AGENDA wil vijfde baan STREEKNIEUWS KRANT ONZE PUZZELRIJBKIEK Nederland kan niet zonder vrijwillige brandweer ZIERIKZEE, 13-11. Donderdag middag vond op de Provinciale weg, ter hoogte van de Klerksweg een aanrijding plaats tussen twee perso nenwagens. Het ongeval ontstond toen de bestuurder van de voorste wagen - beide auto's reden achter elkaar in de richting Haamstede - snelheid verminderde em een niet goed gesloten portier dicht te trek ken. De auto, bestuurd door A. C. de G. uit Haamstede, werd toen van achteren aangereden door een auto bestuurd door P. C. K. uit Kerkwer- ve. Beide wagens werden flink be schadigd, de auto van K. zodanig, dat deze moest worden weggesleept. Persoonlijke ongevallen deden zich niet voor. Er onstond direct hierna een twee de ongeval, nl. toen de auto van K. werd weggesleept. Op dat moment reed de politie-surveillancewagen, met zwaailicht en tweetonige hoorn in werking de Klerksweg in. De politiewagen werd daarbij aangere- „Het beste vocht" i DEN HAAG, 12-11. Voordat 4 i minister Lardlnois donderdag- i avond om kwart over acht be- i gon met zijn antwoord op op- 4 i merkingen van de Kamerleden i i over de landbouwbegroting f i dronken de plaatsvervangend i voorzitter van de Kamer, de 4 ,i heer Zegering Hadders en de 4 ,i bewindsman elkaar toe met 4 (i een glas melk. Volgens de heer 4 i Zegering Hadders „het beste 4 (l vocht dat er is". Het gebaar 4 werd beloond met applaus van 4 ,i de ook nu weer talrijke agra- 4 (i riers pp de publieke tribunes. 4 Weer veel oplossingen op de puz zel van vorige week. De avonden lengen en de stapels worden dikker. Een gunstig puzzelverschijnsel. De eerste prijs is bestemd voor: Mevr. A. E. Groot-Otto Dykstraut 22 SCHARENDIJKE De tweede prijs gaat naar: De heer J. Bolkenbaas Kerkstraat 15 BURGH De oplossing van de puzzel is de volgende: Horizontaal: 1. diploma; 7. ver band; 13. kanariegeel; 14. id.; 16. smak; 17. lens; 18. C.V.; 19. erf; 21. in; 23. Lt.: 24. kei; 25. toren; 27. ram; 29. eland; 31. agio; 32. zedig; 34. kati; 35. nis; 36. moeilijk; 38. m.i.v.; 39. Ds.; 40. ka; 41. put; 42. O.L.; 44 mi; De nieuwe puzzel luidt als volgt: Horizontaal: 1. algemene, plotse linge angst of verslagenheid; 4. laf hartig persoon; 7. voortbewegingsor gaan v.e. vis; 9. trechtervormig sleepnet voor de vangst van kabel jauw, schelvis enz.; 10. roofdier; 12. punt- of spitsboog in de gotische stijl; 15. oude lap; 16. loterijbriefje; 18. langstaartige Zuidamerikaanse papegaai; 19. voorzetsel; 21. vrijbui ten. zeeroof plegen; 23. tijdperk of tijdelijke toestand in de ontwikke ling van iets; 25. recht stuk v.e. vaarwater tussen twee bochten; 26. resultaat; 27. muzieknoot; 28. per soonlijk voornaamwoord; 30. in houdsmaat; 32. per procuratie (afk.); 33. bovenafsluiting v.e. gebouw; 35. getekend (afk.); 36. korte kous; 38. op alle plaatsen; 40. dikke, kleverige vloeistof; 41. naam van twee Griek se helden vóór Troje; 42. tweestem mig gezang; 43. hoge pelsmuts als onderdeel v.e. uniform; 46. aanvor- der; 49. touw dat ter versterking in de rand v.e. zeil wordt vastgenaaid; 50. huisdier; 52. onderricht; 53. che misch symbool; 55. boek dat de openbaringen van Mohammed be helst; 57. vogelprodukt; 58. waterke ring; 60. ulevel van gebrande suiker; 61. lidwoord; 62. zijrivier van de Do- nau; 64. spijker met smalle kop; 65. tijding; 66. noot die een halve toon hoger is dan a (muziek); 68. deel v.h. oor; 69. insekt; 70. periodieke belo ning voor militairen