TARIEVEN AGENDA Attentie! Oudejaarsavond 21 uur Aan onze adverteerders P.Z.E.M. BEGINT 11 JANUARI MET „Kwik is gevaarlijkste milieuvervuiler DE OMSCHAKEUNG OP AARDGAS STREEK NIEUWS Senaat werkt Nixon tegen Met de trein naar Indonesië... Nederland verontrust over „Leningrad" Aantal miljonairs neemt verder toe Hulp van Verenigde Naties gevraagd tegen I.A.T.A. (luchtvaart)-kartel Prins Claus: Nieuwe formule voor optreden leden van Koninklijk Huis Meeuw veroorzaakt verkeersongeluk De voorjaarsbeurs te Leipzig SNEEUW Een verslaggever, die wellicht even een kleine „black out" had, of liever - even had zitten suffen, op de jongste raadsvergadering van Westerschouwen, Ls er oorzaak van dat de toltarieven van de Haring vlietbrug weer eens over de tong gaan. De tarieven zouden per 1 ja nuari van f 2,— op f 1,— worden gebracht, maar dat behoort voor lopig thuis in de rubriek: nieuw jaarswensen. Feit is dat een onder zoek zal worden ingesteld, c.q. ge poogd per 1 juli de tarieven voor bedoelde brug gehalveerd te krij gen. De waarheid is dus: per 1 juli misschien de tarieven omlaag. Nu weten wij maar al te goed, hoe gemakkelijk een vergissing op dit terrein kan worden gemaakt, maar wij staan altijd wel verbaasd hóe gedegen een op een dergelijke vergissing berustend misverstand zich verspreidt. Overal hoorde men opeens de mededeling, dat de tariev en omlaag gingen. De vader landse pers nam het bericht over, want het verscheen op de telex en geen krant - hoe groot en goed ook - liet zich clit nieuwtje ontgaan. In de Zierikzeese raad bleef de verlaging ook nog even overeind, totdat een lid - na mededelingen van de voorzitter - toch enige arg waan kreeg: „dan is dat blijkbaar toch niet juist". Gelukkig is het in liet parlement allemaal terecht gekomen, gelet op vragen gesteld door leden van vier frakties, die stil staan bij de beslissing van de minister de Ha- ringvliettarieveiï per 1 juli 1971 te verlagen tot één gulden. Ze willen in dit verband weten of deze be slissing het gev olg is van de uitge oefende aandrang bij de behande ling van de begroting van verkeer en waterstaat om de tolheffing ge heel op te heffen. De f 1,— in dit geval zou dus een duidelijk com promis zijn. Verder willen zij ook ge-informeerd over de verdere ge leidelijke afbraak van de tarieven in de periode 1971-1975. Er werd duidelijk gemorreld aan dit tarief, maar het andere (Zee- landbrug) mag in de Kamer even min onbesproken blijven. Het is en blijft een onbehoorlijke zaak, dat een deel van de Nederlandse be volking bijzonder hoge tarieven moet betalen om zich naar een an dere plaats binnen het koninkrijk te begeven. In provinciekringen zal worden bestudeerd of ,,die van S chouwen-D u i vel and" in de toe komst reduktie kunnen krijgen. •Het zou een bijzonder noodzake lijke geste zijn tegenover deze streek, die altijd al het volle pond aan veren en tollen heeft moeten betalen. De laatste treinen vertrekken omstreeks Nederlandse Spoorwegen ZIERIKZEE. 28-12. De P.Z.E.M. start 11 januari met de omschakeling op aardgas. Binnen enkele maanden zal de propaangasdistributie in Zierikzee tot het verleden behoren, want in de week van 11 t/m 15 januari worden de toestellen van de eerste 300 verbruikers op aardgas omgeschakeld. Het zal ruim V/> maand duren voordat geheel Zierikzee op aardgas staat. Wie aan de beurt is wordt dit tij dig schriftelijk door P.Z.E.M. bekend gemaakt. P.Z.E.M. verzoekt de verbruikers, die aan de beurt zijn, 's maandags morgens de hoofdkraan bij de gas meter en de gaskranen bij de toe stellen te sluiten. Het buizennet is in bepaalde on derdelen verdeeld, 's Morgens wordt aardgas in het buizennet van de om- bouwwijk toegelaten en het nog aan wezige propaangas wordt door mid del van fakkels verbrandt. Dit