VERKIEZINGEN SPORT All-Ready won wintercompetitie met 6 punten voorsprong op B.K.C. Twintig doden bij verkeersongeluk voor die koffie en thee waar geen suiker in mag Verlammend de BEELDBUIS? Wat biedt Op 3 juni moet het rode potlood weer worden gehanteerd, of liever mag: want plicht er niet meer bij, voor de gemeenteraadsverkie zingen. Dc mensen die in de politieke toekomst menen te kunnen kijken, beweren dat de belangstelling - evenals bij de Statenverkiezin gen - niet groot zal zijn, zodat op nieuw met een groot aantal niet- stemmers moet worden gerekend. De gemeenteraadsverkiezingen zouden ook „niet zo erg belangrijk zijn en wat verbleken in het liclit van de kamerverkiezingen in mei 1971. Dat. is natuurlijk helemaal niet waar, want juist met de ge meentepolitiek krijgt men dage lijks in de praktijk van eigen om geving te maken en daarom zijn die verkiezingen wel belangrijk. De gemeenten toch - met name op Schouwen-Duiveland - hebben te maken met problemen, een juis te oplossing waarvan bepalend zal zijn voor de ontwikkeling in de naaste en verre toekomst. In zijn algemeenheid is dit waar,maar heel in 't bijzonder thans, daar opnieuw deze streek zijn planmatig gewens te ontwikkeling krijgt opgedrukt en (om het kind hij de naam te noemen) door het streekplan krijgt te maken met talrijke problemen, wijzigingen en konsekvventies, die daarmee samenhangen. Het is echt belangrijk of de ko mende gemeenteraden voor him taak zijn berekend of liever nog of elk der raadsleden verder kijkt dan een kapotte heg en een hoopje vuil in een achterstraat, maar met enige visie en élan deelneemt aan de debatten cn besluitvorming, zich niet verschuilend achter de slogan, dat Den Haag toch alles regelt cn de raden zo weinig speelruimte meer hebben. Een kwieke raad kan heel wat voor de gemeente betekenen, maar het is nog maar altijd zo dat niet ontalrijke kandidaten op de zachte golven van een tam kiesvereni- gingsbesluit naar de lijst worden gespoeld en dat talrijke competen tere krachten het met andere zaken te druk hebben. De vroegere re- gententijd zal geen nostalgische herinneringen oproepen, maar bij elkaar, was er toch heel wat maat schappelijke know how" in de raad samengevloeid, terwijl men thans vaak ziet dat een kleine kern in de raden het feitelijk moet doen mensen die er hard voor werken en van het collectief onvoldoende bijstand krijgen. Namen zijn derhalve in het ka der van gemeenteraadsverkiezin gen heel belangrijk. Men moet er gewoon de goede mensen uitpik ken en daarom is het niet erg ver standig om op 3 juni thuis te blij ven. Er zou later eens een moment kunnen komen, waarop de kiezer, die het af liet weten, met klachten komt. Hij of zij zal dan geen recht van spreken hebben. KORFBAL ZIERIKZEE. 20-5. Voor All Ready 1 uit Zierikzee zit de wintercompe titie in de 2e klasse van het district Zuid-West er nu definitief op. Zater dagmiddag speelden de rood-zwar- te kampioenen in Breskens hun laat ste competitiewedstrijd tegen hun naaste concurrent BKC I. De doel punten bleken in deze wedstrijd bij zonder goedkoop te zijn want een uitslag van 10-11 komt men niet elke week in de sportkolommen van de bladen tegen. In ieder geval maakten de Zierik- zeeënaren één doelpunt meer dan de Zeeuws Vlamingen, zodat de com petitie ongeslagen kon worden be