D.B. van de P.Z.E.M. moet volgens meerderheid verdwijnen N.O.S.-reportages over nieuwe maanvluchl AGENDA Explosies verstoren rust op Waddenzee Arrestanten ontsnapt uit politiebureau Vrouw zat negen uur in lift opgesloten Twee jonge mensen gedood in liet verkeer China wil hogere produktie i.p.v. feesten Vrije-tijds- kostuums DE STAKINGEN IN ENGELAND KRANT (JE) Gemeenteraad Brouwershaven BROUWERSHAVEN, 28-6. In de maandagavond gehouden spoedei sende vergadering van de gemeente raad Brouwershaven onder voorzit terschap van loco-burgemeester, de heer L. M. Moermond is na een uit gebreide discussie besloten om in de aandeelhoudersvergadering van de P.Z.E.IV1. op 9 juli a.s. namens do raad van Brouwershaven het stand punt naar voren te brengen dat ze ven raadsleden vóór en drie tegen zün dat het Dagelijks Bestuur van de P.Z.E.M. moet verdwenen. Het vertrouwen in het D.B. werd opge zegd door de fracties van de P.v.d.A. en V.V.D.. terwijl de Prot. Chr. frac tie voor handhaving van het D.B. was. Voorafgaand aan deze standpunt bepaling gaf de raadsvoorzitter nog eens in het kort -een overzicht over deze materie, welke men uitgebreid in de pers heeft kunnen lezen. Drie D.B.'ers hebben voor hun funktic bedankt terwijl de andere twee aan bleven. De gedeputeerde Kaland heeft er zelfs cïe portefeuillepost aan verbonden. De heer Moevmor.d licht te toe, dat het D.B. zijn fouten had moeten erkennen en unaniem had moeten aftreden. De eerste spreker, de heer M. Mat- thijsse (P.v.d.A.) vond de handel wijze van de heer Bogerd zeer laak baar, wanneer men 1' 50.000,van de gemeenschap steelt. Het D.B. is medeverantwoordelijk, en zeer ze ker de voorzitter. Wanneer hij er een politieke stunt van maakt is dat zijn zaak. Hij doet dit voor zijn eigen re kening. M.i. moet het D.B. „opkras sen". Het loopt de spuigaten uit, al dus de heer Matthijsse, wanneer men nog met het geld gaat marchanderen. Dit is slechts een doekje voor het bloeden Namens de P.C.G.-fractie voerde de heer J. A. v. d. Bijl het woörd, Hij vond dat men er geen konsekwenties aan moet verbinden om het D.B. weg te sturen. Bij elk bestuur komt men wel eens onregelmatigheden tegen. Z i. was er geen voldoende taakafba kening geweest terwijl de schuld ook bij de directie ligt. Het D.B. is nu met de brokken komen te zitten. De P.C.G.-fractie gaat accoord met de agenda en stelt vragen voor het D.B. niet weg te sturen. De raadsvoorzit ter stelde dat het D.B. een zuiver geweten heeft, maar er is raar ge schutterd en lang volgehouden. Men had een blindelings vertrouwen in de directeur. Men had dieper in deze zaak kunnen graven en een onder zoek instellen. Ook het personeel zag- deze man als een super-man. Pas na het rapport van de rekenkamer wist men hoe de zaken er voor stonden. De heer Ph. van Ast (V.V.D.) stelde dat de heer Bogerd een groot salaris geniet en zeker grote capaciteiten heeft. Het salaris zal er dan ook wel naar zijn, dat hij geen tweede wo ning behoeft te bouwen van de ge meenschap. Men moet de zaak niet afwentelen op het personeel. Het D.B. heeft te laat gereageerd en de heer Van Ast vroeg zich af of er nog meer zat? „Volgens mij moet niet al leen de directeur maar het hele da gelijks bestuur verdwijnen. Hoewel misschien de gevolgen voor de P.Z.E.M. niet te overzien zijn. moet men dit kwaad met tak en wortel uitroeien. Men is beter met een te rugslag dan dat men doorgaat, waar door ook de vertrouwensbasis zo doende verdwijnt", aldus spreker. De voorzitter deelde mede, dat het justitioneel onderzoek wordt voort gezet. Het dagelijks bestuur heeft een blind vertrouwen gehad. De heer Van Ast bevreemdde het ten zeerste, dat, toen men het rapport in