Nieuwerkerk bracht prachtprogramma op mooie Koninginnedag Koninklijke onderscheiding L. de Feiter STREEKNIEUWS Koninginnefeest te Renesse kreeg een appetijtelijke inhoud Kinderspelen basisscholen op Koninginnedag te Bruinisse Advertentie Bonte verscheidenheid in een geslaagde optocht NIEUWERKERK, 30-4. Tromge roffel en enthousiast was om kwart voor negen het begin van een onver getelijke Koninginnedag in Nieuwer kerk. Voorafgegaan door d© drum band van de Wandelclub „De Vier bannen" en de leden van die club, tegen de schoolkinderen van de la gere scholen gezamenlijk in optocht dcor het dorp naar het sportveld. Dit was de plaats waar het program ma, dat de Nieuwerkerkse Vereni gingsraad had georganiseerd, werd afgewerkt. Van alles en nog wat werd hier weer gedaan. De kinderen werden bij de spelen geassisteerd door het onderwijzend personeel. Er weid o.a. aan ballontrappen, draad jeseten, blokjcsrapen, hindernislo pen, gedaan. Het was een morgen vol wedstrijden zonder nieten. Behalve de kinderen was ook een groot aantal ouders en belangstel lenden aanwezig, om alles mee te maken op deze prachtige voorjaars morgen. Tussen de wedstrijden door werden de kinderen getrakteerd op warme worst en een bekertje limo nade. Na de middagmaaltijd stond er ook het nodige op het programma. Cp het dorsphuisplein was het om streeks half twee een drukte van be lang. Bonte stoet Een bonte stoet^.versierde fietsen, en karretjes, (soms) vreemd uitge doste personages en versierde wa gens, wachtten op het vertreksein voor een rondgang door het dorp vol vlaggende huizen. Op een versierde landbouwwagen zat het fanfare- corsp „Oefening en Uitspanning", o.l.v. de heer A. Radewalt. Het was voor de jury een moeilijke taak om een keus te maken uit de kleurrijke verscheidenheid, want werkelijk al les was even mooi. Zo was er bij voorbeeld een geslaagde uitbeelding van de Schouwse legende „De zee meermin van Westenschouwen" met (bijna) echte zeemeerminnen. Ook was er een echt vikingschip met een angstaanjagende drakenkop waarin enkele „ruige lieden", gehuld in jute, rondscharrelden. Ook de bekende tram „De Arend" reed in een Nieu werkerkse personifikatie in de op tocht mee, en ook de heerlijke re laxende en van fruit snoepende sjeik van Bagdad, vergezeld van twee complete- charmante haremdames, was van de partij, benevens een al leraardigste kabouterwagen, waarin een aantal roodgemutste kleuters en peuters van de kindercrèche uit de Coststraat zat en zich gemakkelijk liet voorttrekken. Ook de Nieuwer kerkse Gymnastiekclub SKNWK had een wagen. Het bovenstaande was zomaar een greep, hetgeen na tuurlijk niet zeggen wil dat de ande ren niet mooi waren. Uitreiking van traktaties op het sportveld. Wedstrijden Na de feestelijke rondgang toog men, groot en klein naar de Kerk- ring, waar alles al op het grote grasveld in gereedheid was gebracht voor het volgende programmaonder deel: de wedstrijden op de dubbele hindernisbaan. Na een kort wel komstwoord van de heer J. Schiette- katte Pzn., voorzitter van de vereni gingsraad, werd een driewerf hoera op de jarige koningin uitgebracht, waarna de spelen een aanvang na men. De hindernisbaan bevatte de volgende opdrachten: touwt jessprin- gen (30 sprongen), evenwichtsbalk, ringsteken, hoepels werpen, tochtje langs de rekstok en een blikje zien aan te raken, door een autoband heenkruipen, en al hoepelend zo snel mogelijk weer naar de finish toe. Voor dit spel was een grote belang stelling en vele ouderen onderschei den zich op duidelijke wijze in het hoepelen. Ondertussen speelde „Oe fening en Uitspanning" vanaf de wa gen