Moeders tweede leven geef vader een nieuwe fiets! De koeien waren laat buiten dit jaar. Maar nu komt-ie eraan. De'kaas uit't vuistje van't gras'. Voorbereidingsbesluit voor duingebieden die koffie en thee waar geen suiker in mag in eld in gsgebied en Tliant vraagt bijeenkomst van de grote mogendheden op FAO-congres Gemeenteraad Westersehouwen Advertentie HAAMSTEDE, 15-6. In de gehou- den raadsvergadering, deelde de voor zitter mede dat er nog steeds een achterstand van huur bestaat. Er is al gepraat, doch in enkele gevallen zal de kantonrechter in moeten grü- pen. In april 1970 bedroeg het aan tal m:j opgepompte leidingwater in het waterwingebied alhier, 25.000 m l meer dan in april 1969. Een verzoek der melkveehouders Schouwen-Duiveland om subsidie te verlenen i.v.m. gratis melkver- strekking aan de deelnemers der Avond-Vierdaagse van 15 tin 18 ju ni werd met 9 - 1 stem afgewezen. Het college stond afwijzend te genover deze subsidie, doch de heer Hendrikse vond dat deze wande laars na een dag zwaar werk deze melk zeker verdienen. Na stemming werd het verzoek met genoemde cij fers afgewezen. De secretaris, de heer J. W. de Jonge las een copie van het door de fraktie der P.v.d.A. aan G.S. gézon- den schrijven betreffende het riole ringsplan. B. en w. zullen hun ziens wijze aan G. S. kenbaar maken en het stuk werd voor kennisgeving aangenomen. Een krediet van f 1150,werd verleend teneinde de voormalige kleuterschool te verbouwen tot mor tuarium. De heer Padmos kreeg ten antwoord dat dit werk door de eigen dienst zal geschieden, terwijl de heer Hendrikse het college aan maande om de restauratie van dit gebouw snel te laten uitvoeren waarmee de voorzitter het eens was. Aan het einde van het jaar zullen plannen de raad bereiken over een nieuw kerkhof. Dit zcide de voorzit ter n.a.v. een vraag van de heer Hoogerhuis: Aan dc stichting Nationaal Brand preventie werd een jaarlijkse bij drage van f 50,verleend. Met het voorstel van b. en w. om de bergruimte achter de woningen aan de Ring te Haamstede (complex nr. V 9343) te vernieuwen, kosten f 5.400,kon de raad zich vereni gen. Het beteft hier 4 schuurtjes. Meld i ngsgc b ied c n Teneinde een ongewenste ontwik keling na 1 augustus 1970 te kun nen tegen gaan is het noodzakelijk een voorbereidingsbesluit vast te stellen voor de duingebieden (zg. meldingsgebicden) hoofdzakelijk omlijnd door de duingrens met in hammen van al bestaande "natuur gebieden waarbij ook de Zoute Haert en de Koudekerkse inlaag zijn gevoegd. De heer Hendrikse vond het moeilijk om nu via een kaart met een pennestreek een beslissing te moeten nemen en meende dat er wel een maand voor nodig is om het te bestuderen. Dc voorzitter atten deerde vragensteller dat deze kaart ter inzage heeft gelegen en hij hoop te dat de heer Hendrikse een beetje vertrouwen in het college zou heb ben. „Uit de huidige gebieden is al leen uitgehaald wat tot nu toe dwaasheid was. dus het is feitelijk een conserveringsmaatregel die dient om de natuurgebieden te beschex*- men en correcties blijven mogelijk", aldus de voorzitter. „Ik mis op deze kaart de veilig heidsstelling van de eigenaars der gronden die hier hun bestaan in hebben," merkte de heer Steur op. Deze schadeloosstellingen komen pas bij de definitieve vaststelling van het plan, was het antwoord dei- voorzitter „Toch varen we hier in de mist, zeide de heer Dalebout, want ik kreeg pas een brief waarin gezegd werd dat ik door mag gaan met de exploitatie van mijn bedrijf in het waterwingebied". De raad ging akkoord met het concept-be sluit. De verkeersvoorzieningen, 5 in. to taal, werden alle aanvaard doch met hier en daar nog al wat op- en aan merkingen. Zo vond de heer Hoo gerhuis het maar sneu dat er eerst grote zaken