Amerikaanse plannen voor onbemande ruimtevhicht naar Venus en Mercnrins Bankovervallen aan de Franse Rivièra Britse havenstaking nadert oplossing De aktie „Onderdak" nadert de vier ton -v 598ste Staatsloterij Aktiviteiten van Russische vissersschepen langs Californische kust ZÏERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 28 Juli 1970 Nr. 20443 WASHINGTON. 27-7. Het Ameri kaanse bureau vuur de ruimtevaart heeft maandag plannen bekendge maakt voor een onbemande ruimte- vlucht naar Venus en Mercurius. Een Nasa-woordvoerder vertelde, dat het voor de eerste maal zal zijn, dat een ruimteschip langs Mercurius, een planeet die G4 miljoen kilometer van de aarde is verwijderd, zal vlie gen. Het 410 kilo wegende ruimte- SPORT KORFBAL Noad-adspiranten - Brouwershaven (4-0) De adspiranten van Noad waren ook in de wedstrijd tegen Brouwers haven weer behoorlijk in de meer derheid en de zege is dan ook geen ogenblik in gevaaj geweest. Er wa ren precies 10 minuten gespeeld, toen Peter van der Linde de blauw-witten aan de leiding kon brengen. (1-0). Dezelfde speler maakte er ook '2-0 van en nog net in de eerste helft werd het door Heieen van der Linde nog 3-0. Na de rust kwam Brouwershaven behoorlijk voor de dag doch zij zagen geen kans om een tegenpunt te ma ken. Noad bleef het beste van het spel behouden en kort voor het einde slaagde Jos van der Linde er nog in om de eindstand op 4-0 te bepalen. BURGERLIJKE STAND GEMEENTE M1DDENSCHOIIWEN Geboren: 14 juli: Henrica Maria, dochter van H. A. van Houte en A. M. H. Driessen, Scharendijke; 15 juli Maria, dochter van W. A. Jonker en M. Tuiten, Scharendijke (geb. te Zierikzee). Overleden: 10 juli: C. J. Bij de Vaate (e.v. Hazelzet), oud 27 jaar, (Rotterdam). KORTE BERICHTEN vaartuig - de MVM-73, zo genoemd naar Mariner-Venus-Mercurius 1973 - zal in het najaar van 1973 worden gelanceerd. In februari van het vol gend jaar zal het op een afstand van 5300 kilometer Venus passeren en de maand daarop op een afstand van 1000 kilometer Mercurius. Tegen 1974 zullen bij de Australi sche plaats Tidbinbilla en bij Madrid twee volgantennes met een middel lijn van 70 meter zijn gebouwd. Dit betekent, aldus de woordvoerder, dat de MVM-73 radiografische foto's naar naar de aarde kan door geven. Deze foto's zullen net zo scherp zijn als die van de maan door middel van telescopen zijn genomen. CAIRO. Bij een luchtgevecht bo ven de Suezkanaalzone is maandag middag een Israëlische Mirage neer geschoten, zo heeft een Egyptische militaire woordvoerder in Cairo meegedeeld. Veertienjarig meisje verkracht DEN HAAG, 27-7. Een 14-jarig meisje uit Den Haag is zaterdaga vond op een braakliggend stuk grond bij de Boulevard in Scheve- ningen mishandeld en verkracht door de 19-jarige leerling-monteur Karei van T. uit Den Haag. De man is aangehouden en heeft bekend. Het meisje heeft zich onder dokters behandeling moeten stellen. Onderwijzer pleegde ontucht met kinderen DEN HAAG, 27-7 De politie in Den Haag heeft de 28-jarige onder wijzer R. N. B. uit die plaats aan gehouden die bekend heeft sinds 1965 met vijf jongens van de chris telijke lagere school in Den Haag, waar hij lesgeeft, ontucht te heb ben gepleegd. De onderwijzer be tastte de jongens als hij hun na school bijles gaf. Een van de jon gens, allen rond de twaalf jaar, had zijn moeder ingelicht. Deze deed aangifte bij de politie. NICE, 28-7. De Franse politie stelt een diepgaand onderzoek in naar een reeks bankovervallen aan de Franse Rivièra. Sinds het begin van dit jaar zijn aan de Franse zuidkust meer dan dertig banken overvallen. De afge lopen week alleen al drie. In totaal werd voor een bedrag van bijna één miljoen gulden buitgemaakt. Uit het optreden van de gangsters blijkt, dat men in de meeste gevallen te maken heeft met gewapende amateurs, ge zien hun zenuwachtig optreden. De vier