SUCCESJES DANSEN Biggenfokker Schouwen-Duivelandse Sportspiegel Duiveland. II maakt goede kans op winst in wedstrijd tegen Beve landers 11 Somber voorditzicht voor Colijnsplaatse Boys II in wedstrijd tegen Brouwershaven II Zierikzee A I krijgt het niet gemakkelijk tegen Axel A I ZATERDAGCOMPETITIE. In de le klas moet Veere in de ontmoeting tegen Waarde baas in eigen lutis kunnen blijven. Goede winstkansen heeft ook Wemeldinge dat Arnemui- den II op bezoek krijgt. Bevelanders, reeds zeker van degradatie naar de 2e klas zal de puntjes wel aan Hein- kenszand moeten afstaan. In de 2e klas A maakt Brouwershaven in de thuiswedstrijd tegen Colijnsplaatse Boys wel een kansje op een punten verdeling. ZSC gaat op bezoek bij Borssele waar het voor de rood-wit- ten een hele toer zal zijn om er zon der kleerscheuren af te komen. Ril- landia II kan de competitie afsluiten met een zege op Yerseke II. In de 3e klas .4 geen gemakkelijke opgaaf voor WIK bij het bezoek aan Wolf- aartsdijk II, dat bij winst de kam- pioensvlag in top kan steken. Schore gaat als favoriet naar Kloetinge III. In de 4e klas A moet Brouwershaven II baas in eigen huis kunnen blijven in het treffen met Colijnsplaatse Boys II. Te Oosterland maakt Duwe- land II een goede kans op de puntjes tegen Bevelanders II. Serooskerke II zal zich de inzet wel niet door het bezoekende DFS IV laten afnemen. JUNIOREN. In groep A I gaat Zierikzee A I het bij Axel A I zeker weer niet gemakkelijk krijgen. Wei- BILJARTEN nig krachtsverschil verwachten wij bij de ontmoeting tussen Vogelwaar de A I en Middelburg A I, beide nog kandidaat voor de vier degradatie plaatsen. Wissankerke A I, ook nog lang nietveilig, moet thuis van hek- kesluiter Oostburg A I kunnen win nen. Terneuzense Boys A I en HVV '24 A I zullen elkaar niet veel ontlo pen, terivijl Goes A I legen Zeeland Sport A I het terreinvoordeel kan uitbuiten. In groep A VI wordt het seizoen afgesloten met de oiitmoe- ting tussen ZSC A I en Duiveland A I le Scharendijke. De bezoekers ma ken hierbij een uitstekende kans de competitie met een overwinning te beëindigen. In groep B X gaat koplo per MEVO B I hei bij het bezoek aan Brouwershaven B I niet gemakke- liik krijgen. WIK B I, één puntje achterstand op de leiders, achten wij wel in staat Reness? B I van het lijf te houden. In de Westhoek heeft DFS B I in de ontmoeting tegen Rruse Boys B I de beste papieren in han den. In groep B XI gaan DFS B 11 en MEVO B II onder elkaar uitma ken wie er kampioen gaat worden. Beide teams zullen elkaar wel niet ■veel toegeven waardoor de uitslag niet ver van een puntenverdeling zal liggen. Zierikzee B II is goed voor de winst in de ontmoeting tegen Zie rikzee B UI. Finale-toernooi kampioenschap hoofdklasse libre NIEUWERKERK, 23-4. Heden (vrijdag)avond zal er in hotel „De Meelbaal" te Nieuwerkerk een aan vang worflen gemaakt met het finale toernooi om het kampioenschap hoofdklass Libre van het Gewest Brabant-Zeeland van de K.N.B.B. Voor dit gewesetlijk finale toer nooi hebben zich weten te plaatsen P. Vijverberg, Ouwerkerk; J. v. d. Guchte, Briewegen; J. Damen, Waal wijk; W. Jansen, Valkenswaard; F. Peijnenburg, Bladel; C. Luijkx, Et- ten-Leur, W. Gelens, Zevenbergen en F. v. d. Donk, Veghel. In de eerste ronde zullen de volgende partijen worden gespeeld: tafel 1: P. Vijver berg-F. v. d. Donk en J. Damen-C. KORFBAL Rayon Schouwen-Duiveland Zomercompetitie afdeling Zuidwest 22 mei: N.W.'O.W.