G jAZELLE rommer Nederland wil bijdragen aan een internationale voedselbank Rijksscholengemeenschap Professor Zeeman" - Zierikzee Intern, skelterraces vliegveld Haamstede Minister in slotrede DEN HAAG, 30-6. W\j laten hier onder nog de volledige tekst volgen die minister Lardinois, aan het eind van zijn slotrede namens de Neder landse regering heeft gedaan: „Ik heb het genoegen aan te kon digen dat: Ten eerste. De Nederlandse rege ring van plan is, de toetreding van de E.E.G. tot de internationale sui kerovereenkomst in de nabije toe komst nogmaals op de agenda te plaatsen. Dit is in feite reeds ge schied op de bijeenkomst van de E.E.G.-ministerraad in Luxemburg. De bcerenorganisaties in Nederland steunen dit voornemen volledig. Bevorderd naar 2e klas atheneum: Cokky Bastian, Peter Boersma, Marina van den Boogaart, Bart Kik Alie van dei- Laan, Mieko van der Past, Wim Roelse, Bauke Vleeshou wer, Marco van der Wielen, Akke van Sluyters, Katrien Beije, Wim Bolle, Francien Braber, Loes Goecl- bloed, Jeanct van der Have, Elvira Meier, Ina Mulder, Arie Otte, Jac ques Post, Gera Sleutel, Leny Gsse- waarde, Eric Jongschaap. Bevorderd naar 2c klas havo: Frans Beun, Ad Fluijt, Joke Geluk Adriaan Hanse, Rien Heutink, Tine ke Korstanje, Arnold Mandemaker, Kees van Schelven, Olaf Schwantje, Bert Verton, Lies de Veth, Lenny van der Weele, Wilma Ecije, Lena de Bruine, Erik van der Doe, Paula de Feiter, Job Koopman, Hans van der Have; Jettic de Vlieger. Marleen van Uden, Johan de Reus, Rini de Rijke, Babs Roskam, Henk Scheele, Rini Smalheer, Kees Steur, Ries van de Velde, Machteld Vorwerk, Nellv Berrevoets, Jan Bom. Ineke Broei-, Lourus van Ha veren, Meta de Jonge. Peter van de Kreeke, Kees Kuvpcr, Harry Schoonen, Stoffel de Waal, Johan van Westenbrugge. Bevorderd naar 2e klas mavo: Herman Jan Bijl, Jacqueline Hol ly, Piet Maaskant, Jan Post, Jos Boot, Paul Glerum, Jan van den Ber ge, Jan van der Bijl, Ada de Feiter. Joke Hendrikse, Marjan van den Heek, Jannie de Jonge, Dini van Klinken, Marian van Klinken, Leen Kooijman, Martin Stoutjesdijk, An ton Tromper, Lonneke de Vos, Joop Wandel, Kees van der Wekken, Koop Broekhuyzen, Hester de Bruine. Jan de Jonge, Evelyn Jongman, Kees van Leeuwen, Lianne van den Ou den, Henk Pomper, Jesse Rasmussen Margot Reuter, Connie Steur, Flo rentine Teeuw, Leni Thijsse, Theo Willemse, Hanneke Ooslwoud Wij- denes, Henk Slagter, Piet Bokelaar, Rob Bominaar, Bert van Dongen. Johan Holm, Wim Ista, kea Jansen. Hannie Klip, André Koster. ITarry Koster, Marijke Lagrouw, Aad van der Linde, Glijn de Masier, Wim O verweel, Coby Tierie, Mar ja Vos, Eugène Waasdoz-p, Lena de Wilde. Bevorderd naar 2e klas mavo (3 jr.): Gea Boer, Jeanet Jongman, Moni que Kohschulte, Marv Korsman, Ti- nie Koster. Jos van Leeuwen, Leo Flikweert, Jaap Knuist, Piet Krepel. Rinie Ravia, Kees Struyck. Bevorderd naar 3e klas atheneum: Gerla Berm an. Stoffel Flikweert, Pim van der Heul, Anke Hoogstrate, Machiel Jumelet, Anneke van Keu len, Peter de Koeyer, Geno Meier, Elleke Overbeeke, Leo de Pee, Henk Rcoseboom. Jan Hendrik Roskam, Marjan Scherjon, Jolanda Vermaas, Jaap Verwest, Marjan Vis, Hans van der Werf, Wilma v. d. Wielen. Ger de Wilde, Petri Lems, Ernst Bin. Bevorderd naar 3e klas havo: Stoffel Boot. Nico Bouwman, Ina Jonker, Jan Willem Kesteioo. Jaco- mien