grootste overvallen zijn echter door beroepsmisdadigers uitgevoerd. In verband met zeven overvallen zijn ongeveer twintig mensen al gearres teerd. De politie in deze streek, die elk jaar toch al met 400 man wordt uit gebreid, is met nog eens 200 man versterkt. WASHINGTON. Robert McClos- key, woordvoerder van het Ameri kaanse ministerie van buitenlandse zaken, heeft verklaard dat de Ameri kaanse regering in Warschau bespre kingen wil voeren met de vertegen woordiger van China. WASSENAAR. Rond 380 liefheb bers van strand en zee zijn maan dag begonnen aan de twaalfde strandzesdaagse, een wandeltocht over 145 km van Hoek van Holland naar Den Helder. LÉIiSSÉ ZIERIKZEE, 2-7-7. Op donderdagavond 30 juli aanstaande wordt door de Stichting Sportcentrum Schouwen-Duiveland „Onderdak" in de loods Meijer te Zierikzee een groot beat-festijn georganiseerd. Aan deze avond werken mee „The Rainy Day Women" uit Zweden, (foto), en de bekende groep „The Shuffles" van o.a. Cha-la-la, 1 need you en Bitter Tears. The Rainy Day Women is samengesteld uit Ann Christin Petierson, bas, Babba Werke, drums, Bonita Nordahl, orgel en Mona Quist, gitaar. Nog effe doordouwespoedig Itouwe Opnieuw is er een week van aktie voorbij, opnieuw schiet de stand een fors stuk omhoog. Maandagavond was de stand der burgerzinlening, gesplitst naar gemeenten, als volgt. Vorige stand: Bijgekomen: Totaal Brouwershaven 9550,— 4600,— 14150,— Bruinisse 1300,— 1300,— Duiveland 16900,— 5600,— 22500,— Middenschouwen 2400,— 4450,— 6850,— Westerschouwen 13550,— 6000,— 19550,— Zierikzee 277950,— 3250,— 281200,— Overige inschrijvingen 20850,— 20850,— TOTAAL: 342500,— 23900,— 366400,— In dit totaalbedrag is niet begrepen het ontvangen bedrag aan giften ad f 11.177,47. Dit brengst dan de totaalstand op: f 377.500,ruim. UIT HET BINNENLAND HILVERSUM. De correspondent van Avro's Tele vizier Magazine, Jo- han van Minnen in Bonn, heeft van de Russische autoriteiten geen toe stemming gekregen het land te be zoeken. aldus een mededeling van Avro's Televizier. SPIJK. Zondagavond werd in een sloot langs de provinciale weg in Spijk het stoffelijk overschot gevon den van de 71-jarige alleenwonende inwoner van dit Groningse dorp, de heer H. van der H. IJMUIDEN. Een Neptune van de Koninklijke Marine en de motorred dingboot „Johanna Louise" zijn een speurtocht begonnen naar een man die van de Noorderpier te IJmuiden in het water is gevallen. WEERT. Op een rijwielpad naast de Kazernelaan in Weert is door een taxichauffeur het stoffelijk over schot van een man gevonden. Uit het politieonderzoek is gebleken dat de man met zijn bromfiets tegen een boom is geveden en ter plaatse is overleden. HOEVELAKEN. Op het .rijwielpad tussen Hoevelaken en Nijkerk is in de nacht van zaterdag op zondag een vrouw aangereden door een brom fietser. De vrouw is aan haar ver wondingen overleden. SCHOORL. Harde wind en hoge zee hebben zondag op het strand van Kamperduin (gem. Schoorl) een twaalftal badhuisjes verwoest. Het strand is ter plaatse betrekkelijk smal. De schade aan de huisjes die allen verhuurd waren bedraagt dui zenden guldens. ROTTERDAM. De Rotterdamse politie heeft drie wildemannen ge arresteerd, die betrokken waren bij een vechtpartij in de hal van het metrostation „Beurs" en zich na dien tegen de tussenbeide komende politie keerden. Een van hen, de 18- jarige monteur C. B. maakte met een mes stekende bewegingen naar een politieman. BEVERWIJK. De politie heeft met de arrestatie van de 23-jarige chauf feur J. de K. uit Beverwijk een aan tal inbraken en diefstallen opgelost. De man werd aangehouden nadat hij in een mode-magazijn een dame van haar portemonnaie had beroofd. NIJKERK. De 57-jarige mevrouw H. Visser-Foppen, die in een inrichting in Ermelo werd verpleegd, is bij een verkeersongeluk om het leven geko men. LEEUWARDEN. De 21-jarige