enkele pittige melodieën, wat al les een nog groter feestelijk karakter gaf. Tot ongeveer vijf uur was er ak- tiviteit op de Kerkring en om 7.00 uur kon men alweer in „Ons Dorps huis" terecht voor de prijsuitreiking, gevolgd door het eerste optreden van deze avond van de bekende band „The Fifth of May" te Nieuwerkerk o.l.v. Kees Steketee. Bijzonder klein bleek nu het anders zo grote en rui me Dorpshuis, want de zaal, die al barstensvol was, vond zijn verlengde in de hal. De mensen stonden er werkelijk voor in de rij om te luiste ren. Allen genoten zichtbaar van de uitstekend gebrachte muziek die „The Fifth of May" vanaf het po dium lanceerde. Even acht uur liep d^ zaal weer leeg om deel te nemen aan de lampion-optocht, voorafge gaan door de drumband van de "Ytek Bannen". Hierna kwam de komische film: „Spijkers met koppen", aan bod. Muziek Tegen half elf trad het fanfare korps „Oefening en Uitspanning" o.l.v. A. Radewalt op, die ook een practig repertoir de zaal inblies, hetgeen wel aan het applaus te mer ken viel. Voorts kwam voro de twee de keer deze avond „The fifth of May" op de planken. Dit bandje dat zijn ontstaan dankt aan het bevrij dingsfeest van vorig jaar, deed het weer geweldig beter zelfs! De bezet ting: orgel en piano (samen) Kees- Steketee, drums Koos Overbeeke, De „Arend", die de eerste prijs behaalde. (Foto's: Zierikzeeschc Nieuwsbode). 55 jaar muzikant te Renesse RENESSE, 30-4. Donderdagmorgen ontving de heer L. de Feiter te Re- nesse uit handen van wethouder L. C. Hoogcrhuis, de zilveren medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Dit wegens zijn verdienste voor het muziekleven in Renesse en Brouwershaven. Behalve de heer Hoogerhuis, die de zieke burgemeester en dc even eens zieke loco-burgemeester ver ving, waren bij de uitreiking aan wezig de heren J. de Jonge, gemeen te secretaris cn de heren J. H. Blom en S. de Feiter. die de muziekvere niging „Luctor et Emerge" verte genwoordigden. De heer De Feiter.is al sinds 1915 lid van „Luctor et Emergo". Hij heeft bijzonder veel voor deze vere niging gedaan en is nu nog steeds onderdirekteur. Behalve deze funk- tie is hij nog bode. beheert hij de bi bliotheek cn leidt leerlingen op. Vijf jaar geleden ontving hij voor zijn verdiensten reeds de bronzen me daille vande Orde van Oranje Nas sau en de gouden gesp van de fede ratie. Tijdens de laatste uitvoering ont ving hij het diploma van de federa tie. Na het opspelden van de medail le feliciteerden de aanwezigen de heer De Feiter, die hierna nog iets van onder de kurk toverde. trompet Leo de Feiter en klarinet Piet van Donge. De lichteffekten van René van Geesbergen deden het hierbij ook goed. Het was alweer za terdag toen velen pas huiswaarts keerden, terugziend op een zeer ge slaagde koninginnedag. Toneelwerkgroep „Proloog" geeft jeugd-voorstellingen Op donderdag 6 mei a.s. worden in het Herv. Verenigingsgebouw twee toneelvoorstellingen gegeven voor de leerlingen van het voortgezet onder wijs. Onder auspiciën van de Z.V.U. wordt het spel „De Kneep" van Ann Jellicoe, opgevoerd. Regie: Shireen Strooker. Rijkspolitiekapel naar Wenen De Rijks-Politiekapel waarvan twee Schouwse politiemannen deel uitmaken, nj. de wachtmeesters Boorsma uit Zierikzee en Mooij uit Haamstede, fnaakt volgende week een trip naar Wenen. Op woensdag 5 mei wordt eerst deelgenomen aan het Nationaal Muziek-Festival in Amersfoort waaraan 22 korpsen deelnemen. Op diezelfde dag defi leert de Rijks-Politiekapel voor het Koninklijk Paleis te Soestdijk en dan wordt afgereisd naar Schiphol, waar met Martin Air Charter naar Wenen wordt vertrokken. HAAMSTEDE Collecte Sa kor De in Haamstede gehouden Sakor- collecte bracht f 260,op. De N.C.V.B.