Klachten over ijsbaan in vergadering ijschib Bnrgh-Haamstede I iSport en wedótrijdei^ I Finale persoonlijk kampioenschap derde klasse libre Zeeuwse crosskampioenschappen te Middelburg ARAM EN HET GEHEIM VAN DE GESLOTEN DEUR Jaarverslas Planol. Dienst in Zeeland Wot biedt de BEELDBUIS? Er kan alleen gere<leti worden bij strenge vorst BURGH. 7-12. In hotel Bakker vergaderde maandagavond de IJs club Burgh-flaamstede, waarvoor slechts, behalve het bestuur, vyf le den van hun belangstelling toonden. Het speet de voorzitter, de heer N. A. Dambruin, zeer, met zo weinig mensen deze vergadering te moeten houden. Opnieuw werd tijdens de rond vraag de klacht naar voren gebracht dat het zo lang duurt voordat op de ijsbaan in de duinen gereden kan worden. Wanneer het zelfs maar 4 a 5 graden vriest kan er niet gereden worden omdat het duinwater van te hoge temperatuur is. Daar komt re gelmatig nog het drangwater fier duinen bij. Slechts bij strenge* vorst, ongeveer tien graden, kan van een goede baan gesproken worden. Het bestuur zal overwegen om zich hier over eens met de gemeente te bera den. Misschien zijn er mogelijkhe den om bijvoorbeeld eens een voet balveld van plastic te voorzien en daar water op te pompen zoals dat elders in den lande zeer veel wordt toegepast. Tevens zal dan de kans besproken worden om een ijsbaan in het plan van een in de toekomst aan te leggen centraal sportveld te pas sen. De voorzitter deelde mede dat de baan belangeloos door de heer W. de Vrieze is gemaaid waaryoor dank werd gebracht. Door de vele regens is er voldoende water. In het afge lopen seizoen waren zeer weinig vorstdagen zodat er maar een paar dagen werd gereden. I De financiën Uit het financieel verslag bleek dat de inkomsten f 2256,14 hadden bedragen. Na aftrek der uitgaven f 692,92 totaal, bleef er f 1563,22 over. De kascommissie adviseerde bij mon de van de heer C. Kooman de reke ning goed te keuren. In de kascom missie werd benoemd, de heer M. Glerum die in de plaats komt van de aftredende heer Kooman. De IJsclub heeft 18 aanvragen voor kaartjes voor de Europese kampioenschappen te Heerenveen (kosten f 46,per stuk). Uitloting In verband met het gunstige fi nanciële jaar werden zestien rente loze aandelen uitgeloot. De gelukki gen waren: Jhr. A. van Citters 24, M. Beuving 12., H. M. Zijta 47. C. B. Noordhoek 106, K. J. Bakker 128, L. J. Blom, Hogeweg 120, CA. van Oord 104, K. J. Dambruin 94, M. C. de Koster 78, M. C. Geleijnse 50, L. Hanse 96. P. van Dalsen 15. mevrouw Stevense-v. d. Straaten 54, N. A. Dambruin 26, Joh. Kik 124. en me vrouw M. v. d. Weel 72. Allen kun nen hun f 25,afhalen bij de Raif- feisenbank Schouwen op vertoon van hun aandeel. In het bestuur werden de aftre dende leden, de heren N. Hart en AT" v. d. Weel herkozen. Bij de verder voorkomende zaken deelde de voor zitter mede dat voor de consumptie tent wel bijna zeker iemand gevon den is. De verlichting is in orde en wordt bij vorst aangebracht. IlllllllllII illinium BILJARTEN NOORDGOUWE, 7-12. Vrijdag, za terdag en zondag, 11, 12 en 13 de cember a.s. zal in het clublokaal van de biljartvereniging K.V.L., bij de heer J. v. d. Weyde, te Noordgouwe. het finale toernooi worden gespeeld om het persoonlijk kampioenschap 3e klasse libre van het district Schouwen-Duiveland der KNBB. Bij de voor wedstrijden, waaraan door achttien spelers werd deelge nomen, slaagden A. Krijnse-Lokker en A. Geelhoed erin naar de 2e klas te promoveren. De volgende spelers wisten zich voor het finale toernooi ATLETIEK te plaatsen: L. Louwerse en F. de Groot, beide