m 'n èaaiate^erknhtieren in BLIK DOOR HET WERELD Calley's vonnis stimuleert walging over Vietnam KERKDIENSTEN GOEDE VRIJDAG ARAM EN DE GULDEN STEEN Schoolkorfbaldag te Zierikzee op 15 mei Succesvol seizoen voor Delta-Sport All Ready kon het niet klaren tegen ONDO Drie streekklassementswedstrijden op Sch.-Duiveland Schouwen-Duivelandse Sportspiegel Advertentie De veroordeling van luitenant Cal- ley kan een belangrijker keerpunt worden in de Vietnamese oorlog dan welke veldslag ookUit de protesten over het vonnis die als een vloedgolf over Amerika gaan spreekt zo'n die pe walging over die oorlog, dat me nigeen twijfelt of president Nixon veel langer de publieke steun krijgen zal die jarenlang de Vietnampolitiek van Washington mogelijk maakte. De protesten komen namelijk niet slechts van de bekende tegenstan ders van deze orolog zoals senator William Fulbright. Verrassender is bijvoorbeeld dat gouverneur Wallace van Alabama, vermaard als een van de felste „havikken", nu wil pogen te voorkomen dat nog één jonge man uit zijn staat voor dienstneming op geroepen wordt. Afgevaardigde John Flynt die zolang de strijd in Vietnam woedt voor alle militaire uitgaven stemde zal tegen stemmen nu een wet aan de orde komt die uitbreiding van de dienstplicht beoogt -alleen zo kan een eind gemaakt worden aan dit militaire avontuur zegt hij. Zo zijn er legio voorbeelden. Velen onder de ontelbaren die met telegrammen naar het Witte Huis protesteerden kan men afdoen als botte patriotten die menen dat hun land per definitie geen kwaad kan doen en dat het daarom een belaste ring van de natie is een plichtsge trouw militair als William Calley te veroordelen ivegens moord op bur gers. Maar wat bij dieper nadenken zowel duiven als havikken zo mis noegd maakt is dat Calley gebruikt wordt als zondebok. Natuurlijk kon de krijgsraad bij bewijsmateriaal niet anders doen dan hem veroordelen - anders zou ze een vrijbrief voor moord hebben afgege ven. Maar de vraag die voor velen geen vraag is blijft of deze lage offi cier dan wel de enige en echte schul dige is. De verantwoordelijkheid ligt hogerop - maar is dit bij Calley's commandanten, of moet men uitein delijk de politici aansprakelijk stel len die Calley en al die honderddui zenden anderen de strijd instuurden? Dit wil in laatste aanleg zeggen dat Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Gasthuiskerk: 7.00 uur ds. Assendorp. (Avondmaal). Herv. Ver enigingsgebouw: 7.30 uur. ds. V. d. Schee. Kerkwerve: 6.45 uur ds. v. d. Berg, (viering H.A.). Serooskerke: 7.00 uur ds. Jansen Schoonhoven, (H. Avondmaal). Burgh: 7 uur ds. Van Leeuwen. (Dienst van Woord en Tafel). Haamstede: 7.30 uur ds. Hui zing, (H. Avondmaal). Renesse 8 uur ds. De Wit, (H. Avondmaal). Noord- welle: 6.45 uur ds. De Wit (H. Avondmaal). Scharendyke: 8.15 uur ds. Van den Perg, (viering Heilig Avondmaal). Brouwershaven: 6 uur ds. Feunekes, (H. Avondmaal). Zon- nemaire: 7.30 uur ds. Feunekes, (H. Avondmaal). Noordgouwe: 6.30 uur de heer Van Teylingen, Sprang-Ca- pelle. Breischor: 8 uur de heer Van Teylingen. Ouwerkerk: 7.30 uur ds. Faber, (H. Avondmaal). Nieuwer- kerk: 7.30 uur ds. v. d. Heuvel, (H. Avondmaal). Oosterland: 7 uur ds. G. A. v. d. Most, Rotterdam (H. Avond maal). Sirjansland: 7 uur ds. Trouw borst, Oud-Beijerland, (Bed. Heilig Avondmaal). Bruinisse: 7 uur ds. Post, (H. Avondmaal). Gereformeerde Kerken Zierikzee: 7.30 uur ds. Favier. Haam stede: 7.30 uur ds. v. d. Kooij. Scha- rendyke: 7.30 uur ds. Put. Brouwers haven: 7 uur ds. De Bres. Zonnemai- re: 7 uur de heer Lodder, Rotterdam. Niemverkerk/Oosterland: 7 uur ds. Rienstra. Bruinisse: 20.15 uur ds. Rienstra. Gereformeerde Kerken (vrijgemaakt) Brouwershaven 7 uur leesdienst. