AGENDA STREEKNIEUWS ORLANDO Het rundvee op de Centrale Fokveedag Veel bezoek aan ZZ '70 in liet Gravensteen Stieren, geboren vóór 1 januari 1969 Eerste prijs en kampioen: Leun- tje's Kolonel, eigen. L. C. Bolijn en Zn., Zierikzee. Stieren, geboren tussen 31 dec. '68 en 1 juli '69 Eerste piijs en reserve kampioen: Friso, eigen. D. P. Korstanje, Noord- gouwe. Stieren, geboren tussen 30 juni '69 en 1 febr. ,70 la. Achilles v. d. Westerban, A. J. A. Bolijn, Ouwerkerk; lb. Juliana's Verwachting. S. Simonse, Kerkwerve 2a. Mieneke's Keimpe, W. de Kok, Kerkwerve. Kalfvaarzcn, geboren vóór 1 juli 1968 la. Mina 19, gebr. Beije, Haamste de; lb. Wimpie 5, A. J. Dalebout, Ouwerkerk; lc. Feikje 7, A. J. A. Bo lijn, Ouwerkerk; 2a. Frida 15, W. de Kok, Kerkwerve. Vaarzen en Kalfvaarzcn, geboren tussen 30 juni en 1 nov. 1968 la. Anneke 55, L. M. Moermond, Dreischor; lb. Jaantjc 5, A. M. Geluk Noordgouwe; lc. Mieneke 28, W. de Kok, Kerkwerve; 2a. Anneke 57, L. M. Moermond, Dreischor; 2b. Geert je 23, L. M. Moermond, Dreischor; 2c. Nellij 2, N. L. Boot, Kerkwerve; 2d. Leeuwarder 494, A. J. Dalebout, Ouwerkerk; 2e. Bertha 43. A. Jasper- se, Kerkwerve; 3a. Jos 2, D. P. Kor stanje, Noordgouwe; 3b. Dora 33, gebr. Beije, Haamstede; 3c. Nette 84, A. J. Dalebout, Ouwerkerk. Vaarzen en Kalfvaarzcn, geboren tussen 31 oktober 1968 en 26 januari 1969 la. Sncckcr 191, A. J. Dalebout, Ouwerkerk; lb. Truusje 29, A. J. A. Bolijn, Ouwerkerk; lc. Dik 19 van Duiveland. A. Vijverberg Pzn., Ou werkerk; ld. Dik 20 van Duiveland, A. Vijverberg Pzn., Ouwerkerk; 2a. Bertha 46, A. Jasperse, Kerkwerve; 2b. Broekster Albertje 86, A. J. A. Bolijn, Ouwerkerk; 2c. Nette 85, A. J. Dalebout, Ouwerkerk; 2d. Leda 52, A. M. Geluk, Noordgouwe; 2e. Muis 199, C. v. d. Houten en P. J. Hart, Kerkwei-ve; 3a. Mina 21, D. P. Kor stanje, Noordgouwe; 3b. Leida 17, C. v. d. Houten en P. J. Hart, Kerkwer ve. Vaarzen, geboren tussen 25 januari en 1 juli 1969 la. Albertje 8 van Duiveland, A. Vijverberg Pzn.,Ou\verkerk; lb. An neke 61. L. M. Moermond, Dreischor; lc. Rika 98 van Duiveland, A. Vij verberg Pzn., Ouwerkerk; 2a. Fokje 18, L. M. Moermond, Dreischor; 2b. Jantje 12 van Duiveland, A. Vijver berg Pzn., Ouwerkerk; 2c. Wimpie 6, A. J. Dalebout, Ouwerkerk; 2d. Ed na 13, A. J. A. Bolijn, Ouwerkerk; 3a. Bertha 47, A. Jasperse, Kerkwer ve; 3b. Edna 14. A. J. A. Bolijn, Ou werkerk; 3c. Bertha 48, A. Jasperse, Kerkwerve. Melkgevende koeien, hoogstens 6 maanden gekalfd, (één maal gekalfd) la. Dik 33 van Duiveland, A. Vij verberg, Pzn., Duiveland; lb. Mina 18, gebr. Beije, Haamstede; Albertje 7 van Duiveland, A. Vijverberg Pzn., Ouwerkerk; ld. Geertje 21, S. L. en W. Vijverberg, Ouwerkerk; le. Geertje 20. S. L. en W. Vijverberg, Ouwerkerk; 2a. Marie 10, A. Vijver berg Pzn., Ouwerkerk; 2b. Klazina 3. N. L. Boot, Kerkwerve; 2c. Leida 16, C. v. d. Houten en P. J. Hart, Kerwerve; 2d. Tinie 6, L. C. Bolijn en Zn., Zierikzee. Droogstaande koeien en melkgeven- den. langer dan 6 maanden gekalfd (één maal gekalfd). la. Sneeker 190, A. J. Dalebout; lb. Afke 7, A. J. A. Bolijn, Ouwerkerk; lc. Roos 4, L. M. Moermond, Drei schor; ld. Fokje 16, L. M. Moermond, Dreischor; 