Moeders tweede leven Wathebje aan een dure automobiel ...als er geen Mercedes-service achter staat if a Fa. W. Gilijamse RUSSISCHE INVLOED GROEIT Recreatieplan eerste fase (plan Jachthaven met zonneweide) Peking praat voorlopig niet met de V.S. ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 23 juni 1970 Nr. 20423 Gemeenteraad Bruinisse BRUINISSE, 19-6. Op de jongste vergadering van de gemeenteraad onder voorzitterschap van burge meester Hokken, zjjn nog verschil lende belangrijke zaken aan de orde gekomen. Door de watersportvereniging Bru zijn een aantal wensen geuit om de accomodatie van de jachthaven te verbeteren, voor zover deze verlan gens billijk waren zullen zij worden ingewilligd. Voor het gebruik van de douches, zullen muntautomaten wor den aangeschaft. Een wandcontact doos zal worden aangeschaft aan het huisje van de havenmeester. Door de Bond van Automobiel- Garage en Aanverwante Bedrijven BOVAG is een verordening ontwor pen, die het plaatsen van benzine pompen regelt. Er is nu ook voor Bruinisse een ontwerp verordening gemaakt om deze materie te regelen. Het ontwerp, waarover overleg is geweest met de plaatselijke midden stand wordt vastgesteld. De grondprijs voor de woning van de burgemeester werd herzien, vol gens de door Ged. Staten daarvoor gegeven aanwijzingen. De Omloop Schouwen-Duiveland een op 5 september te houden wie lerwedstrijd zal worden gesteund met een premiesprint van f 25, Een krediet ad. f 608,65 wordt be schikbaar gesteld voor de aankoop van een poederbluswagen te statio neren in Westerschouwen. Aan de raad werd aangeboden een exemplaar van het recreatieplan Bruinisse (le fase) (plan Jachthaven met gedeelte zonneweide). De voorzitter deelde mede dat de recreatiecommissie Grcvetingenbek- ken in Den Haag, in haar laatste ge houden vergadering dit plan onge wijzigd heeft aanvaard. Eervol ontslag werd verleend aan de heer A. W. Jumelet (wegens in validiteit), als gemeentewerkman vakman en machinist rioolwater zuiveringsinstallatie. Een krediet ad. 1' 3.000,werd ver leend voor taxatie van onroerende goederen in Plan West III. Van de firma S. Capelle wordt aangekocht een perceel grond aan de Gedempte Dee voor f 1469,ter wijl een aanvullend krediet beschik baar wordt gesteld voor het grond onderzoek Industrieterrein Stoof- polder. (f 3.360.—). Speeltuin De raad verleende machtiging aan b. en w. een speeltuin aan te leggen in Plan West en speelwerktuigen daarop te plaatsen. Krediet f 8.250, en f 1250,Wel werd opgemerkt, dat straks 3 speeltuinen dicht bij el kaar zullen komen te liggen. Maar de eerste zal waarschijnlijk worden op geheven en de derde is voorhands nog niet gerealiseerd aldus de voor zitter. Een subsidie var; f 150,werd ver leend aan de Zangver. Zingt met Aandacht. De heer Van de Velde zou er de voorwaarde aan willen ver binden, dat deze zangvereniging eens in de muziektent zong. Zij geeft jaar lijks een uitvoering in de kerk aldus burgemeester Hokken. De heer W. van der Have werd in de vakature A. W. Jumelet benoemd tot klaarmeester van de rioolwater- 7,uiveringsinstallatie, terwijl ten slotte een voorbereidingsbesluit Be stemmingsplan West I werd aange nomen. Mededelingen De voorzitter zette, de noodzake lijkheid uiteen om naast de onlangs aangeschafte nieuwe grasmaaimachi- ne, nog een kleinere aan te schaffen, voor het maaien van kleinere opper vlakten perken en gazons. De raad i>oteerde hiervoor een krediet w— f 2.500—. Berekend is dat uit de Vissersha ven en de Industriehaven 5000 m" slib zullen moeten worden gebaggerd De vissershaven zal dan weer een diepte hebben van 3.20 meter min N.A.P. Ook hiervoor werd een kre diet beschikbaar gesteld. De voor zitter deed enkele mededelingen over besprekingen