-D.E.S.; Dosko- All Ready; D.F.S.-Brouwershaven; W.I.K.-Noad; 26 mei: N.W./O.W.-Dosko; Brou- wershaven-*W.I.K.; Noad-Z.S.C.; All Ready-D.F.Sr 5 juni: Alls Ready-N.W./O.W.; Dos- ko-Brouwershaven; Z.S.C.-D.E.S.; W.I.K.-D.F.S. 12 juni: N.W./O.W.-Z.S.C.; D.E.S.- Noad; Brouwershaven-All Ready; D.F.S.-Dosko. 16 juni: W.I.K.-N.W./O.W.; Z.S.C.; Noad-Brouwershaven; D.E.S.-All- Ready. 19 juni: N.W./O. W.-Noad; D.F.S.- D.E.S.; All Ready-Dosko; Z.S.C.-W. I.K. 26 juni: Dosko-W.I.K.Noad-All Ready; Brouwer shaven-N.W./O.W.; D.E.S.-Z.S.C. 3 juli; W.I.K.-All Ready; D.F.S.- Noad; Brouwershaven-Dosko; Z.S.C. -N.W./O.W. 10 juli: Noad-Dosko; N.W./O.W.- D.F.S.; All 'Ready-Brouwershaven; D.E.S.-W.I.K. 17 juli: Dosko-Z.C.S.; Brouwers- haven-D.E.S.; D.F.S.-All Ready; N. W./O.W.-W.I.K. 24 juli: Z.C.S.-Noad; D.E.S.-N.W./ O. W. ;Brouwersha ven-D.F.S. 31 juli: Brouwershaven-Z.S.C.; Noad-D.E.S.; All Readv-W.I.K.; Dos- ko-N. W./O.W. 7 aug. D.F.S.-Z.S.C.; All Ready- Noad; Dosko-D.E.S.; W.I.K.-Brou- wershaven. 11 aug.: W.I.K.-Dosko; Ready; D.E.S.-D.F.S.; -Brouwershaven. 14 aug.: Noad-D.F.S., Z.S.C.-A11 N.W./O.W. Luijkx. Tafel II: J. v. d. Guchte-W. Gelens en W. Jansen-F. Peijnenburg. Alvorens met de wedstrijden zal worden gestart zal het toernooi of ficieel door een van de leden van het college van b. en w. van de gemeen te Duiveland worden geopend te 19 uur. Morgen (zaterdag) zal er des middags en 's avonds worden ge speeld, terwijl zondagmiddag het toex-nooi met de vier finale partijen zal worden afgesloten. Voor de bil jart 1 iefhebbers zal er zeer zeker wel het een en andere te genieten zijn daar het spelpeil in de Hoofdklasse van een zeer goed niveau is. De or ganisatie van het toernooi rust in handen van de Nieuwerkerkse bil jartvereniging O.K.K. Bij de adspiranten is N.W./O.W. de combinatie van S.K.N.W.K. en S. V.O.W.K. DUIVENSPORT P.V. „Gevleugelde Vrienden" Wedvlucht vanuit Doornik op 18 april. Gelost om 8.05 met sterke zw. wind. Aankomst eerste duif 9.20.28 Laatste duif 9.28.45. Felius-Westenbrugge 1, 2, 7, 13, 15; B. Wesdorp 3, 10; W. Blom 4, 25, 27; J. Krijger 5, 6, 29; 33; C. Berrevocts en zn. 8, 22, 32; M. de Zeeuw 9; J. Wesdcrp 11, 20; M. Schiettekatte 12, 17; A. Stoutjesdijk 14; Gieskens 16; Jac F"!deer 18, 19, 26; J. v. Almen- kerk 21, i.3: C. Groenleer 24, 28; P. Roskam 30,, 31. Vrijdag 23 april in manden voor St. Quentin vanaf 19 t.m. 20.15 uur. FINANCIËN ÈN ÈfcÓNOMlE Westduitse economie in gevaar HANNOVER, 22-4. De stabiliteit van de Westduitse economie ver keert in groot gevaar maar door de vaste wisselkoersen en het vrije ver keer van goederen, diensten en kapi taal kan ge enenkel land zich aan de internationale inflatiecirkel onttrek ken. De Westduitse minister van economische zaken, prof. Karl Schil ler, zei dit donderdag bij de opening van de Hannover Messe. In zijn toe spraak drong hij er bij industrie en regeringen op aan de internationale inflatiespiraal een halt toe te