Kloostei*boez% Wim van Kooten Aart Koster, Jacqueline van dei- Maas, Eline Rentier, Roland van Roon, Marijke Schaap, Kees Schoon- akker, Jacquelien Sweere, Bert Vis ser, Hans Wilbrink, Sipke Dekkez*, Bea van Donge, Jaap van Dijke, Gerthar Ensing, Ton Gunst, Wilma Hendrikse, Trudie van den Hoek, Anton van der Hulle, Aad Ketting, Leni Meerman, Leo van Nieuwen- huyze, Anneke van Nieuivenhuyzen, Piet Priem is, Henk de Reus, Jacque- Nog een fraai plaatje van het toen malige R.K. Cornelia Liefde Huis. In dit huis verbleef keizer Karei V in 1540, Mondragon in 1570 en ko ning Lodewijk in 1806, I lien Vermue, Lia Verspoor, Wim Versteeg. Bevorderd naar 3e klas mavo: Laurens Bakker, Betsie Bom, Mar co Bcogert, Sjaak Douw, Kees de Feiter, Anzieke Geluk, Bart Goud zwaard, Leen Jonkez-, Pieter Kooi man, Nella Koopman, Rina Kraak, Ad ven Nieuwenbuyze, Corrie van Ceveren, Marike Peters, Marieke van der Putten, Rob Root, Martien Schieman. Marjo Schrier, Addy Stenhuis, Rinus Tuinman, Els Zoz-ge Tineke Blommaert, Gerard Boer, Fien Bos. Kees Dalebout, N.elleke Drijgers, Poter Goede gebuure, Con nie an den Hoek, Lian Holty, Ma rian Huizer, Marian de Jonge, Adrie Koster. Pia Koster. Annemieke Lag- iov.w. Marjolein Mandemaker. Leo Faauwe, Get da d. Rassel, Ina Rijnberg, Ted Sluytcr. Renê Visser, Add ie Wagenmaker, Aad van Wes tenbrugge. Tineke van den Boogaart Jan \un Almkerk. Rini Bez*revoe\s, Henk Biezeveld, Fred Hazebroek, Ted van dei Heul, Jan v. d. Klooster Jan Meerman, Daan Ooms, Coen Reuter, Johan de Rijke, Tonnis Schoonen. Anja de Wit, Gea Slagter. Bevorderd naar 3e klas mavo (3 jr.): Lia Blaas, Heieen Brouwer, Cita KItppe, Maart je Padmos, Ria Dz-oog, Jan. L. Hoogerhuis, Corrie van Tig- gelhoven, Rien Beije, Rien van den Beige, Mia Fierens, Jeanet Koopman Nicolet de Koster, Gé Henning, Ed dy de Looff, Ad Theunfsse. Bevcrderd naar 4e klas hbs: Christine van Almenkerk, Jan van den Berge, Jeannet Carelsen, Rinus Dccge, Caroline van Leeuwen. Jo han van der Linde, Wijna van Nieu wenhuyzen. Tony de Ronde, Adri Rotte, Koert Rouw, Johan' Schot, Margje Slingerland, Ko Stols, Jan Stoutjesdijk. Leen Stoutjesdijk. Gil les Straijei-, Ria Ui tde willigen, Kees van Westenbrugge, Marlies Assen dorp. Bram van den Berge, Marian ne den Boer, Conry Boersma, A.nke Dekker. Piet van Donge, Renê van Geesbergen, Mai-jo Plage. Sytze Kei zer. Jrog de Koever, Hclma Leng- keèk. "Tcnnie Morle, Anneke Mom, 'Jellie Pomper, Bertus Renshof, Ru- die Stoel. Ina Vis, Bas de Vos, Hans Wiebols. Gert jan Wilbrink. Bevcrderd naar de 4e klas ulo: Marijke Benningshof, Mia van den Berge. Nella van den Berge, Willy Boot, Hans Boot. Joke Fluijt, Clara Focy, Sjaan va nder Groot. Ria Kloet Lvdi Kosters, Jos van der Linde, Ada Papeveld, Jennie Prent, Ada van Rossum, Annelies Sn-.id, Géan Steur, Henk Tennekes, Frank Verha gen. Hannie Verheyen, Tonnie v. d. Werve, Yvonnne Willemse, Leo de Feiter, Mieke Holty. Ad Huneman, Els Lems, Jan Lindenbergh, Addy de Moor, Jan van Nieuwenhuyze, Leo Stoutjesdijk,-Freek Tanis, Hans van 't Veer, Elly v. d. Zande. Bevorderd naar klas V gynasium: Leo de Feiter, Bert Leeuwe, Kees Steketee, Anja van de Wege. Bevorderd naar 5e klas hbs A: Liselotte Gilijamse, Sam Klaasse, Dick Kooman, Henk Landegent, Jo ke Langenbez-g, Marianne Lievense, Paula Ornée, Ger den Reijer, Marjo