Vrouwenvereniging te Sirjansland ontvingen gasten uit naburige verenigingen SIRJANSLAND, 16-2. Dinsdag- middag waren ruim honderd dames, leden van de vrouwenverenigingen uit de naburige dorpen, te gast bij de vrouwenclub „De harten omhoog3' te Sirjansland. Reeds vroeg in de morgen arri veerden de dames uit Nieu wei-kerk, Ouwerkerk en Oosterland, gevolgd door de dames uit Bruinisse. Het verenigingsgebouw was voor deze gelegenheid bijna te klein. Na de begroeting zong men geza menlijk gezang 150. Mevrouw Pad mos, die tevens de leiding had, ver zorgde de inleiding. Tijdens de koffie was er gelegenheid de onderlinge vriendschapsbanden te verstevigen. De morgen werd verder gevuld met voordracht, zang, declamatie en een spannende verloting. Na een gezellige lunchpauze, waar in de dames soep en fruit was aan geboden, werd het podium in ge reedheid gebracht voor de vertoning van kleurendia's. Hiertoe had het be stuur de heer Jan Neele bereid ge vonden. Met aandacht werden de prachtige taferelen in binnen- en buitenland bekeken. Na afloop viel een kopje thee met een zelfgebakken babbelaar wel in de smaak. Vervol gens werden nog enkeleverhalen voorgelezen, het eigen lied gezongen en koffie gedronken. De middag was al ver gevorderd toen de dames aan stalten maakten de terugreis te aan- KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Boven-Iiardinxveld en .te Neerlangbroek: J. H. Gijsbert- sen, kand. te Woudenberg; te Kou- dum: M. de Jong, Metsla wier en Nijawier; te Lunteren: A. van Brum- melen, Hierden; te Marrum en Wes- ter-Nijkerk: Th. Tijsma. Sexbierum; te Sliedrecht: H. P. Bos, Bierum; te Marum: kand. J. Rensink, Marum. Aangenomen naar Giessen-Rijs- wijk: drs. J. W. Stolze, kand. te Drie bergen; naar Elahuizen, Oudega-Kol- derwolde: D. J. Hulstijn, Munten dam. Bedankt voor Zwolle: J. T. Wage- ner. Voorburg; voor Hillegersberg: A. Gooijer, Delft. Ger. Kerken Beroepen te Lichtenvoorde en te Woudenberg: kand. S. W. J. Zout man, Zwolle, die geen verdere be roepen in overweging kan nemen. Aangenomen: naar Schoonebeek H. J. Zwarts, Beekbergen; naar Amersfoort: G. Hengeveld, Leeu warden. Bedankt voor Barneveld: P. Wij- benga, Vijfhuizen. Ger. Kerken Vrijgemaakt Bedankt voor Ede-Wageningen en voor Hoogkerk: M. Brandes, Henge lo; voor Lincoln (Ont. Can.): P. Kingma te Smithers (British Colum bia). Chr. Ger. Kerken Beroepen te Hoogeveen: A. v. d. Veer, Nieuwe Pekela. Ger. Gemeenten Bedankt voor Rhenen: A. Breg- man, Rijssen; voor H.I. Ambacht: J. C. Weststrate, Meliskerke. Hervormde Kerk heeft miljoen „papieren leden" GRIEBERGEN, 17-2. Het grote aantal „papieren leden" van de Ne derlands Hervormde Kerk baart de synode zorgen. Vrijwel de hele dag en avond heeft de synode dinsdag over dit probleem gediscussieerd. Op een totaal van drie miljoen le den telt de N.H. Kerk één miljoen geboorteleden (leden die uit Her vormde ouders geboren zijn). De meeste van deze geboorteleden, zo werd op de vergadering vastgesteld, geven geen blijk van enige interesse in de Kerk. Zij staan echter als Hervormd in de burgerlijke stand en en de kerkelijke registers. Door het omvangrijke aantal „papieren leden" is dg administratie van de N.H. Kerk onevenredig groot en dat kost tijd en geld. De Kerk kan de mensen ech ter niet eigenmachtig schrappen. Dat kan alleen als de betrokkenen zelf bij de burgerlijke stand te kennen geven de vermelding „N.I-I." achter hun naam niet te wensen. Alternatieve belijdenis vragen in Herv. Kerk DRIEBERGEN. 