P.v.d.A. en D'66 vinden elkaar op belangrijke punten Ooslende overstroomd met Britse post AGENDA Apollo-14 gaat in baan om de maan Kritiek op melkprijsbeleid van regering Ontwikkeling van de rijksuitgaven Olie-onderhandelingen in liet slop Bom in schoorsteen Spanjaard pleegde 16 moorden Prins dood in bed na bruiloft Nixon bang voor spoorwegstaking Bankoverval in Amtserdam - Buit f 40.000 LAATSTE NIEUWS Initiatief Grote Vier voor nieuw bestand Belangrijk congres verwacht DEN HAAG, 3-2. De voorzitter van de Politieke Party Radikalen, de heer Tonnaer, is bly dat de Party van de Arbeid en D'G6 elkaar op be- langrijke punten hebben gevonden. Het streven van P.v.d.A. en D'66 om samen met de P.P.R. een gemeen schappelijk ontwerpregeringsplan samen te stellen wordt in de kring van de P.P.R. van harte ondersteund Het dinsdagmiddag gevoerde ge sprek tussen delegaties van D'66 en P.P.R. en eerdere gesprekken tussen F\v.d.A. en P.P.R. geven de heer Tonnaer de overtuiging dat de kans op overeenstemming groot is. In de te voeren besprekingen over het ont- werp-program zal door de P.P.R. ui teraard aandacht worden gevraagd voor solidariteit met hen die in eigen land ol' in wereld verband door de samenleving tekort worden gedaan. Het hoofdbestuur van de P.P.R. zal zich op zeer korte termijn beraden over de nieuwe ontwikkelingen en daarover zijn beslissingen nemen, al dus de heer Tonnaer in zijn com mentaar. De fractievoorzitter van de K.V.P. in de Tweede Kamer, drs. Schmelzer zei dinsdagavond in de NOS-radio- rubriek „Den Haag Vandaag" niet zonder meer in een verloving van de twee partijen te geloven. De P.P.R. had al eerder haar bereidheid te kennen gegeven, de P.v.d.A. deed dat ook, maar van D'66 is het nog niet erg duidelijk. Het staat nog niet vast dat D'66 niet liever eenzaam de ver kiezingen ingaat. „Ik zou liever wil len spreken van een stadium van nadere kennismaking", aldus drs. Schmelzer, die een moeilijk congres voor de P.v.d.A. voorziet. BRUSSEL, 3-2, Als gevqlg van de poststaking in Engeland wordt de Belgische plaats Oostende momen teel overstroomd met Britse post. Firma's laten hun post verschepen naar Zeebrugge vanwaar ze met vrachtwagens naar Oostende ge bracht wqtdt. De toevloed is zo groot - er arriveren dagelijks zo'n 120 zak ken post - dat men in Oostende de garage van het postkantoor in ge bruik heeft moeten nemen om ze te kunnen bergen. Naar Suriname om zeekoetvijfje te vangen AMSTERDAM, 3-2. De bioloog van Artis. drs. D. Dekker, zal dinsdag 9 februari naar Suriname vertrekken om te trachten daar' een zeekoe wijfje te vangen dat de gezelschaps dame zal moeien worden van de uit Suriname afkomstige zeekoe-man Nanni, die sinds oktober 1966 een zaam in zijn bassin verblijft. Hier mee zal niet alleen een vurige wens van Artis in vervulling gaan maar ook van de Surinaamse overheid. De ze ziet namelijk eveneens graag een wijfje naar Artis vertrekken omdat daardoor de mogelijkheid wordt ge schapen onderzoek te verrichten naar o.m. het voortplantingsgedrag van deze ernstig bedreigde diersoort, waarover men praktisch niets weet. Die kennis wordt van onschatbare waarde geacht zowel voor het bepa len van de maaatregelen die nodig zijn om de zeekoeien in Suriname te beschermen als voor het instellen van reservaten, zoals men van plan HOUSTON, 4-2. De bemanning van de Apollo-14 heeft donderdag ochtend om zes minuten over half acht opdracht gekregen de snelheid te verminderen opdat het ruimte schip in een baan om de maan komt De Apollo was op dat ogenblik on geveer 379.700 km van de aarde en had een snelheid van plm. 3220 km per uur. Terwijl de bemanning van de Apollo aanstalten maakte om het ruimteschip af te remmen, verdween de Apollo achter de maan en was het contact met de aarde verbroken. Door het afzetten van de hoofdmo tor voor de duur van 6 minuten en 12 seconden wordt de snelheid van de Apollo met veertig procent ver minderd. De baan, die de Apollo om de maan maakt, is elliptisch. De kleinste afstand tot de maan be draagt 107 km en de grootste 313 km. De onderbreking van het radio contact met de aarde duurt een half uur. Explosie in Amerikaanse munitiefabriek BRUNSWICK. 