lein van Roon, Laura van Schelven, Huib Uil, Piet Verkaört, Fons Wurth Jaap Evei*wijn. Bevcrderd naar 5e klas hbc B: Fiet Bliek, Joke Boogert, Jacques Catsman, Conny Geluk, Tony Gil jam Jozien de Koeyer, Bart Mouthaan, Cor van Putten, Astricl Raiift, Leen Smits, Leen Steenpooi-te, Jan Stout, René Verbeke. Bevorderd naar klas VI gymnasium B: Freddie Boogerd. Ten tweede is de Nederlandse re gering geheel bereid bij te dragen tot de stichting van een Internationale Voedselbank, die door het wereld voedselprogramma zou moeten wor den opgelicht. Waarschijnlijk zullen door middel vair zo'n project voedsel voorraden strategisch worden opge bouwd, zodat zij in noodsituaties kunnen worden gebruikt. Nederland zal gaarne een aandeel in de verant- wcordelijkheid op zich nemen in het kader van de gedragscode die zal moeten worden overeengekomen, en is bereid additibnele gelden hiervoor beschikbaar te stellen. Kwaadaardige organismen Ten derde: Wij zijn in dit land een aanzienlijke ervaring aan het ver- werven op het gebied van de biolo gische beheersing van enkele kwaadaardige organismen. In de glascultuur bijvoorbeeld wordt thans één van deze technieken in de com merciële fase ingevoerd. Het zal ons genoegen doen deze technische kennis en ervaring met elle FAO-leden te delen. Ont wikkelingen op dit terrein kunnen van de grootste waarde zijn bij het helpen oplossen van enige milieu waagstukken en wat in de glascul tuur kon wórden verwezenlijkt zal spoedig in de vollegrondscultuur kunnen worden toegepast". f-AZlilXK IS BKOMPLEZII-H! Ga eens kijken naar de Gazellecollec tie. Naar de fraaie vorm, naar die onge looflijk mooie afwerking. Ga eens rijden op 'n sportieve stoere Gazelle. Je ziet de kenners kijken. GAZELLE-COMET getest in zware terreinwedstrijden. Kleuren rood en zwart Vier versnellingen; Sachsmotor. bi KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. Hot Wereldnatuur- fonds heeft woensdag prinses Bea- lrix benoemd tot lid van zijn be stuursraad. De prinses is de eerste vrouw die als zodanig wordt geko zen. De bestuursraad bestaat nu uit 26 leden afkomstig uit twaalf lan den. DEN HAAG. Volgens de regering ten dienste staande gegevens is de toestand in het voormalige Biafra niet alarmerend. De ministers Luns en Udink hebben dit aan de Tweede Kamer meegedeeld in antwoord op schriftelijke vragen van de Kamer leden Van der Spek (PSP), Imkamp (D '66) en Aarden (groep-Aardeh). NULAND. Op de niet beveiligde overweg aan de Loonsestraat in Nu land (N.B.) is een 11-jarig meisje met haar fiets door een trein gegre pen. Het meisje, Geertruda J. M. van Bergen uit Nuland, was op slag dood. UTRECHT. Op initiatief van de Nationale Federatie van het Wit Gele Kruis zullen de drie landelijke Ki*uisorganisaties - het Wit-Gele, het Groene en het Oranje-Groene Kruis - de mogelijkheid van een fusie gaan bespreken. MAASTRICHT. Woensdag hebben de bij Maastricht gevoegde plaatsen Amby, Heer., Borgharen en Itteren officieel opgehouden te bestaan. Door deze annexatie heeft Maas tricht een aanzienlijke uitbreiding ondei'gaan. Het aantal inwoners dat Maastricht er bij heeft gekregen is nog niet precies bekeiid, maar het aantal wordt geschat op 18.000. Maastricht heeft nu ongeveer 111.000 inwoners. UTRECHT. De Stichting Vakantie Diulyscoatiënten znaakt dit jaar een