SUCCESJES Intrede kand. P. A. de Bres zondag 14 febr. ONZE PUZZELRUBRIEK DE KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG KERKNIEUWS Geref. Kerken Brouwershaven/Zonnemaire Kandidaat P. A. de Bres uit Dor drecht zat zendas 14 februari 1971, 's avonds om zeven uur te Zonne- maire, na vooraf 's middags om drie uur te Brouwershaven te zyn be vestigd door ds. S. Wouters, emeri tus predikant te Dordrecht, intrede doen als predikant van de Gerefor meerde Kei ken van Brouwershaven en Zonnmaire op Schouwen-Duive- tand, welke voor de dienst zpn ge combineerd. Na de bevestiging te Brouwers haven zal de heer De Bi*es daar ook intrede doen, doch de officiële intre de dienst vindt 's avonds te Zonne- maire plaats. De Gereformeerde Kerk van Brouwershaven is vakant geweest sinds 29 maart van het vo rige jaar, toen ds. J. Keizer naar Bleiswijk, waar hij veertien dagen later intrede heeft gedaan en de Ge reformeerde Kerk van Zonnemaire is vakant geweest sinds 26 april van het vorige joor (1970), toen ds. D. Jansma naar Ter Apel is vertrokken en veertien dagen later daar is be vestigd als predikant van de Gere formeerde Kerken van Ter Apel en Valthermond, welke voor de dienst des Woords zijn gecombineerd. Pieter Aric de Bres werd op 2 de cember 1943 te Dordrecht geboren. Hij behaalde eerst het diploma gym nasium B. aan het christelijk ly ceum in zijn geboortestad en stu deerde vervolgens aan de theologi sche hogeschool van de Gerefor meerde Kerken in Nederland aan de theologische hogeschool van de Gereformeerde Kerken in Nederland te Kampen, waar hij op 6 november ven het vorige jaar (1970) zijn kan didaatsexamen aflegde. Nadat de heer De Bres bijna vier weken later op 2 december van het vorige jaar voor de classis Dordrecht praepara- toir examen had afgelegd werd hij, omdat hij in verband met de nieuwe regeling niet meer vier maanden stage hoefde te lopen, toen dadelijk door de classis Dordrecht beroep baar verklaard in de Gerefoi'meede Keken in Nederland. Op 27 januari van dit jaar werd de heer De Bres door de classis Zierikzee peremptoir geëxamineerd en toegelaten tot de dienst des "VVocrds en tot de bedie ning der Sacramenten in genoemde Kerken. Ned. Herv. Kerk Beroepen te Oldebroek: J. Noltes, Ridderkerk; te' Meeuwen (N,B.) c.a.: kand. J. H. Gijsbertsen, Woudenberg; te Dedemsvaart: F. I. Verbaas, Ughe- len, die dit beroep heeft aangenomen. Aangenomen naar Eindhoven (zie kenhuispredikant): H. J. Jonkman, zendingspred. te Oegstgeest; naar Schiedam: M. C. Baart, pred. voor buitgewone werkzaamheden (koop- vaardijpredikant). te Rotterdam. Bedankt voor Bleiswijk: dr. B. W. Steenbeek, Nunspeet. Ger. Gemeenten Beroepen te Kruiningen: E: Vene- ma, Zwijndrecht. Tweetal te Enkhuizen: P. Blok, Dirksiand en C. de Ridder, Nunspeet. Veel inzendingen ook ditmaal weer op de puzzel van vorige week met vooral nogal wat oplossingen van el ders uit het land; altijd een opwek kend teken van medeleven, vinden wij. De eerste prijs is bestemd voor: Mevrouw Van der Valk Flat „Kinheim" Zandvoorterahee 106 Haarlem (post Heemstede) De tweede prijs gaat naar: de heer I. de Jong Poststraat i Zierikzee De oplossing van de puzzel is als volgt Horizontaal: 1. diploma; 7. ellepijp; 13. kopal; 14. baars; 15. N.B.; 17 mud; 19. taf; 20. N.S.; 21. das; 23. satinet; 26. mot; 27. elan; 29. tenoor; 30, Rome; 31. roman; 33. lak; 34. ge tal; 35. pro; 36. eg; 38. el; 39. ode; 40. ais; 41. tafella; 44. rei; 45. dg; 46. Lear; 47. bede; 49. N.N.;; 50. volt; 51. giro; 