Psychologische test: kaas uit't vuistje snijdt u in plakken of blokjes AGENDA Geslaagde ouderavond openbare basisschool te Renesse R.T.M. vraagt subsidie veerdienst Zijpe Eerste avond binnen „eigen muren' RENESSE, 11-11. Maandagavond hield de openbare basisschool ,,'t Staepelof" te Renesse haar eerste ou deravond binnen eigen muren. In het dit jaar gereedgekomen gebouw Ls de gemeenschapsruimte vol doende om zo'n 100 personen te ont vangen. Deze gemeenschapsruimte was dan ook druk bezet toen de voorzitter van de oudercommissie, de heer J. C. Braber de vergadering opende. Hij verheugde zich op het feit, daf nu in het eigen gebouw kon worden vergaderd en begroette behalve alle aanwezigen in het bijzonder wethou der Steur en de met onderwijszaken belaste mejuffrouw A. C. Houtman. Aftredende oudercommissieleden waren de penningmeesteresse, me vrouw Kostense en de heer H. Beie. Zij waren herkiesbaar en werden herkozen. Bij de rondvraag bleek mevrouw De Roo niet erg tevreden te zijn met de huidiee gang van zaken rond de oudercommissie. Niet dat er sprake was van kritiek op het werk, maar mevrouw De Roo zag graag eens verse en vooral jonge krachten in deze commissie, die al enkele jaren dezelfde samenstelling heeft. Uit de zaal kwam weinig reaktie. Tegen kandidaten waren dan ook niet ge steld. Als afsluiting van het eerste en za kelijke gedeelte van de avond be dankte het hoofd der school, de heer J. H. Blom diegenen die voor het be trekken van het nieuwe gebouw had den geholpen dit schoon te maken en beloonde de verschillende dames met een bloemetje. Gesprek met de leerkrachten Voor het tweede gedeelte van de avond begaven de ouders zich ver- volgens naar de verschillende klas sen, waar het onderwijzend pei'so- neel openheid van zaken gaf over de gebruikte methodes, het leer en speelmateriaal en de werkwijze ermee. Het klassesysteem is op deze school wat betreft het i-ekenen dooi- broken. De stof is in vei'schillende taken verdeeld. Als de leerlingen de stof beheers enkomen zij na een test in een volgend „blok" terecht. Ook in de andere vakken bleek behoorlijk te zijn vernieuwd. De ouders kregen de gelegenheid vragen te stellen over het geziene en Voor 65 jaar.... WATERVLIET. Te Watervliet bij de Zeeuws-Belgische grens is huwe lijksaangifte gedaan door een 80-ja- rige met zijn 20-jarige dienstbode. Vader Cats heeft heel mooie rijmpjes voor zulke gevallen. SCHOUWEN. Dat er in de zomer gebrek aan drinkwater heerst is een dikwijls voorkomend geval, maar dat tot nu toe in de maand november de regenbakken leeg of zo goed als leeg zijn, kan wel als een hoogst zeldzaam feit beschouwd worden. NOORD-SCHOUWEN. Door de he vige storm van de laatste dagen heeft de voet van de duinen van het Noor- derstrand erg veel geleden. Op som mige gedeelten werden enorme stuk ken weggenomen en van de belang rijke aanwinst gedurende de zomer is niet veel overgebleven. Riet- en rijshoutbeschermingenaan de voet van het dxiin geplant ter opvanging en vastelegging van het verstuivende zand zijn voor het merendeel weg geslagen. AMERIKA. Roosevelt is herkozen als president. Het is nog niet offici eel ter kennis van het volk gebracht, maar uit de toenemende republi keinse „winst" tijdens de verkiezing was de overwinning met zekerheid af te leiden. Ook in het democrati sche nationale hoofdwartier werd Roosevelt's verkiezing met overwel digende meerderheid zeker geacht. SCHOUWEN-DUIVELAND. Woens dag jl. brandde het eerste elektrische licht in Schouwen. Het stoomgemaal dat thans geheel gereed en afge werkt is, werkte met volle