betreffende het te eree- eren nat industrieterrein in de Stoofpolder. Aan het feestcomité Bruinisse zal f 1000,subsidie beschikbaar wor den gesteld voor feestelijkheden op 1 augustus 1970 (mosselfeesten). Ook de opbrengst van de staangelden van kramen met etenswaren enz. zal ten goede komen aan genoemd comité. De rondvraag Bij de rondvraag vestigde de heer M. J. van der Velde er de aandacht op dat met het verlengen van de los- wal in de gemeentehaven niet langer mag worden gewacht. Burgemeester Hokken zei geschrokken te zijn, van de kosten van deze verlenging in zuidelijke richting. Voor een verlen ging van plm. 15 meter zal een groot bedrag nodig zijn, omdat met damwand moet worden gewerkt. De vraag is verder ook of de uitgave ge rechtvaardigd is en waar de dek kingsmiddelen vandaan moeten ko men. Daarom is een onderzoek gaan de of verlenging in noordelijke rich ting niet goedkoper zal zijn. Deze verlenging kan echter eerst dan plaats vinden indien een aantal sche pen, (na afsluiting van het Brou- wershavense Gat) definitief naar het noorden zijn vertrokken. De heer Van de Velde en met hem alle anderen waren van mening, dat de verlenging daarop niet kan wach ten. Op voorstel van wethouder Ju melet, werd een commissie benoemd, (onder voorzitterschap van het raadslid van de Velde) die zal bekij ken of een goedkopere oplossing, als de onderhavige in zuidelijke richting mogelijk is. Verder sprak de heer Van de Velde over de advertentie waarbij door de gemeente een voorman-gemeente werkman werd gevraagd. De heer Verspoor had geconsta teerd, dat het prikkeldraad, langs het voetbalterreintje naast de ijsbaan nog steeds niet is verwijderd. Verder hebben de'bewoners van Accacialaan en Deltastraat veel last van geluids hinder, door tot diep in de nacht feestende campingbewoners, die de camping langs de ijsbaan bevolken. Deze mensen komen voor de stilte aldus de heer Verspoor, maar ze ma ken zelf veel lawaai. Verder heeft de heer Verspoor gezien, dat het Slacht- veld is getransformeerd tot vuilnis belt. Een bord „Verboden toegang", dat gestaan heeft bij de ingang van het sportveld zag hij gaarne weer ge plaatst, terwijl een telefooncel in het dorp, zeker in een behoefte zou voor zien. De telefooncel zal binnenkort worden geplaatst, aldus de voorzitter De heer C. Kik, zou gaarne zien, dat naast de maaimachine die zal worden aangeschaft, ook zou worden over gegaan tot aanschaffing van een motorisch aangedreven, rugver- nevelspuit (sproeiapparaat). BLIK DOOR HET WERELD West-Duitsland gaat een niet-aan- valsverdrag met de Sowjet-UMe sluiten. We zouden dus zeggen: dat draagt bij tot het bereiken van meer ontspanning tussen oost en west, dat zal de vredeskansen verhogen en vooral west-Europa vrediger doen leven. Was het maar waar! We zien dan voorbij aan de sterk imperialistische inslag van Rusland. Deze dateert al vanaf de tsarentijd werd geremd door de revolutie, maar sinds de Sowjet- Unie zich na de tweede wereldoorlog vrijelijk kon ontplooien, is haar po litiek er weer steeds meer op gericht de oude imperialistische verlangens te kunnen verwezenlijken. Die ver langens waren en zijn van oudsher: vrije doortocht naar en machtszeker heid in de Middellandse zee, idem naar de Indische oceaan, sterke in vloed in de Arabische landen, vol doende maritieme kracht tot con trole op en eventueel onderschep ping van de drukke zeevaartroutes. En wat zien we sinds enige jaren gebeuren? Middellandse zeehavens en -landen, die tot dien beheerst werden door Engeland en Frankrijk, maar waar dezen zich uit terugtrok ken, komen langzaam maar zeker onder Russische invloed; de havens worden steunpunten voor de Russi sche vloot, de landen- krijgen mili taire steun van Moskou. Zogenaamd om