-dames die deze collecte or ganiseerden danken ieder die mee werkte om dit bedrag bijeen te bren gen. RENESSE Bejaardenreis op 15 juni Zoals gewoonlijk zal er ook dit jaar weer een reis worden georga niseerd voor d ebejaarden. Men wil deze reis op 15 juni houden. Daar is echter geld voor nodig. Daarom zal in de week van 10-16 mei weer bij de inwoners worden aangeklopt om een financiële bijdrage. ZONNEMAIRE Kinderspelen tijdens koninginnedag Nadat muziekvereniging N. en U. om ongeveer half tien de school jeugd had opgehaald en een rond gang door het dorp had gemaakt, werden er kinderspelen op het sport veld gehouden. De uitslag van de verschillende onderdelen was als volgt: Knikkerspel: 1. Peter Fokker; 2. Mieke de Wilde; 3. Miriam de Reus. Zaklopen 6 a 7 jaar: 1. Rian v. d. Velde; 2. Ad. de Vlieger; 3. Marian Hagens, Johan de Bie, Ida van Doe zelaar. Zaklopen 8 a 9 jaar: 1. Rian de Munnik; 2. Ben de Jong; 3. Jaap van Sas, Nclleke Pannekoek. Ringsteken: 1. Anita Gouds zwaard; 2. Wim Fonteine; 3. Anton Jacobsen. Goal schieten jongens: 1Ant'on Jacobsen; 2. Kees de Munnik; 3. Louike de Wilde. Goal gooien meisjes: 1. Hennny Pannekoek; 2. Liesbeth Mandema- ker; 3. Marian Buyze. Touwtrekken jongens: 1. Gert Jan Ankes; 2. Johan de Jong. Meisjes: 1. Anita Goudszwaard; 2. Henny Pannekoek. 's Avonds werd een lampionop tocht gehouden, waarvoor veel be langstelling bestond. Muziekvereni ging Nen U. met de nieuwe diri gent Everwijn verleende hierbij haar medewerking. NUTSSPAARBANK Uw ideale geziusbank U bent welkom bü uw Nutsspaarbank SALARIS of PENSIOEN SCHARENDIJKE: tegenover Geref. kerk, woens dags van 12.30-13.30 uur. werd bij vergissing gemeld de da tum 1 mei, hetgeen dus niet juist is.) De jubilaHs is thans besteller te Zonnemaire. BROUWERSHAVEN Opname orgelspel voor radio-uitzending Vorige week werd in de Ned. kerk te Brouwershaven een orgelconcert opgenomen van de organist Henk G. van Putten. Deze opname wordt uit gezonden op donderdag 6 mei a.s. 's avonds kwart over zeven op Hil versum I. Het programma vermeldt: 1. Toccata in a, Sweelinck; 2. Aria detto balletto, Frescobaldi; 3. Twee bewerkingen over Wer nur den lie- ben Gott lasst walten, J. S. Bach; 4. Concerta in G, J. S. Bach. Viering koninginnedag De viering van Koninginnedag te Brouwershaven begon 's morgens met zang door de kinderen van de plaatselijke scholen, welke hiertoe waren afgehaald door de drumband van Apollo o.l.v. de heer A. Heiboer, die ook de samenzang muzikaal be geleidde. Na de zang werden de kin deren getrakteerd, 's 'Avonds maak ten de muziekcorpsen Apollo en Con Amore een mars door de Smalstad o.l.v. de dirigent de heer P. H. J. Everwijn. Dit leverde een fraai schouwspel op, daar vele kinderen met lampions achter de muziek mee liepen. Teruggekeerd op het Haven plein speelde de muziek nog wat marsmuziek, waarmede een einde kwam aan deze dag. KERKWERVE Noodlanding zweefvliegtuig Een uit Venlo afkomstig zweef vliegtuig, dat een „overland" wilde maken naar Haamstede, was zon dagmiddag rond 17.15 uur gedwon gen een noodlanding te maken op een terrein van de heer H. te Kerk- werve. Het vliegtuig werd bestuurd door J. W. F. P. te Venlo. Het toe stel liep geen schade op. Het wordt of is al met een trailer terug naar Venlo. Een ander toestel maakte wel een geslaagde overland-vlucht. NOORDGOUWE Kinderspelen op koninginnedag De oudercommissie en het onderwij zend personeel van de openbare ba sisschool te Noordgouwe organiseer den op koninginnedag kinderspelen voor de