kracht. Pomp, zowel als gehele installatie, vallen erg mede. Nu de ingenieur zeker is van de goede gang van za ken zal de officiële ingebruikneming in de loop van de week plaatsvinden. gehoorde. Hiervan werd druk ge- bi*uik gemaakt. Het bleek dat er bij veel ouders nog een enorme drem pelvrees bestaat. Dit punt lokte in klas 2/3 een bijzonder verhelderende discussie uit. De ouders aan het werk Na dit onderdeel volgde een korte pauze waarna de oudei s zich weder om naar de lokalen begaven waar de leerkrachten inmiddels het inte- rieur een volkomen ander aanzien hadden gegeven. Dit gedeelte van de avond weid een „doe" gedeelte, want de ouders kregen nu de opdracht zelf aan het werk te gaan. Zo werd in de zesde klas een mobile vexvaai'- digd, in klas 4/5 kleiden de ouders dat het een lieve lust was, terw(jl in klas 2 3 met waaxdeloos materiaal, lucifers, kx-anten, tijdschriften en sitspapier werd gewerkt. In klas 1/2 tenslotte kxegen de ouders de op- dxacht „hun kind" te „scheuren". Er werd in gi'oepen gewerkt en de resultaten waxen na afloop zeer be- vTedigend. Men bezichtigde hierna eikaars werk in de vex-schillende klassen waarna men, een bijzondei-e ei'varing rijker, weer huiswaarts keerde. Moedermiddag Chr. Nijverheidssehool te Bniinisse BRUINISSE, 11-11. Dinsdagmid dag werd in de chi\ nijvei'heidsschool voor meisjes te Bi*uinisse een zg. moedermiddag gehouden voor moe ders van de leerlingen van de eei'ste en tweede klas. Na de ontvangst en de kennisma king in de hal namen de talrijk op gekomen ouders plaats aan de met bloemen versierde tafeltjes en werd een proefje genomen van de bak- kunst der leerlingen; bij de aange boden thee werden zelf gebakken cake en boterkoek geserveexd. In het leslokaal las de dii-ecteur, de heer Ouweneel, Psalm 91 en ging voor in gebed. De heer C. Hendrikse, leraar aan de school, hield een korte inleiding over de veranderingen ten gevolge van de wet op het vooxtge- 'zet onderwijs. Het vei-plichte exa men voor theoretische en praktische vakken werd hierbij onder de loep genomen en in bijzondei'heden uit eengezet. Turkse arbeider steekt ex-geliefde met mes EINDHOVEN. 11-11. Woensdag- middag omsti-eeks. half één is op de hoek Van de Brugmanstraat en de Fahrenheitstx-aat in Eindhoven de 32-jai'ige mevrouw J. B. door de 37- jarige Turkse gastarbeider A. Y. ver schillende malen rriet een mes gesto ken. Hij heeft inmiddels bekend. De vxouw is opgenomen in een zieken- huis. Zij verkeert niet dixect in le vensgevaar. De Turk, die al zes jaar in Eind hoven verblijft, had ongeveer twee jaar een verhouding met de vrouw gehad. Nadat soep was gesei'veerd, wer den door de directeur divei'se vragen beantwoord. Mogelijkheden met het oi'aktische en theoretische examen wei'den besproken. Ook de moeilijk lex-ende kindei-en, de moeilijkheden en de mogelijkheden op dit terrein werden uiteengezet. Nadat de dix-ecteur met gebed had gesloten, volgde nog een rondleiding door de lokalen. Thee, gebak en soep wei-den door de leei'lingen vei-zorgd, onder leiding van de leraressen me vrouw van de Zande en mevrouw Schoof. Historische vondsten ROTTERDAM, 11-11. - In de polder Friesland bij Hekelin gen hebben scholieren dezer dagen sporen gevonden van een 4000 jaar oude bewoning.' De vindplaats ligt op 600 me ter afstand van de plaats waar prof. Modderman in 1950 een gedeelte van een neolitische bewoning heeft opgegraven. Deze vondsten zijn onderge bracht in het museum voor oudheden in Leiden. De thans gevonden voorwerpen bestaan uit fragmenten van primitief aardewerk, enkele vuurstenen en benen werktuigen, die