beeld wordt een aantal weken in Zierikzee herhaald. De ombouw Voor de ombouw van de toestellen komen de specialisten van Gasomek, een ombouwfirma. die van P.Z.E.M. ZIERIKZEE Steenglooiïng Neeltje Jans gereed In het kader van de werken ter afsluiting van de Gosterschelde, kwam de steenglooiïng gereed van het tweede z.g.n. werkeiland in de riviermonding, het eiland Neeltje Jans, genoemd naar de gelijknamige zandplaat. Het zetten van deze glooing was geen sinecure, want de vele stormen in oktober en november deden veel afbreuk aan de pas gezette glooing en het water spoelde ook vaak het zand weg, dat voor de steenzetting werd opgespoten. Met het jaareinde is het werk geklaard; voor een deel van het personeel in dienst van de aannemer betekent het voorlo pig wel het einde van hun werk zaamheden. Zij kregen ontslag aan gezegd. Overigens betekent de ver zegeling van het eiland Neeltje Jans, dat stukje bij beetje naar de afslui ting wordt toegewerkt. R.T.M.-dienstuitvoering oudejaarsdag Wat de R.T.M.-dienstuitvoering betreft op donderdag 31 december (oudejaarsdag) deelt men ons de volgende wijzigingen voor Schou- wen-Duiveland mede: Burgh-station (naar Oude Tonge). Vertrek: 19.53. Zierikzee-station (naar Goes). Ver trek: 20.50. Oude Tonge-station (naar Bui'gh). Vertrek: 21.16. Goes-station N.S. (naar Zierikzee. Vertrek: 20.18. Nieuw uniform voor treinmachinisten UTRECHT.28-12 Een donkerrood jasje in combinatie met een grijze broek en een donkerrode pet met een brede gouden bies, en het N.S.-vig- net in gouden kader onder de borst zak. zijn de voornaamste kenmer ken van het nieuwe uniform voor de machinisten van de N.S. De eerste uniformen nieuwe stijl zijn dezer dagen in gebruik genomen. De con ducteurs. receptionisten en opzich ters kregen al eerder een nieuwe stijl uniform. WASHINGTON. Het Witte Huis heeft Noord-Vietnam er van be schuldigd Amerikaanse krijgsgevan genen te gebruiken voor propagan dadoeleinden door een vraagge sprek af te nemen dat gefilmd is en via de Amerikaanse televisie is uit gezonden. de opdracht voor de werkzaamheden kreeg. Het P.Z.E.M.-personeel houdt toezicht op de correcte uitvoering. Het aardgastarief wordt direct na de normale meteropname in januari 1971 van kracht, ook al is men nog tijdelijk op propaangas aangesloten. WASHINGTON, 29-12. De Ameri kaanse senaat heeft maandagavond Nixons protectionistische handels- ontwerp plus een aantal sociale her vormingsplannen terugverwezen naar de senaatscommissie voor fi nanciën. Dit betekent dat ze pas eind januari, wanneer het congres aan een nieuwe zittingsperiode begint, weer aan bod kunnen komen. De president had o.a. invoerbeperkingen op textiel en schoeisel voorgesteld, en het bewuste wetsontwerp met de voorstellen op sociaal gebied samen gevoegd tot één pakket in de hoop dat het dan gemakkelijker goedkeu ring zou krijgen. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND MAASTRICHT. Het ingooien van de etalageruit van een sexboetiek was niet de enige manier voor jezu ïetenpater E. K. om inbeslagneming van de tentoongestelde artiekelen te bereiken. Met deze motivering heeft de rechtbank van Maastricht maan dag de pater veroordeeld tol een boete van f 75, ZAANDAM. De zelfbedieningswa- renhiuzen van Albert Heijn N.V., waarvan de eerste in maart 1971 in Vlissingen zal worden geopend, gaan „Miro" heten, zo is bekendgemaakt. Hiertoe is opgericht Miro N.V., waar van de heer J. van Meer president directeur en de heer C. Govers direc teur is. DEN HAAG. De minister van volkshuisvesting en ruimtelijke or dening ir W. F. Schut, heeft, op voor stel van de adviescommissie experi mentele woningbouw aan twee wo ningprojecten het predicaat „experi menteel" toegekend. BROEK IN WATERLAND. De 28- jarige caféhouder