ITALIANO AGENDA Meer dan de helft van de Tholense Ontsluitingsweg rond Zierikzee blijft de aandacht houden bevolking tegen gemeentelijke herindeling Landbouwministers niet erg opgeschoten Europese landbouworganisaties protesteerden in Brussel Aardgasverbruik overtrof verwachtingen Gemeenteraad Zierikzee Laan van St. Hilaire geldt als bebouwde kom (50 km) ZIERIKZEE, 22-3. „Nogmaals wil ik even stilstaan by de onvergeteiyke installatievergadering van vorige week en dan nu deze vergadering. In de afgelopen dagen heb ik my al enigszins op de hoogte kunnen stellen, maar ik zal nog wel eens links en rechts naar de wethouders moeten zien". Aldus burgemeester Th. H. de Meester op de maandagavond gehouden vergadering van de gemeenteraad, die een niet al te lastige „inschiet"-agenda had en waarin de nieuwe voorzitter zich deed kennen, als een geroutineerd leiding gever, die men (ook heel gelukkig voor de pers) in alle hoeken van de raads zaal goed kan verstaan. Tot de door de voorzitter bestu deerde stukken behoorde het Regle ment van Orde, dat uit 1909 blijkt te stammen. Het is nog wel goed bruik baar, maar hier en daar zal het toch eens op de helling moeten, aldus de heer De Meester, die overigens hoop te dat het reglement niet te vaak formeel behoeft te worden gehan teerd. Naar aanleiding van de notulen der vorige vergadering informeerde de heer Simmers aanvullend naar een brief, gezonden aan het college van b. en w., voorzien van de hand tekeningen van de bewoners van de Nieuwe Haven en de Hoofdpoort- straat, met betrekking tot het ver vuilende en voor de huizen zeer schadelijke zandtransport. Deze zaak gaat thans de aandacht krijgen. Er is een regel, dat in de vakantie periode niet mag worden gereden, maar in augustus is weer een perio de van zandtransport te verwachten. Wethouder Bij de Vaate erkende dat het „zoals het geweest is, fout is geweest". De zaak dient nu eerst be keken te worden in de Commissie voor Publieke werken en met de Ha venmeester. Om het echt heel anders te gaan doen, zijn echter nogal be dragen gemoeid. De heer Becu ge loofde dat alles in de besteksbepalin gen kan worden opgevangen. Dc muziektent De heer Van Kessel had verwacht op de agenda een voorstel aan te treffen inzake de muziektent. De voorzitter zei dat nog aanvullende rapporten worden verwacht. De zaak is wat emotioneler komen te liggen door publieke reacties en het is zaak enige voorzichtigheid te betrachten. B. en w. moeten zich nader oriënte ren of er een voorstel komt tot al of niet afbreken. De zaak moet nog een vergadering wachten, totdat voldoen de technische gegevens binnen zijn. De „oude-kaart-weg"-verbinding Zeelandbrug-bouwplan West-(aan- sluitend) Schouwen, waarover een vorige maal zoveel te doen was, kwam opnieuw ter sprake. Dc heer De Moor was toch wat ongerust over de toekomst in dit opzicht. Hij dacht aan de toekomstige verkeer-aantrek- kende jachthaven, een parkeerter rein, het toenemend verkeer en de gevaarlijker geworden Laan van St. Hilaire. Op den duur zal er toch een andere uitgangsweg (rondweg) voor Zierikzee moeten komen. Bespreking Wethouder Linders merkte op dat zijn standpunt en dat van zijn col lega-wethouder wat uiteenloopt. Het is nog niet te overzien met die weg; er zou een parkeergelegenheid bij de molen kunnen komen (dit - nemen we aan - moet toch wel een vergis sing zijn, want Havendijk, molen en Bolwerk komen optimaal in aanmer king voor de rubriek „beschermd stadsgezicht". Red.) en in het alge meen moet zo'n (die) weg in zijn to taliteit worden bekeken. Wat wet houder Bij de Vaate betreft, gaat het alleen om de datum van uitvoering. Betrokkene zei dat een dergelijke ontsluitingsweg vele tonnen zou kos ten. Hij ligt niet in een bestemmings