dui delijk behoren tot de Hekelin gencultuur van 2400 jaar voor het begin van de jaartelling. Het. instittiut voor pre- en protohistorie in Amsterdam heeft ter plaatse een onder zoek ingesteld. Tsjiang Kai-Sjek enige overgeblevene van „Grote Vijf" PARIJS, 11-11. Na de dood van Chai'les de Gaulle is de president van nationalistisch China. Tsjiang Kai Sjek, de laatst overgeblevene van de „grote vijf" van de tweede wei'eldoorlog. De Amei-ikaanse president Frank lin D. Roosevelt overleed op 12 april 1945 op 63-jax'ige leeftijd. Josef Sta lin volgde hem op 5 maai't 1953, toen hij 73 jaar was. Sir Winston Chux- chill stiei'f op 24 januai'i 1965 in de ouderdom van 90 jaar. Tsjiang Kai Sjek is 82 jaar. Afge zien van het feit dat hij vrijwel blind is, geniet hij een goede gezondheid. Driejarige overleeft val van 12 meter AMSTERDAM, 11-11. Bij het spe len met een vijftal vx-iendjes is dins dagavond rond half zeven de drie- jai'ige David Goree uit het raam van een derde etage aan de Johan Co- permanstraat te Amsterdam geval len. De val van ongeveer 12 meter eindigde in het grasgazon. De kleuter was in een slaapkamer aan het spelen toen een raam open- spi-ong. Hij wilde waai'schijnlijk naar buiten kijken en vei'loor toen het evenwicht. Hij was met zijn moeder in de Copei-manstraat op visite. Da vid is met onbekend letsel in het Lucasziekenhuis opgenomen. Archeologische vondst ZIERIKZEE, ll-lï. De Rotterdam se Tramwegmaatschappij, die 40 jaar geleden als een particuliere onder neming voor het vervoer op de Zeeuwse en Westbrabantse eilanden werd opgericht, exploiteert nu al leen nog een aantal autobuslijnen van en naar Rotterdam. De maat schappij is van plan het hoofdkan toor van Rotterdam naar Zierikzee te verplaatsen. Door de aanleg van de Grevelin- gendam moest de R.T.M. de veei'- dienst Zijpe-Numansdoi-p haven op heffen en wordt binnenkort ook het veer Middelharnis-Hellevoetsluis overbodig. Voor de enigê dan nog door haar geëxploiteerde veerdienst heeft de R.T.M. nu om subsidie ge- vi'aagd. Van dit veer zijn de boten met koplading, die elk ongeveer 30 auto's kunnen bevatten, nodig aan ver nieuwing toe, wat voor de R.T.M. een grote investering zal betekenen. Dat het veer de laatste jaren niet meer rendabel zou zijn is waar schijnlijk te wijten aan het feit dat men nog met stoomboten vaart. De kolen hiervoor moeten uit het bui tenland worden betrokken. Hert maakte tocht van Ouvverkerk naar Burgh BURGH, 11-11. Een dezer dagen ontdekte de fruitteler G. de Glopper in zijn boomgaard een hert of ree dat in diepe slaap verzonken, tussen de bomen lag. Hij waarschuwde de heer I. C. Boot die een vergunning heeft tot afschieten van enkele reeën. Deze vertrouwde de zaak niet zo goed en weldra bleek dat het een hei't was en dat het dier te moe was om cp zijn benen te staan. Het werd in een klein wagentje gelegd en thuis door de kindei'en van de heer De Glopper vertroeteld. De heer Boot was van gedachte dat het wel eens een hei't uit een partikuliei'e verzameling kon zijn en belde divei' se eigenaar-s van hertekampen o.a. in Haamstede en Zierikzee. Maar daar werd geen dier vermist. Anders was het in Ouwerkerk, waar inder daad een hert vermist wei'd. Het dier is later opgehaald en in Ouwer- kerk weer bij zijn kameraadjes ge voegd. Gebleken is dat hier een hond schuldig is geweest aan de tocht die het dier heeft afgelegd van Ouwerkerk naar Bux-gh. Totaal uit geput is het toen in de boomgaard van de heer De Glopper neergestre ken waar zijn weldoenei's hem von den. Snijdt u ineens een dikke plak van de kaas en hapt u