Molen de Lely te Scha- rendijke; M. de Rijke, L. de Munnik en A. Quartel. allen K.V.L., Noord gouwe en J. C. Goudswaard, O.K.K., Nieuwerkerk. In de eerste ronde, waarmee vrijdagavond om 19 uur een aanvang wordt gemaakt, zullen de volgende partijen worden ge speeld: M. de Rijke-L. de Munnik; L. Louwerse-F. de Groot en A. Quartel-J. C. Goudswaard. De leng te der partijen is 100 carambol's. De organisatie van het toernooi is in handen van de biljartvereniging K.V.L. Zaterdag j.l. heeft de Zierikzeese atlete Isolien Hage, Delta-Sport bij de op een parcours rond de Middel burgse sintelbaan gehouden cross kampioenschappen van Zeeland, de titel veroverd bij de meisjes C. Een bijzonder fraaie prestatie. Het lag aanvankelijk in de bedoe ling dat zeven Delta-Sport-leden aan deze crosskampioenschappen zouden deelnemen, maar in verband met het uitblijven van gezamenlijk vervoer moest hiervan worden afgezien en VOETBAL Trainersdiploma Onze oud-stadgenoot de heer C. M. van Aken slaagde onlangs voor het B-trainersdiploma K.N.V.B. K.N.V.B. afdeling Zeeland Jeugdplan Nederland Ook door de KNVB afdeling Zee land zal medewerking worden ver leend aan het Jeugdplan Nederland, waarbij uiteraard op de medewer king van de verenigingen wordt ge rekend. Om tot een zo goed moge lijke selektie voor B-junioren te ko men voor het jeugdplan 1971-1972 wordt aan de verenigngien verzocht talentvolle spelers, geboren na 31 juli 1956 en voor 1 augustus 1958 op te geven aan- het bondsbureau te Middelburg, voor 1 januari a.s. De opgegeven spelers zullen ter zijner tijd tijden séén of meerdere wed strijden door de jeugdtechnische commissie worden beoordeeld. nam de 14-jarige Isolien als enige Zierikzeese aan de wedstrijden deel. De andere kampioenen waren: seni oren: Piet Vonck (RKHAV); A-juni oren: Kees van Dalen (A.V.56); B- junioren: Jo Schout (RKHAV); C- junioren: Bas Ruysink (A.V.'56); Dames: T. Smeenge (Dynamo); meis jes-A: G. v. d. Dries (Zeel.Sport); meisjes-B: E. Kodde (A.V.'56); meis jes-C: I. Hage (Delta-Sport); Sprin ters: Niek Flipse (A.V.'56) en B-juni oren sprinters: H.'van der Haar. zaterdag-, zondag- en juniorencom petitie inhaalprogramma's worden vastgesteld. Alleen voor groep A I zal een volledig programma worden samengesteld. RECTIFICATIE In het „Big S" verslag staat een voetbaluitslag 7-4 in het voordeel van Renesse. Dit moet zijn: in het voordeel van „Big S". WIELRENNEN Geen wedstrijden op a.s. feestdagen In verband met de komende feest dagen zal er door de KNVB afdeling Zeeland voor zaterdag en zondag 26 en 27 december, geen wedstrijden voor het zaterdag-, zondag- en juni oren-voetbal worden vastgesteld. Voor het daarop volgende weekend, 2 en 3 januari 1971, zullen voor de Kalendervergadering K.N.W.U. Zeeland De kalendervergadering van de K.N.W.U. 1971 voor Zeeland zal op 10 januari a.s. in hotel „Des Pays- Bas' 'te Terneuzen plaats vinden. De data van de in het komende jaar door de comité's te organiseren wie lerwedstrijden dienen voordien schriftelijk te worden ingediend. SCHAKEN Schaakvereniging T.O.G., Bruinisse Uitslag gespeelde competitiewed strijden: W .Vlam-H. van den Berge 1-0; Th. Mulder-ds. D. Bremmer 1-0; J. Jumelet-A. van den Berge E. Vetter-L. Houkamp 1-0; J. Jumelet- M. Houkamp 0-1. Clubeom petitie Daniver. „Zierikzee" Uitslagen: C. L. Boot-W. C. Boot 0-2; J. L. Smalheer-J. L. Straayer -2-0; J. A. Verton-J. Huigens 1-1; J. Folmer-J. Flikweert 2-0; C. Verton- F. Roggeband 2-0; W .C. Boot-J .L. Smalheer 0-2; C. L. Boot-J. L. Straayer 2-0; F. Roggeband-J. Flik weert 2-0; J. Huigens-M. de