GERINGELOOR IN BRUSSEL Ik heb al lang gemerkt dat 't allerbeste niet 't allerduurste hoeft te zijn. O zo. i BLIK DOOR HET WERELD „Links-affers" voor liet Kantongerecht te Zierikzee Advertentie In Brussel wordt voor de derde keer onderhandeld over Engelands toetreding tot de E.E.G. En het lijkt erop of het weer net zo gaat als bij de vorige gelegenheden: een Frans veto. Of was het maar een veto, dat zou een massa moeite besparen; - wat Parijs nu doet is het gesprek zo moeilijk mogelijk maken zodat de kans van slagen almaar geringer wordt. De verrassing was vooral dat Parijs erop staat voor toetreding van Engeland ook diepgaand te overleg gen over de rol van het pond ster ling. Het pond vervult namelijk niet alleen de rol van Brits betaalmiddel, maar dient ook als wereldvaluta - als zodanig is het met de dollar een pilaar van het internationale mone taire stelsel. Al enige malen hebben deomstandigheden ertoe geleid dat die funktie het pond in moeilijkhe den bracht, zg het dat door maatre gelen van de direkteuren der natio nale banken van rijkere landen - de club van Bazel, waaraan Frankrijk uiteraard niet meedeed - de gevaren lang zo groot niet meer zijn. In 1967 baseerde de Gaidle zijn veto op deze dubbelrol van het pond. Dat was echter niet zozeer omdat hij bang ivas dat de E.E.G. er last mee zou krijgen als Engeland lid werd en het pond nog internationale reserve-va- lutawas, maar meer omdat hij die rol van het pond zag als een infame manier om de dollar een overheer sende rol te laten behouden in de in ternationale geldwereld. De Gaidle vocht graag tegen de unfairepositie van de dollar, ook al kreeg hij daar de bankwereld niet bij mee. In dit opzicht althans lijkt Pompidou een goede leerling van zijn voorganger. Niet dat de kwestie van geen belang is: de E.E.G. heeft er mee te maken als iets met de valuta van zijn leden gebeurt, dat geldt voor de Franse frank net zo goed. Maar het is niet van zo'n belang dat dit eerst geregeld dient te worden, voor al niet omdat de zes intern op het zelfde vlak ook nogal wat onafge werkte zaken hebben liggen. Daarbij komt de kwestie van de suiker uit het Gemenebest - een^zaak van weinig belang, omgerekend in ponden, franken of guldens. Maar Frankrijk weigert in deze soepel te zijn, waarbij dit overigens niet gaat om een Brits belang maar een van de Caraibische eilanden, de suiker verbouwers. Een dergelijke, kwestie, van nauwelijks grotere importantie, speelt met enige exportartikelen van Australië en Nieuw-Zeeland met na me het schapenvlees. Ook iets dat in wezen te onbelangrijk is om het ge sprek op te laten stranden. Maar de Fransen tillen er overdreven zwaar aan. Natuurlijk gaat het niet aan om de Britten alleen maar te zien als de arme stakkers. Hun idee om voorlo pig maar drie procent bij te dragen in het budget van de E.E.G. is na tuurlijk absurd, maar onderhandelen is nu eenmaal een kwestie van loven en bieden, waarbij ieder probeert er met het laagste bod het meeste uit te halen. Overieens is het onderhandelen in Brussel bij lange niet alleen een zaak waarover de Britse premier Heath zorgen mag hebben - hij moet een eventuele overeenkomst ook nog aan de Britten zien te verkopen die on geveer twee tegen een deelneming aan de E.E.G. afwijzen, voornamelijk omdat de levensmiddelen duurder zullen worden. De hoofdzaak is dat Europa voor zijn eigen kansen in de toekomst er behoefte aan heeft een grote markt te vormen die zijn in dustrie een basis geeft die opgewas sen is tegen die van de V.S. met een enorme thuismarkt, tegen Japan met Azië als een bijna gemonopoliseerde markt en de Sow jet-Unie met de ro de wereld als markt. Dat is op den duur het belangrijkst al spreekt het voorlopig meer de economen aan dan lde bevolkingen - iets wdt doei wen sen dat er weer eens politici waren die Europese zaken uit het nare ge hakketak van nu konden halen en er een ideële geestdrift aan konden meegeven. Maar zoals het nu is zijn de Fran se vertragings- en traineringstaktie- ken niet alleen onaangenaam voor de Britten, maar evenzeer voor de overige E.E.G.