handen had, men nog niet wenste te draaien. Voorzitter: „Zeis de externe ac countant heeft niets kunnen vinden". Diverse raadsleden vonden dat er dan toch wel degelijk iets aan heeft geschort. Met zeven tegen drie stem men (de heer Van Hattum was af wezig) stelde de meerderheid, dat het vertrouwen in het D.B. moet worden opgezegd en dat dit college dient te verdwijnen. Bij de aanvang der vergadering deelde de heer Moermond mede, dat het comité Visserijtentoonstelling ZZ 7L had verzocht de haringmerken te mogen exposeren. Eigener bewe ging had de voorzitter tevens de schilderijen „Schipbreuk" (waarvan de waarde door een deskundige op f 20.000,werd gesteld) en de „Pot vis" in bruikleen afgestaan. Ze zijn nu op een goede plaats en worden schoongemaakt. Wanneer het stad huis le Brouwershaven gerestau- reerd is komen ze weer terug. De raad kon zich hiermede verenigen. Aan- en verkoop van bouwgrond Besloten werd te Brouwershaven aan de Oude Schouwse Dijk een drietal percelen grond te kopen en wel van mejuffrouw J. Landman 41.700 m- voor de prijs van f 105.900,-, van mejuffrouw L. C. Landman 2100 m- voor f 6750,- en van de heer C. Hanse 31.700 m- voor. f 80.450,-. De .exploitatie van deze bouwgronden zal geschieden door Staaiproject N.V. te Rotterdam, die er permanente woningen en bungalows op bouwt. De percelen grond worden door dp raad weer verkocht aan voornoemde Mij. voor de prijs van f 193,100,-. Koopstér verbindt zich om aan de gemeente te betalen per vierkante meter voor bij de woning behorende gi'ónd: één gulden vijftig ter zake van de z.g. dorpsuitieg en twee gul den ter zake van bijdrage in de ex ploitatie van een naastgelegen be stemmingsplan voor sociale woning bouw. Namens de P.v.d.A.-fractie zei de heer Matthijsse, dat hij zeer erkente lijk is voor deze transactie. Hij vond PIETERBUREN, 28-6. De lande lijke vereniging tot behoud van de Waddenzee is zeer bezorgd over de seismografische metingen, die nu al enkele weken de rust op het Wad ten noorden van de Groningse plaats Pieterburen vei storen. Een Duitse onderneming heeft daar een registratieschip en een vaartuig met springstoffen ingezet. Men plaatst springladingen op een diepte van twintig meter en laat deze ont ploffen. Een woordvoerder van het actie comité van de vereniging tot behoud van de Waddenzee zei maandag dat de explosies de rust van broedende BONN. B\j een atletiekfeest in Bonn vierden aktieve sportmensen en medi ci een wereldpremière. Voor de eerste maal liepen dames de 400 m horden een tak van sport, die eens „mannenmoordend" werd genoemd. Overeen komstig zorgvuldig daarom werd de gebeurtenis voorbereid. Een team van onderzoekers voorzag de sportvrouwen van draadloze minizenders. die tij dens de race hart- en polsfrekwenties van de loopsters kontroleerden en de meetgegevens naar de rand van de snelle (kunststof)baan zonden. De Engelse Sandra Dyson won de unieke race met 61,1 seconden. dit een pluimpje waard aan het adres van het college. De raad ging akkoord met een bij drage van f 1,50 per inwoner aan de sporthal-zwembad accomodatie in Zierikzee. „Ik ben blij, aldus de heer Matthijsse, dat zowel de scholen als particulieren „van buiten" gelijk ge steld worden met de inwoners uit Zierikzee. De heer v. d. Bijl vroeg wal er ge beurt, wanneer het geraamd tekort lager zou blijken te zijn. De voor zitter zei, dat het voor Zierikzee ze ker niet goedkoper zal worden. De bouw van de gymzalen in andere plaatsen zal echter normaal door gang vinden. Na in besloten zitting te zijn ge gaan besloot de raad om eervol ont slag te verlenen aan mevrouw M. A. J. Hanse-Cashoek, onderwijzeres aan de openbare basisschool te Brou