3-2. Een zware ex- plcsie heeft woensdagavond de Ame rikaanse munitiefabriek „Thiokol Chimical Co" vrijwel volledig ver woest. De fabriek ligt ongeveer 40 km ten zuiden van Brunswick in de staat Georgie. Volgens de eerste be richten zijn er 16 doden en honderd gewonden die naar ziekenhuizen in Brunswick en andere omliggende plaatsen worden gebracht. De fabriek produceert lichtkogels voor de Amerikaanse troepen in Vietnam. UTRECHT. 4-2. „Wat betreft het melkprijzenbeleid is de regering producent-blind ten gunste van de consument. En de Kamerleden zien het blijkbaar ook niet meer" aldus voorzitter H. Griffioen van de Utrechtse Christelijke Boeren- en Tuindersbond tijdens een bondsver gadering donderdag in Utrecht. Hij constateerde met bezorgdheid dat vorig jaar de richtprijs voor melk bevroren bleef en slechts een kleine verhoging van de consumptie melkprijs verwezenlijkt kon worden. „Als men andere prijsstijgingen ziet doet de melkprijspolitiek van de re- lil 111111111111111111111111111111111111111111111111111111111iI1111111111111111111111111111111111111111U Restaurant Mondragon Zierikzee Telefoon (01110) 2670 E A.s. zaterdag- en zondagavond serveren wij weèr onze uitgebreide E Indische rijsttafel a 7,50 (alles inbegrepen) Gaarne vroegtijdige tafelreservering E Alle dagen verse mosselen Vlees- en visspecialitciten E E Kinderschotels vanaf 4,25 E Ti 111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111i11111111111111111111li11li 11111111M11111 iTi TWEEDE KAMER DEN MAAG, 3-2. Bij een ongewy- zigd beleid zullen in 1972 de rijks uitgaven met f 860 miljoen méér stijgen dan de begrotingsruimte toe staat. Zou het beleid ook nog in 1973 on- wljzigd worden voortgezet, dan zou er een overschot van f 251 miljoen zijn, omdat de relevante uitgaven dan minder zouden stijgen dan de begrotingsruimte om va t. Minister d r. H. J. Witteveen (financiën) heeft dit woensdagmiddag in de Tweede Ka mer meegedeeld in antwoord op mondelinge vragen van dr. A. Von deling (P.v.d.A.). Deze cijfers zijn afkomstig van een interdepartementale commissie, de zogenaamde stuurgroep. Het di rectoraat-generaal van de rijksbe groting komt evenwel tot geheel an dere cijfers, aldus minister Witte veen. Voor 1972 komt het directo raat-generaal op een overschrijding van 260 miljoen gulden en voor 1973 op een overschot van f 450 mijoen. De minister zette uiteen dat uit de studie van de stuurgroep is geble ken dat verschillende interpretaties van het begrip ongewijzigd beleid mogelijk zijn. TEHERAN, 3-2. Dc oliemaat schappijen die onderhandelen met dc zes landen rond dc Perzische Golf over dc prezen en inkomsten van olie hebben in een verklaring laten weten dat het bereiken van een overeenkomst onmogeiyk is. Men is het niet eens kunnen wor den over de financiële punten. Bo vendien willen de olielanden geen absolute garantie geven dat er vol doende olie beschikbaar zal worden gesteld voor dc behoefte van de olie- verbruikende landen, zo zeiden de oliemaatschappijen. De vertegenwoordigers van de oliemaatschappijen zijn volledig be reid om op welk tijdstip en plaats dan ook de onderhandelingen voort te zetten in de hoop dat de nog be staande geschillen tot een oplossing gebracht kunnen worden. De derde trap van de Saturnus- raket, waarmee de Apollo is gelan ceerd, zou donderdagochtend tegen half