Scherper zien onderweg door melk onderweg Voorzitter gaf toekomstbeeld van de Westhoek-recreatie „De drie „K's" van de film Ongeregeldheden in Amsterdam na aanvankelijk rustige demonstratie Opbrengst Rode Kruisactie „Schip Ahoy": IVi miljoen gulden Na eerste ronde loonoverleg nog geen afgerond oordeel Rijdt veilig met melk V.V.V. „Rfiifssi' Vooruit" r KËNESSE. 27-11. De V.V.V. ..Re- nesse Vooruit" in hotel „Het Wapen van Zeeland" hield haar algemene najaarsvergadering. Deze vergade ring werd voor het eerst gepresi deerd door de heer A. C. W. v. d. Vet, ex hoofdredakteur van het Al gemeen Dagblad en in de laatste le denvergadering tot voorzitter geko zen. De heer v. d. Vet gaf op deze vergadering in een half uur durende openingsrede zijn visie op het toe komstbeeld van de gehele Westhoek. Deze rede viel dermate in de smaak dat de leden deze rede. die door de heer v. d. Vt op schrift was gesteld wilden zien vermenigvuldigd, terwijl ook het gemeentebestuur van VVes- terschouwen bij monde van burge meester H. P. Everwijn er belang stelling voor toonden en er studie van zal maken. Na zijn welkomstwoord, waarbij in het bijzonder de ereleden, de heren Braber en Prummel, de heer Lot gering van de provinciale V.V.V. en vertegenwoordigers van zustervere nigingen en R.T.M. welkom heette, richtte hij de aandacht op de positie, die het dorp Renesse als recreatie centrum innam, inneemt en wellicht zal gaan innemen. Wat betreft het verleden was de heer V. d. Vet snel klaar. Renesse is niet meer het in tieme familiebadplaatsje van vroe ger, sommigen betreuren dat. Deze ontwikkeling van de laatste jaren af te remmen zou echter dwaas zijn. Wel is het belangrijk, dat deze ont wikkeling in juiste banen wordt ge- DODELIJKE ONGELUKKEN RODEN. De 31-jarige P. W. Sie- gers uit Nieuw-Roden, gemeente Ro den, is in zijn woonplaats bij een verkeersongeval om het leven geko men. Hij botste met zijn personen auto tegen een rechts van de weg geparkeerde auto. UDEN. De 72-jarige J. van de Hoenselaar uit Odiliapeel (N.B.) is in Uden verongelukt. De bejaarde man die met de fiets aan de hand de weg overstak, is door een personenauto aangereden, die hem niet meer op tijd kon ontwijken. Hij was op slag dood. 's-HERTOGENBOSCH. De 32-jarige Beauty directrice M. G. C. Sanders uit Amsterdam is overleden aan de gevolgen van een auto-ongeluk. Zij botste in dichte mist met haar auto in een flauwe bocht tegen een muur tje van een brug in de Roderweg te Liempde. Zwaar gewond werd zij naar een ziekenhuis in 's-Hertogen- bosch gebracht. SUSTEREN. De 69-jarige wiel rijd ster M. C. Ophelders uit Susteren wilde de rijksweg in deze gemeente oversteken. Zij reed tegen een vracht auto en is ter plaatse overleden. WOLLINGHUIZEN. In Wolling- huizen, gemeente Vlagtwedde is de 18-jarige stoffer Hulsker uit Bour- tange dodelijk verongelukt. De jon geman was mede-inzittende van een personenauto, die in een bocht slipte en tegen een tweetal bomen botste. CULEMBORG. In een ziekenhuis te Utrecht is de 59-jarige voorman G. Wansing uit Culemborg overleden aan de verwondingen, die hij opliep, toen hij tijdens zijn werk onder een bouwlift terechtkwam. BORCULO. Op de Eibergseweg te Borculo is de 23-jarige G. A. M. Jan sen uit die gemeente om het leven gekomen. Hij botste met zijn motor tegen een tegemoetkomende auto, welke een bromfietser passeerde, en overleed ter plaatse. UTRECHT. De 74-jarige mevr. L. van de Boogert-van Laar uit Ame- rongen is in Leersum door een auto geschept en later in het Academisch Ziekenhuis in Utrecht aan haar ver wondingen overleden. leid. Het was de voorzitter opgeval len dat Renesse 1970 alweer een heel ander Renesse was dan dat van het jaar ervoor. Hij konstateerde dat het aantal relletjes, vechtpartijen en vernielingen, die het dorp de laat ste jaren teisterden aanmerkelijk waren verminderd en schreef dit mede toe aan een regeling van