SUCCESJES STREEKNÏEÏïWS Een-en-twintig jaar Rood-China Nixon in Belgrado SPORT VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I Het programma voor a.s. zondag 4 oktober luidt: 4e klasse H: Ooslburg-Zierikzee; Zeelandia-Biervliet; Noormannen- Hans weertse Boys; Slulskil-Corn. Boys; Clinge-Koewacht; Steen-Wal- cheren. Res. 3e klasse D: Zierikzee II-Zee- land Sport II (half 3); Middelburg III-HVV '24 II; Vllssingen III-Zee- landia II; RCS II-Goes II. Afdeling Zeeland Zondagcompetitie Het programma voor a.s. zondag 4 oktober luidt: le klasse: DFS I-Luctor I (14.30 u., W. E. B. Tax); Domburg I-Lewe- dorpse Boys I; Ilia W I-IJzendijke I; Aardenburg f-Philippine I; Schoon- dijkc I-Renesse I (14 u., R. J. Schee- Ie); Hoofdplaat I-Hulsterloo I. 2e klasse B: Dreischor I-Zeelandia III (14.30 u., E. R. Mulder); Renesse Il-Volharding I (14.30 u., J. C. de Bilde); Kwadendamme I-Zonnemai- re I (14.30 u., J. J. Jung); Cortgene I- Robur I; Luctor II-Domburg II; Middelburg IV-Patrijzen I. 3e klasse D: Zierikr.ee III-'s Heer Arendskerke III (14.30 u., K. Bau- mann); Dreischor II-SVOWK I (14.30 u„ K. Wielemaker); Zonnemaire II- Volharding ri (14.30 u., G. Korsuize); DFS II-Kvvadendamme II (12.15 C. Tuinman); Robur li-Patrijzen II. Zaterdagmiddagcompetitie Het programma voor a.s. zaterdag 3 oktober luidt: le klasse: MEVO I-Zaamslag I (16 u.. J. Maas); Wolfaartsdijk I-Mid delburg V; Helnkenszand I-Arne- muiden II; 's Heer Arendskerke I- Bevelanders I; Vecre I-Wemeldinge I 2e klasse A: Brouwershaven I- ZSC I (16 u., F. J. van der Hart); Duivelancl I-WIK I (16 u., D. Schip per); Borssele I-Bruse Boys I (16 u., A. v. d. Broeke); Rillandia II-SKN- WK I (16 u., J. Beuns); Colijnsplaatse Boys I-Yersekc II; Wemeldinge II- Krulningen I. 3e klasse A: WIK II-Wissenkerke II (14.30 u.. te Noordgouwe, C. A. Heijboer); DFS III-'s Heer Arends kerke II (15 u., R. v. d. Wateren); Kloetinge III-Bruse Boys II (14.15 u., F. C. Landa); SSV II-Wolfaartsdijk II 4e klasse A: WIK III-Duiveland II (16 u., L. Juffermans); Brouwers haven II-Brouwershaven III (14.25 u. C. van Belzen); Bevelanders II-Co- lijnsplaatse Boys II. J uniorencompetitie Groep A I: Zierikzee A I-Terneu- zense Boys A I (14.45 u., J. Dijks hoorn); Arnemuiden A I-Zeeland Sport A I; Middelburg A I-Steen A I; Vlissingen A 1-Goes A 1; Axel A I-Wissenkerke A I; HVV '24 A I- Terneuzen A I; Vogelwaarde A I- Oostburg A I. Groep A VI: MEVO A I-Duiveland A I (14.45 u., J. Hagesteijn); SKN- WK A I-Zierikzee A II (14.30 u., M. Knot); Renesse A I-DFS A I (15.45 u. J. P. van Wel); Bruse Boys A I- WIK A I (14,45 u., J. M. Geelhoed). Groep B X: Zierikzee B I-DFS B I (14.30 u.); WIK B I-SKNWK B I (14.30 u.); Dreischor B I-MEVO B I (14.30 u., terrein Zonnemaire); Brou wershaven B I-Duiveland B I (13 u.); Renesse B I-Bruse Boys B I (14.25 u., M. E. Tuinman). Groep B XI: MEVO B II-Zierik- zee B II (13.30 u.); DFS B II-Bruse Boys B II (14.30 u.). Pupillencompetitie Geen wedstrijden vastgesteld. KORFBAL Animo IV-All Ready II 2-4 All-Ready II behaalde in Oost- Souburg tegen Animo IV haar eerste overwinning door de Souburgers met 2-4 te verslaan. Reeds in de le mi nuut gaf Joop de Regt de