negen op de maan te pletter slaan. Op aarde zal de kracht van de inslag met behulp van ihstrumen- ten, die door de Apollo-12 op de maan zijn achtergelaten kunnen worden berekend. NAPELS, 3-2. Drie mensen zijn ge wond door een bom, die door de schoorsteen van een boerderij in de buurt van Ariano Irpino, ongeveer 80 km. van Napels verwijderd, was geworpen. De daders waren op het dak ge klommen en lieten de bom door de schoorsteen, die in de eetkamer uit mondt, vallen. De zich in de eetka mer bevindende eigenaar van de boerderij, zijn vrouw en een klein zoon, liepen verwondingen op. De aanslag is vermoedelijk een wraakoefening. Italianen niet wapens en L.S.D. aangehouden AMSTERDAM, 3-2. De politie in Amsterdam heeft dinsdagavond een drietal Italiaanse studenten aange houden die in Amsterdam-Buiten- veldert in het struikgewas met een dubbelloops pistool aan het schieten waren op een opgehangen fles. Bij een nader onderzoek blekeji zij, de 23-jarige P. R., de 21-jarige P. G. en de 19-jarige R. C., in het bezit te zijn van 68 patronen, een stiletto en een doosje L.S.D.-tablet- ten. Twee agenten merkjen de jongelui op, toen beiden een onbeheerd staande auto aan een onderzoek on derwierpen en enige geluiden hoor den in het dichtbij gelegen struikge was. gering wel zeer wonderlijk aan", al dus de heer Griffioen. „De consump tie-melkprijs moet vrij worden. Er bestaat immers geen enkel redelijk argument om de melkveehouders in deze zogenaamde welvaartsstaat het gelag te laten betalen". Hij kantte zich ook tegen het plan van dr. Mansholt dat inkomensver betering beoogt door van overheids wege een inkomenstoeslag te geven buiten de produktie om. Daarmee zou een melkprijsverhoging kunnen worden omzeild. Realisering van dit plan zou volgens de heer Griffioen de nationalisatie van de landbouw in de hand kunnen werken. PUERTO DE SANTA MARIA, 3-2. Een 30-jarige Spanjaard heeft woens dag in de Spaanse stad Puerto de Santa Maria bekend dat hij 16 moor den heeft gepleegd. Hij was tien da gen geleden door de politie aange houden in verband met de moord op een geestelijk gestoord meisje in deze stad. Daarna bekende hij vier mannen en nog elf vrouwen te heb ben vermoord, niet alleen in Spanje, maar ook in Italië, Zuid-Frankrijk en Parijs. Dreigend benzinetekoit bij Britse pompstations LONDEN, 3-2. Een staking van chauffeurs van olietankwagens dreigt een benzinetekort te veroor zaken bij pompstations in Londen en zuid-oost-Engeland. Uit solidariteit met collega's van vier onafhankelijke oliemaatschappijen die meer loon ei sen hebben 1000 chauffeurs yan Shell Mex en BP ook het werk neer gelegd. In veertig procent van het betrok ken gebied is de benzinevoorraad aanzienlijk geslonken en houdt men rekening met een spoedige rantsoe nering, als de staking voortduurt, ztillen honderden pompstations tegen vrijdag droog liggen, zei een woord voerder van de Shell. CAIRO. 3-2. De Sqoedi-Arabische prins Jab Ben Abdoellah is dinsdag, de dag na zijn bruiloft, door de bruid Mona Fathi dood in bed gevonden. De 32-jarige prins is aan een hart aanval overleden. Het jonge paar was maandag tijdens een weelderige plechtigheid in een hotel in Cairo in het huwelijk getreden, en had het feest tot .in de vroege ochtenduren voortgezet. Toen de bruid dinsdag de slaapkamer binnenkwam trof ze haai man schijnbaar bewusteloos aan. Hij bleek dood te zijn. Zwembad (toch) open op zondag WEZEP. 