AFTREKBARE VERHUIS KOSTEN V.V.V. is ontstemd: Toerist met Zeeuws badwater weggegooid? Alle Amerikaanse troepen uit Cambodja .Flitsen" Ouwerkerk gereed met evenementenlijst STREEKNIEUWS „Ri/u-rapport op slechte wijze begeleid" MIDDELBURG, 29-6. De V.V.V. in Vlissingen is ontstemd en zegt te- leuigesteld te z(jn, dut het rapport van het Rijksinstituut voor Zuive- ring van afvalwater (resultaten van een vorig jaar in de maanden augus- tus, oktober en november ingesteld onderzoek naar de bacteriologische kwaliteit van het zeewater b(j de badstranden van Vlissingen tot en met Zoutelande) cp „een dergelijk slechte wijze begeleid is". Het in op dracht van het Provinciaal bestuur uitgebracht lapport, dat vo'.gens de V.V.V. een belangrijke bijdrage is em te komen tot het treffen van preventieve maatregelen, heeft door genoemde slechte begeleiding een orkaan van anti-propaganda voor Vlissingen, Walcheren en zelfs voor heel Zeeland doen opsteken. De inspectie voor de hygiëne van het milieu, zo zegt de V.V.V.-Vlis- singen, hanteert de norm van maxi maal één coll-bacterie (afkomstig uit het menselijk darmkanaal) per ml.- water voor het ideale zwemwater. Een deskundige, die vorige week in Zeeland een inleiding over dit on derwerp heeft gehouden, noemde tien coli-bacteriën per ml-water nog volstrekt aanvaardbaar voor zwem water. Van de 65 monsters, die op één punt voor het Vlissingse bad- strand zijn genomen bleken 57 mon sters minder dan tien coli-bateriën per ml-water te bevatten. De overige acht monsters waren alle bij laagwa- ter genomen. Op twee van de zeven onderzoekingen bleek ook bij laag- water het aantal coli-bacteriën be neden de tien, aldus nog steeds de V.V.V.-Vlissingen, die nog zegt, dat het aantal mensen, dat bij laag wa ter gaat zwemmen, gelukkig altijd zeer gering is geweest. Baden bij eb is nimmer aanbevelenswaardig, al dus genoemde V.V.V. Van de zijde van de provincie ver nam het A.N.P. dat het onderzoek parallel liep met vragen over deze kwestie door een raadslid in Vlis singen en een lid van provinciale staten. Het antwoord op deze vragen waarbij op bepaalde punten naar het rapport werd gewezen, is tege lijk met het bewuste rapport en de begeleidende beleidsconclusies van de directeur van het Riza, ir. K. C. Zijlstra en mej. J. E. W. Laanbroek, inspecteur voor de hygiëne van het milieu, de deur uitgegaan.. Inmiddels is het zo, aldus desge vraagd de Pro vinei.'Ie Zeeuwse VVV dat er in Vlissingen en ook elders enkele annuleiingen. maar niet zo veel, ztfn gekomen. Verzoeken om in lichtingen, die vanuit Duitsland de Provinciale Zeeuwse V.V.V. bereik ten, konden tot bevrediging van de vragenstellers worden verstrekt en deze vakantiegangers zagen dan ook geen reden niet naar Zeeland te ko men. SAIGON, 29-6. Alle Amerikaanse troepen die aan de acties in Cambod ja hebben deelgenomen, waren maandagochtend om 11.00 uur (Ned. tyd> teruggetrokken naar Zuidviet- nameesgebied, zo hebben Amerikaan se militaire functionarissen in Sai gon meegedeeld. De laatsten die de grens met Zuid- Vietnam overtrokken waren infan- terie-eenheden van de eerste lucht- cavalerie-divisie. Zij verlieten Cam bodja onder een beschermende „pa raplu" van artillerievuur en jacht bommenwerpers en gevechtshelikop ters. Inkomsten- en loonbelasting Bij een vorige gelegenheid hebben wij reeds gezien, dat in vele gevallen de kosten van een verhuizing aftrekbaar zijn wanneer die geschiedt in ver band met het verwerven van inkomen. Maar wat kan tot de verhuiskosten worden gerekend? Alvorens hierop in te gaan zij opgemerkt dat de verhuiskosten met de eventuele andere verwervingskosten voor een loongenieter behoren tot de kosten waarvoor in de zg. 5 pet.