-leden. En het is be schamend om te zien hoe na zoveel jaar de overige vijf zich nog steeds laten ringeloren door de op hun kort zichtig eigenbelang zich verkijkende Fransen. TWEEDE KAMER Herziening eehtscheidingswet DEN HAAG, 24-3, Het wetsonl- werp tot herziening van het echt scheidingsrecht is door de Tweede Kamer goedgekeurd. Bij de eindstemming kregen de fracties van ARP, SGP, de groep- Harmsen, GPV en de fractie van de Boerenpartij met uitzondering van de heer Verlaan aantekening te hebben tegengestemd. De AR-fractie kon haar stem niet aan het wetsontwerp geven vanwege de aanvaarding van het amendement van Schaik (KVP), waardoor de mi nimum-termijn van zes maanden voor de echtscheidingsprocedure zal komen te vervallen. Te goeder trouw fiets kopen van dief DEN HAAG, 24-3. Wie te goeder trouw van een diefstal een fiets koopt loopt onder het huidige risico dat de bestolen eigenaar het rijwiel nog drie jaar kan terugeisen. Minis ter Polak (justitie) heeft nu bij de Tweede Kamer ruim 12 jaar na het voorlopig verslag een gewijzigd ont werp voor het derde boek van het Burgerlijk wetboek ingediend, waarin dit onder meer wordt veran derd: wie te goeder trouw een roe rende zaak (of een recht aan toon der of order) van een onbevoegde verkrijgt, wordt tegenover iedereen als eigenaar beschermd, ook tegen over de oorspronkelijke eigenaar. Daar staat tegenover dat de oor spronkelijke eigenaar volgens het ontwerp vaniedere verkrijger te gceder trouw kan eisen dat deze de zaak teruggeeft tegen vergoeding van de door hem betaalde of toege zegde koopprijs ,of een andere vorm van vergoeding die de verkrijger voor de roerende zaak had betaald). Pseudo-vcrrckijkcr verraadt „alles" Veel belangstelling voor testwagen Veilig Verkeer HAAMSTEDE. 23-3 Talrijke au tomobilisten heben dinsdag gebruik gemaakt van de mogelijkheden die de testwagen van Veilig Verkeer Ne derland biedt. In het kleine hokje is menig oeg op gezichtsvermogen na gekeken en velen kunnen er hun conclusies uit trekken. Dat is ook juist dc bedoeling van Veilig Verkeer want indien resul taten niet zo best zijn. is een gang naar de oogarts beslist op zijn plaats. Intussen wol ingenieus be dacht door dc heren van Veilig Ver keer want een pseudo-vcrrckijker verraadt de examinator alles wal er met het oog aan dc hand is, ge zichtsveld. oogstand, gezichtsscherp te. diepte waarneming, kleurenon- derscheiding en een ander instru- (Foto: Zicrikzeesche Nieuwsbode). ment alles over verblinding en de aanpassing daaraan. Gaspedaal en rem zijn voldoende om het rcaktie- vermogen te testen. Het groene test- papier zegt na afloop alles en na een juist bestudering der cijfers weet men waar men aan toe is. Veilig Verkeer Nederland beschikt slechts over één dergelijke wagen, die in ongeveer een jaar de meeste provincies afrijdt. Dagelijks kunnen 65 testen afgelegd worden en dc deelnemers aan de testmogelijkheid komen voort uit alle leeftijden. Een bestuurslid der plaatselijke afdeling van Veilig Verkeer is mede aanwe zig en zorgt voor de inschrijving als lid. indien de deelnemer dal nog niet is. Een test die enorm gewaardeerd wordt en die ook van hogerhand veel steun ondervindt. Dobbelman.,. als u gewoon bijzonder goed wit en kleur wilt wassen... 