worden gebouwd (Ho- gezoom) en dan komt er later een parkeerverbod. Een voetpad in wording langs dc. Ilogezoom werd dan ook door dc raadsleden gesuggereerd. Het be treft hier een parkeerverbod voor beide zijden der Hogczoom tussen de Wilhclminaweg cn de splitsing Ho gczoom-Vroonweg. Een zelfde maatregel werd vast gesteld voor het Achterpad bij de Emmaweg te Renesse en voor de Wilhclminaweg. Bij deze laatste maatregel zag de heer Hendrikse de noodzaak er niet van in omdat voor enkele bedrijven ontheffing wordt verleend. Volgens de heer Padmos was juist hot bedrijf Gilijamse oor zaak van de opstopping. Ook de Schuitkant te Haamstede krijgt aan de zuidzijde een parkeerverbod, terwijl aan G.S. verzocht zal worden een zelfde maatregel te realiseren voor de zuidzijde Strandweg te Haamstede van het Middenpad tot aan de parkeerstroken bij de vuur toren. Voor verbetering van het par keerterrein „De Punt" tc Westen- schouwen zal f 10.000,worden uit getrokken. Het zal nog f3 a 7 jaar duren voordat de Deltadienst hier werkzaamheden gaat uitvoeren. De Dammenweg zai iets meer zuidelij ker komen dan gepland werd. F. 2.000,werd gevoteerd voor aan loopkosten van de strandreddings- brigade in oprichting en het schijnt dat er toch een groepje enthousias telingen is gevonden. Ilerbciiociniug burgemeester Bij de aanvang der vergadering las de secretaris een stuk voor waar uit bleek dat de heer H. P. Everwijn met ingang van 12 mei bij Konin klijk Besluit is herbenoemd tot bur gemeester van Westersehouwen. De burgemeester hoopte op een geza menlijke aanpak der belangen van de gemeente Westersehouwen. Het oudste raadslid de heer Dalebout fe liciteerde de burgemeester met zjjn herbenoeming. Over de caravan's in boomgaarden word een vraag gesteld door de heer Hendrikse. De voorzitter zeide hier op dat er een gesprek met G.S. hier over is geweest en dit college zal antwoord geven aan het Landbouw schap. Dit antwoord is nog niet uit. Dezelfde vragensteller informeerde opnieuw naar de kampeer (tram)- wagons van de R.T.M. Er zal hier gewacht moeten worden op een nieuw bestemmingsplan en toepas sing van art 20 is dan ook niet mo gelijk. Bouwgrond werd verkocht aan de heer Steur uit Noordvvelle, gelegen op dc hoek Zecanemoonweg - Zee- leliëweg te Renesse en groot 630 m- voor f 25, per m-\ Voor het eerst kon de gemeente lijke bijdrage aan het Zweedse Roo- de Kruis Ziekenhuis te Zierikzee, groot f 18.000,gerestitueerd wor den. Vitbrcdinii kleuterschool De uitbreiding van de kleuter school te Renesse werd de raadsle- op kaatr getoond. Aan het bestaan de lokaal wordt een traite- d' union gebouwd met daaraan een tweede lokaal. De heer Kloosterman merk te op dat de ventilatie in het eerste lokaal meer dan droevig is waarbij Rode infiltratie in Thailand BANGKOK, 17-6. In Bangkolc. is vernomen dat rond 400 „pro-commu nistische elementen" uit Cambodja het noordoosten van Thailand zijn binnengedrongen. Troepen zouden een operatie zijn begonnen om hen op te sporen. Het blad „Bangkok World' meent dat met „pro-commu nistische elementen" Vietnamezen en Chinezen uit Cambodja worden be doeld, die de afgelopen dagen iri kleine groepjes over de grens zijn getrokken om onder de Vietnamezen die in het grensgebied wonen, jonge ren aan te werven voor ondermijnen de activiteit. Advertentie. Sucrosa.dc kalonebesparende zoctma- ker zonder bijsmaak, zonder nasmaak. Examen-boycot in Italië ROME, 17-6. Hel Italiaanse ka binet heeft een spoedzitting gehou den naar aanleiding van de die dag begonnen landelijke boycot van cxr.mcns door circa 420.000 leer krachten. Door de boycot worden meer dan acht miljoen scholieren getroffen. Minister van onderwijs Misasi deelde na afloop van de kabinets vergadering mee dat wetsontwerpen waren