daar huppekee zo in? Of houdt u meer van keurige, vierkante blokjes? De psycholoog zegt: „In het eerste geval bent u een royaal iemand, u ziet de grote lijnen en hebt een hekel aan details. In het tweede geval bent u een methodisch iemand die streeft naar harmonisch evenwicht."Klopt het niet? Gééft niet. Wie om deze test lacht met een brok kaas e in 't vuistje lacht het best. bij Syracuse SYRACUSE, 11-11. Op het schier eiland Magnisi - by Syracuse - het Thapsos uit de oudheid - heeft men e engraf gevonden met zestien ge raamten die 33 eeuwen oud zijn. Het in een rots uitgehouwen graf dateert uit de dex-tiende eeuw voor Christus, het bi-onzen tijdpei'k, waai'- in Thapsos zijn grootste bloei beleef de. Behalve de geraamten bevonden zich in het graf plaatselijk aarde werk en bijzonder mooie Myceense vazen uit de veertiende eeuw voor Chr. die getuigen van de intensieve handelsbeti'ekkingen in die tijd tus sen Sicilië en Gi'iekenland. Eerder heeft men op het schiereiland een „dodenstad" en de ovei'blijfselen van een belangi'ijk stedelijk centrum blootgelegd. Tekort aan vrouwelijk personeel in Zeeland MIDDELBURG. 11-11. Er bestaat in midden-Zeeland een structui'eel tekoi-t aan vrouwelijke arbeids- ki-achten. Deze situatie spitst zich vooral toe in Goes, waar voor 15 functies slechts één vrouw beschik baar is. Voor mannen is de vei'hou- ding één op zes vakatui'es. Dit heeft het districtsbux-eau voor de ai'beids- voox-ziening op de maandelijkse pers conferentie in Middelbui'g bekend gemaakt. Flitsen uit het buitenland NIEUW DELHI. De Sowjet-Unie heeft India de verzekering gegeven, dat Radio-Moskou voortaan geen kx-itische toespelingen meer zal ma ken op intei-ne aangelegenheden van India. Dit heeft de Indische minister van buitenlandse zaken, Swax-an Swingh, woensdag verklaard. BERLIJN. Bondskanselier Brandt is na urenlange debatten tussen so cialisten, libex-alen en chi'isten-de- mocraten met de stemmen van de eerste twee jaar tot erebui'ger van West-Berlijn gekozen. AMMAN. In de Nooi'djordaanse stad li-bid zijn bij een vuurgevecht tussen Joi'daniërs en Palestijnen tien gewonden gevallen. Een functionax-is van de Ai-abische commissie van toe zicht heeft dit in Amman meege deeld. NIEUW DELHI. Een lid van de Chinese ambassade in Nepal heeft op 31 oktober zijn toevlucht gezocht in de Amei'ikaanse ambassade te Kat- mandoe, zo is woensdag van welin gelichte zijde in Nieuw Delhi verno men. BRUSSEL. De directie van de Ci- troën-fabx-ieken in de Belgische Vorst heeft 32 arbeiders ontslagen, omdat, aldus de directie, zij sabotage hebben gepleegd. De arbeiders heb ben een transportband onklaar ge maakt waardoor de duizend werkne mers van het bedrijf gedwongen wa ren enige tijd niet te werken. ANKARA. De Russen hebben nu ook de Amei'ikaanse piloot James Russell, die met zijn U-8 op 21 ok tober bij vei-gissing in de Russische stad Leninaken tei-echtkwam, vrijge laten WASHINGTON. Een Russisch be- vooi'i'adingsschip voor ondei'zeeboten en een reddingsboot zijn voor an kei- gegaan in de Cubaanse haven Cien- fuegos, de plaats waar de Russen volgens de Amerikanen een basis voor onderzeeboten willen bouwen. LAGOS. De regei'ing van Nigeria wil in de komende vier jaar meer dan tien miljai'd gulden uitgeven voor de economische ontwikkeling van het land. LONDEN. Het Britse vliegdek- schip „Ark Royal" is in de Middel landse Zee in aanvaring gekomen met een Russische töi'pedobootjager, aldus is in Londen vernomen. BELFAST. De komende dagen zullen 1000 man Britse ti-oepon uit Noord-Ierland worden teruggetrok ken. Hierdoor woi-dt de Britse troe pensterkte in Ulster op 6000 man gebracht. Koe stagneerde treinverkeer iu Zeeland UTRECHT. 