52. H.H.;, 54. tres; 56. haag' 57. we; 59. aas; 61. olifant; 63. bed; 64. rat; 65. os; 66. t.o.; 67. Ede; 68. trits; 70. bar; 72. regel; 74. elft; 75. pater; 77. murw; 78. net; 79. Bohemen; 81, moe; 82. a.m.; 83. nar; 84. Nes; 86. mi; 87. berin; 89. serie; 91. stiekem; 92. stokvis. Verticaal: 1. donderpad; 2. PK; 3. lom; 4. opus; 5. madat; 6. al; 7. eb; 8. later; 9. laat; 10. erf; 11. P.S. 12. pos telein 16. balorig; 18. finale; 20.. no maden; 22. Samos; 24. tel; 25. nok; 26. motor; 28. na; 30. re; 32. netel- roos"; 34. gladiator; 37. gaatels; 38. elegant; 42. fr.; 43. I.B.; 46. lot; 48. erg; 52. hartenaas; 53. Haarlem; 55. si; 56. ha; 57. wederom; 58. edel-, weiss; 60. stift; 62. flater; 63. begum; 69. t.t.; 70. bah; 71. rem; 73. Em.; 75. porie; 76. renet; 79. bark; 80. Nero; 83. nee; 85. sik; 87. b.i.; 88. n.m.; 99. s.s.; 90. e.v. De nieuwe puzzel De nieuwe puzzel luidt als volgt: Horizontaal 1. Europeaan; 5. kor te treffende zin, geschikt voor recla me; 9. langstaartige Zuidamerikaan- se papegaai; 10. voorzetsel; 11. grie zelig; 14. het feit dat het ergens lekt; 16. lang, dun en smal stuk hout; 18. lijst der aanhangige rechtszaken; 19. vreselijk; 20. plaats op de Veluwe; 21. basisch loodcarbonaat, inzonder heid als witte verfstof; 25. gevoel van bewondering; 29. bijwoord; 30. aanmatigende, hooghartige houding; 32. bittere vloeistof; 33. soort onder wijs (afk.)34. rieten of biezen schut of scherm; 35. masker (figuurlijk); 37. bosgevvas; 39. tussenzetsel, inge zet stuk; 40. alle tanden en kiezen; 42. uiting van genegenheid; 44. Mo hammedaans hoofddeksel; 45. stof waaruit iets bestaat; 47. honingdrank 49. grote houtboor; 50. struikgewas met als muskus geurende zaden; 51. korte tijdsduur; 52. met één riem roeien aan het achtereind v.e. vaar tuig; 54. loofboom; 55. loopplaats voor kippen; 57. getal waardoor men een ander deelt (rekenkundig); 58. doordringend van toon; 60. klein be- steend rijshoofd bij zeeweringen; 62. vistuig om kabeljauw te vangen; 63. enigszins luxueus ingericht café; 65. overblijfsel bij verbranding; 67. kle verige stof; 69. troefkaart bij diverse kaartspelen; 70. lidwoord; 71. klei nigheid; 74. zijaanzicht v.h. mense lijk gelaat; 76. grove wollen stof; 77. lyrisch lofdicht; 79. groetmoeder (kindertaal): 80. knaagdier; 81. na bootsing v.e. menselijke gedaante ter verjaging van vogels; 85. muurin ham; 86. gehooroogaan; 87. plaats in 's midden van de weg Apeldoorn- Hattem; 88. vrouwelijk beroep; 89. gesyncopeerde dansmuziek. Verticaal: 1. plaats in de Limburg se mijnstreek; 2. slangvormige vis; vlaktemaat; 4. zichzelf voortstu wend piojectiel; 5. tijd van prakti sche oefening" voor een kandidaat notaris enz.; 6. dik en plomp; 7. on heilaanbrengende godin; 8. klein schip (figuurlijk); 12. Europeaan; 13. soort onderwijs (afk.); 15. chemisch symbool; 16. dunbladerig gesteente; 17. de gezamenlijke edelen; 22. steek vlieg; 23. kleur; 24. titel (afk.); 26. landbouwwerktuig; 27. mannelijk schaap; 28. aantal aaneengebbuwde huizen; 31. Japanse havenstad; 34. kinderziekten; 35. leer van de vers bouw; 36. iets wonderbaarlijks; 38. kort samenvattend; 39. zeker inge wand van de mens; 40. literaire be naming voor tuin; 41. rivier in Italië; 43. stad in Korea; 44. modegek; 45. met andere woorden (afk.); 46. tel woord; 48. boom; 53. houtrolletje voor garen; 56. taaie lekkernij; 58. de helft van een geheel vormende; 59. genre van lichte vermaakskunst; 61. loterijbriefje; 63. vogel; 64. dik- vloeibare, suikerhoudende