jeugd. De jeugd van de drie laagste klas sen speelden hun spelletjes in de school en werden getracteerd op li monade. De hogere klassen vermaak ten zich met een puzzelsterrit per fiets. Voor een tractatie zorgde de IJsvereniging Schuddebeurs. De leer lingen van de kleuterschool beleef den deze dag veel plezier aan de ook voor de peuters georganiseerde spel letjes. De kleuters werden eveneens door de IJsvereniging getracteerd. Paascoliecfe De alhier gehouden Paascollccte van de Ned. Herv. Kerk heeft het mooie bedrag opgebracht van f 455,50 OUWERKERK Collecten Herv. kerk In de Ned. Herv. kerk te Ouwer- kerk werd over april als volgt ge- kollekteerd; voor de diakonie f 83,-, voor de kerkvoogdij f 118,27 en in de busjes f 32,70. Door 3 nagekomen giften is de Paaskollekte gegroeid tot f 100,-. De kollekte voor de Diakonale Raad heeft opgebracht f 30,-. NIEUWERKERK Simavi-kollekte De Simavikollekte heeft te Nieu werkerk opgebracht het mooie be drag van f 301,25. De kollektanten en de gulle gevers worden hartelijk bedankt! OOSTERLAND Bromfietser maakte lelijke val Vrijdag tegen de avond is op rijks weg 18 nabij Oosterland, de inkoper van agrarische produkten Jac. van 't Hoff (59), met zijn bromfiets geslipt en gevallen. De man moest met een vrij ernstige hoofdwond worden overgebracht naar het ziekenhuis te Zierikzee, nadat de vervanger van dokter Van Leeuwen uit Bruinisse eerste hulp had verleend. De heer Van 't H. maakt het thans redelijk. BRUINISSE Diploma pompbediener De heren L. Kik en W. Jumelet, leden van de vrijwillige brandweer te Bruinisse deden met gunstig ge volg examen voor het diploma pompbediener. Burgemeester G. Hokken heeft de getuigschriften aan de betrokkenen uitgereikt. „Nu met Hope" op mars met majorettes Terwijl donderdagavond door de muziekvereniging „Nu met Hope" een serenade gebracht werd aan de voorzitter, de heer J. van der Have, en bij het oud-raadslid de heer D. de Koning, wegens de door hen ont vangen koninklijke onderscheidin gen, werd vrijdagmorgen (Koningin nedag) een grote mars door het dorp gemaakt, vooropgegaan door het co mité dat steeds propaganda maakt voor de plaatselijke muziekvereni ging en allerlei akties start, onder leiding van de heer L. Padmos. Het doel was na de gebruikelijke sere nade en muzikale mars speciaal de nieuwe uniformen te tonen van de jongste lichting van de vereniging, de majorettes in hun rood met witte uniformen. Met de in blauw en wit uitgemonsterde drumband onder leiding van Trudie Capelle vormden zij een prachtig geheel. Bij de rond gang werden de bejaarden in het rusthuis „In 't Opper" niet verge ten. Burgemeester en mevrouw Hokken, daar vlak bijwonend,, na men de aubade in ontvangst. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND AMSTERDAM. De 51-jarige Am- terdamse inbreker G. C. B. beter be kend als „Gerrit de Stotteraar' 'is weer eens gearresteerd. Hij werd in de nacht aangehouden op de Heren gracht waar hij had ingebroken bij een daar gevestigde groothandel in sex-films. NISTELRCDE. In de nacht is in de gemeente Nistelrode in Noord- Brabant aan de Hoogstraat een dub bele woning tot de grond toe afge brand. In de woning woonden twee families, met in totaal vijf kinderen. DEN HAAG. „De visie van de president van de Nederlandse Bank op de economische situatie blijkt in grote lijnen overeen te stemmen met de opvatting van het VNO." Dit ver klaarde desgevraagd het Verbond van Nederlandse Ondernemingen naar aanleiding van het verschenen jaarverslag van de Nederlandse Bank. IJSBRECHTUM. In. IJsbrechtum bij Sneek is de boerderij van vee houder J. Romp afgebrand. De