K. M. Callenbach uit Warder is in de nacht van maan dag op dinsdag verdronken, toen hij met zijn auto in een sloot langs de provinciale weg E 10 in de gemeente Broek in Waterland terecht was ge komen. De auto was door de glad-> heid van de weg af geraakt. AMSTERDAM. De 28-jarige kok Rudi G. R. uit Paramaribo is dins dagmorgen door de Amsterdamse rechtbank veroordeeld tot zeven maanden gevangenisstraf waarvan drie maanden voorwaardelijk en met aftrek van de voorlopige hechtenis wegens het in bezit hebben van acht kilo marihuana. Zware boetes voor Spaanse protestbetogers BARCELONA, 28-12. De Spaanse overheid heeft maandagavond zware boetes opgelegd aan 16 mannen en vrouwen, die in het begin van deze maand in Barcelona een hongersta king van vijf dagen hebben gehou den, uit protest tegen het proces in Burgos. Een juriste, mevrouw Lidia Falcon, bijvoorbeeld heeft een boete van bijna 2.000 gulden gekregen. De meeste andere boetes belopen onge veer 10.000 peseta (ruim 500 gulden). Vliegtuigongeluk op Maagdeneilanden ST. THOMAS, (Maagdeneilanden), 28-12. Een Boeing 727 van de „Trans Caribbean Airways" met 53 inzittenden is maandag bij de landing op het vliegveld van St. Thomas ver ongelukt toen een band sprong. Twee inzittenden zijn om het leven gekomen. De meeste van de 51 over levenden moesten wegens diverse verwondingen naar het ziekenhuis, maar er behoefden er slechts een paar te worden opgenomen. „Affaire-Leningrad" woensdag al in beroep? MOSKOU, 29-12. De advocaten van de veroordeelden in Leningrad heben het verzoek ontvangen, woensdag naar het Opperste Ge rechtshof van de Russische Federa tie in Moskou te komen voor de be handeling van het beroep tegen de vonnissen, zo hebben doorgaans be trouw zegslieden meegedeeld. Offi ciële bevestiging hiervan was niet te krijgen, maar het is uiterst onge bruikelijk dat een beroep nog geen week na de uitspraak in behandeling wordt genomen. Het proces in Leningrad in ver band met een poging tot vliegtuig kaping eindigde, zoals gemeld, vori ge wéék in twee doodvonissen. DEN HAAG, 28-12. Als de plan nen zijn uitgevoerd zal men per trein naar Indonesië of andere landen van Zuid-Oost-Azië kunnen reizen. De economische commissie voor Azië en het Verre Oosten, zo meldt Anta- ra, heeft zich met de plannen voor een transaziatische spoorweg bezig gehouden en de spoorwegdeskundi gen van de 19 landen van deze com missie (waaronder Nederland) heb ben nu stappen aanbevolen om te komen tot een treinverbinding voor passagiers en vracht van Singapore naar Istanboel met verbindingen naar Europa en Afrika. De deskun digen willen dat voorrang wordt ge geven aan de veerverbindingen tus sen Ceylon en India en tussen Ma leisië en Indonesië en aan de ver binding over de rivier de Brahma- opetra in Oost-Pakistan. Zij willen voorts dat spoed betracht wordt met de aanleg van nog zo'n 2.000 km. spoorweg. Er ontbreken namelijk nog spoorwegverbindingen tussen Thai land, Birma en Oost-Pakistan (14.000 km.) en tussen West-Pakistan en Iran (600 km.). Iran krijgt binnen kort een spoorwegverbinding met Turkije. De Ecafe heeft een coördinatie- commissiea voor de voortdurende be geleiding van het project van de transaziatische spoorweg gevormd. L.S.D. per nieuwjaarskaart RIO DE JANEIRO, 29-12. Nieuw jaarskaarten hebben als „dekman tel" gefungeerd voor LSD-smokkel van Am.erika naar Brazilië, zo is in Rio de Janeiro vernomen. De LSD bevond zich in de kaarten die be stonden uit twee perfect op elkaar geplakte velletjes papier. De smok kel kwam aan het licht doordat het de Braziliaanse PTT opviel dat een grote hoeveelheid nieuwjaarskaar ten door een en dezelfde afzender aan verscheidene personen in Gua- nabar en Sao {"aulo was verstuurd. Grote kunstdiefstal in België KORTRIJK, 28-12. Uit