2a. Anneke 62, L. M. Moermond, Dreischor; 2b. Geertje 19, S. en W. Vijverberg, Ouwerkerk; 2c. Truusje 28. A. J. A. Bolijn Ou werkerk. Melkgevende koeien, hoogstens 6 maanden gcka'fd (tweemaal ge kalfd). la. Geertje 15, S. L. en W. Vijver berg, Ouwerkerk; lb. Ruurdje 2, L. C. Bolijn en Zn., Zierikzee; lc. Maartje 3, L. C. Bolijn en Zn., Zie rikzee; ld. Mieneke 31, C. v. d. Hou ten en P. J. Hart, Kerkwerve; le. Sneeker 189; A. J. Daleboul, Ouwer kerk; lf. Jantje 10, A. Vijverberg P. zn., Ouwerkerk; lg Broekster Al bertje 85. A. J. A. Bolijn, Ouwer kerk; lh. Jantje 59, „Frieslandhoe- ve", Kerkwerve; 2a. Mieneke 29, C. v. d. Houten en P. J. Hart, Kerkwer ve; 2b. Bertha 41, A. Jasperse, Kerk werve; 3a. Marie 33, A. M. Geluk, Noordgouwe. Droogstaande koeien cn melkgeven de, langer dan 6 maanden gekalfd (tweemaal gekalfd). la. Juliana 10, erekampioene van de Fokveedag 1970, tevens jeugd kampioene koeien en koe met de beste uier, eigen. S. Simonse, Kerk werve, fokker: voorbeeldbedrijf Frieslandhoeve, Kerkwerve; lb. Do- ra 30, gebr. Beije .Haamstede; lc. Mieneke 22, W. de Kok; Kerkwerve; ld. Juliana 11, S. Simonse, Kerkwer ve; 2a. Fokje 15, L. M. Moermond, Dreischor; 2b. Anneke 51, L. M. Mcermond, Dreischor; 3a. Jantje 58, S. Simonse, Kerkwerve; 3b. Mina 15, gebr. Beije Haamstede; 3c. Mieneke 21, W. de Kok, Kerkwerve. Melkgevende koeien, hoogstens 6 maanden gekalfd (3 maal gekalfd). la. Sneeker 188, A. J. A. Dale bout, Ouwerkerk; lb. Geertje 13 (beste uier), S. L. en W. Vijverberg, Ouwerkerk; lc. Wimpie 2, A. J. Da lebout, Ouwerkerk; ld. Rika 97, A. Vijverberg P.zn., Ouwerkerk; 2a. Leentje 20, A. Vijverberg P.zn., Ou werkerk; 2b. Truusje 27, A. J. A. Bo lijn, Ouwerkerk; 2c. Edna 6. A. J. A. Bolijn, Ouwerkerk; 3a. Aukje 7, J. v. d. Hoek, Ellemeet; 3b. Leda 50, A. M. Geluk, Noordgouwe. Droogstaande koeien en melkgeven de, langer dan 6 maanden gekalfd (3 maal gekalfd). la. Bertha 30, A. Jasperse, Kerk werve; lb. Jarinkje 74, S. Simonse, Kerkwerve; lc. Nette 81. A. J. Dale bout, Cuwei'kerk; 2a. Jaantje 4, A. M. Geluk, Noordgouwe; 2b. Frida 12, W. de Kok, Kerkwerve; 2c. Bertha 34, A. Jasperse, Kerkwerve. Melkgevende koeien, hoogstens 6 maanden gekalfd (4 maal gekalfd). la. Emma 31, beste uier, N. L. Boot, Kerkwerve; lb. Marijke's An- drie 4, C. v. d. Houten en P. J. Hart, Kerkwerve; 2a. Lena 37, C. v. d. Houten en P. J. Hart, Kerkwerve. Droogstaande koeien cn melkgeven de, langer dan 6 maanden gekalfd (4 maal gekalfd). la. Jarinkje 72, beste uier, S. Si monse, Kerkwerve; lb. Irma 3, S. Simonse, Kerkwerve. Melkgevende koeien, hoogstens 6 maanden gekalfd (meer dan 4 maal gekalfd). la. Muis 198, C. v. d. Houten en P. J. Hart, Kerkwerve; lb. Bertha 20, A. Jasperse. Kerkwerve; lc. Jarink- „Juliana 10" van de heer S. Simonse te Kerkwerve werd erekampioene van de Fokveedag 1970, tevens jeugdkampioene. Bovendien werd Juliana 10, fokker voorbeeldbedrijf „Frieslandhoeue" aaugeioezen als de koe met de beste uier van deze dag. (Foto's: Zierikzeesche Nieuwsbode). je 51, S. Simonse, Kerkwerve; 2a. Mieneke 20, W. de Kok, Kerkwerve; 2b. Jelsumer Wimpie 185 A. J. Dale bout, Ouwerkerk; 2c. Leida 15, C. v. d. Houten en