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 7.30 uur ds. Op den Velde. Kerkwerve: 7.30 uur ds. Westerink. Haamstede: 6 uur ds. Westerink. Nicuwerkerk: dienst te Zierikzee, 7.30 uur. Gereformeerde Gemeenten Nieuwerkerk: dienst op donderdag 8 april: 7.30 uur kand. Kleppe, Ka- de Amerikaanse burgers die hun re gering toestonden zich zo met Viet nam in te laten degenen zijn voor wie Calley nu als zondebok met de schuld wordt beladen. Niet de enige smet Zo heeft de nogal onbenullige lui tenant die toevallig die dag in My Lai het commando voerde een golf van emoties losgemaakt waarin wal ging de boventoon voert. Walging over het besef dat My Lai natuurlijk niet de enige smet is op het verder onberispelijk gedrag Van „onze jon gens" - men hoeft maar te denken aan de bombardementen met napalm die hele dorpen en hun inwoners uit roeiden. En bij die walging komt dan nog een tweede over het morele on recht dat per krijgsraad nu publie kelijk opgevoerd moet worden omdat de V.S. zich zo nodig met Vietnam moesten inlaten. President Nixon heeft deze hefti ge gemoedsbeweging tegen de Viet namese oorlog aangevoeld. Vandaar dat hij opzienbarend snel Calley uit zijn cel liet halen. - het was de enige manier om te voorkomen dat deze al te zeer als martelaar de afkeer tegen het militaire avontuur in Azië bleef aanwakkeren. Ruim veertigduizend Amerikanen zijn intussen in Vietnam gesneuveld. Dat is iets waarmee menige Ameri kaan zich nog heeft kunnen verzoe nen als het offer dat gebracht moest worden om in Vietnam op de bres te staan voor de vrijheid. Acceptabel was het voor hem misschien ook nog dat die strijd dan wel niet tot het beste eind gebracht kon worden, als het maar met ére gebeurde. De mo rele kater na het proces-Calley heeft velen overtuigd dat het zelfs niet meer mogelijk is met ere van de rampzalige Vietnamese oorlog af te komen. Of president Nixon tegen dergelijke gevoelens van walging in zelfs zijn programma van „geleide lijke losmaking uit zuidoost-Azië" - en dat zo kort na de flop in Laos - nog aan de Amerikanen kan verko pen lijkt zeer twijfelachtig. pelle a/d IJssel. Oosterland: 7/30 uur leesdienst. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Nieuwerkerk: 7.30 uur ïeesdienst. Bruinisse: 7 uur leesdienst; Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 7.30 uur de heer Van der Meer. Bruinisse: 7 uur leesdienst. Rooms-Kafcholieke Kerk R.K. Parochiekerk Zierikzee Goede Vrijdag: diensten om 14.45 en 20.00 uur; Paaszaterdag: 20.00 uur Paaswake; Pasen: 8.00 uur eucharistieviering, 10.00 uur plechtige hoogmis; Paasmaandag 10 uur eucharistie viering. Toeristenkerk Haamstede Paaszaterdag: 20.00 uur Paaswake. Pasen: 10.00 uur, eucharistieviering. Paasmaandag 10.00 uur, eucharistie viering. KERKNIEUWS Ger. Kerken Beroepen te Harderwijk: L. G. Pleijsant, Hilversum. Ger. Kerken Vrijgemaakt Beroepen te Scheveningen: R. Koolstra, Driebergen. Chr. Ger. Kerken Beroeepen te Rotterdam-W.: J. Keuning, Hamilton (Ont. Can.). Bedankt voor Kerkwerve: W. de Joode, Rotterdam-O. Vrije Evang. Gem. Bedankt voor Genk (Belg.): W. Kos, Hengelo (Vrije bapt. gem.). Ned. Herv. Kerk Beroepen te Zijpe-N.: kand. J. Se- ton, Utrecht; te Vlissingcn: H. P. Swets, Lunteren. Aangenomen naar Driesum: P. van de Heuvel, Hagestein. Bedankt