I Brussel-B «5 Ukkel Gent-Gand Antwerpen-Anver Brussel-Bruxelles <w Anderlecht eneer cH.anóenincognito BERINI A. v. Hese De diploma's hygiënisch melken ONZE PllZZELREBRIEK OESO-rapport over Nederlandse economie ZIEKIKZEESCHE NIEUWSBODE Vryilag 17 juli 1970 Nr. 20437 Vergadering C.M.M.C. ZIEKIK'/EE, 16-7. Aanvullend op een eerdere reeks gediplomeerden, volgen hier nog namen van de vee houders die door de C.M.M.C. op de woensdag gehouden vergadering be giftigd werden met het diploma hy giënisch melken. Mar. Stouten, Gebr. Stouten en C. Stouten te Oosterland; P. C. Giljam, Jac. de Jonge, J. L. v. d. Berge, mevr. C. W. de Jonge en wed. F. A. Pad mos te Bruinisse; H. Pannekoek, A. v. d. Wekken, H. Fieresen, D. P. Kor- stanje, L. van As en H. v. d. Wek ken te Noordgouwe; L. J. Ganzemun en L. B. van Ast te Zonnemaire; A. Hoekman, Gebr. Gast en S. v. Wouwe te Brouwershaven; W. Bos, J. A. Kloet en wed. N. W. bij de Vaate te Looperskapelle (post Scharendijke); L. 'Boot te Duivendijke; Gebr. Fasol te Duivendijke (post Scharendijke); Gebr. Boot, M. den Boer, J. W. Bol kenbaas, W. de Kok, St. bij de Vaate, M. de Ruiter en Gerb. van Damme te Kerkwerve; C. Boot en W. K. Bo- lijn te Zierikzee (post Kerkwerve); I,. J. Steendijk, J. C. Flikweert. J. J. van Klinken en St. van Mourik te Nieuwerkerk; D. C. v. d. Velde en J. J. de Boer te Schuddebeurs; J. J. Klaasse, P. J. Geelhoed, J. L. Bod bijl en J. I. Hage te Dreischor; M. A. Motumond en M. den Boer te Zie rikzee. Van de bovengenoemde veehou ders hebben in 1967 zeven melkvee houders voor de vijfde keer het di ploma behaald vanaf 1965 en komen Prijsverhoging zware stookoliën ROTTERDAM, 16-7. In het kader van de door het ministerie van eco nomische zaken vastgestelde prijsstructuur voor vloeibare brand stoffen, zijn de prijzen van zware stookoliën met ingang van woensdag verhoogd met f 6,60 per duizend li ter kilogram. daarom in aanmerking voor een oor konde. Hiervoor met men vijf jaar achtereen het diploma behalen. Het zijn de heren: M. den Boer te Zierikzee; Jac. de Jonge te Bruinisse; C. Remeeus en C. v. d. Hamer te Ouwerkerk; A. Hoekman te Brou wershaven; W. C. v. d. Bosse te Kerkwerve; Kr. Goudzwaard te Oos terland. Subsidie voor Anne Frank-stichting AMSTERDAM, 16-7. De Anne Frank Stichting krijgt met ingang van 1970 subsidie, zo deelde het be stuur donderdag mede. Het kreeg een dezer dagen bericht van de minister van C.R.M., dat de stichting voor haar vormings- en confercnticwerk per genoemde da tum wordt opgenomen in de subsi dieregeling voor de overige vormen van volksontwikkelingswerk. Dit houdt in, dat de experimentele peri ode, die in 1967 voor drie jaar inging op basis van een subsidie van 30 duizend gulden per jaar, thans om gezet wordt in een definitieve rege ling, waarbij de stichting voor haar vormingswerk 60 procent subsidie krijgt op de subsidiable lasten. Er zijn thans nog onderhandelin gen met het Rijk gaande om geld los te krijgen voor de exploitatie van het achterhuis, dat jaarlijks werkt met een verlies van ongeveer 30.000 gulden, waarvan de gemeente tot nu loe f 10.000 voor haar rekening nam. BONN. De besprekingen tussen YVcst-Duitsland en de Sowjct-Unie over een niet-aanvalsverdrag tussen beide landen, zullen op 27 juli begin nen. Minister van buitenlandse za ken Walter Scheel van de Bondsre publiek, vertrekt daartoe op 26 juli naar de Russische hoofdstad. Het bleek ditmaal dat de puzzel iets moeilijker was dan de vorige. De oplossingen waren over het algemeen niet foutloos, maar er zijn toch twee prijswinnaars uit