Wild 2-0. MICROKORFBAL BrouwershavenNO AD 07 NOAD, dat veel beter op elkaar bleek ingespeeld te zijn, kon een ruime overwinning behalen op het zich moedig werende team van Brouwershaven. Duidelijk trad in deze wedstrijd de onwennigheid om in een grote sporthal te spelen bij de Brouwenaren aan het licht. In de eerste speelhelft wist NOAD door treffers 'van Rinus Kloet en mevr. Verburg-Ganzeman een 2-0 voor sprong te nemen. Na de rust voerde NOAD haar voorsprong geleidelijk op. Kees Kommer zorgde voor num mer drie waarna het door mevr. Ni- kerk-Goossens 0-4 werd .Mevr. v. d. Weijde-Smits, de Jonge en Kees Kommer zorgden uiteindelijk voor een 0-7 eindstand. ZSCVentura Sport I4 Hoewel de uitslag dit rtiet zou doen vermoeden kreeg ZSC in deze wed strijd zeker net zoveel goede sco ringskansen dan het team uit Strij- en. Bij de aanvallen van ZSC ging alles evenwel veel te gehaast waar bij ide nauwkeurigheid om succes te kunnen boeken uit het oog werd ver loren. In de le helft wist Ventura Sport een 2-0 voorsprong te nemen. Nadat deze na de hervatting tot 3-0 was opgevoerd wist Daan Bezuijen het verdiende tegenpunt te scoren (1-3). Kort voor tijd bepaalde V.S. de eindstand op 1-4. DeltaGood Luck 22 In deze spannende en aantrekke lijke wedstrijd gaven beide teams el kaar wel bijzonder weinig toe. De le helft werd met dubbel blanke stand afgesloten. Na de rust wist Delta door van Vliet de leiding te nemen (1-0), maar G.L. had haar antwoord hierop direkt klaar (1-1). Vier min. voor tijd leek de strijd beslist toen Braber Delta opnieuw voorsprong (2-1) wist te geven. Een fel slot-of- fensief bracht twee min. voor tijd voor Good Luck de verdiende gelijk maker. MARKTBERICHTEN ROTTERDAM, 7-12. Klei-aardap- pelen voor het binnenland.: Bintje 35 mm opw. in twee maten f 9,50- 10,50; Bintje 35-55 mm f 9,00-10,50; Bintje 40 mm opwaarts f 10,00-11,00; Bintje 50 mm opwaarts f 10,00-10,75; Bintje 55 mm opwaarts f 10,00-10,75; Eigenheimers 35 mm opw. f 19,00- 22,00; Eigenheimers 40 mm opwaarts f 20,00-23.00; Furore 40 mpi opwaarts f 18,00. Zand-aardappelen voor het bin nenland: Bintje 35 mm opwaarts f 9,00-9,50. Klei-aardappelen voor de export: Bintje 35-50 mm f 8,50-9,00; Bintje 45 mm opw. bestemd voor Italië f 10,50; Bintje 50 mm opw. f 10,00- 10,75; Bintje 55 mm opw. f 10,00- 10,75. Zand-aardappelen voor de export: Bintje 35 mm opwaarts f 9,00-9,50. Voer-aardappelen f 2,50-5,25. Stemming: binnenland en export flauw. Prijzen (exclusief omzetbelasting) vastgesteld per 100 kg. af bedrijf op auto volgens kwaliteitseisen binnen land c.q. export. KERKNIEUWS Steun voor Derde-wereld winkels UTRECHT. 7-12. De stichtine van Derde wereldwinkels waar produk- ten uit ontwikkelingslanden te koop zijn krijgt officiële steun vanuit de Gereformeerde Kerken. Het secretariaat voor ontwikke lingssamenwerking van deze kerken heeft de kerkeraden in die plaatsen waar Derde Wereldwinkels zijn ge vestigd. verzocht de belangstelling van de kerkleden voor deze winkels te vragen en dan niet alleen voor de produkten die men er kan kopen maar ook voor wat met name de jongeren in deze winkels beweegt. Zending en Werelddiakonaat- van de Gereformeerde Kerken hebben f 2500 geêeven aan de landelijke Stichting Derde Wereldwinkels in Odijk als garantie voor de aankoop van produkten. 