massa die bij de suikerbereiding overblijft; 66. kleinste der Ned. Antillen; 68. vorm van mij; 69. nummer (afk.); 70. kle dingsstuk; 72. opening; 73. aan- spreeknaam v.e. papegaai74. spece rij; 75. splitsingsprodukt v.e. mole cule; 78. muzieknoot; 81. radiogra fisch noodsein (afk.); 82. voorzetsel; 83. grootvader (kindertaal); 84. hou ten pin of spie om iets vast te zetten. OVERDENKING Rust „Rust" schijnt een woord te zijn, wat wij mensen zo langzamerhand maar eens uit onze woordenboeken moeten schrappen. Het bestaat niet meer. Je vindt het niet meer. Ner gens in onze opgejaagde wereld. Het is een toverwoord geworden. Je kunt -er van dromen ,meer niet. Waar is het? In de vakantie, met z'n honderden op een camping? In je werk, met prikklokken en premie stelsels? Met dit, wat persé vandaag nog klaar moet. En dat, waarop nog een klant zit te wachten. En de te lefoon, het meest ongegeneerde ap paraat ter wereld. En al die dingen, die we haast waren vergeten, maar toch nog gauw even moesten. De kinderen thuis willen ook wel eens aandacht. Ze krijgen het toch al te weinig. En dan is er 's avonds nog eens de televisie, die mij zo noodzakelijk moet opschepen met talloze moord- films. Die vindt, dat ik alles moet weten over luchtvervuiling, politiek en wat al niet. Rust? O ja, die vergadering mor genavond. Rust? Die tien ongelezen boeken. In de kerk schijnt het ook zo no dig te moeten. We moeten beslist kunnen discussiëren over ontwikke lingshulp, we moeten kritisch kun nen praten over oorlog en vrede, over rassendiscriminatie, over ga maar door. Je wordt er af en toe zo moe van, zo beu. Is er dan geen ogenblik rust? Jawel, zegt Jezus, bij Mij. Komen jullie mensen nu eerst eens allemaal bij Mij. Allen, die vermoeid en be last zijn. Die opgejaard worden. Of liever: die zichzelf opjagen. Omdat ze de stilte niet aandurven. De stilte met God, waarin een mens zichzelf leert zien. Al die mensen, die zichzelf voorbij hollen, omdat schijnbaar alles van hen afhangt. Kom bij Mij, zegt Jezus. Ik zal u rust geven. Je hoeft jezelf en je eigen narigheid niet op je nek mee te dra gen. Geef het allemaal maar aan Mij. Ik zal het wel voor je dragen. Ga maar eens onderuit zitten en rust uit bij God, je Vader. Niet één keer, maar elke dag. Steeds weer opnieuw. Dan ben je straks in staat om die rust te brengen bij een ander, die nu misschien al op je zit te wachten. F. DODELIJKE ONGELUKKEN NIJMEGEN. Op de Rijksweg van Arnhem naar Nijmegen is donder dagavond in een flauwe bocht een uato van de weg geraakt en tegen een boom gebotst. De bestuurder, de 38-jarige D. Lichtenberg uit Den Haag, die de enige inzittende Was, overleed ter plaatse. ENSCHEDE. De 52-jarige mejuf frouw A. Horst uit Lichtenvoorde is donderdagmorgen in een ziekenhuis te Enschede overleden an de gevol gen van een verkeersongeluk. Het ongeluk gebeurde woensdagavond in Beltrum (gem. Eibergen) doordat de bestuurder van een personenwagen geen voorrang verleende aan een personenbusje. ZWOLLE. In het ziekenhuis in Zwolle is donderdag overleden de 47-jarige mevrouw P. Schmidt-Hel- lemont, die woensdag in Apeldoorn nadat zij uit de bus was gestapt en plotseling de rijweg overstak, door een personenauto werd gegrepen. De vrouw liep ernstig hersenletsel op. UTRECHT. De heer F. P. van de Kerkhoff uit Nünen is donderdag- morgen op een met automatisch hal ve overwegbomen beveiligde over weg in zijn woonplaats om het leven gekomen toen een werktrein op zijn auto botste. Volgens de