de woning in Kortrijk van de tapijtfabrikant Carl de Poort ere zijn acht schilderij en. 400 Japanse beeldjes van ivoor uit de 16e eeuw en 100 in Japan ge maakte ivoren doosjes gestolen die in totaal ruim 1,4 miljoen gulden waard zijn. Bij de schilderijen bevindt zich een landschap van Breughel de jongere. De Poortere ontdekte de diefstal op eerste kerstdag. Het is niet bekend waarom hij niet eerder bekend ge maakt is. CHICAGO, 29-12. Kwik is nu de gevaarlijkste milieuvervuiler en zou weieens een grotere bedreiging voor het menselijk leven kunnen vormen dan radioactieve neerslag van (nu verboden kernproeven In de damp kring. Deze mededeling is afkomstig van de Amerikaanse bioloog dr. Commo- Ineasseerder beroofd DEN HAAG. 28-12. Omstreeks vier uur maandagmiddag is in Den Haag een incasseerder beroofd van een tas met een inhoud van dertig a veertig duizend gulden. De incasseerder, de heer G. van der Wiel (50) uit Zoeter- woude. raakte in gevecht met zijn met een. pistool of een ander wapen gewapende overvaller. De heer van der Wiel kreeg met dit wapen een klap op het hoofd waarop hij zich gewonnen moest geven. DEN HAAG, 28-12. De Nederland se ambassadeur in Moskou, mr. A. A. Tammenoms Bakker, heeft aan de Sowjetautorlteiten blijk gegeven van de verontrusting die in Nederland bestaat over het proces in Lenin grad, aldus heeft een woordvoerder van het ministerie van buitenlandse zaken in antwoord op vragen meege deeld. Zoals bekend hebben voor een rechtbank in Leningrad elf personen onder wie negen Joden, terecht ge staan op verdenking van plannen om een vliegtuig te kapen. Twee van hen zijn ter dood veroordeeld, ande ren kregen langdurige gevangenis straffen. Panamees schip gezonken NEW YORK, 28-12. Op 400 km, ten zuidoosten van Bermuda blijkt zaterdag de Panamese tanker Chrys- si (19.183 ton) doormidden te zijn gebroken. Een Noors vrachtschip, de Rosa Mount, heeft het hoog uit het water stekende voorschip gezien en daarna 17 overlevenden uit redding boten aan boord gehaald. Van de opvarenden worden er 21 vermist, terwijl twee reddingboten nog niet zijn gevonden, aldus.de Amerikaan se kustwacht. ner van de universiteit van Was hington in St. Louis (Missouri). Op een wetenschappelijk congres in Chicago verweet hij maandag het Amerikaanse Bureau voor Voe- dings- en Geneesmiddelen (F.D.A.) miskenning van het kwikgevaar, zelfs nadat het in 1967 een vertrou welijk rapport had ontvangen waar in werd aangegeven dat veel kwik deeltjes werden aangetroffen in vis uit de grote meren. Eerder deze maand keurde de FDA verscheidene partijen vis af omdat deze meer dan vijf delen kwik op het miljoen bevatten. DEN HAAG, 28-12. Het aantal mil jonairs in Nederland is in 1968 toe genomen van 5451 tot 6729, aldus blijkt uit het statistisch bulletin van het Centraal Bureau voor de Statis tiek. De grootste stijging was te bespeu ren bij de groep met een vermogen van f I miljoen-f 5 miljoen, nl. van 5125 tol 6308. Het aantal bezitters van f 5 miljoen-f 10 miljoen steeg van 227 tot 303. Meer dan f 10 mil joen bezaten in 1968 118 personen tegen 99 in 1967. Mensen met een vermogen van een ton of meer bezaten in 1968 samen f 62 miljard. (1967: f 54,4 miljard). Het aantal bezitters van een tot twee ton nam af van f 62,85 tot 61,16 pro cent van het totaal. Toegenomen is het aantal vermogens van twee ton tot f 10 miljoen. Boven de f 10 mil joen bezit een vrijwel constante groep mensen (0,05 procent van het totaal), maar het in het bezit van deze groep zijnde vermogen neemt verder toe. Prins Claus opent CN .V.