Snel reageren onderweg door melk onderweg DE TERREUR VAN TOURE BLIK DOOR HET WERELD Flitsen uit het buitenland De boerenstand in Nederland Gevaar voor Zuidsallandse landschap Rijdt veilig met melk Wat biedt de BEELDBUIS? ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 28 januari 1071 Nr. 20816 President Sikou Touré van Guinee staat niet bekend als sie evenwich tigste heerser in Zwart Afrika. In zijn lange loopbaan heeft hij al me nig besluit genomen, waarvan de zin niet te ontwaren is. Zo benoemde hij de afgezette Gha- nese dictator Nkroemah tot mede president van Guinee, iets waarin het parlement niet werd gekend, want Touré doet waarin hij zin heeft. Touré besloot bv. ook in zijn eentje geen Franse economische hulp te accepteren - de talloze armen in zijn land kunnen hem er onmogelijk dankbaar voor zijn. De grondslag van zo'n heerschappij kan alleen terreur zijn en het is een schrikbe- ivind dat Touré uitoefent. Het tot revolutionair tribunaal ge bombardeerde parlement heeft na een aanfluiting van een proces tal loze doodvonnissen uitgesproken en levenslange gevangenisstraffen uit gedeeldHet is volkomen ongeloof waardig dat met name de buitenlan ders in deze reeks veroordeelden werkelijk gepoogd hebben Touré om ver te werpen - de enige bedoeling van de vonnissen is de schrik er in te brengen bij wie het maar zou wil len wagen tegen Touré te ageren. Machtig Het veroordelen van buitenlanders moet nog eens extra onderstrepen KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND LEEUWARDEN. Uit het huis van bewaring in Leeuwarden zijn twee gedetineerden ontsnapt. Eén van de twee, de 28-jarige E. K. kon men nog tijdens de ontvluchtingspoging grij pen op het dak. Een ladderwagen van de brandweer haalde hem van het dak van de gevangenis. UTRECHT. Door tijdig uit zijn au to te springen, heeft de heer G. G. Meurs uit Ederveen er het leven- vanaf gebracht. Kort na de sprong botste de auto op een niet-beveiligde overweg tussen Lunteren en Ede te gen een passerende trein. DEN HAAG. De Italiaanse ex- premier Mariano Rumor is op Schip hol aangekomen. Hij zal in zijn funktie van president van de Euro pese Unie van Christen-Democraten een bezoek brengen aan de drie christen-democratische partijen van Nederland, die gezamenlijk aange sloten zijn bij de E.U.C.D. UTRECHT. De pseudo-yogelpest in ons land is nu duidelijk op de te rugtocht. Het aantal nieuw aange melde gevallen, dat in de laatste week nog 121 bedroeg, zakte eerst langzaam 118 en 113 - maar liet de pagelopen week een scherpe daling zien tot 74. AMSTERDAM. Bij het Ameri kaanse consulaat in Amsterdam heb ben groepjes Dolle Mina's een hand tekeningenactie gehouden ten bate van de Amerikaanse Angela Davis die vandaag in de gevangenis haar - verjaardag viert. DEN HAAG De meest recente ge gevens tonen aan, dat de ongeval len rond huis en werkplaats, vergif tiging en geweld in ons land nog steeds toenemen. Deze ongevallen nemen sterker toe dan de ongevallen door het verkeer. DEN HAAG. Minister Klompé van cultuur, recreatie en maatschappe lijk werk heeft ruim f 5.750.000, aan subsidies toegewezen voor de bouw van sportzalen en sporthallen. Dit had plaats op grond van de „rijksregeling subsidiëring overdekte sportaccommodaties 1970". ROTTERDAM. De Rotterdamse recherche is op zoek naar een man tussen de 30 en 40 jaar, die afgelo pen maandag zou hebben geprobeerd een 26-jarige prostitué uit de Maas stad te wurgen. De vrouw heeft daarvan bij de Rotterdamse politie aangifte gedaan. DEN HAAG. De Tweede Kamer heeft zonder hoofdelijke stemming goedgekeurd het ontwerp van wet tot tot wijziging van de