Hans Volker uit Zwijndrecht is bij het zei len op het Sneekermeer tijdens ruw en regenachtig weer overboord ge slagen en verdronken. BEVERWIJK. In Beverwijk is het houten speeltuingebouw „De Snip" tot de grond toe afgebrand. Leden van de speeltuinvereniging „Meere- stein" hadden hun clubhuis in de af gelopen weken juist verbouwd, het geen duizenden guldens heeft gekost. AMSTERDAM. Maandagmorgen hebben vier mensen getracht een overval te plegen op een bijkantoor van de spaarbank voor de stad Am sterdam op de Middenweg. Omdat waarschijnlijk op dat moment naar hun idee teveel mensen in het fili aal aanwezig waren, hebben ze zon der iets mee te nemen de benen ge nomen. HAARLEMMERMEER. De 58-ja- rige mevr. Plantinga uit Hoofddorp is bij een verkeersongeval op de Schipholweg in Haarlemmermeer om het leven gekomen. De apto, waarin het slachtoffer zat, werd door een andere personenauto, die geen voorrang verleende, aangere den. LONDEN, 2T-7. De vooruitzichten op een spoedige beëndiging van de Britse havenstaking zyn maandag aanzienlijk verbeterd. In Londen acht men het mogelijk dat de arbei ders die dertien dagen geleden het werk neerlegden, donderdag de sta king zullen beëindigen. De gunstige wending in het con flict was een gevolg van de aanbe velingen van een boven de partijen staande commissie van onderzoek onder leiding van Lord Pearson. Deze instantie verwierp weliswaar FORT BRAGG, 27-7. In de Cali- fornische vissersplaats Fort Bragg hebben verbolgen vissers een belo ning van 2.000 dollar uitgeloofd voor de aanhouding van één van de 17 grote Russische» vissersschepen, die volgens hen herhaaldelijk en onge straft binnen de Amerikaanse wate ren opereren. Het gaat om schendin gen van de 12-mijlszöne, waarvan de kustwacht echter zegt niets te weteri. Dat iemand de beloning ooit zal krijgen, is overigens niet te ver- wachtei. De Russen beschikken over BRUINISSE, 27-7. Maandagna middag werd op het gemeentehuis te Bruinisse afscheid genomen van de gemeentewerklieden: de heren Andries W. Jumelet en Laurens E. van Popering, aan wie beiden eer vol vervroegd pensioen is ver leend. De heer A. W. Jumelet werd in 1954 benoemd als man voor het her stel en het onderhoud van de bij het woningbedrijf ingebrachte gemeen te woningen en de heer Jumelet was daar bijzonder op zijn plaats. De heer L. E. van Popering in 1961 benoemd als gemeentewerkman voorman had aldus memoreerde burgemeester Hokken, een zeer rui me taakomschrijving. De burge meester Hokken, de beide gemeente werklieden toesprekend, die met hun echtgenoten voor dit afscheid gekomen waren herinnerde aan het raadslidmaatschap van de heer Po pering (5 jaar) en aan zijn verdien sten als vkabondsman. Ook nu heeft de jubilaris op dit gebied nog enkele taken overgehouden. V?n de heer Jumelet Icon naar waar heid worden gezegd, dat hij geen hoogte vrees bezat en in zijn goede dagen vlugger was, dan ieder ander, zodat hij dikwijls opdook waar men hem niet verwachtte. Daarover zijn talrijke verhalen in omloop. Burge meester Hokken dankte de werklie den voor alles wat zij voor de ge meente hadden gedaan en ofschoon een zekere weemoed wegens de ver vroegde pensionering aan dit af scheid niet reemd was, hoopte hij dat beiden lang van hun pensioen zouden mogen genieten. Geschenken Hij deed zijn goede woorden ver gezeld gaan van een aandenken; Voor de hoor Van Popering een at las, voor de heer Jumelet een dé- coupeerzaag. Aan de dames werden bloemen aangeboden. Ook de heer Ringelberg als opzichter van de Centrale Dienst Noord-Zeeland dankte beide heren voor wat zij hadden geprefteprd. Een moderne tekening, waarin het afscheid cn de gebruikte materialen toen zij bij de de eis van de werknemers het ba sis-weekloon met negen pond tot twintig pond te verhogen, doch zij stelde voor, de betaling van overu ren, vakantiegeld en van