17-2. Dc synode van de Nederlands Hervormde Kerk heeft besloten om door jongeren ontworpen nieuwe belijdenisvragen in de gemeenten toe tc staan, als dc adspirant-lidmatcn er cm vragen en de kcrkcradcn er mee akkoord gaan dat dc alternatieve vragen worden gebruikt. In deze vragen is het oude taalge bruik weggevallen. Er wordt verder niet meer uitdrukkelijk gesproken over een band met dc Nederlandse Hervormde Kerk. De alternatieve belijdenisvragen luiden: 1. Verlangt u als lid van de Hei lige wereldwijde en Apostolische Kerk haar geloof in God de Vader, de Zoon en de Heilige Geest mede tc belijden? 2. Wilt u daartoe trouw zijn en naar dc u geschonken gaven mede werken aan de opbouw van Chris tus' gemeente? 3. Aanvaardt u de roeping met blijdschap te leven en te werken in de wereld, daarin uw Heer tc volgen en Hem zn voor de mensen te belij den? vaarden. Met enkele hartelijke dank woorden en het zingen van gezang 280 werd de samenkomst besloten. Ds. G. H. Duyveiulak naar Eist (Van 1956-1962 tc Dreischor) Ds. G. H. Duyvendak zal zondag middag 21 februari 1971 om half vier in de Opstandingskerk afscheid ne men van de hervormde gemeente van Voorburg. Aan die afscheids- dienst zullen koor en orkest van het Huvgenslyceum te Voorburg onder leiding van de heer J. v. d. Steen medewerking verlenen. De week daarna, nl. zondagmiddag 28 febru ari 1971 zal hij om drie uur,, na voor af in diezelfde dienst te zijn beves tigd door ds. W. Vons uit Eist in de Betuwe, intrede doen als predikant van de hervoi-mde gemeente van Eist in de classis Nijmegen, waar hij be roepen is in de vakature van ds. J. Jukema, die in verband met zijn be roep naar de hervormde gemeente van Paramaribo in Suriname op 16 augustus van het voi-ige jaar (1970) is bevestigd als predikant voor bui tengewone werkzaamheden bij de Nederlandse Hervormde Kerk in haat- geheel. Aan de bevestigings-intrede- dienst zullen medewerking verlenen het jeugdkoor en het koor van Eist onder leiding van Simin Kleinloh. Gerbert Henry Duyvendak werd op 17 september 1927 te Bussum, waar zijn vader, ds. J. G. Duyven dak, thans emeritus predikant te Utrecht, toen nog predikant van de Evangelisch Lutherse gemeente was, geboren. Hij bezocht eerst het chris telijk gymnasium te Utrecht en stu deerde vervolgens aan de rijks uni versiteit te Utrecht, waar hij in 1948 zijn kandidaats- en ongeveer zes jaar later in 1954 ook nog zijn doctoraal examen theologie aflegde. De heer Duyvendak heeft in 1951 aan de rijks universiteit te Utrecht zijn kei- kelijk voorbereidend examen afge legd en heeft (is) nadei-hand in 1954 nog enige maanden bij ds. C. M. van Endt, px-edikant van de hervói-mde gemeente van Utrecht, stage gelo- pen( werkzaam geweest als leervi- caris). Nadat de heer Duyvendak in februax-i 1955 na een te Zwolle ge houden colloquium