postwet. De ze wijziging beoogt een „stroomlij ning" van de post-besteldicnst door invoering van „buitenbussen" direct aan de openbare weg en door het stellen van bepaalde eisen aan de huisbrievenbussen. hoe machtig Touré is: hij hoeft niet eens een behoorlijk antwoord te ge ven aan het grote, Duitsland over een onder verdachte omstandigheden in een politiecel gestorven Duitser en het ongeluk dat Touré inderdaad zo machtig is, ook al houdt hij zich in geen enkel opzicht aan juridisch hu manitaire fatsoensnormen. De we reld zal deze heerser moeten dulden. Anno 1971 is het ondenkbaar dat mogendheden een strafexpeditie or ganiseren om een einde te maken aan dit regime dat verdient te ver dwijnen. Man poogde vrouw te wurgen AMSTERDAM, 27-1. De Amster- damse politie heeft in de nacht de 41-jarige kelner G. J. P. uit de hoofd stad aangehouden, omdat hij zijn vrouw, terwijl zij sliep, bij de keel had gegrepen en deze enige tijd had dichtgedrukt. De vrouw slaagde erin zich los te worstelen. P. pakte daarop een broodmes en bedreigde haar ermee. Zij slaagde er evenwel in de politie te waarschuwen, die de man in de woning kon aanhouden. Hij pleegde volgens de politie bij zijn aanhou ding hevig verzet. Perzische dorpelingen ter dood veroordeeld TEHERAN, 27-1. De krijgsraad in het Perzische Tabriz heeft 12 dorpe lingen ter dood verordeeld, die schul dig zijn bevonden aan het vefbran- den van 27 inwoners van een nabu rig dorp. Reeds veertig jaar bestond tussen de dorpelingen van Koulan- kou-Hoog en Koulankou-Laag in Azerbeidsjan een vete, die o.m. tot uiting kwam in een serie moorden. Het jongste incident was de ontvoe ring tijdens een huwelijksplechtig heid van een vrouw uit Koulankou- Hoog door mannen van Koulankou- Laag. Hoe is het op Venus? MOSKOU, 27-1. Hei Sow jet- Russische persbureau Tass heeft dinsdag meegedeeld dat de Venus-7 die op 15 decem ber vorig jaar op Venus is aan- gekomen, op de oppervlakte van deze planeet is geland en tijdens de landing en daarna nog drieentwintig minuten, lang gegevens naar de aarde heeft doorgezonden.Daaruit bleek dat de temperatuur in de omgeving va?i de landings plaats 475 graden Celsius is, mogelijk twintig graden hoger of lager, en de druk negentig maal de aardse atmosfeer, mo gelijk vijftien atmosfeer lager of hoger. De dichtheid van de atmosfeer is aan de opper vlakte ongeveer zestig maal zo hoog als op aarde. Uitvoerige gegevens over de verrichte ex perimenten zullen in weten schappelijke tijdschriften wor den gepubliceerd. W.H.Ü.-rapport tegen het roken GENEVE, 27-1. De directeur-ge neraal van de Wereldgezondheids organisatie (W-H.O.) heeft in een rapport opgeroepen tot mobilisatie van de overheid in de strijd tegen het roken. Hij beveelt de regeringen o.a. aan, vermelding van een waar schuwing op pakjes sigaretten wet telijk verplicht te stellen, te ijveren voor beperking van de tabaksrecla me, het roken in openbare gelegen heden en vervoermiddelen tegen te gaan en de accijns op sigaretten te verhogen. Grote trek Surinainers naar Nederland PARAMARIBO, 27-1. De trek van Surinamers naar Nederland blijft groot, aldus blijkt uit de cijfers over het tweede kwartaal van 1970. Over deze drie maanden van het vorig jaar reisden in totaal 1641 Su- rinameïs naar Nederland. Hiervan waren 873 mannen en 768 vrouwen. Meer dan 800 van deze Holland-vaarders gaven op defini tief te vertrekken, 27 gaven als reis doel studie, terwijl de overige 727 met vakantie gingen. KERKNIEUWS Ncd. Herv. Kerk Beroepen te Hardinxveld (2e preek pl.)P. Westland, Uddel; te Burg- werd (toez.): H. Roozendal, kand. te Lettelbcrt; te Nagele-Tollebeek (toez.): M. de Jong, Metselawier en Nijawiciv Aangenomen naar Amerongen (toez.): Sj. v. d. Zee, Uitwijk, die be dankte voor Vlissingen; naar Nieu- werkerk a. d. IJsscl (buitenge w. wijkgem. in wording): H. J. van Leeuwen, Almen. Bedankt voor Terheijde: G. G. Vij zelaar, Veenendaal. Gereformeerde Kerken Beroepen te Barendrecht: Tj. Aus- ma, Lexinond-Ameide. Examens: geslaagd voor het kan didaatsexamen in de theologie aan de Vrije Universiteit te Amsterdam: T. M. Middelkoop te 's-Gravenhage; voor het doctoraal examen slaagden: F. T. Bos te Vlaardingen en J. D. te Winkel te Sassenhciin. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Beroepen te Ede/Wageningen (ge- comb.) M. Brandes te Hengelo; te Urk en Nagel C. Bijl te Hilversum. Bedankt voor Lutten/Gramsber- gen P. Deddens te Rozenburg. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt (buiten verband) Bedankt: voor O. Flevoland L. W. G. Blokhuis te Wezep. Christelijke Gereformeerde Kerken Aangenomen naar Enschede-Oost G. Bijkerk te Oud-Beijerland. Gereformeerde Gemeenten Beroepen te Waarde P. Blok te Dirksland; te Scherpenisse W. Hage te Krabbendijke; te Utrecht D. Hak kenberg te Dordrecht. Oud Gereformeerde Gemeenten in Nederland Bedankt voor Werkendam J. v. d. Poel te Ede. LONDEN. In het vierde kwartaal van 1970 zijn de orderportefeuilles van de scheepsbouwlanden met het record van 8,8 miljoen ton toegeno men, zo blijkt uit cijfers van Lloyd's Register of Schipbuilding Returns. BRUSSEL. Tussen 27 januari en 4 februari zal de jaarlijkse grote Na- vo-cqfmmandopdstoefening „Wintex '71" worden gehouden. De oefening zal worden geleid door de drie op perbevelhebbers van de Navo, te weten generaal A. J. Goodpaster (Saceur), admiraal Chr. K. Duncan (Saclant) admiraal sir William O' Brien (Cinchan). CARACAS. Minstens 14 mensen hebben het ongeluk met een Venezo- laans vliegtuig overleefd, zo wordt in Caracas vernomen. ROME. Anderhalf miljoen bouw vakkers zijn in Italië in staking ge gaan als protest tegen het bouwbe leid van de overheid en het uitblij ven van de beloofde sociale hervor mingen. MADRID. Naar het ministerie van buitenlandse zaken mededeelt, is binnenkort de benoeming te ver wachten van E. J. baron Lewe van Aduard, thans harer majestiets am bassadeur te Pretoria, tot harer ma- jesteits buitengewoon en gevolmach tigd ambassadeur te Madrid. NAfROBI. De tijdens zijn afwezig heid ten val gebrachte president van Oeganda, Milton Obote, is uit Nairo bi naar Dar-es-Salaam in Tanzania vertrokken. De regering van dit land zal hem politiek asiel verlenen, aldus een officiële bekendmaking in Nai robi. LAND- EN TUINBOUW GRONINGEN, 27-1. Nederland moet als één landbouwgebied wor den aangemerkt en de Nederlandse boerenstand moet meer een stempel van een pressiegroep krijgen. Deze mening heeft de heer B. J. de Boer, voorzitter van de aankoopccntrale Groningen, uitgesproken op de jaar lijkse vergadering van de vereniging voor hoger landbouwonderwijs in Groningen. De bijeenkomst was gewijd aan het thema „de omvang van een land bouwgebied". Dit thema was geko zen omdat stadsuitbreiding, wegen aanleg, recreatie en industrie steeds meer landbouwgrond vragen, waar mee deze bedrijfstak in toenemende mate in het defensief wordt gedron gen. In zijn inleiding zei de heer De Boer dat de Nederlandse boeren in de E.E.G. politiek qua mentaliteit meer dan eens in het nadeel zijn, doordat zij onder meer de wet ge trouw zijn, teveel aan anderen den ken etc. „De politiek is hard en niets ontziend en daarop moet ook de boe renstand zich afstellen", aldus de heer De Boer, die pleitte voor een steviger gericht