plan en de gemeente heeft er het geld niet voor. Wethouder Linders wilde de zaak bestudeerd zien, gelet op de slechte aansluiting op de Laan van St. Hi laire, die steeds drukker wordt. De voorzitter zei dat de zaak zal worden opgenomen met de stedebouwkundi- ge en besproken zowel in het college en in de commissie bestemmings plannen. Aankoop pand De raad besloot tot aankoop van het pand Meelstraat 13, dat gaat die nen als uitbreiding van het gemeen temuseum. Mevrouw Beije toonde zich blij met deze aankoop. De heer Van Kessel vroeg naar de tóestand van het gebouw, dat gekocht wordt van de heren J. Schot B.W.zn en W. C. Schot B.W.zn en f 17.000 gaat kos ten. De kwaliteit van het pand maakt de aankoop verantwoord. De voorzitter merkte op dat de ruimte toch nog nodig zal zijn, ook al wordt in de toekomst de permanente vis- serijtentoonstelling ingericht in de Noord Havenpoort. Het pakhuis bestaat uit drie lagen die gereduceerd kunnen worden tot twee. Het door de directeur P. W. uitge brachte rapport is gunstig. De voor zitter wees er op dat - afgezien van de akute ruimtebehoefte - de aan koop gunstig is voor de gehele om geving van het stadhuis. Ten aanzien van permanente opslag wilde hij nog geen bindende uitspraak doen. Het zou b.v. wel kunnen dat er in de toe komst kantoorruimte in wordt inge richt. De heer Van den Doel wilde de lelijke letters verwijderd zien voor het begin van het vakantieseizoen en het pand zou voor die tijd ook een verfje moeten hebben. De wethouder van P. W. kon niet beloven of dat tijdig lukt. Onbewoonbaar verklaring De heer J. R. H. Scheele te Goes krijgt voorkeursrecht voor een kavel grond, gelegen aan de Caustraat. De heer S. wil de kavel aankopen tegen de uitgifteprijs van f 28,per m-, exclusief B.T.W. Het pand Wevers- hoek 41 verkeert in zeer slechte toe stand en werd - na rapport van P.W. - onbewoonbaar verklaard. De heer Sprengelmeijer wilde pleiten voor grotere bescherming van de eigena ren. Als men scherp gaat controle- Bromfietser verdronken STOLWIJK, 22-3. In de Zuidhol landse gemeente Stolwijk is de 17-ja- rige Herman Verbeek uit Gouda op onverklaarbare wijze met zijn brom fiets tegen een boom gebotst en in bewusteloze toestand ten gevolge van een opgelopen schedelbasisfrac- tuur in het water terechtgekomen en verdronken. BRUSSEL, 22-3. De ministers van landbouw van de zes Euromarktlan- den, die maandag opnieuw bespre kingen zyn begonnen over de struc tuur- en prysvoorstellen van de Eu ropese Commissie waren halverwege de avond nog niet erg ver gekomen. De onderhandelingen zgn nog nau- weiyks begonnen, zo verklaarde dc Nederlandse minister Lardinois. Wat men bereikt had -was bijzon der weinig en het kwam op het vol gende neer: Frankrijk, België en Luxemburg hadden zich op het standpunt gesteld dat vooral wat be treft de vlees- en melkprijzen wat meer gedaan moest worden dan de commissie heeft voorgesteld en Ne derland en Duitsland hadden vooral aangedrongen op forse prijsverho gingen voor de granen. ren, kan men de halve stad wel af keuren. Hij wilde trouwens weten of de ambtenaren van de gemeente der gelijke panden „opsporen". Wethou der Bij de Vaate zei dat voorheen grotere soepelheid kon worden be tracht; hetgeen anders wordt door het grotere woningbestand. De voor zitter wees er op dat eventuele klachten vaak „via de achterdeur" worden bekend gemaakt, om het te maskeren tegenover de eigenaars. De heer De Moor kreeg de mededeling dat bewoners van onbewoonbare huizen, binnen zes maanden een nieuw huis krijgen. De gemeente geeft het recht van eerste hypotheek aan de staat van de door de staat aan de gemeente verleende subsidies op de aankoop en verbouw van de zaal aan de staat tot een bedrag van f 500.000. De voorzitter