zich zelfstandig te kunnen voe len, in werkelijkheid halen zij daar mee de Russische invloed in huis, waaraan, zonder een krachtige revo lutie niet meer te ontkomen valt. De strijd tussen Israël en zijn Ara bische buren wordt door Moskou vakkundig uitgebuit om dit vuurtje brandende te houden. Het verschaft de Sowjet-Unie aanleiding om de er bij betrokken Arabische staten met vliegtuigen en andere wapenen en zelfs „adviseurs" te helpen, die strijd te kunnen voortzetten, hen tegelijk daarmee afhankelijk te maken van Moskou. De Sowjets waken er in tussen namelijk wel voor dat de strijd een al te openlijk en algemeen karakter zal krijgen, dat het nog net geen officiële oorlog genoemd kan worden, want in dat geval zouden Wat heb je aan een dure automobiel als de dealer voor zijn vak niet even vak-kundig is als de constructeur? Wat heb je aan een dure auto als uit de outillage van de dealer niet hetzelfde streven naar perfektie spreekt, als waarmee ook elk detail van de auto wordt vervaardigd en gemonteerd? Wat heb je aan een dure auto als de kwaliteit en de kwantiteit van de dealers niet bijdraagt tot dat gevoel van weergaloze veiligheid? Wat heb je aan een dure automobiel AUTOMOBIELBEDRIJF Renesse, Lange Rekc 2, tel. 01116-370 ook Amerika en misschien Engeland en Frankrijk er zich daadwerkelijk mee moeten gaan bemoeien en dat zou de strijd een te onzeker karak ter geven, hetgeen Moskou beslist wil voorkomen. Wanneer het er straks in geslaagd is om Egypte voldoende kracht te hebben geleverd, dat de heer Nasser - met Russische hulj) - weer het Suezkanaal kan gaan en laten ge bruiken, dan zal Rusland zich zeker, het voorrecht hebben toegeëigend om daarvan ook gebruik te kunnen maken voor zijn vlooteenheden, die het in cle Indische oceaan wil laten opereren. Dan kan Rusland immers van die kant of een zekere druk uit oefenen op het machtiger wordende China, door de kleine landen in het verre oosten, met behulp van zijn vloot, onder zijn invloed te brengen. Ook kan er dan invloed worden uit geoefend in de Perzische Golf, met de daar aanwezige belangrijke olie voorraden. Zo is Rusland langzaam maar ze ker op weg zijn macht te vergroten. Het hoedt er zich voor daarvoor geen oorlog te moeten voeren, doch dit eventueel over te laten aan kleine landen die van zijn hulp afhankelijk zijn. Die landen worden op effici ënte wijze geholpen, niet te open lijk, zoals de Amerikanen de ge woonte hadden, maar zonder openlij ke berichtgeving en dus opzien er over. De Russische macht en invloed breidt zich gestadig uit. In veel ster ker mate dan Amerika zich, uit de mocratische overwegingen ooit kan veroorloven. En nu kan het heel re alistisch en vredelievend lijken om met die machtige nabuur een niet- aanvalsverclrag te sluiten, maar dat houdt dus ook in dat men zich niet teweer kan stellen legen Russische aanspraken of plannen ten aanzien van andere landen, men zich daarbij moet neerleggen en tot op zekere hoogte de Russische invloed zich nu dus uitstrekt tot aan onze grenzen. Dit niet-aanyalsverdrag kan voor de Westeuropese landen in de toekomst onaangenamen kanten gaan tonen en komt de kracht van de NAVO zeker niet ten goede. Anderzijds bevordert het de pogingen dat Amerika en en Rusland samen de invloed in de wereld verdelen, eer China voldoen de in staat is om zich daar ook nog mee te bemoeien. Of dat nu zo pret tig is, is een andere vraag. Voor 60 jaar.... ZIERIKZEE. De sociëteit Concor dia zal aan haar leden een groot feest aunbieden. Optreden zal de Ko ninklijke Nederlandse Harmonie uit Tilburg. DREISCHOR. In de sociëteit van de heer V. alhier werden donderdag l.l. 