rood-zwar- ten de leiding (0-1) en tien minuten later maakte de thuisclub gelijk. (1-1). Nadat Animo met 2-1 de lei ding had genomen, brak de rust aan Na de hervatting zag Rinus van dei- Schelde al spoedig kans om de ba lans weer in evenwicht te brengen (2-2) en All-Ready werd nu veel ge vaarlijker. Elma van der Velde-Hage slaagde er tweemaal achtereen in om een doelpunt voor de Zierikzeeëna- ren te maken en dat was genoeg om de eerste winst mee naar Schouwen- Duiveland te nemen. Oiiflo II—All Ready II De reserves van All Ready hebben de smaak van het winnen nu te pak ken en trekken zaterdagmiddag met volle moed naar St. Laurens om daar Ondo II partij le gaan geven. Ondo II staat op de derde plaats en heeft twee overwinningen kunnen boeken. Wanneer De Regt en de zijnen niet al teveel achterop willen raken zul len dus zaterdag weer twee punten aan het totaal dienen te worden toe gevoegd. Nu All Ready I een vrije wedstrijddag heeft behoeven de tweelingen in ieder geval geen spe lers aan het eerste af te staan en men kan dus behoorlijk sterk op Walcheren aantreden. De wedstrijd begint op 15.15 uur en staat onder leiding van scheidsrechter H. Bel- laart uit Goes. NOAD I naar Volharding In de 2e klas B van de Zeeuwse veldkorfbalcompetitie krijgt NOAD I uit Dreischor zaterdag een ware krachtproef te doorstaan. De blauw -witten moeten namelijk in Yerseke tegen het sterke Volharding I aan treden en dat is ongetwijfeld een zware opgave. Met vier wedstrijd- punten uit evenveel gespeelde wed strijden staat de ocsterploeg samen met Togo III op een gedeelde eerste plaats terwijl NOAD I uiteraard goe de derde is met vijf punten. Wan neer Steendijk en zijn ploegmakkers er in zouden slagen om de winst in Yerseke op te eisen, zouden de NO- AÜ-papieren aanmerkelijk in waar de stijgen. Zover is het nog niet want NOAD zal zeker op een warme ontvangst kunnen rekenen. De wed strijd begint reeds om 14.15 uur en scheidsrechter is L. Beun uit Mid delburg. WIELRENNEN Derde plaats voor Wint Evertse te Oostkurg OOSTBURG, 29-9. In het te Oost- burg gehouden wielercriterium voor amateurs is WIm Evertse er in ge slaagd op een uitstekende 3e plaats beslag te leggen. Nadat Henny Gijssel als eerste de lont in het kruitvat had gestoken ontstond er een kopgroepje van vier man, bestaande uit: Grant Thomas, Wim de Waal, Henny Gijssel en Wim Evertse. Deze vier koplopers slaagden er niet in een beslissende voorsprong te nemen en werden weer door het peloton tot de orde geroepen. Met nog vijf ronden voor de boeg kozen Thorns, Tolhoek, van Bunder, Hinneman en Slings het ha zenpad. Met nog drie ronden te rij den sprong de Engelsman Thomas hier alleen uit weg om niet meer te worden bedreigd. Wim Evertse en Westerweel slaagden er nog in zich bij dc koplopers te voegen waarbij hij in de eindsprint alleen Slings moest laten voorgaan. De uitslag: 1. Grant Thomas de 80 km. in 2.06.14; 2. Bertuse Slings, Al- blasserdam; 3. Wim Evertse, Zierik zee; 4. Han Westerweel, Anna ter Muiden; 5. Toine van Bunder, IJzerj- dijke; 6. Ko Tolhoek, Yerseke; 7. Jan Hinneman, IJzendijke, op 40 sec,;; Henny Gijssel, Sint Jansteen; 9. Ko Blok. Kruiningen op 50 sec.; 10. Wil