spoorwegen is de man door de gesloten overweg bomen gereden. Hij was op slag dood. Jubileuinavond Nutsdepartement Buigli/Haamstede HAAMSTEDE, 11-2. Donderdag avond 18 februari organiseert het Nutsdepartement Haamstede-Burgh in de recreatiezaal van de Gerefor meerde Kerk te Haamstede een le zing met dia's, te houden door de heer J. H. R. van Koolwijk, tuin- en landschapsarchitect te Hoogcrheide. De heer Van Koolwijk behandelt het onderwerp: „Historische tuinen in Nederland", en de „Geschiedenis van de Nederlandse Tuinkunst". Ge zien de herwaardering van deze rustgevende objecten in deze tijd, kan deze avond veel voor de bezoe kers betekenen. Omdat „Het Nut' in de Westhoek thans 45 jaar bestaat, heeft het be stuur gemeend aan deze avond een feestelijk tintje te moeten geven in de vorm van een kleine expositie, samengesteld uit materiaal, afge staan door de Prov. Biblio.theek te Middelburg, het Zeeuws Documenta tie Centrum aldaar en het Zeeuws Meer luisteren naar Hilversum III HILVERSUM 11-2. De gemiddelde luisterdichtheid van de zender Hil versum III bedroeg in het vierde kwartaal van het vorig jaar 7,3 pro cent (1 procent komt overeen met 90.000 luisteraars). De grote concur rent van Hilversum III, Radio Ve ronica kwam in die periode tot een luisterdichtheid van 5,7 procent. De luisterdichtheid van Hilversum III is het afgelopen jaar voortdurend toe genomen. Botten in grot PALERMO, 11-2. Speleologen hebben in een grol op 10 km. van Palermo, Sicilië, twintig kg. menselijke botten, gevon den. Deze ontdekking deed di rect denken aan een begraaf plaats van de Mafia. Na een eerste onderzoek was men van mening dat het mogelijk res ten betreft van mensen die ze ker een twintigtal jaren gele den vermoord werden. Ook na- burige grollen zullen voorden onderzocht. Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Gasthuiskerk: 9.30 uur ds. v. d. Schee; 7 uur ds. Post; 11 uur ds. Assendorp Kcrkwerve: 11 uur ds. v. d. Berg; 9.30 uur zondagsschool. Serocskerke: lo uur ds. Jansen Schoonhoven; 11.30 uur zondags school. Burgh: 10 uur da. Van Leeu wen. Haamstede: 10 uur gez. jeugd- denist in de Ger. kerk, ds. Van der Kooij. Renessc: 11 uur ds. De Wit, (Doopc'ienst m.m.v. kinderkoor). Noordwellc: 9.30 uur ds. De Wit. Scharendüke: 9.30 uur ds. Van den Berg. Brouwershaven: 11 uur ds. Feunekes; 12.15 uur zondagsschool. Zcnncmairc: 9.30 uur ds. Feunekes; II uur zondagsschool Noordgouwe: 11 uur ds. Huizing. Dreischor: 9.30 uur ds. Huizing. Ouwcrkerk: 10 uur ds. Faber. Nieuwerkerk: 10 uur ds. v. d. Heuvel. Oostcrland: 10 uur ds. Westerhof, 6 uur ds. v. d. Heuvel. Sirjansland: 10 uur ds. Bezemer, Scheveningcn; 6.30 uur ds. v. d. Plas, Ooltgcnsplaat. Bruinissc: 10 uur en 5 uur ds. D. Goudzwaard, Zwam- merdam. Lutherse Kerk Zierikzee: geen dienst. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10 en 6.30 uur ds. Fa vier. Haamstede; 10 uur gemeenschappe lijke jeugddienst met de hervorm den. 5 uur ds. v. d. Kooij. Scharen düke: 10 uur ds. Put, 2.30 uur ds. v. d. Kooij. Brouwershaven: 2.30 uur ds. Wouters, Dordrecht, bevestiging en intrede van ds. P. A. de Bres, (gez. dienst met Zonnemaire). Zonnemai re: 7.00 uur, (in de Herv. kerk), in trede ds. De Bres, (gez. dienst met Brouwershaven). Nicuwcrkcrk: 10 uur ds. Ricnstra, 3 pur, ds. Schud- debeurs, Wczcp, Dovendienst). Brtif- nissc: 10 uur ds. Schuddebeurs, 5 uur ds. Rienstra. Gercf. Kerken (vrijgemaakt) Brouwershaven: 9 en 7 uur ds. Blokland, Rotterdam. Chr. Geref Kerken Zierikzee: 10 en 6 uur Ieesdienst. Kerkwervc 10 en 6 uur ds. W. de Joode, Rotterdam (Voorber. H.A.). Haamstede: 10 uur godsdienstoefe ning, 3 uur ds. De Joode. Nieuwcr- kerk: 10 en 3 uur Ieesdienst. