daniela dealtijdpas" panty 1.75 WAARHEEN MET VAKANTIE? Nieuwer kerkse Verenigingsraad heeft aantrekkelijk programma Israël en Amerika STREEKNIEUWS Raad Zierikzee vergadert op 28 april Z1ERIKZEESCHE NIEUWSBODE Maandag 2(1 april 1979 Nr. 20388 Vele activiteiten voor 30 april, 2 en 5 mei DUUR BEI) Een experimenteel model van een polyester mandbed, een opval lende noviteit op de Huishoudbeurs in Amsterdam. Het geheel is gestoffeerd met schuimrubber en kussens en volledig elektrisch geïntegreerd met TV, radio, stereo afspeelapparatuur, telefoon en verlichting. De koper zal er lGVs mille voor moeten neertellen. Italië dit jaar weer in trek NIEUWERKERK. 18-4. Door de medewerking van hetDuivelandse gemeentebestuur is de Nieuwerkerk- se Verenigingsraad in staat gesteld, om de bevolking van Nieuwerkerk, zonder grote financiële zorgen, een programma aan te bieden voor Ko ninginnedag en Bevrijdingsdag 1970. Vanzelfsprekend valt dit jaar de nadruk op de 25-jarige herdenking van onze bevrijding. Om vooral de jeugd een summiere indruk te geven van hetgeen er in de periode 1940- 1945 is voorgevallen, zal er in de Christelijke Nationale School „School met de Bijbel" aan de Schoolstraat rond de vijfde mei een expositie worden gehouden. De heer N. Slin gerland, het hoofd van deze school, is bereid zijn verzameling van deze tijd ten toon te stellen. Uiteraard is deze tentoonstelling niet alleen voor de jeugd, maar voor iedereen toe gankelijk, en men verwacht dat hier voor veel belangstelling zal zijn. De Verenigingsraad „Nieuwerkerk" is er zich van bewust dat men met het opstellen van een programma nog geen „feest" heeft. Dit kan alleen wanneer de hele bevolking meewerkt aan de uitvoering van het program ma en daarom doet de raad van ver enigingen een beroep op alle inwo ners om: a. op beide dagen het dorp een feestelijke aanblik te geven door de nationale driekleur; b. de straat te versieren, of wan neer dit niet uitvoerbaar is, de ge vel van de woning. Voor de mooiste versiering wordt een prijs beschik baar gesteld; c. de belangstelling te tonen voor alle onderdelen van het programma, en waar mogelijk hieraan aktief deel te nemen. Sex-expositie in Den Haag gaat niet (loor DEN HAAG, 1814. De sex-tentoon- stelling in de Houtrusthallen in Den Haag. van 8 tot en met 17 mei, gaat niet door. De organisatoren hebben van burgemeester mr. V. G. M. Ma- rijnen bericht ontvangen, waarin het besluit stond vermeld, dat geen ver gunning voor de expositie wordt ver leend, omdat wordt gevreesd dat het onmogelijk zal zijn binnen de gren zen van de strafwetgeving te blijven. Het besluit van burgemeester Ma- rijnen werd mede ingegeven door de angst dat het verlenen van de ge vraagde vergunning aanleiding zou geven voor aantasting van de open bare zedelijkheid. Weg met kale neuzen De moeders, die zich in deze dagen nogal zorgen maken over het schoei sel van hun spruiten, die - helemaal opgewonden van de Europa-cup en hun eigen schoolvoetbal - tegen elke steen en ieder blikje aantrappen, kunnen gerust zijn. Op de Huishoudbeurs, van 24 april tot en met 3 mei a.s. in de R.A.I. te Amsterdam, zal een nieuwe Zwitser se schoencrême worden gedemon streerd, speciaal bestemd voor het wegwerken van kale neuzen. Het plezierige van deze in tal van kleuren verkrijgbare „color" is, dat de kinderen zelf d.m.v. een handige depper hun schoenen kunnen doen. En dat zelfs zonder vuile handen te krijgen. Slechts door een groot enthousias me en door te laten blijken dat men als burgerij eensgezind kan zijn, zal men in staat zijn deze dagen op een waardige wijze te herdenken. Koninginnedag Het programma voor Koninginne dag (30 april) zal als volgt zijn: 9.30 uur: Rondgang door de wandel club „De Vier Bannen". 