voor Hengelot J. F. M. van Malssen, Schingen. Ger. Kerken Beroepen te Utrecht-N.: drs. H. .A. L. v. d. Linden, Bunnik. Aangenomen naar Amsterdam-Z. (studentenpredikant): S. de Lange, Deventer. „Het gele boekje van. Jezus Christus" LONDEN, 7-4. De Britse Katho- lieke „Vereniging van de Waarheid" is gekomen met een antwoord op het „Rode boekje van leider Mao" en wel met „Het gele boekje van Jezus Christus". Het boekje dat hetzelfde formaat heeft als de uitgave van Mao's ideeën is geschreven door een Benedictijner monnik en een priesterstudent. Volgens Tom Rittner, de secretaris van de vereniging, zijn de uitspraken van Jezus onder verschillende kop pen samengevoegd, gelijk aan de hoofdstukindeling van het rode boekje, zodat „De gedachten van Je zus kunnen worden toegepast op elk onderwerp en het betrokken pro bleem kan worden opgelost". SPORT VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I Afdeling Zeeland Zondagcompetitie Het programma voor a.s. maandag 12 april (2e Paasdag) luidt: le klasse: DFS I-Philippine I (14 u., N. Schot); Aardenburg I-Renesse I (14 u., W. J. Boeije); Luctor I-IJzen- dijke I; Lewedorpse Boys I-Hulster- loo I; Domburg I-Schoondijke I; Hoofdplaat I-RIA-W I. 2e klasse B: Renesse II-Dreischor I (14.30 u., L. J. Raas); Zeelandia ÏÏI- Zonnemaire I (14.30 u., G. B. de Jon- g p); Kwadendammè I-Luctor IvI; Middelburg IV-Robur I; Volharding I-Cortgene I. 3e klasse D: Zierikzee III-SVOWK I (14.30 u., J. P. van Wel); Dreischor II-Zonnemaire II (14.30 u., M. E. Tuinman); Robur li-Volharding II; Patrijzen II-Kwadendamme II. Zaterdagmiddagcompetitie Het programma voor a.s. zaterdag 10 april luidt: le klasse: MEVO I-Bevelanders I (16.15 u., J. L. de Koster); Wolfaarts- dijk I-Zaamslag I; 's Heer Arends- kerke I-Arnemuiden II. 2e klasse A: WIK I-Rillandia II (16.15 u., J. Beuns); SKNWK I-Bruse Boys I (16.15 u., L. Baaijens); Duive- land I-Borssele I (15 u., M. N. Krij ger); Yerseke II-Kruiningen I. 3e klasse A: Bruse Boys II-Kloe- tinge III (16.15 u., F. J. v. d. Hart); 's Heer Arendskerke II-DFS III (14.30 u., C. Westcjorp); Wolfaartsdijk II- Wissenkerke II. 4e klasse A: Brouwershaven II- Bevelanders II (15 u., P. v. d. Hulle); SKNWK II-WIK III (14.30 u., L. Juf fermans). Juniorencompetitie Groep A ITerneuzense Boys A I- Zierikzee A II (14.45 u., J. Baart); Wissenkerke A I-Steen A I; Middel burg A I-Terneuzen A I; Zeeland Sport A I-Vlissingen A I; Oostburg A I-Arnemuiden A I; HVV A I-Vo gelwaarde A I. Groep B X: Zierikzee B I-Renesse B I (14.30 u., J. P. van Wel); Bruse Boys B I-Dreischor B I (14.30 u., J. de Jonge); DFS B I-Brouwershaven B I (14.30 u., K. Baumann). Groep B XI: Zierikzee B 2-Zierik- zee B 3 (13.30 u., D. v. d. Wekken); MEVO B 2-Bruse Boys B 2 (14.30 u., Th. Sies). Pupillencompetitie VELDKORFBAL In de le klas van de veldkorfbal- competitie van de afdeling Zuid- West heeft All Ready het bij het be zoek aan nummer twee van de rang lijst Ondo niet kunnen klaren. Met 7-4 trokken de Zierikzeeënaars aan het kortste eind waardoor met nog vier wedstrijden voor de boeg het de gradatiegevaar nog niet is afgewend. Zuidwesters hield de leiding stevig in handen door thuis met 5-3 van Tjoba II te winnen. Rode lantaarn drager boekte bij het bezoek aan To go één kostbaar winstpuntje (3-3), terwijl Luctor in eigen omgeving met 5-3 de baas bleef over de reserves van Animo. 