een „mo derniseringspremie" te verbeteren, uitgaande van het aanbod van de werkgevers om het gegarandeerde miniumloon te verhogen tot 20 pond per week. Na een gesprek met de minister van arbeid, Robert Carr, verklaar den de werkgevers zich onmiddellijk met de aanbevelingen van de com missie akkoord. vaartuigen van 90 meter lang, ter wijl de vissersboten van Fort Bragg niet groter zijn dan 15 meter'. Ook in Canada maakt men zich zorgen over de activiteit van de Rus sische vissers langs de westkust. De Minister voor visserijzaken, Jack Davis, heeft aangekondigd dat hij te gen het weekeinde één of twee nach ten aan boord van een Canadese vis sersboot de situatie gaat onderzoe ken. Aanleiding is een incident van zaterdag j.l., waarbij een Russische boot een Canadees vaartuig opzij- drukte. gemeente in dienst waren verzinne beeld had hij ontworpen en deze zal de herinnering aan hun diensttijd bij de gemeente levend houden. De heer Van Popering sprekend mede namens zijn collage, dankte voor de tot hen gerichte woorden en herin- nrde aan zijn vader en zijn broer, die beiden in gemeentedienst waren geweest en hun krachten ook aan de gemeente hadden gegeven, tot zij opgebruikt waren. Naast het college van b. en w. en gemeentesecretaris waren ook de collega's van de bui tendienst aanwezig. Deze week mochten we een be drag ad f 21.000,inschrijven van een bankinstelling te Zierikzee met zusterbanken op S chouwen-Duive- land. Een blik op de standenlijst leert dat Duiveland nog altijd de „Onderdak-leiderstrui" draagt, Westerschouwen komt echter dich ter op de leider! Bruinisse: jammer blijft in de buurt van de bezemwa gen met een wat triest record. 'n Reaktie van deze week: Uiter aard zijn die nog wel eens negatief. Iemand zei: „Zwembad/sporthal? Onnodig, wij leerden zwemmen aan de dijk, dat gaat ook!" Op onze vraag of hij ook auto reed: „Natuurlijk, maar wat heeft dat er mee te ma ken??" Ons antwoord: „Denkende in uw sfeer, meenden we dat u nog een loopfiets gebruikte, immers dan kom je ook vooruit. Bovendien is dat al tijd nog veiliger dan als geoefend zwemmer buitendijks te water te gaan!" Rest nog te melden dat de Va- ra-drive-in discotheek een groot suc ces is geweest, het was gezellig, niet in het minst door de grote opkomst van de jeugd! Een reaktie: „Dit moesten we iedere 14 dagen hebben mijnheer!!" Dat is wellicht wat moei- Werken gestolen van Nederlandse meesters MUNCHEN, 27-7. Uit de villa van een kunsthistoricus in München- Swabing zijn het afgelopen week einde tien schilderijen van Neder landse meesters voor een totale waarde van 360.000 mark gestolen. Het zijn werken van Salomon van Ruysdael, David Teniers en Isaak van Ostade die, volgens de politie, door eerste klas vaklieden uit hun lijsten werden gesneden. lijk, doch voorlopig: Tot ziens don derdag a.s. in de loods Meijer te Zie rikzee bij ons grote popfeest met de Shuffles uit Nederland en The Rainy Day Women uit Zweden. Bosbranden op Sardinië CAGLIARI, 27-7. Op het Italiaan se eiland Sardinië is het afgelopen weekeinde door bosbranden voor 15 a 20 miljoen gld. schade veroorzaakt Een 61-jarige herder ,die zijn kudde in veiligheid probeerde te brengen, is aan zijn brandwonden gestorven. Honderden fetuks vee zijn ver brand, alsmede wijn- en boomgaar den. Zondagavond was men het vuur meester. Nederlandse vrachtwagen valt door Belgische bxng BRUSSEL, 27-7. Maandagavond, kort na zeven uur, is een Neder landse vrachtwagen door de brug over het verbindingskanaal Heren- tals-Bocholt in Olen gezakt. De Ne derlandse chauffeur is daarbij om het leven gekomen. Het is Jozef Heyndens uit Margraten in Limburg „Eskadron van de dood" in Brazilië aktief RIO DE JANEIRO, 26-7. In Bra zilië zijn de afgelopen 48 uur acht personen het slachtoffer geworden van het zogenaamde „Eskadron van de dood", de groep waarvan wordt