P. J. Hart, Kerkwerve. Droogstaande koeien en melkgeven de, langer dan 6 maanden gekalfd (meer dan 4 maal gekalfd) la. Mina 8, gebr. Beije, Haamstede (beste uier); lb. Martha 28 ,C. v. d. fouten en P. J. Hart, Kerkwerve; lc. Fokje 11, L. M. Moermond, Drei schor; ld. Dora 18, gebr. Beije, Haamstede. KGcien, die vóór het 9e levensjaar meer dan 30.000 kg melk hebben ge geven. la. Nette 66. A. J. Dalebout, Ou werkerk; lb. Sneeker 156, A. J. Da lebout, Ouwerkerk; 'lc. Aukje 6, J. v. d. Hoek. Ellemeet; ld. Gretha 36, (beste uier), gebr. Beije, Haamstede; le. Gretha 38, gebr. Beije, Haamste de; 2a. Afke 2, A. J. A. Bolijn, Ou werkerk. Koeien, die vóór het 11e levensjaar meer dan 10.000 kg melk hebben ge geven. la. Juliana 8, S. Simonse, Kerk werve; lb. Leeuwarder 2. (beste uier), A. J. Dalebout Ouwerkerk. Kccicn, die meer dan 50.000 kg melk hebben gegeven la. Mina 6, (beste uier) gebr. Beije, Haamstede. Koeien, die meer dan 60.000 kg melk hebben gegeven la. Mina 5, (beste uier) gebr. Beije, Haamstede. Bedrijfsgroepen van minstens 3 stuks melkvee 2a. A. J. A, Bolijn, Ouwerkerk; 2b. A. Vijverberg P. zn., Ouwerkerk; 2c. W. de Kok, Kerkwerve; 3a. C. v. d. Hcuten en F. J. Hart, Kerkwerve; 3a. idem. Fckgrccpen, 5 stuks vaarzen 1?. L. M. Moermond, Dreischor, lb. A. Vijverberg P. zn., Ouwerkerk; lc. A. J. Dalebout, Ouwerkerk. Fckgrccpen, 5 stuks melkvee la. S. Simonse, Kerkwerve lb. gebr. Eeije, Haamstede; lc. L. M. Moermond, Dreischor. Fokgrocpen, 3 stuks vaarzen la. A. J. A. Bolijn, Ouwerkerk; lb. A. Jasperse, Kerkwerve. Fokgroepen, 3 stuks melkvee la. S. L. en W. Vijverberg, Ouwer kerk; lb. A. Jasperse, Kerkwerve; 2a. L. C. Bolijn en zn., Zierikzee; 2b. A. Vijverberg, Ouwerkerk. Koeien met minstens 2 directe af stammelingen la. Mina 5, gebr. Beije, Haamste de; lb- Sneeker 156, A. J. Dalebout, Ouwerkerk; lc. Fokje 11, L. M. Moermond, Dreischor; ld. Juliana 8, S. Simonse, Kerkwerve; 2a. Geertje 13, S. L. en W. Vijverberg, Ouwer kerk; 2b. Afke 2, A. J. A. Bolijn Ou werkerk; 2c. Mieneke 22, W. de Kok, Kerkwerve; 3?. Leida 15, C. v. d. Houten en P. J. Hart, Kerkwerve; 3b. Truusje 27, A. J. A. Bolijn, Ouwer kerk; 3c. Broekster Albertje 85, A. J. A. Bolijn, Ouwerkerk. Kampioene cn reserve-kampioene cuderc koeien Kampioene: Jarinkje 72, S. Simon se, Kerkwerve. Reserve-kampioene: Mina 8, gebr. Beije, Haamstede. Kampioene drachtige vaarzen: Mi na 19, gebr. Beije, Haamstede. Uitslagen kalvcropfokwedstrijd De uitslagen van de kalveropfok- wedstrijd luidt als volgt: 1. Corrie van M. v. d. Hoek, Elle meet, 2. Petra van Ella Bolkenbaas, Kerkwerve, 3. Nicolin van Nico v. d. Wekken, Haamstede, 4. Albertje 87 van Nico Bil. Ouwerkerk, 5. Lina, van Mia Flerens, Schuddebeurs, 6. Dirkje, van Ton v. d. Hoek, Seroos- 1<cj ke. 7. Marja, van C. Stouten, Oos- tcrland. Pryzcn voorbrenging Voor vcoi brenging cn toiletering (moeilijke beoordeling bij slecht ween werden gisteren ook weer prijzen beschikbaar gesteld. De uit slag is: 1. A. Vijverberg, 2. L. M. Moermond, 3. A. J. A. Bolijn. De verschillen waren gering. Vierspannen paarden De la prijs voor de vierspannen paarden bestond uil de catalogus nummers 13, 9. 