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10 en 2.30 uur Ieesdienst. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur Ieesdienst. Oostcrland: 10, 2.30 en 6 uur Iees dienst. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10 en 6 uur Ieesdienst- Renesse: 10 en 2.30 uur Ieesdienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 3.30 uur stu dent v. d. Berg, Gouda. Bruinisse: 10 en 5 uur Ieesdienst. Oud-Gercformccrdc Kerken Oostcrland: 9.30, 2 en 6 uur de heer Van der Meer. Bruinissc: 10 en 5 uur Ieesdienst. Leger des Heils Zierikzee: Poststraat 37 - 10 uur heiligingsdienst; 12 uur jeugdsamen- komst; 19.00 uur verlossingssamen komst. Rooms-Katholiekc Kerk Zierikzee: Zaterdag ll) uur; zondag 10 uur. Haamstede: Slrandkerk zon dag 10 uur. Pinkstergemeente Zierikzee: 10 uur dienst. Museum. Bpeken over historische tuinen, buitenplaatsen en foto's uit Zeeuwse archieven, laten de bezoe kers zien dat Zeeland niet voor niets eens „De tuin van Nederland" werd genoemd. Niet-leden kunnen tegen betaling eveneens deze avond bijwonen. SPORT VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I In het wedstrijdprogramma van het district Zuid I zijn voor a.s..zon dag 14 februari de volgende wijzigin gen aangebracht: Res. 3e klasse D: Uitgesteld: HVV '24- Il-RKVVU II Ingelast: Vlissingen III-RKVVU II; RCS II-HVV '24 II. Voor zondag 21 februari a.s. heeft het district Zuid I van de K.N.V.B. geen wedstrijden vastgesteld, in ver band met carnaval. Zierikzee IBrcskcns I Zierikzee IIBrc^skens II A.s. zondagmiddag 14 februari speelt Zierikzee I' op het Sportpark Barnink een vriendschappelijke wedstrijd tegen de derde klasse ploeg Bieskens I. Een aantrekkelijke en tegelijk leerzame wedstrijd kan tegemoetge- zien worden. Op hetzelfde tijdstip 2.30 uur speelt Zierikzee II voor de compe titie (inhaalwedstrijd) tegen Bres- kensll, oveneens thuis. Foto uit rond 1900 van een oud boe renhuisje in de polder Schouwen. Duidelijk het stolpidee en karakte ristiek de rieten bedekking. Het ge heel is bijzonder typisch, maar geeft tevens een indruk van de schamele bewoning in die lijd in het „platte van Schouwen". ten opnieuw de leiding (2-3). Even daarna doelpuntte zij opnieuw, maar ook dit doelpunt werd afgekeurd. L. Louwerse maakte er 3-3 van en de spanning steeg ten top. ZSC bleek het meeste geluk aan haar zijde te hebben en Jaap van den Hoek slaag de er tenslotte in om een zwaar be vochte zege uit het vuur te slepen. VOLLEYBAL WestrakDeitasport II 13 Het tweede damesteam van Delta- Sport heeft woensdag een verrassen de overwinning geboekt in de sport hal te Oude Tonge op de plaatselijke vereniging aldaar Westrak. Delta- Sport maakte een goede start en won de eerste set met 15-11. De tweede set ging veel minder vlot voor de Zierikzeese dames.Veel ballen werden verkeerd opgevangen en dat kostte D.S. een set-overwinning, (6-15). In de derde set ontwikkelden de Zierik zeese dames een geweldig offensief en dat l'eidde voor de gastvrouwen tot een achterstand van 13-5. West rak wist aardig in tc lopen maar de ze set werd toch een Zierikzee over winning, (15-12). Uiteraard volop spanning in de vierde set, een harde strijd om de puntjes, met D.S. als de winnaars: 15-13. Eindstand van de ze spannende wedstrijd een 3-1 over winning voor Delta-Sport. BILJARTEN