verondersteld dat zij uit politieman nen bestaat die eigen rechter spelen. De laatste twee lijken van de acht vermoorden werden gevonden op een weg in de omgeving van Rio de de Janeiro. Op de lijken waren kar tonnen kaarten gespeld met daarop de letters „E. M." en een getekend doodshoofd met daaronder twee ge kruiste beenderen. In Brazilië opereert het „Eska dron van de dood" in de staten Rio de Janeiro, Sao Paulo, Guanabara en Espiritu Santo. Men vermoedt dat het verschillende onafhankelijke groepen zijn. De regering nam vrijdag een aan tal krachtige maatregelen om een einde aan de activiteiten van de moordbrigades te maken. SAO PAULO, 28-7. Het optreden van het „eskadron van de dood" heeft in de afgelopen 21 maanden aan 123 mensen in de Braziliaanse stad Sao Paulo het leven gekost. Het betrof hier overwegend jonge men sen tussen de 19 en 25 jaar. Er was één vrouw bij. Deze cijfers zijn maandag bekendgemaakt door het in Sao Paulo verschijnende tijdschrift „Veja". ATHENE. Een rechtbank in Athe ne heeft in de nacht van zaterdag op zondag de 23-jarige Jordaniër Elias Dergarabedian veroordeeld tol een gevangenisstraf van 18 jaar en vier maanden. Dergarabedian werd schuldig bevonden aan het toebren gen van zwaar lichamelijk letsel, het veroorzaken van schade via een explosie cn het illegale bezit van wapens en springstoffen. HAMBURG. Het verkeer in de Bondsrepubliek heeft het afgelopen weekeinde aan 65 mensen het leven gekost. Ruim 1500 personen werden bij verkeersongevallen gewond. Meubels van pa iveg; zoon op iveg UTRECHT, 27-7. Bij terugkomst van vakantie hot afgelopen weekein de ontdekte een leraar dut uit zijn woning aan de Maliesingel acht ori ginele Biedermeyer-stoelen, twee Louis Quin/.e fauteuils, 'n canapé en een dure accordeon waren verdwe nen. De erbij gehaalde politie stelde vast dat de meubels en het muziek instrument door de 20-jarige zoon des huizes en een vriend moeten zijn weggehaald. De jongeman logeerde tijdens de vakantie van zijn ouders elders maar hij was in het bezit van een sleutel van het huis. De meubels zijn terug gevonden bij een hande laar in het aan Utrecht grenzende Jutphaas, hij had er 500 gulden voor betaald. De politie hoeft tegen hem proces verbaal wegens heling opge maakt. De jongeman is waarschijn lijk van het geld met vakantie ge gaan, zijn tijdelijke hospita heeft al thans van hem een kaart uit Italië ontvangen. Wat biedt de BEELDBUIS? WOENSDAG 29 JULI Ned. I: De ivoensdagmiddag is voor de kinderen. Kijk zelf maar hoe handig ze van alles in elkaar knutselen. De vriendjes van Gosho de olifant hou- ijen de kinderen wel bezig. Om kwart voor zeven Pipo gevolgd door het journaal. Puffenstuf is vanavond ook aanwezig en de boze heks doet weer van alles om de toverfluit te pakken te krijgen. Na het journaal een filmpje over de stichting Socu- tera. Dan de hoofdfilm. Het is een Amerikaanse operette film die In dian love call heet. Een officier van de politie wordt smoorverliefd op een operettester en de politie zit haar broer achterna. Een mede minnaar komt daar achter en de ge bruikelijke moeilijkheden ontstaan weer. Zoals gebruikelijk een afleve ring van Studio Sport. NED. II: Pipo het journaal en een aflevering van de Survivers. Het gaat vanavond over de Amerikaan se bisonDan de Debby Reynolds show .Vanavond houdt Debby zich met de zwarte kunst bezig. Na het journaal muziek. Veel overbekende wijsjes worden in de schilderachtige omgeving van Volendam gezongen door de George Mitchill Singers. De Engelse televisie brengt een repor tage van This is England. Alle ka rakteristieke dingen die er in En geland gebeuren en die er zijn laat men er in zien. Tot slot een afleve ring van de serie The Outsider. De aflevering heet Alleen voor leden, 't Verhaal gaat over iemand die als lid van 'n nogal exclusieve kaartklub zich bedrogen