van lagere rang 72. wet die de ijk regelt; 74. telwoord den door de uit Zierikzee komende personenwagen van J. P. P. uit Wes- terschouwen. De wagen van P. werd nogal ernstig beschadigd, de politie wagen liep een lichte deuk op aan de linker voorzijde. Er deden zich geen persoonlijke ongevallen voor. De bestuurder was afgeleid door het wegslepen van de bij de eerste bot sing beschadigde auto. SCHIPHOL, 13-11. In een zojuist verschenen met vele plattegronden geïllustreerde brochure doet de di rectie van de N.V. Luchthaven Schiphol een dringend beroep op overheid en publiek tot de aanleg /an een vijfde baan over te gaan, omdat deze niet tot méér maar tot minder geluidsoverlast zal leiden. De baan zal het luchtverkeer niet over woonwijken leiden en zal starts en landingen overnemen van banen die omwonenden wel overlast be zorgen. In de brochure wordt dit met gedetailleerde gegevens gemoti veerd. Geen filmkeuring meer? DEN HAAG, 12-11. Bij de Tweede Kamer is een wetsontwerp inge diend ter regeling van de filmkeu ring, waarin wordt voorgesteld het preventieve toezicht op filmverto ningen, zoals dit in de bioscoopwet is geregeld, af te schaffen. Dit voor stel is conform het advies van de commissie-Witte. Het wetsontwerp is ingediend op initiatief van de mi nisters van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk, van binnen landse zaken en van justitie. 45. toorn; 48. store; 50. pekel; 51. hoeve, 52. matig; 54. Sleen; 56. mA; 57. Se; 58. bok; 60. er; 61. A.P.; 63. als; 65. serpent; 68. P.A.A.; 69. kant; 71. loper; 72. torn; 73. Kreta; 75. set; 76. Hondo; 77. eik; 78. N.S.; 80. K.O.; 81. S.E.R.; 82 la; 83. bola; 85. mare; 87. na; 88. Nederlander; 90. keileem; 91. toendra. Verticaal: 1. drietand; 2. PK; 3. las; 4. onmin; 5. maan; 6. ark; 7. vel; 8. egel; 9. rente; 10. bes; 11. al; 12. dividivi; 15. drogist; 18. centime; 20. fris; 22. radium; 24. kaam; 26. e.o.; 27. reep: 28. milt; 30. L.K.; 32. zo; 33. gij; 36. markies; 37. kotelet; 40. koets; 43. lover; 46. opa; 47. neg; 48. S.O.S.; 49. ree; 52. malaria; 53. kop pel; 55. Naarden; 56. makkelijk; 58. bros; 59. keet; 62. panorama; 64. snek; 66. el; 67. nr.; 68. pons; 70. t.t.; 72. t.o.; 74. anode; 76. horde; 79. slee; 80. kano; 83. bel; 84 .arm; 85. mat; 86. een; 88. Ni; 89. R.D. 75. vrouwelijk rund; 76. onware me dedeling; 77. door studie verkregen bekendheid. Verticaal: 1. tabakssoort; 2. wild zwijn; 3. gezichtseinder; 4. dik en plomp; 5. lied voor één stem; 6. ho ge zijden hoed; 8. onachtzaam, ach teloos; 9. gebraden ribstukje v.e. varken: 10. klein gedeelte der opper vlakte dat anders van kleur is dan de oppervlakte zelf; 11. gehooror gaan; 13. bij een boerderij gelegen grond; 14. dwarsbalk (wapenkunde); 17. stijloefening; 20. ambacht, beroep 21. geul tussen twee zandbanken; 22. grappenmaker; 24. vloeibaar beestevoer; 29. geweer met korte loop; 31. zeer korte vuurmond; 33. lidwoord; 34. lang, smal en licht een persoonsvaartuigje van Eskimo's; 36. stengel v.e. plant; 37. boksterm (afk.) 39. snel drogend mengsel van hars en vernis met hoge glans; 40. onno zel, doodgoed mens; 43. hoge, pau selijke waardigheidsbekleder; 44. laatstleden (afk.); 45. bergplaats voor automobielen; 47. titel (afk.); 48. kaart v.h. kaartspel; 50. steenachtig, op koraal lijkend zeeprodukt; 51. redelijk; 54. lokspijs; 55. vaatwerk voor vloeistoffen; 56. troef negen bij sommige kaartspelen; 57. lof, hoog aanzien; 59. Ned. rivier; 61. zetel van overtuiging; 