was toegelaten tot de evangeliebediening in de Ne- dex-landse Hervormde Kerk wex-d hij op 7 oktober van het daaropvolgend jaar (1956) door nu wijlen prof. dr. M. van Rhijn, toen nog hoogleraar aan de rijks univei'siteit te Uti-echt, bij wie hij van 1950 tot 1956 onge veer zes jaar assistent voor kerkge schiedenis is geweest, bevestigd als p2-edikant van de hervormde ge meente van Dreischor, waar hij o.m. zeer ijvei-de voor de kei-kx-estaui-atie. Op 20 mei 1962 verwisselde ds. Duy vendak deze gemeente met die van Voorbui'g. Oecumenische Werkgroep Zierikzee Onder leiding van ds. II. Favicr, ger. predikant, vergaderde woens dagavond in de parochiehuis van de K.-kerk aan de Mosselstraat, voor de cr-~V- maal de recentelijk - op uitnodiging - samengestelde Oecu menische Werkgroep Zierikzee. De idee tot opx'ichting stamt van VLISSINGEN, 15-2. Te Vlissingen werden open kampioenschappen ge houden voor jongens en meisjes be neden 12 jaar. De resultaten voor Deltasport wa ren bijzonder goed te noemen. Bij de jongens-wedstrijd waai-aan Delta- Sport voor de eerste maal deelnam, turnden Mark v. d. Sterre en Jan de Vrieze. Max-k was goed in vorm en wist zich in deze voor hem ook de eei-ste wedstx-ijd direkt al als 6e te plaatsen, terwijl Jan de Vrieze door wat pech in de ondei-ste i-ang- schikking tex-eeht kwam. Bij de meisjes turnden An ja La- grouw, Betsie Kloet, Sjoukje Koster en Anita Does. Anja Lagi'ouw wist op verrassende wijze beslag te leg gen op de tweede plaats achter An- nelies Clarisse van V.T.V. Vlissingen. De andere meisjes deden beslist niet minder hun best, want Sjoukje Kos ter werd vijfde, Betsie Kloet zesde en Anita Does zevende. Het was een sportieve wedstrijd, die voor alle deelnemers weer de nodige ervai-ing opleverde op deze waarlijk niet gemakkelijke weg, maar allen zijn weer dii-ekl gestart het Interkerkelijk Predikanten Con vent op Schouwen-Duiveland, met voor de praktische op gang bi'enging het Z.(ierikzees)I.P.C. Ter vergadering waren aanwezig vertegenwoordigëx's van de R.K.- kerk, de Hervox-mde Kerk, de Chr. Ger. Kerk en de Gei-efoi-meerde Kei-k, die in een- debat van enkele uren, onder leiding van ds Favier en kapelaan F. Loonen, het begrip oe cumene hebben gepreciseerd, waarna besloten wex-d tot een „follow up" op het thans genomen initiatief. De gioep intussen is niet louter een ge- sprekskring, zoals er in het verleden ook enkele zijn geweest, maar wil inderdaad werkgroep zijn, die tot een concretex-e taakstelling wenst te komen, waax-onder zou kunnen val len verbreding van de oecumenische gedachte, wederzijds oriënterend kerkbezoek, met in het algemeen een doen en denken, gevoed door oprecht verdriet over de geschei denheid der kerken, die echter in het kader van het oecumenisch bezig zijn, hun eigen identiteit toch niet mogen verliezen. In maart wordt een tweede bijeenkomst gehouden. LAND- EN TUINBOUW Uitvoer van laud- en tuinbouwprodukten in 1970 DEN HAAG, 17-2. Volgens mede- deling van het Centraal Bureau voor de Statistiek bedraagt de waarde van de uitvoer van land- en tuin- bouwpx-odukten in 1970, 11.353,5 min. gld. Ten opzichte van hel jaar 1969 is dit