vakantie mogelijk voor mensen die twee- of driemaal per week acht of meer uren een behandeling aan een kunstnier moeten ondergaan. Ruim vijftig patiënten, van wie de mees te Vërgèzeld door hun gezin, gaan van 3 tot 13 augustus logeren op kasteel Bouvigne in Breda. RIJSSEN. Tijdens de raadsverga dering in Rijssen is het voorstel om het zwembad op zondag te openen met elf tegen zes stemmen Verwor pen. De SGP en de grote meerder-, heid van de CHU stemden tegen. UTRECHT. Op een overweg in de SI. Annaweg in Blerick zijn veer tien wagens ontspoord van een goe derentrein die op weg was van Den Bosch naar Venlo. UTRECHT. Op een met automa tische knipperlichten beveiligde overweg aan de Stapperstraat in Baeksem bij Weert (Limburg) is de 13-jarige Gertruda Berghs uit Baek sem mei haar fiets onder de reizi gerstrein Maastricht-Zandvoort ge komen. Het meisje was op slag dood. BURGERLIJKE STAND ZIERIKZEE Geboren. 24 juni Marije Marie- Sophie, d. van Marcelis Vaarzon Moz'el en Elize Marie Thérèse Ver kade (Zierikzee); 29 juni Annemarie, d. van Wilhelmus Hendrik Everaarts en Wilhelmina Johanne Robbertsen (Zierikzee). Overleden. 24 juni Marinus van der Weele, 23 jr.. echtg. van Mari anne Krijger (Westerschouwen); 28 juni Wilhelmina Jannetje Korsman, 70 jr.. geh. gew. met Cornells Leen- de2't Kooman (Middenschouwen). Scheepvaarlberichten Camitia, 29-6, 320 m. w. Gualdeloupe Calam'ares, 29-6. 200 m. w.n.w. Aruba Diloma, 1-7 aank. Geelong. Gulf Swede, 30-6. aank. Gulfhaven. Gecststar, 29-6 te Barbados. Kenia, 30-6 66 m. o.z.o. Kaap Leeu win. Mississippilloyd, 29-6 1000 m. w.z.W. Monrovia. Taz-a, 29-6. 240 m. n. St. Pauls Rocks. Vlieland, 29-6. 480 m. z.z.w. Bermuda Z] ff: Vrijdag 3 juli, Ned. I: 21.10 Kardinaal Alfrtnk, portret van een bisschop. Hoger kof lie verbruik in Nederland AMSTERDAM/ROTTERDAM, 1 -7. Het verbruik van kdffie is in Nc- deiland in 1969 met zes pet. toege nomen. Er weid 70.858 ton gebrande koffie geconsumeerd tegen 66.860 ton in 1968. Hiervan weid melding gemaakt in het jaarverslag 1969 van de vereni ging voor de koffiehandel te Am sterdam en Rotterdam- De invoer- ciji'ers voor binnenlandse consump tie (d.i. zonder transitokoffie) waren 1.967.950 balen van 60 kg elk. Dit is 27.033 balen of ongeveer 15,7 pet. meer dan in 1968. Dit hoge invoer- cijfer is waarschijnlijk te wijten aan extra aanvoer wegens de verhoging van het invoezTecht op 1 jan. 1970 van vijf tot zeven p.ct. Man verbrijzeld onder ijzeren plaal KGCTSTERTILLE, 30-6. De 19- jarige J. Planting uit Oudwoude is in de Stertilfabriek te Kootstertille (Fi\) onder een plaat ijzer van 1500 kg verpletterd. In de fabriek worden speciale bo ten gebouwd en hiervoor worden anderhalve ton zware en 6 meter lange ijzeren platen aan dwarsbal ken gelast. Toen men weer een plaat met een kraan op zijn plaats had ge bracht en vijf 'meter gelast had, werd de plaat losgemaakt van de kraan. Het is tot nu toe nog een raadsel hoe de gelaste vijf meter plotseling veteer lossprong en de plaat op de vloer stortte. De heer Planting kreeg de zware plaat op zijn lichaam en moest met zware verwondingen naar het. Academisch ziekenhuis in Groningen worden vervoerd. Enkele uren na aankomst is hij daar aan de verwondingen bezweken. Wat biedt de BEELDBUIS? VRIJDAG 3 JULI. NED. I. Na de tour, Pipo en het