wershaven. Een diepgaande bespre king inzake de opzegtermijn ging hieraan vooraf. Geen bezwaar be stond er tegen de vaststelling van de 11e wijziging der begroting 1971 be treffende posten inrichting openbare basisschool Dreisehor, aanschaf leer middelen voor voornoemde school en subsidie restauratiekosten „Mon Plaisir" te Schuddebeurs. Ernstige criminaliteit in eerste helft 1971 DEN HAAG, 29-6. In de eerste helft van 1971 zijn niet minder dan 33 mensen op gewelddadige wijze om het leven gekomen. Tegenover 21 in dezelfde periode van het afgelopen jaar (47 over het gehele jaar). „Jongere" maanstenen vogels verstoren en kraters doen ont staan die gevaarlijk zijn voor wadlo pers. -Als er nog water op het wad staat en men de kraters niet ziet, dan kan men onverwacht onder water verdwijnen. Een uit de hand lopende boring kan verder binnen 24 uur de Wad denzee zo verontreinigen met olie dat de gehele natuurrijkdom van dit ge bied verloren gaat. Toeristen mogen tot 15 juli de broedgebieden van vogels niet be zoeken, maar deze gebieden mogen klaarblijkelijk wel worden verstoord door de explosies van het Duitse on derzoekteam, zo stelt het actiecomité. HILVERSUM, 28-6. De N.O.S.-te- levisie zal eind juli en begin augus tus In tien merendeels rechtstreekse uitzendingen aandacht besteden aan de maanvlucht van de Apollo 15. Zondag 18 en zondag 25 juli vooraf twee documentaires over de weten schappelijke onderzoekingen naar aanleiding van de maanvlucht van de Apollo 14 en over de resultaten van Rvissiseh en Amerikaans maan- onderzoek. De N.O.S. zal onder meer reportages uitzenden van de lance ring van de Apollo 15, van de drie maanwandelingen en van de terug keer van de astronauten van de maan naar de Apollo 15. Ook zal men reportages verzorgen van de ruimtewandeling door een van de astronauten en van de terugkeer van de Apollo op aarde. De uitzendingen worden gepresen teerd door Hans Engelman. GOUDA, 29-6. Uit het hoofdbureau van politie te Gouda zijn maandag avond om kwart over elf twee arres tanten van 17 en 19 jaar ontsnapt. Zjj sprongen uit het raani van een ka mer op de eerste verdieping, waar zij verhoord werden en enkele ogenblik ken alleen waren gelaten. Via het dale van een laag gebouw- SEATTLE, 26-6. De maan stenen die met de Apollo-14 uit het gebied Fra Mauro op de maan zijn gehaald blijken slechts 200 miljoen jaar onder dan de stenen die de Apolloll uit de Mare Tranquillitatis had gehaald, zo heeft dr. Gerald Wasserburg gemeld. Wasser burg, professor in de geologie en geofysica aan het instituut voor technologie in Californië, zegt dit in een verslag over zijn onderzoek, dat zaterdag bij de internationale commissie voor ruimte-onderzoek (Caspar) is ingediend. De geleerden hadden ge hoopt dat de bodem in Fvau Mauro veel oucler zou zijn dan de nu vastgestelde 3,85 tot 3,95 miljard jaar, en wel tussen de 4,2 en 4,5 miljard jaar. De ou derdom van de maan wordt al gemeen op 4,6 miljard jaar ge schat. Li de Sahara verdwaald en overleden RABAT, 28-6. Een Amerikaanse diplomaat is in de Sahara vermoede lijk aan een zonnesteek, overleden nadat zijn auto het had begeven. Zijn vrouw, zijn 15-jarige zoon en een Amerikaanse journalist, die met hem reisden, werden gered door een woes- tijnwacht. Zij zijn in een ziekenhuis in Mauretanië opgenomen. Hun toe stand is bevredigend. Dreigement tot opblazen van waterleidingbedrijf DUISBURG, 28-6. „Een kleine, maar vastbesloten minderheid" heeft maandag gedreigd, het waterlei dingbedrijf van Duisburg-Hamborn (in de Westduitse deelstaat Noord- rijnland-Westfalen) in de lucht te laten vliegen als de kwaliteit van het drinkwater niet binnen twee we ken beter wordt. De