STIMULERING VAN ZIERIKZEE IS NOODZAKELIJK BLIK DOOR HET WERELD Duitsers vrezen Amerikaanse aftocht uit £uropa De zoetmaker zonder bijsmaak zonder nasmaak Voor 55 jaar.... Wat biedt de BEELDBUIS? Het Streekplan Schouwen-Duiveiand ZIbKIKZKi:, 13-4. ..Bij de hoogte van de op het industrieterrein van Zierikzee lau^s het llavenkauaal te stichten bouwwerken dient rekening: te wordcit gehouden met een zoveel mi gelijk onbelemmerd uitzicht van de Centrale Deltaweg op hel histo rische silhouet van de stand. Bij ge meentelijk plan zal deze bestemming nader moeten woiden gedetailleerd waarbij voorschriften nodig kunnen zijn inzake plaats, omvang en hoog te van de bebouwing en omtrent beplantingen, in het bijzonder voor die industrieterreinen welke gren zen aan een woongebied." Aldus wordt opgemerkt in het Streekplan Schouwen-Duiveiand, waarin wordt geconcludeerd dat buiten de bedoelde terreinen bij Zie rikzee en Bruinisse n het algemeen alleen kleinere bedrijven, hoofdza kelijk werkend in de ambachtelijke of verzorgende sfeer, toelaatbaar zijn. Voor dit soort bedrijven wer den in het verleden door enkele ge meenten reeds terreinen aangewe zen). Bevolkingsgroei Voor Zierikzee wordt een bevol kingsgroei geraamd van 7.775 in 1968 naar 12.000 in 1990 en voor ove rig Schouwen-Duiveiand van 15.984 in 1968 naar 21.000 in 1990. Er wordt ranting van de bevolkingsgroei voor Zierikzee vooral als taakstellend moet werden beschouwd. Een stimu lering van Zierikzee wordt van groot belang geacht voor een goede de functie!* Deze groei zal vooral ge baseerd kunnen zijn op de groei van Israël, Egypte, Rusland TEI AV1V, 15-4. De Israëlische minister van defensie, Mosje Dajan, heeft in een toespraak tot legeroffi cieren verklaard, dat verkeerd ad vies van Russische deskundigen een van de 1 actoren was, die heeft ge leid tot „de mislukte uitputtingsoor log", die Egypte een jaar geleden is begonnen". Dajan meent dal president Nasser nu waarschijnlijk vol spijt is over zijn besluit het bestand met Israël niet meer in acht te nemen. Het besluit om de vijandelijkhe den aan het Suez-kanaal te begin nen was gebaseerd op Nasser's eigen verkeerde berekeningen, maar het was tevens een falen van de Russi sche beoordeling van de situatie. „Ik geloof niet dat Naser het be stand zou hebben opgeschort zonder de goedkeuring van de Russische deskundigen", aldus Dajan. Generaal Wheeler, cle Amerikaan se stafchef, meent dat de Ver. Sta ten voor hun eigen veiligheid niet kunnen buiten de aanwezigheid van Amerikaanse troepen in Europa. Hij zegt dat in een interview met U.S. News and World Report en haakt daarbij aardig in op uitlatingen van bondskanselier Brandt, diens minis ter van buitenlandse zaken Scheel en vele andere Westduitsers. En toch ziet het er naar uit dat wat al deze heren niet wensen in de tweede helft van volgend jaar zal gebeuren: de pressie vanuit de par- lementsbanken in Washington wordt KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Heerewaarden J- Klinkhamer*, kandidaat te Leeuwar den; te Bruchem-Kerkwijk C. Evers, kandidaat te Putten; te Wageningen K. A. Deurloo, jeugdpredikant te Eindhoven; te Hollandscheveld J. Bos; te Lunteren; te IJmuiden-Oost (toez.) Joh. Brezet te Peize; door de Generale Synode tot secretaris van de Raad voor de Eredienst A. W, Lazonder te 's