Vanavond twee Nederlandse serie-programma's 'De klop op de deur'en Kaas uit t vuis jtje. Kleedlokaal ;n kantine op sportveld „Bruse Boys" geopend Vele verénigingszaken aan de orde op ledenvergadering O.W.K. I o|mIu<£ voor sport te Bruinisse NOAD I Volharding I TOP 1 Zaamslag I Olympia II 6 3 2 1 30-17 8 5 2 2 1 25-17 6 5 2 2 1 20-15 6 5 10 4 14-32 2 4 0 0 4 11-31 0 BRUINISSE, 17-10. De opening van hel kleedlokaal annex kantine op het sportveld van de voetbalver eniging Br use Boys te Bruinisse is voor de-ze voetbalclub ten blijde ge beurtenis gewenden, inet stralende weersomstandigheden. Nadat de talrijke gasten, waaron der veel Sliedrechters op het sport veld waren ontvangen, opende de heer J. Th. Meijers de fraaie kanti ne en kon de receptie beginnen. De voorzitter de heer M. Verspoor heet te de aanwezigen welkom en wees op de samenwerking waarmee deze voor de Bruse Boys onmisbare kleedgelegenheid, alsmede de kanti ne tot stand waren gekomen. Veel was daaraan vooraf gegaan, maar de Zeeuwse wapenspreuk „Luctor et Fat ergo" was hierop van toepassing. Hij dankte in zijn toespraak achter eenvolgens de gemeenteraad, de sportraad, de firma's Bos en Kalis, Visser en Smit en Van der Leun te Sliedrecht c'.ie allen het hunne er toe hadden bijdroegen dat de bouw kon worden uitgevoerd. Verder de heer Boot, van de Centrale Dienst die het ontwerp maakte, de heren L. Pad mos en c'.o firma Van der Velde de mensen die renteloze obligaties be schikbaar stelden, de aannemers en vele anderen. Apart wilde hy echter noemen buigemeester G. Hokken, die direct na zyn komst te Bruinisse met volle energie een lang gekoesterde wens van Bruse Boys wist te verwezen lijken, niet het minste door inwoners van zyn vroegere gemeente te ani meren materiële cf geldelijke steun te verlenen, om het hoogst noodza kelijke kleedlokaal te kunnen bou wen. De heer J. Th. Meijers, van de fir ma Bos en Kalis in Sliedrecht dank te voor het feit dat hij de opening van deze apartementen op het sport veld had mogen verrichten en deel de mede, dat zijn firma besloten had de rest van het bedrag dat n.ls geld- lenirg was verstrekt (f 10.000,-) kwijt te schelden, zijnde f 2500,-. De heer De Keizer had als be stuurslid en animator van de rente loze obligaties van de Bruse burge rij op deze dag f 1000,- aan rentelo ze obligaties teruggekregen en een bandrecorder. Burgemeester G. Hokken stipte nog even aan. dat de jaarlijkse last, die de gemeente op zich heeft ge- npmen ten behoeve van de lokalitei ten van Bruse Boys f 4200,- be draagt. Door de royale geste van Bos en Kalis was dit bedrag nu minder. Gok hij bracht dank aan ontwerpers, uitvoerders en schenkers. D.'.nkbaar N.S.F. Verder dankte de burgemeester ook de Nederlandse Sport Federatie, omdat zonder de f 10.000,- uit de to- togelden de bouw niet gerealiseerd had kunnen worden. Namens de K.N.V.B. werd Bruse Boys gefelici teerd door de heer Schouwenaar, die sprak over de noodzaak van vrije tijdsbesteding als we toe gaan van de vijfdaagse naar de vierdaagse werkweek. Hij achttte zich gelukkig dat er zovelen waren op Bruinisse die deze vrije tijd willen besteden in de voetbalsport, terwijl het feit dat C.R.M. alleen geld beschikbaar stelt voor sportakkorr.modatie in kernge meenten, toch eigenlijk onbillijk is. De voorzitter van Bruse Boys zei geen woorden te kunnen vinden, om allen die de club zo gunstig gezind waren te kunnen bedanken. Herinneringsbeeldjes Burgemeester G. Hokken