merkte op dat het ministe rie zekerheid wil hebben over de si tuatie en een vinger in de pap wil houden. Subsidie S.C.Z. De raad besloot op de begroting een bedrag van f 1,per inwoner uit te trekken voor de Stichting Cul tuurspreiding Zeeland. De weerslag van dit besluit zal eerst blijken in de begroting 1972. In de begroting '71 is een bedrag geraamd van f 6.025. De heer Den Boer vond het gelukkig dat ook de andere gemeenten in de regio voor dit doel f 1,uittrekken. De heer Sprengelmeijer keerde zich op principiële gronden tegen het sub sidie en wilde de aantekening tegen gestemd te hebben. Een voorgestelde wijziging preca riorechten ging onder de hamer door. De heer Simmers bracht in dit ver band het euvel ter sprake dat de ver schillende nutsbedrijven, zonder eni ge onderling verband buizen en lei dingen leggen, hetgeen de ge meente opgebroken straten kost. De voorzitter zei dat dit probleem al zó oud als de wereld is en blijkbaar moeilijk oplosbaar. Schoolgeld Een wijziging van de havengeld verordening ging onder de hamer door. Het bedrag per ieerling voor het openbaar onderwijs '71 werd vastgesteld. De heer Doeleman infor meerde of ten aanzien hiervan ad vies is gevraagd van de schoolraad. Er is - blijkens de stukken - een op trekking geweest van f 4,50 tot f 7, hetgeen volgens wethouder Bij de Vaate verband houdt met de (te laag gebleken) administratiekosten. De schoolraad overigens is tijdig om ad-1* vies gevraagd, maar er is tot dusver geen bericht binnengekomen. De rondvraag Bij de rondvraag uitte de heer Den Boer zijn verlangen naar een zebra pad aan de (verbeterde) Calandweg, ter hoogte van de kleuterscholen. Met gebruikmaking van brigadiertjes kan zo'n pad goed funktioneren. De ze zaak (al eerder in de raad) zal op nieuw worden bezien. De heer Den Boer had ook bezwaren tegen par kering van vrachtauto's aan het be gin van de Laan van St. Hilaire. Wethouder Linders had hierover al een gesprek met de eigenaar. De heer Van Kessel wilde maximumsnelheid voor de Laan Van St. Hilaire. Deze zaak wordt opgelost daar de laan (nieuwbouw) binnen de bebouwde kom komt te liggen. Het wachten - aldus de voorzitter - is alleen op het besluit van G. S. Het combi-projckt De heer Doeleman was geschrok ken van de bezuiniging door de N.S.F. voor sporthallen en zwemba den. Wethouder Linders zei dat dit Zierikzee voor het combi-projekt f 50.000 gaat kosten, welk bedrag zwaar gaat drukken op de exploita tie. Niettemin is hij toch nog opti mistisch, omdat Zierikzee kan beho ren tot de 25 met sporthallen begif tigden van dit jaar. De heer Spren gelmeijer wilde iets gedaan zien aan de Verreput. Er ligt weer rommel in en de stutten van de muren destijds aangebracht, zijn weg. Wethouder Bij de Vaate zei dat er geen geld is voor restauratie. De voorzitter wilde niet denken aan drastische maatre gelen, gelet op de lange historie van de put. De heer Sprengelmeijer wil de in de lange Nobelstraat een witte parkeerlijn, omdat de parkerende auto's anders veel te sterk naar rechts staan. De voorzitter zal dit be zien. Hierna sluiting. Het COPA vandaag (dinsdag) in algemene vergadering bijeen BRUSSEL, 23-3. Dinsdag, dc dag waarop tussen de 50 en 100.000 Bel gische boeren in Brussel kwamen de monstreren tegen dc prüsvoorstellcn der Europese Commissie, dc dag waarop dc raad van E.E.G.-land- bouwministers daar zyn moeizame pogingen voortzette om over dc prys- cn structuurvoorstcllcn tot een ak koord te komen, heeft in datzelfde Brussel het C.O.P.A.. het samenwer kingsorgaan van dc landbouworgani saties der E.E.G.