-regeling een forfitaire aftrek wordt ver leend. Blijven de totale kosten beneden dat forfait, dan leiden de verhuis kosten niet tot extra aftrek. Wel tellen zij mee voor de vraag of het totaal 600 te boven gaat, waardoor het maximum van de 5 pct.-regeling f 1000 gaat bedragen. In vele gevallen zullen de verhuis kosten - voor zover zij een ontvan gen vergoeding te boven gaan - ech ter zo belangrijk zijn, dat zij met de andere verwervingskosten het for- faitarie bedrag van de 5 pct.-rege ling overschrijden. In dat geval geldt uiteraard het hogere, werkelijke be drag al aftrekbaar. Men zal dit, zo de fiscus dut vraagt, moeten aanto nen. Voor de loonbelasting is de aftrek volgens de 5'pct.-regeling in het ta rief verdisconteerd. Heeft men ho gere kosten, dan kan men voor het meerdere een beschikking vragen aan de inspecteur, op grond waarvan de werkgever gerechtigd wordt min der loonbelasting in te houden. Wat zijn verhuiskosten? Vanzelfsprekend behoren daartoe de kosten van het overbrengen van de inboedel en van het pasklaar ma ken van de overgebrachte vloerbe dekking, gordijnen e.d. Vragen kun nen rijzen bij uitgaven voor overge nomen of nieuwe stoffering, uitbrei ding of vernieuwing van meubilair, dubbele huur, hogere huur in het nieuwe huis, of bij een eigen woning t.a.v. verkoopkosten van het oude en aankoopkosten van het nieuwe huis. Alsuitgangspunt moet daarvoor de algemeen voor de verwervingskosten geldende maatstaf wordén aange legd, dat de uitgaven redelijkerwijze niet konden zijn vermeden en d,at zij ge engeldelijk verlies hebben bete kend. Dus niet aftrekbaar zijn de kosten die wel ter gelegenheid van de verhuizing zijn gemaakt, doch uit dien hoofde niet noodzakelijk waren, en ook niet de uitgaven waartegen over waardevertegenwoordigende za ken zijn verkregen. Wij zullen dit nu toepassen op enkele kostensoor ten die zich plegen voor te doen. Huur cn koop Dubbele huur is vaak niet te ver mijden, hetzij doordat men de nieu we woning al moet huren voordat men de oude kan opzeggen, hetzij doordat er enige tijd vereist is voor het - noodzakelijk - opknappen van de nieuwe woning. Het dubbele is dan aftrekbaar. Is iemand echter gedwongen naar een huis met hogere huurprijs of huurwaarde te verhuizen, dan ziet die hxiur of dat huur genot, (van een eigen woning) niet op de verhuizing, maar op het voorzien in de -woon behoefte daarna. He vierhand met het woongenot als voorziening in de woonbehoefte is dan zo naiiw en het verband met het moeten verhuizen op zichzelf is dan zo indirect, dat de hogere huur niet aftrekbaar is. Bij verkoop- en aankoopkosten van huizen is wel een aftrek ver leend, doch de Hoge Raad is daarop later teruggekomen, omdat het ver band met de verhuizing zelf te ge ring is, vergeleken met het directe verband met het bezitten van on roerend goed, waarvan de prijsstij gingen en prijsdalingen immers bui ten de inkomstensfeer vallen. De aankoopkosten behoren naar alge mene opvatting immers met de koop prijs tot de kostprijs van het huis. Ook zg. sleutelgeld is niet aftrek baar, omdat het niet ziet op het ver huizen als zodanig, doch net als een later in termbijnen te betalen huur prijs, op het woongenot na de ver huizing. Opknapkosten De kosten van het herstel van een pand voor dit betrokken kan wor den, zijn (voor zover redelijkerwijze noodzakelijk) aftrekbaar. Dat wil zeggen de kosten die naar algemene maatstaven iedereen zou moeten ma ken om de woning ,als hij die zou willen betrekken, in redelijke staat te brengen. Uitgezonderd alweer de uitgavenwaartegenover waarde volle zaken zijn verkregen, zoals bv. een overgenomen of aangelegde dou checel of vaste wastafel, een kolen hok of een brandstoftank, een