reikte daarna een aantal herinnerings beeldjes uit (voetballer) geschonken door de gemeente Bruinisse, waarop een inscriptie was aangebracht, die herinnerde aan deze opening van de sportakkomrnodatie. Ook de heer Visser (van de fa. Visser en Smit) voerde nog het woord. Bruse Boys telt momenteel 101 spelende leden, waaruit zes elftallen worden samengesteld. Een daarna door Bruse Boys en een elftal van Bos en Kalis gespeelde voetbalwed strijd eindigde in een overwinning voor Bruse Boys (6-2). All-Ready I verloor op het nippertje van Animo II In de ie klasse van de Zeeuwse veldkorfbalcompetitie begint het er weer volop naar uit te zien, dat de kampioen van vorig jaar, Zuidwes ters I uit Oost-Souburg opnieuw met de titel zal gaan strijken. Zelf won Zuidwester in Terneuzen bij Luctor gemakkelijk met 1-4. Nummer twee van de ranglijst, Blauw-Wit I uit Kloetinge heeft nu reeds vier pun ten achterstand opgelopen want ook zaterdag verloren de blauw-witten weer een punt door met 5-5 gelijk te spelen tegen TOGO I. All-Ready I moest in Zierikzee toezien, dat Ani mo in de laatste minuut van de wed strijd een 7-7 stand nog n 7-8 wist om te zetten, waardoor een kostbaar punt voor de rood-zwarten verloren ging. Tjoba II moest op eigen terrein met 6-7 de vlag strijken voor Ondo I en Swift III kwam niet binnen de lijnen. De stand is: Zuidwesters I 7 6 1 0 48-21 13 Blauw-Wit I 7 3 3 1 26-27 9 Animo 11 6 3 1 2 22-18 7 Tjoba II 6 3 0 3 33-25 6 Luctor I 6 3 0 3 24-24 6 Ondo I 5 2 1 2 22-27 5 Tcgo I 6 2 1 3 23-25 5 All-Ready I 6 1 1 4 27-34 3 Swift III 5 0 0 5 14-37 0 In de derde klasse A zorgde All- Ready II voor een daverende ver rassing door Stormvogels II in West- kapelle een fikse 2-9 nederlaag toe te brengen. Een goede prestatie van De Regt en de zijnen, die hierdoor opklommen tot de derde plaats op de ranglijst. Seolto II leed een grote nederlaag tegen Olympia I, dat nu een goede kans maakt om het ver loren gegane terrein weer te her overen. Olympia won in Vlissingen met niet minder dan 4-13. De stand is hier: Olympia I 5 5 0 0 32- 8 10 Or.do II 6 3 1 2 28-19 7 All-Ready II 5 2 12 16-10 5 Stormvogels II 5 2 0 3 18-28 4 Atlas II 3 10 2 18-17 2 Animo IV 4 1 0 3 11-25 2 Seolto II 4 1 0 3 8-24 2 In de 3e klasse B blijft de span ning er goed inzitten en van de zeven ploegen, welke in deze klasse uitko men, maken er nog vier een goede kans op de titel. Zaterdag werd hier slechts één wedstrijd gespeeld en dat was het treffen tussen NOAD I (Dreischor) en TOP I uit Arnemui- den. NOAD heeft geen kans gezien om revanche te nemen voor de en kele weken geleden nederlaag maar het 3-3 gelijke spel van de blauw- witten mag er toch zeker zijn. NOAD keek aanvankelijk tegen een lelijke 0-3 achterstand op, doch flink door zetten in de tweede helft leidde tot het gelijke spel. Zoalsuit onderstaan de stand duidelijk blijkt, tellen de blauw-witten nog volop mee. Tjoba III 5 3 2 0 26-14 8 Resultaten korfbalseizoen niet al te best OUWERKERK. 