be drijf! eider van de boer - de veehou der en zijn vrouw waren niet thuis - slaagde erin de vier kinderen in de leeftijd van drie tot negen jaar tij dig te waarschuwen. Boeiend programmapunt: ringsteken te paard RENESSE, 30-9. De Oranje ver eniging van Renesse kan dit jaar weer terugzien op een bijzonder ge slaagd koninginnefeest. Reeds vroeg in de morgen klonk koraalmwriek over het dorp. Staande op de toren van de Ned. Herv. kerk brachten en kele muzikanten van de fanfarever eniging „Luctor et Emergo" deze muziek, die werd afgesloten met het Wilhelmus. In feite betekende dit de inleiding van de verdere festiviteiten. Rond 10 uur begonnen kinderspelen, een soort kermis, waarbij stempels konden worden verdiend. Het speelde zich alle af op het schoolplein van 't Staepel'of. Behalve het onderwij zend personeel secundeerden hierbij leden van Luctor et Emergo en leden van de jeugdsoos Renesse. Voor elke klas waren prijzen beschikbaar en zo had in klasl Marleen Verboom de meeste punten vergaard, Ame Hu- brechtse werd tweede, Marco v. d. Kasteele derde, Jolanda Duinhou wer vierde, Erik Boerma 4 en Susan Meyer 5. M. v. Oeveren won in de tweede klas de eerste prijs. Hierna volgden resp. Jaap de Feiter, André Kooman, Harry Kostense, Joop Wandel, Minke v. Meerten en René Brons. In klas 3 won Martin Vlaan der, gevolgd door J. de Meulmees- ter, Y Vasseur, R. Meyer, M. Veer- hoek en J. v. d. Velde. Martin Ber- revoets wist in klas 4 de meeste stempels te bemachtigen. Hierna volgden R. Dorreman, E. v. d. Nieu- wenhof, A. Lemsom en J. Duinhou wer. Speurtocht Voor klas 5 en 6 was een speur tocht uitgezet, die onder meer door de bossen van Moermond voerde. Er moest een onderduiker worden op gespoord. Men vertrok in groepen, waarvan de groep A. Bakker, I. Dor reman, N. Teeken en B. Verseput een eerste prijs wegsleepten. Tweede werd de groep M. Stoel, P. Brons, R. J. Kostense en H. Steehouwer. Derde werden S. v. Zanten, J. Verboom en A. v. d. Roest. Bij de kinderspelen werd het ge luid verzorgd door de heer C. Veer- hoek, zodat een ieder goed bereik baar bleef. 's Middags was er een optocht. Luctor et Emergo maakte een mars door het dorp, gevolgd door verklede kinderen, versierde fietsen en ver sierde wagen. De enorme stoet ein digde tenslotte in het dorpscentrum. Inmiddels had de jury zijn oordeel al geveld en kreeg Jeroen v. d. Have de prijs van de mooist versierde fiets, H. de Feiter werd tweede, D. W. Beye derde. De heer Hubrechtse kreeg de prijs voor de mooist versierde wagen. Bij de versierde groepen won Minke v. Meerten met haar zusje, gevolgd door het duo H. Verberk, R. Hooger huis en A. v. d. Hoek-R. Staal. Het leukst verkleed hadden zich L. Ver seput. Margke Goverts, Ronald de Roo, John de Feiter en Agnes Blom. Ringsteken te paard Na dit kleurig schouwspel trap pelden aan het eind van de stoet reeds een enorm aantal paarden van ongeduld. Het volgend punt op het programma betrof namelijk het ringsteken te paard. Dit werd een heet gevecht en er moest dan ook verschillende malen gekampt worden voor de definitieve uitslag bekend was. Eerste en winnaar van de grote wisselbeker van de Oranjevereniging wred tenslotte Alfred Bakker, ter wijl de bekerhoudser van vorig jaar mej. C. Steur tweede werd, hierna volgden de heer J. Hanse, de heer Geleynse, T. v. d. Erve, M. Koh- schulte, de heer J. Everwijn, de heer K. Steur, P. Berkelaar, B. Moerland de heer Smeets, P. v. d. Veer, mej. H. Poot en de heer Adrie Padmos. Siem Kooman won hierna het ringsteken op de fiets, waarna de jeugdsoos een kussengevecht orga niseerde, Wolken veren en kapok ko