de bus gekomen. De eerste prijs is bestemd voor; mevrouw P. Jonker-Vcrscput Schclpweg 19c, Ellcmeet. De tweede prijs gaat naar: Corry Deurloo Touwbaan 13, Zierikzee. De oplossing van de puzzel is de volgende: Horizontaal: 1. hutspot; 2. canasta; 12. taan; 13. laag; 14. lp; 16. kans; 18. spar; 19. Is; 20. lel; 22. ren dier; 24. mei; 25. aden; 27. toren; 28. Goes; 29. nader; 31. rog; 32. klont; 33. daarop; 35. waarde; 36. el; 37. om liggend; 40. en; 42. aan; 43. eed; 45. front; 46. rebus; 48. tel; 50. wal; 52. as; 54. wielewaal; 57. ea; 58. nadeel; 60. lauwer; 62. tronk; 63. bah; 65. riant; 66. eros; 67. renet; 69. kade; 70. laf; 71. verdrag; 73. rel; 74. os; 75. tong; 76. tres; 78. ri; 79. koet; 80. reus; 82. poorter; 83. balling. Verticaal: 1. hollander; 2. tt; 3. sak; 4. paar; 5. onnet; 7. alpen; 8. naar; 9. aar; 10. sg; 11. assistent; 15. pedaal; 17. snor; 18. sieg; 19. leende; 21. leda; 23. droog; 24. moor; 26. nero; 28. glad; 30. romantiek; 32. kande laar; 34. plateel; 35. weeraal; 38. in; 39. ge; 41. arm; 44. lui; 47. kanteloep; 49. 11; 50. ww; 51. marteling; 53. sar ras; 54. wens; 55. eland; 56. Luik; 57. eender; 59. doof; 61. waar; 63. berg; 64. hert; 67. rente; 68. tarra; 71. voet; 72. geel; 75 tor; 77. sul; 79. ko; 81. si. De nieuwe puzzel De nieuwe puzzel luidt als volgt: Horizontaal: 1. optisch toestel; 9. technisch hulpmiddel ten dienste van de luchtvaart enz.; 10. zuurachtige kers; 12. heilig symbool bij primitie ve volken: 14. zeerover; 16. stad in Zwitserland; 17. slaapplaats; 19. wol ken in de nabijheid van de grond; 21. putemmer; 22. één der kleinste lettersoorten; 24. toespraak; 25. pro per; 26. onverduisterd schijnende; 27. dwaas; 29. uitdrukking van ont kenning; 30. ofschoon, hoewel; 31. Australisch buideldier; 34. deel van de dag (afk.); 35. Nederlandse rivier; 36. zwemvogel; 38. ijverig, arbeid zaam; 39. zangstem; 41. plaats aan de Maas in Noord-Brabant; 42. ge heel de uwe (afk. Latijn); 43. lek kernij voor kinderen; 44. Bescher ming Bevolking (afk.); 45. Europe aan; 47. projectieplaatje; 48. rond. luchtig gebak; 50. langwerpig stuk chocolade; 52. rijstbrandewijn; 53. sint (afk.); 55. mannelijk beroep; 58. chemich symbool; 59. korte tijds duur; 61. oude lap; 62. water door latende; 63. duw, stoot; 64. onverge lijkelijk; 66. stad in België; 68. sme kend verzoek; 69. grondstof voor manden enz.; 71. dof van geest; 72. in het water levend knaagdier; 73. spelleiding (toneel); 75. plaats in Drente; 76. vlaskam; 78. soort schaatsen; 79. lang van duur. Verticaal1. geestelijke v.e. ka tholieke orde; 2. adellijk; 3. teken van de dierenriem; 4. titel (afk.); 5. 0.01 meter (afk.); 6. bovendien, daaren boven; 7. havenstad in Afrika; 8. specerij; 9. ronde knop in het knoopsgat als teken v.e. ridderorde; 11. herrie, lawaai; 12, werktuig tot verplaatsing van lasten; 13. Euro peaan; 15. beweeggrond, oorzaak; 16. voedzame vrucht; 17. leren zak v.e. harmonika; 18. aanwijzend voornaamwoord; 20 .tekortkoming; 22. eerste afdeling van de maag dei- herkauwers; 23. soort pijnboom; 26. gevoel van diepe afkeer; 28. verbre ding v.h. hoofdeind v.e. ledikant; 31. schaakfiguur; 32. kostuumstof; 33. kuis, zedig; 35. lengtemaat; 37. plantengeslacht uit de familie der nachtschaden; 39. de handeling van bieden; 40. bladplant; 45. familielid; 46. dorsvloer; 48. eetlust; 49. signaal hoorn; 51. schaakfiguur; 52. stad in Duitsland; 54. zangstem; 56. door weekt (van grond); 57. niet goed doorbakken, taai van samenstelling (van brood en gebak; 58. op deze dag (in geschreven taal; 60. inhouds