-landcn. een buiten gewone algemene vergadering gehou den. Dc/c bijeenkomst, gehouden in het congresscnpaleis, waar de ditmaal naar het Karei dc Grote-gcbouw „uitgeweken" Europese Ministerraad normaliter vergadert, had in wezen hetzelfde doel als het te hoop lopen van de duizenden boeren op straat: protesteren tegen de prijsvoorstellen en tegen wat de voorzitter van hel C.O.P.A., de Italiaan Mario Vetronc, noemde: „het immobilisme waardoor het gemeenschappelijk landbouwbe leid gekenmerkt wordt". Eindpunt of beginpunt Dc heer Vetrone noemde, aan hel begin van zijn openingstoespraak, deze bijeenkomst het logische eind punt van de talrijke en indrukwek kende protestdemonstraties die door de landbouwers in alle lidstaten ge organiseerd zijn. Als de E.E.G.-ministcrraad niet onmiddellijk de noodzakelijke maat regelen neemt om de boeren in de gemeenschap dc plaats te geven die hun in een welvaartsstaat toekomt, zo dreigde hij, dan zou deze vergade ring slechts het beginpunt' zijn voor een nieuwere en scherpere actie om de eisen kracht bij te zetten, een ac tie waartoe alle boeren van dc ge meenschap zich nogmaals in het ka der van het C.O.P.A. zullen aaneen sluiten. Hij kondigde aan dat het C.O.P.A. nog dezelfde dag met dc communautaire en nationale autori teiten zou spreken in dezelfde geest als in deze vergadering had geheerst, opdat deze autoriteiten zich ervan bewust zouden zijn dat. indien zij in een beleid van immobilisme volhar den, de vertrouwenscrisis die dc landbouw heeft getroffen dreigt uit te lopen op een onontkoombare po litieke crisis. MIDDELBURG, 22-3. Van de be- woneis van het eiland Tholen heb ben zich 51 procent tegen de ge- meenteiyke herindeling uitgespro ken. Per 1 juli aanstaande zullen dc zcVen gemeenten van het eiland één gemeente worden. 42 procent van de bevolking verwacht wel alle goeds van deze herindeling. Deze cijfers werden maandag avond tijdens een persconferentie in Tholen bekend gemaakt. De federatie Tholen van de P.v.d.A. heeft een en- quete onder de bevolking van het eiland ingesteld. Van verschillende kanten rezen destijds nogal wat be zwaren teg'én deze herindelingsplan nen. Gevreesd werd dat bepaalde be houdende groepen teveel een stem pel op het gemeentelijke beleid zou den gaan drukken. Deze angst komt ook wel tot uitdrukking in de cijfers 77 procent van de inwoners van Oud-Vossemeer spreekt zich bijv. uit tegen de vorming van een nieu we gemeente, terwijl slechts 23 pro cent vóór is. 59 procent van de on dervraagden meent dat er te weinig voorzieningen voor de jeugd zijn. 37 procent is het daar niet mee eens. 63 procent van hen meent dat hierin een taak voor de nieuwe gemeente ligt. 35 procent van de mensen zou wel meer informatie over de ge meente willen ontvangen. 59 procent intereseert zich totaal niet voor de nieuwe gemeente. 52 procent ver wacht uiteindelijk toch nog een ont wikkeling ten goede. 26 procent meent dat het alleen maar slechter zal worden. 22 procent weet het ei genlijk nog niet. Het eiland Tholen heeft 16.000 tot 17.000 inwoners. In elke gemeente werden 25 willekeu rige gezinnen ondervraagd. Advertentie «Ie eaady drop de candy drop Aanvaarding door dc E.E.G.-minis tcrraad van dc eisen lot verhoging der landbouwprüzcn, zoals het C.O.P.A. die heeft geformuleerd, is volgens dc heer Vetronc slechts het strikte minimum van wat aan dc producenten gegarandeerd moet worden. Het Europese parlement deelt deze mening, wjj hebben ook dc steun van dc vakbonden van dc vak bonden van dc landarbeiders, zo voegde lijj eraan toe. Vetronc wilde duidelijke toezeg gingen van de E.E.G.