nieuws, Piste, waarin acrobaten, apen, trampolinespringers laten zien wat ze kunnen. Na het journaal een Benny Hill-show, waarin eveneens Los ParagüayoSi The Ladybirds en Eira Heath optreden. Samen met de rubrieken Kenmerk en Riskante Kerk, maakte Joop Reinboud Por tret van een bisschop, een beeld van kardinaal Alfrink, die een dezer da gen zijn 70ste verjaardag viert en inmiddels al weer 10 jaar kardinaal is. In Bonanza krijgt Hoss tnoeilijk- heden met een zigeunerin en hij moet zijn problemen nog zelf oplos sen ook. NED. II. De NOS brengt om zes uur al een reportage van de finales in het damesenkel en herendubbel in Wimbledon. In Vrijuit valt van avond het accent op de recreatie 'op en rond het water. De VARA gaat daarna verder met een portret van de Italiaanse tenor Franco Corelli. Hij vertelt over zijn werk en zingt enige aria's uit Tosca, Rigoletto, Bci- jazzo en Ein Maskenbal. Karlheinz Iiuntlorf maakte dit portret in op dracht van Batoaria Miinchen. In een coproduktie van de Duitse en Tsjechische televisie. Circus Inter nationaal, treden lal van beroemde Oosteuropese circusartiesten op. Ze doen dit met hun beren, paarden, leeuwen en olifanten of zonder bees ten, zoals jongleurs en trapezewer-, kers. Het laatste programma is een collage van fragmenten van inge blikte programma's van 10 jaar ge leden, Uit Avro's TelearchiefWe zien stukjes van Een kwartje per se conde, Professor Plano, Johnny Kraaykamp, Henri Salvator en voor de tweede keer van de week: Juli ette Greco. ZATERDAG 4 JULI. NED. I. Vanmiddag Dagje ouder en Banana splits, om half zeven weer de tourreportage en daarna. Rawhide. De kudde van Gil Favor is op zoek naar water, maar de bees ten moeten door een streek waar iemand aan het goudzoeken is. De assistent-delver maakt het Gil en zijn mensen erg moeilijk en daarbij loopt kok Wishbone ernstige ver wondingen op. Koos Postema ont vangt in Zomaar een zomeravond, Martine Bijl, Frida Boccara en Les Gaesi. Tot slot gaat Mannix een moord op een schrijver van moord- verhalen oplossen, maar ontdekt onderwijl vreemde zaken. Het lijkt zelfs of de politie niet integer is. NED. II. Jan Kumlag geeft van middag commentaar bij de finales herenkel en damesdubbel in Wim bledon. Tussen zeven en achten het traditionele EO-recept met Close-up en Koorzang en het eerste deel van een docitmentaire over het Oude Testament en de archeologische werkelijkheid. De NCRV verzorgt een directe reportage van een con cert van Roberta Peters. In het eer ste deel zingt zij de Frnhlingsstim- menwalzer en de Lacluiria uit die Fledermaus van Johan Strauss. Het Rotterdams Philharmonisch Orkest speelt daarnaast nog de Symfonie no. SS van Joseph Haydn. In de pau ze zien we een Engelse documen taire over speedbootraces voor de kust roiz Groot Brittannië. Het con cert wordt voortgezet met de suite Der Rosenkavalier van Richard Strauss cn twee aria's van Mozart. Vervolgens spreekt ds. J. F. van Woerden over eenvormigheid en na het laatste nieuws volgt tot besluit de actualiteitenrubriek Hier en nu. VRIJDAG 3 JULI. NED. 1: 18.25 Tour; 18.45 Pipo; 18.55 Nieuxvs; 19.04 Piste kl.; 20.00 Journaal: 20.20 Benny HUI; 21.10 Kardinaal Alfrink: 21.55 Bonanza kl.; 22.45 Journaal. NEB~.iI: 1S.00 Wimbledon; 18.45 Pipo: 18.55 Nieuws; 19.04 Vrij-uit kl.; 19.30 France Corelli, portret van een