10 en 15, eigenaars de heren Stecndijk, Hart en Geluk. De lb prijs was voor de nummers 11. 12, 14 en rood 2 van de heren V. d. Houten, Hart (Kerkwerve) en Van de Velde (Zonnemuirc). ZIERIKZEE, 2-7. Hieronder volgt de uitslag van de gehouden keuring van de Bond van Paardenfokkers Schouwen-Duiveland. Hengstveulens Carlo van Steejuwaun, le nr., eig. A. J. Steendijk, Nieuwerkerk; Fury van de Bosweg, le pr., eig. St. M. v. d. Velde, Zonnemaire; Arnold, 2e pr., eig. S. Hart, Haamstede. Jarige merries Frida, Vb. le pr., eig. L. P. Bo lijn, Ouwerkerk; Bea van Steen zwaan, Vb. 240182, le pr., eig. A. N. Steendijk, Nieuwerkerk; Ina, Vb. le pr., eig. L. P. Bolijn, Ouwerkerk. Jarige hengsten René van Linquenda, Vb. 239563, le pr., eigenaren: C. v. d. Houten en P. J. Hart, Kerkwerve en A. N. Steen dijk, Nieuwerkerk; Friso, Vb. le ZIERIKZEE, 2-7. De visserytcn- tconstclling in het Gravensteen trekt bijzender veel belangstelling. Er werden, in enkele dagen, meer dan twee duizend bezoekers gete'd. De aanvankelijke verwachting, dat het grote tentoonstellingsbezoek enigermate afremmend zou werken ten aanzien van de belangstelling veer het gemeentemuseum in het stadhuis, is niet uitgekomen. Want ock hier is, vergeleken met vorig jaar, het bezoekersaantal stijgende. En ook de heer Braat is tenslotte mét zijn expositie in het burger weeshuis zeer tevreden over het be zoek. Uiteraard speelt het wisselval lige weer hierbij wel een rol. Men kan ditmaal evenwel niet zeggen, er voor de toeristen niet voldoende RENESSE Kampvuur viel in het water Het donderdagavond geplande kampvuur is letterlijk in het water gevallen. Het werd afgelast. Het Thoolse muziekgezelschap „Concor dia" had, omdat men al een bus had gehuurd besloten toch maar naar Renesse te komen. Na enige rondjes over het dorp werd in de muziek tent een concert gegeven. Er was mede door het slechte weer bijzon der weinig belangstelling. VISSERIJBERICHTEN Produktschap Vis cn Visproduktcn VLAARDINGEN, 2-7. In de don derdagmiddag gehouden vergade ring van het Produktschap voor Vis en Visprodukten kon de voorzitter, drs. D. J. van Dijk, tot zijn genoe gen meedelen dat de aanvoer van gezouten haring van het begin van de teelt 1970 tot cn met juni 36.000 kantjes bedroeg. In dezelfde periode van 1969 lag dit totaal op 24.000 kantjes. De uitvoer echter bedraagt tot op heden 5700 vaten, tegenover 6900 vaten in het vorig jaar over dezelfde periode. HUIZEN, liet onlangs gekraakte zwembad „Sijsjesbcrg" in Huizen zal met ingang van 12 juli elke zondag middag geopend zijn, echter alleen bij mooi weer. BREDA. De 21-jarige L. A. Vcr- mccrcn uit Sprundcl is in het Lau- rensziekenhuis le Breda overleden aan de gevolgen van een auto-on geluk. Hel ongeval gebeurde op 30 juni 's avonds om ongeveer tien uur op de Ettcnseweg te Ilijsbcrgcn. De heer Vermccrcn zat in een personen wagen, die vermoedelijk door te ho ge snelheid togen oen links van de weg staande boom opreed. pr., eig. A. N. Steendijk, Nieuwen- kerk; Frits, Vb. 240183, 2e pr., eig. A. N. Steendijk, Nieuwerkerk. Hengst met afstammelingen Rainier van de Kannelust. K 2689, le pr., eig. A. N. Steendijk, Nieuwer kerk. Fokgroep: A. N. Steendijk, Nieu