opgesteld ter verwezenlijking van de toegezegde positieverbete ringen' bij het onderwijs.Maar aan één hoofdeis van de onderwijskrach ten kon niet worden voldaan: uit betaling van voorschotten op de be loofde salarisverhogingen. De onder wijzers en Ieraren hebben nog niet gereageerd. Het is het grootste on- derwijsconflict in de geschiedenis van Italië. De regering bevindt zich min of meer in een dwangpositie. Zij kan de eisen der leerkrachten niet inwil ligen zonder de toorn te wekken van andere rijksambtenaren die ook op beloofde hervormingen wachten. Dinsdag kondigden 40.000 hogere ambtenaren al een staking voor on bepaalde tijd aan mot ingang van vandaag (donderdag). Advertentie 'n perfekl afweermiddel tegen zijn autobuikje de heer Hendrikse zich aansloot. In dien mogelijk kan er later nog een 3e lokaal bijgebouwd worden. De verbreding der Rumpweg tot G1'? meter, aangevraagd door het Wa terschap en inmiddels goedgekeurd door G.S.,was een doorn in het oog van de heer Padmos. Hij wilde een voorstel maken om te trachten de verbreding slechts tot de Helleweg te laten lopen en dan het verkeer via deze weg naar de prov. weg te lei den waardoor de te verwachten fles- sehels bij Gloude en alle gevolgen van dien niet noodzakelijk zal zijn. De verbreding gaat bovendien nog heel wat natuurschoon kosten ook. De voorzitter praatte het voorstel van de heer Padmos uit zijn hoofd doch was het wel eens met andere raaadsieden dat er meer inspraak moet kernen tussen het Waterschap en het gemeentebestuur. „Er wordt maar een intensiteitskabel over de weg gespannen en als er teveel au to's gaan rijden wordt de weg ver breed," zei de heer Steur. De heer Kloosterman zag meer in het leiden van het verkeer over de Kuierdum- seweg. De voorzitter concludeerde uit de ze opmerkingen dat het nodig is het Waterschap mede te delen dat er misnoegen bestaat over de gang van zaken en dat een gesprek op korte termijn zeer noodzakelijk is. Flitsen uit het buitenland LOESAKA. De vice-voorzitter van de in Rhodesië verboden Zimbabwe Afrikaanse Nationale Unie (Zanu) Leopold Takawira, is overleden na dat hij in de gevangenis van Salis bury was gemarteld, zo heeft de voorzitter van de Unie, Herbert Chitipo, op een persconferentie in de Zambiaanse hoofdstad Loesaka meegedeeld. AMMAN. De Palestijnse verzets bewegingen hebben een uit zes per- sonen bestaand algemeen secretari aat ingesteld, dat gezag zal uitoefe nen over alle Palestijnse strijdkrach ten die naar schatting 50.000 man tellen. PARIJS. De Parijsc politie heeft meegedeeld 24 personen in arrest te houden in verband met de botsingen van maandagavond in de Franse hoofdstad tussen groepen Joden en Arabieren. Bij deze botsingen wei den vier politiemannen gewond, van wie een ernstig. DANANG. Tijdens een proces in zake moord tegen de 21-jarige Ame rikaanse marinier Michael A. Schwarz, dat te Danang wordt ge voerd, heeft de leider van een Ame rikaanse patrouille, luitenant Lloyd Grant, verklaard op 20 februari in deg nederzetting vier in het dorp Son Thang de lijken van 16 vrouwen en kinderen gezien te hebben. BRAZZAVILLE. De presidenten van Kongo-Kinsjasa en Kongo-Braz zaville, resp. Moboetoe en Ngouabi, hebben dinsdag midden op de rivier de Kongo een verzoeningsgespx-ek van twee uur gevoerd aan boord van de „Hubert Balme" uit Brazzaville. THANH MY. De Vietcong heeft vorige week in het Zuid-Vietnamese dorp Thanh My 75 burgers gedood, omdat dorpelingen aan de Amerika nen mededelingen hadden verstrekt over de bewegingen van de guer rillastrijders. ISTANBUL. De regering heeft de staat van beleg afgekondigd voor Istanbul en de aangrenzende pro- vinsie Kocaeli. Volgens radio-Anka ra is de staat van beleg dinsdagavond om 20 uur Ned. tijd van kracht ge worden