- gebouw UTRECHT, 28-12. Prins Claus zal op 14 januari officieel het nieuwe ge bouw van het Christelijk Nationaal Vakverbond aan de Ravellaan in Utrecht openen. Dat gebeurt om half vier, na een bijeenkomst in het Jaar beurs congrescentrum die om twee uur begint. Het-riieuwe gebouw huis vest niet alleen het C.N.V. en zijn instellingen, maar ook de stuurgroep Streekcentra voor Werkende Jonge ren, het bureau van het overlegor gaan van de drie vakcentrales en de nieuwe stichting wetenschappelijk onderzoek van N.V.V., N.K.V. en C. N. V. DEN HAAG, 29-12. Tegen het I.A.T.A.--Kartel, waarbij vrijwel al le luchtvaartmaatschappijen uit niet- comunistische landen zijn aangeslo ten, is een grote internationale ac tie op touw gezet. i De consumentenorganisaties uit vele landen, verenigd in de I.O.C.U. (Internationale Organisatie van Con sumentenbonden), hebben de econo mische en sociale raad van de Vere nigde Naties te hulp geroepen tegen het internationale luchtvaartkartel I.A.T.A., zo deelt de Nederlandse Consumentenbond mede. Volgens deze organisatie wordt de concurren- Dinsdag 5 januari Zierikzee d'Allystraat 50, 19.30 uur. bestuurs vergadering korfbalvereniging Alt Ready. Nieuwerkerk Dorpshuis, 13.30 uur, start cursus „Cadeautjes maken met naald en draad". Donderdag 7 januari Scharendjjke Groene Kruisgebouw, 19.30 uur, start cursus „Variaties met brood". tie op het gebied van de luchtvaart- tarieven door het optreden van de I.A.T.A. sterk belemmerd. Er moet meer openheid komen en bij het vaststellen van de tarieven moeten ook de consumenten een stem heb- beh, zo heeft de I.O.C.U. als haar mening te kennen gegeven. Dit gezamenlijke optreden van de consumentenorganisaties, die bewe ren in dit opzicht meer tegenwerking dan steun te ondervinden van de re gering van hun eigen land, is volgens de I.O.C.U. de eerste grote interna tionale actie tegen het I.A.T.A.-kar- tel. UTRECHT, 28-12. Prins Claus is voorstander van het zoeken naar nieuwe formules voor het openbaar optreden van de leden van het Ko ninklijk Huis. Het gaat hem daarbij speciaal om „meer mogelijkheden om volwaardig deel te nemen aan normale werkzaamheden die geheel los staan van staatkundige aktivi- teiten". Alle aanleidingen tot een conflict tussen, het Koninklijk Huis en de regering moeten worden vermeden. Maar, zo zegt de prins in een inter view met het blad „Ruim Zicht" van het Nederlands Katholiek Vakver bond, met die grondregel als uit gangspunt zijn wellicht toch nieuwe en moderneJ formules te vinden voor het doen en laten van leden van het Koninklijk Huis, die beter passen in de huidige maatschappij. Zo erg optimistisch toont prins Claus zich daar evenwel niet over: „De leden van het Koninklijk Huis Uw geldzaken vlot cn zakelijk geregeld in een prettige sfeer bij de NUTSSPAARBANK ZIERIKZEE Uw moderne gczinsbatik! Dagelijks geopend UTRECHT, 29-12. Rond 10.000 ex posanten uit 65 landen zullen deel nemen aan de voorjaarsbeurs van Leipzig, de grootste in Europa. De beurs wordt van 14 tot 23 maart ge houden. De expositieruimte bedraagt ditmaal 350.000 vierkante meter. Tot de deelnemers behoren exposanten uit 12 communistische landen, 25 ontwikkelingslanden en 27 „kapita listisch" landen, aldus de organisa toren. De grootste landeninzending komt uit Rusland. Brandschade in Nederland in 1970 DEN HAAG, 29-12. Het Centraal Bureau voor de Statistiek heeft de totale brandschade in ons land in 1970 geraamd op 230 miljoen (vorig jaar 181 miljoen), dat is een stijging van 27 procent. Het. totale schadebedrag door brand naderde het resultaat van het ramp jaar 1968, toen voor een waarde van 267 miljoen verloren ging. Het aantal branden waarbij de brandweer is opgetreden steeg met vier procent. zullen wat betreft inspraakmoge lijkheden wel altijd onderaan de de lijst staan. Dat is wel eens moei lijk te accepteren. Je zou soms dol graag eens iets wilen zeggen over een bepaalde zaak. Doodgewoon, omdat je meent iets zinnigs naar voren te