7 2 0 5 20-43 6 10 5 15-38 Tjoba III NO AD TOP Volharding Zaamslag Olympia II Zuidwesters Ondo Blauw Wit Tjoba Luctor Togo Animo II All Ready Swift III 13 11 2 0 88-40 24 13 9 2 2 76-61 20 5 5 2 49-49 15 6 0 6 63-55 12 4 1 6 42-51 9 3 2 6 41-47 8 3 2 7 38-53 8 3 I 8 50-61 7 1 3 8 39-67 5 12 12 11 11 12 12 12 In de 3e klas A nestelden de reser ves van All Ready zich nog wat ste viger op de 2e plaats van de rang lijst door op het sportpark Bannink met 2-0 van Stormvogels II te win nen. Olympia, dat de titel niet meer kan ontgaan, bleef in eigen omge ving met ruim verschil (14-3) de baas over Atlas. Olympia All Ready II Ondo II Seolto II Atlas II 9 9 O 0 75-17 18 9 5 13 31-22 11 10 4 1 5 38-55 9 6 3 0 3 20-29 6 7 2 0 5 28-43 4 48. Toen de jonge krijger zich met een ruk omwendde, staarde hij in het grijzende gelaat van Satarin, de heerser van Pareh, aan wiens macht zij nog slechts korte tijd geleden op wonderbaarlijke wijze ontsnapt waren. Reeds éénmaal had deze man Ta- mahia in zijn macht gehad en thans „Gij zijt verwonderd, mijn vriend, mij hier aan te treffen?" sprak Satarin grijn zend. terwijl hij langzaam naderbij kwam. „Ge zijt nog altijd dezelfde ontw?snis<lo jonge held van eertijds, zie ik", ging hij zalvend verder. „En toch zal deze onbe suisdheid u nog eens duur te staan komen, vrees ik!" Aram, die zich inmiddels van zijn eerste schrik hersteld had. maakte een beweging om zijn zwaard te grijpen, doch het scheen alsof Satarin zijn bedoeling raadde, want met een valse glimlach zei hij: „Neem ge rust uw wapen woer op, doch in uw eigen belong én in dat van do prinses, zon ik u sterk aanraden geen dolle dingen te doen. Gij waart, als ik het wel heb, van plan uw krachten te beproeven op deze draai ende bol hier? Gij dwaas! Kom hier, dan zal ik u tonen wat er zou gebeuren wan neer gij uw voornemen ten uitvoer bracht!" Aarzelend trad Aram naderbij, terwijl Sa tarin een hefboom overhaalde, waardoor een stuk van de stenen wand geruisloos Icrzijdc gleed. „Kijk en oordeel zelf", zei Satarin mot een triomfantelijk gebaar. Reeds 24 inschrijvingen ZIERIKZEE, 7-4. Na enige jaren verstoken te zijn geweest van schcolkorfbal wordt op zaterdag 15 mei a.s. op de terreinen van het sportpark Bannik te Zierikzee weer een schoolkorfbaldag gehouden. Het initl'tief is uitgegaan van de korf balvereniging „All-Ready" te Zierik zee terwijl het. toernooi gehouden wordt onder auspiciën van de K.N.K.B., afdeling Zuid-West. Er wordt deelgenomen door lage re- en scholen voor voortgezet onder wijs op Schouwen-Duiveland en tot nu toe hebben reeds 24 teams inge schreven. Men verwacht,, dat dit aantal nog zal stijgen. Het toernooi wordt mede georga niseerd, vanwege het feit dat is ge bleken dat op Schouwen-Duiveland de belangstelling voor korfbal achter uit gaat. Ruim 30 jaar geleden be stonden er bijvoorbeeld in Zierikzee drie flinke korfbalverenigingen en nu is er nog maar één. Toch is korf bal de tweede veldsport in Neder land en de enige in de wereld, die gemengd wordt beoefend. Ook op de scholen wordt er minder aan korfbal gedaan, zodat de meisjes en jongens weinig van deze tak van sport afwe ten. Tevoren zullen de leden van „All-Ready" op enkele zaterdagen de schoolteams enige spelkennis bij brengen. Prijzen Er zal worden gespeeld met acht tallen op pupillenvelden (geen mid denvak) volgens de geldende regle menten van de K.N.K.B. De ploegen worden ingedeeld in poules van vier en de winnaars van deze poules spe len een afvalcompetitie. Voor iedere poule zijn er door de Kon. Neder landse Korfbal Bond vier prijzen be schikbaar gesteld; voor de winnaars een beker