groepsbeleid in de landbouw. AMSTERDAM, 27-1. „Een zeer ka rakteristiek deel van het Zuid-Sal- landse landschap zal ongetwijfeld worden ontluisterd, wanneer de ge meente Deventer nieuwe stadswij ken gaat bouwen op een belangrijk deel van het Diepenvcense grond gebied''. De contactcommisie voor Natuur- en Landschapsbescherming heeft een brief aan de leden van de Tweede Kamer geschreven, waarin zij dit naar voren brengt. Als de kamer het wetsontwerp tot opheffing van de gemeente Diepenveen zou aanvaar den, is volgens de commissie een duidelijke uitspraak over de toekom stige structuur onontbeerlijk. De commissie doet - „met het oog op onvervangbare waarden die hier in het spel zijn" - een dringend be roep op de kamer, te kiezen voor een ruimtelijk model dat het Zuid-Sal- landse landschap intact laat. De Poolse partijleider Edward Gie- relc, in ge,sprek met arbeiders uit de scheepsbouw. De arbeiders hebben - na de staking - inmiddels hel werl: voortgezet. Mislukte vliegtuigkaping in Dominicaanse Republiek SANTO DOMINGO, 27-1. Dc be manning van een Dominicaans lijn- vliegtuig heeft een kaper overmees terd, die dreigde het toestel met zijn 58 inzittenden met nitroglycerine op te blazen. Het vliegtuig, een superconslella- tion van de „Aerovia Quisqueyana" was op weg van Santo Domingo naar San Juan op Porto Rico, toen de ka per - naar verluidt een Spanjaard - opdracht gaf naar Cuba koers te zet ten. De piloot maakte hem echter duidelijk dat hij dan zou moeten bij tanken. Het toestel vloog terug naar Santo Domingo, maar toen het begon te dalen, verhinderde de kaper dat. Daarop probeerde de piloot toestem ming te krijgen voor een landing in Haiti, doch deze vergunning werd op persoonlijk bevel van president Du- valier geweigerd. Tenslotte zette de piloot de viermotorige machine op een landingsbaan van een mijn- bouwmaatschappij te Cabo Rojo in het uiterste zuidwesten van de Do minicaanse republiek, op twee km van de grens met Haiti, aan de grond. GRONINGEN. De 52-jarige inwo ner van Uskuert H. J. Boersema is verdronken tussen Schiermonnikoog en Rottumeroog. Tweedaagse show Motor Racing Team Zeeland le Goes GOES, 27-1. Wie dc motorsport ccn warm hart toedraagt kan a.s. vrijdag en zaterdag tc Goes het neusje van dc zalm bewonderen in dc Vcilinghal aldaar, waar het be kende Motor Racing Team Zeeland ccn tweedaagse show houdt, waar praktisch alle wegraccmotorcn der vaderlandse topryders tc bewonde ren zjjn. Het MRTZ, dut momenteel 5 jaar bestaat geniet een grote populariteit zowel nationaal als internationaal. Er zijn momenteel 58 leden, waarvan er 14 tot dc actieve renners behoren. Een zeer bekend lid is de Schouwse, uit Renessc afkomstige renner Dick van Klooster, die reeds vele succes sen heeft geboekt. Ook heeft deze akticve vereniging thans ccn eigen, circuit verkregen nl. het Rcimerswaalcircult, gelegen bij het recreatiegebied Den Inkcl bij Kruiningcn. Hier zullen dit jaar voor het eerst op zaterdag 10 juli weg races worden gehouden. En wat de show betreft te Goes, hier kan men alle motoren bewon deren van het Motor Racing Team waarbij ook dc stand van de Neder landse Jamathi een groot plaats zal innemen. Verder is er een Krcidler 50 cc, brommers en als hoofdmoot de motor met zijspan van het koppel SJleigirrga-Kort uit IVfledemblik, de Honda, B.M.W. en diverse anderen. Wedstrijd- en racefilms In ccn apart vertrek in dc vei linghal kunnen de bezoekers ieder uur genieten van wedstrijd- en ra cefilms met o.a. Suzuki, Krcidler en Yamaha. Als bijzondere trekpleister naar deze gigantische show zullen hier vrijdag cn zaterdag aanwezig zijn de rijders Paul