Gravenhage. Aangenomen naar Middelburg1 R. P. IJtsma te Colijnsplaat, die be dankte voor Vlissingen. Bedankt Voor Kollum A. K. van der Schoot te Appelscha; voor Lun teren C. J. P. Lam te Putten; voor Winschoten (toez.) P. Inberg te Britsum c.a. Geref. Kerken Beroepen te Appingedam J. van Loo te Marum. Geref. Kerken Vrijgemaakt Aangenomen naar Arnhem T. J. Keegstra te Ermelo Bedankt voor Hoogkerk J. Slot man te Urk. ZIERIKZEE, 15-4. Twee leerlingen van de arbeidsgroep van de Beatrix- school, Rudi Ravia uit Zierikzee en Piet Verton uit Looperskapelle - resp. links en rechts op de foto - hebben onder leiding van hun leraar handenarbeid, de heer Noordermeer, een fraai abstract schilderwerk ge maakt, dat gelet op de frisse kleuren en de enthousiaste opzet van het ge heel wel niet anders geïnspireerd kan zijn dan op de pas begonnen lente. - Het keurig met een lijst af gewerkte en met gebruik van veel geel, blauw en rood op doek geschil derde decoratieve werkstuk heeft een breedte van niet minder dan wel twee meter. Het was ook om deze reden dat het schilderwerk van Piet en Rudi veel bewondering oogstte tijdens de dinsdag in de school ge houden ouderavond. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). te groot. Het is in dil verband ook tekenend dat Brandt ongetwijfeld over deze kwestie heeft gesproken bij zijn bezoek aan president Nixon, dat besloten werd zonder een com muniqué, zogenaamd omdat er te veel aan de orde ivas geweest. ,Dat betekent dat hierover niets defini tiefs te zeggen was, zeker niet dat de Amerikanen blijven. Nti zijn de argumenten van vooral senator Mike Mansfield sterk: nu al 25 jaar staan Amerikaanse troepen in vrij groten getale in Europa, voor al in Duitsland. En niemand kan be weren dat de Europese landen er zo slecht aan toe zijn dat ze niet de lasten van hun eigen verdediging kunnen dragen. Om politieke rede nen zal wellicht speciaal in west- Berlijn de aanwezigheid van mili tairen uit de V.S. van betekenis blij ven, maar dat hoeft dan niet meer dan een symbolische macht te zn. Militaire samenwerking Brandt is het hiermee niet zo erg eens. In de eerste plaats omdat de terugtrekking van de Amerikaanse troepen en de daardoor noodzakelij ke vervanging door nieuwe eenhe den van de Bundeswehr het hem moeilijker zullen maken in zijn Ost- politik. Daarin moet hij juist pro beren het Duitse image te bevrijden van de betichting dat de bondsrepu bliek militaristisch en revanchistisch is - een ietwat moeilijke opgave als je bezig bent je troepensterkte op te voeren. Bovendien kan Brandt voor zien dat minder Amerikaanse be moeienis met Europa op militair ge bied kan dwingen tot grotere mili taire samenwerking tussen de Euro pese landen, waarbij het vooral in de rede ligt de bestaande nucleaire macht effectiever te maken. In Engelse bladen leest men al pleidooien voor vergroting van het aantal Polaris-onderzee'ërs als kon- sekwenüe van de verwachte Ame rikaanse terugtrekking. Maar nog lo gischer wordt dan, vooral nu de Gaulle is verdwenen en de sfeer in Parijs wat vriendelijker is jegens Londen en Washington, dat de Fran se kernmacht die op zichzelf niets te betekenen heeft, wordt ingebracht in een Europees kernwapen waartoe het wel een behoorlijke bijdrage kan zijn. Europees betekent in dit verband Brits-Frans. De bondsrepubliek staat daar