b. en w. inzake de sluitingstijd van de ho recabedrijven .Uiterst jammer vond hij in dit opzicht een publikatie in één der streekbladen (niet de Zierik- zeesche Nieuwsbode. Red.) over ha- sjiesgebruik in enkele dansgelegen heden. Deze publikatie was zeer overdreven, werd later wel recht gezet, maar heeft toch kwaad ge daan. „Eer is teer" en „een goede naam verspeel je gauw", zei de voorzitter, die deze goede naam zeer belangrijk achtte voor de toekomst van de streek als leefgemeenschap, maar ook voor de economie van ve len, die geheel of gedeeltelijk hun inkomen uit de recreatie putten. De verveelvoudiging van het weekein- eind-bezoek van de laatste jaren noemde de voorzitter nog maar kin derspel bij het te verwachten bezoek na gereedkoming van de Brouwers- dam. Hij verwachtte een stroom van randstadrecreanten, die straks in zeer korte tijd Westerschouwen zul len kunnen bereiken, zonder gehin derd te zijn door belachelijk hoge tolgelden. Uit het zuiden Ook echter uit het zuiden ver wachtte hij veel bezoekers, daar het leven in het Sloegebied als gevolg van verslechterend milieu minder plezierig zal worden. Momenteel staat de gemeenschap hier voor een kruising van toekomstwegen. Gebie den, waar van niemand het voor de oorlog van gedacht zou hebben zijn nu woongebieden geworden. Dit komt mede door het minder plezie rige leven in de grote stad, maar ook door de toegenomen welvaart, de be tere toegangswegen. Steeds meer fo rensendorpen schieten als padde stoelen uit de grond. Zulk een ont wikkeling voorziet de voorzitter ook in de Westhoek, na het gereedkomen van de Brouwersdam. „Wij kunnen het Gooi van Europoort worden, plus woongebied voor leidinggevend personeel uit het Sloehavengebied" zo zei hij. Ook verwachtte hij een toename van het aantal gepensio neerden. Velen bezitten hier nu al een tweede huis. Faktoren voor de verwezenlijking van deze gedachten zijn: 1. Is er bouwgrond genoeg; 2. Wil het gemeentebestuur een derge lijke ontwikkeling en 3. Worden in de dorpsgemeenschap zelf voorwaar den daartoe geschapen. Het is name lijk de vraag of het woonforensis- me en de massarecreatie elkaar op den duur wel zullen verdragen. Op de vraag of Renesse een woonforen- sendorp of wel primair een ver- maaksdorp zal worden zal men zich uitgebreid moeten bezinnen, of schoon de tijd daarvoor kort zal zijn. „De zogenaamde onvermijdelijke ontwikkelingen hebben we nu in ie der geval nog deels in de hand", vol- geens de heer V.d. Vet. die hierna een aantal aktiviteiten van het V.V.V.- bestuur onder de loupe nam. De wurgmoord te Delft DELFT, 27-11. By vyf bloemisten in Delft zyn vrijdagochtend door een onbekende man telefonisch graf kransen besteld voor de eerder vo rige week vermoorde Adriana Lands bei gen-Hölscher. In alle gevallen werd de bestelling gedaan „namens de recherche". Op het lint aan de kransen moest de tekst „rust zacht - de Delftse recher che" aangebracht worden. De ano niem gebleven man stelde er prijs op dat de kransen bezorgd werden aan de woning van het slachtoffer aan de Papsouwselaan en niet in de rouwkamer in het Oude en Nieuwe Gasthuis waar het lichaam van het slachtoffer opgebaard ligt. De reke ning zou gepresenteerd moeten wor den bij de recherche. Volgens enke le bloemisten was de man omstreeks dertig jaar oud en had hij een wat hoge stem. De Delftse recherche heeft de zaak in onderzoek. Volgens de politie zou een van de in Delft verschijnende kranten eveneens te lefonisch benaderd zijn door een anoniem gebleven persoon, die „wel gegevens over de moord zou kunnen geven". Bijna 20 miljoen voor portret van Velasquez LONDEN, 28-11. Een Amerikaanse kunsthandelaar heeft vrijdag voor bijna 20 miljoen gulden een portret gekocht, dat de 17de eeuwse Spaanse schilder Diego Velasquez van zijn be diende heeft gemaakt. Het stuk werd geveild bij Christies in Londen. Na dat het stuk was ingezet op 315.000 