11-11. Tussen Goes en Arnemuidcii is woensdagmiddag een loslopende koe door de trein Roo- sendaal-Vlissingen aangereden. Hier door is het baanvak Goes-Arnemui- den anderhalf uur gestremd geweest. De N.S. vervoerde de passagiers met bussen. De stremming op baanvak Goes- Vlissingen was omsti-eeks half zes opgeheven. De trein Zwolle-Vlissin- gen kwam met een vertraging van 74 minuten in Vlissingen aan. Er zijn tengevolge van het ongeluk vier ti'einen uitgevallen. Henriëtte Roland Holst- prijs 1970 toegekend HILVERSUM, 12-11. Op voor- dracht van een jury, bestaande uit mevrouw L. Treves, en de heren Hans van den Bergh en J. W. Hof- stra, heeft het bestuur van de Hen riëtte Roland Holst-stichting beslp- ten de Henriëtte Roland Holst-prijs voor het jaar 1970 toe te kennen aan de heer Gei'ben Hellinga. Een Mondriaan geveild voor 18.000 AMSTERDAM, 11-11. Op de kunst- veiling bij Paul Bi'andt in Amster dam is woensdag een Piet Mondri aan getiteld „De rand van een woud" voor f 18.000 van de hand gegaan. Een stenen trap naar de ingang van een huis, geschildei'd door J. Signo- rini bracht f 7.000 op en twee stads gezichten van Jan Weissenbruch ï'esp. f 6.400 en f 5.500. Dode en gewonden bij roofoverval in België BRUSSEL, 11-11. Naar eei'st nu bekend geworden is heeft dinsdag avond een gewapende Belg een roof- ovei-val gepleegd in een zuivelfa briek te St. Jans Molenbeek. De overvallex', die gearx-esteerd is, schoot de 28-jarige eigenaar van het bedrijf neex-. Deze ovei'leed enige minuten later. De vi'ouw en een bi'oer van de eigenaar wei'den door pistoolscho ten licht gewond. Pyromaan in IJmuiden IJMUIDEN. 11-11. De gemeente- politie van Velsen zoekt naar een pyi'omaan, die al enkele weken re gelmatig wei'kzaam is in een flat- wijk van IJmuiden. De belangstel ling va nde brandstichter gaat ken nelijk uit naar flatgebouwen die kort na de oorlog zijn gebouwd en mak kelijk toegankelijke bei-gzolders heb ben. De schade is tot dusver niet x-ampzalig geweest. Opnieuw staking bij Surinaams onderwijs PARAMARIBO, 11-11. Leerkrach- ten aangesloten bij de fedei'atie van ondei'wijzei'S en leraren in Suriname hebben woensdag in Pai-amaribo op nieuw het wei'k neei'gelegd. Zij eisen uitbetaling van salai'issen over de stakingspei'iode van tien dagen aan de leraren die voi'ige maand in sta king gingen. Ook eisen zij uitbeta ling van salax-issen aan ondex-wijzers die uit sympathie met de lerax-en- staking het werk voor één dag had den neei-gelegd. Veel slachtoffers door overstroming in Columbia BOGOTA, 11-11. Uitgebi'eide over stromingen hebben in de afgelopen 24 uur in het nooi'doosten van Co lumbia meer dan 120 slachtoffei's geëist. Men vreest dat dit aantal zal stijgen als meer gegevens uit de af gelegen gebieden binnenkomen. In de getroffen streek wonen ongeveer 70.000 mensen. Nationaal appèl over milieubeleid AMSTERDAM. 12-11. Min oj meer als afsluiting van het Europees natuurbeschermings jaar 1970 wil het comité N 70 het Nederlandse volk de gele genheid bieden zich uit te spreken over urgentie en prio riteiten van het te voeren mi lieubeleid. Het zal hiertoe op maandag 23 november a.s. in het Kurhaus te Scheveningen een nationaal appèl beleggen, waar het door drie biologen opgestelde milieumanifest ter discussie wordt gesteld. Voor deze bijeenkomst zijn verte genwoordigers van zoveel mo gelijk groeperingen van de be volking uitgenodigd. Aan po litieke partijen, kerkgenoot schappen en organisaties vati werkgevers