'drie prachtige perziken ten toon gesteld. Zij waren onder glas ge kweekt door de bekende amateur cle heer J. M. Klompe te Dreischor. SCHOUWEN. In onze bloembollen streek is men begonnen met het rooien van de bloembollen. ZIERIKZEE. De Anti-Revolutio naire kiesvereniging alhier heeft kandidaat gesteld voor de gemeente raad de heer W. den Boer. VLISSINGEN. De Ie gezagvoerder aan boord van het Rijkslichtschip „Noorclhincler", de heer J. Naerebout heeft ingaande 1 juli eervol ontslag uit 's Rijks dienst aangevraagd. RENESSE. In een gehouden ver- gadering van de gemeenteraad werd besloten op voorstel van G.S., de toelage aan de nieuw te benoemen veearts ter standplaats Ellemeet met 50 pet. te verhogen en alzo te bren gen op f 52,50. ZIERIKZEE. Mr. D. van der Vliet, burgemeester dezer gemeente, heeft zijn ontslag genomen als lid van de gemeenteraad. Flitsen uit het buitenland BRUSSEL. Te Lichtaard in België is de 25-jarige Nederlander Walterus van Ravenhorst, gewoond hebbend in Hoevelaken, levenloos opgehaald uit een vijver in het ontspanningsoord Bobbejaansland. De man bracht daar zijn vakantie door. SEOEL. Drie Noordkoreanen, die de demarcatielijn tussen Noord- en Zuid-Korea hadden overschreden, hebben getracht de poort van de Zuid-Koreaanse nationale begraaf plaats, in een voorstad ten zuiden van Seoel, te laten springen. RÖME. De president van het Ita liaanse Fiat-ebncern Gianni Agnelli heeft de Sowjet-Unie de levering van scheeps- en vliegtuigmotoren aange boden. Ook wil Fiat deelnemen aan de oprichting van een vrachtwagen fabriek aan" de rivier de Kama, ten westen van Dedoeral. MOSKOU. De Russische oud-par tijsecretaris Nikita Chroestjtsjow is ernstiger ziek dan zijn artsen aan vankelijk hadden gedacht. Hij zal verscheidene weken in het zieken huis moeten blijven. Dit heeft het Franse persbureau AFP in goedinge- lichte kringen in Moskou vernomen. SAARBRUCKEN. Bij een ver keersongeluk in de buurt van Nennig in Saarland heeft de 21-jarige Ne derlander W. J. Berk uit Leidschen- dam de dood gevonden. SAIGON. Een nieuwe Zuidvietna- mese strijdmacht is Cambodja bin nengetrokken, tien dagen voor de aangekondigde terugtrekking van de Amerikaanse troepen uit dat land voltooid moet zijn. BEIROET. Generaal-majoor Sjarif Nasser Bin Djamil, die op elf juni door koning Hoessein werd ontsla gen als opperbevelhebber van de Jordaanse strijdkrachten, is naar Londen vertrokken, aldus in Beiroet ontvangen berichten. JERUZALEM. Professor Cecil Roth een bekende autoriteit op het gebied van de geschiedenis van het Joodse volk, is in de leeftijd van 71 jaar in Jerusalem overleden. WASHINGTON. Bij een onlangs gehouden opinieonderzoek in Ame rika heeft 49 procent van de onder vraagden een gunstig oordeel geveld over vice-president Spiro Agnew, te gen 32 procent een ongunstig oordeel terwijl 19 procent geen oordeel had. MADRID. De Amerikaanse minis ter van defensie. Meivin Laird, heeft in Madrid verklaard, dat Spanje als volwaardig lid in de Navo zou moe ten worden opgenomen. WASHINGTON. De Amerikaanse minister van buitenlandse zaken. William Rogers, heeft een onderhoud van een uur gehad over het Midden- Oosten met de Russische ambassa deur in de V.S., Anatoly Dobrynin. Dit heeft het Amerikaanse minister rie van buitenlandse zaken bekend gemaakt. Jongeman .omgekomen SLUIS, 21-6. In de nacht van za terdag op zondag is in een bocht van de Braamdijk in Sluis (Z.V1.) een auto met twee jongelui van de weg geraakt en tegen een boom gebotst. De juist vorige week zondag acht tien jaar geworden kok J. C. Rogies uit Cadzand kwam daarbij om het leven, de bestuurder, de 21-jarige smid R. F. Ouweneel uit Oostburg liep lichte verwondingen op. bassadeursniveau meer don twee jaar niet waren gehouden, werden zij op 20 januari van dit jaar her- vut - de 136ste - werd op 20 februa ri gehouden. De