maat; 63. telwoord; 65. katjesdragen- de heester; 67. vinkachtige vogel; 68. insluiting v.e. vesting enz.; 70. stamloze moeraspalm; 72. stad in Italië; 74. telwoord; 75. saai, niet opwekkend (figuurlijk); 77. laatst genoemde (afk.); 78. op dit ogenblik. Wat hiedt do BEELDBUIS? ZONDAG li) JULI. NED. I. Het middagprogramma van de NOS staat nog niet helemaal vast. aangezien de samenvattingen van het muziekconcours in Kerkrade waarschijnlijk moeten vervallen. Wel hel journaal, weekjoumaal, verkeersinformatie, de Verrekijker, een Afrikaans verhaal van Kees Brusse, het verhaal over de. Ngoro- notokrater in Kenia en de laatste etappe van de Tour de France rechtstreeks. Pipo begint de avond en daarna voor de kinderen: Hoe het begon, een verhaal over hel oude testatnent. In de uitzending van kerken een dokumentaire over Oe cumene in India. Daarna komt de Knotse Kneuzen rally. Kapitein Harmsen en zijn gezin houden ons bezig tot het journaal van half ne gen. Er volgt hierna het eerste deel van drie eenacters, nl. de Italiaanse cenacter van Luigi Pirandello ..Het naakte leven". Het is geen vrolijke geschiedenis maar toch erg mooi en sfeervol. Het avondprogramma wordt besloten door het Rotterdams Phil- harinonisch Orkest o.l.v. Anton Kersjes. De ouverture le Corsaire van Hector Berlioz en het pianocon cert in G groot van Maurice Ravell wordt door de jonge Russische pia niste Bella Davidovitch gespeeld. NED. II. Na Pipo en hel eerste journuul een aflevering van de Aus tralische serie Woobinda. Steven houdt een groep zigeuners de hand boven het hoofd. Hij verzorgt hun leeuw, die alleen maar ijs lust. De buurt wil de zigeuners verjagen maar uiteindelijk komt alles nog op zijn pootjes terecht. Studio Sport en daarna een afleveringvan de echt- vaardige Rebel. Daarna het derde deel van de serie dokumentaires Ci vilisatie. Vandaag komen de middel eeuwen aan de beurt. In de Meer paal in Drontcn geeft Boy Edgar een Jazzconcert. ZONDAG 19 JULI. NED. I: 15.30 Journaal; 15.32 Weekjoumaal; 15.52 Verkeersinfor matie; 15.55 De verrekijker; 16.05 Afrikaanse verhalen; 16.25 Tour de France; 16.55 Wereldmuziekconcours 1S.55 Pipo; 19.00 Hoe het begon; 19.05 Moeder Tereza van Calcutta; 19.30 Knotse Kneuzen Rally; 19.45 Kapi tein Harmsen; 20.30 Journaal; 20.35 Kamers te huur; 21.55 Amsterdams Philharmonisch Orkest; 22.25 Jour naal. NED. II: 1S.55 Pipo; 19.00 Jour naal; 19.05 Woobinda; 19.30 Studio Sport; 20.20 De rechtvaardige' rebel; 21.10 Civilisatie: 22.00 Jazz in de polder; 22.25 Journaal. ZATERDAG IS JULI. NED. I. Na het nieuws een film met Abbot en Costello met een boze vrouw in het middelpunt, waar be hoorlijk om te lachen valt. Daarna een aflevering van de Schoonmoe ders. Een gast neemt een heleboel vrienden mee die. daarna niet meer zo makkelijk weg te krijgen zijn. Een lekker gekke stomme film met Lupido Lane en tenslotte de uitrei king van de opstelwedstrijd over de film Goodbye mr. Deeds. Chips. Van daag en morgen de Tour de France voor het laatst. Daarna Pipo, het nieuws en de Scheepsjongens van Bontekoe. Tol de klok van acht uur de Eddy Ready Go show. Na het journaal de serie over operette waar in o.a. Rudolf Scliock. Er worden fragmenten getoond uit Ein Walzer- traum en Pariser Leben van Jo- hann Strauss. De nieuwe serie „De regels van het spel" met een afle vering Riskante Wederdienst. Hoofd persoon is de hoofdredakteur Jeff Dillon van de Amerikaanse krant People's Magazine. Hij is veel dank verschuldigd aan een persfotograaf die hem eens het leven gered heeft. De man komt in moeilijkheden