6,15 i ZIERIKZEE, 23-3. Voor de zitting van het kantongerecht Zierikzee be stond woensdagmorgen een meer dan gebruikelijke belangstelling door de aanwezigheid van de leerlingen van een HAVO-klas' van de Rijks scholengemeenschap „Prof. Zeeman" onder leiding van mr. K. A. Keuning die na afloop van de zitting door kantonrechter rar. A. Veenhoven een toelichting kregen op dc tijdens deze strafzitting behandelde zaken. De zitting werd geopend met de zaak tegen W. A. M. uit Zierikzee, die terecht stond wegens overtreding van art. 46 van het R.V.V. en dat be tekende in dit geval dat de verdach te op de Heuvelsweg, ter hoogte van, de Oudeweg bij Zierikzee, met zijn auto linksafgeslagen was op het moment dat hij door een andere automobilist reeds zo dicht links ge naderd was dat een botsing wel vol gen moest. Spoken in Sandringham LONDEN, 24-3. 'In Sandring ham, één van de buitenver blijven van de Britse konink lijke familie, spookt het. Dit beweert althans de voorzitter van de Londense „Spookclub", Peter Underwood, in een gids, waarin 226 door spoken be zochte kastelen en andere ge bouwen worden beschreven. Volgens Underwood worden in Sandringham op de gangen vaak stappen gehoord, zonder dal er iemand te zien is. Ver der ivorden op geheimzinnige wijze lakens en dekens van bedden afgetrokken. In één der 300 vertrekken - gelukkig voor de koninklijke familie i?i de dienstafdeling - zou een „zwaar ademen" te horen zijn. Tenslotte zou het ook zijn voorgekomen, dat kerstkaarten verdwenen om op een andere plaats weer op te duiken. Het slot. van de graaf van Strath- more, een neef van koningin Elizabeth, heeft weer een an dere atractie. Daar kan men het schudden van dobbelste nen horen, zonder dat er iets te zien is. Jongetje dooil door verkeerde medicijnen AMSTERDAM, 24-3. Blijkens een mededeling van de politie heeft de 5-jarige Wouter Eijsvogel een medi cijn van verkeerde samenstelling toegediend gekregen en ook zijn vier jarig zusje Monique. Beide kinderen hadden griep. Het miesje werd op genomen in het O.L.V.-Gasthuis en is buiten levensgevaar. Haar behoud is geweest dat zij na het innemen van de poeders ging braken. Het jongetje is overleden. Tegen de 30- jarige apothekersassistent die de berekeningsfout maakte, is proces verbaal opgemaakt. Hij kon hel niet aanzien GENEVE, 24-3. Een 43-jarige vluchteling uit Polen heeft op een aulo-lentoonstelling in Genève twee luxe personenwagens met een hou weel bewerkt, waardoor een schade ontstond van naar schatting tiendui zenden guldens. Volgens ooggetuigen haalde de man een houweel uil een tas en be gon daarmee te slaan op de motor kappen van een Rolls Roycc en een Mercedes. „Het spijt me. maar ik moest het doen", zo had hij gezegd, „ik ben be reid er voor de gevangenis in te gaan." liet had hem bijzonder geërgerd dat iemand wel ruim 60.000 gulden kon uitgeven voor een auto, terwijl do politieke vluchtelingen in grote ellende leven. De man, tviens naam door dc poli tie niet onthuld is, woont sinds 1961 in Oostenrijk. PARIJS. De afgevaardigden van Noord-Vielnam en de voorlopige re volutionaire regering van Zuid-Viet- nam bij de vredesconferentie in Pa rijs hebben besloten uil protest te gen de Amerikaanse luchtaanvallen op Noordvietnamccs gebied de ple naire bijeenkomst van donderdag te boycotten. De officier van justitie, mr. J. A. Blok, sprak in zijn requisitoir van een „links-affer" en wees op de drie uiterst belangrijke verplichtingen van de automobilist bij het afslaan naar links: voorsorteren, richting aange ven en in de spiegel kijken. Volgens mr. Blok stond het wel vast dat M. met name de laatste verplichting niet was nagekomen: in ieder geval had hij de doorgang voor het nade rende verkeer moeten vrijlaten. De officier eiste een boete van f 60 of 6 dagen. De kantom-echter wilde ech ter rekening houden met de grote schade, ontstaan als gevolg van de botsing en