werkerk, le prijs. Stalgroep: St. M. v. d. Velde. Zoq- nemaire, la pr.; idem A. N. Steen dijk, Nieuwerkerk, lb pr. Merrie met afstammelingen Gerda van de Schelphoek, K 63286, le pr., eig. S. Hart, Haamstede. Kampioen merries: Wilma van Steenzwaan, K 63282, eig. A. N. Steendijk, Nieuwerkerk. Erekampioen merries: Tanja van de Hoek, K 62929, eigenaren C. v. d. Houten en P. J. Hart, Kerkwerve. in Zierikzee te zien is: visserij ten toonstelling, gemeentemuseum, ex- positie in het weeshuis en een expo sitie aen-huis bij het echtpaar Van der Ven aan de Oude Haven! Wonderlijk (nat) weekje, waarin overigens van Orlando di Lasso tot de koeien van Schouwen-Duiveland slechts één stap bleek te zijn. De vroeg 16e eeuwse koorknaap, die zich opwerkte tot „Vorst der mu ziek" en de zeven boete-psalmen van David (Psalmi Davidis poeni- tentialis) toonzette op een manier, die zijn naam aan de vergetelheid ontrukte, was aanwezigop het Kastelenconcert te Haamstede, ove rigens met zes wereldlijke liederen, gezongen in een omgeving, die - met een zweem van ijdelheid - doel den ken: „dat hebben we dan toch maar". Klooster Sion raakten we kwijt. Er bestaat nog een heel oude prentbriefkaart met alleen maar resten van het klooster en slot Windenburgis er ook niet meer, al staat er een fraai huis op zijn fundamenten, maar slot Haamstede is er nog wel en mensen het wordt helemaal mooi, met alles in stijl en met liefde voor de Zeeuwse moppen en het eikenhout benaderd door geduldige en knappe restaurateurs, die er misschien in 1971 mee klaar komen. Een deel is al klaar. Het wordt kortweg „de zaal" genoemd en het heeft een knap geschilderd, donker romantisch schoorsteenstuk en kroonluchters, waarin echte kaarsen branden. Een kwartet zong er „Bonjour mon coeur" (goedendag hart van mij, om hel vrij te verta len), juist, van Di Lasso, maar ik voelde er niets in van „vaar wel", want zo kan men in dit geval „bonjour" ook vertalen. Waarom zal men afscheid nemen als zo iets moois nog bestaat. Enfin dal was dan maar een sentimentele overwe ging, die echter toch iels werd af gezwakt toen onze (brave) schier- cilandelijke koeien gistermorgen kwamen opdraven te Zierikzee om gekeurd tc worden. Geen wachtka mer uiteraard voor onze loeiende mclkgevers en trouwe viervoeters, die ook wel gemerkt moeten heb ben dat het weer niet je dat was. We stonden daar al aardig in de modder en het tens er herfstig guur. maar voor ons was de dag gered door een merrie, die maar eventjes (het goede dier moest opdraven) van zijn veulen werd gescheiden en toen een beetje smartelijk ging doen bij zijn baas. Het dier - met een paar klappen kon het een deel van het veld schoonvegen - liet droef de kop hangen cn hinnikte zachtjes. Het was een teer moment temidden van veel gespierde dierlijkheid en man nelijke stoerheid. Orlando was toen ineens weer veel minder ver weg! SCIllEUElLANDMAN. Vrijdag 3 juli Zierikzee Gravensteen, 10-5 en 7-9 uur, ten toonstelling „Visserij en Scheep vaart". Burgerweeshuis, 10-5 uur, zomorlen- toonstelling. Haamstede A. v. d. Weijdeweg, uitkijktoren, 19.00 uur, avondrondleiding naar zil vermeeuwkolonie. Renesse Sportterrein Loane, 18.45 uur, start excursie slot Moermond. „De Ark", 8 uur: optreden „Brain- box". Zaterdag 4 juli Zierikzee Gravensteen, 10-5 en 7-9 uur, ten toonstelling „Visserij en Scheep vaart". Burgerweeshuis, 10-5 uur, zomertcn- toonslelling. Gasthuiskerk, 8-8.30 uur, interkerke lijk avondgebed. Brouwershaven 7.30 uur, lentconeert. Haamstede Vliegveld, 4-7 uur, skelterraces. Bruinissc Muziekkoepel, 8 uur. concert mu ziekgezelschap „Excelsior" uit Kloe- tinge. 