ave a real cigarette CAMEL met of zonder filter 25 voor f 1.75 lO de rijksoverheid vraayt Ze vliegen de deur uit! Philips koffiezetapparaten Adverteren doet verkopen voor het Ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid t.b.v. het Gewestelijk Arbeidsbureau te Zierikzee administratief mede werkster Taak: administratieve en typewerkzaam heden; bedienen van de telefoon; bijhouden •van het archief. Gevraagd: diploma typen. Diploma MULO/MAVO strekt tot aanbeveling. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 877,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vacaturenummer 0-6307/1755 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaon 1, 's-Cravenhagc. AOW-promie voor Rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 6% vakanticuitkcring en 2,78% nacalculatie. Geschikt voor 4 tot 6 heerlijke kopjes gefilterde koffie (met warmhoudstand). 43,05 Daar de fabriek niet kan levejen, is de voorraad zeer beperkt. Wacht dus niet tót de laatste dag, om teleurstelling te voorkomen. Op 30 november a.s. openen wij in Goes, Dr. Philipsstraat 9, een nieuw bedrijf. Het zal een centrum worden voor het geven van nog meer service aan de boeren en tuinders in de provincie Zeeland. Wij zullen het op prijs stellen, u te mogen begroeten op de openingsshow die zal worden gehouden in de week van 30 november t/m 5 december. De show is dagelijks toegankelijkvan 10 tot 21 uur, uitgezonderd maandag 30 november, dan bent u welkom van 17 tot 21 uur en op zaterdag 5 december van 10 tot 17 uur. U zult daar een uitgelezen assortiment moderne werktuigen voor land- en tuinbouw aantreffen en de allernieuwste apparatuur voor de bollenteelt. Natuurlijk zullen onze deskundigen u tijdens uw bezoek en daarna altijd graag heipen bij het oplossen van uw mechanisatie-problemen. Hun grote kennis, ook van de nieuwste ontwikkelingen, verzekert u een uitstekende voorlichting. Dr. Philipsstraat 9 - Goes - Telefoon: 01100-8110. heer per pakje wereldberoemde Camel kwaliteit! VEND 25 C 1GARETTES j, f

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 12