roepen. Hij zei in beginsel voorstander te zijn van een grotere flexibiliteit van hel intetrnationale monetaire stelsel. Van de huidige rustperiode op de wisselmarkten moet zijns inziens ge bruik worden gemaakt om het hele systeem te verbeteren. Flitsen uit het buitenland LONDEN. De Ierse Republiek heeft woensdag haar verontschuldigingen en een schadevergoeding aangeboden aan Engeland voor de vernietiging van een Brits marinevaartuig bij Baltimore, Ierland. Het verboden Ierse republikeinse leger heeft dins dag de verantwoordelijkheid op zich genomen voor het opblazen van het schip. MADRID. De Verenigde Staten overwegen een algemene voorkeurs regeling te treffen voor de invoer van produkten uit de ontwikkelings landen maar die regeling zal niet gelden voor landen die een handels overeenkomst met. Amerika's con currenten hebben lopen. PARIJS. De Franse minister van buitenlandse zaken. Maurice Schu mann, zal van 4 tot 7 mei de Sow- jet-Unie bezoeken in het kader van de Frans- Russische overeenkomst inzake nauwer politiek overleg, zo is donderdag in Parijs bekendgemaakt. KOPENHAGEN. De Italiaan De- nilo Dolci, die zoveel heeft gedaan om verbetering te brengen in het lot van de arme bevolking van Sicilië, heeft donderdag uit handen van de rector-magnificus van de universi teit van Kopenhagen de „Sonning- prijs" voor 1971 ontvangen. ACAPULCO. Een groep revolutio nairen zich noemend „Gewapend be vrijdingscomité Emiliano Zapata" heeft donderdag in een communiqué aan het Mexicaanse blad „La Ver- dad" de verantwoordelijkheid opge ëist voor de moord op de 28-jarige Augustin Bautista, zoon van een rij ke koffieplanter uit de staat Quer- rcro. ZURICH. De Oostenrijkse consu laatsambtenares dr. Luise Kneissl (58) is vrijdagochtend vroeg door de Zürichse sauna-eigenaar en masseur Fernand Muller uit haar gijzeling vrijgelaten. WASHINGTON. - Honderdvijftig Vietnamveteranen zijn donderdag gearresteerd nadat zij op de tr ppen van het hooggerechtshof in Washing ton geëist hadden, dat het hof zich uitspreekt over de grondwettigheid van de oorlog in Vietnam. LISSABON. Voor een militair tri bunaal in Lissabon is donderdag een proces begonnen legen de Cubaanse legerkapitein Rodriguez Peralta, een oude strijdmakker van Fidel Castro. Peralta is volgens de aanklacht in november 1969 gevangen genomen in Portugees Guinee, toen hij het bevel voerde over een groep van tachtig Afrikaanse guerillastrijders. T ONDEN. De handel tussen ljlnge- land en de Sowjet-Unie heeft het af gelopen jaar een record" waarde ge had van 322 miljoen pond sterling, zo heeft de Sowjet-Russische-Èngelse Kamer van Koophandel donderdga in Londen bekend gemaakt. WASHINGTON. Een tweemotorig vliegtuig van de Amerikaanse lucht vaartmaatschappij „Coastal Airlines" is met acht mensen aan boord neer gestort op een leegstaand hotel in de stad Charlotte Amalie op de Maag deneilanden. Alle inzittenden kwa men om het leven. Het ongeluk is woensdag gebeurd, maai' werd pas donderdag bekend. WASHINGTON. De Amerikaanse marine oefent verscherpt toezicht uit in de wateren bij Tgiti sinds het ovelijjdèn van president Francois Duvalicr. Dit is donderdag bekend gemaakt door het Amerikaanse mi nisterie