en voor de andere drie teams een medaille. Voor de win- bnaars vande afvalcompetitie zijn er twee wisselbekers beschikbaar, één voor de basisscholen en één voor de scholen voor het voortgezet onder wijs. Ook voor de netste en spor tiefste ploeg is een beker beschik baar. Het is uiteraard de bedoeling om dit tournooi ieder jaar te orga niseren. Mochten er scholen zijn, die nog in willen schrijven het tournooi- sekretariaat is: De Vagerstraat 28, Zierikzee. NEW YORK. De componist Igor Strawinski is op 88-jarige leeftijd overleden, waarschijnlijk aan een hartaanval. Strawinski was al een jaar ziek. ZAALHANDBAL C 1- Groep 17: Brouwershaven WIK C 1; ZSC C I-DFS C 1. Groep 18: Zierikzee C 2-Zierikzee C 1; Bruse Boys C 1-SKNWK C 1. De wedstrijden voor de pupillen vangen aan om 10.15 uur. Stormvogels II Animo IV In de 3e klas B raakte het niet spelende NO AD de leiding kwijt aan Tjoba III dat op volharding een ove rigens benauwde 3-2 overwinning boekte. De beide zwakke broeders, Zaamslag en Olympia II, kwamen in het treffen tegen elkaar tot een 3-3 gelijk spel. 9 7 2 0 50-19 16 10 6 3 1 42-24 15 9 3 4 2 37-24 10 1133 5 41-31 9 8 116 21-42 3 9 117 20-71 3 ZIERIKZEE, 5-4. Het zaalhandbal seizoen 1970-1971 heeft voor de nog jonge handbalafdeling van de Zie- rikzeese vereniging Delta Sport een bijzonder succesvol verloop gehad. Zowel bij de dames als by de heren slaagden de eerste teams er in hun klasse in beslag op de kampioenstitel te leggen. De eindstanden zien er ais volgt uit: 2e klas (dames): Delta Sport Walcheren III GSC II EMM II DHC 3e klas (dames) Sport II met een gelijk aantal pun ten. Door de beslissingswedstrijd met 4-3 te winnen kon Schelde Sport be slag op de kampioenstitel leggen. 9 8 0 1 68-27 16 9 7 0 2 78-35 14 8 4 0 4 27-32 8 8 2 0 6 51-69 4 8 0 0 8 21-82 0 -8620 109- 44 14 5 12 96-67 II 49- 86 8 46- 44 7 51-210 0 8 4 0 4 8 3 14 8 0 0 8 Schelde Sport Zeeland Sport II Olympus III Delta Sport II DHC II 3e klas (heren): Ongeslagen, zonder een enkel ver- liespuntje slaagden de heren van Delta Sport erin de 3e klas beslag op het kampioenschap te leggen. Delta Sport Walcheren III In de 3e klas bij de dames eindig den Schelde Sport en Zeeland WIELRENNEN Volharding II 12 Marathon II 12 Olympus IV 12 Delta Sport II 12 Olympus V 12 12 12 0 12 10 0 6 0 5 1 5 0 2 2 0 262-123 24 2 227-113 20 6 135-165 12 6 126-164 11 7 117-154 10 8 118-188 0 1 11 79-177 1 AUTOSPORT Gezelligheidsritten M.A.C. „Sparta" Zoals ook het voorgaande jaar, gaat dit jaar M.A.C. Sparta ook weer een aantal gezelligheidsritten organise ren op Schouwen-Duiveland. De eer ste rit vindt plaats op maandag 12 april, 2e paasdag. Als eerste start plaats is gekozen Dreischor, bij res taurant „De Drie Schorren". Van hieruit kan men in de gemeente Brouwershaven weer volgens een opgegeven route, waarin enkele val len zijn opgesteld, een middag ge zellig uit zijn. De start vindt 14 uur plaats. Men kan inschrijven vanaf 13.30 uur bij de start. Er zijn interes sante prijzen beschikbaar voor de winnaars. ZIERIKZEE, 7-4. Door de vere nigde Nederlandse brouweryen Bre- da-Oranjeboom N.V. zal ook dit jaar weer een wielercompetitie voor ama teurs worden georganiseerd. In to taal zyn er voor de Breda Bier-com petitie 1971 acht streekklassementen. Per streek klasement zullen de 10 renners met het hoogst aantalpunten worden geklasseerd, in totaal dus 80 renners, .voor de finale wedstrijd welke te Hulst zal worden verreden. De prijzen voor de winnaars van de ze Breda