewijd aan de kwes tie-China. GRENOBLE. Door de zware re genval van deze week is in Zuid- Oost-Frankrijk alleen al aan open baar eigendom voor twintig miljoen franCs schade aangericht. De schade aan particulier bezit wordt op een zelfde bedrag geschat. PARIJS. Twee leden van de Pa kistaanse ambassade in Parijs heb ben politiek asiel in Frankrijk ge vraagd. Zij zijn afkomstig uit Oost- Pakistan. In een gesprek met de Franse radio hebben zij gezegd naar Pakistan te zijn teruggeroepen. Op de ambassade in Parijs mochten zij al enige tijd geen verantwoordelijk werk meer doen. BERN. De Zwitserse bondsraad heeft donderdag Lausanne aangeAve- zen als de stad waar in 1974 het we reldpostcongres zal worden gehou den. Het congres valt samen met het 100-jarig bestaan van de wereld postvereniging (UPU). LONDEN. Prinses Anne, de 20- jarige dochter van koningin Eliza beth, heeft in een ziekenhuis in Lon den een spoedoperatie ondergaan ter verwijdering van een ontstoken cys te in de eierstok die een bloeding had veroorzaakt. "WEST-BERLIJN. Een rechtbank in West-Berlijn heeft de 31-jarige Brit Thomas Smith tot een jaar ge vangenisstraf veroordeeld wegens spionage voor de DDR. WENEN. De president en partij leider van Roemenië, Nicolae Ceau- sescu, heeft opgeroepen tot een na tionale campagne voor het herstel van de communistische zuiverheid en discipline op alle terreinen van de samenleving. LONDEN. Groot-Brittannië zal als lid van de E.E.G. economisch, veiliger en welvarender zijn dan wanneer het buiten deze gemeen schap blijft. Dit heeft de Britse pre mier, Edward Heath, in een korte verklaring bij de indiening van het regeringswitboek over de voorwaar den voor de toetreding van zijn land in het Lagerhuis meegedeeld. KOPENHAGEN. Voor de Deense kust, in de z.g. Jammerbocht. zijn donderdag de achttien bemannings leden van de in brand geraakte Cy prische vrachtboot Oliva (2.723 ton) gered. Gcrcf. Kerken (vrijgemaakt) Ercuwcrshaven: 9.00 uur ds. v. d. Wielen, Terneuzen, 7.00 uur lees dienst. Haamstede: 5.00 uur ds. Francke, Emmen. Clïr. Gercf Kerken Zierikzce: 10 en 6 uur ds. Op den Velde Kerkwerve: 10 uur ds. A. W. Drechsler, Den Haag, 6 uur prof. dr. B. J. Oosterhof. Haamstede: 11 uur ds. J. de Jong. Emmeloord, 5 uur ds. Drechsler. Nieuwerkerk: 10 uur lees dienst, 3 uur ds. Op den Velde. Rc- nesse: 9.30 uur ds. Dc Jong, 6.30 uur ds. Drechsler. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 9, 11 cn 3 uur ds. A. Vergunst, Rotterdam. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur leesdienst. Oostcrland: 10, 2.30 cn 6 uur leesdienst. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzce: 10 cn 6 uur leesdienst. Rcnessc: 10 en 2.30 uur leesdienst Nieuwerkerk: 9.45 en 3.30 uur lees dienst. Bruinissc: 10 cn 5 uur lees dienst. Oud-Gercforinccrde Kerken Oostcrland: 9.30. 2 cn 6 uur ds. A. van der Meer. Bruinissc: 10 en 5 uur leesdienst. Leger des Hcils Zierikzce: Poststraat 37 - 10 uur heillgingsdicnst; 12 uur Jcugdsamcn- komst; 19.00 uur vcrlossingssamen- komst. Rooms-Katholiekc Kerk Zierikzce: zaterdag 19 uur; zondag 8 en 10 mir. Haamstede: Zaterdag 19 tini zondag 8.30, 10, 11.30 (Deutsche Gotlcsdicnslc) cn 19 uur Rcnessc: zaterdag 17 eft 19 uur. Bondig 9 30. 