veroordeelde M. tot f 30 of 2 dagen. Sleutelaar O. B. v. d. H. uit Zonnemaire be titelde zichzelf als een „sleutelaar" aan oude auto's, maar dat neemt niet weg dat de resultaten van zijn tech nische vrijetijdsbesteding niet aan de eisen voldeden. Op 3 oktober van het vorig jaar reed hij een „gesleuteld" oud beestje - gekocht voor f 30 - te Zonnemaire van de openbare weg een sloot in. De officier vond het vooral een ernstige zaak omdat v. d. H. op dat moment nog niet in het bezit was van een rijbewijs. Hij vor derde een geldboete van f 100 of 10 dagen voor het rijden zonder rijbe wijs, nog eens f 100 voor het ongeval en onttrekking aan het verkeer van de auto. De kantonrechter vond het optreden van de verdachte een „ge vaarlijke manier van doen", omdat hij niet verzekerd was en de wagen tal van technische gebreken ver toonde. Uitspraak: een boete van f 100, een boete van f 75, en onttrek king aan hét verkeer van de auto. Proefdraaien De Thoolse beroepsvisser P. C. K. was in moeilijkheden gekomen met de gemeente Bruinisse toen hij - zon der vergunning van de havenmees ter - in de Bruse haven de motor boot Th. 42 had gemeerd om daarna, in de late avonduren, bijna twee ui-en lang, de gereviseerde scheeps motor te laten proefdraaien. Latei- was gebleken dat, waarschijnlijk als gevolg van het proefdraaien, schade was ontstaan aan beschoeiing en ha- venzate. Vast stond dat een gat was ontstaan van flinke afmetingen, dat er voordien niet geweest was. De kantonrechter constateerde dat het niet verstandig is om in een haven als te Bruinisse een motor te laten proefdraaien. De verdachte meende dat het niet bewezen is dat het gat een gevolg was van het draaien van de motor. De officier: het is toch wel zeer waarschijnlijk, want er is ten slotte langdurig gedraaid. De eis was f 50 voor het proefdraaien en nog eens f 20 omdat K. geen toestem ming had te meren en zijn schip bo vendien langer was dan de toege stane afmetingen. Uitspraak: f 85 boete in totaal. Ontslag: van rechtsvervolging De officier vroeg ontslag van rechtsvervolging tegen J. van I. te Eikerzee, die op de provinciale weg te Kerkwerve, rijdend met een vrachtwagen, bij linksafslaan de doorgang niet vrijgelaten zou heb ben voor een dicht links genaderde auto. De officier concludeerde tot ontslag van rechtsvervolging omdat Van I. de weg naar links reeds half was ingedraaid, toen de ander plot seling was genaderd. Als chauffeur kon Van I. op dat moment redelij kerwijs niets meer doen om een bot sing te voorkomen. De kantonrech ter sloot zich aan bij de mening van de officier: uitspraak conform. (De bestuurder van de achterop gekomen auto, v. d. B., werd bij verstek, con form de eis, veroordeeld tot f 50 of 3 dagen). 'Toen P. J. R. te Nieuwcrkerk op een kruising in zijn woonplaats niet op de juiste wijze voorrang verleen de aan een auto en krachtig moest afremmen om ongelukken te voor- Braad verwoestte ges tichts-wasserij ERMELO. 24-3. Dc wasserij van het hcropvoedingsgesticht „Groot Emaus" in Ermclo. die ook een vier tal andere inrichtingen bediende, is door een uitslaande brand verloren gegaan. De 300 kinderen, die in ..Groot Emaus" onderdak vinden, zijn allen ongedeerd, negentien meisjes uit het direct aan de wasserij gren zende paviljoen vijf zijn tijdig gered, en nu in een school ondergebracht. Circa tien ton wasgoed en dc droogafdeling met centrifuges en an dere apparatuur zijn volledig uitge brand. De wasmachines op de bene denverdieping hebben wellicht alleen flinke waterschade. Een wasserij uit Loencn heeft inmiddels aangeboden per week tien tot vijftien duizend kilo wasgoed van de gedupeerde in richtingen tc reinigen. komen reageerde de betrokken auto bestuurder nog al heftig :hij achter volgde