een stijging van 1.700,4 min. guld. (18 procent). Hierbij geven de produkten van Nederlandse herkomst een stijging te zien van 1.477,5 min. gld. (20 procent) en die van nxeI-Nederlandse her- komst een stijging van 222,9 min. gld. (9 procent). Het aandeel van de land- en tuin- bouwprodukten in de totale Nedei-- landse uitvoer bedraagt over het jaar 1970 26,7 procent tegen 26,8 pro cent in 1969. „Flitsen" uit het buitenland ANKARA. Linkse studenten heb ben uit protest tegen de interventie in Laos een monument voor presi dent Kennedy op de technische ho geschool in Ankax*a opgeblazen. De V.S. hebben deze hogeschool voor een groot deel gefinancierd. SAIGON. Zuidvietnamese studen ten hebben woensdag in Saigon voor dc Amerikaanse ambassade betoogd tegen de inval in Laos en het doden van twee Zuidvietnamese burgex-s door een per ongeluk door een Ame rikaanse militair afgevuurde gra naat. WARSCHAU. In de Poolse stad Lodz is de 'socialo spanning afgeno men. Naar van welingelichte zijde wordt vex-nomen, is in de gx-ote tex tielbedrijven, waar sinds enige tijd werd gestaakt, het werk hervat. In twee kleine bedrijven zou het werk xiog stil liggen. SEOEL. Bij een mijnongeluk in de Zuidkox-eaanse plaats Hwangji, 350 km. ten oosten van Seoel zijn 11 mijnwerkex-s om het leven gekomen. Zeventien mijnwerkers liepen ver wondingen op. Het ongeluk ontstond door het breken van een kabel, waar door de wagentjes, waarin de mijn- werke'rs zaten, ontspoorden. voor de volgende fase, waai-schijn- lijk in november van dit jaar. Vex-der is het Anja Lagrouw afge lopen zondag gelukt in de landelijke regionale wedstrijd te Breukelen de zevende plaats te bezetten van de 27 deelneemstex-s, ook deze wedstrijd was voor de leeftijden beneden 12 jaax\ De mogelijkheid is niet uitge sloten, dat Anja over enkele weken mag deelnemen aan de landelijke finale. Uitslagen In de wedstrijd te Vlissingen be haalden de eerste acht meisjes de volgende punten: 1. Annelies Clarisse 35,90; 2. Anja Lagx-ouw, Delta-Sport 32.90; 3. Kaï-- x-y van Geldex-en 32.75; 4. Beppie Polman 31.30; 5. Sjoukje Koster 30.15; 6. Betsie Kloet 28.40; 7. Anita Does 28.15; 8. Petra Kas 27.55. Bij de jongens behaalden de eer- ste zes de volgende punten: 1. Ron nie de Waal 44.05 V.T.V.2. Piet Kodde 40.35 V.T.V.; 3. Martin Hof 39.85 V.T.V.; 4. Johan Drogers 39.40 V.T.V.; 5. Kees Loerings 38.80 V.T.V.: 6. Mark v. d. Sterre 38.10 Delta- sport. Krasse honderdjarige j WASHINGTON, 17-2. Zacha- rias Blackistone, bloemist en r eigenaar van vier winkels in f Washington, heeft dinsdag zijn f honderdste verjaardag gevierd f met zich, zoals gewoonlijk, om half acht in de ochtend naar f zijn kantoor te begeven. Blac- kistone zit nog zelf achter het f stuur en beweert de enige hon- f derdjarige in Washington te f zijn die nog auto rijdt. De lei- f ding van zijn zaak, die hij 73 f jaar geleden heeft opgericht, f berust nog steeds bij hem. Hij f vjerkt 365 dagen in het jaar. f .,Het geheim van mijn lange f leven is eenvoudig. Ik doe el- ke dag lichaamsoefeningen en V houd er pas mee op als ik bui- f ten adem ben". DEN HAAG. Delegaties van PvdA, r '66 en PPR zijn woensdagavond