2.00 uur: Start oriënteringsrit voor brommers. 2.30 uur: Start oriënteringsrit voor fietsen, voor deelnemers vanaf twaalf jaar. Beiden vanaf het plein bij „Ons Dorpshuis". 2.30-4.30 uur: Kinder-programrpa voor de kinderen van de kleuter- en de lagere scholen van Nieuwerkerk, Ouwerkerk en Sir-Jansland in „Ons Dorpshuis", waarin de avonturen van Dik Trom gebracht worden door een groep van Martin Vinjee uit Den Haag. 8 uur: Een avondje uit met Nico Scholenberg. Bekend artiest o.a. van de T.V., met hammond-orgel, accor deon, goochelen, acrobatiek, enz. 2 mei Voor 2 mei staat op het program ma: 2.00 uur: Start oriënteringsrit voor auto's vanaf het Torenplein te Oos- terland. De organisatie van deze rit is in handen van de Oranjevereni ging te Oosterland. 4 mei Op het programma staat vervol gens genoteerd voor 4 mei: 7.00 uur: Interkerkelijke herden kingsdienst m.m.v. de Christelijk Ge mengde Zangvereniging „Eén naam is onze Hope", o.l.v. Eduard Nieland. Er zal gekollekteerd worden voor de oorlogsgravenstichting. Deze dienst zal worden gehouden in de Gerefor meerde kerk aan de Ooststraat, waarin zal voorgaan ds. P. op den Velde, Christelijk Gereformeerd pre dikant te Zierikzee. 5 mei Op bevrijdingsdag (5 mei) is ge pland: 9.00 uur: Herauten door het dorp. 9.30-12.00 uur: Kinderspelen op het sportveld. Voor de kleuters geldt dit ZIERIKZEE, 18-4. De gemeente raad van Zierikzee komt in openbare vergadering byeen op dinsdagavond 28 april a.s. Op de agenda komen een vijftiental punten voor. Het college stelt de raad o.a. voor om afwijzend te beschikken op een ingekomen verzoek van de Bond van Kermisbedrijfhouders om de jaar lijkse kermis te Zierikzee ook te doen houden op de tussenliggende zondag. Het college is de mening toegedaan - aldus blijkt uit de toe lichting aan de raad - dat er aan openstelling op zondag geen be hoefte bestaat. Verder komt aan de orde.de vaststelling van een nieuwe drank- en horecaverordening. De raad wordt ook voorgesteld ad hesie te betuigen aan een motie van de raad van de gemeente Purmerend, waarin gepleit wordt voor een ver hoging tot 90 procent van de kosten van de sociale zorg, waardoor het de gemeenten, die in precaire omstan digheden verkeren mogelijk kan worden gemaakt om in plaats van 20 procent - het percentage is nu 80 - voortaan 10 procent van deze kosten uit eigen middelen te dekken. Overgegaan dient te worden tot de on-invorderbaarverklaring van enige aanslagen in de gemeentelijke belas- Zeven mille voor Rembrandt-ets AMSTERDAM, 18-4. Op een vei- ling van prenten en tekeningen bij Paul Brandt in Amsterdam heeft een ets van Rembrandt, voorstellende een landschap met obelisk (plm. 1650), 7000 gulden opgebracht. Koper was een Nederlandse particuliere verzamelaar. in het eigen schoolgebouw. 12.00-13.00 uur: Pauze. 1.30-2.30 uur: Rondgang met versier de fietsen, wagens, enz. voorafgegaan door de wandelclub „De Vier Ban nen". Vanaf 2.30 uur: Spelen voor alle leeftijden, hoofdzakelijk voor dege nen die 's morgens nog niet aan bod zijn geweest, uit te voeren op de Kerkring. 7.15 uur: Prijsuitreiking in „Ons Dorpshuis". 8.00 uur: Volksdansen, uit te voeren door de Gereformeerde Jeugdvere niging „Nieuwerkerk", in of bij „Ons Dorpshuis". 8.30 liur: Lampionoptocht, voorafge gaan door de Wandelclub „De Vier Bannen". Start vanaf het plein bij „Ons Dorpshuis". 9.0b uur: In „Ons Dorpshuis" nog enkele gezellige uurtjes met muziek van de blaaskapel „Oefening en Uit spanning" en een orkestje o.l.v. Kees Steketee. Vanaf 2.30 uur zullen er, zoals ge meld spelen worden gehouden op de Kerkring. Er zal hier een dubbele baan worden uitgezet. Elke baan wordt door twee personen afgewerkt liefst één dame en één heer. 1. Bij de start is er een fiets, waar van een wiel gemonteerd moet wor den. Is de fiets startklaar, dan de duo-passagier ballonnen prikken en ringsteken. 