als hij van moord beschuldigd wordt. Hoewel Jeff ervan overtuigd is dat de man schuldig is laat hij er een ander voor opdraaien. Dat is na tuurlijk een riskante zaak. Daarna de aktualiteitenrubrlek Hier en nu. In de rubriek Evangelie een medi tatie van ds. Ype Schaaf over God is niet dood in Indonesië en tenslotte het journaal. NED. II. Pipo en hel nieuws gaan aan het programma van de Evan gelische Omroep vooraf. Eerst een Amerikaanse film genaamd De uit weg. De politie werkt samen met een predikant om een moeder uil de put te helpen. Ze heeft een poging tol zelfmoord gedaan maar haar doch tertje gaat naar de politie en de vrouw kan gered vforden. Voorts van de E.O. de rubriek Nader bekeken, met als spreker ds. J. H. Velema uit Apeldoorn. Na het tweede journaal Zomaar een zomeravond. Hierin tre den o.a. op Paul van Vliet, Ronny Tober en de popgroep Blue Mink. Mannix kreeg als titel Een stille schreeuw. Stil Schreeuwen kan al leen een doofstomme. Een doofstom meisje is dan ook de sleutel voor dit verhaal. Ze staat voor een tele fooncel waar ze een man door de telefoon tegen een vrouw ziet zeg gen dal hij haar zal vermoorden als haar man het gevraagde losgeld niet zal betalen. Manni.v neemt de zaak in handen. ZATERDAG 18 JULI. NED. I: 16.00 Journaal; 16.02 Ab bott en Costello; 16.25, Schoonmoe ders; 16.50 Een veelbewogen ont vangst; 16.50 Goodbye mr. Chips; 17.30 Einde: 18.25 Tour de France 18.45 Pipo. 18.55 Journaal; 19.04 De scheepsjongens van Boniekoe: 19.11 Eddy Ready Go; 10 00 Journaal; 20.20 Lang leve de operelte; 21.10 De regels van het spel; 22.15 Hier en nu: 22.40 Evangelie; 22.45 Journaal 22.50 Einde. NED. II: 18.45 Pipo; 18.55 Journaal 19.04 De uitweg; 19.32 Nader beke ken; 20.00 Journaal; 20.20 Zomaar ecu zomeravond; 21.45 Manni.v; 22.35 A LAND- EN TUINBOUW Bestrijding van ruige onkruidvegetaties Onkruidbestrijding vormt, vooral cm de boerderij, op emplacementen en opslagplaatsen, parkeerplaatsen, c.a. een groot probleem. De vele arbeid verbonden aan het wieden, zowel mechanisch als me,t de hand, gepaard aan de daaraan verbonden kosten en het grote te kort aan arbeidskrachten zijn hier debet aan. Wil men deze onkruiden op zijn terreinen bestrijden, dan moet chemisch worden ingegrepen. In de landbouw is men het probleem „onkruid in gewassen" reeds groten deels de baas. Vele Rijksinstellingen evenals de Provinciale Waterstaat en Gemeenten, zijn nog niet vol doende doordi-ongen van de econo mische voordelen van chemische on- kruidbestrijding op hun terreinen. Dit geldt echter ook voor de boer Zestrommelige lier op mosselvaartuig BRUINISSE. 10-7. A!s tweede in Zeeland werd deze week de inos- sclkotter van de firma L. de Waal- Padmos uitgerust met een zestrom melige lier. De eerste was de nieuwe kotter van de heer Joh. Steketee YE 70. De Bru 50 kreeg zijn zestrommelige lier van de firma Maaskant en Zonen Bruinisse. De lier van de YE 70 werd aangebracht en vervaardigd door de firma L. Padmos te Bruinisse. De beide buitenste trommels dienen om de mosselkorren binnen' boord te trekken en uit te kappen. Aan de kor is daarvoor een draad met een oog bevestigd en van de stuurhut uit kan door een eenvoudige manu- pulatie de kor binnen boord worden gebracht en leeg getrokken. Een enorme personeelsbesparing zal hiervan het gevolg kunnen zijn. zover hét open terreinen bij huis en schuur betreft. Er is voor de totale onkruidbestrijding een chemisch produkt ontwikkelt nl. Farabin, waarmede alle kiemende zaadon- kruiden en praktisch alle zgn. wortelonkruiden kunnen worden be