groot zanger kl.; 20.00 Journaal 20.20 Circus Internationaal; 21.40 Uit Avro's tele-archief22.45 Jour naal. ZATERDAG 4 JULI. NED. I: 10.00 Nieuws i?i het kort; 16.02 Dagje ouder; 17.00 Banana Splits; 1S.25 Tour; 18.45 Pipo; 18.50 Pauze: 18.51 Reclame: 18.55 Nieuws in het kort; 19.00 Reclame; 19.04 Rawhide; 19.55 Reclame; 20.00 Eer ste journaal; 20.15 Reclame; 20.20 Zomaar een zomeravond; 21.45 Man nix22 35 Tweede journaal; 22.40 Einde. NED. II: 14.00 Tennis; 17.00 Einde 18.45 Pipo; 18.50 Pauze; 18.51 Re clame; 18.55 Nieuws in het kort; 19.00 Reclame; 19.04 Close-up; 19.11 Koorzang; 19.28 De erfenis; 19.55 Reclame; 20.00 Eerste journaal; 20.15 Reclame; 20.20 Weens concert in het Holland Festival; 21 10 Paardekracht op zee; 21.35 Weens concert in het Holland Festival; 22.15 Evangelie; 22.20 Ticeede journaal; 22.25 Hier en nu; 22.50 Einde. HAAMSTEDE, 1-7. Op zaterdag 4 juli zullen te Haamstede grote inter nationale Skclterraces worden ge houden op het vliegveld. Deze wedstrijden zijn gezamenlijk georganiseerd door de V.V.V. Burgh- He am stede en de skelterclub Hoekse Waard. Aan deze wedstrijden zullen meer dan 40 renners deelnemen uit België. Duitsland, Engeland cn Nederland. Er zullen lussen 16 en 19 uur niet minder dan 6 wedstrijden worden verreden. De prijsuitreiking zal te circa 20 uur in hotel „Vliegveld" plaats inden. Van half vier tot vier uur zullen de deelnemers op het cir cuit trainen. Gp het veld kunnen de auto's van Volgend voedselcongres in Tebcran DEN HAAG. 1-7. Bij de leiding van het tweede wercldvoedselcon- gres, zo werd in de slotzitting mee gedeeld, is de suggestie binnenge komen het volgende congres in Te heran te houden. In de persconfe rentie na afloop van deze slotzitting vertelde de directcur-gcneraal van de F.A.O., dr. Boerma, dat de sug gestie afkomstig was van een Per zische deelnemer. Om als een offi cier1 voorstel beschouwd le kunnen worden zou die suggestie door de Perzische regering bevestigd moeten worc'en. Zou die bevesiging inder daad komen, dan zou dr. Bocvma bereid zijn het voorstel aan het be- sluurslchaam van de F.A.O. voor te leggen. de bezoekers worden gestald; men dient echter wel de aanwijzingen van de ordebewaarders stipt op te volgen. De toegangsprijzen zijn zeer laag gehouden; opdat deze voor niemand een bezwaar kunnen vannen. pe wedstiijdbaan is vanzelfspre kend naar behoren afgezet. Het is te verwachten, dat voor de ze uiterst spectaculaire wedstrijden een zfeer grote belangstelling zal be staan. niet alleen van dc zomez-gas- ten, maar ook van de bevolking van Schouwen-Duiveland, Goeree-Over- flakkee en de Bevelanden. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Groningen I. P. C. van 't Hof te Zutphen. Bedankt voor Sittard (toez.) G. Verschragen te 's-Gfïivenzande (bui tengewone wijkgemcente in wording) (nadere beslissing). Gereformeerde Kerken Beroepen te Wormerveer M. A. Noorloos te Aardenburg, die dit be roep heeft aangenomen. Aangenomen naar Scharnegoutum mej. E. E. Ebling, kandidate te Eind hoven. Gereformeerde Gemeenten Beroepen te Go: drwaard G. J. van don Nooit tc Capcile aan den iJssel; te Kort gone W. Hage te Krab- bendijke; te Artesin (California) M. Heerschap le St. Catherinus (Onta rio). voorheen te Wagcningen en Borssele.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 5