17-10. In café Vyverberg hield de sportvereniging „O.W.K. de algemene najaars-leden- vergadering onder voorzitterschap van de heer C. J. Hillebrand, omdat voorzitter W. Bolijn verhinderd was, op t(jd ter vergadering te verschij nen. De secretaris, de heer J. C. Bakker las het jaarverslag. In het wintersei zoen had weer een goed verlopen uitvoering plaats, verzorgd door het „Volkstoneel" uit Oosterland. De voetbalcompetitie was inmiddels al enige tijd aan de gang. Bij het einde hiervan was het resultaat een 6e plaats met uit 22 wedstrijden 22 punten en een doelgemiddeld van 61 vóór en 50 tegen. Van deze 22 wed strijden zijn er dus 11 gewonnen en 11 verloren hetgeen men zelden ziet. Het korfbaiseizoen Tegen het korfbalseizoen werd enigszins opgezien. Er waren twee twaalftallen; 1 senioren en 1 adspi- 'jantenteam. Er is helaas maar één 'pluspunt, namelijk, dat er geen en kele boete is gevallen, hetgeen in ve le jaren niet is voorgekomen. De eindstand is niet erg rooskleurig: de senioren kwamen niet hoger dan de voorlaatste plaats met uit 12 wed strijden 5 punten en een doelgemid- delde van 30 vóór en 51 tegen. De stand der adspiranten: één plaats hoger, met een punten aantal van 9 en een doelgemiddeld van 12 vóór en 68 tegen, een bedroevend ge middelde. Andere aktiviteiten Voorts was er afgelopen zomer veel aktiviteit, zoals voor het eerst een prima verlopen wandeltocht. Ook werd een voetbaltournooi ge houden van 2 clubelftallen tegen 3 van diverse campings. Er waren wel wat strubbelingen, maar het werd tenslotte toch naar ieders zin be ëindigd. Ditzelfde kan men zeggen van de badmintoncompetitie, waar aan ook van buiten Ouwerkerk me dewerking is verleend. De organisatie was in handen van de heren Dekker en v. d. Lugt en één bestuurslid. Dank werd deze he ren gebracht voor het vele werk, hieraan besteed. De nieuwe competitie Op 't ogenblik is de voetbalcompe titie weer begonnen. Met een op wekking om nog meer animo voor „de sport" op te brengen, omdat ieder zich verplicht moet achten, zich voor 100 °/o te geven sloot het jaarverslag. De heer Dekker was rapporteur van de z.g. „Commissie voor goede diensten" over de aktiviteiten afge lopen zomer. Deze commissie heeft 3 keer vergaderd en organiseerde: 1 geslaagde wandeltocht met echter weinig belangstelling van eigen le den, 2. succesvolle badmintoncom petitie, 3. voetbalcompetitie. Het is gewenst erkende scheidsrechters aan te stellen. De financiële resultaten zijn zeer gunstig geweest; 't volgend jaar moet dit een en ander zeker herhaald worden. Gehoopt wordt op meer belangstelling der eigen leden. De heren Boot en Han Hillebrand zullen het volgend seizoen zitting hebben in de elftalcomissie. Na de pauze nam de heer Bolijn de leiding over. Hij zei, dat de werk zaamheden steeds toenemen en de 5 zittende leden kunnen niet altijd hun volle aandacht geven, omdat zij dikwijls verhinderd zijn. Het bestuur zal daarom worden uitgebreid met de heren Dekker en V. d. Lugt, die reeds hun medewerking hebben toe gezegd. Win terprogramma Het winterprogramma bevat ver schillende aktiviteiten. Er zullen op 23 en 30 oktober kennismakings avonden plaats vinden, waaraan ieder kan meedoen. Verdere plannen zijn behalve de uitvoering, eventueel een disco-avond (alleen voor leden). m m m m t I Ze lijken op elkaar, vindt u niet? Beide zijn geheel van eigen bodem, je krijgt elke keer een stukje en je kijkt alweer uit naar 't volgende. Geen wonder dat Annètje en Frederik in heel veel huiskamers goed tegenspel krijgen van Goudse en Edammer. Zorg wel dat u voldoende in huis hebt: we schatten de vijftien afleveringen van 'De klop' samen op minstens anderhalf kilo per vuist. Want je wil bij een goed stuk toch wel een goed stuk K. kaas uit 't vuistje... NOAD 1 en TOP I speelden gelijk (3—3) De met spanning tegemoet gezie ne returnmatch in de 3e klasse van de Zeeuwse veldkorfbalcompetitie tussen NOAD I en TOP I te Drei schor is in een