pond viel na drie minuten de laatste hamerslag en was de 30-jarige Alec Wildenstein voor 2.310.000 pond (19.866.000 gulden) de nieuwe eige naar. Het schilderij meet 78 bij 64 centimeter. In 1801 was het portret bij Chris ties voor slechts 40 pond en 19 shil ling in andere handen overgegaan. Ditmaal ging de strijd hoofdzakelijk tussen Wildenstein en de Londense kunsthandel Agnew. Het portret van de mulat Jan de Pareja wordt beschouwd als een van de beste schilderijen van Velasquez. Z.V.U./„Ziejook" AMSTERDAM, 29-11. Een aanvan kelijk rustige demonstratie van Zuid-Molukkers zaterdagmiddag in Amsterdam, heeft omstreeks half vyf geleid tot ongeregeldheden. De groep van ongeveer 400 de monstranten splitste zich op de Nieuwezijdsvoorburgwal in twee grote en enkele kleinere groepjes. Eén groep trok naar het Konings plein. waar korte tijd met stenen werd gegooid. Een politiebus werd licht beschadigd. De andere groep, die via de Vij zelstraat optrok naar het uitgangs punt, het jongerencentrum „Paradi- so" aan de Weteringsschans, viel au tomobilisten lastig en beschadigde met stukken hout enkele geparkeer de auto's en verschillende trams. Op het Leidseplein werden twee ruiten van een tram ingegooid, waardoor een passagier licht gewond raakte. De politie heeft geen arrestaties ver richt. „De drie K's van de film" was titel van de causerie, die de bekende filmcriticus H. Wielek vrijdagavond hield voor een klein, maar geïnte resseerd publiek in het „Prof. Zee man-lyceum." onder auspiciën van Z.V.U, en „Ziejook". Spijtig dat zo weinigen present waren, nu het er om ging iets te vernemen over ach tergronden, intenties en historie van de film(kunst). Het begin van de film is 75 jaar geleden. Oorspronkelijk was film kermisvermaak (de eerste „K") en feitelijk het meest banale vertier, zij het dat een enkele regisseur toen al film tot kunst wist te verdichten (1910: surrealisme). Als genrefilm kwam naar voren de Wild West film, oorspronkelijk bedoeld als in- struktiefilm om de nieuwe Amerika nen het leven van de pioniers te to nen. Nieuw element hierbij waren buitenopnamen, want tot dusver had men alleen in de studio gewerkt. Ty pisch was het optreden van explica teurs bij de stomme film, die stom bleef tot 1930. Uit de „stomme peri ode" stammen films behorend tot de beste, die ooit gemaakt zijn. Het geluid werd gepousseerd om weer meer mensen (crisisjaren) naai de film te trekken en na wereldoor log II zien we een vergelijkbaar ver schijnsel (wide screen, kleurenfilm cinerama). Men komt dan tot de kwantiteitsfilm, met grote spekta kelstukken als de „Tien Gebodx". Het is de tweede „K", nl. van kassa, met als specima de religieuse films en de commerciële seksfilms. De derde „K" ziet op de kunst in de film, die de realiteit achter de realiteit zoekt en uiting geeft aan. Politiewoordenboekje AKEN, 28-11. De politie rond het drielandenpunt krijgt een klein vakwoordenboek waaraan gemeen schappelijk in West-Duitsland, Ne derland en België wordt gewerkt. Het boekje met de samenwerking tiLssen de politie in de drie landen over de grenzen heen vergemakke lijken. In de drie grensgebieden is het al gewoonte om rechercheurs uit te wisselen en men is nu van plan hen ook cursussen te geven in vreemde talen. UTRECHT, 28-11. „Schip Ahoy", de grote geldinzamelingsaktie voor het nieuwe hospitaalschip „J. Henri Dunant" van het Rode Kruis, heeft een officiële eindopbrengst van f 7.430.843 opgeleverd. In aanwezig heid van o.a. prinses Margriet, lid van het dagelijks bestuur van het Nederlandsche Roode Kruis, werd de aktie zaerdag aan boord van de „oude" Henri Dunant in Utrecht officieel afgesloten. Toen de voorzitster van het actie comité, mevrouw H. A. van Riems- dijk-Philips, de opbrengst door mid del van een symbolische cheque aan Rode Kruis-voorzitter jhr. G. Kraij- enhoff had overhandigd kwam er van de gemeente giro van Amster dam nog een nagekomen melding binnen van rond f 65.000 zodat uit eindelijk de 7,5 miljoen nog iets werd overschreden. Hoogtepunten van de actie, die eind september startte, waren het verschijnen van prinses Margriet in Duys' vuist en de marathon-t.v.