ontmoeting die voor 18 mei was vastgesteld, werd op 20 februari gehouden De ontmoeting die voer 18 mei was vastgesteld, weid twee dagen tevoren door Chi na afgezegd naar aanleiding van het zenden \ar. Amerikaanse troepen naar Cambodja. HONGKONG, 22-6. De Chinese Volksrepubliek heeft besloten de ambassadeur.sbesprekingen met de Verenigde Staten in Warschau voor lopig niet veert te zetten. Dit is mee gedeeld dooi het persb.ureau „Nieuw China". De Veienigde Staten zyn v .n dit Chinese besluit op de hoogte gesteld op een bijeenkomst van ver- bir.dingsmar.nen van beide partijen bij het gesprek. In de mededeling van het Chinese persbureau wordt gezegd: „met het cog op de huidige toestand die bei de partijen zeer duidelijk is, is de Chinese regering van mening dal het nu niet het juiste moment is om te pieten en een beslissing te nemen over een datum van een volgende cntmoelirg van beide ambassdeurs". „Cf in de nabije toekomst een bij eenkomst zal plaatsvinden, zal op een geschikt mement door de ver bindingsmannen van beide partijen". Nadat de besprekingen tussen Chi na en de Verenigde Staten op am- Nijlpaard at biscuitspoor óp BOCKV1LLE (Ontario). 20-5. De eigenaar van een dieren tuin in Bockville, John Van- Ierschuit, miste woensdag een nijlpaard van 3.600 kilo. Het dier bleek het ijzerdraad om zijn verblijf geforceerd te heb- oen en naar een 13 km. ver- lerop liggende kreek „uitge keken" te zijn. Zaterdag kwam Vanderschuit op het idee, de kolos te vangen met biscuits. Hij legde daartoe een spoor van deze koekjes vanaf de kreek naar de dierentuin. De 45 kg. biscuits die hij claarvoot- nodig had zijn het geld waard gebleken, want het nijlpaard vond inderdaad al etend zijn. weg naar de dierentuin terug. Athene wordt onleefbaar ATHENE, 22-6. De luchtvervuiling neemt in Athene dermate toe, dat de bevolking de stad over tien jaar zal moeten verlaten wanneer geen drastische maatregelen worden ge nomen. Over enkele jaren zal de Akropolis, gelegen op een heuvel midden in de stad, onzichtbaar zijn. •Een wolk van industriedampen en uitlaatgassen zal de tempel en an dere monumenten daar aan het oog onttrekken, en hun marmer meer schade toebrengen dan wat anders ook in de vijfentwintig eeuwen van hun bestaan. „Hete zomer" in de V.S. WASHINGTON. 22-6. „Ik maak me erg ongerust over dc komende zomer. De regering zit op een kruit vat" In deze termen waarschuwde zaterdag de Amerikaanse adjunct- endermirister van volksgezondheid, onderwijs en sociale zaken. James Farmer, voer een nieuwe ..hele zo- mer" in de Verenigde Staten. .Volgens Farmer, zelf een neger. lig', de schuld bij president Nixoü die ér niet in was geslaagd .zich tc t woordvoerder van de negerbevol king te maken". Farmer heeft pas een onderzoek ingesteld in het me rendeel van de grote Amerikaanse steden, waar hij sprak met negerlei ders van alle stromingen. Hij ver hulde niet dat hij erover dacht zijn functie neer te leggen. FEUILLETON Hij heeft gelijk, wist ze. En hij is een schat, omdat hij het allemaal zo diplomatiek zei. Daarom verhelderde haar blik en sloeg ze haar armen om zijn hals. „Justus, tu est un chien, un chien effronté et aussi un chien gen- tille.... Dank je wel, dat je me zo helpt". Justus keek op zijn horloge. „Af gelopen, mon amour. Dit eerste ont werp gaan we samen ergens vieren. Ik nodig je uit voor een etentje en een dansje. Daarna slaap je er heer lijk een nacht over en morgen zie je alles veel beter". Deze eerste week was de moeilijk ste. Een paar keer ontzonk haar ge heel de moed en daqht ze: dit kan ik nooit meer. Doch Justus was onver moeid. Met een veelheid van woor den beurde hij haar weer op, gaf en passant enkele tips en zo kwamen er aan het eind van de week een paar ontwerpen