ëindigd. Uit zestien gespeelde wed strijden behaalden de rood-zwarten 32 punten terwijl 100 doelpunten ge maakt werden, terwijl slechts 45 te gendoelpunten moesten worden toe gestaan. Volgend jaar zullen de Zierikzeese korfballers dus hun ge luk een klasse hoger moeten gaan proberen en dan in de afdelingstop UIT HET BINNENLAND KORTE BERICHTEN ROOSENDAAL. Kruidendokter Willem van den Moosdijk uit Cas teren is bereid zijn Belgische ex- klanten een kwart ven het geld dat ze hem voor de kruiden hebben be taald terug te geven, mits bij hun rekening staat: „Bij geen verbetering geld terug" SCHIPHOL. Het jubilerende Schiphol, dat als burgerluchtha ven de leeftijd van 50 jaar bereikte, heeft dinsdagochtend het halve eeuwfeest gevierd voor het perso neel. De plechtigheid begon mét het leggen van een bloemstuk bij het Dellaert monument op het Stations plein van het nieuwe Schiphol. uitkomen. Zoals uit onderstaande standenlijst blijkt maakte BKC juist één doelpunt meer, doch daar staan heel wat meer tegengoals tegenover terwijl de Bressiaanders twee wed strijden verloren en twee gelijke spelen moesten worden prijsgegeven. Door een 5-3 overwinning op Ani mo III kwam Atlas I uit Ritthem nu definitief op de derde plaats te recht en waarschijnlijk zal bok Ani mo III haar vierde plaats wel niet meer behoeven af te staan. Swift IV en Volharding I speelden in Middelburg met 4-4 tegen elkaar gelijk, waardoor geen van beiden zich veilig kon spelen. Niet minder dan vijf clubs strijden nog verder om van de laatste twee plaatsen af te komen. TOGO II staat voorlopig eenzaam onderaan, doch de Goese- naren hebben een wedstrijd minder gespeeld dan Olympia en Volhar ding. Met nog slechts enkele wedstrijden te spelen is de stand nu geworden: All Ready I 16 16 0 0 32 100-45 BKC I 16 12 2 2 26 101-57 Atlas I 13 8 2 2 18 55-50 Animo III 15 4 5 6 13 47-62 Zuidwesters II 14 4 2 8 10 52-66 Swift IV 13 3 3 7 9 56-63 Olympia I 15 4 1 10 9 47-89 Volharding I 15 2 4 9 8 45-62 TOGO II 14 2 3 9 7 45-66 All-Ready te Breskeus ongeslagen kampioen NAIROBI, 20-5. 20 inzittenden van een autobus hebben het leven verleren toen deze ten noorden van Nairobi (Kenia) in botsing kwam met een vrachtwagen met blikken benzine. Tweeëndertig anderen ziin met brandwonden naar een ziekenhuis gebracht. De fc&s vloog in brand toen bij de botsing een blik benzine door een raam naar binnen vloog en de uitstromende vloeistof met een brandende sigaret in aanraking kwam. Doordat de bus tjokvol pas sagiers was konden velen het voer tuig niet tijdig verlaten. ROTTERDAM. B. en w. van Rot terdam zijn voorstander van een re gionale omroep met per dag twee uur radio en een half uur t.v. Zij gaan binnenkort naar minister Klompé om te praten over de zend machtiging en een rijksbijdrage. Advertentie DEN HAAG. Prins Bernhard heeft woensdag in Madurodam van de re gering van Tanzania de kano van een opperhoofd van de Makondestam gekregen. Dit vaartuig verschilt van andere Tanzaniaanse kano's door een leeuw als schegbeeld, symbool van macht en gezag. ZEIST. De burgerij van Zeist is begennen met het organiseren van nachtwachtdiensten. Nadat in de nacht' van 15 op 16 mei reeds meer dan honderd autobezitters werden geconfronteerd met lekgeschoten of -gestoken banden liep in de nacht van zondag op maandag het aantal gedupeerden