kunnen brengen dat een bijdrage kan zijn in de meningsvor ming. Maar in verreweg de meeste gevallen hoed je je daarvoor, omdat er wellicht commentaren of inter pretaties aan worden verbonden die niet je opvattingen maar je status als lid van het Koninklijk Huis in het geding brengen". De prins ziet daarvoor nog geen oplossing. „Het is nu eenmaal een feit, dat mensen die inspraak uitoefenen meestal een bepaald (groeps) belang vertegenwoordigen. En dat is een positie, waarin leden van het Ko ninklijk Huis niet verzeild behoren te raken". LEERDAM, 28-12. Een meeuw heeft maandagavond op de Rijksweg Den Bosch-Utrecht onder Leerdam een verkeersongeluk veroorzaakt. De meeuw, die er zelf het leven bij inschoot, vloog, door de cabineruit van een Duitse vi'achtauto met aan hanger. De bestuurder daarvan ver loor de macht over het stuur waarna de combinatie via de vangrail tegen een pekelwagcn, die de sneeuw op hel wegdek ter plaatse aan het be strijden was, tot stilstand kwam. Een 6-jarig jongetje dat naast de be stuurder van de combinatie meereed schoot met zijn hoofd door de voor ruit en werd met enige verwondin gen overgebracht naar een zieken huis. Do veroorzaker van de moei lijkheden werd dood op hel wegdek aangetroffen. Het is alweer verleidelijk wit en glad op de sentimentele loer te gaan, icant vorst en een pak sneeuw lussen kerst en nieuwjaar is wel iets. Alle kaarten worden opeens „echt". De tuin van de overbuurman, dat poort je of dit stukje stadspark hadden er model voor kunnen staan, want de poezelige wenskaartenweelde ligt nu overal voor de pak. Wat mooi ivas, wordt nog mooier en wat lelijk was wordt mooi, want sneeuw is een a-politieke en uiterst sociale sub stantie. Het verspreidt zich op alles en lederen en dat mag wel eens ge zegd. In de politiek zou men best wat sneeuw kunnen gebruiken, als deze vergelijking hier mag worden ge maakt. Daarin ivordt nog als eens met zwarte sneeuw gewerkt en dat „oogt" niet erg. Snel echter nu over naar de poes, die weer geheel onthand zit met de witte wade. Beter ware te zeggen „ontpoot", want onder druk van de omstandigheden moet hel goede dier icel eens naar buiten en ont dekt dan dat heel haar vertrouwde wereld totaal is veranderd. Er is geen plaats voor een poot, laat staan voor vier poten en poes (zie onder: om standigheden gaat dan in arren moe de maar de sneeuw in. Een zielig gezicht, dat echter maar kort duurt, want opvallend snel is het beest te rug om plaats te nemen in de buurt van de kerstboom, die het mogelijk (maar de naaldjes vallen al) zal uit houden tot Driekoningen. Zo zitten ive dan midden in die typische sfeer, die behalve kolen, gas en blubber op straat, niets kost en laat men daarom in Nice maar in zee mi heeft niets te maken met het want de palmen ginds liggen toch ook nog al eens onder de sneeuio en het zilte H-jO van de Middellandse zee mi heeft niets tc maken meat het zilte HjO van de zomermaanden, als het gebruinde „luie vlees" zo kwis tig langs de stranden ligt gegarneerd. Ooit hebben we hier een stoere of stoerse getartonder deze winterse omstandigheden in zee te gaan (we zijn tenslotte geharde Zeeuwen), ten einde op deze wijze een zij het kil. maar toch pittig stukje nieuws te be komen, maar er is nooit iemand ko men opdagen hoor. Moet men wel bij de winterclub in Moskou zijn waarschijnlijk, als die hel tenminste niet druk heeft met vliegtuigkaperij. SCHIEREILANDMAN. In de week van OUD- en NIEUWJAAR zal de Zierikzeesche Nieuwsbode verschijnen op maandag 28 december, dinsdag 29 december en donderdag 31 december. Advertenties voor het nummer van 31 december dienen uiterlijk woensdag 30 december 's morgens vóór 10.00 uur in ons bezit te zijn. DE DIRECTIE.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 2