tegel pad of een schtitting e.d. Van deze heeft men na de verhuizing het ge- bruiksgenot en in beginsel kan men ze daarna voor de restwaarde aan een ander overdoen. Bij de Zuidvietnamese strijdkrach ten in Cambodja bevinden zich nu ook géén Amerikaanse adviseurs meer, aldus de mededelingen. De Amerikanen zijn uit Cambodja ver dwenen 30 uur voor het verstrijken van de door president Nixon gestel de termijn van 30 juni. In Cambodja zijn nu nog ongeveer 39.000 Zuidvietnamezen. Saigon heeft laten weten dat zij hun acties zullen voortzetten. uil het buitenland DJAKARTA. Drie van de vijf „of ficiële" vrouwen van oud-president Soekarno eisen het reeht op, als zijn wettige weduwe te worden be schouwd. De zomer van 1970 Op het terrein van de V.V. ..Kogelvangers" te Willemstad behaalde het achttal van de korfbalpupillen van NOAD uit Dreischor de eerste prijs. De blauw-witten wonnen alle gespeelde wedstrijden. Het kranige ploegje be stond uit: bovenste rij: Eddy Kiesenberg. Jannie Goudzwaard. Marjan Terp stra en Nelleke Schot, Zittend: Bart Helbers, Henk Jan Roskam, Li a van der Sande en Rinus Verton. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). MILAAN. Het gebruik van de an ti-conceptie pil is in Italië aanzien lijk toegenomen, ondanks of dank zij de encycliek van paus Paulus over de geboortenregeling, zo meldt het invloedrijke Milanese dagblad .„Cor- riere Delia Sera". Dl AN (ZUID-VIETNAM). Het elf de Amerikaanse regiment pantser- cavalerie is in het weekeinde uit Cambodja teruggetroken op zijn ba sis in Di An in Zuid-Vietnam. GENEVE. De bestuui*sraad van'het V.N-ontwikkelingspvogramma heeft een resolutie goedgekeurd waarin aan de economische en sociale raad van de V.N. (Ecosoc) wordt verzocht een permanent hulpfonds voor ram pen in te stellen. WASHINGTON. Amerika heeft in Vietnam in totaal 6.592 vliegtuigen en helikopters verloren, zo heeft het, departement van defensie meege deeld. Dat is gemiddeld ruim dui zend per jaar. De kosten ervan be dragen ongeveer 5,2 miljard dollar. SAIGON. Zuidvietnamese troepen hebben meer dan 7.000 Cambodja- nen, onder wie 3.200 militairen, uit de noordoostelijke provincies van Cambodja geëvacueerd, zo heeft een militaire woordvoerder in Saigon meegedeeld. De operatie duurde twee dagen. PESCARA. Inwoners van het Ita liaanse stadje Pescara hebben ge vechten geleverd met de politie. Zij bekogelden de agenten met allerlei voorwerpen en wierpen barricaden op. NEW YORK. De Amerikaanse op perbevelhebber in Vietnam, gene raal Creighton Abrams, gaat volgens het tijdschrift „Newsweek" een for meel protest bij de Zuidvietnamese autoriteiten indienen tegen bruut optreden van het Zuidvietnamese leger jegens Cambodjaanse burgers. PARIJS. De secretaris-generaal van de radicaal-socialistische partij in Frankrijk, Jean-Jacques Servan- Schreiber, heeft de gehouden, tweede tussentijdse verkiezingsronde in Nancy gewonnen. De verkiezingen gingen om een zetel in de nationale vergadering. WASHINGTON. De Amerikaanse minister van buitenlandse zaken, William Rogers, vertrekt maandag voor een reis van twee weken naar Azië en Groot-Brittannië. PHNOM PENH. De laatste ele menten van de Cambodjaanse rege ringstroepen in de provincie Ratta- nakiri, die aan Laos en Zuid-Viet nam grenst, zijn teruggetrokken, al dus een mlitaire woordvoerder in de Cambodjaanse hoofdstad Phnom Penh. VATICAANSTAD. Circa tweehon derd rooms-katholieke traditionalis ten hebben in de nacht van zondag op maandag cp het Sint-Pielersplein in Vaticaanstad een gebedswake ge houden. Bij het licht van zaklan taarns baden ze, dat de paus „weer de verdediger wordt van het geloof, en de bisschoppen de beschermers van de priesteis die het