voor de tweede lieer bijeengeweest in een werkvergadering ever een gemeenschappelijk program voor de a.s. Tweede Kamer-verkiezingen. Na afloop werd meegedeeld dat het overleg vrijdagavond wordt voort gezet en dat men hoopt voor 23 fe bruari totovereenstemming te ko men. BILJARTEN Districtskampioenschap bauilstoten (groot) Cp vx-ijdag, zaterdag en zondag, 19, 20 en 21 februari organiseert de biljartvereniging O.K.K. in hotel „De Meebaal" te Nieuwerkerk, de fina le bandstoten (groot). De volgende spelei's zullen hiei-aan deelnemen: L. Cantex's, Concordia; J. Sinke, Con- coi'dia; A. J. Dox-st, „De Drie Scha pen"; L. J. de Munnik. K.V.L.; W. J. Kramer, V.O.G. en J. den Haan, Haamstëde. VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I Reserve 3e klasse D: Zierikzee II- Breskens II 3-2; RCS II-HVV '24 I( 2-1; Vlissingen III-RKVVU II 1-3; Zeeland Sport II-Zeelandia II 1-4. Afdeling Zeeland Zondagcompetitie Het programma voor a.s. zondag 21 februari luidt: lste klasse: Domburg I-DFS I (14.30 u., J. Heijkoop); Schoondijke I- Ria W I; IJzendijke I-Philippine I; Hoofdplaat I-Lewedorpse Boys I. 2e klasse B: Cortgene I-Renesse II (14.30 u., A. v, d. Schoor); Robur I- Zeelandia III; Luctor II-Doinbui-g II. Zatei-dagmiddagcompelitic Het programma voor a.s. zaterdag 20 februax-i luidt: lste klasse: Heinkenszand I-ME- VO I (15.45 u.. J. L. dc Koster); 's Heer Arendskcrke I-MiddcIbui-g V Arnemuiden li-Waarde I; Veere I- Bevelandei-s I; Zaamslag 1-Wemel- dinge I. 2e klasse A: WIK I-Colijnsplaalse Boys I (15.45 u., te Noox-dgouwe, L. M. Zuydwegt); Bruse Boys I-Yei-sc- kc II (15.45 u„ M. N. Krijger); Wc- DRKISCHOU. 15-2. Het was zater dagavond gezellig druk in cafc „Dc Drie Schorren" (c Dreischor, waar dc voetbalvereniging „Dreischor" op intieme wijze, haar 25-jarig bestaan vierde in dc vorm van ccn feest avond. De avond werd geopend door de voorzittci", de heer D. C. van de Kas- teele, die een flink aantal genodig den kon vei'wclkomen. Een speciaal woord van wolkom was bestemd voor de beidt' oprichters van de v.v. „Dreischor", dc heren A. J. de Bil en J. A. Dorst. Namens de ge meente Brouwershaven was loco- meldinge 11-Duiveland I (15.45 u., S. v. d. Woude); Kruiningen I- SKN- WK I (15.45 u„ F. C. Landa); Bors- sele I-Brouwex-shaven I (14.30 u., J. F. Nijsen); Rillandia ÏI-ZSC I (15.45 u., M. J. C. Kloet). 3e klasse A: Kloetinge III-Bruse Boys II (15.45 u., te Goes, A. P. v. d. Vx-eede). 4e klasse A: Brouwershaven II- Eevelandei-s II (15.45 u., M. Knot); Duiveland II-WIK III (15.45 u., Th. Sies); DFS IV-Bi-ouwershavexi III (15.45 u.. R. v. d. Wateren); Colijns- plaatse Boys II-SKNWK II (15.45 u„ W. A. Crucq). Junioi-encompetilie Gi'oep A I: Zierikzee A I-Ame- muiden A 1 (14.30 u., L. Juffermans); Vlissingen A I-Vogelwaarde A L Zeelax-xd Sport A I-Middelbux-g A I; Terneuzen AI-Axel A I; HW A I- Wissenkex-ke A I; Steen A I-Goes A I Terneuzense Boys A -Oostbui-g A I. •Groep A VI: SKNWK A I-WIK A 1 (13.30 u„ P. v. d. Hulle)ZSC A I- Duxveland A I (14.30 u., J. de Jonge); Bruse Boys A I-MEVC A I (13.30 u„ J. M. Geelhoed); DFS A I-rZierik- zee A II (14.30 u., J. Hagesteijn). SCHAKEN Schaakvereniging