gelijk spel geëindigd. NOAD heeft dus geen revanche kun nen nemen voor de destijds in Ar- nemuiden geleden kleine nederlaag en TOP was uiteindelijk met het 3-3 gelijke spel nog het meest gebaat. De gasten namen na een kwartier spe len uit een treffer van mevr. Meer- man-Siereveld de leiding (0-1) en het zag er naar uit, dat NOAD het zwaar te veduren zou krijgen. De gasten waren goed op schot en dat leidde na een half uur in een tweede doelpunt van dezelfde speelster, die beheerst inschoot (0-2). NOAD kon het antwoord nog steeds niet vinden en door een volgend doelpunt van Gerda van Belzen liepen de Arne- muidenaren zelfs uit tot 0-3. NOAD stond hier toch wel even van op te kijken, want daar had men toch ze ker niet op gerekend. De lucht klaarde echter op toen nog juist in de eerste helft Rlnus Kloet een te- genpunt op zijn naam bracht (1-3). In de tweede helft speelde de thuis club zeer enthousiast maar het duurde toch een kwartier voordat weer een doelpunt kon worden ge produceerd. Francien Braber werd er de maakster van (2-3). De achter stand was nu wat dragelijker ge worden en omdat NOAD sterker ging spelen en TOP wat afzakte leek de gelijkmaker er spoedig in te zetten. Toch bleef deze tot kort voor het einde uit. Er was een strafworp no dig om de helft van de inzet te be machtigen. De toegekende strafworp werd door Wim Hoogerhuis in een doelpunt omgezet, zodat uiteindelijk met 3-3 het einde kwam. VOETBAL Renesse—RIA W 3—2 In een prima gespeelde wedstrijd zijn de duinbewoners erin geslaagd om het nog ongeslagen RIA uit Westdorp een halt toe te roepen. Reeds in de le helft speelde de thuisclub een dominerende rol waar bij RIA er slechts zelden in slaagde tot het heiligdom van doelman Eve- raerts door te dringen. Met een zeer fraai doelpunt van Roel Boerma, die een voorzet ineens keihard inknalde namen de rcod-witten in de I'5e min. de leiding 1-0. Deze stand bleef ver der in de le helft gehandhaafd. Ook na de thee bleef Renesse overwe gend in de aanval. Het duurde even wel toch nog bijna een half uur voor Daan Bezuijen aan het veldover- wicht meer gestalte wist te geven 2-0. Nog geen min. later was het Theo Ragas die met een prachtig schot de RIA doelman voor de derde maal het nakijken gaf 3-0. De thuis club ging het hierna wat gemakke lijker opnemen wat tot gevolg had dat Oudenaarde in de 36 min. van wat laks ingrijpen van de Renesse verdediging kon profiteren 3-1. Twee min. voor tijd werd het zelfs nog 3-2 toen RIA een strafschop kreeg te nemen welke door Eenman werd benut. Verder liet de Renesse defensie in de resterende twee min. het niet meer komen en toen de voortreffelijk leidende scheidsrech ter Heijkoop het einde aankondigde had de thuisclub een verdiende zege geboekt. MEVO—Waarde 1—1 De kans om deze wedstrijd in winst om te zetten heeft MEVO haar neus voorbij laten gaan. De oorzaak dat beide puntjes niet te Zierikzee bleven vond ook nu weer zijn oor sprong in het falen van de oranje- witte aanvalslinie. De verdediging van de thuisclub domineerde de Waarde-voorhoede volledig waar door men op het middenveld alle gelegenheid kreeg de drie spitsspe- lers aan het werk te zetten. Hier wrong bij MEVO echter de schoen. Als men met drie aanvallers speelt moeten de beide vleugelspelers over de nodige snelheid beschikken om een doorbraak te kunnen forceren, terwijl de spitsspelers naast snelheid ook de beschikking moeten hebben over een goede schotvaardigheid en de capaciteiten