weer op. Ook banden van voertuigen voor ziekenvervoer van de gemeentelijke geneeskundige dienst werden hierbij niet ontzien. EPE. Be eigenaar van de uitge verij ..Het medium", de 32-jarige M. W. uit Epe, tegen wie de vader van het meisje Mia Versluis een klacht wegens verduistering had ingediend en die daarna voortvluchtig zou zijn, heeft zich zelf na het lezen van het betreffende persbericht bij de politie te EDe gemeld en vrijwillig zijn boekhouding voor een onderzoek ter beschikking gesteld. LOPIK. De ongewone hoge wa terstand op de rivieren heeft langs de Lek verschillende uiterwaarden onder water gezet. Dat heeft voor de vaste kampeerders op de camping „Klein Scheveninge" onder de ge meente Lopik de vakantie verstoord. AMSTERDAM. Toen de 23-jarige Amerikaanse militair William Pag- liuca in alle vroegte in de St. An- thoniebreestraat te Amsterdam het Rembrandthuis stond te fotografe ren, werd hij aangereden door een personenauto. De in Wesel (Did) gelegerde mili tair werd met een ernstige verwon ding aan zijn linker enkel in een zie kenhuis opgenomen. DEN HAAG. Naar schatting 700 personen hebben op le Pinksterdag op een wandeling door het duinge bied van Scheveningen naar Meijen- del in Wassenaar, zingend „meer groen en minder stank" gepx*otes- teerd tegen de aanleg van een auto weg door of langs het duingebied, de zogenaamde provinciale weg no. 1 van Zandvoort naar Den Haag. WILLEMSTAD. Onder zeer gro te belangstelling heeft voor de 25e maal bij het oorlogsmonument op de erebegraafplaats in Willemstad (N. Br.) de herdenking plaats gehad van de honderden Belgische militaire krijgsgevangenen, die daar op 30 mei 1940 het leven lieten. SCHIPHOL. Van de luchthaven Schiphol is de minister van Land bouw en Visserij, ir P. J. Lai'dinois, voor een bezoek van zes dagen aan de Sowjet-Unie naar Moskou ver trokken. HOCGERHEIDE. Het cafétaria „Van Beek" in Hoogerheide is geheel docr brand verwoest. De brandweer van Woensdrecht, geassisteerd door die van Bergen op Zoom, kon tegen het vuur weinig uitrichten. EEN HAAG. Meer vrouwen in parttime dienst is een van dc moge lijke oplossingen voor het enorme tekort aanbcstellers, waarmee dc PTT met name in de Randstad te kampen heeft, zo wordt vernomen van een woordvoerder van de PTT. AMSTERDAM. De Nederlandse Credictbank N.V. deelt mede over te gaan tot de uitgifte van nom f 30 min. 8 1 4 pet. zesjarige obligaties in «tukken van f '00 aan toonder tegen de koers van 100 pet. de inschrijving is op woensdag 27 mei, storting op maandag 15 juni.' DEN HAAG. De Raad van State zal donderdag 11 juni in een open bare zitting aandicht besleden aan de bezwaarschriften die zijn inge diend tepon de plannen om door de duinen lussen Katwijk en Schevc- ningeii een weg aan te leggen. All Ready I speelde te Breskens haai* laatste wedstrijd voor de win tercompetitie en ook nu slaagden de rood-zwarten er in om hun ongesla gen rekord te handhaven. Voor de aanvang van de wedstrijd kreeg aanvoei*der M. Kloet van All Ready van zijn collega van BKC bloemen aangeboden voor het behaalde kam pioenschap. Omdat scheidsrechter S. Kasse niet was komen opdagen was de leiding aan een niet-scheidsrech- ter opgedx*agen, die al in geen jaren de scheidsrechtersfluit had gehan teerd. In de hoge score kwam dit uiteindelijk goed tot uitdrukking. Al