67. Op korte afstand van het baleis hield Rela plotseling haar paard in. „Zij mogen mij niet ontdekken", fluisterde zij in zich zelf. Ik moet ongezien binnen de muren komen". Een ogenblik bleef zij in gedach ten verzonken, doch plotseling klaarde haar gezicht op. Zij stuurde haar paard het kreu pelhout in en vlak onder de muren van het kasteel steeg zij af. Zij bond het dier aan een boom vast en ging tevoet verder. Zoe kend schreed zij voort, tot zij eindelijk een uitroep van verrassing slaakte. „De ge heime gang", mompelde zij. „Gelukkig dat ik mij op het juiste ogenblik het bestaan ervan herinnerde. Zij bukte zich en trok met inspanning van al haar krachten het zware luik open dat toegang gaf tot een donkere gang, waar het vocht van de mu ren droop. Zonder aarzelen betrad zij deze. Terwijl Rela haar weg door de duisternis zocht, stond Tamahia in de open deuren van haar kamer en staarde peinzend over het zonnige landschap. Doch zij zag niets van de schoonheid ervan. Haar gedachten toefden weg bij haar broeder en telkens, als zij aan hem dacht, doemde ook een an dere gestalte voor» haar geest op; die van die fiere jonge krijger. Zó verdiept was zij in haar gedachten, dat zij niet eens be merkte dat haar dienstmaagd was binnen gekomen en nu op een lage tafel een maal tijd voor haar klaarzette. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. In de gehouden ver gadering der Centrale Commissie voor georganiseerd overleg in amb tenaren zaken is een begin gemaakt met de besprekingen der salaris maatregelen en alles wat daarmee samenhangt voor het overheidsper soneel in 1971. AMSTERDAM. De eerste keer dat de 37-jarige Tijman E. uit Am sterdam in zijn voor f 50,- gekochte auto reed, verkeerde hij onder in vloed en veroorzaakte hij een dode lijk ongeluk. De officier van justitie bij de rechtbank in Amsterdam eiste wegens het veroorzaken van de dood van de 19-jarige Gerard Wichman vier maanden gevangenisstraf en de maximale vijf jaar ontzégging van rijbevoegdheid. DEN HAAG. Er is na onderzoek niet gebleken, dat de wildstroperij sinds 1968 zodanig is toegenomen, dat de veldpolitie - speciale deta chementen van de rijkspolitie - zal moeten worden uitgebreid. Aldus heeft minister mr. C. H. Polak van justitie geantwoord op schriftelijke vragen van de kamerleden dr. K. van Dijk en mr.- H. E. Koning (bei den V.V.D.). OVERASSELT. Op de Schoonen- bergseweg in Overasselt is de 43- jarige mevrouw Ch. H. Goedhardt- Verwey op het moment dat zij op haar bromfiets wilde stappen, aan gereden door een achteruit rijdende vrachtauto. Zij kwam te vallen en moest met zwaar hoofdletsel naar een ziekenhuis worden overgebracht. Tijdens het vervoer daarheen over leed zij aan haar verwondingen. BREDA. De Nederlandse suiker industrie betreurt het dat suiker on der het nieuwe luxe BTW-tarief van 14 procent zal worden gebracht. De N.V. Centrale Suikermij. en de Coöp. Suikerunie hebben dit in een geza menlijke brief aan de Eerste en Tweede Kamer geschreven. TEXEL. Op het strand bij de vuurtoren op Texel is het lijk aan gespoeld van een naar schatting- 35 jaar oude man. Het lichaam moet ongeveer een maand in zee hebben gelegen. MILLINGEN AAN DE RIJN. De 29-jarige ongehuwde G. Quist uit Leiden is in de nacht van vrijdag op zaterdag omgekomen bij een brand in de keuken van de „Intertank IV" te Millingen. BLIJHAM. In Blijham is zondag middag de 41-jarige Friederich van der Laan uit Winschoten met «zijn auto dodelijk verongelukt. Op de Winschoterweg vloog de auto bij ho ge snelheid uit een bocht tegen een boom. De zwaargewonde man over leed tijdens het vervoer naar het St. Lucasziekenhuis in Winschoten. De auto werd totaal vernield. HAMBURG. Een opmerkelijke tentoonstelling wordt in twrschillende steden van (je Bondsrepubliek getoond: „Revolutie-architectuur". Het