63. verkorte naam van zekere stad in Brazilië; 65. afgemat; 67. voertuig zonder wielen; 69. tel woord; 71. naaldboom; 73. bereider van spijzen. ROOSENDAAL, 12-11. Nederland zal het niet zonder vrijwillige brand weer kunen stellen. Een beroeps kern in de regio zal de taak van de vrijwillige brandweer van een op enige afstand van de centrum-ge- Slipgevaar door bietenslijk November is niet ten onrechte be rucht om de bietenslijk. in goed Schouws „pee-slik". Vooral door de vele regens van de laatste dagen, moet worden verwacht dat de trac toren met hun aanhangers nogal wat slijk op de wegen zullen brengen. En er moeten nog heel wat bieten worden gerooid. Vooral asfaltwegen worden doorhet taaie slijk soms spekglad. De landbouwers doen echt wel hun best om de slijk van tussen de kammen der luchtbanden te krij gen. Er zijn reeds automobilisten die met hun wagens rare capriolen hebben gemaakt, als gèvolg van de gladheid. Oppassen is derhalve ge boden. M.A.C. St. Philipsland Op vrijdag 20 november a.s. orga niseert de M.A.C. Sint Philipsland een „mosselrit". Gestart wordt van af hotel „De Druiventros". H.S.V. Het Zijpe" De Hengelsportvereniging „Het Zijpe" houdt op vrijdag 20 novem ber een algemene ledenvergadering in „Het Veerhuis" te Bruinisse. Op deze vergadeiing zullen de prijzen voor de competitiewedstrijden 1970 worden uitgereikt. De voorzitter de heer J. de Koning is aftredend en niet herkiesbaar, evenals het be stuurslid Sjef Jumelet. Het laatste punt van de agenda (punt 11) luidt: Nog enige uren gezellig samenzijn met o.a. mosselen eten. ZIERIKZEE Fietser maakte valpartij Gisteren (donderdag)middag om streeks half zes heeft zich in de Mu- lockstraat alhier een verkeersongeval voorgedaan. Op genoemd tijdstip nam de autobestuurder C. L. van T. een bocht naar links iets tekort. Om dat de voorruit beslagen was werd een naderende fietser niet door de bestuurder opgemerkt. Toen de fiet ser, A. de J. de auto zag aankomen, liet hij zich vallen, waarbij hij met het hoofd op het trottoir terecht kwam. De fiets kwam onder de auto terecht. De J. werd bij zijn val ge wond aan het rechteroor. In verband met deze verwonding werd hij nog dezelfde avond overgebracht naar het Rode Kruisziekenhuis. Herbestraling Engelsekade Omdat de Deltastraat wegens het verbreden maandenlang afgesloten geweest is, werd door al het weg vervoer gebruik gemaakt van de En gelsekade. Het plaveisel, dat hier uit kinderkopjes bestaat, was hierdoor in zeer slechte staat komen te verke ren. Het straatmakersbedrijf Van Dijke uit Nieuwerkerk heeft - nu de Deltastraat is opengesteld - de her bestrating van de Engelsekade snel ter hand genomen. In verband hier mede is de verbinding via deze kade naar het Industrieterrein voor enkele dagen voor het verkeer afgesloten. Tesselschade Arbeid Adelt Heden (vrijdag)middag wordt in het Burger Weeshuis alhier een ver koopmiddag gehouden, uitgaande van de ver. Tesselschade Arbeid Adelt. BURGH HAAMSTEDE Oogstcollecte De oogstcollecte der Ned. Herv. Kerk heeft tot nu toe f 1580,- opge bracht. Kerkeraadsleden In de gemeentevergadering der Ned. Herv. Kerk. een dezer dagen gehouden, werden tot kerkeraads leden gekozen de heren M. O. Hanse Azn. tot ouderling in de vakature G. Slager en de heer G. C. van Doorn tot diaken in de vakature A. Hubregtse. Auto in de sloot Dinsdagmorgen, omstreeks 6.20 uur reed C. Q. uit Kerkwcrve op weg naar Burghsluis waar hij bij de ei- landenbouw werkt, met zijn auto op de