absoluut buiten: haar grondwet verbiedt kernwapenbezit en -pro- duklie. Maar dat zou dan betekenen dat de economisch machtigste Euro pese staat niet veel meer wordt dan een figmir van het tweede plan wat de vorming van het effectiefste wa pen van Europa zou moeten worden. Dat is dan ook geen aantrekkelijk idee voor Brandt als Duitser. Des noods zal hij bereid zijn nog dieper in de volle kas met marken te grij pen als hij daarmee de Amerikanen maar hier kan houden. de dienstensector en van de indu strie. Voor de overige kernen wordt al naar hun functie meer of minder groei verwacht. Opgemerkt wordt dat aan de zeer kleine dorpen en ge huchten. die toch reeds een stilstand cf achteruitgang van het bevol kingsaantal te zien geven, geen grueimgelijkheid moet worden gege ven, in het belang van de groei van de meer levenskrachtige" dorpen. Verwacht wordt dat Bruinisse zo wel aan zijn gunstige ligging voor de recreatie als aan zijn mogelijkheden voor bepaalde industriële of am bachtelijke activiteiten groeikansen zal kunnen ontlenen. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. Buitengewoon pen sioengerechtigden, voortgekomen uit het verzet, hebben het initiatief ge nomen voor het aanbieden van een blijvende herinnering aan de Stich ting 1940 - 1945. Men wil hiermee zijn dank uitdrukken voor het vele, dat de Stichting in de afgelopen 25 jaar heeft gedaan ter leniging van de nocd onder de oud verzetsmensen. VLAARDINGEN. In de oude ha ven te Vlaardingen is het lijk ge- diegd van de 31-jarige Turkse gast arbeider H. Dogan. Dogan. werd op 20 m'oart na cafébezoek vermist. Hij was onder invloed van sterke drank en moet toen te water zijn ge raakt. De recherche stelt een onder zoek in. HOEVEN. Het nieuwe gebouw van de Volkssterrenwacht Simon Stevin in het Noordbrabantse Hoe ven wordt op zaterdagmiddag 2 mei namens de minister van C.R.M. ge opend door de plv. directeur-gene raal voor Volksontwikkeling en re creatie, mr. L. B. van Ommen. DEN HAAG. Drs. J. de Pous, voorzitter van de Sociaal-Economi sche Raad, drs. P. Ridder, secretaris van deze Raad, en ir. J. van de Kerk, directeur-generaal van de Rijkswa terstaat, zijn in het kader van de Nederlandse technische bijstand naar Sux-iname vertrokken. ROTTERDAM. In het Dijkzigtzie- kenhuis te Rotterdam is de 47-jarige bankwerker J. de Lange uit Rhoon overleden aan de verwondingen die hij op 26 februari had opgelopen bij een verkeersongeluk. Op de krui sing Waalhaven-Ophemerstraat te Rotterdam was de bankwerker aan gereden door een personenauto. DEN HAAG. Zuidmolukkers uit het hele land zullen ter herdenking van het feit dat de republiek Zuid- Molukken op 25 april 20 jaar gele den werd uitgeroepen, een zesdaagse mars door Nederland houden. DEN HAAG. Het Comité Jaarlijk se Herdenking gesneuvelde grena diers en jagers heeft besloten dit jaar voor het laatst een herdenking te organiseren bij het monument aan de Johan de Witlaan in Den Haag. Het comité besloot de op 10 mei te houden 25ste herdenking te be schouwen als een waardige afslui ting van de reeks. DEN HAAG. De komende jaren zal het aantal Voltooide bejaarden woningen aanzienlijk stijgen, aldus heeft de minister van Volkshuisves ting en R.O., ir. W. F. Schut, in een brief aan de Tweede Kamer ver klaard. AMSTERDAM. Bij de directie van het Olympisch stadion leeft