-uit zending op 14 oktober, waaraan tal van „vaderlandse grootheden" deel namen. Velen die zich voor de actie hadden ingezet kregen uit handen van Jhr. Kraijenhoff een fraaie her inneringsplaquette. De heer D. J. du Croo, lid van het comité, liet temidden van de vele feestelijke en lovende woorden ook nog een somber geluid horen na de grote t.v.-uitzending bestond aan vankelijk de indruk dat er f 7,3 mil joen was opgebracht. Later bleek echter dat „grappenmakers", mis bruik makend van andermans goe de naam, een denkbeeldig bedrag van bijna een half miljoen gulden bijeen hadden gefantaseerd. „Alle hens aan dek" De huidige, 11 jaar oude Henri Du nant voldoet niet meer aan de mo derne medische eisen. Langdurige patiënten, die wel mobiel zijn, be schikten er over te, weinig bewe gingsvrijheid, onder het motto „alle hens uit bed" zal het nieuwe schip, dat in maart '72 in de vaart moet komen, onder meer zijn voorzien van een wandeldek en een recreatiezaal. Op 10 december wordt beslist bij welke Nederlandse werf de bouw van het schip wordt aanbesteed. De bouwkosten staan nog niet vast, maar zij zullen zeker lager zijn dan de opbrengst van de actie. Het geld dat over is zal worden besteed aan uitbreiding en verbetering van ande re vakantieprojekten van het Rode Kruis. Wat er met het oude schip gaat gebeuren is nog niet precies bekend. Het zal nog één vakantieseizoen dienst doen als hospitaalschip en daarna in ieder geval een bestem ming krygen binnen het Rode Kruis. DEN HAAG, 28-11. Dc minister raad, die zyn wekelijkse vergadering vrydag om half drie liet aanvangen - in verband met het beraad met de Stichting van de Arbeid - heeft hoofdzakelijk over dat beraad ge sproken. Aldus deelde minister-pre sident P. J. S. de Jong na afloop van dc kabinetsvergadering mee. Het was, aldus de minister-presi dent. een eerste ronde en het heeft niet tot een afgerond oordeel geleid. Het gesprek met de Stichting van de Arbeid leidde er toe, dat afgespro ken werd dat voor woensdag van de kant van de Stichting schriftelijk een gezamenlijk standpunt wordt vastgelegd over de wijze, waarop gestalte kan worden gegeven aan de stellingen van de S.E.R. met betrek king tot de maatregelen in verband met de conjuncturele omstandighe den, zo vatte de premier het resul taat van het beraad tussen de dele gatie van het kabinet en de Stich ting van de Arbeid samen. Vrijdag a.s. zal het standpunt, dat in de loop van deze week bekend wordt, hoofdpunt zijn op de agenda van de ministerraad. Op vragen van journalisten of het waar wat dat minister B. Roolvink van sociale zaken in het gesprek met de Stichting van de Arbeid gezegd zou hebben, dat hel kabinet niet voor 15 december een beslissing zal nemen over het al dan niet treffen van een loonmaatregel antwoordde minister-president De Jong - „ik spreek namens het kabinet" - niets te weten van een dergelijke over weging. „Ik kan niet zeggen, of er vrijdag a.s. een definitieve beslissing valt. Het kan altijd zijn dat nog be paald overleg noodzakelijk is". De premier deelde mee, dat zo spoedig mogelijk een beslissing genomen zal worden. Na afloop van het kabinetsberaad vroegen de journalisten de minister president naar de juistheid van pers berichten. waarin gezegd werd dat minstier Roolvink tegenstander zou zijn van een loonmaatregel. „Het ka binet is homogeen; het zit op één noemer. Het is een uit de lucht ge grepen verhaal", zo antwoordde pre mier De Jong. het moderne levensgevoel, dat „na Auschwitz" valt te typeren met: ver eenzaming, zinloosheid, verveling, le vensangst en walging zelfs. De droom (vlucht uit de werkelijkheid) speelt in deze films een grote rol (Ingmar Bergman) en aanwijsbaar is de in vloed van Siegmund Freud. Het naakt in deze film is duidelijk funk- tioneel in het thema en typerend is ook het „eind zonder eind". Er is geen oplossing; die moet ieder zelf zien te vinden. Na de pauze werd in de aula de bijzonder knappe popenfilm: „De Hand" van de Tsjechische regisseur Jiri Trnka, één der voorbereiders van de „Praagse lente" vertoond, 't Geldt hier een meesterwerk, waarin „de hand" model staat voor de kille dik- tatuur. Nadien werd de film indrin gend besproken en werd in het alge meen over film- en filmkunst aller prettigst gediskussieerd. Een dankwoord sprak - namens „Ziejook" de heer A. H. ter Horst van Delden, die geloofde dat de klei ne groep van deze bijzondere avond, bijdroeg tot de waarde van het be sprokene en de intimiteit. Gulden, lire, franc en mark - of ze misschien al in de tachtiger jaren alleen nog voor muntenverzamelaars interessant zullen z\jn? De Westduit- se minister van economishce zaken professor Schiller is er zeer voor: hij staat het zogenaamde Werner-plan voor (genoemd naar de Luxemburg se minister-president Pierre Werner) die ernaar streeft, dat de Europese Economische Gemeenschap nog in dit decennium tot een echte econo mische en valuta-unie uitgroeit. De Gemeenschappelijke Markt zal dan tegenover zijn handelspartners een unanieme financiële politiek kunnen bedrijven, de wisselkoersen zullen niet meer schommelen tussen de E.E. G.-valuta - misschien zal er dan ook een nieuw E.E.G.-valuta zijn. Voor dat deze financieel politieke huwe lijk gesloten wordt, zouden stabili teit en economische groei in alle de len van de Gemeenschap moeten worden genivelleerd. De paralleliteit van de economisch politieke en mo netaire vooruitgang leidt zeker ook gemakkelijker tot het doel, dat in het bijzonder door Bonn steeds weer genoemd wordt: tot de politieke unie van Europa. VLAARDINGEN. Prinses Margriet heeft in Vlaardingen het Instituut voor Muziekheilkunde en Bewe gingsleer officieel geopend. Wat biedt de BEELDBUIS? MAANDAG 30 NOVEMBER. NED. 1. Na het eerste journaal en Coronationstreet dat is een speciale aflevering de achterstand van haar uitzendingen wat verkort en na het eerste journaal een film die in Mon- treux met goud bekroond is, nl. Bed- timestory. Het is een mal verhaal van de betekenis van het bed in het leven vande mens. Achter het nieuws scheid dit programma van de Gouddieven. Een schijnmanoeu vre, zo is deze aflevering getiteld. Cradóck blijft speuren. Hij heeft verschillende mensen op het oog, maar weet toch nog niet voldoende aanknopingspunten te vinden. Een van die mensen is de majoor Timo thy Fry, die naar Spanje is uitge weken, maar die zo vertrouwt op zijn alibi, dat hij het aandurf natar Engeland terug te gaan. Cradock is dan paraat om hem aan de tand te voelen. Veertig minuten sport als slot van de avond. Van de Duitse te levisie werd de film over de on langs overleden Jochen Rindt ge kocht, waarin hij zelf aan het woord is en vertelt van de gevaren die zijn beroep met zich meebracht. Tot slot van de avond het iaafsfe journaal. NED. II. Na de Woefs en de La- maars en het eerste journaal weer een aflevering uit de zo succesvolle serie Kijken naar kinderen. De ba by gaat in deze aflevering contact' zoeken met de mensen in zijn om geving, met name zoekt hij contact met zijn vader. Om half acht gaan ive verder met de avonturen van Tom Sawyer. Huck krijgt bezoek van zijn vader die hem van school al wil halen omdat hij geld nodig heeft. Gelukkig heeft Huck veel vrienden en vaderlief is zo dronken dat het hem niet lukt zijn zoon mee te ne men. Na het journaal van acht uur Memorandum van een dokter. In Gewetensbezwaren komt het pro bleem van de vaccinatie aan de or de. Finlay is er natuurlijk een voor stander van, maar anderen - o.m. de rechter - willen niets van deze mo derne dingen weten. Als Finlay dan een kind