11 cn 19 uur (Deutsche Gotlesdien- MUNCHEN. Meer dan 200 dokto ren alsmede 1400 verpleegsters, ver plegers, masseuses >en medisch-tech- nisch assistenten zullen tijdens de Olympische Spelen 1972 in München over de gezondheid van de deelne mers en hun verzorgers waken. Jn het Olympische dorp voor mannen ontstaat een artsencentrum, dat min der ziekenhuis dan diagnose- en eer- ste-hulppost zal zijn en de modernste elektronische apparatuur ontvangen zal. De man op onze fote wordt juist met behulp van een zogenaamd spi- rometrisch apparaat onderzocht. Voor een ton schilderijen gestolen uit auto te Rotterdam ROTTERDAM, 8-7. Donderdag zijn in Rotterdam uit een personenauto zes schilderijen gestolen ter waarde van f 100.000. De buit omvat een „havengezicht" van Johan Bosboom, „treurende vrouw" van Millet, „Calvarieberg" van H. van Meegeren, een „rivier gezicht" van A. J. van Prooijen, „hogepriester, edelman en koningin" van Ducaja en „herberg met fees tende boeren" van David Teniers. De auto stond geparkeerd in de parkeergarage aan het Kruisplein. De eigenaar van de schilderijen is een particulier, die onbekend wenst te blijven. OVERDENKING Christenen „En het geschiedde, .dat de discipelen het eerst te Antio- chië Christenen genoemd wer den." Hand. 11 26. Er is voor de toeristen op ons ei land heel wat te zien, mooie dorpen met prachtige kerken, maar zal het hen ook vergaan als Barnabas, een uit de kring rond de apostelen te Je ruzalem, dat zij op ons eiland de ge nade Gods zien en zich verheugen, dat zij niet slechts stenen gebouwen zien, maar werkelijke levende chris tenmensen ontmoeten. Daar zijn twee dingen voor nodig. Allereerst dat de toerist er oog voor heeft om christe nen te kunnen ontdekken. Vervol gens dat zij die zich Christen ncemen zich in woord en daad zo gedragen dat ze herkenbaar zijn als mensen die van Christus zijn. Barnabas is naar Antiochië gezon den. Daar was wat te zien. Jc komt filmrolletjes tekort om alles vast te leggen'. Antiochië in Syrië, de darde stad in het Romeinse wereldrijk. Een grote havenstad. Het straatbeeld wordt gevormd door een kleurig ge heel van klederdrachcn uit Oost en West. de bonte verscheidenheid van Oosterse karavanen, paraderende Romeinse legerafdelingen. Badhui zen, (heathers, stadions, paleizen, koopmanshuizen, stijlvolle tempels en midden in dc stad het godenbeeld van Jupiter. En ook de schaduwzij den zijn er: de krottenbuurten. de walletjes, de straatrelletjes. Kortom, al het moois en het kwaads dat in een huidige wereldstad te vinden is. Barnabas komt in deze stad en ziet dat allemaal wel. maar hij ziet nog veel meer in deze plaats mei een half miljoen inwoners. Hij ontmoet er christenen, mensen die tot geloof in de Here Jezus Christus zijn geko men. En dat is geweldig. Het hete leven van dez.e mensen is or dcor veranderd. Toen Barnabas aankwam en dc genade Gods zag, verheugde hij zich. Niet alleen aan Barnabas die daar als leerling (discipel) van Christus cr oog voor heeft valt het op, dat er in deze drukke stad iets )bclangrijks. al is het in het klein) gaande is. Ook de anderen in Antiochië krijgen het in dc gaten dat er een groep mensen zijn. ..lui van Christus". Christenen. Dal is heel wat als dc buitenwacht niet zomaar aan een christengemeen te voorbij loopt, maar het dc moeite waard vindt om er een naam aan te geven. Christenen - dat betekent twee dingen; de gelovigen in Antio chië hebben het niet voor zich ge houden. maar aan ieder die het wil de horen gezegd wie Christus was; en verder dc mensen in Antiochië hebben ontdekt in de handel en wan del. in heel de levenshouding van deze mensen, dat zij niet slechts de mond vol hebben van Christus, maar metterdaad nok leven als Christus. Waarom wordt ii een christen ge noemd Omdat u in dezelfde Geest, leeft als Jezus Christus zelf. Wordt u terecht ehristen genoemd Nwk II. v. d. II. De nieuwe puzzel

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 4