-ministerraad dat naast het prijsbeleid een sociaal- en structuurbeleid zal worden ver wezenlijkt. Dat beleid moet gemeen schappelijk zijn en aangepast aan de van elkaar verschillende omstandig heden van dc landbouw in de ver schillende delen der gemeenschap. Verder eiste hij versnelling van de werkzaamheden der gemeenschap in andere sectoren van dc economie, op monetair gebied en bij tot stand brengen van het nog ontbrekende regionale ontwikkelingsbeleid. DEN HAAG, 22-3. De Nederlandse Gasunie, die van plan was dit jaar ongeveer een half miljard gulden aan uitbreiding van haar leiding net en vergroting van dc capaciteit van haar compressorstations te besteden, ziet zich genoodzaakt hiervoor nog ruim 100 miljoen extra uit te trekken Zwitserse radio/'tv-studio door brand totaal verloren gegaan GENEVE, 23-3. Een brand heeft maandagavond grote schade aange richt in de hoofdstudio van de Zwit serse Franstalige radio en televisie in Genève. Het gloednieuwe gebouw moet wellicht als verloren worden beschouwd. De schade loopt in de miljoenen. Er zijn geen persoonlijke ongelukken gebeurd. Sleepboot verliest 300 meter lange huizen LONDEN. 22-3. De Westduitse sleepboot „Gerrid Wessels" heeft ge seind, dat zij drie plastic buizen van 300 meter lengte cn een meter door snee heeft verloren op weg van Lü- bcck naar Bordeaux. De seinen zijn in Dover opgevangen. De buizen zijn gevaarlijk voor dc scheepvaart. Jongetje overleden na gebruik van foutief samengestelde poeders AMSTF.RDAM.22-3. In licl Wihcl- minagasthuis in Amsterdam is maandagochtend de vyfjarigc Wou ter M. .1. Eysvogcl uil de hoofdstad overleden als gevolg van verkeerd samengestelde poeders, die hem. za terdagmiddag thuis waren toege diend. In opdracht van de officier van justitie, mr. .1. F. Hartsuiker, wordt sectie verricht en een onderzoek in gesteld. Dc poeders waren door de huisarts voorgeschreven. Bij de sa menstelling in een apotheek is een fatale berekent ngsfout gemaakt. Dinsdag 23 maart Zierikzee De Lichtboei, 8 uur, filmvoorstelling. Oosterland Kerkgebouw Ger. Gem., 7.30 uur, S.G.P.-vergadering. Zonnemaire Café Van Almkerk, 7.30 uur, afd. Noordgouwe e.o., Plattelandsvrou wenbond. Burgh De Koebel, 2.30 uur, afd. Ned. Ver. van Huisvrouwen. Brouwershaven Oude school, 8 uur, oprichting Jeugd raad. Donderdag 25 maart Zierikzee Herv. Verenigingsgebouw, 7.30 uur, voorlichtingsavond baggerbedrijf. Mondragon, 2 uur, voorjaarsvergade ring Plattelandsvrouwen Bond afde ling Schouwen. Renesse Dorpshuis, 7.30 uur, vergadering raad Westerschouwen. Vrijdag 26 maart Zierikzee Herv. Verenigingsgebouw, 7.30 uur, Ver. van Rechtsz. Hervormden. Mondragon, vergadering Stad en Lande, 7.30 uur, vergadering, 8.30 uur lezing. Zaal Chr. Geref. Kerk, 8 uur, verga dering A.R.-Kiesvereniging. Brouwershaven Oude school Zuiddijk, 7.30 uur, film- voorstellirïg. Burgh-Haamstede Hotel R.T.M.-Station, 8 uur, Oranje vereniging Burgh-Haamstede. Zaterdag 27 maaart Westenschouwen Wandeltochten A.N.W.B. Zondag 28 maart Westenschouwen Wandeltochten A.N.W.B. Maandag 29 maart Zierikzee Huis van Nassau, koffiekamer, 8 uur, algemene ledenvergadering Zierik- zeesche Oranje Vereniging. Woensdag 31 maart Zierikzee Herv. Verenigingsgebouw, 2.30 uur, bejaardenmiddag N.C.V.B. GORKUM. Tachtig inwoners van de Gorkumse Lingewijk hebben hun raam gezet onder een brief aan b. en w. van deze gemeente, waarin ge protesteerd wordt tegen de bouw van een woonoord voor Turkse gast arbeiders. 21-STE omdat de opmars van het aardgas sneller gaat dan was verwacht. Het aardgasverbruik heeft deze winter de verwachtingen overtroffen en vooral de industrieën en tuinde rijen zijn sneller op aardgas overge gaan. Ook nam de ruimteverwar ming een grotere vlucht dan men had voorzien. Op grond van de erva ring van de afgelopen winter, wordt het toch al reeds omvangrijke bouw programma voor 1971 uitgebreid. Er zou dit jaar-390 kilometer worden toegevoegd aan het hoofdleidingnet en hier komt nu nog ruim 100 kilo meter bij. Daarnaast wordt ongeveer 100 kilometer regionale leiding ge legd, zoals reeds in het bouwpro gramma was vastgesteld. Opnieuw Amerikaans bombardement op Noord-Vietnam SAIGON. 