directie van het betrokken be drijf. de „Niederrheinische gas- und wasserwerke", heeft een uit kran tenlezers samengestelde dreigbrief aan de politie overhandigd. PEKING, 28-6. De communisti sche partij van China viert de 50ste verjaardag van haar bestaan op 1 juli zonder grote parades of massa demonstraties. De eerste juli is zo als andere jaren een normale werk dag. „Het is niet belangrijk het vijftig jarig bestaan van de partij te vie ren. Belangrijk is de geschiedenis van onze partij vanaf de oprichting te bestuderen en er lering uit te trekken", zei desgevraagd een Chi nese funktionaris. Wat er eigenlijk te bestuderen valt en welke les men ei%uit moet trekken wordt uiteengezet in een gemeen schappelijk hoofdartikel dat op 1 juli zal verschijnen in de „Rode vlag", het theoretisch orgaan van de partij, in het „Pekinger volksdag- Achtvoudige moordenaars veroordeeld WARSCHAU, 29-6. Een rechtbank in het Poolse Kielce heeft maandag Jozef Zakrzewski en zijn zoon Czes- law ter dood veroordeeld wegens het plegen van moord op acht mensen. Een andere zoon van Zakrzewski, die eveneens terechtstond, kreeg 25 jaar gevangenisstraf. De vader en zijn zonen zijn boven dien nog talrijke andere misdrijven igni'laste gelegd. In Rzepin, bij Kielec in zuid-Polen zouden zij o.m. vijf leden van een ge zin op gruwelijke wijze vermoord hebben om zich te wreken. Het proces, dat vele weken heeft egduurd, heeft in Polen sterk de be langstelling getrokken. Eindhoven heeft last van het Roergebied DEN HAAG, 28-6. In Eindhoven komt geregeld een hoog gehalte aan zvvaveldioxyde in de lucht voor, zo is sinds enkele jaren door de Tech nische Hogeschool in die gemeente vastgesteld. De weersomstandighe den spelen hierbij een rol. De hoog ste tot dusver gemeten concentratie was 750 microgram S02 per kubieke meter. Dit heeft staatssecretaris dr. R. J. H. Kruisinga van Volksgezondheid geantwoord op schriftelijke vragen van mej. N. Barendregt (P.v.d.A.). De waargenomen verontreiniging is waarschijnlijk voor het grootste deel afkomstig uit het Roergebied in Duitsland. Minister Klompé over uitzending „Oh Calcutta" DEN HAAG, 29-6. Minister Klom- pé (cultuur, recreatie en maatschap pelijk werk) deelt het oordeel van het N.O.S.bestuur dat de manier waarop scènes van de sex-musical „Oh Calcutta" op de beeldbuis wer den gebracht onjuist en ontoelaat baar is. De bewindsvrouwe heeft dit geantwoord op vragen van het Twee de Kamerlid P. Jongeling (G.P.V.). DEN HAAG, 29-6. Met behulp van de brandweer is in de nacht van maandag op dinsdag omstreeks half twee in een schoolgebouw aan de Hoefkadc te Den Haag een vrouw uit een lift bevrijd. Zij had vanaf 4 uur maandagmid dag opgesloten gezeten. De lift was vijf centimeter boven de begane grond stil blijven staan vanwege een defect. De vrouw, die in het schoolgebouw woont, was vanwege de vakantietijd alleen in het gebouw. Haar ontdek king was te danken aan het feit, dal iemand, die in de school werkzaam is en over een sleutel beschikt, bij het passeren van het gebouw een raam zag openstaan en op onderzoek uitging. Hij bemerkte dat de vrouw in de lift opgesloten zat en sloeg alarm. HORN <L.). 