in de eerste minuten van de wed- sti'ijd deponeerde Leo Fonteine de openingstreffer in de Bressiaanse korf, doch vrijwel dix*ect daax*op werd het gelijk (1-1). BKC liep zelfs uit tot '3-1, doch Joop de Regt en Rinus Kloet deden deze voorspx*ong spoedig teniet (3-3). Door een tref- fer v,an Leo Fonteine werd het 3-4, doch opnieuw maakten de Zeeuws Vlamingen gelijk (4-4). Nadat BKC weer een 5-4 voox*spx*ong had geno men deponeerde Henk Vermeule op nieuw de gelijkmaker in de mand (5-5). De doelpunten bleven goed koop en voor de rust zouden er nog zes te notex*en zijn. Aanvoerder Ri nus Kloet zoide voor 5-6. doch weer kwam BKC op gelijke voet( 6-6). Het leek er even op dat de Zierikzeeë- naren toch met een kleine voorsprong zouden gaan rusten, want Piet de Ronde schoot tweemaal achter el kaar raak (6-8). BKC dacht er echter anders over en liet nog juist in de eerste helft tweemaal een bal dooi de Schouwse mand verdwijnen (8-8). Ook in de tweede helft werd de to taalscore nog aax*dig opgevoerd en het spel werd bij tijden iets ruwer dan in de eex-ste speelhelft. BKC kwam nu weer het eerst aan bod (9-8), doch ook nu werd het hex-haal- delijk stuivertje wisselen. Rinus Kloet zorgde voor 9-9 en Leo Fon teine voor 9-10. Nog eenmaal kwam BKC terug door de stand op 10-10 te brengen, doch het laatste en be slissende doelpunt kwam weer op naam van All Ready. Het wei*d een bijna historisch doelpunt want toen mevrouw Corrie Kloet-vanNieuwen- huize de bal door de Bressiaanse mand wierp was dit het honderdste doelpunt van deze competitie en kon het ongeslagen rekord behouden blij ven (10-11). Kort hierop kondigde de adspirant-scheidsx*echter het einde aan. A11 Ready had niet minder dan 16 wedstrijden achter elkaar in suc cessie gewonnen. ning (1-0), waarna Sjaak Dekkei*, uit een strafwerp de stand op 2-0 bracht. Uit een doorloopbal van Ans Ki-istalijn werd het 3-0 en de Flak- keese twaalf moesten het anwoord schuldig blijven. Nadat Alie van dei- Laan voor de Zierikzeeenaren nog een straf worp had gemist bracht Ans Kristalijn nog juist in de eerste speelhelft de x-uststand op 4-0. Ook in de tweede helft was All-Ready weer heer en meester van hetvter- ï-ein en met een afstandsschot van André van Achtex-enbex-g werd het 5-0. Uit een dooiioopbal van dezelf de speler wei-d het 6-0 en nog had den de rood-zwarten niet genoeg. Uit een doorloopbal van Cora Krij ger werd het 7-0, waarna Sjaak Dekker een strafwoi-p onbenut liet. Even later maakte hij deze misser weer goed door fraai nummer acht in de Flakkeese korf te deponeren (8-0). Pieter van Hooijdonk bracht ock een strafworp om zeep doch ook hij hei-stelde zich even daax-na door uit een doorloopbal de eindstand op 9-0 voor All-Ready te bepalen. NOAD II-ZSC II 5-5 In een doelpuntrijke wedstrijd wisten de x-eserves van NOAD de helft van de buit in Dreischor te hou den en het heeft er zelfs lange tijd naar uitgezien dat de volle winst door de blauw-witten behaald zou kunnen worden. Reeds na 5 minuten spelen gaf Riet Smits de thuisclub de leiding en enkele minuten later was het Wijna van Nieuwenhuijzen, die NOAD een 2-0 voox*sprong gaf. Kort voor de rust kwam ZSC door een doelpunt van Cor Hillebrand op 2-1 en vx-ijwel dii-ect na de hervatting was het weer de gevaai'lijke Cor Hillebrand, die partijen op gelijke