Luchtenburgse weg in de sloot. De auto werd totaal vernólïd, terwijl Q. naar het Zweedse Rode meente gelegen gemeente niet kun nen overnemen. Aldus zei donderdagmiddag de heer Ch. H. J. Brauers, hoofdinspec teur voor het brand weer wezen bij de installatie van de regionale brand weerkring Roosendaal. Dit jaar wer den drie regionale brandweren inge steld en in een twintigtal gebieden bevinden de plannen voor een regio nale brandweer zich in een ver ge vorderd stadium. Algemeen is er de erkenning, dat een reorganisatie van de brandweer in grotere verbanden niet alleen noodzakelijk is. maar ook op korte termijn tot stand moet ko men, aldus de heer Brauers. Kruis ziekenhuis te Zierikzee werd vervoerd, waar enkele hoofdwon den werden gehecht. Het is wél. zeker dat het in de nacht natgere gende bietenslijk hier de oorzaak van de slippartij was. De eigenaars van het aangrenzende land kregen een bekeuring voor het piet oprui men van de slik. DREISCHOR Afdeling Noordgouwe e.o. Plattelandsvrouwenbond Op woensdag 18 november a.s. houdt de afdeling Noordgouwe e.o. van de Ned. Bond van Plattelands vrouwen een bijeenkomst in café „De Drie Schorren" te Dreischor. Als spreker treedt op de heer L. M. Moermond over het onderwerp: „Kunstmatige inseminatie bij die ren". BRUINISSE De winkelweek Aan de'vrijdag 13 november star tende Verkoopaktie te Bruinisse ne men 35 winkeliers deel. herkenbaar aan de raambiljetten. 'Ook nu weer zal de koopdag die het dichtst komt aan de totale opbrengst van de win kelweken, gedeeld door het aantal dagen, gratis koopdag zijn. De ko per ontvangt twee bonnen een wit te en een gele, de witte neemt hij mee naar huis, (met datumslempel) de gele deponeert hij bij de winke lier in de bus. Vorige jaren waren de verkoopakties te Bruinisse "altijd zeer succesvol. Er zijn ook nu weer elke week prijzen te winnen met aparte attracties. Oliebollenactie voor vluchtelingen De oliebollenaktie voor de vluch telingen van Boeroendi, vorige week, door de C.J.V.-leden te' Brui nisse gehouden is een groot succes geworden. Duizenden oliebollen werden door de jongens gebakken en door de meisjes aan de man ge bracht. Ondanks de tamelijk grote grondstoffenkosten werd de aktie toch met een tamelijk mooi saldo afgesloten. Weer anderen wasten en wassen auto's voor het goede doel, terwijl ook de babysit, thuiswacht- aktie van de meisjes succesvol ver loopt. Een eresaluut voor de Bruse georganiseerde jeugd is hier zeker op zijn plaats. Aardappels voor Kinderzorg Voor de bekende Zeeuwse Stich ting Kinderzorg te Middelburg, wer den door de heer Kleppe in samen werking met de diakonie der neder- lands hervormde kerk 24 mud aard appelen ingezameld: beschikbaar ge steld door in de polder Bruinisse wo nende landbouwers. Begrafenis Wim van der Weele Onder zeer grote belangstelling vond donderdagmiddag de begrafe nis plaats van de 23-jarige Wim van der Weele, die zondagnacht door een verkeersongeval bij Breda om het leven kwam. Een rouwdienst werd gehouden, waarin voorging ds. P. Post, die zijn gehoor bepaalde bij de laatste woorden uit Ps. 91. Vooraf gegaan door de plm. 100 leden tel lende Enka-harmonie trok de droe ve stoet naar de begraafplaats. Aan de groeve sprak de heer Van Dijk, directie-staflid van het AKZO-con- cern, die er aan herinnerde dal de heer Van der Weele zes jaar gele den bij het bedrijf in dienst kwam. De muzikale verdiensten werden ge schetst door de directeur van de En ka-harmonie. Ds. Post