2. Bal over net wippen en in een korfbalmand gooien. 3. Water dragen over een even- wichtsbalk. 4. Blikken dragen. 5. Ballen gooien (ballentent). 6. Blikjeslopen. 7. Sjoelen. 8. Zakkenlopen of iéts dergelijks. De verenigingsraad houdt het recht voor om eventuele wijziging of aanvullingen op dit programma aan te brengen, maar deze dan tijdig be kend maken. Inwoners, die slecht ter been zijn, en toch enkele onderdelen van het programma bij zouden willen wonen, kunnen dit opgeven bij de voorzitter der Verenigingsraad, de heer Joh, Schiettekatte Pzoon. Deze zal dan v.oor vervoer zorgen. ting. Verder wordt voorgesteld een subsidie te verlenen in restauratie van "het pand Kraanplein 16 en ko men aan de orde wijzigingen van het algemeen ambtenarenreglement en de bezoldigingsverordening januari 1970. Op de agenda staan verder voor stellen om te komen tot een begro tingswijzigingen 1970 betreffende de aanwending van gelden voor de stichting van een sporthal-zwembad- combinatie* evenzo betreffende het subsidie-overschot 1970 t.b.v. de op Schouwen-Duiveland werkzame in stellingen voor maatschappelijk werk en betreffende een geldlening inge volge de financieringsregeling huis vesting gemeentëpersoneel. ATHENE, 19-4. De Franse politicus Jean-Jacquës Servan-Schreiber is zondag uit Athene vertrokken zonder geslaagd te zyn in zijn bedoeling de Frans-Griekse journalist Io^nhis Starakis of de vrouw en kinderen van Mikis Theodorakis mee te bren gen. TEL AVIV, 17-4. „De Verenigde Staten zullen niet toestaan, dat de afschrikkingsmacht van Israël ver mindert". Dit heeft, volgens het Is raëlische blad Yedioth Aharonoth, de Amerikaanse onderminister van buitenlandse zaken Joseph Sisco bij zyn bezoek aan Israël verklaard. De onderminister had geprobeerd de ongerustheid bij de Israëliërs over hun defensie weg te nemen en daar bij tekennen gegeven, dat Amerika niet veel geloof hecht aan de goede trouw van de Russen, wat het her stel van de vrede in het Midden - Oosten betreft. In zijn „uiterst openhartige ge sprekken" met de Israëlische leiders zou Sisco hebben opgemerkt dat in zijn gesprekken met president Nas ser het Egyptische staatshoofd van geen wijken weet, waar het de eis van een ontruiming van de door Is raël bezette gebieden aangaat. In dit verband had de onderminister, vol gens het genoemde blad, de Israëli ërs op het hart gebonden, duidelijk te laten weten dat zij de resolutie van de Veiligheidsraad van 22 no vember '67 aanvaarden, waarin de terugtrekking van de Israëlische troepen wordt bepleit. MARKTBERICHTEN Veemarkt Rotterdam ROTTERDAM, 20-4. Aangevoerd: 1487 dieren, t.w. 1094 runderen en 393 varkens. Prijzen per kilogram: slachtrunde- ren extra f 5,50-5,80; le f 465-5,20; 2e f 4,10-4,45; 3e f 3,80-4,05; stieren f 4,50-5,05; worstkoeien f 3,70-3,85; slachtvarkens le f 2,57-2,62; 2e f 2,52- 2,57, 3e f 2,47-2,52; slachtzeugen f 2,15-2,25; zware varkens f 2,25-2,40. Runderen: aanvoer kleiner, handel traag, prijzen hoger. Varkens: aanvoer ruimer, handel vlug, prijzen fijne varkens lager; slachtzeugen nauwelijks prijshou dend, enkele prima's boven notering. Wil één van u (Ie bruid kussen J AUCKLAND Nieuw Zeeland), 18-4. Een predikant in Nieuw- Zeeland die in verwarring ge- >racht werd door het feit dat ien bruid en bruidegom bei- ien lang haar hadden, heeft laastig een wijziging moeten lanbrengen in de formulering ijdens een huwelyksdienst. i De Anglicaanse pastoor Bob Lowe in Christchurch, die