zen hierbij vaak het luchtruim, maar tenslotte wist Kees Moelker al zijn tegenstanders van de balk te slaan. Het duo Cheel Boone-Frank Giliam- se won hierna het touwtrekken bij de jongens. Bij de meisjes werden dit I. Dorreman en L. Braber. De voorzitter van het Oranjeco mité dat men in de toekomst aktief zou blijven. Hij dankte alle mede werkers, zonder wier steun het feest onmogelijk zou zijn geweest. Ten slotte werden de prijzen van het ringsteken uitgereikt in bar „De Lui fel". Kwail eeuw bij de PTT Op 6 mei, donderdag aanstaande, zal het 25 jaar geleden zijn dat. de heer A. J. Fllkweert in dienst trad bij de PTT. (In de krant van vrijdag j.I. BRUINISSE, 1-5. De kinderspelen te Bruinisse op Oudestraat en Kerk plein georganiseerd door het perso neel der beide basisscholen zijn bij zonder goed geslaagd en vormden een gewaardeerde attraktic voor jong en oud. De uitslag was als volgt: Klassen 1 en 2 (Behendigheids wedstrijd): Meisjes: 1. Corine van Popering; 2. Anja Bolier; 3. Hannie Kleppe; 4. Maria van den Berge; 5. Francien Padmos. Jongens: 1. Wim van Galen; 2. Ab van der Wekken; 3. Arco den Dikken; 4. Sjaak Koster; 5. Wout van den Berg; 6. Joop Gil- jam. Derde klasse (Zaklopen): Meisjes: 1. Hennie van Breda; 2. Marjo van der Have; 3. Wilma Kik. Jongens: 1. Eddy Koster; 2. Andree van Beveren 3. Ab de Groot. Dc klassen 4, 5 en 6 hadden op dracht gekregen om van waardeloos materiaal iets moois te maken eri men stond versteld, over de creatie- viteit, die op deze manier aan de dag was gelegd. De vindingrijkheid was groot, dc jury had een bijzonder moeilijke taak, want cr was van al les te zien. Men zag poppen te kust en te keur, robotten, standwerkers die hun waren aanprezen, huizen en kastelen, een ruiter te paard (Don Quichot en vele andere dingen, een giraffe, een veewagen met le vend materiaal enz. Tenslotte wer den de volgende prijzen toegekend: le prijs: Steven de Waal en anderen Aquarium; 2e prijs: De Kabelbaan te Scharendijke (Piet Bodbijl en an deren; 3e prijs: Locomotief met wa gens: Henk Vane en anderen; 4e prijs: Het Paleis Soestdijk, Anja van Galen en anderen; 5e prijs: Huis, Jo ke van Gilst en anderen. Wielerwedstrijden In de middag werd in plan West een wielerwedstrijd gehouden, die eveneens een succes werd. Meisjes van 7-10 jaar: (1 sprint): Hannie Kleppe, Hennie Padmos, Ti neke Kostense, Francien Padmos, lc prijs: Hennie Padmos; 2e Tineke Kostense; 3. Hannie Kleppe; 4. Ma ria van den Berge; 5. Francien Pad mos. Jongens van 9 tot 12 jaar; 1, Adric van den Berge; 2. Daan Krepcl; 3. Chris Knop; 4. Jos van Unen; 5. Tonnie van Breda. Sprintprijzen: 1. Aart de Zeeuw; 2. Daan Krepel; 3. Adrie van den Berge; 4. Ab de Groot 2e sprint: 1. Addie van den Berge; 2. Daan Krepel; 3. Chris Knop; 4. Tonnie van Breda. Pechvogclprijs: Jan de Bil. Meisjes: 1. Ineke Wiebrens (beker) 2. Ivonne Wiebrens. Sprint: even eens 1 en 2 Ineke en Yvonne Wie brens. Jongens van 6 tot 8 jaar: 1. Arco den Dikken; 2. Teun de Ronde; 3. Herman Knop; 4. Robbic Bergman; 5. Leo Hoogerheide. Sprint: 1. Arco den Dikken; 2. Anton Giljam. Grotere jongens, 13 tot 15 jaar: 1. Wim van Kooten; 2. Wolfert Jume let; 3. Piet Krepel; 4. Chris Bal; 5. Tonnie de Ronde. Eerste sprint: 1. Wim van Kooten; 2. Wolfert Jume let; 3. Piet Krepel. Tweede sprint: idem; 3e sprint: 1. Wim van Kooten; 2. Piet Krepcl; 3. Chr. Bal. 4e sprint: 1. Wim van Kooten; 2. Piet Krepel; 3. Wolfert Jumelet. Pcchvogelprijs: Gert Kik. De bekers werden tegen geredu ceerde prijs beschikbaar gesteld door het juweliershuis La Renais sance.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 4