van buitenlandse zaken. Ambtenaren eventjes rijk NIJMEGEN, 22-4 Door een computerfout hebben van een groep van 800 Nijmeegse ge meente-ambtenaren er tot nu toe 790 nog geen salaris over de maand april ontvangen. Hun totale salaris werd via de com puter verdeeld over de tien resterende ambtenaren. De best betaalde functionaris werd een adspirant-agent, die op 1 april in Nijmegen in politie dienst trad en als beloning voor de eerste arbeidsmaand ruim f 100.000 op zijn girore kening zag bijgeboekt. De ove rige begunstigden, onder wie een politie-inspecleur, lagen iets minder- goed in de markt, maar kioamen toch ook nog op bijna f 100.000 de man. Te koop Kinderrijwielen (licht bescha digd) voor verlaagde prijzen. Zeer aantrekkelijk! - Steen- land, rijwielhandel te Drei- schor. Tel. (01112) 496, b.g.g. 474. Grote sortering toer- en sta caravans, keuze uit 40 stuks van 3-11,5 meter. Cara- vanbedrijf „Slaakweg", Hein- kenszand. Tel. (01106) 1659. Pearl'drumstel, i.pr.st., tele foon (01116) 435. Volkswagen 1200, bouwjaar 1960 i.z.g.s.', Burghseweg 64, Haamstede, tel. (01115) 1690. Bij Hoornick: hard- en zacht- boardplaten, tegelboard pla ten, plastic goten en pijpen, plastic golfplaten enz, enz. Zierikzee, Hofferstraat 4-6. - Vertegenwoordiger M. W. Janse. Tel. 2158. 2%-pits aardgas toestel, 9 mnd oud f 50,K. Koster, Pr. Bernhardstraat 11, Brui- nisse. I.g.st.z. Volkswagen 1200 - bouwjaar 1964, kleur groen. Tel. 01114-1253, Molenweg 58, Oostej-land. Studiepiano. Koopje! Tele foon (01110) 3398 na 18 uur. Goede 4- en 5-pers. caravan. Lage prijs! Tel. (01117)-439. Eerste kwaliteit snijbloemen en enorme sortering potplan ten. Bloemenmagazijn Jonker Nieuwstraat 46, Bruinisse. - 'Tel. (01113)-214. Bij Hoornick: Oud Hollandse wandtegels f 4,50 per stuk. Wand- en vloertegels. Zie rikzee, Hofferstraat 4-6. Ver tegenwoordiger M. W. Janse. Tel. 2158. Mach. verpakte aardappelen 2%-5 kg. Voor groot- en klein winkelbedrijf. M. M. v. d. Velde, Oudeweg 9, Zierik zee. Tel. (01110)-2904. Prachtige Mutsaert kinder wagen 1970. Prijs f 75 (moet weg). St. Domusstraat 43. - Tel. (01110)-3260. Prima slachtkippen. M. van Langeraad, Dreischor, tele foon (01112) 436. Een 1- en 2-pers. ledikant met bed. Butagas stel f.pr.st.z. Margrietstr. 14, Zonnemaire. Bij Hoornick: Keukens, keu kenbuffetten, hang- en leg kasten, Speciale prijs in keu- kenhangkastjes. - Zierikzee, Hofferstraat 4-6. Vertegen woordiger M. W. Janse. Tel. 2158. Grote eikenhouten visboot, lengte 7Vfe m, breedte 2 V4 m, compl. met 2-cil. benz. Leger b.b.-motor (24 p.k.) -f ankers en touw. Vraagpr. f 2.000, Fin. mogelijk. Bij contante bet. sleepnet gratis. A. Lisse- veld, Markt 13, Brouwersha ven. Te koop gevraagd Alle soorten huizen (ook slecht onderhouden huizen). Brieven onder nr. 3464 aan het bureau van dit blad. Te huur Vouwwagen, 4 pers. kompleet tot 4-7 en vanaf 26-7. Brie ven onder no. 3474 a/h bu reau v. d. blad. Beneden zit-slaapkamer, met gebruik van keuken. Mooi uitzicht. Brieven onder num mer 3476 aan het bureau van dit blad. Personeel gevraagd Een winkelmeisje. Te bevr.: C. Jamin, Appelmarkt 22, Zierikzee. Hulp in de huishouding. - J. Houtman, Laone 1, Renesse. Diversen