zich i zoveel mogelijk aan de liturgie (i vilde houden, hoefde de tekst (i slechts met enkele woorden (i tan te vullen en vroeg: lVii (i ien van u de bruid kussen? ,i ZIERIKZEE Oprichting vereniging van „Het Zorgenkind" afdeling Schouwen-Duiveland Op 18 april vergaderde te Zierik- zee het voorlopig bestuur van de vereniging „Het Zorgenkind", ka tholieke oudervereniging van ouders met een gehandicapt kind. Mevrouw Prae.t zal als contactdame voor de vereniging te Zierikzee optreden. Op deze wijze zet zij haar taak als lid van de opgeheven vereniging „Vrien den van het Gehandicapte Kind op Schouwen-Duiveland" voort, nu als (voorlopig) bestuurslid van „Het Zor genkind". Er werd vastgesteld een oprichtingsvergadering, te houden op 25 mei a.s. in het restaurant Van Oppen te Zierikzee, met vaststelling van een definitief bestuur. Dat voor een oudervereniging, vooral op Schouwen-Duiveland een veelheid aan taken is weggelegd, kwam in deze vrij korte vergadering vrij sterk naar voren. Om in de toekomst aan de belangen van alle leden tegemoet te kunnen treden, zal een intense sa menwerking met andere bestaande ouderverenigingen al vlug nodig blij ken. Benoemingen Aan de afdeling financiën van de gemeente-secretarie te Zierikzee zijn benoemd de heren F. C. Dieleman uit Wolphaartsdijk in de rang van adjunct-commies A. en P. A. Schoo- nen, thans werkzaam bij de belas ting dienst te Haarlem, als commies. KERRWERVE Vergadering N.C.V.B.-afdeling Op 22 april vergadert de N.C.V.B.- afdeling in het verenigingsgebouw. Het echtpaar Olff treedt op met het onderwerp: „Nimmer nacht". De bij eenkomst vindt plaats in samenwer king met de afdeling Bruinisse. N.C.V.B.-vergadering Woensdagavond 22 april a.s. komt de afdeling Kerkwerve van de N.C. V.B. samen met de afdeling uit Brui nisse, bijeen in het verenigingsge bouw. Door de heer en mevrouw Olff zal deze avond een iezing met dia's gehouden worden over de Scandina vische landen, onder de titel „Nim mer nacht". HAAMSTEDE Gunning recreatieweg Westerschouwen Het aanleggen van de recreatieweg in de gemeente Westerschouwen, welke loopt van Westerschouwen, via Burgh-Haamstede naar Renesse werd gegund aan Aannemingsbedrijf Gebr. De Vos N.V. te Oude Tonge voor f 1.500.000,—. NIEUWERKERK Simavi-collecte He vorige week gehouden collekte voor SIMEVI heeft in Nieuwerkerk opgebracht f 314,50. Vorig jaar be droeg deze collekte f 225,18. Afscheidsdiensi Zoals reeds is gemeld zal op woensdagavond 22 april a.s. in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeenten te Nieuwerkerk de af- scheidsdienst plaats vipden van ds. J. Karens. Aanvang om 7.30 uur. Voor de genodigden zal er na de dienst gelegenheid zijn om afscheid te nemen in het vergaderlokaal ach ter de kerk. Ds. J. Karens, die ruim 6 en een half jaar de Nieuwerkerkse gemeente mocht dienen, vertrekt nog deze week naar Opheusden, al waar hij volgende week woensdag hoopt te worden bevestigd, en in trede hoopt te doen. Beroep aangenomen Zondag was het voor de Neder lands Hervormde Gemeente van Nieuwerkerk, een blijde dag. Mede- 'gedeeld werd dat het eerste, door de kerkeraad uitgebrachte beroep, op candidaat H. van den Heuvel, is aan genomen, He heer Van den Heuvel is thans nog woonachtig in Stel wijk, en nam uit vier beroepen het van Nieuwerkerk aan. OOSTERLAND Geslaagde verkoopactie zegels Ten bate van het Chr. Instituut voor Blinden en Slechtzienden: „Bartimeüs" te Zeist hebben de leer lingen van klasse 5b en 6 van dc Chr. Basisschool alhier, hoofd de heer D. J. Bart, een zegelsverkoop- actie gehouden die de mooie som van niet. minder dan f 450,bij elkaar bracht. Busjescollecte voor „Valkenheide" Door enige jongedames werd in het