las 2 Korin- tc 4 en 5 en bad het „Onze Vader". Het korps speelde tenafscheid Gcz. 228: „Blijf met mij Heer". Burgemeester afwezig Burgemeester G. Hokken van Bruinisse zal van 13 tot 18 november afwezig zijn. Loco-burgemeester Van Gilst zal 's avonds op het gemeente huis spreekuur houden. GRONINGEN. - l]i de Martinihal te Groningen is de ruimtevaart-ten toonstelling 1970 gehouden. Op de foto een beeld van de publieke be langstelling bij hel klapstuk van de tentoonstelling, een stuk maansteen met een verzekerde waarde van 1,7 miljoen. WEEKEINDE- ARTSENDIENST Zaterdag 14 en zondag 15 november Dokter W. Bontkes, Zierikzee, tel. (01110) 2280, neemt waar voor dokter v. d. Waarden en dok ter Van Hoorn. Dokter W. J. Terpstra, Brouwersha ven, tel. (01119) 280, neemt waar voor dokter Simons en dokter Stenger. Dokter K. van Leeuwen, Bruinisse, tel. (01113) 280neemt waar voor dokter Speelman. Dokter E. E. Vleugels Schutter, Zie rikzee, tel. (01110) 2780, neemt waar voor dokter v. d. Zande. Zuster M. Kunst-Visser, Scharendijke, tel. (01117)-280, neemt waar voor geheel Schouwen. DIERENARTS Dierenarts S. Bergsma, Zierikzee, tel (01110)2180 heeft dienst. De weekeinddiensten vangen aan op zaterdagmorgen om half tien. MOSKOU. De rechtbank van Swerdlowsk heeft de Rusische au teur Andrei Amalrik donderdag ver oordeeld tot drie jaar dwangarbeid wegens „anti-Sow jet verzinsels". Dit heft een vriend van do schrijver in Moskou meegedeeld. Een medebe- klaagde, Lev Oebosjko, kreeg op de zelfde anklaeht ook drie jaar. Amal rik was in mei gearresteerd. (2) Nog eenmaal wil ik U lastig vallen met herdrukte historische krante nummers, die - het werd reeds mee gedeeld, maar reklame maken mag niet - voor enkele guldens tegen woordig te koop zijn. Het zijn altijd nummers van sail lante data; de Nieuwe Rotterdam- sche Courant b.v. van 29 juni 1914, waarin de moord staat vermeld van de Oostenrijks-Hongaarse troonop volger. De „Nieuwe Rot" drukt af wat de echtgenote van de 83-jarige keizer uitriep, toen zijn van de moord ver nam. Dat is nu wel vergeten, maar het is ooit gezegd: „Mogen hemel en hel zijn geluk vernietigen. Moge zijn familie worden uitgeroeid. Moge hij worden getroffen in degenen, die hij lief heeft". Drukfouten ioenal. Van Heem- steedsche pastoor" maakte de zetter „kleinsleedsche pastoor". Excuus van de redaktie: „de welwillende le zer heeft uit hetgeen voorafging wel reeds begrepen, met een drukfout te doen te hebben". Advertentie: „Eet smakelijk Voor 75 cent het gerenommeerde kookboek: „De bekwame keuken meid". Over naar „De Nieuwe Dag" van 10 mei 1940. Een schokkend nummer met een gevarieerde set koppen: „Onze grenstroepen bieden verbit terd weerstand"; „Goebbels praat aaiwal, op ons land goed voor Duitsch publiek": Waarschuwing van Algemeen Hoofdkwartier": Extremistische iters verboden": „Mobilisatie van de Burgerwacht", maar toch ook nog de mihle dingen: „De dag voor moeder" en dan de advertenties (meer bizarre tegenstel ling is niet mogelijk): „Vredig en verkwikkend is de sfeer van een bloeirijken tuin"; Sla-tijd is Azijn- tijd en bij „De Bonikoning" kon men al een zilvervos kopen voor 39,75. Voor tuinaarde, tuingrond en graszo den kon m enterecht bij Van der Pol. maar toen de mensen de advertentie hadden moeten lezen, zaten ze al in de schuilkelders In 1S70 begon het allemaal in Europa. Het „Algemeen Handelsblad" (20 juli 1S70) rept er van en deelt ook nog mede dat Z. M. de koning en Z. K. H. de