Van Nelle bekentenis van 'n shagroker: denk dan nu eens over werken op Leythenrode! OL lialf/zware negenenveertig meisjes zijn er nodig, met jou erbij vijftig! DAKSCHADE Kleine lakschade spuit U zelf Metalpasta, Pekto plamuur, lakken dames- en meisjes zomerconfectie voor de allerlaatste restanten Slechts één week (18 t/m 25 aug.) HOUDT UW AUTO GAAF met de autolakspray, waar ook U mee kunt werken mü V La ZIERIKZEE - NIEUWE BOOGERDSTRAAT 27 Fa. Koevoets CRAMBIE-CORSET „De Magneet" even bij in de juiste kleur, Ditmaal de heer C. van S. 32 jaar, systeemanalist te L., heel sterk in cryptogrammen. Wat zegt hij ervan? „Ik ben wat je noemt het nieuwsgierige type. Altijd onder zoeken, hè. Misschien'zit dat wel in m'n vak. Enfin, zo heb ik ze dus allemaal geprobeerd. Alle half- zware shags. Om de beste over te houden. Halfzware Van Nelle! Lekkerder. Anders. Meer body. Doet je meer. Duidelijke zaak dat ze bij Van Nelle de betere tabakken pakken." Zo hoort u 't ook eens van een ander. D A M 1.7 -1 9 Wegens vakantie gesloten van 22 tot 30 augustus u.s. STEENLAND'S rijwiel-, bromfiets- en taxibedrijf Dreischor - Tel. 01112-496 Voor al uw schoonheids- behandelingen ook kleine behandelingen masker, epileren en make-up, manicuren, verven van wim pers en wenkbrauwen, ont haring Mevrouw J. Pieters Rijksgedipl. schoonheidsspecialiste Plevierstraat 5 - Zierikzee Telefoon 3277 Dcpos: Dr. R. A. Eckstein Terlenka mansbroeken tot 124 cm in de band Zierikzee HALVE PRIJZEN Telefoon (01110) 3503 Bezorgciöpóls: Mevr. de Regt-FIohil Pauwslhat 13, Nooragomve Mevr. J. Dorrcman-Bom Putmeetweg 2, Scharendijke .1. Bom C'zn. Christelijk Reaktiveringscentrum Leythenrode UNA-slraat 5, Nieuwcikcrk M. Haeck Beatrixstraat 10, Bruinisse. Dagelgks geopend van 8.00 tot 0.00 uur; zaterdags van 0 9.00 tot 12.30 uur. Misschien zou je graag verpleegster worden. Maar lijken de opleiding en het werk je te zwaar... Géén ziekenhuis- Géén verpleegsters. In Leiderdorp wordt hard gewerkt aan het nieuwe reaktiveringscentrum Leythenrode. In juli 1971.moet het klaar zijn: Het wordt géén ziekenhuis maar meer een verlengstuk ervan, waar mensen die na ziek te zijn geweest geholpen moeien worden om weer te leren leven én werken. Daarom worden de sfeer en hel werk er heei anders dan in een ziekenhuis. En daarom word. je er ook geen verpleegster, maar verzorgster. Puur positief werk dat grote voldoening geeft. Opgewekter en lichter dan in een echt ziekenhuis. Je ziet dagelijks hoe je eigen „patiënten" vooruitgaan en door jouw goede zorgen toe groeien naar de dag waarop ze Leythenrode weer lit en vitaal verlaten. Wél 'n opleiding - wél 'n goed salaris. In oktober aanstaande start de opleiding voor Leythenrode. 't Is geen zware opleiding en het theoretische deel ervan, gegeven in het Academisch Ziekenhuis te Leiden, duurl maar 3 maanden. Toch verdien je vanaf de eerste dag al 'n goed salaris: f 560,- bruto per maand. Plus wat er nog 'j bijkomt aan extra vergoedingen enzo (b.v. vakantiegeld). Wel gaat daar iets af voor kost en inwoning en AOW. Omdat Leythenrode nog niet klaar is word je voorlopig gehuisvest op kamers in Leiden. Als het reakti veringscentrum volgend jaar geopend wordt kun je rekerten op 'n mooie eigen kamer in het leerlingenhuis van Leythenrode, zolang als de opleiding duurt. En daarna? Wel, 'Leiderdorp is een leuke plaats met volop vertier in zomer en winter. We helpen je graag om er 'n goed pensionadres te vinden. En woon je liever in Leiden, dan ziin er uitstekende verbindingen. Zou je er meer van willen weten? Dan is hier vast het antwoord op je eerste vragen. Wat je leeftijd betreft moet je minstens 17 jaar zijn. 3 Jaar Mulo of Mavo opleiding is prachlig en huishoudschool is ook goed. Natuurlijk blijvfen er vragen genoeg over waar je eerst antwoord op wilt hebben voor je beslist over Leythenrode. Over vakanties, over hot werk zelf, over de opleiding en zo meer. Alle inlichtingen die je wenst worden graag gegeven door de Geneesheer- Directeur Dr. H. Bakema in Leiderdorp, Hoofdstraat 2 is het adres. Telefoon 01710-24828. Hij zbI je ook tijdens je oplcidingstijd begeleiden. Misschien doe je er verstandig aan even op te bellen voor je langskomt. Dan tref je hem zeker thuis, ja? Dames met rugklachten holle rug, enz. Wij hebben voor u het ori ginele van mevrouw Scholten. Het heeft geen aanbeveling nodig! Ook naar maat op dokters advies. Nieuwerkerk Telef. (01114) 1265 en 1733 Oók volgens afspraak GIRO PARURD POOR C. W. BOM St. Domusstraat 1 - Zierikzee

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 7