R. door het hele dorp, zelfs tot in zijn tuin, om hem duidelijk te maken van een dergelijk weggebruik niet gediend te zijn. De officier eiste een boete van f 20 of 2 dagen. De kantonrechter verklaarde R. schul dig, maar zonder toepassing van straf. „Verpakking" De Oosterlander M. H. D. had over rijksweg 18 in zijn auto een lucht buks vervoerd, ve,rpakt in een de ken op de achterbank. Mr. Blok was van mening dat deze verpakking geen garantie vormde dat er onder weg niet met het wapen geschoten zou worden. Hij eiste verbeurdver- klax-ing van de buks en een boete van f 20 of 2 dagen. Uitspraak: een boete van f 10 of 1 dag en teruggave van de buks aan de eigenaar, een en ander met een nadrukkelijke waar schuwing om niet met het wapen - zonder „garantie"-verpakking - op de openbare weg te komen. Conform de eis werd W. S. uit Rotterdam veroordeeld tot f 40 of 4 dagen, omdat hij op rijksweg 18 een auto met aanhangwagentje had in gehaald die links wilde afslaan en duidelijk richting had aangegeven. Eveneens conform de eis van de officier veroordeelde de kantonrech ter J. C. v. d. V. te Kerkwerve tot f 30 of 3 dagen omdat hij - een for mele overtreding - -een werknemer had laten rijden over de provinciale weg met een landbouwtrekker-bie tenrooier-combinatie welke breder was dan de maximaal toegestane breedte. S. W. uit Haamstede had op de provinciale weg bij Zierikzee een in- haalverbod genegeerd en dat kwam hem te staan op f 25 of 2 dagen. De eis was f 50 of 4' dagen. Wat biedt de BEELDBUIS? VRIJDAG 26 MAART. NED. I. Het uur van de Evangeli sche Omroep, dat komt als de Fabel en het nieuws zijn geweest, brengt een geheel nieuw soort programma van deze omroep. Rechtstreeks uit de Meerpaal in Dronten wordt nl. een liefdadigheidsactie uitgezonden. De E.O. hoopt dat Op gezette tijden te doen. Het geld dat zij hoopt in te za melen is voor de blindeninrichting Sonneheerdt in Ermelo. We krijgen een film te zien over het werk van de jubilerende vereniging die dit te huis exploiteert en vervolgens tre den in een ongedwongen sfeer op de Freedom Singers, Judy McKenzie, the Holy Sound en Jan van Weelden op het magic organ. Na liet journaal de AVRO weekendfilm, getiteld: Drie is teveel. Het is niet het dolle ver haal waarmee Joop Doderer al eens op het scherm is geweest, maar een Amerikaanse klucht. De hoofdper soon is een rijke meneer met een mooie vrouw. Ze zijn pas getrouwd als mevrouw verongelukt. De meneer neemt een nieuive echtgenote en ze zijn dolgelukkig totdat de oorspron kelijke mevrouw terugkeert. Ze was - zoals in een film kan - niet dood maar gewond en meldt zich. De me neer gaat dan met twee vrouwen door het leven, hetgeen xiiteraard soms ingewikkelde situaties doet ont staan. Willem Duys kent andere pro blemen die hij als dc film afgelopen is Voor de vuist weg behandelt. Daarna nog het laatste nieuws en een reportage van de ijshockeywed- strijd Zweden-Rusland. NED. II. Tot acht uur de fabel, het journaal, de rubriek Ter Visie met verkiezings- en ander politiek nieuws en van de KRO Kopduel, uiaarvoor Theo Koomev ook nu nog geen schaatsers heeft uitgenodigd. Dc te genstanders zijn ditmaal de oud- turnkampioene Ans Moen-Heerschop en de zwemster Coby Ruler. Dat duurt tot het 2e journaal, waarna de KRO op dc, -Amerikaanse toergaat. Een bijzondere show: Harry Bela- fonte en Lena Horn zingen een reeks van prachtige stukken en reken maar dat zc dat kunnen. Vijftig minuten voor de grootmeester van de calypso, die al jaren zijn eigen produktie- maatschappij heeft en zijn werk ook heeft gemaakt van het ontdekken van talloze sterren als biji>. Miriam Makeba. Lena Horn hoefde hij al niet meer tc ontdekken, want ze zingt nog langer don Harry zelf. Na dc vrijdagse uitzending