en zal voor een maand gel den. ALGIERS.'Koning Faisal van Sa- oedi-Arabië is dinsdag in Algiers aangekomen voor een officieel be zoek. Hij werd begroet door presi dent Boumedienne van Algerije, als mede door leden van de Algerijnse revolutionaire raad en de regering. BEIROET. Jordaanse militaire eenheden zouden momenteel vele Palestijnse commando's arresteren, maxtelen en executex-en en daarmee de overeenkomst schenden die het afgelopen weekeinde een eind heeft gemaakt aan de bloedige gevechten in en rond Amman. DEN HAAG, Het advies van dc Nationale Raad Welzijn inzake de staatkundige vorming van dienst plichtige militairen binnen de krijgs macht is nog niet gereed. DJAKARTA. De Indonesische mi nister van buitenlandse zaken, Adam Malik, is uit Djakarta verti-okken naar Moskou, waar hij een Aziati sche vredesmissie zal leiden bij be sprekingen over Cambodja met Rus sische leiders. PEKING. De Chinese volksrepu bliek zal Roemenië voor 80 miljoen gulden aan goederen sturen voor de gebieden die de vorige maand in Roemenie overstroomd zijn. VIENTIANE-BANGKOK. Dc La- otiaunsc regeringstroepen zijn het contact kwijt met cén van hun twee nog overgebleven strategische posi ties bij dc stad Saravane in hel zui den. zo is dinsdag van ingelichte zijde in Vientiane vernomen. Hel is dc post bij het dorp Ban Khol. OOST-HERLIJN. Walter Ulbricht, staatshoofd en partijleider van de D.D.R.. heeft op een bijeenkomst van het centraal comité van dc Oostduit- se communistische partij gezegd dat de Wcstduils-Russischc besprekin gen over een niel-aanvalsverdrag ongetwijfeld een stap in de goede lichting betekenen .aldus een ver slag in een partijdagblad Ncucs Dcutschland. 't Was me het voorjaar wel. De koeien gingen later de wei in dan anders. Maar nu happen ze al weer. een hele tijd van 't malse, jonge gras. En de jonge kaas die u nu gaat kopen is 'graskaas'. Laten we dat vieren! Als u uw tuin gemaaid liebt en u puft uit met de geur van het pasgemaaide gras om u heen en een pils in de hand: pak dan zo'n ferme reep van die prille kaas. Is er iets lekkerder op zo'n moment? j N HAAG, 17-6. Secretaris-ge- publiek China, of DEN HAAG, 17-6. Secretaris-ge neraal Thant van de Verenigde Na ties heeft bij de opening van het Wcrcldvoedselcongres van de voed sel- cn landbouworganisatie van de Verenigde Naties, F. A. O., in het Haagse ccngresgebouw gepleit voor regelmatige bijeenkomsten van de grote mogendheden met inbegrip van Communistisch China om van confrontatie te komen tot een vreed zame wereld. „Zou het niet mogelijk zijn dat de staatshoofden van de grote mogend heden, met inbegrip van de volksx*e- Jeugd en voedselvraagstuk DEN HAAG, 17-6. Wij, de ion- peren van de xoereld, roepen de congressisten van het we*- reldvoedselcongres op, van vrijdag af deel te nemen aan de hongerstakingsactie van de jeugd en geld, uitgespaard op maaltijden, aan de gezamen lijke jongerenacties af te dra gen. Dit beroep heeft woens dagochtend John Dunguah van Ghana namens de jonge ren uitgesproken op het con gres van de F.A.O. in het Con gresgebouw in Den Haag. De congresvoorzitter ir. P. J. Lar- dinois, minister van landbouw en visserij, gaf Dunguah het woord nadat ir. A. H. Boerma, directeur-generaal van de F. A.O., zijn rede had uitgespro ken. De rede die ir. Boerma hield werd niet door applaus onderbroken, de rede van Dunguah werd herhaalde ma len door applaus ondersteund. publiek China, of hun ministers van buitenlandse zaken van tijd tot tijd bijeenkomen in één van de kanto ren van dc Vei'enigde.Naties in een neutraal land (bijvcorbeeld in Ge- nève of Wenen) om een verandering tot stand te bx-engen van confronta- tie en verdeeldheid naar de opbouw van een veilige en vreedzame be woning van de wereld? Is het