ly de Feber, Sluiskil op 55 sec.; 11. Wim de Waal, Axel; 12. Charles de Smit, Hoofdplaat; 13. Jan Brinkman. Rotterdam; 14. Jan Hijps, Heerle; 15. Wim Westdorp, Heinkenszand. VOLLEYBAL Wedstrijden Delta-Sport in volleybalcompetitie Maandag ging de volleybalvereni ging Delta-Sport van start met de eerste wedstiijden in de competitie, afdeling Grevelingen. De wedstrijd (dames) Deltasport II-Deltasport I werd een 3-1 overwinning voor Del tasport I. Het herenteam van Delta- sport speelde daarna de eerste wed strijd tegen Cluzona uit Nieuwer- kerk. De Zierikzeese ploeg won met 3-0. Maandag 5 oktober wordt gespeeld (dames) Deltasport I-Sparta II uit Middelharnis. De wedstrijd vindt plaats in de gymzaal Raamstraat, aanvang 19.45 uur. De wedstrijd is voor het publiek toegankelijk. Tolgeld Zeelandbrug begrepen In R.T.M.-plaatsbewijzen Met ingang van vandaag - donder dag 1 oktober - krijgen de passa giers van de buslijndienst Zierikzee- Goes van de R.T.M. een plaatsbewijs - of abonnement - waarin het bedrag van het verschuldigde tolgeld voor de Zeelandbrug reeds is inbegrepen. Dit betekent dat het tolgeld iets ge reduceerd wordt. De tarieven zijn nu als volgt: en kele reis f 0,45; dagretoer f 0,90; vijfdaagse weekkaart f 4.50; zes daagse weekkaart f 5,40; maand abonnement f 22,50, en schoolabon- nement f 10 (na aftrek van reductie voor scholieren). ZIERIKZEE Geslaagd Voor het op 29 september in het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis ge houden examen, ter verkrijging van het diploma Ziekenverpleging A; slaagden de kandidaten, de dames: J. J. van Nieuwenhuijse, J. M. Sinke en A. van de Velde. Ver. van Oud-Leerlingen Tuinbouwwinfercursus Op dinsdag 6 oktober houdt de Vereniging van Oud-leerlingen van de Tuinbouwwintercursus, een bij eenkomst in het Huis van Nassau. Als spreker treedt op de heer B. Steenbergen van het Tuinbouwcon- sulentschap te Goes, die een inlei ding houdt over het onderwerp: „De tomatenteelt. K.N.G.V.-diploma voor leider Delta-Sport De heer J. A. Kosters slaagde voor het KNGV-diploma technisch ver enigingsleider jcugdgymnastiek. De heer Kosters, die een van de oprichters is van Delta-Sport afde ling gymnastiek, geeft al ongeveer 20 jaar gymnastiekles en is hier ook volledig bevoegd voor. Hij volgde deze cursus echter om de nieuwe technieken bij te houden, die in de tegenwoordige gymnastiek worden toegepast. Deze cursus was gericht op jeugd- gymnastick, maar de heer Kosters wil ook zo gauw mogelijk het diplo ma seniorengymnastiek halen. De lessen jeugdgymnasliek werden gegeven te Rotterdam gedurende 15 dagen cn duurden totaal 70 uur, waarop eerst een theoretisch- en daarna een praktisch examen volgde. Om deze cursus te kunnen volgen moesten de deelnemers in het bezit zijn van een diploma Algemene Basis Opleiding van hét KNGV, maar om dat de leider van Delta-Sport in het bezit is van het diploma Vereni gingsleider A, werd hij hiervan vrij gesteld. Sinds de oprichting van Delta- Sport heeft de vereniging en dus oolc de heer Kosters, mooie successen behaald. Vorig jaar leverde de jeugd kampioenschappen afdeling ZEBRA (Zeeland-Brabant), een eerste en tweede plaats op, dit was