van Brandpunt komen de Wrekers in actie. Het gaal in deze aflevering om een las die be stemd is voor een spion. Een tas met inlichtingen, veel geld en zelfs een bom als inhoud. De Wrekers op zoek en dat betekent een heleboel drukte. En gevaar. Riskanlc Kerk sluit het KRO-prngramma af. VRIJDAG 26 MAART. NF.D. 1: IR.43 FabeltjeskrantIR.36 Jovrnaol; 19.05 Aandacht voor Sov- NED. I. Vrijdag 26 maart, 21.35 uur: Voor de vuist weg. Presentator: Wil lem Duys. neheerdt; 20.00 Journaal20.20 Week endfilm; 21.35 Voor de vuist weg; 22.45 Journaal. NED. II: 18.45 Fabeltjeskrant; 18.55 Journaal; 19.05 Ter visie19.30 Kop duel; 20.00 Journaal; 20.20 Harry en Lena; 21.10 Brandpunt; 21.35 De wre kers; 22.25 Riskante Kerk; 22.55 Jour naal. ZATERDAG 27 MAART. NED. I. In het middagprogramma voor de kinderen Kijkkast en Rodeo waarin ditmaal diverse opmerkelijke talenten te bespeuren zijn. Het avond programma begint met de fabel en het journaal en tot het journaal van acht uur houdt Swiebertje ons bezig met zijn streken en grappen. „Zo'n onfatsoenlijk mannetje", is de onder titel van dit verhaal waarin Brom- snoer op de lollige toer gaal enSwieb er ter gelegenheid van de ëerste april tussen neemt. Swieb neemt wraak en dan blijkt dat Brom niet zoveel gevoel voor humor heeft. Zelfs de burgemeester komt er xian ie pas. Na het journaal Zeskamp Sport, ditmaal uitde Martinihal te Groningen. Linne staat nog steeds bovenaan. In de re-- gels vanhet spel beleeft Dan Farrell een avontuur onder de titel „Het schot in het duister". Dat wordt ge lost door een zeer mooie juffrouw die op haar rijke echtgenoot schiet. Ze zegt dat ze dacht met een inbreker te maken te hebben, maar getuigen verklaren dat zij haar man al meer bedreigde. Dan gelooft het meisje en zet zich er helemaal voor in. Hier en Nu en de zaterdagavonzang die dit maal uil de Grote Kerk te Goes komt besluiten de avond. NED. II. Na de fabel en het jour naal een nieuw avontuur met Arnie. Arnie komt thuis met een nieuw overhemd dat zijn secretaresse voor hem heeft gekocht omdat ze vond dat hij er niet netjes genoeg uitzag. Dat vindt Amies vrouw niet zo erg leuk. Aangezien jaloezie toch al een moeilijke zaak is. krijgt Arnie het zwaar tc verdur.cn. Koning Klant vult de tijd tot het journaal van acht uur en na het journaal een afleve ring van The Virginian. Een ex-ge vangene gaat naar Medicine Bow om af te rekenen met Rondy die volgens hem de getuigenis aflegde uwardoor hij in de gevangenis terecht kwam. Randy vindt dc zus van deze man erg aardig en probeert tot een verge lijk te komen. Zijn familie denkt er echter anders over en ze zijn dan ook naar het stadje gekomen om Randy tc beschermen. Na achter het nieuws gaan we X. zoeken. „Een schot in dc roos" heet het verhaal. Het schol op de kermis te Hoensbroek was inder daad raak. Het trof rooic Ficjjc. een dame uit het rosse leven van Maas tricht. Ze was het laatst gesignaleerd met een man die op weg naar hel buitenland kon worden aangehouden. Maarer zijn natuurlijk nog meer verdachten. Uit vijf verdachten moe ien Letty Kosterman en Herman Stok dc dader aanwijzen. Tot slot van dc jivond het komisch satirisch programma van d<> BBC Monthy Pytons circus. ZATERDAG 27 MAART. NED. 1: 16.00 Journaal; 16.02 Ro deo; 16.50 Kijkkast; 18.45 Fabeltjes krant; 18.55 Journaal; 19.05 Swieber tje; 20.00 Journaal; 20.20 Zeskamp: 21.35 Schot in het dwisfer (speel film); 22.45 Hier en nu; 23.10 Za terdagavondzang; 23.20 Journaal; 23.25 IJshockey. NED. II: 18.45 Fabeltjeskrant; 18.55 Journaal; 19 05 Arnie: 19.30 Koning Klant; 20.00 Journaal; 20.20 The Vir- ninian: 21.35 Achter hel nieuws; 22.00 lk zoek X: 22.50 Monty Pytons vlie gend clrctis.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 4