gaat om ont werpen van de Franse architecten Boullée, Ledoux en Lequeu uit de 18de eeuw. Het waren architectonische wensdromen, waaraan thans weer aktu- ele technische aandacht wordt besteed. ZIERIKZEE, 7-12. Dezer dagen verscheen het jaarverslag over 1969 van de Prov. Planologische Dienst voor Zeeland. In dit verslag wordt inzake de'tweede herziening van het Streekplan Schouwen-Duiveland o.a. herinnerd aan het feit dat het voor bereidend werk in het begin van het verslagjaar was gevorderd tot het overleg met gemeentebesturen en andere instanties, met welk over leg in december 1968 een begin werd gemaakt. Na behandeling in de adviesoom- missie en de Prov. Planologische Commissie in februari en maart en het aanbrengen van daaruit voort vloeiende wijzigingen door de afde ling in april en mei, werd het ont- werp-streekplan door Ged. Staten behandeld. Het concept-voorontwerp werd goedgekeurd, waarbij echter een driêtal wijzigingen moest wor den aangebracht ten aanzien van re creatie eri natuurbescherming. Deze wijzigingen, aldus wordt medege deeld, behelsden het volgende: 1. De relatie tussen de verblijfs- voorzieningen voor de recreatie bij Ouwerkerk met het buitendijks re creatiegebied ten zuiden van Ooster- land werd duidelijker tot uitdruk king gebracht. 2. De richtlijn inzake de permanen te bewoning van recreatiewoningen werd geschrapt. 3. De platen in de Oosterschelde kregen in het streekplan de aandui ding A". NEW YORK. Koning Hoessein van Jordanië is maandag in New York aangekomen voor een niet-officieel bezoek aan de Verenigde Staten. WOENSDAG 9 DECEMBER. NED. I. Na de Woefs en de La- maars en het journaal zien we de filmrubriek Première, Den Haag vandaag, en tot het tweede journaal van acht uur Kenmerk. Aansluitend hieraan een uitzending van het G.P. V. en een filmpje van de Stichting Socutera over het werk van de Nier stichting. De hoofdfilm die daarop volgt is Complot met de Duivel van Orson Welles, daterend uit 1958. In de hoofdrollen zien we mensen als Charles Heston, Panet Leigh, Welles zelf en Mariene Dietrich en Akim Tamiröff. Het verhaal gaat over een Mexicaans geheim agent, die met zijn vrouw op huwelijksreis is. Hij probeert en passant een bomaanslag op te lossen. Daarbij vindt hij een merkwaardig politieman op zijn weg (een magistrale rol van Orson Welles) die hetzelfde doel heeft. De inspeteur heeft evenwel boter op zijn hoofd, wa.nt hij is niet alleen corrupt, maar de bende hie hij ach terna zit weet dat bovendien. Enfin, de Mexicaan treedt hls overwinnaar uit de strijd, de inspecteur sneuvelt en de bende wordt ontmaskerd. Het is een spannende film met vaak heel bijzonder eopnamen en met een aan tal sterk gespeelde rollen. Studio Sport krijgt een klein half uur en dan Zienswijze. In Zienswijze wordt afgevraagd welke zin het leven in deze tijd nog heeft nu de mensen zo weinig houvast meer hebben. NED. II. Na de Woefs en de La- maars komt Midweek met muziek en informatie, o.a. het drugprobleem. Daarna, dus na het journaal en weer- overzicht van acht uur, Koos Poste- ma in eigen persoon met zijn eigen show. Een van zijn gasten is Sa- mentha Jones. Na aktualiteiten van Achter het Nieuws, HIRO waarin aandacht wordt geschonken aan het probleem van de alkohol dat met al het gepraat over drugs toch wel in de verdrukking is gekomen maar nog altijd bestaat. WOENSDAG 9 DECEMBER. NED. I: 18.45 Woefs en Lamaars; 18.55 Journaal; 19.04 Den Haag van daag; 19.09 Première; 19.30 Kenmerk; 20.00 Journaal; 20.20 G.P.V.; 20.30 Stichtijig Socutera; 20.35 Complot melde duivel; 22.05 