1.30 uur, kinderspelen voor de jeugd, (V.V.V.). Tent-concert. Maandag 6 juli Zierikzee Gravensteen, 10-5 en 7-9 uur, ten toonstelling „Visserij en Scheep vaart". Burgerweeshuis, 10-5 uur, zomerlen- toonstelling. Dinsdag 7 juli Zierikzee Gravensteen, 10-5 en 7-9 uur, ten toonstelling „Visserij en Scheep vaart". Burgerweeshuis, 10-5 uur, zomerlen- toonstelling. Vismarkt: kunst- en antiekmarkt. Mondragon, 9 uur, wijnfeest, lalen- teninstuif. Huis van Nassau, Graanbeurs, 8 uur, beat-festijn. Haamstede Julianaslraal, 2-4 uur, rolschaals- wedstrijden. Woensdag 8 juli Zierikzee Gravensteen, 10-5 cn 7-9 uur, ten toonstelling „Visserij en Scheep vaart". Buxgex'weeshuis, 10-5 uur, zomerten- toonstelling. Renesse 18.45 uur wielerronde voor amateurs Herv. kerk, 8 uur zangavond m.m.v. divei'se koren. De Ark, 8 uui', optreden George Ba ker Selection. Advertentie Vreemd geld en Reischeques NUTSSPAARBANK ZIERIKZEE Een moderne Bondsspaarbank! WEEKEENDE- ARTSENDIENST Zaterdag 4 en zondag 5 juli Dokter G. J. v. d. Waarden, Noord gouwe, tel. (01112) 480, neemt waar voor dokter Van Hoorn en dokter Bontkes. Westhoek - Brouwershaven: elke arts houdt eigen praktijk. Dokter K. van Leeuwen. Bruinissc, lel. (01113) 280, neemt waar voor dokter Speelman. Dokter L. J. v. d. Zande, Nieuwer kerk, tel. (01114)—1383, neemt waar voor dokier Vleugels Schuttel'. Zuster N. A. van Bcvcrcn, Renesse, tel. (01116)-303. neemt waar voor geheel Schouwen. DIERENARTS Dierenarts S. BERGSMA, Nieuwer kerk, Ooststraaat 51, tel. 01114 -1788. neemt waar voor dieren arts Van Roon. De weckeinddicnsten vangen aan op zaterdagmorgen om half tien. Advertentie 1 MEUBELNIEUWS J Over goede kwaliteit en lage J jirijs behoeft U zich niet druk lc maken, dat doen INTER- MEUBEL vakmensen voor U. Het model en de bekleding zult U zelf moeien uitzoeken. Problemen over de juiste kleu- ren? Kom gerust eens met ons pralen, cn vraag om de gratis catalogus met lage prijzen. „De Meubclshowroom van Zie- f vik;cc" - ÜEURLOO, Meel- J 2 straat. Jarinkje 72", eigenaar S. Simonse tc Kerkwerve. werd aangewezen als kampioene bij de oudere koeien. Bond van Paardenfokkers Schouwen-Duiveland ZIERIKZEE, 2-7. Hieronder volgen de uitslagen van de gehouden veekeu ringen op de Centrale Fokveedag, die donderdag een keur van dieren van Schouwen-Duiveland op het Zuidhoek-terrein samen bracht. Ere-kampioene „Tanja van de Hoek", geboren 1962, (K 62929), van C. v. d. Houten en P. J. Hart te Kerkwerve. Als sublieme en imponerende vertegenwoordigers van paardenfokkend Schouwen-Duiveland, kwamen ook de viertallen opdraven. Bij de show in de middaguren werd zelfs een achttal gevormd, een zeldzaam gezicht.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 1