3-2: Het overdekte zwem bad in Wezep gaat op zondag open. Dit heeft de nieuwe gemeenteraad van Wezep besloten. Tot twee maal toe wees de oude raad een meerder- heidsvoorstol van b. en w. tot open stelling van het bad af. hetgeen tot diverse protestacties leidde. Grens wijzigingen van de gemeente Olde- broek maakten nieuwe verkiezingen noodzakelijk en de daardoor nieuw gevormde gemeenteraad besloot met negen tegen acht stommen om het overdekte bad op zondag van vier uur 's middags tot negen uur des avonds open te stellen. De postbeambten in Oostende die door deze extra-toevloed overbelast raken hebben al een protest laten horen. Hun grief is „dat de Belgi sche posterijen nu een grote extra winst maken over de rug van het P.T.T.-personeel". Bovendien vinden de postbeambten het niet juist dat ze met de verwerking van de Britse post „schade berokkenen "aan de po sitie van de stakende Britse postbe ambten". Ze hebben over deze kwes tie contact met hun vakbonden op genomen. WASHINGTON, 3-2. President Ni*on heeft woensdag het congres om speciale bevoegdheden gevraagd teneinde toekomstige stakingen in de nationale vervoersector te verhinde- In zijn pleidooi wees Nixon op de /mogelijkheid van een nationale spoorwegstaking op 1 maart, wan neer de door het congres bepaalde afkoelingsperiode van bijna drie maanden afloopt. Besprekingen over een nieuw arbeidscontract voor het spoorwegpersoneel zijn vastgelopen. Nixon heeft het congres nu ge vraagd de wetgeving zodanig te wij zigen dat de president een compro mis bindend kan verklaren, of de huidige afkoelingsperiode te ver lengen als men daar perspectief in ziet. AMSTERDAM, 3-2. In verband met de bankoverval op een bijkan toor vin de Algemene Bank Neder land woensdagmiddag in Amsterdam waarbij ruim 40.000 gulden werd buitgemaakt door drie gemaskerde en gewapeydq rovers, heeft dë re cherche een 30-jarige Peruaan aan gehouden. Brandt's „troonrede" een succes BONN,3-2. Het ministerie voor interduitse betrekkingen in Bonn wordt overstroomd met aanvragen om toezending van de „troonrede" die bondskanselier Willy Brandt vo rige week heeft uitgesproken. Een woordvoerder van het minis terie deelde woensdag mee dat het verslag van Brandt - „Bericht zur lage der Nation" - in boekvorm in een oplaag van 100.000 exemplaren zal worden vervaardigd. Proces in Charleroi om dodelijk geneesmiddel BRUSSEL, 3-2. De rechtbank in Charleroi is deze week begonnen met een proces dat de dood van 25 man nelijke patiënten van de heelkundige kliniek „Arthus Gailly" in Charleroi tot onderwerp heeft. Deze mensen stierven in 1966 nadat hun als ge volg van grove onvoorzichtigheid en nonchalance een verkeerd genees middel was toegediend. De patiënten kregen in plaats van een hormoon houdend produkt dat hen voorge schreven was ter behandeling van prostaatkanker het geneesmiddel di-' gitaline dat hartstoornissen bij de patiënten veroorzaakte. Het proces zal vermoedelijk 18 dagen in beslag nemen. Indonesië koopt wapens in westelijke landen DJAKARTA, 3-2. Indonesië is van plan in verscheidene westelijke lan den zware wapens te kopen, zoals tanks, pantserwagens, machinegewe ren en raketwerpers. Dit is woens dag in militaire kringen in Djakarta vernomen, de overigens geen nadere bijzonderheden meedeelden. In december jl. heeft Indonesië twee landingsvaartuigen uit Ameri ka gekregen. Vele vliegtuigen en schepen van Russische makelij zijn onbruikbaar, doordat de Russen se dert de mislukte communistische staatsgreep in 1965 geen onderdelen meer hebben gestuurd. Amsterdams bevolking loopt terug AMSTERDAM, 3-2. Verwacht wordt dat Amsterdam op 1 januari 1974 ongeveer 800.000 inwoners tellen zal, 19.000 minder dan op 1 januari van dit jaar. Dit blijkt uit een prognose van het hoofdstedelijk bureau van statistiek, opgenomen in een bijlage van de woensdag gepubliceerde ge meentebegroting. Voor 1971 is uitge gaan van een daling niet 8.000, voor 1972 met 6.000 en voor 1973 met 5.000 Begin 1969 bedroeg het aantal in woners nog bijna 846.000. In de loop van dat jaar verminderde het met ruim 14.600 lot 831.150 op 1 januari 1970. NEW YORK. 4-2. Het ligt in de verwachting dat de grote vier don derdag gezamenlijk een beroep zul len doen op Israël. Egypte en Jorda nië na het aflopen van het huidige bestand de vijandelijkheden niet le hervatten. Volgens diplomatieke kringen in New York zal het beroep worden bekend gemaakt na afloop van dc bijeenkomst van de respec tieve ambassadeurs. Evenals secre taris-generaal Thant onlangs deed zullen zij vermoedelijk geen tijd voor het nieuwe bestand voorstellen. Roofovervaller werd aangebonden AMSTERDAM. 