Lodewijks, winnaar van dc TT in Assen 1968 op 50 cc Jama thi, Aalt Toersen, 2e in het wereld kampioenschap '69-'70, Cecs van Dongen cn dc dubbclkampioen 250 cc en 350 cc Yamaha Nico van der Zandc. Het team, dat op nationaal als wel internationaal tot een hoog niveau Is opgeklommen mag zich in een steeds meer groeiende belangstelling verheugen. Ook op Schouwen-Dui- veland, waar de prestaties van Van Klooster nauwlettend worden ge volgd blijkt, vooral bij de jeugd een grote interesse te bestaan voor de motorraces. Velen zullen dan ook ongetwijfeld a.s. weckend een bezoek brengen aan de show van het MRT Zeeland om eens van nabij de race monsters tc kunnen bewonderen waar de groten hun prestaties op leveren. DODELIJKE ONGELUKKEN HERPEN. De 33-jarige arbeider W. Arts uit Wijchen bij Nijmegen is tijdens werkzaamheden aan het aardgasnet in Herpen (gemeente Ra- venstein) bewusteloos geraakt en kort daarna overleden. ROTTERDAM. De 74-jarige me vrouw N. den Dekker uit Rotterdam is ten gevolge van ccn verkeerson geluk in de Maasstad om het leven gekomen. Bij het oversteken van de Schiekade werd zij aangereden door een personenauto. DEN BOSCH. In het Gasthuis te Den Bosch is de 53-jarige H. Tim mermans uit Boxtel overleden aan de gevolgen van een aanrijding. Per fiets op weg naar huis werd de man in Vught door ccn bromfietser aan gered cn. GRONINGEN. Een ongeveer 55- jarige vrouw is dinsdagmorgen op dc Stationsweg in Groningen bij ccn verkeersongeval om het leven geko men. Zij liep een voetgangersover- op dc bestuurder van een personen- stcckplaats op. op het moment waar auto. na voor andere voetgangers te hebben afgeremd, weer gas gaf. De vrouw werd aangereden en was vrij wel op slag dood. Haar identiteit is nog niet bekend. GRONINGEN. Twee Waddenvis sers hebben het lijk gevonden van dc 52-jarige H. J. Boersma uit Usquert. De man was zaterdag tijdens een vistochtje overboord van het vis sersbootje Uq. 1 geslagen. Burgerlijke stand GEMEENTE WESTERSCIIOUWEN Geboren: 17. Pieternclla Jacoba, d. van M. Berrcvoets cn G. P. van IJs- seldijk (Kcrkwervc); 23. Janet Johan na Gczina, d. van M. van der Wekken cn A. M. den Boer (Kerkwerve). Overleden: I. M. de Vlieger. 61 jr. (Kerkwerve); 5. G. C. Korsman, 56 jr. (Sella rend ij ke). VRIJDAG 2.7 JANUARI. NED. I. Na de fabeltjeskrant en het journaal gaat de E.O. verder met Verborgen in het riet, de geschiede nis van Mozes. Het tweede deel wordt besteed aan de theologische faculteiten te Basel en Parijs waar kritiek op de bijbel als minderwaar dig wordt beschouwd. Na het jour naal een iveekendfilm. De confron tatie tussen politiek en televisie staat centraal in deze film. Sam Ten- vont is presentator van een zekere aktualiteitenrubriek. Hij geneert zich niet om politici belachelijk te maken. Zijn macht is groter dan hij denkt. De waarheid komt 'aan het licht als Sam in conflikt komt met een minister, die van fraude wordt beschuldigd en zich voor de televi sie mag verweren.Tennant pakt hem hard aan en dan komen de reakties. Niet alleen de minister is boos maar ook vele kijkers en de direkteur van het televisiestation. Het konflikt wordt scherp uitgevochten. Dat er slachtoffers vallen is duidelijk maar wie? Tot slot van de avond Willem Duys en zijn goudvissen. NED. II. Na het journaal en de Fabeltjeskrant Ter visie en Kopduel met de hockeyer Wil van Dommelen en de volleybalster Marga Willem- sen. Na he tjournaal een show rond Barbara Streisand. Twee jaar gele den maakte Barbara een overweldi gende show in het New Yorkse Cen tral Park en daarvan is nu een vijf tig minuien durende film gemaakt. Na Brandpunt De wrekers. In Lon