inent, dat later komt te overlijden, lijken de tegenstanders de wind in de zeilen te krijgen. Het wordt een harde strijd voor de dok ters om hun idealen verwezenlijkt te zien, waarbij ze gelukkig de moe der van het overleden kind aan hun kant vinden. Hierna zien we het af scheid van de ballerina Maria Bovet. Ze danst enkele fragmenten uit de Notekrakerssuite. Van de dans naar de jazz. Don Ellis, een Amerikaanse jazzcomponist vertelt hoe de jazz is ontstaan. Na de aktualiteiten door Hier en Nu het bezinningsprogram- ma „In het voorbijgaanen dan rest ons alleen nog het laatste jour naal. MAANDAG 30 NOVEMBER. NED. I: 18.45 Woefs en Lamaars; 18.55 Journaal; 19.04 Coronation street special; 20.00 Journaal; 20.20 Bedside story; 20.55 Achter het nieuws; 21.20 De gouddieven; 22.10 Jochen Rindt; 22.50 Journaal. NED. II: 18.45 Woefs en Lamaars; 18.55 Journaal; 19.04 Kijken naar kinderen; 19.30 Tom Sawyer; 20.00 Journaal; 20.20 Memorandum van een dokter; 21.10 Afscheid van een ballerina; 21.35 Anatomie van een Jazz compositie; 22.05 Hier en Nu; 22.30 In het voorbijgaan; 22.40 Jour naal. DINSDAG 1 DECEMBER. NED. I. Na de Woefs en de La maars, Toppop, want de serie Rare vogels is afgelopen. Het tweede deel van het voorprogramma is ook af gestemd op de jeugd en wel op be- roepsvoorlichting voor jongelui en de mogelijkheden die zij hebben met bepaalde diploma's. Na het tweede journaal gaan we naar Peyton Pla ce kijken. Julie Anderson heeft be richt gekregen van haar echtgenoot die in een psychiatrische inrichting zit. Niet alleen zij zit ermee maar ook Lesly Harrington die bezoek van zijn zoon Rodney krijgt en die hem gewetensvragen gaat stellen. Rod heeft ook Betty aan de tand gevoeld in verband mei de vernieling van het portret van zijn moeder en bo vendien heeft hij mr. Cord met grootvader Peyton horen spreken. Dat alles zou kunnen betekenen dat de raadsels rond Steven opgelost kunnen worden. Maar het probleem Webber is nog steeds in de zelfde mate aanwezig. Iedereen schijnt zich nu met de beide knapen bezig te houden en met Ann. Tussen Peyton Place en Televizier Magazine een grote show. De beeldschone Raquel Welch treedt hierin op en ze ont vangt belangrijke gasten zoals Jonh Lane, Tom Jones en Bop Hope. Hier na rest ons alleen hel laatste nieuws nog. NED. II. Na het journaal en de Woefs en de Lamaars Den Haag vandaag en Vrij-uit. Verder gaan ive weer lachen met Tomy Cooper die zich o.a. voordoet als Robin Hood. Na het journaal een aflevering van Mod Squad, getiteld De genezer. Een vreemd verhaal over een ge bedsgenezer, van ivie enkele patiën ten op geheimzinnige wijze komen te overlijden. Er zit kennelijk een luchtje aan de zaak, want er vallen nog meer doden. De jongelui van Mod Squad hebben er hun handen vol alan. De charme van Julie zorgt tenslotte voor de oplossing van het drama. Brandpunt Special is geheel gewijd aan de komende verkiezingen voor de Tweede Kamer. In de Klop op de deur, gaat het niet zo best met Francien, die liever zou hebben dat haar echtgenoot wat minder belang stelling voor autoraces zou hebben. Alleen Frits zit wel goed. Hij heeft redelijk succes met zijn literaire werk en krijgt bovendien een aardi ge erfenis. Pieter en Phillip maken trouwplannen die niet geheel tot het genoegen van de familie zijn, maar ze trekken zich er niet veel van aan. Hierna de derde dokumentaire van Marga Kerkelaan „Zelfs het onkruid vergaat". DINSDAG 1 DECEMBER. NED. I: 18.45 Woefs en Lamaars; 18.55 Journaal; 19.04 Toppop; 19.30 Tips voor je toekomst; 20.00 Jour naal; 20.20 Peyton Place; 21.10 Ra- qual Welch; 22.00 Televizier Maga zine; 22.50 Journaal. NED. II: 1S.45 Woefs en Lamaars; 18.55 Journaal; 19.04 Den Haag van daag; 19.09 Vry-uit; 20.00 Journaal; 20.20 Mod Squad; 21.10 Brandpunt Speciaal; 21.45 Dc klop op de deur; 22.57 Zelfs het onkruid vergaat.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 4