voet bracht (2-2).Niettemin slaagde Joke van Schelven er in om NOAD andermaal aan de leiding te brengen (3-2), doch de club uit Schax-endijke maakte opnieuw gelijk. NOAD kwam echter sterk opzetten en dat resul- teei-de spoedig in twee doelpunten. Eex-st maakte Johan van der Linde er 4-3 van en Wijna van Nieuwen huijzen deponeerde de bal opnieuw eex-der vermeld leek het er op, dat in de Schouwse korf (5-3). Zoals reeds NOAD beide punten zou gaan ver overen, doch eer de scheidsrechter voor de laatste maal gefloten had. was Cor Hillebrand er nog tweemaal achtereen in geslaagd om een doel punt te maken, zodat met 5-5 het einde kwam. VOETBAL K.N.V.B. Zomeravondcompetitic rayon Ziex-ikzee Hartogs P.V.-Toren Boys II 5-2; Die Gouwe-Smit-Bolnes 3-1; Tox-en Boys I-Rijkswatex-staat 0-0; Veloci- tas-P.Z.E.M. 0-5. DUIVENSPORT P.V. „Dc Reisduif" Si. lMiilipsland Uitslag van de gehouden wed vlucht van dc P.V. „De Reisduif" le St. Philipsland vanaf Albert. De duiven werden met een zuidwesten wind gelost om 8.30 uur. In concours wax-en 178 duiven. De snelheid van de eefste duif was 648.08 m.m. Aan komst 13.36.08. De snelheid van de laatste duif was 317.04 m.m. Aan komst 19.30.46. L. Reijngoudt 1, 16; J. v. Oeveren 2; A. Faasse 3, 5, 7, 9, 17, 24. 25, 32, 48; Kr. Reijngoudt 4, 37, 38, 41, 55; Th. Bakker 6; Joh. Quist 8, 13, 36, 49; J. C. Verwijs 10, 53; Gebr. Fonteijne 11, 12, 52; L. Vex-meij en Zn. 14, 31, 35 en 56; W. Neele 15, 39, 40, 54; H. Kaashoek 18, 43, 57; M. v. d. Est 19. 27, 30, 34; M. Geuze 20, 26; A. Ver wijs 21, 22, 58, 59; J. Zuidweg 23, 28, 42, 51; W. v. Dommelen 29, 33; C. Verwijs 44, 45, 46, 47; M. Meijer 50 en 60. Een foto uit het begin van de derti ger jaren van Huize Grol te Renesse. Men lette vooral op de smalle land weg, die toen naar Schouwen leidde. HENGELEN Concours H.S.V. „De Krabbe" Een groot aantal leden van de H. S.V. „Oosterschelde" heeft zich op gegeven voor het op zaterdag 23 mei a.s. te houden internationaal hen- gelconcours van de H.S.V. „De Krabbe". Om elf uur v.m. wordt ge start vanaf het Havenplein te Zie- rikzee naar de Westhoek. Bijeenkomst Jehova's Getuigen te Terneuzen TERNEUZEN, 20-5. Vertegen- woordigers van 15 gemeenten van Jehova's Getuigen uit Zeeland, de Zuidhollandse eilanden en Rotter dam-Zuid waren van 15 tot en met 17 mei in congres bijeen in het Zuid- landtheater te Terneuzen. Het thema voor deze kringvergadering, waar aan ruim 1100 personen deelnamen, was gebaseei'd op Hebreeën 13 15: „Offers, die God behagen". Op de vergadering werd een toespraak ge houden door de heer J. H. D. Tole- naar, getiteld: „De spanning en druk van onze tijd weerstaan". Man poogde echtgenote met auto te overrijden STEENBERGEN, 20-5. De 22-jarige mevr. A. van H.-de B. uit Steenber- gen heeft bij de rijkspolitie aldaar aangifte gedaan, dat haar echtgenoot B. van H„ van wie zij al enkele we ken gescheiden leeft, tot tweemaal toe een poging heeft ondernomen om haar met zijn auto aan te rijden. Enige dagen geleden zou van H. in Roosendaal tevergeefs getracht heb ben zijn vrouw te overrijden. Zij reed met haar bromfiets over de pro vinciale weg naar Steenbergen, waar zij door een passerende automobilist in de berm werd gedx-ukt en kwam te vallen. Ook dit bleek haar echtge noot te zijn. Door de val liep zij een dubbele armbreuk op. De