de derde keer dat een lid van Delta-Sport het jeugdkampioenschap behaalde. In tussen is Cora Hoogst rate, die eerste werd, gekozen in de selectie voor de Nederlandse B-ploeg. Dit laatste suc ces is echter zeker ook te danken aan zijn dochter, Ria Kosters. Momenteel wordt er ook een cur sus van het KNGV in Goes gehou den, waaraan enkele jongeren van Delta-Sport deelnemen. WESTERSCHOl) WEN Boottocht met „Henri Dunant" Uit de afdeling Schouwen van het Nederlandse Rode Kruis, hebben 4 personen de Zeeuwse boottocht met de ,,J. Henri Dunant" meegemaakt, ni. de heren J. C. Pleune en A. T. de Boer uit Haamstede en mevr. J. M. Kramer-Dieleman en de heer H. de Feiter uit Renesse. Maandagmorgen scheepte men zich in Wolfaartsdijk in. Gedurende de reis werden Nu- mansdorp, Wiegen, Tegelen en Waal wijk aangedaan. Zaterdag 26 sept. kwam men weer in Wolfaartsdijk te rug. Voor het vervoer van en naai de boot hadden leden van het be stuur, kolonne en Welfare gezorgd. BURGH Leesbibliotheek De leesbibliotheek Burgh opent za terdag 3 oktober weer haar poorten. Des middags van 4-5 uur kunnen de liefhebbers van een goed boek te recht in. zoals gewoonlijk. „Revasa", waar het bekende boekenteam weer gereed zal zitten om de lezers en le zeressen van een goed boek te voor- zien. Er zijn weer een aantal nieuwe boeken aangeschaft en tevens is een wisselkist gearriveerd. HAAMSTEDE „Philadelphia" We maken onze lezers er nog eens op attent dat vrijdagavond in de re creatiezaal van de Ger. Kerk voor lichters van de vereniging „Phila delphia" iets zullen vertellen over de toekomstplannen van het Grand Hotel Restaurant „Witte van Haem- stede", in verband met een mogelijke bestemming als tehuis of opvang centrum voor gehandicapte kinderen. SCHARENDIJKE Aanpassing van de haven Kloosternol te Scharendijke Gisteren (woensdag) vond in hel gemeentehuis van Middenschouwen te Scharendijke de aanbesteding plaats van werkzaamheden in ver band met aanpassing van de haven. Kloosternol te Scharendijke. Dit werk bestaat uit het maken van een gewapend betonnen loswal, verbre ding van de havenmond en het op diepte baggeren van de haven. Voor de aanbesteding bestond van aannemerszijde grote belangstelling. Er waren 28 inschrijvingen. Hoogste inschrijver was de fa. Dekker te Pa- pendrecht voor 495.000,Laagste inschrijver: A. Mans en Zn; Melis sant, voor f 381.500, BROUWERSHAVEN De Redasseringscollecte De opbrengst van de collecte voor de reclassering, welke gehouden is in het-tijdvak van 14 tot 28 september, bedraagt f 76,37. Alle medewerksters komen een hartelijk dankwoord toe. BRÜINISSE Schaakclub T.O G. De schaakclub T.O.G. te Bruinisse heeft haar wedstrijden, nu het win terseizoen is aangebroken, weer be gonnen. De uitslagen van de eerste gespeelde wedstrijd waren: A. P. C. Verton-R. Haeck 1-0; Th. Muller-H. van den Berge 1-0: W. Kootstra-A. van Wezel 0-1; W. Vlam -M. Houkamp 0-1ds. D. Bremmer- B. de Ruiter afgebr.; E. Vetter-J. Jumelet 1-0. Benoeming kleuterleidster Met ingang van 1 november 1970 is benoemd tot kleuterleidster aan de kleuterschool te Bruinisse mej. H. Blom te Renesse. Nieuwe straatnamen Het verzinnen van straatnamen voor een nieuwe