om vlot enige tegen standers te passeren. Hier ontbrak het nu juist zaterdag middag aan. Het enige doelpunt kwam in de 17e min. van de le speelhelft tot stand toen enige verdedigers van Waarde zo raar stonden te schutteren dat Lemsom van nog geen meter afstand een niet te missen kans kreeg (1-0). Hetgeen de bezoekers op de gras mat brachten was zeer beslist ook niet van hoog gehalte. Veelal werd het leder, liefst zo hard mogelijk, lukraak naar voren getrapt. Dat dit in de meeste gevallen niet lukte en het leder een gemakkelijke prooi van de MEVO-verdedigers werd was hiervan het gevolg. Toch slaagden zij er na 25 min. spelen in met een zeer fraai schot van de voet van Johan Koeman de stand in evenwicht te brengen (1-1). In de laatste 10 min. toen Toon v. d. Wekken en Peter de Oude binnen de lijnen waren geko men zat er plotseling vaart in de MEVO-aanvallen. Er kwamen zelfs nog enige goede kansen om de winst nog binnen te halen, maar deze ble ven onbenut. Zierikzee A I-Steen A I 3-3 Zierikzee, dat zeker niet een van haar beste wedstrijden speelde mocht uiteindelijk nog het meest te vreden zijn met het 3-3 gelijke spel. Tevergeefs zocht de thuisclub gedu rende de gehele wedstrijd naar het juiste tegenspel van het hard wer kende en enthousiast spelende Steen, rn de le helft gaf Joop Krips de thuisclub de leiding 1-0 maar Steen zorgde ervoor dat met gelijke stand 1-1 de thee kon worden genuttigd. Direct na de rust was het V. Urk die Zierikzee weer voorsprong gaf 2-1. Steen gaf zich evenwel nog aller minst gewonnen. Nadat d«- stand weer in evenwicht was gebracht :'-2 slaagden zij er zelfs in door het be nutten van een strafschop de leiding te nemen 2-3. Het was uiteindelijk Krips die voor zijn club de gelijkma ker wist te scoren 3-3. Dankzij hel uitstekende ingrijpen van doelman Roskam in de slotfase bleef althans de helft van de inzet te Zierikzee. VELDHANDBAL Walcheren II— Delta Sport I 7—6 (heren) Het lukte de Delta-Sport heren niet om in deze bijzonder spannende en sportieve wedstrijd de overwin ning mee naar Zierikzee te brengen. De Zierikzeeënarcn speelden echter een goede wedstrijd en een overwin ning had zeker tot de mogelijkheden behoord. Aan de afwerking van de kansen, vooral in de eindfase, ont brak het echter. Walcheren nam de leiding, maar nog ir. dezelfde min. zorgde Joop Goedhart voor de gelijkmaker van Delta-Sport, (1-1). Walcheren nam weer een voorsprong, maar Albert de Leeuw en Jan de Kok zorgden voor 2-3 stand in het voordeel van Delta-Sport. Een doelpunt van Iiuib van Dalen werd afgekeurd. Walche ren bepaalde de ruststand met twee voltreffers op 4-3. Direct na de rust tekende Teo de Looze de gelijkmaker aan, (4-4). Walcheren liep hierna echter met drie doelpunten achter elkaar uit tot 7-4. Het laatste kwarier was Delta- Sport duidelijk de betere ploeg Jaap Donsemuller en Alb. de Leeuw brachten de achterstand terug lot 7-6. Daarna lukte echter nies meer; pech achervolgde de Zierikzeeënaars die drie fraaie scoringskansen verlo ren zagen gaan. In de tweede klasse werd nog een wedstrijd gespeeld: Haringman-GSC III 34-5. Marathon II—Delta S. 3—5 De Delta-Sportdames behaalden een moeizame maar verdiende over winning op het sterke Marathon II. Er werd redelijk gehandbald, maar de goed opgezette aanvallen resul teerden niet in veel doelpunten. Ma rathon verdedigde zeer fanatiek. Na ongeveer 10 minuten gaf Wietske Vos Delta-Sport de leiding (1-0). Het spel golfde