3-2. De recherche van het bureau Singel in Amster dam heeft dinsdag in de namiddag de 29-jarige vorkheftrucchauffeur Joop W. na een buurtonderzoek in de Jordaan aangehouden. De man wordt ervan verdacht vrijdagavond de 50-jarige slager P. F. Brugman te hebben beroofd van ongeveer 6000 gulden, toen deze zijn auto had ge parkeerd in zijn garage. Na een kort verhoor dinsdagavond bekende dc chauffeur volledig. Donderdag 4 februari Haamstede Hotel Bom, 7.30 uur, cursus Veilig Verkeer. Zaterdag 6 februari Scharendyke Ger. Jeugdgebouw, 8 uur, uitvoering Sportvereniging. Vrijdag 5 februari Zierikzee Herv. Verenigingsgebouw, 8 uur, filmvoorstelling „Ziejook", 7.30 uiy'. voorfilm. Advertentie Volgens een getuige, een huis schilder die werk verrichtte aan een belendend perceel, had de Peruaan die zich dichter noemt, enige tijd voor de overval voor de bank heen en weer gelopen. Of de arrestant één van de drie overvallers is die over de balie van de bank zijn gespron gen en het personeel hebben opge sloten in een keukentje, is niet zeker Men houdt rekening met de moge lijkheid dat de man alleen op de uitkijk moest staan. Direct na de bankroof hebben ge tuigen twee mannen hard zien weg lopen door een steegje bij de Roose- veldlaan waar de bank is gevestigd. Ze zijn nog spoorloos. Ontslagen in Vlissingen UTRECHT, 3-2. De directie van Calpam N.V. heeft besloten het bun kerstation Vlisingen per 1 april a.s. te sluiten. Van het 70 man tellend personeel zal een deel ander werk bij Calpam kunnen worden aange boden. Voor het sleepbootbedrijf wordt met sleepbootrederijen onder handeld om dit deel van het werk geheel of gedeeltelijk in het Vlissing- se havengebied te continueren. Voor de overige 40 werknemers is in over leg met de vakbonden een afvloei ingsregeling getroffen. De toeristenbelasting op Texel DEN BURG-, 3-2. De gemeenteraad van Texel heeft met algemene stem men besloten tot instelling van een toeristenbelasting, die neerkomt op een heffing van 25 cent per persoon per overnachting. Texel denkt hier mee met plus minus 1,4 miljoen overnachtingen een bedrag van 350 duizend gulden te kunnen innen. Het geld zal worden bestemd voor re creatieve en toeristische voorzienin gen. In 1970 werd voor dit doel rond 880.000 gulden uitgegeven. Miljoenenopdracht voor Nederlands bedrijf HANNOVER, 3-2. Verenigde Be drijven Bredero N.V. te Utrecht heeft van de Westduitse stad Hannover een opdracht gekregen, waarmede een bedrag van 250 tot 300 miljoen mark zal zijn gemoeid. Het door Bredero uit te voeren project betreft de uitbreiding van de Hannoverse binnenstad, in de nab- bijheid van het spoorwegstation. Het zal in vijf fasen worden uitgevoerd en in 1979 voltooid zijn. In dit nieu we stadsdeel zullen overeenkomstig een door Bredero opgezet plan kan toorcentra, warenhuizen, winkelcen tra, woonhuizen en ontspanningsge legenheden worden gebouwd. Op een grondgebied van 4500Q vierkante me ter. Alles bijeen zullen de nieuwe gebouwen een nuttige oppervlakte krijgen van 200.000 vierkante meter. TWEEDE KAMER Interpellatie over de volkstelling DEN HAAG. 3-2. De Tweede Ka mer heeft mej. mr. Goudsmit (D'66) en de heer Wiebenga (P.S.P.) toege staan de ministers van