den wordt een ontwapeningsconfe rentie gehouden en verschillende deelnemers vallen in dc handen van moordenaars. John Stecd en Tara King wassen ook dit varkentje, al valt het niet mee: In de rubriek Riskante kerk komen we terug op de benoeming van dr. Sirnonis waar bij mag worden gekonklndeerd dal dc Nederlandse kerk ook echt een „riskante" kerk is. ZATERDAG 30 JANUARI. NED. I. In het zaterdagmiddag- programma amateurs op de Rodeo schijf en de Kijkkast met avonturen van Gompie en zijn vriendjes. Dc avond begint zoals gewoonlijk met de Fabeltjeskrant en tot hel journaal van acht uur een nieuw avontuur van Swiebcrtjc. Freule Nicolicn heeft een dagboek geschreven waarin min der mooie opmerkingen worden ge maakt over oom Frcderik. En a at het boekje nu in diens koffer terecht komen. Ann Swieb de taak om het boekje uit dc koffer van dc oom te halen. Dal zou niet best zijn voor hem cn voor Nicolicn. Aansluitend aan hel journaal van acht uur Zes kamp sport. In het nieuwe sportpa leis te Rotterdam komen Linne, Rol de. Drachten, Winschoten cn Zocter- mrrr en Uortinchcm tcpeyi elkaar uil. In de Regels van het spel reist Glenn Howard zo snel als hij kan naaf Berlijn, omdat iemand is opge pakt die een spion blijkt te zijn. De vijand wil hem alleen vrijlaten in ruil voor een andere spion. Glenn doet alles wat maar mogelijk is en hulp van een mooie jongedame is dan ook niét te versmaden. Ter af sluiting van het zaterdagavondpro gramma zingen Zeeuwse en Bra bantse koren in de Grote Kerk te Goes. NED. II. Na het journaal en de Fabeltjeskrant een avontuur met Lucie Ball. In Lucie en hel opper hoofd ontmoet Lucie een Indianen- opperhoofd en ze is erg onder de in druk. Later blijkt dat achter die mooie veren minder mooie gedach ten schuil gaan en dan is de bewon dering snel over. Tot het journaal van acht uur een portret van de vrouw achter hei stuur van race wagens, nl. Liane Engeman. In het begin werd zij niet erg serieus geno men, maar na een tijdje ontdekten haar rivalen dat haar raceplannen wel degelijk serieus te nemen zijn. Aansluitend aan het journaal van acht uur gaan we naar België. In de Salamder feestzaal te Mechelen wordt hel carnaval gevierd. Elf prin sen carnaval komen voor een jury. die moet uitmaken wal hel beste carnavalslied is. Alle carnaval figu ren en artiesten verlenen hun mede werking aan dit feestprogramma. Achter hel nieuws scheidt dc lol van de spanning. Ik zoek X heeft deze avond als titel Dood op de bank. Het gaat om een jongeman die dood bij een kluis in een bankgebouw wordt gevonden. Er is geld uil dc kluis ontvreemd en het lijkt dat dc moord een ongeluk is geweest. Puzzelen maar wie de dader is. Tol slot van de avond Mojithy Pythons vliegende circus. VRIJDAG 29 JANUARI. NED. I: 18.45 Fabeltjeskrant18.55 Journaal; 19.05 Verborgen in het riet; 19.25 Reportage Basel cn Parijs. 20.00 Journaal; 20.20 Langzaam uit; 21.55 Voor de vuist weg; 23.00 Jour naal. NED. II: 18.45 Fabeltjeskrant; 18.55 Journaal: 19.05 Ter visie; 19.30 Kop duel20.00 Journaal; 20.20 Barabaru Streisand; 21.10 Brandpunt; 21.35 De wrekers: 22.35 Riskante kerk; 22.55 Journaal. ZATERDAG 30 JANUARI. NED. 1: 10.00 Journaal; 16.02 Ro deo; 16.50 Kijkkast; 18.45 Fabeltjes krant; 18.55 Journaal: 19.05 Swic- bert je; 20.00 Journaal; 20.20 Zeskamp sport; 21.35 Incident in Berlijn (film) 22.45 Zatcrdagavondzang; 22.55 Jour naal. NED. II: 18.45 Fabeltjeskrant; 18.55 Journaal; 19.05 Lucie Ball; 19.30 Liane Engeman; 20.00 Journaal; 20.20 Carnaval 1971; 21.45 Ik zoek X; 22.35 Mouthy Pythons vliegend circus. 23.05 Journaal i I i

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 9