heen-en-weer tot vijf minuten voor rust, toen Jannie de Jonge de stand op 2-0 bracht. Dank zij goed verdedigingswerk door Lau ra v. d. Wekken en Conny van Da len wist Marathon geen tegendoel punten te maken, tot vlak voor rust, toen de stand op 2-1 werd gebracht. Na rust: weer een sterker Delta- Sport. Het werd 3-1 door Jannie de Jonge. Marathon vocht terug: 3-2, maar het was opnieuw Jannie de Jonge, die ditmaal het vierde Zierik zee doelpunt wist te maken, (4-2). In dezelfde minuut werd het 4-3, want Marathon gaf zich niet gewon nen. In de slotfase nam Delta-Sport echter definitief afstand van Mara thon door een doelpunt van Jannie de Jonge, 4 minuten voor het eind signaal (5-3) voor Delta-Sport). Uitslagen tweede klasse B, dames: G.S.C. II-D.H.C. II 23-0; Zeeland Sport Il-Olympus III 3-6. Mdt'erfenlic) Dit is het recept: Kaasfondue van Nededandsekaas. Caquelon inwrijven met knoflook. Dan 4 dl halfdroge witte wijn in de pan verwarmen tot de wijn gaat bruisen. Vervolgens 500 gr fijngesneden jong belegen Goudse toevoegen, goed roeren en weer aan de kook brengen. Binden met maïzena, op smaak afmaken met zout, peper, nootmuskaat en wat kirsch. gen. Binden me HENGELEN De H.S.V. „De Krabbe" te Wester se hou wen organiseerde de 3e beker wedstrijd aan de zeedijk bij de West bout. Er was maar weinig belangstelling voor terwijl ook de vis niet thuis gaf. Slechts 8 bovenmaatse vissen werden gevangen en een 19-tal dat onder de maat bleven. De uitslag, betwist door 24 deelnemers was als volgt: I. J. v. d. Bos, 475 pnt„ 2. F. v. d. Heide Sr. 474 pnt., 3. M. A. v. d. Wielen 419 pnt., 4. Th. den Engels man 340 pnt., 5. A. v. d. Bos 329 pnt„ 6. P. M. de Jonge 322 pnt., 7. D. de Rijke 224 pnt. 8. A. P. Deurloo 150 pnt., 9. J. Geluk 139 pnt., 10. W. Lemsom 134 pnt., 11. J. v. d. Zande 119 pnt. 12. P. de Rijke 118 pnt. en 13. J. Hart 115 pnt. Uitslag junioren: 1. Hans v. d. Wielen 117 pnl„ 2. Simon Blom 100 pnt., 3. Daan Blom 100 pnt, DUIVENSPORT P.V. „Zierick" te Zierikzee De uitslagen van de kampioen schappen van de P.V. „Zierick" over 1970 zijn als volgt: Vitesse Hok: 1. Fr. Maijs; 2. J. Verwijs; 3. J. Snijders. Vitesse Duif: 1. Fr. Maijs; 2. Fr. Maijs; 3. J. Verwijs. Midfond Hok: 1. Fr. Maijs; 2. J. Verwijs; 3. P. Flikweert Midfond Duif: 1. Fr. Maijs; 2. J. Verwijs; 3. Fr. Maijs. Fond Hok: 1. Fr. Maijs; 2. J. Ver wijs; 3. P. Flikweert. Fond Duif: 1. J. Verwijs; 2. Fr. Maijs; 3. Fr. Maijs. Jonf Hok: 1. Fr. Maijs; 2. J. Snij ders; 3. A. Stoutjesdijk. Jong Hok Duif: 1. Fr. Maijs; 2. A. Stoutjesdijk; 3. J. Snijders. Navlucht Hok :1. H. v. Maas; 2. Fr. Maijs; 3. J. Verwijs. Navlucht Duif: 1. J. Verwijs; 2. J. Snijders; 3. Fr. Maijs. Algemeen - Hokkampioen: 1. Fr. Mays; 2. J. Verwijs; 3. P. Flikweert. PISA. Een 24-jarige Spanjaard heeft maandag in de Italiaanse stad Pisa politiek asiel gevraagd. Als re den voor zijn verzoek gaf hij op zijn „afkeer van het regime van Franco". Schouwen-Duivelandse Sportspiegel S.V.O.W.K. haalde tegen Zierikzee III eerste winstpuntjes binnen De D.F.S.