Steenbei-gse rijkspolitie pro beert de man, die vermoedelijk in België vei*blijft, op le sporen. VOETBAL All-Ready 1 - Delta II 9-0 De adspiranten van All-Ready drukken momenteel de voetsporen van hun grotere bi*oers en zusters want zij weten praktisch alle wed strijden in hun voor deel te beslis sen. Zaterdagmiddag moest op het sportpark Bannink te Zierikzee Del ta II uit Ooltgensplaat er weer aan geloven en de cijfers vielen weer hoog uit. Cora Ki-ijger, een aardige speelster van de rood-zwarten nam de openingstreffer voor haar reke- I volkslied MANILLA, 20-5. Het hele Philippijnse Huis van Afge vaardigden heeft urenlang in de houding moeten staan door dat protesterende studenten op de publieke tribune aldoor het volkslied bleven zingen. Aan het debat kwam men niet toe. Tenslotte beval de voor zitter, José Laurel, arrestatie en verwijdering van de stu denten. Deze vertegenwoordig den zeven studenten- en bur gerorganisaties die eisen dat wetsontwerpen lot hervormin gen nog worden behandeld voordat het congres donder dag 21 mei op reces gaat. De gearresteerden kunnen veroor deeld. worden van 32 dagen tol zes maanden gevangenisstraf en een boete van 200 lot 2000 f pesos. ZIERIKZEE—RCS 0-2 In deze wedsti-ijd ondex-streepte RCS nog eens duidelijk dat de kam pioenstitel terecht is gekomen bij het elftal dat hierop de meeste aanspra ken maakte. In deze laatste compe titiewedstrijd traden de tekortko mingen bij de thuisclub nog eens aan hel licht. Het gi-ootste probleem vormde ook nu weer de aanvqlsli- nie, die er gedurende de gehele wed- strijd maar eenmaal in slaagde het RCS-doel in werkelijk gevaar te bx*engen. Ondanks het feit dat doel man Pokorni een nogal onzekere in druk maakte was de verdedigings linie het beste deel van het elftal. Dit was ook de x-eden dat tot 4 mi nuten voor tijd de thuisclub de kans op een puntenverdeling bleef behou den. In de 13e min. had de geheel vrij: voor doel staande Kees de Nooij- er weinig moeite om uit een voorzet van links zijn club de leiding te ge ven (0-lj. Direct hierna wist Tiggel- hoven door de Souburgse defensie te breken maar znij schot ging over de lat.. Zeer lang heeft het er hierna naai- uitgezien dat met onverander de stand het einde zou aanbreken. Met nog vier min. te spelen maakte Klink binnen dc beruchte lijnen hands waarna Henk Karreman uit de toegekende strafschop de eind stand op 0-2 bepaalde. Feijcuoord—Celtic niet meer op de t.v. HILVERSUM. 20-5. Dc finale om de Europacup voor landskampioenen tussen Fcijcnoord en Celtic Glas- gom zal niet meer op de teelvisie worden herhaald. De NOS heeft na dc weigering van de K.N.V.B. om toestemming vooi' dc uitzending van de herhaling op eerste Pinksterdag te verlenen, van verdere pogingen afgezien, omdat men er niet een ge heel avondprogramma voor wil op offeren (de wedstrijd duurt ruim twee uur), DONDERDAG 21 MEI.' NED. I. In het voorprogramma vanavond Het afschuwelijke bizarre en ongelooflijke avontuur van mon sieur Tête en Wereld op wielen. De Sunbeam 1250 wordt getest. Na Be richten uit de samenleving, Gertrud, de laatste speelfilm (uil 1965) van de Deen Carl Th. Dreyer, die in 1927 al het klassieke La Passion de Jean ne d' Are draaide. Vanuit een puri teinse visie protesteert Dreyer tegen een steile levenshouding. In zwart wit tekening zet