Bier-competitie 1971 zijn resp.: f 500,—, f 350,—, f 250,—, f 200,— f 150,—, f 100,—, f 75,—, f 75,f 50,en f 50,—. Elke win naar van een klassement wedstrijd ontvangt verder een vaantje. Voor het streekklassement, in totaal elf wedstrijd, Midden-Zeeland zullen drie wedstrijden op Schouwen-Dui veland worden verreden. Te Zierik zee zal de eerste wedstrijd plaats vinden op 10-6, waarna te Renesse op 7-7 en te Brugh-Haamstede op 16-7. D.F.S. maakt goede kansen tegen Philipine Dreischor heeft de beste papieren in handen tegen Renesse Dreischor tegen Zon- ncmairc met gelyke kansen. VOETBAL K.N.V.B. A.s. maandag, 2e paasdag, kan Zierikzee beslap op de kampioenstitel leggen als het de uitwedstrijd tegen Koewacht tot een goed einde weet te brengen. Als de spelers van Zierikzee hun zenuwen wat de baas kunnen blijven moet het mogelijk zijn, de twee nog benodigde puntjes binnen te halen. Op een mis stap van Noormannen zal zeker niet gerekend moeten worden daar de thuiswedstrijd tegen hekkesluiter Oostburg voor hen wel niet veel pro blemen zal opleveren. Zeelandia moet in staat worden geacht om in het treffen met Hansweertse Boys het terreinvoordeel uit te buiten. Bier vliet is lang niet kansloos by Steen, terwijl Sluiskil baas in eigen huis kan blijven tegen Walcheren. Clinge en Corn. Boys zullen op het terrein van eerstgenoemde na aan elkaar zijn gewaagd. In de reserve 3e klas D staat er r>oor dc reserves van Zierik zee in de thuiswedstrijd tegen HVV '24 IJ veel op het spel. Als de spelers van dc thuisclub ernstig van plan zijn om het degradatiegevaar af te wenden, zal deze ontmoeting in ieder geval in winst moeten worden om gezet, daar het er anders maar don ker uit gaat zien. RCS II kan zich aan de leiding handhaven maar dan zal hel treffen tegen Breskens II in winst moeten worden omgezet. Mid delburg III, ook nog in de gevaren- zóne. maakt in eigen omgeving te gen Goes II wel een kansje op een puntenverdeling. Vlissingen IJl komt nis favoriet binnen de lijnen in het plaatselijk treffen met Zeeland Sport II. AFD. ZEELAND. ZONDAGCOM PETITIE. In de le klas gaat DFS het in de Westhoek met goede winstkan sen tegen Philippine opnemen. Voor heel wat grotere problemen staat Re nesse in de uitwedstrijd tegen Aar denburg, waar de thuisclub er weinig voor zal voelen haar kampioenskan sen te verspelen. Domburg kan baas in eigen huis blijven legen Schoon- dijke. Lewedorpse Boys, ook nog in gevaar, geven wij tegen Hulsterloo de beste kansen. Weinig krachtsver schil verwachten wij bij het belang rijke treffen tussen Hoofdplaat en RIA-W, terwijl ook Luctor en IJzen- dijke elkaar niet veel zullen ontlo pen. In de 2e klas B heeft Dreischor bij het bezoek aan Renesse II de bes te papieren in handen. Zonnemaire gaat op bezoek bij Zeelandia III waar de rood-gelen zeker op hun tellen zullen moeten passen. Cortgene moet bij Volharding '32 winst kunnen boe ken, terwijl Robur de uitwedstrijd legen Middelburg IV wel tot een goed einde kan brengen. Luctor II is ze ker niet geheel kayisloos b\j het be zoek aan Kwadendamme. In de 3e klas D maakt SVOWK bij Zierikzee III wel een kansje op een puntenver deling, Bij het treffen tussen de re serves van Dreischor en Zonnemaire zou het terreinvoordeel wel eens de doorslag kunnen geven. Patrijzen II zal wel niet veel moeite met Kwa dendamme II hebben, terwijl Robur II er in de ontmoeting tegen Volhar ding '32 II wel in zal slagen de punt jes in Goes te houden.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 5