voelt. Om achter de waarheid te komen wordt Ross The Outsider) ingeschakeld. Met alle ge volgen vandien. WOENSDAG 29 JULI NED. I: 17.00 Kijk zelf maar; 17.30 De vriendjes van Gosho de olifant; 18.45 Pipo; 18.55 Journaal; 19.04 Puffenstuf; 19.30 Kenmerk; 20.00 Journaal; 20.20 Socutera; 20.25 Rose Marie (Indian Love Call) film; 22.15 Studio Sport; 23.00 Journaal. NED. II: 18.45 Pijjo; 18.55 Journaal 19.04 De Amerikaanse Bizon; 19.30 Debby Reynolds show; 20.00 Jour naal; 20.20 De George Mitchell sin gers in Volendam; 20.50 Engeland oud en jong; 21.30 The Outsider (film); 22.30 Journaal. DONDERDAG 30 JULI NED. I: Ingeklemd tussen een te kenfilmpje over Betty Boop en een tje over kindertekeningen zit een herhaling van de dokumentaire over Winnie de Poeh. Het avondprogram ma bestaat uit Pipo, het journaal en Picknick. Na het tweede nieuws ook weer Picknick. Enkele beatgroepjes, een filmpje over Betty Boop en The Indians Are Coming. Uit de studio enkele mensen die wat te zeggen hebben of denken dat ze iets te zeg gen hebben, Gastartisten zijn Kevin Ayers and the whole world een goede groep uit Engeland. NED. II: Van de Nos Pipo de clown, het journaal, Van gewest tot gewest, Tips voor de toeristen en nog eens het journaal. Een nieuwe aflevering van Voyage to the bottom of the sea. Alweer een zeer vreemd verhaal. De Seaview moet een raket naar een geheime basis brengen. Onderweg blijkt de radar niet te werken, de helft van de bemanning is verdwenen en er komt een reus achtig monster opdraven. Een stukje bijzonder spannende science-fiction. Vijfendertig minuten zijn er uitge trokken voor een programma Jazz- zie. Letty de Jong, gitarist Hugh van der Voort en saxefonist Ferdi nand Povel verlenen hun medewer king. Van de jazz gaan we naar de kermis. Er werd een dokumentaire gemaakt over het leven van de ker mis mensen die hun brood verdie nen op de kermis. Het TROS pro gramma wordt besloten door een zi geuner orkest Egon Malescu brengt warme temperamentvolle klanken uil Europa. Het Humanistisch ver bond brengt een programma dat de titel kreeg Halt of ik struikel. Het gaat over een man die al verschil lende keren gestruikeld is en die bang is dat hij zijn vrijheid niet aankan. DONDERDAG 30 JULI NED. I: 15.30 Betty Boop; 15.35 Badaboe; 18.45 Pipo; 18.55 journaal; Winnie de poeh; 16.20 De reis van 19.04 Picknick; 20.00 Journaal; 20.20 Picknick; 22.30 Journaal. NED. II; 18.45 Pipo; 18.55 Journaal 19.04 Van gewest tot gewest; 19.49 Tips voor het toerisme; 20.00 Jour naal; 20.20 Voyage to the bottom of the sea; 21.10 Jazz-zie; 21.45 Kermis; 22.10 Zigeunerorkest; 22.30 Halt of ik struikel; 22.50 Journaal, Advertentie Eerste klasse 28 juli 1970 Prijzen van Prijzen van Prijzen van Prijzen van Prijzen van Prijzen van Prijzen van Prijzen van De f 10,- f 50,- f 50,- f 100,- f 100,- f 200,- 400,- 1.000,- 2.000,- f 2.000,- f 2.000,- f 2.000,- f 2.000,- 5.000,- zijn gevallen op nummers eindigende op: 5 zijn gevallen op nummers eindigende op: 83 zijn gevallen op nummers eindigende op: 76 zijn gevallen op nummers eindigende op: 706 zijn gevallen op nummers eindigende op: 447 zijn gevallen op nummers eindigende op: 935*) zfjn gevallen op nummers eindigende op: 327*) zijn gevallen op nummers eindigende Is gevallen op het nummer: is gevallen op het nummer: is gevallen op het nummer: is gevallen op het nummer: is gevallen op het numrtier: is gevallen op het nummer: 069327*) is gevallen op het nummer: 000180 op: 3987 058748 047292 092907 047100 010746 De prijs van 25.000, De exlra prijs van 50.000,— Is gevallen in serie C op nummer: 0896 en de troostprijs van 1.000,— op nummer 0896 van elk der andere series. Let wet: op dit nummer zijn twee prijzen gevallen. Goede woorden en geschenken Afscheid van twee gemeentewerklieden te Bruinisse

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 3