niet hcog tijd om de aspiraties van alle mensen op aarde te. beantwoorden en tezamen de vei'andex'ingen zonder weerga die op fysiek, biologisch en milieu-gebied ons te wachten staan het hoefd te bieden? Is het mislei dend en verkeerd te hopen dat, nu er nog tijd is, de minder ontwikkelde maar meer bevolkte landen van de wereld kunnen worden ontwikkeld in wereldsolidai'iteit en in de regels van international recht opdat zij, eenmaal machtig zijn, zich niet zul len werpen in het steriele spel der naties. Is het zo moeilijk toe 'te ge ven dat ideologieën en politieke stel sels slechts in theorie volmaakt zijn, dat elk systeem zijn goede en slech te kanten heeft, dat de landen el kaar zouden moeten verrijken met wat bewezen is goed te zijn in de kunst van het regeren van mense lijke maatschappijen en dat een der gelijke kunst in hoge mate flexibel moet zijn en niet-dogmatisch in een snelvex'anderde wereld?" Ambassadeur Von Hollebeu vrijgelaten RIO DE JANEIRO, 17-6. De West- duitse ambassadeur in Brazilië Ehrenfried von Holleben, is vrijge laten door de stedelijke guerrilla strijders, die hem donderdag in Rio de Janeiro ontvoerden. Dinsdagavond om half twaalf pl. tijd a tri veerde Von Holleben bij zijn ambtswoning. Volgens de eerste be- i-ichten is zijn gezondheidstoestand uitstekend. Het redden van schipbreukelingen ROTTERDAM. 17-6. De reddings- boten van de Koninklijke Zuid-Hol- landsche Maatschappij tot Redding van Schipbreukelingen zijn in 1969 zeventig keer uitgevaren voor red ding of hulpverlening, waarvan 37 keer ten behoeve van divei'se wa tersportbeoefenaren. Het jaar 1969 was in alle opzichten een x-ecord- jaar: het aantal tochten, de geslaag de reddingen, en het aantal acties voor watersporters. DexTig tochten leidden tot daad werkelijke redding van 111 personen in nood. Voor 30 jaar ZIERIKZEE. De diensten der R.T. M. van Zijpe-Numansdorp (haven) zijn met ingang van heden weer her vat. THOLEN. De noodbrug is na hard werken zaterdagavond om 6 uur klaar gekomen en direkt voor pas sage opengesteld. RENESSE. Vanwege het departe ment van landbouw en visserij is de heer A. Horst alhier, werkzaam, ge steld als kontroleur bij de planten- ziektenkundige dienst en belast met de kontrole over de bestrijding van de coloradokever op Schouwen. ZIERIKZEE. Hedenmorgen is men alhier begonnen de in de Nieuwe Haven tol zinken gebrachte politie- vaartuigen te lichten. OUWERKERK. Bij K.B. is herbe noemd lot burgemeester dezer ge meente de heer J. Romeijn THOLEN. De bepaling dat men na 10 uur 's avonds en voor 5 uur in de morgen zich niet meer op straat mag bevinden is ook voor deze ge meente ingetrokken. SIRJANSLAND. De zg. zakjescol- lekle voor de zending, gehouden door de jongedames L. v. d. B. en D. H. heeft f 16,78 opgebracht. FEUILLETON 58 Hij keek haar onderzoekend aan. „Ik zou je gi-aag mee willen nemen, Willemien. We zouden samen veel kunnen genieten van het leven". „Dus je zoekt een dame van gezel schap?" „Nee". Hij schudde zijn hoofd. „Ik zou graag willen, dat je m'n vrouw werd". De vi'aag was helemaal geen ver rassing voor haar. Eigenlijk had ze al verwacht, dat hij haar hiervoor had uitgenodigd. Intuïtief had ze bij het wegrijden al gevoeld: Vandaag vraagt hij me ten huwelijk. En ze wist van te voren, hoe haar ant woord zou zijn. Heel rustig was haar stem: „Het antwoord is „nee", Govert. Verbaast je dat niet?" „Je zegt „nee"! Zo maar ineens? Zonder er over na tc denken?" „Inderdaad. Zonder er over na tc denken. En dal verwondert je?" Vandcrmecx-c was duidelijk uit zijn evenwicht gebracht. „Ja, dat ver wondert me. Ik had gedacht...." „Jij hebt gedacht", viel ze hem in dc rede, „ik krijg dat eenzame weduwvrouwtje met al mijn geld via mijn prachtige plan van reizen om dc wereld wel". „Nee.... ik mag je heel graag, Willemien. Ik houd van je". Zc schudde haar hoofd. „Houd op, Govert. 