28-6. B\j een verkeers ongeluk te Horn (L.) zijn twee jonge mensen om het leven gekomen. De slachtoffers zijn: de twintig jarige J. Kosters en de zeventien jarige J. Beugels, beiden uit Sittard. Zwaar gewond werd de achttien jarige H. Geerts, eveneens uit Sit tard. Hij werd naar het ziekenhuis in Roermond overgebracht. Het ongeluk gebeurde doordat de bestuurder van een vrachtwagen met aanhanger te laat een personenwa gen opmerkte, die links voorgesor teerd stond. De combinatie week uil naar links, maar botste toen frontaal tegen een personenwagen, waarin de drie inwoners uit Sittard zaten. De Sittardse wagen werd ook nog aan gereden door een achterop komende auto. Deze vloog door de harde klap terug en botste tegen een daarachter komende wagen. De bestuurders van de vrachtwa gencombinatie en van de beide an dere personenauto's bleven nagenoeg ongedeerd. Dinsdag 29 juni Zierikzee Stadhuis, 8 uur, vergadering ge meenteraad. Brouwershaven Herv. kerk, 20.00 uur. concert door hel koor en orkest Musical Youth International. tje wist het tweetal op straat te ko men en te verdwijnen, aldus een me dedeling van de Goudse politie. De jongemannen waren zaterdag avond aangehouden, verdacht van diefstal met braak, Een speurtocht van gealarmeerde politiemannen in de omgeving van het politiebureau had geen succes. 1 juli is werkdag blad" en in het „Blad van het Volksbevrijdingsleger". Het zwaarte punt ligt op een verhoging van de produktie. Reeds sinds het eind van vorig jaar is de bevolking steeds weer opgeroepen ter ere van de vijf tigste verjaardag de produktie te' verhogen. Jaarlijks 10.000 doden in New York door luchtvervuiling ATLANTIC CITY (NEW JERSEY), 29-6. Jaarlijks overlijden in New York 10.000 mensen als gevolg van luchtverontreiniging. Dit is twaalf procent van het aantal mensen dat in die periode in de stad sterft. Dit' blijkt uit een onderzoek dat le den van het medisch irtstituut „Al- bert Einstein" in de afgelopen zes jaar hebben uitgevoerd. Politie-inval in woonwagenkamp EINDHOVEN. 29-6. De Eindhoven- se Rijkspolitie heeft heden, (dinsdag morgen) vroeg een inval gedaan in een woonwagenkamp in Waalre. De grootscheepse actie, waarbij 75 man waren betrokken, heeft volgens de eerste berichten 5 pistolen en een alarmpistool opgeleverd. De actie, die om zes uur 's-morgens begon, was van te voren zorgvuldig geheimge houden. Uitgifte bijzondere briefkaarten P.T.T. DEN HAAG. 28-6. Van 15 septem ber tot en met 16 oktober geeft de P.T.T. een bijzondere briefkaart (met frankeerwaarde van 20 cent) uit ter gelegenheid van het feit, dat honderd jaar geleden de eerste rijksbriefkaart verscheen. De briefkaart, ontworpen door de kunstenaar Jurriaan Schrofer, toont op de linkerkant van de voorzijde het jaar 1871 en een verkleinde af beelding van de in 1871 verschenen rijksbriefkaart. Op de rechterkant komen voor het jaartal 1971, de waardeaanduiding 20 cent en het zich herhalende woord „Nederland". De bijzondere briefkaart krijgt een onbepaalde geldigheid. Onderzoek moordzaak 15-jarige Cora Mantel vordert langzaam U1THGGRN, 28-6. Het politie onderzoek in de moordzaak Cora Mantel lijkt in een impasse te zitten „We wachten nog steeds op de gou den lip", zegt overste Ch. Honeoop, die zijn vakantie heeft laten lopen om hel onderzoek naar de moord op het 15-jarge gewurgde meisje uit Uithoorn 1c blijven leiden. Bij ge brek aan concrete getuigenis over de gangen van "t meisjes tussen zondag 20 juni 23.20 uur en het tijdstip van haar moord vordert het onderzoek slechts „met centimeters", aldus overste Honeoop, „maar het zouden decimeters moeten zijn". Kleuter verdronken ADUARD, 28-6. In hel Groningse Aduard is maandagavond omstreeks zes uur de tweejarige Klaas Jan de Groot in de Hamstertocht verdron ken. De kleuter is tijdens het spe len vermoedelijk in deze afwate- ringssloot. die langs de tuin achter de ouderlijke woning loopt, geraakt. Kunstmatige ademhaling door een arts mocht niet meer baten. Welhouiler verdronken HAARLEM. 