WEM MK G6EE>! wij maken het onszelf moeilijk brug groothandelcentrum ¥1 _J p. c. koole n.v. SUCCESJES SCHAATSEN Gebr. OE JONGE NORMAAL GEOPEND IS ZIERIKZEE magazijn-verkoper nieuwe haven 67 zierikzee telefoon (01110)-2646 aanstaande zaterdag 2 januari SIMCA1100 Fa. W. Gilijamse Bekendmaking N.V. PROVINCIALE ZEEUWSE ENERGIE MAATSCHAPPIJ Te hoop Goede, mooie oliekachels in verschillende groottes en soorten. Laag in prijs! Sa- man, St. Domusstraat 88, te lefoon (011 lü) 2004, Zierikzee. Biggen bij: J. Dooge, Jon- kersweg 1, Oosterland, tele foon (01113) 248. Te koop gevraagd Kolen-, olie- en gaskachels. Saman, St. Domusstraat 88, Zierikzee, tel. (01110) 2004. Oude plavuizen, stoep- en gangtegels. Ook te ruilen in overleg tegen nieuwe beton- tegels. Ook oude stenen. Sa- man, St. Domusstraat 88, Zierikzee. Tel. (01110) 2004. Alle soorten huisraad, ook gehele inboedels tegen de hoogste prijs. Saman, St. Do musstraat 88, Zierikzee, tele foon (01110) 2004. Gehele of gedeeltelijke in- boedels, oud ijzer, oude zak ken en oude metalen. G. Heij- boer, Bogerdweg 47, Drei- schor. Tel. (01112)471. Personeel gevraagd Bijverdienste: thuiswerk, o.a. vouwen, plakken, schrijven, sorteren, enz. Werk wordt ook zelf door ons geleverd! Inl. (postzegel insluiten): Fir ma Metalon, Postbus 511, 's Hertogenbosch. Diversen Landbouwplastic in diverse dikten en breedtes, bij elke lengte. Tuinbouwhuis Sluijs en Zn. Tel. (01115J-1437, te Haamstede. Alleen een Vamor-rijschool biedt U een opleiding tot een veilige en goede weggebrui ker. Maandag 8.00 uur theo rie. U wordt gehaald en ge bracht. Vamor gediplomeerd Ford 12 M - Daf rijschool Keijzer, Hogezoom 144, Re- nesse, lelef. (01116) 692. Gratis vloerbedekking kan niet! Wél geven wij tot 40 °/o korting op alle merken en korting op alle merken en leg gen het gratis door heel het land. Vrijbl. vertegenwoordi- gersbezoek m. compl. stalen- collectie. - „De vloerbedek kingcentrale", Rosestraat 196, Rotterdam (5 min. lopen van af station R'dam-zuid). Telcf. (010) 320497 - 270275. Spaden, schoppen, rieken, vlechtwerk, Siergaas, gecreo- soteerde palen, puntdraad, zagen en vele poorten gereed schappen, enz. Tuinbouwhuis Sluijs en zn., Haamstede, Joh. den Boer, Renesse. WET mar. assurantiekantoor j. c. hanse brouwershaven wees toch blij dat wij zo eerlijk zijn, dat wij dat durven zeggen dat wij u niet doodgooien met „dumpprijzen" dat wij u niet begraven onder de z.g. „voordeelprijzen" dat er een mogelijkheid bestaat u tegen alles te verzekeren. van uw driewieler tot uw privévliegtuig dat schade bij ons niet als lastig, hinderlijk, vervelend wordt beschouwd, maar dat schade bij ons in een minimumtijd wordt afgehandeld en wees blij dat wij u eerlijk en zonder schaamte onder ogen kunnen en durven komen om u langzaam en nadrukkelijk te zeggen wij zijn niet goedkoop maar wij zijn gewoon erg goed de snelle uitvoering van ons ambitieus expansie programma vraagt ook een belangrijke uitbreiding van het aantal medewerkers. Gelukkig hebben wij reeds een groep jonge mensen kunnen aantrekken, die even als wij een goede toekomst ziet voor modern geleide zelfbedieningsgroothandelsbedrijven. voor ons brug-groothandelcentrum in liefst