'ij zuil als fabrikant wel een geslaagde zakenman zijn. Hans gaf altijd hoog van je op. Maar in één ding ben je een sufferd. Over jouw leven heb je me praktisch nooit ver teld. Wel, dat je zo ongeveer een paar keer op het punt hebt gestaan ie trouwen cn dal hel op hel. laatste ogenblik niet doorging. Misschien was je mening, dat je nu weer op het punt stond een huwelijk aan te gaan. En heb je gedacht: driemaal is scheepsrecht. Maar het gaat nu ook niet door. Jouw fout is, beste jongen, dat je psychologisch het ver keerde moment kiest. Althans bij mij. In zaken zul je wel snelle be slissingen nemen. Maar in dit geval is het verkeerd". „Ik ben bijna vijftig, Willemien en wil nog wat van het leven genieten". „Vier of vijf maanden hadden in dit geval geen i'ol gespeeld. Je weet best, dat ik je sympathiek vind. O, nu nog. Maar ik ga niet met een man naar het stadhuis, omdat ik hem smpathiek vind. Dan moet er echt nog wat andei-s bij komen. En het gaat er nu maar om, zou dat bij ons kunnen groeien? Ik bedoel: zou ik op de duur van je kunnen hou den? O, op een andere manier als wanneer ik twintig was. Ik heb ook m'n levenservaring. Ik zou vast niet het onderste uit de kan willen heb ben. Met een beetje geluk dat gebo ren kan worden uit een hechte we derzijdse genegenheid, was ik dubbel en dwars tevreden. Ik heb heus wel gedacht aan het „jij cn ik, wij sa- samen". „Maar ik verzeker je „SsstGovert ik geloof je wel. Ik begrijp best, dat jij het wel aan durft met mij. Ik voel mc vereerd. Maar ook alweer gedeeltelijk. Want er is verschil van instelling tussen ons over bepaalde aspecten, van het leven en van het huwelijk. Dat is me vanmorgen heel duidelijk gewor den. Jc. sprak wal smalend over mijn 'twee kinderen. Niet over de kinde ren zelf, maar vanwege liet feit, dat ik er maar twee heb. Jij met jc zus- Iers en broers, die waarschijnlijk allemaal grote gezinnen hebben. Dat vinden jullie hier heel gewoon. En dat is jullie goed recht. Daar zeg ik niets van. Maar dan moet je niet l door Henk van Heeswijk neerkijken op vi'ouwen afkomstig uit een ander land ,als ze tevreden zijn met twee kinderen. Dat is nu ons goed recht. Een tweede feit, dat me niet aanstaat is dit: jullie be schouwen dc vrouw niet als jullie gelijke. Ook dat bleek uit jouw woorden vanmorgen. Je zus, die een tweede huwelijk aanging met een veel jongere man. Goed, dat laat ik nog daar. Als zij in die vijf jaar geen enkel kind hadden geki-egen, zou je waarschijnlijk op informatie zijn uit gegaan in 'het gezin. Of er ergens iets mankeerde. Want een vrouw» die niet veel kinderen krijgt, die zie je niet voor vol aan". „Je gedachtengang is helemaal verkeerd, Willemien. En je eigen schoonzuster dan? Die heeft er toch ook negen". Willemien knikte. „Klopt. Maar daar zijn de beweegredenen anders. Daar is het elke keer in volkomen harmonieus oveiTeg gegaan. Ver klaar mij maar eens, of dat in jullie kringen ook het geval is. Dat ge loof je zelf waarschijnlijk niet". „Ik heb toch niet over kinderen gesproken? Ik bedoel, voor wat ons beiden betreft". Zc begon te lachen. „Houd op, Go vert. Ik heb een getrouwde dochter en een zoon, die al in militaire dienst is. Bovendien ben ik vier en veertig. Dacht jc, dat ik nu nog kinderen zou willen hebben?"' „Ik had er enigszins op gerekend" antwoordde hij bedremmeld. „Van daar misschien, dat ik je vandaag vroeg. Elke dag uitstel immers Tegen zes uur namen ze voor het hotel afscheid van elkaar met een handdruk. „Misschien vind jc nog wel eens een ander", probeerde zc tc troosten. „Ik wens jc echt het beste in je leven". (wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 4