en ivcrknemers is gevraagd hun standpunt ten aanzien van het milieubeleid te formuleren. Dr. VV. Drees zal de urgentie van een geza menlijke inspanning ter ver betering van het welzijn uit eenzetten. Het comité N 70 wil een uitspraak uitlokken van een representatieve vertegen woordiging van het Neder landse volk. NU Donderdag 12 november Burgh Zaal M. C. de Koster, 16.00 uur film- vooi'stelling Rode Kruis, 19.30 uur alg. vergadexing en filmvoorstelling. Vrijdag 13 november Zierikzee Gi'oanbeui's, 8 uur, feestavond Zo meravond- voetbal. Herv. Vei'enigingsgebouw, 7.30 uur, filmavond „Ziejook". Burgerweeshuis, 2.30-4.30 uur, ver koopmiddag Tesselschade „Arbeid Adelt". Scharendijkc Herv. Verenigingsgebouw, 16.00 en 20.00 uur, filmvooi'stellingen Rode Kruis. Renesse Openbai-e basisschool, 3.30-4.00 uur, plattelandsbibliotheek. Zaterdag 14 november Oude Tongc Herv. kerk. 8 uui', oi'gelconcei't. Maandag 16 november Zierikzee Mondragon, 8 uur, Philatelica. Landbouwschool, cui'sus „Pech On- dex-weg", (A.N.G.B.). „Zeelandia-ballonloods. industi'ie- terrein, 8 uui\ slotavond aktie „On- dei'dak". Haamstede Gemeentehuis. 7.30 uux\ vergadei'ing gemeenteraad Westexschouwen. Dinsdag 17 november Zierikzee Hei'voi'md Verenigingsgebouw, 7.30 uur, cursusavond regionaal vor- mingswei'k. Woensdag 18 november Kerkwerve Verenigingsgebouw, 7.45 uur, verga dering afd. N.C.V.B. Haamstede Ger. Kei'k, 7.45 uur, N.C.V.-vex-gade- ring. Vrijdag 20 november Zierikzee Mondragon, Delta-Foto-avond. Huis van Nassau, 7.30 uur, alg. le- denvei-gadering C.B.T.B. Chr. Gex-ef. Kerk, 8 uur, zangavond m.m.v. zangkoor van de Gei'. Gem. Goes Prins van Oranje, alg. vei'gadering Pi'ov. Zeeuwse V.V.V. Zaterdag 21 november Noordgouwe Mr. de Rooshuis, 2 uur, filmmiddag Jeugd vogelwacht. Advertentie HET PREMIE- SPAARPLAN met 20 °/o belasting vrije premie! Uw moderne gezinsbank, de NTJTSSPAARBANK ZIERIKZEE KERKNIEUWS Herv.-Gereformeerde samenwerking DEN HAAG - UTRECHT, 12-11. De Nederlandse Hervormde Kerk en de Gereformeerde Kerken streven naar meer samenwerking tussen hun landelijke adviesorganen en bux-eaus. Sinds de synoden van beide kerken het besluit namen om „samen op weg" te gaan, is er periodiek ovei'leg tussen hun moderamina en hun fi- nancieel-organxsatoi'ische instanties, hoe de uitvoeiïng van het besluit kan worden voorbereid. Het gaat daarbij met name over de vi'aag hoe meer inhoud kan worden gegeven aan de samenwerking van de landelijke or ganen - de hervoi'mde x-aden, com missies en instituten en de gerefor- meerde colleges 'van deputaten, met 8e wedei-zijdse bux-eaus. Dit delen de infox-matiedienst gereformeerde ker ken in Nedex'land te Utrecht en het persbureau der Nedei-landse her vormde kerk in Den Haag mee in een gezamenlijke publikatie. Ned. Herv. Kerk Aangenomen naar Amstelveen- Buitenveldert J. C. Grieve te Utrecht. Bedankt voor Putten J. den Bes ten te Huizen. Beroepente Koudum E. J. C. Hamminga te Hoogeveen; te Zeist J. A. Poelman te Tei'neuzcn; te Bai"- neveld J. C. Schuurman te Putten. Aangenomen: naar Jorwerd, Beers-Jellum en Weidum A. W. Vlieger, knnd. te Moddergat. Gereformeerde Kerken Beroepen: te Vcnlo H. Kuyk te Abcoude; te Nijmegen drs. G. L. Goedhart te Valkenswaard; te Zaan dam H. J. Koffrie te Spijkenisse. Benoemd tot lei-end oudeiiing tete Boornbergum Tj. van Loo te Kampen. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Aangenomen naar Hoogvliel-Ba- rendrecht H. W. Noordman te Lut- ten-Gramsbei-gen. Geref. Gemeenten Bedankt voor Poortvliet C. Wisse

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 2