bekend met levensmiddelenhandel vragen wij nog: misschien geven wij te weinig informatie over de genoemde functie, dat is wel zo, maar het werk in zo'n dynamisch brug-groothandelcentrum laat zich moeilijk uittekenen. Het is zo opwindend. U moet het zien. Als u prijs stelt op een goeie werksfeer en enthou siast mee wilt werken aan de groei van onze onderneming, waarvoor wij een goed salaris betalen, kom dan eens praten of maak een telefonische afspraak. Ruim gesorteerd in o.a.: Noorse schaatsen met schoenen Kunstschaatsen met witte schoenen Hockeyschaatsen met schoenen Houten Nooren Kinderschaatsen en schaatstuig Schaatsen slijpen Havenpark 20 - Zierikzee Telefoon (01110) 2844 WILTKVRIDIN maakt bekend: dat de afdeling Radio - T.V. - Grammofoon platen - T.V.-storingen - enz. Appelmarkt 8, De BABY-AFDELING, Appelmarkt 16 is dan wel GESLOTEN. Overal waar u erin wilt, zit een deur. Ook aan de achterkant. Overal waar u zitten wilt, is een uiterst geriefelijke zitplaats. En eenmaal achter het stuur, lacht u om de kilometers. Dit is geen rijden in een auto. Dit is autorijden En nu hebt u nog niet eens de 1100 Special geprobeerdMaak eens een proefrit. iciIRYSlEll] miMfti Automobielbedrijf Lange Reke 2 - Renesse Telefoon (01116)370 GEMEENTE ZIERIKZEE Wanneer woensdag 30 december en donderdag 31 december de reinigingsdienst voor het laatst uw vuilnisemmer op de gebruikelijke wijze heeft geledigd, verzoek ik U deze emmer goed schoon te maken en van een plasticzak te voorzien op de wijze zoals dit in de aan U verstrekte folder is be schreven. Op maandag 4 januari voor de binnenstad en op dinsdag 5 januari voor de buitenwijken, zal het huisvuil voortaan op deze dagen in de week worden opgehaald uitsluitend verpakt in goed dicht gebonden plasticzakken. Alle losse doosjes e.d. dienen verkleind in de plasticzak gedeponeerd te worden. Door middel van een aan U bezorgde mededeling bent U op de hoogte gesteld van de tijd waarop de plasticzakken aan de straat dienen te staan. Wilt U vooral in het begin uw zakken tijdig aan de straat zetten. In de komende weken kunt U de tijd van de reinigingsauto voor uw woning wel volgen. De reinigingsdienst zal de eerste weken zich ook moeten inspelen. Voor uw medewerking om alles vlot te laten verlopen, zeg ik U bij voorbaat dank. De directeur van gemeentewerken J. LOUWERSE. Mededeling voor bezitters van elektrische heetwatertoesteiien en nachtstroomkachels Zoals u bekend zal zijn, worden de in- en uitschakeltijden van de nachtstroomuren per groep elke 3 maanden gewisseld. Deze wisseling van groepen zal weer plaatsvinden op 1 januari 1971. De ene groep heeft nachtstroom: maandag t/m vrijdag van ca. 22.00 uur tot de volgende morgen 7.00 uur; maandag t/m vrijdag van 14.00 uur tot 16.00 uur; zaterdag van 14.00 uur tot maandag 7.00 uur. De andere groep heeft nachtstroom: maandag t/m vrijdag van ca. 23.00 uur tot de volgende morgen 7.00 uur; maandag t/m vrijdag van 12.00 uur tot 14.00 uur; zaterdag van 12.00 uur tot maandag 7.00 uur. Welke inschakelgroep van toepassing is, kan gezien worden aan het pijltje op de kWh-meter, dat LT (laag tarief) aanwijst. DE DIRECTIE.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 18