Kunstgebittenreparaties Gouden tanden. Zitdag: don derdags van 9.00-14.00 uur, Korte St. Janstraat 2, Zierik zee. Telef. (01110) 3573. En daar kunt u op wachten! Alleen een Vamor-rijschool biedt U een opleiding tot een veilige ert goede weggebrui ker. Maandag 8.00 uur theo rie. U wordt gehaald en ge bracht. VAMOR gediplom. - Ford 12 M- en DAF-rijschool Keijzer, Hogezoom 144, Re- nesse, lelef. (01116)692. MOSA kop en schotels in ve le modellen en decors. Ge schenkenhuis R. den Boer, Dam 11, Zierikzee. Gedipi. pedicure mevr. Van Opijnen, Mulockstraat 78, Zierikzee, tel. (01110) 2220. Behandeling op afspraak, desgewenst aan huis. Voor autoverhuur naar: au torijschool A. J. Kort, Zeeas terstraat 8, Nieuwerkerk, Te lefoon (01114) 1478. Rondvaarten Deltawerken. Op dinsdag, woensdag en donderdag een 2 uur duren de tocht met explicatie naar de kabelbaan en caissons. Afvaart: Scharendijke (Den Osse) 12.00 en 14.30 uur. f 4,— p.p.; kind f 2,-—; gezel schappen reductie. NV RTM, Zierikzee. Het is nu weer de tijd om uw plantenbakken in huis op te knappen. Wij willen dit graag vakkundig voor u doen. Tuincentrum C. W. Jonker, Hogezoom 20, Haam stede, telefoon (01115) 1383. Roode Kruis afd. Brouwers haven. Wandeltocht zater dagmiddag a.s. Start 2.00 uur uur te Dreischor, hotel „De Drie Schorren". Wij verzorgen graag uw kraam- en babypakket en al les wat u hiervoor nodig hebt, hebben wij in de be kende merken en beste kwa liteit voorradig. Ook verhu ren wij babyweegschalen. Drogisterij „De Honingkorf' Poststraat (t.o. postkantoor), Zierikzee. Roestvrijstalen „Alcssi" dek schalen bij J. F. v. d. Ven, Schuilhaven 6, Zierikzee, Tel. 3407. Evangelisch Lutli. Gemeente Zierikzee Zondag 25 april - 10.00 uur de heer H. VAN ELVEN uit Wissenkerke. DREISCHOR Zaterdagavond: ,De Drie Schapen'1 ,De Victoriabaiul'' HAAMSTEDE - Zitdag: dinsdag 27 aprii a.s., van 10.00 tot 17.00 uur, in het Wijkgebouw. Telefonische afspraken: (01100) 7585 zoekt contact met mesterij Aanwezig ca. 25 zeugen met certificaat gezondheidsdienst. Grote collectie tijdschriften. Meer dan 200 verschillende: alle soorten. Ochtman, Lange i Brieven onder nr. 3480 aan Nobelstraat 4, Zierikzee. het bureau van dit blad. Wat biedt de BEELDBUIS? ZONDAG 25 APRIL. NED. I. Vanuit het militair hospi taal Dr. A. Matthijssen te Utrecht de eucharistieviering. Het middag programma bestaat uit de vaste on» derdelen, zoals weekjournaal, ver keersinformatie, Walt Disney's won derlijke wereld, de toto-uitslagen en een IXOR-uitzending onder de titel „Diakonaat in rechtzaak". Na de fa bel. in Woorcl voor woord 't verhaal van Ruth. Hierna het IKOR-pro- gramma „Wat je zegt ben je zelf". Kinderen gaan op zoek naar de bete kenis van het koninkrijk van God. Om half acht Daktari. March Tracy krijgf, te doen met een dame clie niet wil inzien dat haar renpaard kreupel is. Na het journaal het programma KORTE BERICHTEN UTT HET BINNENLAND DELFT. De Deli'tse laptoe gaat een onzekere toekomst tegemoet. Het'be stuur van het taptoecomité heeft be sloten de traditionele militaire mu- ziekparadé op de Markt af te schaf fen als er dit jaar evenveel of minder bezoekers komen dan vorig jaar. Het evenement trok vorig jaar