verdedigen". PIINCM FENH. De meeste Ame rikaanse troepen die sinds 1 mei in Cambodja hebt en deelgenomen aan acties tegen de Vietkong hadden zordag het land verlaten. Op grond van een mededeling van president Nixon is hun taak per 30 juni be ëindigd. HAMBURG. Als eerste van de be langhebbende regeringen heeft die van West-Duitsland gereageerd op het aanbod van het Warchau Pact cm over troepenverminderingen in Europa te gaan praten. Regerings woordvoerder Von Wechmar noem de het zaterdag in Boedapest uitge geven communiqué, waarin het voorstel is opgenomen, een „stap in de goede richting", waarmee de bondsregering „zeer tevreden" is. MCSKGU. William Cole, corres pondent van de Amerikaanse om- roepmaatschappij C.B.S., heeft bevel gekregen de Sowjet-Unie te verlaten zo meldt Tass. Hij zou ontoelaatbare dingen hebben gedaan. OUWERKERK, 29-6. Verschenen is de Evenementenlyst seizoen 1970 van V.V.V.-Ouwcrkerk. Automatisch telefoneren met buitenland ,Met ingang van 1 juli a.s. krijgen alle abonnees van het technisch dis trict Goes, omvattende de provincie Zeeland, uitgezonderd het eiland Tholën,. de mogelijkheid om automa tisch te telefoneren met abonnees in België, Frankrijk, Groot-Brittannië met Noord-Ierland en geheel West- Duitsland (de Bondsrepubliek inclu sief West-Berlijn). Behandeling Deltaschadewet Op dinsdag 25 augustus zal in de Tweede Kamer der Staten Generaal een aanvang worden gemaakt met het behandelen van de Deltaschade wet. Een datum waarnaar verschil lende jaren verlangend werd uitge zien. ZIERIKZEE Orgelconcert Gasthuiskerk In het kader van de zomer-avond- orgelbespelingen, concerteert op 9 juli de organist Jan D. van Laar te Ede op het orgel van de Gasthuis- kerk. Medewerking wordt verder verleend door Pieter van Veen (blok fluit). Expositie in „De Vagher" De kunstschilder Van der Ven ex poseert in zijn woning, het huis „De Vagher", Oude Haven 48 weer schil derijen, tekeningen en textiel. De ex positie duurt tot 23 augustus. Gemeenteraad Zierikzee Op de jongste raadsvergadering werd fiat verleend aan de over dracht van aandelen N.V. Waterlei ding Mij i.o. Het aantal nieuwe aan delen voor Zierikzee is vastgesteld op 63, terwijl het huidige aandelen bezit 210 bedraagt. De gemeente zal dus 147 aandelen afstaan, een trans actie waar geen geld aan te pas komt. Een voorgestelde wijziging instructie ambtenaren bouw- en wo ningtoezicht ging onder de hamei- door. Met ingang van 16 juni werd mej. C. Huurling benoemd tot leid ster in vaste dienst aan de openbare kleuterschool „De Woelwaters". ZIERÏKZEE/BRUINISSE Visredame op t.v. In 1971 (1970 is uitverkocht) gaat men op de televisie reclame maken voor meer visverbruik in Nederland. Zowel de kleinhandel als de aan voerders, aankopers en importeurs zullen aan deze reclame mee betalen. Hiervoor komt een „televisiefonds", waarvoor 5 cent per aangevoerde kist vis zal worden geheven. Gezou ten haring 10 cent per kantje, vis winkeliers en ambulante handel f 24 per jaar. OOSTERLAND Coloradokevers Ook hier ter plaatse zijn op een enkele plaats coloradokevers waar genomen in aardappelpercelen, zij het in geringe mate. Toch zullen wel maatregelen gétroffen worden om dit schadelijk insect te bestrijden. Auto in de berm van de weg aangetroffen De Rijkspolitie te Oosterland ont dekte zondagmorgen omstreek 7 uur een auto, op zijn kop gelegen in de berm van de weg op Rijksweg 18 ter hoogte van de Blauwe Keet. Eige naar of bestuurder bleken er niet meer in te zitten of aanwezig te zijn bij de omgeslagen wagen, een Opel. De oorzaak van het ongeluk is on bekend en de Rijkpolitie speurt naai de eigenaar of bestuurder, echter tot op heden nog zonder resultaat. Gereformeerde Gemeenten