-reserves verloren de eerste puntjes bij 's Heer Arcnds- kerke Leider Patryzen II diende Zonnemaire II zware nederlaag toe Produktiviteit van MEVO liet te wensen over S.K.N.W.K. wist positie iets te verbeteren W.I.K. leverde uitstekend werk tegen Rillandia Duiveland verloor met grote cijfers van Borssele. In de 3e klas D haalde SVOWK in haar thuiswedstrijd tegen Zierikzee III haar eerste winstpunt-je (3-3) bin nen. De reserves van DFS kregen bij 's Heer Arendskerke III haar eerste puntenverlies te inkasseren (5-1), terwijl Dreischor II bij Kwa- dendamme II beslag legde op de helf tvan de inzet (2-2). Leider Pa trijzen II diende Zonnemaire II een zware 9-0 nederlaag toe. Patrijzen II 6 5 1 0 29- 3 11 's H. Arendsk. III 7 4 1 2 22-18 9 DFS II 5 4 0 1 24-10 S Kwadendamme 11 5 2 2 1 15-19 6 Robur II 5 1 3 1 10- 8 5 Dreischor II 5 2 12 15-12 5 Volharding II 5 2 0 3 7-15 4 Zonnemaire 11 7 2 0 5 10-28 4 Zierikzee III 5 113 13-22 3 SVOWK 6 0 1 5 14-23 1 ZATEÏjDAGCOMPETITIE. In de le klas liet de produktiviteit van de MEVO voorhoede zaterdagmiddag in de wedstrijd tegen Waarde weer al les te wensen over. Dit was dan ook ook wel de voornaamste reden dat MEVO het niet verder dan een 1-1 gelijk spel wist te brengen. Zaam slag had bij Bevelanders niet veel moeite (1-5). 's Heer Arendskerke en Wolfaartsdijk deelden de puntjes (1-1), Veere kaapte de inzet bij Mid delburg V weg (1-2), terwijl Wemel- dinge met 2-1 de baas bleef over Heinkenszand. verloor. Brouwershaven kwam nog meer in de verdrukking door met 3-1 bij Colijnsplaatse Boys te ver liezen. Kruiningen bleef haar goede positie behouden r zege op Yerséke II. WIK Kruiningen Borssele Bruse Boys Rillandia II Duiveland Colpl. Boys SKNWK ZSC Yerseke II Brouwershaven Wemeldinge II In de 3e klas A bleef de strijd tussen de koplopers DFS III en Schroe onbeslist (3-3). SSV II zorg de voor een grote verrassing door Kloetinge III in eigen huis inet 3-1 le verslaan. Wolfaartsdijk II bleef mei 4-1 baas in eigen huis in het treffen met 's Heer Arendskerke II. DFS III 7 5 2 0 22-13 12 Schore 6 4 2 0 17- 6 10 Wolfaartsdijk II 0 2 2 2 13-11 6 Kloetinge III 6 3 0 3 12-12 6 Bruse Boys II 5 13 1 10-11 5 's H. Arendsk. II 7 2 14 12-13 5 Wissenkerke II 4 2 0 2 11- 9 4 WIK II 5 1 0 4 6-1S 2 dank zij een 2-0 8 6 1 1 22- 9 13 7 5 2 0 18- 7 12 8 5 2 1 25-12 12 7 5 1 1 20- 7 11 8 4 2 2 20-18 10 8 4 0 4 25-27 8 8 4 0 4 12-13 8 8 2 1 5 17-23 5 7 1 2 4 8-18 4 8 1 2 5 12-25 4 8 1 1 6 13-23 3 7 0 2 5 8-19 2 SSV II 6 10 5 6-16 2 Zaamslag 8 6 0 2 17- 8 12 Wolfaartsdijk 7 4 2 1 19- 7 10 's H. Arendskerke 8 4 2 2 12-11 10 Veere 7 3 3 1 14- 8 9 Wemeldinge 7 3 2 2 12- 9 8 MEVO 7 3 2 2 8- 8 8 Waarde 7 2 3 2 11-11 7 Arnemuiden 11 7 2 2 3 10- 8 6 Heinkenszand 7 2 2 3 U-U 6 Middelburg V 7 1 1 5 6-15 3 Bevelanders 8 0 1 7 4-28 1 In de 2e klas A kon SKNWK haar positie wat verbeteren door te Nieuwerkerk met 4-2 uan Wemel dinge II te winnen. WIK leverde uitstekend werk door Rillandia in eigen huis met 4-1 te kloppen waar door de groen-witten de leiding in handen konden nemen. Minder voor de wind ging het met Duiveland dat met drie invallers in hun gelederen met maar liefst 8-1 bij Borssele In de 4e klas A kon Serooskerke II de leiding van het niet spelende MEVO II overnemen door met 7-0 van Brouwershaven III te winnen. Brouwershaven II had nog heel wat moeite om het bezoekende DFS IV er onder te houden (1-0). Voor een verrassing zorgde WIK 111 door thuis met 5-3 van Bevelanders II te winnen. Duiveland II moest te Oos terland met 1-3 de eer aan Colijns plaatse Boys II laten. Serooskerke II 6 5 1 0 27- 2 II MEVO II 6 5 0 1 33- 3 10 Brouwershaven II 6 4 11 17-10 9 SKNWK 11 5 3 11 14-10 7 Colpl. Boys 6 2 1 3 23-19 5 Duiveland II 7 2 13 12-18 5 DFS IV 5 2 0 3 9-15 4 Bevelanders 11 6 2 0 4 15-2S 4 Br.haven III 6 114 12-21 3 WIK 111 7 1 0 6 14-50 2

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 5