de gedachte het gehele complex te overkappen. Met de heer H. A. Pel- likaan, directeur van een bouwbe drijf te Tilburg, dat een belangrijk gedeelte van. de in Nederland be staande sporthallen heeft gebouwd, zijn informatieve besprekingen ge voerd. DEN HAAG. De Rijksvoorlich tingsdienst deelt mee, dat het staats bezoek dat koningin Juliana en prins Bernhard in mei van dit jaar aan Luxemburg zouden brengen, is uit gesteld. Zulks in verband met het overlijden van prins Felix. EINDHOVEN. In Eindhoven is de 56-jarige A. van de Mieden om het leven gekomen bij een vei'keerson- geluk. Het slachtoffer kwam op de Géneraal Pattonlaan met zijn; fiets onder een vrachtauto die rechtsaf SLUISKIL. Op de rijksweg Ter- neuzen-Sluiskil isde 54-jarige A. Bogaart uit Terneuzen verongelukt. Met een personenauto kwam hij fx-ontaal in botsing met een ta^k.- auto. Zeeuws Tijdschrift Het tweede nummer van het Zeeuwse Tijdschrift jaargang 1970 is uit. Ook nu bevat deze periodiek weer interessante artikelen voor hen die in het bijzonder geintex-eseez-d zijn in de geschiedenis, het heden en de toekomst van onze provincie. Het eerste ax-tikel van A. M. Du- mon Tak behandelt de geschiedenis van het voormalig Kunstmuseum te Middelburg, dat tot stand kwam dank zij de activiteiten van Gerhar- dus Nicolaas de Stoppolaai*. André Oosthoek leverde een bijdrage over de poëzie van Hans Wai*ren die „een eigen datum in de poëzie schrijft", waarin hij Wan-ens laatste bundel „Tussen Hybris en Vergaan" be spreekt. De geschiedenis van het slot Haamstede, werd opgetekend door mr. F. Th. Dijckmeester. oud burgemeester van Zierikzee. Over Sint Anna Ter Muiden, het Zeeuws- Vlaamse d orp waar „alles oud en voormalig" is schreven L. W. de Bree en M. P. de Bruin een boeiend stuk. Daaruit blijkt dat in dit dorpje van monumentenzoi-g voor de eerste wereldoorlog veel kunstenaai-s ge werkt hebben. Verder staan in dit nummer bijdi-agen van A. J. Kaland J. C. van Schogen, drs P. van Rom- puy en Willem Enzinck. Advertentie. Sucroso Sucrosa, kaloriebesparend zoet voor wie geen suiker mag gebruiken. Scheepvaartberichten Ampenan, 14-4 te Calcutta. Camitia, 13-4 660 m. o.z.o. Bermuda. Diloma, 13-4 445 m. z.w.t.z. Abidjan. Gulf Swede, 13-4 200 m. n. Dakar. Ganymedes, 14-4 Kingston naar Europa. Kara, 13-4 100 m. z.w. Ouessant. Mississippilloyd, 13-4 200 m. o. Tai wan. In V.S. scherpere douane-controle WASHINGTON, 15-4. Reizigers die de Verenigde Staten binnenko men zullen de komende zomer meer dan ooit ongemakken ondervinden die gepaard gaan met douane-con trole. Myles J. Ambrose, directeur van de afdeling douane, zei in Was hington dat zowel buitenlanders als Amerikanen die in de Verenigde Staten arriveren groter oponthoud bij de douane kunnen verwachten in verband met de verscherpte con trole, om de smokkel van verdoven de middelen. De douane heeft hier- te moeten besluiten in verband met het feoit dat via de Amerikaanse oostkust steeds meer verdovende middelen het land binnenkomen. ZIERIKZEE. Rechthebbenden op t wee vaten gemerkte cilinderolie, ge vist aan- en op. de Oosterschelde, worden opgeroepen zich te melden bij de burgemeester van Zierikzee, bij wie dit strandgoed is aangebracht OUWERKERK. Voor de afdeling Ouwerkerk van de Bond voor Staatspensionering hield de heer De Ronde van Sirjansland een lezing