eerste kwartaal van dit jaar weer wekelijks de busjescollecte gehou den langs de huizen, onder leiding van mevr. H. van der Werf-Nouwen, met als resulaat dat deze weer f 68,12 naar de Stichting „Valken- heide" te Maarsbergen kon op zen den. In de komende maanden zal Neder lands overbevolkte grondgebied tijde lijk worden ontvolkt. Tegen de vier mil joen Nederlanders zullen dit jaar uit zwermen over het Europees continent, om te genieten van hun welverdiende vakantie. Zelfs zullenenkele tiendui zenden toeristen de grenzen van hun werelddeel overschrijden, om bijvoor beeld in Azië of Afrika hun vakantie geld te besteden. Hoewel de officiële gegevens van de reisbureaus natuurlijk pas na het va kantieseizoen kunnen worden gepubli ceerd, blijkt uit de boekingen nu reeds dat de belangstelling van de Neder landse vakantiegangers voor Italië dit jaar groter zal zijn dan in de vooraf gaande jaren het geval was; dat de in teresse voor de Spaanse zon nog steeds onverflauwd is, maar toch ook niet sterk toeneemt; dat Duitsland en Luxemburg nog steeds erg in trek zijn en dat on geveer 60 procent van de Nederlandse toeristen de auto ais het meest ideale vervoermiddel ziet. Helaas zullen de Nederlanders dit jaar voor hun vakantie een veel groter bedrag uitgeven dan de buitenlandse toeristen in Nederland. Een tendens, die zich in de toekomst in versterkte mate zal voordoen. Meer belangstelling voor Tsjecho-Slowakije en Griekenland Het aantal Nederlanders dat deze zo mer de landsgrenzen overtrekt om hun vakantie in het buitenland door te brengen, wordt door de reisbureaus geschat op 3.800.000 a 4 miljoen. Dat is ruim 25 procent van alle vakantie gangers. Italië is het meest in trek; vermoedelijk zullen dit jaar ongeveer DEN HAAG. Minister-president P. J. S. de Jong heeft mrs. Mary Haise en mrs. Marilyn Lovell persoonlijk gelukgewenst met de behouden te rugkeer van hun echtgenoten, en daarby meegedeeld hoezeer in Ne derland met hen is meegeleefd. Zwembroek voor staatssecretaris DEN HAAG, 18-4. Staatssecre taris dr. R. J. H. Kruisinga l van volksgezondheid heeft van de vreemde mogendheid Oranje Vrijstaat" een zwem broek gekregen om voor te i kunnen gaan in het zwemmen i in de Noordzee aan het Sche el veningse strand. De Kabouters (l troffen de staatssecretaris niet thuis op zijn departement, waar de plaatsvervangend se cretaris-generaal mr. J. P. F. (I H. Kloppenburg de broek,ver- (I vaardigd van sponzen, in ont- (I vangst nam. De Kabouters sloegen de aangeboden siga- I» reten af met de mededeling, dat de lucht al vuil genoeg was. Ze lieten voorts een knip selkrant achter met berichten i1 over de aloni loerende en drei gende gevaren voor de volks gezondheid, opddt de autoritei- f (en van „volksgezondheid" de- ze gevaren goed worden inge- l' prent en adequate maatregelen mogen volgen. LAND- EN TUINBOUW voor granen Met dc introduktie van Certrol R- Combin - een middel op basis van Ioxynil, MCPA en MCPP - is men weer een stap verder gekomen op de weg naar een vereenvoudigde advi sering voor onkruidbestrijding in granen. Nog niet zo lang geleden moesten voor verschillende groepen onkrui den, verschillende middelen worden gebruikt. Bovendien konden bepaalde middelen niet in alle granen worden aangewend en moest vooral ook rogge nogal eens worden uitgezonderd. Cer- trol-Combin echter kan worden toe gepast in alle winter- en zomergra- 1.275.000 Nederlanders het Gardameer, Venetië, Rome, Sardinië en de Itali aanse Rivièra prefereren boven iedere andere toeristische plaats. Spanje komt uiteraard op de tweede plaats. Onge veer 850.000 landgenoten zullen deze zomer zich laten koesteren door de Spaanse zon, die vooral in het zuiden