District Scliouwen- Duiveland K.N.B.B. Hieronder volgen de uitslagen van de 4-tallencompetitie C 3 A: K.V.L. I-De Drie Schaj^en I 5-4: M. de Rijke-J. Nelisse 0-2; A. Quartel-W. J. Doeleman 2-0; C. Stou- ten-H. G. der Weduwen 2-0; L. de Munnik-M. Mol 0-2. Entre Nous I-K.V.L. I 6-3: A. Kr. Locker-L. de Munnik 2-0; M. v. d. Schee-J. Brouwer'2-0; J. de Regt-C. Stouten 1-1; P. v. d. Schee-M. de Rijke 0-2. Entre Nous I-Dc Drie Schapen 1 9-0: A. Schiettekatte-J. "Nelisse 2-0; J. de Regt-W. J. Doeleman 2-0; J. J. Snijders-H. G. der Weduwen 2-0; P. v. d. Schee-A. J. Dorst 2-0. K.V.L. I-Entre Nous I 2-7: M. de Rfjke-P. v. d. Schee 2-0; A. Quartel- J. de Regt 0-2; J. Brouwer-J. J. Snij ders 0-2; L. de Munnik-A. Kr. Locker 0-2. De Drie Schapcp I-Enlre Nous 1 2-7: A. J. Dorst-A. Kr. Locker 0-2; H. G. der Weduwen-J. J. Snijders 0-2; W. J. Doeleman-J. de Regt 2-0; J. Nelisse-M. v. d. Schee 0-2. Dc Drie Schapen I-K.V.L. I 0-9: A. J. Dorsl-L. de Munnik 0-2: H. G. der Weduwen-J. Brouwer 0-2; W. J. Doeleman-A. Quartel 0-2; J. Nelisse -M. de Rijke 0-2. MICROKORFBAL ZSC INO AD I 4—3 In de sporthal tc Oucle-Tonge speelden ZSC I en NOAD een aar dige wedstrijd, waarin het aan spanning niet heeft ontbroken. NOAD begon succesvol want reeds na drie minuien spelen slaagde Ri- nus Kloet er in om dc blauw-witlen cle leiding te geven. (0-1). Na een kwartier spelen werd het door een treffer van Jan van der Bijl weer gelijk (1-1). Toch was NOAD wel ge vaarlijker en dc snelle Kees Kom mer slaagde er opnieuw in om dc acht uil Dreischor de leiding tc be zorgen (1-2). Twee minuten voor het verstrijken van dc eerste spcclhelft was het Jac. Dorreman, die een strafworp voor ZSC kon benutten, zodat met een 2-2 gelijke stand dc rust inging. Na dc hervatting scoorde Simon de Vlieger voor NOAD, maar dc ar biter annuleerde dit doelpunt. Met een afstandsschot gaf mevrouw D. Verburg-Ganzeman dc blauw-wit- Hcden overleed, nog on verwachts, in de inrich ting „De Kruuzë" te Ven- raij, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante EVA DE HAAN VAN DER MAAS in de ouderdom van ruim 85 jaar. Uit aller naam: J. H. VAN DER MAAS VAN DER MAAS Oosterland, 11 febr. 1971 Sint Joostdijk 40 Diversen Mevrouw Van Opijnen, pedi cure, Mulockstraat 78, Zie rikzee. Geen praktijk wegens gezinsomstandigheden tot en mot 28 februari a.s. Wij hebben nieuwe sta-cara- vans voor u staande; 7- en 8-persoons, met aparte slaap kamers. Zeer geschikt voor de verhuur. Dealer: C. Pou- wer, Veere. Tel. (01181) 280. Show: Camping „Oranjezon", Vrouwenpolder. Tel. (01189) 1540. Financiering mogelijk. Folders op aanvraag. Al eens Oil of Olaz of Night- crcam van Olaz gebruikt? 'n Weldaad voor iedere huid! Probeert het óók eens en ook u zult enthousiast zijn. Steeds verkrijgbaar bij drogisterij „Dc Honingkorf", Poststraat (t/o postkantoor), Zierikzee. Wilt u op tijd een caravan geleverd hebben? Koop dan nu! Wij hebben nog voor de oude prijzen in show voor u alle typen De Reu toercara- vans, vanaf f 3775,Dealer: C. Pouwer, Veere. Tel. (01181) 280. Show: Camping „Oranje zon", Vrouwenpolder. Teief. (01189) 1549. Tafel - gasaanstckcrs, vanaf f 16.50 tot f 100.Sigaren magazijn D. C. Viergever, hoek Kraanplein, Zierikzee. Zuiver kristallen glasservie zen m. gracieuze vormgeving, 30-dclig vanaf f 87.50. Ziet etalage Appelmarkt 10-12: Dcurloo en vraagt binnen 'n folder. Ook in gedeelten aan te schaffen, b.v. f» glazen (bierbekers) voor f 12,90.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 5