over het goed recht op staatspensi oen. BRUINISSE. Het gemengd koor „Soli Deo Gloria" gaf een christelij ke zangavond, onder leiding van de heer H. G. van den Doel te Zierik zee. BINNENLAND (Amsterdam). Daar de waarnemend burgemeester van Amsterdam ziek is, treedt wethouder F. M. Wibaut in zijn plaats. Amster dam heeft nu dus een sociaal-demo cratische burgemeester. ELLEMEET. Het hier bestaande leesgezelschap „Ellemeet en Eiker zee", dat reeds 40 jaren bestond werd dezer dagen ontbonden. BRUINISSE. Nabij deze gemeente raakte een vaartuig met steenkolen geladen, aan de grond. Een sleep boot werd er heengezonden om hulp te bieden. Veel assistentie behoefde het vaartuig echter niet, daar het op eigen kracht weer vlot kwam. ST. PHILIPSLAND. Alhier doet zich een geval van besmettelijke ziekte (roodvonk) voor. KERKWERVE. Op enige afstand van de los- en laadplaats is een mijn aangespoeld. Er is dadelijk een ivacht by gesteld. HAAMSTEDE. Dc leden van dc siecnkolcnbond. „Eendracht maakt macht" besloten, in vergadering bij een, fee te treden tol de Anli-Oor- logsrand. Sandra en Andres, het Nederlandse duo, dal zaterdag 18 april om twintig minuten over acht in Zaterdaguvondakkoorden optreedt. VRIJDAG 17 APRIL. NED. 1. Het voorprogramma van avond wordt verzorgd door de Evan gelische omroep. Waarin ook nu weer een film van het Moddy Insti tute of Science, waarin de wonde ren van Gods schepping worden ge toond, en de rubriek Close up. De NCRV komt na het nieuws van acht uurrmet Hier en nu. In Studio Anno worden allerlei liedjes uit de Roa ring Twenties, gezongen door: Anne ke Grönloh, Rita Hovink, Cisca Pe ters, Ben Cramer en Rob de'Nijs. Farce majeure, het programma waar onder andere Ted de Braak in zit, krijgt twintig vunuten voordat de schijnwerper wordt gericht op het Friese verzet tegen de Duitse bezet ters. Onder de titel, As 't nedich is (als het nodig is), wordt een beeld gegeven van de houding van de Friezen tijdens de tweede wereldoor log. Het programma is samengesteld door de oud-verzetsman en journa list Pieter Wybinga. Laurie Lange- nach, Dini Damave en Roel van Duyn gingen Friesland is om een antwoord te vinden op de vraag of het nodig is de verzetsstrijd te blij ven herdenken. Als het I.J.E. koor uit Rotterdam enkele geestelijke lie deren gezongen heeft volgt nog een les uit de cursus van Molecuul tot mens. NED. 11. Tussen zeven en acht uur vanavond Scala en een aflevering Ui d. serie Beroemde Dierentuinen. We bezoeken de tuin van San Diego in Californië. Na het tweede jour naal Kort en Klein van Nico Knap per, Ida Bons, Carry Tefsen, Elsje de Wijn, Martin Brozius en Jeroen Krabbé brengen de komische schets jes en kleine liedjes. Na vijfentwin tig minuten voor de consument in Koning Klant, Department S. Deze aflevering is getiteld Eindslag, dood slag. Jason King wordt geconfron- GEMEENTE ZIERIKZEE Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend, dat in ver band met uit te voeren reconstructie- werken de Deltastraat met ingang van 20 april a.s. tot nadere aankon diging voor alle doorgaande verkeer gesloten zal zijn. Zierikzee, 16 april 1970 Burgemeester en wethouders voornoemd: D. W. KASTELEIN, bui-gemeester R. VAN OMMEREN, secretaris DEN HAAG. De Haagse politie heeft in de vroege morgenuren van woensdag in twee pensions in de re sidentie acht Marokkanen van bed gelicht, die zonder verblfsvergun- ning in ons land vertoefden. De bui- tenlandei-s zijn op het hoofdbureau van politie ingesloten. Zij zullen ons land worden uitgeleid. BURGERLIJKE STAND ZIERIKZEE Geboren. 