wijk is altijd een puzzle, waarvoor een. gemeentebe stuur zich gesteld ziet. Ook Bruinisse moet zich, als straks weer een aan tal nieuwe straten in plan West wor den aangelegd, op dit probleem be zinnen. De raadsleden zijn uitgeno digd in deze suggesties te doen. HONG KONG, 1-10. In tegenwoor digheid van Mao Tse Toeng. die in goede gezondheid verkeert, zijn op het Tien An Men-plein in Peking de feestelijkheden begonnen ter gele genheid van de 21sle verjaardag van de volksrepubleik China. Dit heeft radio Peking bekend gemaakt. De radio verzorgde een live-uilzending vanaf het plein dat herschapen was in een zee van rode vlaggen. Toen de 76-jarige Mao het podium betrad weerklonken over het plein de tonen van „Het oosten is rood", de Maoïstische hymne die in april de wereld in werd gezonden en vanuit de eerste Chinese kunstmaan. Landbouwer ge<loo<l onder trekker BARGER COMPASCUUM. 30-9. De 60-jarige landbouwer H. E. Cra mer uit Barger Compascuum is dins dagmiddag aan de Limietweg onder een door hem bestuurde landbouw trekker geraakt en op slag gedood. Het ongeluk gebeurde toen een aardappelrooimachine in het land wegzakte. De daarachter gekoppelde en door het slachtoffer bestuurde landbouwtrekker sloeg daarbij over de kop, waarbij hij onder de zware trekker terechtkwam. T Huis gestolen JOHANNESBURG, 30-9. - De politie in Zuid-Afrika speurt naar dieven, die een heel huis hebb engestolen, dat 3 slaap kamers bevatte. Het huis be vond zich in een voorstad van Johannesburg. Het was enige maanden geleden ontruimd. Eerst verdween alles in het huis en op een gegeven ogen blik haalden de dieven op klaarlichte dag deuren, ramen, vloeren, leidingen en het dak weg. Raad Ouder-Anistel wil roken OUDER-AMSTEL. 29-9. B. en w. van Ouder-Amstel hebben hun voor stel aan de nieuwe gemeenteraad om, evenals de oude, tijdens de raadsver gaderingen niet te roken ingetrok ken. In een korte digcussie bleek dat een van de raadsleden weinig voor het voorstel voelde. Het wordt nu aan de raadsleden zelf overgelaten of zij al dan niet willen roken. Op 26 mei was in de oude raad besloten het niet-roken tijdens de vergade ring vóorlopig te laten gelden voor de toen nog resterende zittingspe riode. Prinses opende expositie SOEST, ,30-9. Prinses Beatrix heeft voor .zij met prins Claus naar Gc- nève vertrok, in het gebouw van dc Soestor kunstenaarsvereniging „Ar- tishock" een expositie van kinderte keningen in het kader van een plaat selijke actie voor een kinderboerderij geopend. Prinses Beatrix en prins Claus (die ook bij dc opening aanwe zig was) hebben beiden uit persoon lijke interesse ook zitting in het co mité van aanbeveling van dc stich ting Knderboerdcrij „De Vrije Teu gel" in Soest. BELGRADO, 30-9. President Nixon is woensdag in Belgrado aangeko men voor een bezoek aan Zuidslavië. Voor zijn vertrek naar Belgrado heeft de Amerikaanse president in Napels met Amerikaanse ambassa deurs in dertien landen rond de Mid dellandse Zee van gedachten gewis seld over de toestand in Egypte na de plotselinge dood van Nasser en de mogelijke ontwikelingen hiervan. Doden door rouwsalvo's in Beiroet BEIROET, 30-9. De wilde salvo's die groepen