prins van Oranje, een bezoek hebben gebracht bij Z. K. H. den Grootvorst Wladi mir van Rusland". En welk schip voer er (direct) naar MacassarHet was het „snelzeilend, gekoperd eer ste klas Tweedeks Barkschip „Vier gebroeders" en in de Pool over de Koornmarkt te Amsterdam, werden geveild: 100.000 kg palmpittenkoe- ken, hij kavels van 5000 kg. Zo draaide alles door, in de oude kran ten en in dc nieuwe ook, wat het „nieuws van dc dagook is. SCHIERE1 LANDMAN Vrijdag 13 november Zierikzee Graanbeurs, 8 uur, feestavond Zo meravond-voetbal. Herv. Verenigingsgebouw, 7.30 uur, filmavond „Ziejook". Burgerweeshuis, 2.30-4.30 uur, ver koopmiddag Tesselschade „Arbeid Adelt". Scharendijke Herv. Verenigingsgebouw, 16.00 en 20.00 uur, filmvoorstellingen Rode Kruis. Renesse Openbare basisschool, 3.30-4.00 uur, plattelandsbibliotheek. Zaterdag 14 november Oude Tongc Herv. kerk, 8 uur, orgelconcert. Maandag 16 november Zierikzee Mondragon, 8 uur, Philatelica. Landbouwschool, cursus „Pech On derweg", (A.N.G.B.). „Zeelandia-ballonloods. industrie terrein, 8 uur, slotavond aktie „On derdak". Haamstede Gemeentehuis, 7.30 uur, vergadering gemeenteraad Westerschouwen. Dinsdag 17 november Zierikzee Hervormd Verenigingsgebouw, 7.30 uur, cursusavond regionaal vor mingswerk. Woensdag 18 november Kerkwerve Verenigingsgebouw. 7.45 uur, verga dering afd. N.C.V.B. Haamstede Ger. Kerk, 7.45 uur, N.C.V.-vergade- ring. Dreischor De Drie Schorren, 7.30 uur, afdeling Noordgouwe e.o. Ned. Bond van Plattelandsvrouwen. Vrijdag 20 november Zierikzee Mondragon, Delta-Foto-avond. Huis van Nassau, 7.30 uur, alg. le denvergadering C.B.T.B. Chr. Geref. Kerk. 8 uur, zangavond m.m.v. zangkoor van de Ger. Gem. Bruinisse Het Veerhuis, vergadering h.s.v. „Het Zijpe". Goes Prins van Oranje, alg. vergadering Prov. Zeeuwse V.V.V. Sint Philipsland 19.30 uur, avondrit M.A.C. St. Phi lipsland, start bij „De Druiventros". Zaterdag 21 november Noordgouwe Mr. de Rooshuis, 2 uur, filmmiddag Jeugdvogel wacht. Advertentie Uw geldzaken vlot en zakelijk geregeld in een prettige sfeer bij de NUTSSPAARBANK ZIERIKZEE Uw moderne gezinsbank! Dagelijks geopend PARIJS. President Nixon van de Verenigde Staten en president Pod- gorny van de Sowjet-Unie hebben donderdagavond, na de herdenkings plechtigheid voor generaal De Gaulle in Parys. een gesprek van 20 minu ten met elkaar gevoerd, zo is van of ficiële Franse zijde vernomen. Seheepvaartberichten Abida, 12-11 te Port Hedland verw. Atys. 10-11 gemeerd te Durban. Ameland, 11-11 aank. Curacao. Ampenan, 11-11 900 m. N. Honolulu. Camitia, 10-11 gemeerd te Houston. Diloma, 16-11 ie Wilming. Korenia, 9-11 lc Miri. Zafra, 19-11 te Forcados verw. Proeven met verdovend middel BRUSSEL. 12-11. Het parket in Turnhout stelt een onderzoek in naar proeven, die een groot pharmaceu- tisch bedrijf gevestigd in de Belgi sche plaats Beerse, met een nieuw geneesmiddel heeft genomen. Het is een middel dat plaatselijke verdoving teweeg brengt en dat bijvoorbeeld gebruikt kan worden door tandart sen. Het onderzoek van het Turnhoutse parket, dat overigens als „informa tief" wordt omschreven, richt zich op de manier, waarop het pharmaceuti- sche bedrijf zich bediend heeft van proefpersonen. Gebleken is namelijk dat onder de vrijwilligers, die zich tegen betaling met het middel heb ben laten behandelen, enkele min derjarigen van een jeugdclub bevon den hebben. De nieiiwe puzzel

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 2