Studio Sport; 22.30 Zienswijze; 23.20 Journaal. NED. II: 18.45 Woe/s en Lamaars; 18.55 Journaal; 19.04 Midweek; 20.00 Journaal; 20.10 Koos Postema; 21.45 Achter hei nieuws; 22.05 HIRO; 22.25 Journaal. DONDERDAG 10 DECEMBER. NED. I. Direkt na de Woefs en de Lamaars en het journaal in het kort Robbie Dale met Jam. In de Am sterdamse Birdsklub treden o.a. op de Amerikaanse blueszangers Duster Bennet, Hardin en York en Matteios Southern Comfort. Het tweede deel van hel voorprogramma komt uil Amerika. Het is een aflevering uit de serie „Wat een familie". Mike en Carol vinden van elkaar dat ze maar een best leventje hebben en willen daarom wel een poosje overstappen naar het wat primitievere bestaan. Na het journaal Mission Impossible. Deze keer lijkt het inderdaad een onmogelijke opgave. Ergens in het midden-oosten is een klein rijkje dat oorlog ivil voeren. Het kan onover- h komelijke WAilijkheden geven en ,daarom moeten de heren van Briggs 4 ingrijpen. Zo makkelijk is het echter niet want zou een land dat geld heeft geen wapens mogen kopen? De enige i mogelijkheid is de weg van de geld- j, aanvoer af te snijden en dit kan al- leen door het casino te blokkeren. Hierna Fred van der Vlugt met We- reld op wielen. De kwiz Wegwezen sluit prachtig aan bij de vorige. Dan het kerstlied anno 1970. De TROS schreef een speciale prijsvraag ïiit. Ben Cramer, Unit Gloria, the Shep- a herds en Johnny Jordaan verlenen hun medewerking aan deze avond. Het Humanistisch Verbond gaat zich daarna bezig houden met wie er nu eigenlijk voor de gek laat houden inzake de ontwikkelingshulp. NED. II. Na de Woefs en de La- H ma'ars en het journaal, de parlemen- taire rubriek, Van gewest tot gewest en tips van het nationaal buro voor toersime. Na het tweede journaal van acht uur gaan we verder met {Actualiteiten in de rubriek Was er .J nog wat?, en dan hebben Stan en Laurel weer een gek avontuur. Om negen uur is het tijd voor een echte politieke dokumentaire onder de ti- tel Chinezen buiten China. Er zijn heel wat Chinezen geëmigreerd in de loop der tijden. We kennen ze al van vroeger als de pinda-Chinezen. Vele van die kleine handelslieden waren schepelingen die ergens bleven han gen. Na de tweede wereldoorlog be gaven zij zich ook in de grotere za ken. Maar ook elders in de wereld zijn de Chinezen bekend. Er zijn i streken in de wereld waar ze een overheersende rol spelen. Een van de grote vraagstukken van deze tijd is welke invloed ze op de westerse le- venswijze hebben. De volgende do kumentaire komt van veel dichter bij. Lies Westenburg geeft hierin een beeld van de Vrije Akademy Psycho- polis in Den Haag waar leerlingen van alle leeftijden zich in de kunst verdiepen. In „Ik zal handhaven" beelden van een lerarenvergadering op een willekeurige middelbare school ivaar de gedragingen van een leerling die zich niet aan de regels vaji het spel houdt weergegevens worden. Dan rest alleen nog het laat ste journaal. DONDERDAG 10 DECEMBER. NED. II: 18.45 Woefs en Lamaars; 18.55 Journaal; 19.04 Jam; 19.30 Wat een familie; 20.00 Journaal; 20.20 Mission Impossible; 21.10 Wereld op wielen; 21.40 Wegwezen; 22.10 Kerstlied 1970; 22.40 Ontwikkelings hulp; 23.05 Journaal. NED. II: 1S.45 Woefs en Lamaars; 18.55 Journaal; 19.04 Den Haag van daag; 19.09 Van gewest tot gewest; 19.49 Tips van het nationaal buro voor het toerisme; 20.00 Journaal; 20.20 Was er nog wat?; 20.30 Laurel en Hardy; 21.00 De Chinezen buiten China; 21.40 Psychopolis; 22.30 Ik zal handhaven; 23.00 Journaal.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 4