met machinepistolen ge wapende jongeren in Beiroet in de lucht afvuren om hun smart te uiten over de dood van president Nasser, hebben tot dusver zeker drie mensen het leven gekost. Velen zijn door kogels gewpnd. Sinds maandagavond, toen het overlijden van de Egyptische presi dent bekend werd, hielden jongeren grootscheepse rouwdemonstraties in Beiroet. Ze houden auto's aan en dwingen de inzittenden te voet ver der te gaan. Er zijn zelfs wagens in brand gestoken. Strikte eerbiedi ging van de driedaagse rouw, is het parool van de betogers. Taxi's vor men voor hen geen uitzondering. De weinige personenauto's die er nog rijden, zoeken zich een weg door achteraf-straatjes om de door de jongeren opgeworpen wegversper ringen te ontwijken. Het openbare leven in de Libanese hoofdstad is vrijwel tot stilstand gekomen. Diefslal van verdovende middelen ROTTERDAM. 30-9. Dc recht- bank in Rotterdam heeft de 23-ja- rige chauffeur H. van den H. uit Schiedam wegens diefstal veroor deeld tot zes maanden gevangenis straf en terbeschikkingstelling van de regering. Dc chauffeur pleegde op 30 april een inbraak in eeh apotheek in Drie bergen. waar hij een aantal palfium tabletten .en een flesje opium weg nam. De jongeman, die al vier keer ver oordeeld werd wegens vermogensde licten, ontsnapte op 11 april uit een open inrichting. Hij op.ereerde sinds dien door heel Nederland. Een psy chiatrisch rapport noemde het raad zaam de jongen terbeschikking te stellen. De officier van justitie eiste 14 da gen geleden een gevangenisstraf van vijf maanden mèt aftrek en terbe schikkingstelling van de i'egering tegen de chauffeur. Drie Nederlanders in Frankrijk aangehouden ERUSSEL, 30-9. Dc Belgische gc- icchlclpk autoriteiten te Hasselt hebben uit Frankrijk bericht gekre gen, dat de Franse politie drie Ne derlanders heft aangehouden aan dc Frans-Italiaanse grens naby Men ton. Dit drietal wordt er van verdacht op 16 september in het Belgische plaatjsc Achel een gewapende bank overval le hebben gepleegd waarbij 5000 gulden is buitgemaakt. Bij die bankoverval is een schot gelost op een van de bediende van het kan toor van de Generale Bankmaat- schappij. Dc strijd tegen verdovende middelen GENEVE. 30-9. De Amerikaan John Ingersoll heeft op een persconferen tie in Genève van de V.N.-commissie voor verdovende middelen gepleit voor een internationale aanpak op korte termijn van het vraagstuk, ontstaan door het overmatig gebruik van verdovende middelen en 2 mil joen dollar namens zijn land toege zegd aan een speciaal, nog op te rich ten fonds van de volkerenorganisatie dat toezicht moet houden op de han del in en daarmee het gebruik van verdovende middelen. Hij zei dat er op de wereld naar schatting een miljoen mensen zijn die verslaafd zijn aan verdovende middelen en ruim 20 miljoen die re gelmatig marihuana gebruiken. In de V.S. bedroeg het aantal verslaafden minstens 150.000. Israëlische stem over Nasser's dood PARIJS, 30-9. De voorzitter van het Joodse Wereldcongres Nahum Goldman, heeft in Pai^s het over lijden van Nasser een „groot ver lies" genoemd, „niet alleen voor het Egyptische volk en de Arabische maar ook voor allen die hoopten op het einde van het conflict tussen Isiaël en de Arabische landen. „Hij was de enige Arabische lei der die hot gezag en hel prestige be zat cm een politiek te verwezenlij ken die gericht was op een samen werking met Israël, die gebaseerd moet zijn op een volledige erkennig van de Joodse Staat". „Wij kunnen alleen maar hopen, dat zijn opvol gers zijn pogingen om een einde aan de oorlog te maken zullen voortzet ten", aldus dr. Goldman. E.E.G.