T.O.G., Bruinisse Hier volgen uitslagen van de on derlinge competitie van de schaak vereniging T.O.G.: A. van den Ber- go-B. de Ruiter V2-V2; J. Juxrxelet-A. Vlam 0-1; P. van de Velde-ds. D. Breminer afgebx*. Uitslagen jeugdcompetitie: Kees Klipk-Leo van Galen 1-0; Koos Bal- Wim van Kooten '0-1; Jan Bout- Gerrit Kik 1-0; Iman Deui-loo-Ton- nie de Ronde afgebr.; Jan -Houkamp- David van den Bei-ge 0-1; Henk Vaane-Koos van Popering 0-1; Rob Wijei-s-Johan Jumelet 0-1; Jaap van den Bei-ge-Ab Jumelet 1-0. MICROKORFBAL DES I—Animo 7—11 In de sporthal te Oude-Tonge speelde DFS I uit Bux-gh-Haamstede voor de landelijke microkoi-fbalcom- petitie een wedstrijd tegen kampioen Animo I uit Oost-Souburg. Zoals te verwachten was verloren de acht uit de Westhoek van deze kampioens- ploeg,' maar uiteindelijk vielen de cijfers waarmee verloren werd, niet tegen. Hoewel het in de eerste helft bij DFS slecht liep en men met de rust tegen een 2-7 achiei-stand aan meest kijken, wist men in de tweede helft weer aardig bij te komen. Ani mo speelde ru beduidend minder dan Ycor dc rust en zodoende kon DFS de schade; beperken tot 7-11, All-Ready 1 vecht voor behoud 3e klasserschap In dc landelijke 3e klasse B van de microkorfbalcornpetitie heeft All- Ready I nog drie wedstrijden voor dc boeg. In die wedstrijden zullen de i-ood-zwarte Ziei-ikzeeënaren er voor moelen zoi-gen. dat het derde klas serschap behouden zal blijven. Een eenvoudige opgave zal dat zeker niet blijken te zijn. Donderdagavond speelt All-Ready 1 in dc sporthal „De Donck" te Papendreeht legen Altatros I uit Zwijndrecht. Alba- ti-os is in deze competitie ook nog niet tot grote dingen in slaat ge weest en wanneer de Zierikzeeëna- ren in Papendx-echt volledig aan kunnen ti-eden, moei het toch moge lijk zijn om tenminste dc helft van burgemeester L. M. Moermond met zijn echtgenote aanwezig Omdat het wel en wee van dc voetbalvereniging in Dreischor vol doende bekend is gaf de voorzitter hierna de leiding over aan het trio Rien de Jonge uit Kloetinge, in Zee land beter bekend als Jill es de Puul. Dit gezelschap kx-eeg dc stemming ex- al spoedig in en de aanwezigen ge noten zeer van het gebodene. Onder tussen weid door do familie C. Dorst aan dc jubileicndc vereniging een wedstrijdbal aangeboden, welke ui teraard. in dank werd aanvaard want zoiets komt bij een voetbalvex-enx- gmg altijd Ic pas. Bij dc gehouden Een vooroorlogse opname van de Engelse kade te Zierikzee met op de voorgrond de Koophandel IV van de Fa. P. A. Ribbens. Geheel rechts een pakhuis van de Handelmaat schappij Jacvan As uit Rotterdam. de inzet in de Alblasserwaard weg te kapen. Dat is echter ook hax-d no dig want alleen dan zal er voor de Schouwenaren nog redding mogelijk zijn. Wanneer de rood-zwarten er in zcuden slagen om de volle winst mee naar huis te bi-engen. dan bestaat er nog een redelijke kans om de twee daarna nog volgende wedstrijden te gen Jodan Boys en TOP eveneens met vertrouwen tegemoet te zien. De wedstx-ijd in Papendreeht begint dondex-dagavond om 8.00 uur. VOLLEYBAL DeltasportIntermezzo II 30 De hex-en van Delta-Sport, speel den maai^dagavond in Zierikzee