Candidaaf Mijnders uit de Meem (Utrecht) die een beroep ontving naar de Gereformeerde Gemeente alhier, heeft voor deze roeping me nen te moeten bedanken. Hij nam uit een groot aantal beroepen dat naar Rijssen aan. De data en evenementen zijn als volgt: 1 juli, 14.00 uur Rondleiding, vertrek vanaf camping „De Vier Banr.en"; 8 juli, 14.00 uur, Rondlei ding, vertrek vanaf de loods in het bos bij de Stelweg; eveneens 8 juli. 19.00 uur, Optreden van theater „De Wachespeler" op de Grote Mui kt (spel van diverse middeleeuwse kluchten); 14 juli, 19.00 uur: wandel tocht door krekengebied en recrea tiecentrum; 15 juli, 14.00 uur: Rond leiding, vertrek vanaf camping „De Vier Bannen"; 17 juli, 19.30 uur: Concert door „Nieuw Leven", aan sluitend lampionoptocht en kamp vuur op camping „Het Sluitgat"; 21 juli, 22 juli, 28 juli en 29 juli, 19.00 uur: bandmintoncompetitie op de speelweide (Bij slecht weer tafelten- nistourncoi in het Dorpshuis); 22 juli 14.00 uur: Rondleiding vertrek vanaf de loods in het bos bij de Stelweg. Eveneens 22 juli: badmintoncompe- titie, 20.00 uur: krekennymf-verkie zing in het Dorpshuis, daarna gezel lig samenzijn en dansen; 25 juli 14.00 Jeugdviswedstrijd in de kreek, aan melden bij paviljoen „De Vier Ban nen"; 29 juli, 14.00 uur: Rondleiding 30 juli, 19.00 uur: Voetbalcompetitie tussen de campings „Dc Vier Ban nen" „Het Sluitgat" „Wijnen" en de sportvereniging; 31 juli, 19.00 uur: Voorzetting voetbalcompetitie; 19.30 uur: Concert door „Nieuw Leven" met lampionoptocht en kampvuur op „Het Sluitgat"; 4 augustus 19.00 uur: Voortzetting voetbalcompetitie; 5 augustus 14.00 uur: Rondleiding, vertrek vanaf de loods, 19.00 uur: finale voetbalcompetitie. Wat biedt de BEELDBUIS? WOENSDAG 1 JULI. NED. I. Een herhaling van Kijk zelf maar, voor de jeugd en voor al lemaal een documentaire van Wim van Baarle van het 5e internationale folkloristische festival in het Gro ningse Warfum, Roakeldais. Dans groepen uit Frankrijk, Engeland, Duitsland, Zweden, Italië, Schot land en Nederland niet te vergeten hebben daar hun beste beentje voor gezet. Na de tourreportage en Den Haag vandaag Puffenstuf. Wichiepoo doet mee aan een popfestival. De NOS zorgt vanavond voor een Tar- zanfilm met Johnny Weismüller, die een aantal gevaarlijke amazones moet bestrijden. In Studio Sport luordt uitgebreid aandacht besteed aan Wimbledon en tot slot zien we nog een deel van de protest-rock musical Stomp, die in het kader van het Holland Festival hier wordt uit gevoerd. Stomp is een protest tegen de maatschappij van nu, en geschre ven door Dou.glas Dyer. NED. II. Land boven de wolken is een aflevering van Survival die van avond op het scherm komt. Het gaat over een meer in het Andesgebergte waar verschillende elders uitgestor ven diersoorten voorkomen. Daarna neemt Debbie Reynolds vlieglessen, omdat ze niet wil dat haar man zich aan de hichtncrobotiek pant u>ijden. De novelle Babbitt van Sinclair Le wis en Druiven der gramschap van John Steinbeck stonden model voor een Amerikaanse documentaire over middenstand en katoenplukkers in Amerika. De tegenwoordige situatie xoordt vergeleken met die in de tijd waarin beide iverken ontstonden. Dan de eerste aflevering van weer een Amerikaanse serie The Outsider. David McGavin vertolkt daarin de rol van detective Darns Ross, die letterlijk in de goot opgroeide. Hij kent zijn naam een geboortedatum niet, heeft zich nooit aan de maat schappij geconformeerd en is toen een detectivebureau begonnen. Dit keer komen de contactclubs aan de orde en Ross ontdekt dat daar heel vreemde dingen aan dc hand zijn. DONDERDAG 2 JULI. NED. I. We gaan op deze zomer avond pilpnikken met de VPRO. Wat er precies gebeurt is