-hulp voor Jordanië BRUSSEL, 30-9. Een te verwach ten verzoek van de zijde van Jorda nië om voedselhulp heeft in Brussel onderwerp van besprekingen uitge maakt in de Europese Raad van landbouwministers. Jordanië, dat vooral behoefte heeft aan granen kan, zo maakte de Nederlandse mi nister van landbouw, Lardinois, dins dag in Brussel duidelijk, wel 100.000 ton voedselhulp in de sector granen gebruiken, maar het is de vraag of de Enromarktlanden aan dit verzoek om hulp kunnen voldoen. Arrestatie in Goudse moordzaak GOUDA, 30-9. De politie van Oud- Beijerland heeft de 15-jarige kabel legger W. M. V. uit Gouda gearres teerd, die ervan wordt verdacht de vijfjarige Annie Deijkers uit die plaats om het leven te hebben ge bracht. De jongeman blijkt met zijn vader vlak in de buurt van het ouderlijk huis van het vermoorde meisje te -wonen. Naar de politie meedeelde, heeft de jongeman bekend met het kind ontucht te hebben gepleegd en haar door verstikking om het leven te hebben gebracht. DODELIJKE ONGELUKKEN EINDHOVEN. In het Sint Elisa- beth ziekenhuis is aan de bekomen verwendingen overleden de 39-jarige mevr. C. ter Rahe uit Eindhoven, die op 22 september op de kruising Eli- sabethlaan-Jan Smitslaan te Eindho ven met haar personenwagen in bot sing kwam met een vrachtauto en tegen een lichtmast sloeg. LITH-OOIJEN. De heer F. Brands, 66 jaar, uit Oss in Noord-Brabant is door een schoolgaand kind in Lith- Ooijen in een brede sloot dood aan getroffen. Uit een onderzoek door de politie te Bergen bij Oss ingesteld, is komen vast te staan, dat de man de vorige avond na elf uur met zijn fiets tegen een boom is géreden. IJMUIDEN. In blokwalserij één van Hoogovens in IJmuiden is de 35- jarige heer B. Zanda uit Heemskerk tengevolge van een ongeval om het leven gekomen. De heer Zanda was als kraanhulp werkzaam in de zoge naamde plakkenhal. Hij stond tussen stapels stalen balken toen hij door een gedeeltelijk omvallende stapel werd getroffen. De heer Z. overleed ter plaatse. ZEVENAAR. In het ziekenhuis te Zevenaar is dc 35-jarige H, B. J. Wezendonk uit Zevenaar overleden. Op 17 September werd hij gewond bij een verkeersongeval op de weg Elten-Lobith. DEN HAAG. De 63-jarige mej. C. Swaving is op de Laan van Meerder- voort in haar woonplaats Den Haag door een auto aangereden toen zij te voel de rijbaan overstak. Zij over leed ter plaatse. Te koop gevraagd: Grote of kleine partij plavui zen, stoep- of gangtegels. Sa- man, St. Domüsstraat 88, Zie rikzee, tel, (01110) 2004. Wij betalen nog steeds een goede prijs voor uw oude ko- lenkachel of oliestook. We komen zo overal ophalen! Saman, St. Domüsstraat 88. Zierikzee, tel. (01110) 2004. Gehele of gedeeltelijke in boedels, oud ijzer, oude zak