ongeveer 40.000 belangstellenden. HARDINXVELD-GIESSENDAM. - Het lijk van de 20-jarige Leen Ster renburg uit Gorinchem, werkzaam op de werf Merwede N.V. te Har- dinxveld-Giessendam, is opgedregd. De jongeman was sinds vorige week donderdag vermist. Dreggen had geen resultaat opgeleverd. DEN HAAG. Het CHU-kamerlid II. Kikkert is voorstander van een andere personele opbouw van de krijgsmacht, en speciaal van de landmacht. De dienstplichtigen zul len z.i. moeten worden vervangen door vrijwilligers, die een verband sluiten vcor enkele jaren met daar aan verbonden een reserveplicht van enkele jaren. Zondag 2 5april, 22.05 uur: Miniatuur van Seeger. Met medewerking van Miel Cools. ARAM EN DE GULDEN STEEN 56. Uiterst behoedzaam sloop Aram ach ter de Handelaar aan, terwijl hij zich ver wonderd afvroeg waartoe deze zonderlinge vertoning diende en wat het zou zijn dat Seewart daar in de tempcltnrcn liet dra gen. Plotseling schopte hij echter tegen een steentje en dit geluid was voor de Handelaar voldoende om zich bliksemsnel om te draaien. Een trek van verlichting gleed over zijn gelaat toen hij merkte dat het Aram was die hem volgde. Tot diens grote verbazing trok er een glimlach over Seewart's gezicht, terwijl deze op hem toe kwam en opmerkte: „Ge deed mij schrik ken, mijn vriend! Is het reeds zover met u gekomen dat ge uw oude reismakker niet meer vertrouwt?" De starende blik was geheel uit zijn ogen verdwenen en hij sprak normaal, zo dat Aram zijn oren nauwelijks geloven kon. „Zijt ge dan nietbegon hij aar zelend. Doch de ander viel hem lachend in de rede: „Kom mijn waarde, gij kent mij toch reeds langer en ge moest toch weten dat Seewart do Handelaar zich niet zo spoedig gewonnen geeft! Trouwens, gij ziet er zelve ook heel anders uit. dan toen onze duivelse vriend Satarin zijn helse machten op u losliet!" Aram knikte bevestigend. „Toegegeven, doch dat kwam omdat ik in het bezit was van het beeldje". Er trok een sluwe lach over het gezicht van de Handelaar. „Zie, dan is het raadsel opgelost", antwoordde hij. „Ook ik heb mij in het bezit van zo'n talisman weten te stellen". En hij toonde de verbaasde Aram precies zo'n beeldje als deze zelf in zijn bezit had. „Uit-vluchl" van Paul Pouxvels. Het is een detektive story die zich af speelt op de universiteit. De ornitho loog Karei Korzelius staat op het punt een stipendium te krijgen voor door hem in vrije tijd ondernomen wetenschappelijk werk. Maar er is nog een kandidate, Carola Duinker, studente in de biologie. Zij zet de %an onder dmk en krijgt het zo be geerde sctipendium. Als dat is ge lukt volgen voor De Rijk, de admi nistrateur van de universiteit, nare ontwikkelingen. Hierna een Gamma uitzending waarin o.a. over orkanen gesproken wordt. Geheel nieuw is de opzet van Miniatuur, waarin van avond aandacht aan Pète Seeger. Tot slot van de avond een reportage van de in Breda gehoudpn fipaic van harmonie- en fanfarekorpsen. NED. II. Na de fabel een afleve ring van de Vrijbtiiters. De dieven hebben de wag envan majoor Gra ham in bezit maar kunnen het ge heim niet ontdekken, want de ma joor is de dieven te vhig af. Van deze spionagebeiveging naar het eerste deel van Studio