streden. Onkruiden goed bevochti gen met de spuitvloeistof, de dose ring is afhankelijk van de onkruid vegetaties 7,5 - 20 kg/ha. Tijd van toepassing vanaf mei tot en met september, dat zijn de maanden met een nog actieve groei van de on kruiden. Met zeer weinig kosten (ar beidsbesparing) is men thans van al zijn onkruid verlost, zelfs tot ver in het volgend voorjaar. BELGIE. Voor een rustig wande lende voetganger is dit een vrij dui delijke richtingaanwijzer, maar voor hel snelverkeer vormden dergelijke tweetalige verkeersborden in België een probleem. Het Belgisch persbu reau Belga suggereert als oplossing twee borden, vlak na elkaar, één in het Frans, één in het Nederlands. Dan mogen de Vlamingen en de Walen uitmaken welk bord eerst komt. AMSTERDAM. Wegens mishan deling, de dood tengevolge hebbende, heeft de rechtbank de 33-jarige koop man Johannes A. M. V. uit de hoofd stad woensdagmorgen veroordeeld tot een gevangenisstraf van twaalf maanden, met aftrek van voorarrest. Hiervan zijn bovendien nog drie maanden voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar. Financiën en Economie PARIJS, 16-7. Teneinde de in Ne derland na 1970 te verwachten prijs stijging van bescheiden omvang te doen blijven zal de overheid haar huidige inspanning tot stabilisatie van de economie moeten voortzetten. Dit merkt de Organisatie voor Economische Samenwerking en Ont wikkeling (O.E.S.O.) op in het don derdag verschenen rapport omtrent de Nederlandse economie. De O.E. S.O. voegt hieraan toe dat de over heid dit kan doen door actief gebruik te blijven maken van de instrumen ten, zowel van monetair-politieké als van begrotingspolitieke aard. Geleerd door de ervaring zou het goed zijn, aldus de O.E.S.O., dat de Nederland se overheid bij het vaststellen van het tijdstip van toepassing der fis cale wijzigingen - waartoe op grond van de na te streven doeleinden op lange termijn werd besloten - reke ning houdt met de conjunctuuront wikkeling. Om echter buitensporige prijsverhogingen te voorkomen lijkt het ook deze keer weer waarschijn lijk dat het welslagen van een en an der vooral zal afhangen van de goede wil, waarvan de sociale partners blijk zullen geven door na gezamenlijk overleg hun eisen te matigen. (Advertentie) van Gazelle een fijne brommer Dealer: Weststraat 5 Zierikzee FEUILLETON Aan het eindpunt van de electri- sche in Enschedé was hij toch wel enigszins zenuwachtig. Maar tijdens zijn wandelig, naar de Bank repe teerde hij voor de zoveelste maal de verschillende handelingen en kon toch nergens een fout vinden. En zelfs als het mis zou gaan, was er nog niets aan de hand. Wat konden ze hem dan maken? In de Bank meldde hij zich aan het loket en vertelde van het doel van zijn komst, terwijl hij met de kluissleutel speelde. Meneer van dei- Hoeven werd verzocht een ogenblik te wachten, kreeg na een minuut een papier voor zijn neus en knikte. „Ja. dat hadden we afgesproken," zei hij. „Om iedere vorm van fraude te voorkomen. Het gaat namelijk om een. naar ik tenminste hoop, belang rijke uitvinding, ziet u?" Hij zette vlot de handtekening, die hij misschien al tweeduizcndmaal had neergeschreven en wachtte op nieuw af. zich verdiepend in een fol dertje, dat in het loket dag. Het duurde wel een paar minuten en toon kwam een meneer hem in de' hel tegemoet. „Meneer van der Hoeven?" „Ja, dat klopt „De zaak is In orde, meneer. We irebbcn de handtekening vergeleken. Mag ik u voorgaan naar beneden?" Jan Vlaming beheerste zich zo goed als hij kon maar voelde toch zijn hart kloppen, toen hij de