hij vaak de maat schappij en de kerk tegenover elkaar. Gertrud gaat over een vrouw in een conflictsituatie. Zij is getrouwd, viaar houdt van een ander en die ander wil die ene niet, dus die ene heeft verdriet. De film is in 1965 ook in Denemarken niet onverdeeld gunstig ontvangen, vooral vanwege het dra kerige karakter. NED. II. Na Scala en Van gewest tot gewesteen voetbalprogramma, nee, geen samenvatting Feijenoord- Celtic, maar een verslag van een ju bileum-wedstrijd van oud-interna tionals tegen het voetbalteam van V.O.C. Dan volgt een programma over Schiphol: Schiphol International Airport. Het behandelt de roemrijke luchtvaartgeschiedenis in het alge meen en de rol van Nederland, dus Schiphol in het bijzonder. Daarna Twee Seine's uit Gertrud van Carl Th. Dreyer, een film die om half ncyen uy. Ned. I Ocyial. het laatste deel van De zeven zeeën, De Indische oceaan. De documentaire over leven en leer van dr. Joseph Goebbels is een wat verlaat herden kingsprogramma. Jan Keja maakte dit werkstuk over de intelligente man die de kans kreeg via de Nazi partij zijn ideeën te ventileren. Het Humanistisch Verbond besluit met Vrouwspersonen. Het zou best een interessant programma kunnen zijn, want er wordt onder meer gesteld: Hoe krijg je een mens zo gek om de rol van vrouw op zich te nemen? en Hoe wordt een vrouw zich bewust van haar rol? Laten we daar maar eens goed over nadenken! VRIJDAG 22 MEI. NED. I. In Doebiedoe - wat js dat toch een kneuterige titel - een op treden van Black Sabbath uit Bir mingham met goed te verteren un derground. De groep brengt een se lectie uit hun eerste LP Black Sab bath, en vertolkt o.m. Evil Woman, The Wizard, en Behind the wall of sleep. Na Avro's sportpanorama, een spel van Chiem van Houwinge, Har- tedief. André van den Heuvel en Loes Hensen spelen daarin belang rijke rollen. Het is een onwezenlijk verhaal dat begint met een caféruzie. NED. II. Scala en Geen zee te hoog en dan Charles Aznavour in Olympia. Voor hem treden o.a. Bea Tristan, de Young Brothers en Pia Colombo op. Charles zelf zingt o.m. J' aimerais, Les xfants de la geurre en het overbekende Moi dans mon coin. Na Brandpunt Bonanza, een schurk van een sheriff ontdekt ddt het recht toch zegeviert, in: Een stad in moeilijkheden. Riskante kerk is het laatste program vandaag. DONDERDAG 21 MEI. NED. 11S.45 Fabel; IS.55 Nieuws; 19.04 Hel afschuwelijke bizarre en ongelooflijke avontuur van monsieur Tête kl.; 19.25 Wereld op wielen kl.; 20.00 Journaal: 20.20 Berichten uit dc samenleving: 20.30 Gertrud, 22.30 Journaal. NED. II: 13.45 Fabel; 18.55 Nieuws; 19.04 Scala; 19.30 Van geivest tot ge west; 20.00 Journaal; 20.20 Oud-in- ternationls-VOC; 20.40 Schiphol in ternational airport kl.; 20.55 De ze ven zeeën; 21.45 Dr. Joseph Goeb bels: 22.20 Vrouwspersonen; 23.00 Journaal. VRIJDAG 22 MEI. NED. I: 18.45 Fabel: 18.55 Nieuws; 19.04 Boebiedoe kl.; 20.00 Journaal; 20.20 Televizier; 20.30 Sportpanora ma: 21.10 Hartedief; 22.50 Journaal. NED. II: 18.45 Fabel: 1S.55 Nieuws; 19.04 Scala; 19.30 Geen zee te hoog kl.; 20.00 Journaal; 20.20 Charles Aznavour in Olympia kl.; 21.10 Brandpunt; 21,50 Bonanza kl.; 22.40 Riskante kerk; 23.05 Journaal. Sucrosa.dc kalor icbcsparcndc zoctma- kf- /onder bijsmaak, ronder nasmaak.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 4