olegmd Het moet wel goed sparen bij ons zijn als 5 miljoen mensen dat al doen... 109.- Raiffeisenban k O Boerenleenbank ZEISS Brillenglaser fa. BERGMANS Voordeel aan bieding Pedaalemmer Pedaalemmer H. J. Bax&zn ffleijanl - een kwestie van aandurven SAMAN'S Wie beier ziel is steeds in liet voordeel! Tachtig procent van al uw indrukken neemt, u met de ogen waar. Zeiss brilleglazcn het ideale glas voor uw ogen! Oók ais zonnebril vakopticiëns - Ilavenpark 1 Zierikzee - Telefoon 2029 met plastic deksel in rood of oranje Inhoud HV2 liter 11,50 Roestvrijstaal Inhoud 11 liter 17,95 FIRMA Havenpark 2 Zierikzee Tel. 2778 vis- en paliughandel Visstraat 13 - Zierikzee Telefoon 3296 Wij hebben weer kabeljauw-reclame vanaf donderdagmorgen! Hele kabeljauw nog steeds 1,per kilo Verse long, schar, schol, pan haring. Verse kabeljauwfilet, moten kabeljauw. Fijne Hol landse maatjesharing. Fync gerookte bokking p. st. 50 et. Fync zure haring en rolinops. Stokvis. Zoute vis. Alles tegen reclameprijzen! Komt ti even langs en bekijkt onze kei sverse vis. Zó van de vismijn te Colijnsplaal. e durvers Wij zijn kritisch, 't Moet aan alle kanten goed zitten. Van buiten werd het dus rul (maar luchtig!). Van binnen werd de vorm er ingegoten. De slanke vetertrui met diepe hals f 29.95 De slanke lange vetcrpantalon f 45. Dat zijn de nieuwe ideeën waarmee je erg origineel bent. Nu zeker wel. Maar wacht niet tot volgend jaar liet grootste plezier eraf is. up-to-date modieuze variatie op de Britse officiersregenjas. Brede kragen en borststukken; sierlijke epauletten en forse ceintuur. "Good Old Britain" in het beste materiaal. Lange revers, diepe splitten... die kant gaat de trend uit. En 't draagt lekker, want je voelt het bijna niet. A2 Kijkt u vrijblijvend eens binnen naar de nieuwste mannenmode 1971 DEURLOO HAVENPLEIN 1 Sparen Is een vertrouwenskwestie.Bijna de helft van alle Nederlanders vertrouwt z'n spaargeld toe aan de Raiffeisenbank en de Boerenleenbank Dat zegt toch wel wat. Dat bewijst duidelijk, dat wij met recht de bank voor iedereen zijn. Voor het gezin, dat wat wil overhouden voor 'later'. En vopr de zakenman, die graag 'n reserve achter de hand wil hebben. Voor iedereen. Kom gerust eens met ons praten. Wij adviseren u graag de spaarvorm. die het beste bij u past. Daar nemen we de tijd voor. We weten immers hoe belangrijk hot voor u is. Dat weten we uit^rvaring Uit onze ervaring met 5 miljoen spaarders de bank voor iedereen 2900 vestigingen 0

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 6