stenen trap naar de kluizen afdaalde achter de bankemployé. Voor een lange rij metalen lokkelten bleven ze staan De man haalde het bosje sleutels te voorschijn, zocht er een uil en stak, die in een der twee .sloten van een' loket, terwijl Jan hetzelfde deed. Even later was het deurtje open en de man trok zich een paar passen te- den hel pakje uit de kluis, deed het nieuwe pakje er weer in en knikte. „Daar zitten de scheikundige formu les in.zeer waardevol natuurlijk. Ik ga nu het prototype ontwerpen. Dat zal weer een poosje duren." De man knikte begrijpend, en na het deurtje gesloten te hebben, ging men weer naar boven, waar Jan met een stevige handdruk van de ander afscheid nam. Tien sekonden later liep hij in de zon verlichte -straat. Hel is me gelukt! jubelde hij in stilte. Het is voor elkaar. Wat een simpele handtekening al niet kan uitwerken. Doch terwijl hij op straat weer in de richting van het station liep, dacht hij opeens met schrik: Het zal toch geen mop van Toon zijn.... van dat geld? Ik moet me ervan overtuigen, dat er inderdaad geld in zit. Stel je voor.... ik ben zowat platzak. Hij keek rond en ontdekte 'n res taurant. Voor een kop koffie had hij nog voldoende, dus stapte hij bin nen, ging ergens zitten en gaf zijn bestelling. Terwijl hij op do con sumptie wachtte, voelde hij het pak ket in de oude tas. die hij van Ma rie geleend had. Het was stevig ge noeg. maar dat zei natuurlijk niets. De ober bracht hem koffie en Jan keek hem vragend aan. „Toilet?" De man wees naar een deur en ging vervolgens weer terug naar het buffel. Jan dronk van zijn koffie. Rustig wachtte hij nog een minuut, waarna hij met de tas in de hand naar het tollet ging. Daar sloot hij de deur achter zich en maakte ze nuwachtig het pakket open. Toon had de waarheid gesproken, yant voor zijn ogen lag een dik pak bankbiljetten van honderd en enkele ■rjjldO'? MS?tvik- door FRANK VAN FALCKENOORT papier en touw in de W.C., trok die door en ging toen rustig het geld tellen. Terug in het restaurant wist hij, dat hij op het ogenblik op tweehon derd gulden na twintigduizend gul den rijker was geworden. Rustig ging hij zitten en dronk zijn koffie leeg. Voor Jan Vlaming waren er de eerste paar jaren in ieder geval geen zorgen. De eerste paar jaren? Zeker wel een jaar of vijf, want vrouwen zouden van zijn centen niet profi teren. zo gek was-ie niet. En drank Het enige wat hij verlangde, was had hem nooit wat kunnen schelen, een lekker lui leventje in de vrij heid. Dat hij kon doen en laten wat hij wilde, opstaan en naar bed gaan, wanneer het hem verkoos, en dat hij aan niemand verantwoording schul dig zou zijn. Hij wenkte de ober. ditmaal met aanmerkelijk meer zelfvertrouwen, en bestelde nog een koffie. Geldzor gen bestonden er nu niet meer. Dank. zij Schiedamsc Toon. de in- breker-in-ruste. Mijn weldoener, dacht hij, inwendig grinnikend. Ik zal hem een mooi kaartje sturen met een paar regeltjes er op. Zoiets in dc geest van „De kinderen zijn nog steeds bij oma en vinden het er prettig". Dat zou voor vriend Toon een hele geruststelling zijn. Spreek met Vlaming en het komt in orde. Overigens, zo krap moest een mens toch niet kijken, zeg nu zelf. Ten slotte had hij bij Marie het halve huis gerepareerd en daar mocht hij toch wel een paar centen voor heb ben? Dat was toch zeker best een kleine twintigduizend pcgulanten waard? Toon kraakte als hij vrij wa.v wel weer ergens een kastje en had dan voldoende voor hem en zijn Maricljc. fttmvHI roi'vnlpfll

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 3