niet bekend, maar Betty Boob is er in ieder ge val wel en samen met de Humble- bums, twee Engelse popjongens, ter wijl ook een optreden gepland is van Dr. John the Nighttrippcr. NED. II. Dc TROS begint na hel traditionele NOS voorprogramma met Den Haag vandaag, gewestelijk Juist nu hel strandbezoek in Schou- kvens Westhoek weer volop aan de gang is, hierbij een plaatje van de duintrap bij Renesse. Op de trap zelf is het een drukte van belang. Het grote bord, dat de toegang tot het strand aanduidt, is reeds jaren ver dwenen. Een aardige bijzonderheid is verder, dat deze kaart op 18 juli 1926' werd verzonden door een ze kere „Koos" aan de vroegere stads archivaris van Zierikzee. de heer P. D. de Vos, die aan het Havenplein woonde. MARKTBERICHTEN Paardenmarkt Utrecht Utrecht, 29-6. Op de paardenmarkt in Utrecht werden 536 dieren aan gevoerd. De prijzen waren voor: luxe paar den f 1300-1850; werkpaarden f 1275- 1800; oude paarden f 900-1650; 3-ja rige paarden f 900-1150; 2-jarige paarden ^f 700-950; veulens f 300- 650; hitten f 700-950. Slachtpaarden per kg. geslacht gewicht f 2,80-3,70. Jonge slachtpaar den per kg. geslacht gewicht f 3,70- 4,15. De handel was rustig. n Eugene Carson Blake, de Ameri kaanse secretaris-generaal van de Wpreldraad van Kerken (W.C.C.j, heeft in Geneve een speciale W.C.C.- conferentie geopend over „de toe komst van de mens en de gemeen schap in een weield van de op we tenschap gebaseerde technologie". AMSTERDAM. Gp de Coentunnel- Weg in Amsterdam is de 49-jarige automobilist R- Prevoo uit de hoofd stad bij een verkeersongeluk om het leven gekomen. journaal en de verkeersinformatie met een televisie-registratie van het radioprogramma, Tussen de wal en het schip. Medewerkenden zijn o.a. D. C. Lewis, Joke Bruins, Sandra Remer, Saskia en Serge, The Hearts of Soul, Ben Cramer en Bonnie St. Clair, die begeleid worden door het Metropole Orkest van Dolf van der Linden. Vuur des doods, heet de on getwijfeld spannende aflevering van de Voyage tot he bottom of the sea, waarin admiraal Nelson en comman dant Crane te maken krijgen met een uitermate recalcitrante vulcano- loog. De TROS sluit de avond af met een herhaling van het optreden van Juliette Greco vorig jaar in Orpheus in Apeldoorn. WOENSDAG 1 JULI. NED. I: 17.00 Kijk zelf maar...; 17.27 Op roakeldais; 1S.Ö5 Tour; 18.45 Pipo; 18.55 Nieuws; 19.04 Den Haag vandaag; 19.09 Puffenstuf kl; 19.30 Kenmerk; 20.00 Journaal; 20.20 So- cutera; 20.25 Tarzan en de Amazone; 21.40 Studio Sport; 22.05 Holland Festival 1970; 22.40 Journaal NED. II: 1S.45 Pipo; 18.55 Nieuws; 19.04 Land boven cle wolken kl; 19.30 De Bebbie Reynolds show; 20.00 Journaal; 20.20 Land van belofte kl; 21.15 De Vriendschapsclub kl; 22.05 Journaal DONDERDAG 2 JULI. NED. I: 18.25 Tour; 1S.45 Pipo; 18.55 Nieuws; 19.04 VPRO Piknik; 20.00 Journaal; 20.20 Piknik vervolg; 22.30 Journaal NED. 11: 18.45 Pipo; 18.55 Nieuws; 19.04 Den Haag vandaag; 19.09 Van gewest tol gewest; 19.49 ANVV-tips en twrkeersinformatie; 20.00 Jour* naai20.20 Tussen wal en schip; 20.50 Voyage to the bottom of the sen kl.; 21.40 Juliette Gréco tour; 22.30 Journaal OPENBARE BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend dat in de op 8 mei 1970 gepubliceerde vakan tieregeling voor de kruideniers te Zierikzee de hierna vermelde wijzi- gingen zijn aangebracht: C. Lcgomaatc, Melkmarkt 12 is van 7 t m 12 september veranderd in 24 aug. t/m 29 aug. 1970. C. J. de Jonge N.V., Havenplein 15 is van 7 t/m 12 sept. veranderd in 31 aug. t/m 5 sept. 1970 Zierikzee, 25 juni 1970 Burgemeester en wethouders voor noemd, D. W. KASTELEIN, burgemeester R. VAN OMMEREN, secretaris

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 4