22-3. Amerikaanse vlieg tuigen hebben maandag bombarde menten uitgevoerd op raketinstalla ties en luchtdoelbatterijen in Noord- Vietnam. Het was binnen vieren twintig uur de tweede Amerikaanse luchtaanval op doelen jn Noordviel- namees gebied ten zuiden van dc 19e breedtegraad. Deze loopt iels ten noorden van de havenplaats Vinh. Wijziging reglement verkeerstekens DEN HAAG, 22-3. Vooruitopcnd op een algehele herziening van het re glement verkeersregels en verkeers tekens heeft de ministerraad beslo ten nu reeds drie verkeerstekens, waaraan in dc praktyk behoefte be staat, op te nemen in deze byiagc. Minister-president De Jong zei na afloop van de kabinelsbijcenkomst dat hot hier gaat om nieuwe borden „gesloten voor vrachtauto's", „geslo ten voor motorvoertuigen die niet sneller kunnen of mogen rijden dan 20 km per uur" en een nieuw bord, dat een voetgangerstunnel of voet gangersbrug aangeeft. De oranje knipperbol zal als ver keersteken komen te vervallen, om dat drzc bol praktisch nergens meer wordt toegepast, aldus dc premier. Even babbelen over de lente. Enfin, u weet wel hoe het zit. Vorige week zachte vleugjes, die deden denken: „het komt", maar nadien een oosten wind en een nogal diep insnijdende kou, die de mensenekjes in de kra gen deed kruipen. Intussen is de 21e gepasseerd. De kalenderlente gaat wel door, maar de rest moet worden afgewacht. Gewoon hier de opmer king die iedereen maakt: „het is een hele toer van oktober tot april" en juist in de aanloop van het voorjaar, als iedereen zijn laatste winterreser- ves heeft aangesproken en de vita- minefles op tafel komt, gaan de men sen nog van alles doen. Ze regelen, schrijven vergaderingen uit, zwaaien met agenda's om van driftige schoonmaak- en schild er plannen te zwijgen. Als het zo doorgaal. zien we het ..tere waas" van het groen aan de bomen ibéér te laat en vergelen snikkend neer te vallen van ontroe ring bij prunus en Japanse kers, bij hyacint en gouden regen. Persoonlijk, maar dat is persoon lijk, ben ik van plan vooral in ge dachten een lente- c.q. zomeridylle op te bouwen. Niet denkend aan Vietnam, het midden-oosten en de landspoUliek (schaamteloze struisvo gelpolitiek natuurlijk), wil ik toch - al ivas het maar éné keer - gaan langs de wegen en luisteren naar merel en. leeuwerik. Eén keer toil ik de zon op zien komen over hel groen van de aarde, die ontsnapt aan hel donker van de nacht. Dan gewoon, koud of warm niet achtend, neerda len in de zuiverste plas. die we (nog) hebben, de Oosierschelde cn het zilte water door de mond laten stroelcn; luisteren naar het plompe plomp van verre scheepjes en (als het meezit) een molen zien draaien aan de over kant. Dat mort - zou je zo zeggen - toch kunnen, ook al zijn er wetenschap- pelijke lieden in opmars, die stee- rast volhouden dat ons klimaat als maar kouder wordt. De ijskap van de Noordpool drijft al af tot IJsland en (zeggen ze) „je zult het wel mer ken". Ik vind dat erg mispuntcrig van die geleerden, ook al heeft dc we tenschap recht op respekt. Maar ik houd me aan het „zomer en winter, regen en droogte zullen niet ophou den" en die permanente wisseling geeft ons juist nog kansen „in onze tijd". Egoïstisch natuurlijk, maar een mens heeft al zoveel sorres aan het hoofd, dat hij daar toch aan vast wil houden. Aan een bos bijvoorbeeld met overhuivend gebladerte en dat driftige „roekoe" van de duiven en de schermen van hel pijpkruid cn wat zijn de wereld, het werk cn het gemier van sommige mensen dan toch rcr. Je snapt het gewoon niet. Zo ver! SCIIIEnElJjANDM AN

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 2