economische zaken en van justitie te interpelle ren over de komende volkstelling. Mej. Goudsmit wil uitstel van dc volkstelling bepleiten cn de heer Wiebenga wil nader worden gein- formeerd over dc toepassing van de .strafbaarstelling en over het waar borgen van dc anonimiteit. De inter pellatie wordt gehouden op woens dag 10 februari in dc middaguren. Uw geldzaken vlot en zakelijk geregeld in een prettige sfeer bij de NUTSSPAARBANK ZIERIKZEE Uw moderne gezinsbank! Dagelijks geopend Bekentenis in steekpartij DEN BOSCH, 3-2. Twee Turkse gastarbeiders hebben bij de recher che van Den Bosch bekentenissen af gelegd inzake de steekpartij in een cafétaria in Den Bosch, waarbij in de nacht van zaterdag op zondag jl. de 26-jarige H. van de Polder uit Ros malen om het leven werd gebracht. Het zijn de 31-jarige gehuwde fa brieksarbeider B. O. en de 29-jarige gehuwde fabrieksarbeider S. K. K. heeft bekend, dat hij Van de Pol der met een mes heeft gestoken, O. erkent wel, dat hij actief bij de vechtpartij betrokken is geweest, doch niet dat hij een mes gehanteerd zou hebben Man dood na duw in moddersloot ABBENBROEK, 3-2. In Abben- broek (Z.H.) is dinsdagmiddag de 66- jarige Haagse schilder A. F. de Bruijn door de 24-jarige A. T. uit Abben- broek tot tweemaal toe in een mod dersloot geduwd. De schilder, die direct nadat de politie arriveerde, naar het Dijkzigtziekenhuis in Rot terdam werd overgebracht, is daar kort na aankomst overleden. T. is aangehouden op verdenking de schil der om 't leven te hebben gêbi'acht. De buit te Apeldoorn APELDOORN, 3-2. De inbraak in het hoofdpostkantoor in Apeldoorn onder de rook van het Apeldoornse politiebureau heeft de inbrekers 903 duizend gulden opgeleverd, zo heeft een definitieve telling uitgewezen. Van dit bedrag was 472.000 gulden rechtstreeks eigendom van de P.T.T. terwijl 431.000 gulden uit aangete kende zendingen verdween. Daarbij was alleen al voor de Apeldoornse Raiffeisenbank een bedrag van 275 duizend gulden. De politie heeft 15 rechercheurs ingeschakeld om de daders van deze inbraak te zoeken. Weer onrust in Belfast BELFAST, 3-2. Woensdag is het de gehele dag weer onrustig geweest in Belfast. Nadat het eerder op de dag tot ongeregeldheden was gekomen in de Roomskalholieke wijk Springy- keld Road, waar militairen rubber kogels afschoten op met benzine bommen en stenen gooiende jongelui, deden zich 's avonds jn de eveneens door Roomskatholieken bewoonde wijk Ralls Road opnieuw incidenten voor, waar de politie met bijtend zuur en benzinebommen werd bestookt. Kinderen door vrachtauto geschept WERKENDAM. 3-2. Een vracht auto is woensdag in Werkendam op de Rijksweg 27 door een rood stop licht gereden en heeft twee overste kende kipderen geschept. Eén van hen, de 12-jarige Geertje Vink uit Almkerk werd hierbij gedood. De 13-jarige Arie van der Meyden uit Almkerk werd ernstig gewond. Vol gens een woordvoerder van het streekziekenhuis, waar hij is opge nomen, verkeert hij niet in levensge vaar. Nieuwe ongeregeldheden in Reggio REGGIO. 3-2. Woensdag omstreeks het middaguur is het in Reggio di Calabria opnieuw tot ongeregeldhe den gekomen tussen dc poliite en de monstranten, die gevolg hadden ge geven aan een oproep van het actie comité tot demonstreren tegen de aanwijzing van het naburige Calan- zaro als nieuwe regionale hoofd plaats. Ongeveer tien mensen werden gewond, van wie twee ernstig. Vijf tien politiemannen liepen kneuzin gen op. ALGIERS. Gedurende de komen de vijftien jaar zal Frankrijk per jaar 3.5 miljard kubieke meter Al gerijns aardgas ontvangen krachtens een overeenkomst die woensdag in Algiers is ondertekend. De eerste le veranties zullen volgend jaar wor den gedaan.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 2