een voor hun zeer belangrijke wedstx-ijd, tegen Intermezzo II uit Middelhar- nis, dit team van Intei-mezzo staat n.m. momenteel slechts 2 punten achter op de koploper. Delta-Sport. Intermezzo was dan ook fel gebi-and om deze wedstx-ijd te winnen, het geen hun echter niet gelukt is. Met hun sterkste spelers welke Intermez zo voor dit team bezit, waren de he x-en naar Zierikzee getogen, maar het kon hun toch de overwinning niet opleveren. Delta-Sport begon in de eex-ste set heel rustig de aanval op te bouwen, er werd heel goed samen gespeeld en de heren lieten zich door hun tegenstander niet intimidex-en, wat \vel de bedoeling was van Inter mezzo. De eex-ste set werd door Del ta-Sport gelijk in winst omgezet met een stand van 15-12. In de tweede set probeerde Intermezzo wel terug te komen, maar Delta-Sport bleef hel spel goed in handen houden, en wist nu zelfs een behooi'lijke voor sprong op te bouwen, deze set werd door Delta-Sport met een ruim vex*- schil van 15-6 gewonnen. In de derde set was er weer volop spanning, ex- werd eroi-m fel en met alle inzet door beide teams gespeeld, maar Delta-Sport was geenzins van plan cok maar iets van de winst prijs te geven en bleef een licht overwicht hcuden, hetgeen Intermezzo duide lijk irx-iteex-de. De winst van deze set was weer voor Delta-Sport, met een setstand van 15-12. Ongetwijfeld een moei resultaat voor de Delta- Spot heren. Einduitslag 3-0 in het voordeel van Delta-Sport. Deltasport II—Sparta II 22 Maandagavond speelde het tweede team van de dames een thuiswed strijd tegen Sparta II uit Middelhar- nis. De eex-ste set ging niet best bij Delta-Sport, er werden te veel fou ten gemaakt, ook het servei-en ging in deze set nog al eens fout hetgeen viteiaai'd punten kostte, wat ook tot uiting kwam in dc setstand, die were' n.m. door Sparta gewonnen met 15-4. Na deze slechte start van Delta-Sport, speelden de dames in de tweede set heel wat beter, dit wex-d een heel spannende set, er vvox-d nu zowel door Sparta als door Delta- Sport fel gespeeld om de puntjes, Sparta wist tenslotte toch nog op het nippertje de/.c set te winnen met een stand van 18-16. Hierna was de beurt aan Delta-Sport, de dames hadden gezien dat het kon. het spel van Delta-Sport werd betex-, wat voor hun een setoverwinning ople verde met een stand van 15-7. Ook in de derde set waren de dames van Delta-Sport wat sterkei-, deze set wisten zij in hun voordeel te be slechten ir.et een setstand van 15-10. Einduitslag 2-2. verloting bestond de cei-ste prijs uit een tronsistorradio. zodat de loten vlot aan de man konden worden ge- biacht. De opbrengst bedroeg dan ook f 312.—. Nadat loco-burgemeester L. M.- Moermond zijn felicitaties had over gebracht met het zilveren jubileum liet deze een aantal herinneringen uit het verleden de revue passeren want de heer Moermond is altijd nauw bij het wel en wee van de sport in Dreischor betrokken ge weest. Na nog veel gezelligheid werd in de kleine uurtjes deze geslaagde feestavond besloten. Mark v. d. Sterre aktie. SPORT TURNEN Deltasport- jeugdigen in wedstrijden te Vlissingen

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 5