ken en oude metalen. G. Heij boer, Bogerdwcg 47, Drei schor. Tel. (01112)471. Op zaterdag 3 oktober hopen onze ouders: P. H. KUYPER P. KUYPER-v. d. BOS de dag te herdenken dat l i zij 40 jaar geleden in het 1 i huwelijk traden. Nog vele gelukkige jaren f is de wens van hun ,i kinderen: ADRIE en JAN KEES en TINA WIM en RIET DIEN en STOFFEL NEL en BERNHARD En kleinkinderen Ouwerkerk, 1 okt. 1970 i Zuidstraat 18 f Receptie op zaterdag 3 f okt., van 17.00-18.00 uur, i i in café Vijverberg, Zuid- f straat te Ouwerkerk. Op 5 oktober a.s. is het l 25 jaar geleden dat onze i ouders en grootouders: B. GOUDZWAARD J. GOUDZWAARD- DE BRUINE i in het huwelijk traden, f Wij hopen dal ze nog i lang gespaard mogen blijven. j Dit is de wens van hun kinderen en A- kleinkinderen: MIENTJE, ADRI en V MARJAN HANS, JANNY en ELLEN 5 éuZAN en WIM 6 Gelegenheid tot felicite- ren in het Ned. Herv. g verenigingsgebouw» M 7,00 uur. y, Oosterland, 1 okt. 1970 p. Lage Maireweg 4 Voor de vele blijken van be langstelling, ontvangen bij de geboorte van onze dochter ERNA, zeggen wij hartelijk dank. C. L. KOSTENSE P. J. KOSTENSE-DORST Bruinisse, oktober 1970 Voor de vele blijken van be langstelling, ontvangen ter gelegenheid van ons huwe lijk, zeggen wij hartelijk dank. C. J. BUYSE C. M. BÜYSE-GLÈRUM Zierikzee, oktober 1970 Kaersemakerstraat 17 Warmwaterboilers, elektrisch en gas, tegen hoge prijs. Sa- man, St. Domüsstraat 88, Zierikzee, tel. (01110) 2004. Personeel gevraagd Iemand voor het schoonhou den van een huis voor een halve dag per week. Brieven onder letter C. aan boekhan del Goudzwaard, Haamstede. Flinke jongeman voor de bloemisterij. Bloemen- en tuincentrum C. W. Jonker, telefoon (01115) 1383, Hoge- zoom 20, Haamslede. Te huur: Autobox op Slabberswerf. Te bevr. Poststraat 20, Zierikzee, telefoon (01110) 2268. Huisdieren 4 Oktober 1970: Werelddie rendag. Gedenk de dieren! Sophia Ver. tot Bescherming van Dieren, Esdoornstraat 33, telefoon 1583, Nieuwerkerk. Opgevangen te Ouwerkerk: Jonge bast. herder. Kleur: bruin met zwarte kop, leef. Droeg rode halsband met de cijfers P 224! Inlichtingen: Sophia Ver. tot Bescherming van Dieren. Esdoornstraat 33, telefoon 1583. Nieuwerkerk. Verloren Een vulpen (aandenken). Te gen beloning terug te bezor gen bij P. Praet, Nieuwe Ha ven 37, Zierikzee. Diversen Volop chrysanten. Een fleu- Bloemen- en tuincentrum C. rig boeket voor elke beurs. W. Jonker, Hogezoom 20, Haamstede, telef. (01115) 1383 Heeft u nog 'n paadje liggen van oude plavuizen? Wij leg gen met pverleg nieuwe bij u terug van eerste soort rode of grijze betontegcls. Saman, St. Domüsstraat 88, Zierik zee. tel. (01110) 2004. Al uw cadeau-artikelen wor den leuk verpakt bij: J. F. v. d. Ven v/h Wijsman, Schuit haven 6, Zierikzee, telefoon (01110) 3407. Schoppen, spaden, rieken, bijlen, zagen, scharen, lucht band kruiwagens knalappa raten, enz. enz. „Tuinbouw- huis Sluijs en Zn.", Haam stede. Joh. den Boer, Rcnes- Dreischor „De muziek" houdt a.s. zaterdagmorgen weer een oud papieractie! Aanvang 9.15 uur. S.v.p. goed gebun deld en duidelijk zichtbaar gereed zetten! Bij voorbaat dank.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 5