van dit land zeer fel pleegt te branden. Op de derde plaats staat nog altijd Duitsland (650.000), gevolgd door Lu xemburg met 509-000 en Oostenrijk met 340.000 Nederlandse vakantiegangers. Vergelijken we deze cijfers met die van de voorafgaande jaren, dan con stateren we dat de belangstelling voor Italië, na een inzinking van enkele ja ren, weer duidelijk is toegenomen, dat de toeneming van het aantal Neder landse toeristen naar Spanje minder spectaculair is dan vorige jaren en dat Oostenrijk niet meer zo'n attractieve trekpleister voor de Nederlandse toe rist is dan vroeger het geval was. Het nogal wisselvallige klimaat zal hieraan vermoedelijk debet zijn, te meer als men bedenkt, dat zon ook in Nederland een schaars artikel is (één mooie zo mer in de tien jaar). IJzeren gordyn Volgens de reisbureaus vertoont het aantal inschrijvingen voor een vakantie achter het IJzeren gordijn ook dit jaar opnieuw een aanzienlijke stijging. Nu in Tsjecho-Slowakije de rust is weer gekeerd en in elk geval de kans op ernstige politieke verwikkelingen er ge ring lijkt, willen vele Nederlanders wel eens een kijkje in Praag nemen, dat nog altijd een van de mooiste steden van de wereld is. Een zekere nieuws gierigheid („hoe zal het nu zijn in het land van Dubcek"?) is hieraan natuur lijk niet vreemd. Opvallend is dit jaar de grote be langstelling voor Bulgarije. De verruk kelijke stranden aan dè Zwart-Zeekust werden al jaren geleden door de Duitse toeristen „ontdekt" en de hotelaccomo- datie in dit gebied is ronduit voortreffe lijk. In de maanden juni, juli en augustus straalt de zon er de gehele dag (tem peraturen tussen de 30 en 35 graden of meer) en de prijzen zijn voor ieder te betalen. Een vakantie in Valkenburg is duurder dan een vakantie aan het Bulgaarse goudstrand. Ook de Zuidslavische stranden beho ren tot de meest begeerde toeristische trekpleisters van de Nederlandse toe rist, maar percentueel gezien neemt die belangstelling nauwelijks toe. Volgens de reisbureaus zal de Ne derlandse trek naar Tunesië en Ma rokko dit jaar-minder groot zijn. Over de oorzaken tast men nog in het duis ter. Vermoed wordt dat de natuurram pen van vorig jaar vele toeristen heb ben afgeschrikt. Mogelijk is ook dat de fel brandende zon de meeste Neder landers toch een beetje té erg is! 450.000 „vliegers" Het kolonelsregiem in Griekenland heeft in de afgelopen jaren geleid tot een sterke vermindering van het aantal Nederlandse toeristen naar Grieken land. Ook de reizen naar Rhodos en Korfoe boetten om deze reden aan po pulariteit in. Doch dit jaar zullen vele duizenden Nederlanders toch de stoute schoenen aantrekken en koers zetten naar het land van de Acropolis. Er zijn minstens zeven keer zoveel aanvragen als vorig jaar. Ongeveer 450.000 Nederlanders gaan dit jaar vliegen. Maar nog altijd 60 pro cent kan de auto blijkbaar niet loslaten en trekt er met dit vervoermiddel oo uit. nen. Door zijn uitgekiende samenstel ling bestrijdt dit middel een zeer groot sortiment niet-grasachtige wor tel- en zaadonkruiden. Naast muur, kleefkruid, akkerdistel en vele an dere onkruiden, worden ook zwaluw- ton)? en andere veelknopigen, als mede de probleemonkruiden kamille en ereprijs, door Certrbl-Combin goed bestreden. Het middel wordt toegepast bij een gewaslengte van 15 cm. Indien echter veel akkerdistels voorkomen, dan verdient een later tijdstip de voorkeur. Dit is mogelQK, 3a'aT trol-Combin kan worden aangewend tot één week vóór het in de aar schieten van het graan. Advertentie cAnti naad die inscheuren op de naad van het broelcje tegengaat. Nieuw, breedwerkend onkruidbestrijdingsmiddel 4

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 3