28-6. De 54-jarige heer J. van Leeuwen, wethouder van Velsen, is moandngmidag in het Spaarne in Haarlem verdronken. De heer Van Leeuwen - die niet kon 'zwemmen - viel van ccn motorboot, toen hij probeerde deze naar de kant te krijgen. Op hulpgeroep van zijn vrouw sprongen twee mensen te wa ter. Zij brachten hem aan de kant. maar toon bleek dat hij al was over leden. De heov Van Leeuwen was sinds 1962 wethouder van sociale zaken van Velsen. Woensdag 30 juni Burgerweeshuis, van 30 juni-15 au gustus, ma l m za., 10-17 uur, zomer- tentoonstelling. Donderdag 1 juli Zierikzee Grote Kerk, 8 uur, orgelbespeling door Jacq. v. d. Dool, m.m.v. Wim v. d. Vliet, ^trompet). Dinsdag 6 juli Zierikzee Toeristendag; 10-17.30 uur kunst- en antiekmarkt op de Vismarkt, 10 uur vertrek RTM-rondvaarlboot; 9.00- 12.30 kinderprogramma in De Licht boei; 10-12 uur rondleiding langs de kerkorgels; 's middags kinderpro gramma in de Concertzaal; Lutherse kerk, 19.30-20.00 uur interkerkelijk avondgebed; 21.00 uur wijnfeest in de Concertzaal, (Jan Blaaser, hot- pant en hip-show, kwartet Piet Daalhuisen). terlenka wol 98,- LONDEN, 28-6. In de eerste vijf maanden van dit jaar zijn in Enge land 10.497.000 arbeidsdagen verlo ren gegaan door stakingen. Dit getal, dat zondagavond door het Britse mi nisterie van werkgelegenheid werd gepubliceerd, is meer dan het dubbe le van dat voor de overeenkomstige periode van 1970. Toen bedroeg het aantal verloren gegane arbeidsdagen iets meer dan vier miljoen. Het laatste nummer vóór de va kantie van de schoolkrantjes ivordt altijd extra mooi gemaakt. Als men ze doorbladert komt er een klein golfje van verlangen aanzetten naar een toendot steeds oixgrijjDboorder ver weg ligt. „Ze" (de leeringen) heb ben er weer ival moois van gemaakt en - ziende op veel werk - klamp ik me vast aan zekere Ko, die zijn va kantieplannen prijs geeft„ik ga met mijn vader, zwager en mijn broer hooi petsen en ais dat klaar is gaan we naar de tuin en dan naar het land." Ko gaal ook nog wel een keer naar het strand, mora - vult hij veel belovend aan - „dan begint hel nieu- ive schooljaar weer". Als hij zo door gaat, schopt Ko het waarschijnlijk ver. Dicky heeft „si-j'etais-riche" (als ik rijk was) - overleggingen. „Als ik de toto toon zou ik. als ik 16 was, een brommer kopen en een bouicpakket." De volgende zin is scriptisch: „als er clan nog geld over is. dan koop ik nog niets". Een toekomstige econoom ivaarschijnlijk. Andre uit zich over de verrukking van het zwemmen. „O, jongens en meisjes, als ik over zwemmen denk, dan zou ik zo in de „koaje" willen springen". Hij tobt - aansluitend daarop - met een pedagogisch pro bleem: ..als niet kan zwemmen, vraag dan aan je moeder of je zwemmen mag leren. En als het niet mag, waag het dan aan je vader". Hoe is dal ei genlijk thuis bij André? Rini? doel enkele persoonlijke agrarische mededelingen. „Ik ga naar de boer. De boer is in de schuur met Mien, maar cle stier kan niet uit het hok. En dal is niet leuk". Goed ge zien Rinie. De boer en Mien zitten er maar mee, maar donderdag is het Centrale Fokvecdag; dus er kan nog van alles gebeuren. Het schoolreisje (wat een fantas tische gebeurtenis was dat) werd door de jeugd „verslagen": journalis tiek een veelbelovend begin. „Er ivns zo'n grote vaderaap bij en er waren ook pasgeboren aapjes. Bijna atte- mnal in april; dat stond er bij". „Voor mijn moeder heb ik een zwart paard meegenomen", schrijft IJelcen vol fantasie, „en voor mijn zusje een papegaai". Volstrekt mgsteriens blijft Nellie met haar mededeling: „onze mcesetr wou ons op de foto zetten, maar we gingen vlug uit de ton Een mysterie vrienden, zoals het hele prille kinderleventje, maar wel heer lijk. Vraag het de Jannen, de Kezen, de Nellie's en de Ko's. Ze zitten, er midden in.' SCH1ERE1 LANDMAN h

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 2