gereed, waarvan madame Patier er één uitkoos. „Die zullen we eens laten maken", beloofde ze. „Er zit wat in. In ieder geval is hel ori gineel en dat moeten we juist heb ben. Komt u volgende week weer? Fijn, dan gaan we hel samen eens verder bekijken. U hebt hel in u, dat zie ik nu zeer goed. Alleen, u moei uw gaven aanpassen aan deze tijd. Dat is een overschakeling, die niet vanzelf gaal. Maar bij u zal dat wel gaan. U bezit in ieder geval routine". Zaterdagsmorgens was ze weer te rug in Amsterdam. Met een paar voorjaarsjurken, die ze en passant had gekocht, 's Avonds loonde ze haar aankopen aan Lettie, die er minachtend haar neus voor optrok. „Als je nu dertig was, moedor, maar je bent vier en veertigIe gaat loch zeker zoiets niet dragen?" „Het is de nieuwste mode, in Pa rijs". „We zijn hier niet in Parijs". „Dat is waar. Doch ik voorzie, dat ik in de naaste Toekomst vaker bui tenslands zal zijn. Ik heb het ont werpen nog niet verleerd. Maandag ga ik weer". Lettie haaide haar schouders op. ..Nou u moet het zelf weten. Ik vind het bespottelijk. Enfin, als u van plan bent toch vaak weg te zijn. laat ons dan beneden gaan wonen. Wat hebt u eraan, als u loch vaak weg bent?" „Daar pilaten we nog wel- eens over", antwoordde haar moeder, al half gezwicht. Er zat een grond in haar argument. Ruim een jaar werkte Willemien in Parijs, soms het weekeind over blijvend, doch meestal zaterdagsmor gens huiswaarts reizend. Langzaam kreeg ze er weer' kijk op en in hel najaar werd een avondjurk van haar geshowd, die aangekocht werd door een vrouw van een groot industrieel. Het was haar eerste grote sukses. 13. Begin 1964 kwam Willemien met de nachttrein terug in Nederland en liet zich met een taxi naar huis rij den. Ondanks het vroege uur bleek iedereen reeds op de been tc zijn. Willemien begroette haar kinde ren en vroeg: „Hoe komen jullie zo vroeg? Moeten julie ergens heen?" Lettie wees naar haar broer. „Wc wachtten op jou. Het is.... Simon wil trouwen. Als je het mij vraagt, is er vast haast bij Willemien keek ontzet naar haar zoon in uniform. Hij zat bij het raam doch schudde energiek zijn hoofd. „Geen sprake van", antwoordde hij op besliste toon. „Hoe Lettie op dat idee komt. is mij een raadsel". „Nou? Waarom maak je dan zn'n haast?" door Henk van Heeswijk „Dat zal ik moeder wel vertellen". Ze nam hem mee naar haar kamer en- sloot de deur. Even kuste ze hem op zijn wang. „Zo, mijn jongen, nu zijn we onder ons. Vertel het me maar. van het begin af. Als jij zegt, dat alles in orde is, geloof ik je onmiddellijk." Hij keek haar dankbaar aan. „Ja. dat weet ik. Ze heet Emmi<5 en is de dochter van onze baas. De majoor. Ik eh.... ik doe wel eens bood schappen voor dc vrouw van de ma joor. Dat brengt m'n functie mee. „Ik wist riet eens, dat je een meisje had," merkte Willemien ver baasd op. „Nu ja.... u bent haast nooit meer thuis. En zc lang gaan we nog niet met elkaar." „Hoe lang?" „Ruim oen half jaar. Sinds afge lopen zomer." „Hce oud is ze?" „Een jaar ouder dan ik. Dat vind Lettie ook al zo gek. Wat geeft dat nou?" „Niets Volgens mij althans. Ver tel verder." „Ncu. Emmie wil trouwen. o. ik wil best r.og wat wachten, maar zij heeft het er aldoor over En mevrouw mag me ook graag. Ze heelt geen bezwaar." „Wanneer zouden jullie willen trouwen?" „Ovei twee maanden kom ik uit dienst. Kort daarna. Enne. ik kan ook aan hot wcik. De broer van dc rnojc or heelt een technisch bureau. Emmie en ik zijn er al geweest. Ik kan er meteen uit dienst vandaan beginnen cn er is ook een huis. Zo hebben gebrek aan personeel en er zijnzelfs promotiemogelijkheden voor me. Oom Evert is een inte ressante man. Heel geschikt.' (wordt vervolgd)a

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 7