Sport, dat wordt ge volgd door Panoramiek en een afle vering van Dubbeldekkers. Stan ver slaapt zich. Geen wonder want hij heeft de vorige avbnd flink met Do- reen geboemeld. Hij komt een half uur tc laat op zijn werk en de moei lijkheden blijven dan ook niet uit. Na hel tweede deel van Studio Sport een aflevering van Kort Geding. De ze aflevering zal worden gewijd aan de verkiezingsstrijd. Voorzitter is mr. P. H. Bakker-Schut. ZONDAG 25 APRIL. NED. 1: 11.00 Eucharistieviering; 15.00 Journaal; 15.02 Weekjournaal; 15.22' Verkeersinformatie15.25 Walt Disney; 16.15 Partijstrijd; 17.00 Dia- konie in rechtzaak; 18.55 Fabeltjes krant; 19.00 Woord voor woord; 19.05 Wat je zegt ben je zelf; 19.30 Daktari 20.20 Journaal; 20.25 Uit-vlucht; 21.25 Gamma; 22.05 Miniatuur van Pete Seeger; 22.35 Muziekfeest; 23.05 Jour naal. NED. II: 18.55 Fabeltjeskrant; 19.05 Vrijbuiters; 19.30 Studio Sport; 20.45 Dubbeldekkers; 21.10 Studio Sport: 21.35 Kort geding; 22.35 Journaal. MAANDAG 26 APRIL. NED. 1. Na het journaal en de Fa beltjeskrant Pipo op Bizarra. Pipoen zijn kornuiten zijn eindelijk op Bi zarra aangekomen. Het geluksei is nog steeds niet gevonden. Daarmee zijn de schurken aan de haal. Op Bi zarra valt het zoeken niet erg mee want het is er warm en het zand is mul. Pipo krijgt de hulp van een klein meisje en of het ei gevonden wordt is de vraag. Tot het journaal van acht uur Coronationslreet. Na het journaal ben reportage over Len ny Kuhr die allemaal fijne liedjes zingt. De opntimen i'oor dit program ma werden gemaakt in het Hofplein- theater te Rotterdam. Nadat Simon Carmiggelt zijn verhaaltje heeft voorgelezen. Ironside. Een zekere Ja- snn Ravning, een grote chef, zegt dat hij een moord op zijn geweten heeft. Dc vermoorde was zijn secretaresse. Maar Robert gfelooft. dc man niet. Wie deed het wel als Banning het niet deed en waarom zegt hij dan dat hij het wel deed. Allemaal vra gen die de man in de rolstoel zal moeten oplossen. Na de stichting So- cutera volt alleen nog het laatste journaal. NED. II. Na de fabel en het jour naal een aflevering van de serie Kij ken naar kinderen, waajin van<n>ond aandacht aan de fantasiewereld van een driejarig kind. Tot het journaal van acht uur „Zo vader zo zoon". Waarin als panelgaste optreedt Marie -Cécile Moerdijk. Na het journaal de film „Le grand voyage". Voor de film stond model hel gelijknamige boek van Jorge Sempreum. De titel van dr film slaat op de lange reis die Sem preum moest maken op last ran de Gestdpo nadat hij in Frankrijk als onderduiker was ontdekt. Dc reis ging richtinp Buchcnwald met 150 lotgenoten. De rest van de avond is voor ds. Bert Hoorn en het team van Hier en nu en het allerlaatste jour naal. MAANDAG 26 APRIL. NED. I: 18.45 Fabeltjeskrant18.55 Journaal; 19.05 Pipo op Bizarra: 19.30 Coronaiionstrcet; 20.00 Journaal; 20.20 Lenny Kuhr; 20.55 Simon Car miggelt; 21.00 Achter het nieuws; 21.40 Ironside; 22.30 Stichting Socu- tera22.35 Journaal. NED. 11: 18.45 Fabeltjeskrant; 18.55 Journaal; 19.05 Kijken naar kinde ren; 19.30 Zo roder zo zoon; 20.20 Lange reis; 22.00 Hier en Nu; 23.00 Jn het voorbijgaan; 23.10 Journaal i

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 5