7 april Elizabeth Johan na, d. van Anton Kooman en Adri ans Jacoba Wesdoi-p (Middenschou- wen); 10 apx-il Dina Hendrika, d. van Willem van Meetei-en en Mai-ia The- i-esia IJkelenstam (Zierikzee); 10 april Barxy Mike Conrad, z. van Cornelis Korsman en Pietex-nella Klippel (Zierikzee); 11 april Anne- xnieke Nicolette Jacquline, d. van Hans Geleijnse en Weeke Geertruida Sleeuwenhoek (Zierikzee); 12 april Machiel, z. van Leendert Janus Blom en Antonelta Elisabeth Boi-ghouts (Westerschouwen). Ovex-leden. 8 april Coi-nelis van Beveren, 65 jr., echtg. van Adriana Jannigje Vos (Brouwex-shaven); 7 april Karei Eerland, 68 jr., echtg. van Sara Johanna Folmer (Duiveland); 9 april Nicolaas Anthonij Deïst, 82 jr., echtg. van Max-ia Vis (Bx-ouweisha- ven); 12 april Johannes van Bevex-en, 68 jr., echtg. van Cornelia Jobina Ringejberg (Zierikzee); 10 april Mari- nus Adriaan Beije, 79 jr.. echtg. van Centina Elizabeth Hogevland (Wes- tex-schouwen); 11 april Fx-ancina Pau lina Amclunxen, 83 jr.. gch. gew. met Cornelis Marinus Kosten (Bx-ouwers- haven); 11 april Cornelia van Keulen, 38 jr.. echtg. van Krijn poi-st (Dui- volnnrl). N tegrd met de plotselinge - en kenne lijk niet natuurlijke dood - van een beroemde golfspeler. Hij gaat op on derzoek uit en komt terecht in het huis van een rijke dame, uit wier huis mensen verdwijnen zonder dat er een haan naar kraait. De laatste 40 VARA-minuten zijn voor Achter het nieuws. ZATERDAG 18 APRIL. NED. I. In het familieprogramma van de KRO vanmiddag Kapitein Harmsen en Oebele. De familie Harmsen raakt betrokken bij een mysterieuze zaak. Oebele staat in het teken van de twintiger jaren met een daverend Ot en Sien festival. Vanmiddag en morgen beelden van uit het Bussumse Sportfondsenbad, waar een Eurovisie zwemfeest ge houden wordt. Kopduel komt uit de sporthal in Katwijk en vandaag doen naast de ploeg van de turnvereni ging Volharding uit Goes, ook leden van de voetbalclubs HFC, Be Quick, RFC, en de tennisclub HTC mee. Na het tweede journaal Zaterdag avond akkoorden. Het wordt vast een ge noeglijk uurtje, waarbij o.a. Sylvia de Leur, Jenny Arean en Sandra en Andres van de partij zijn. Voor Ca baretaria een aflevering van Brand punt. Wïm lbo ontvangst Mouloudji, die onlangs de Prix Pleyade won. Dan gaan de twee winnaars van de ze keer elkaar bestrijden in het tweede deel van Kopduel, waarna de epiloog volgt. NED. 11. Tussen zeven en acht een zeer bijzondere uitzending, Julia's Time trip, geheten. Het is een muzi kaal verhaal van Rick van der Lin den, geïnterpreteerd door Ekseption. De popgroep dwaalt in dit stuk door de tijd.. Het verhaal is opgezet rond een middeeleeuws meisje dat door de tijd gaat reizen, en steeds andere musici ontmoet totdat zij haar ge liefde weervindt. Daarna volgt een film over de beeldhouwer Léon de Pas. Ook deze AVRO-avond weer een aflevering van de High Cha- paral. Een vriend van Manolito brengt de bewoners van de ranch in grote moeilijkheden. Dan een am- pex-opname van een talentenjacht die het weekblad de Posthoorn orga niseerde.* In de jury zaten vakmen sen als Petra Laseur, Mieke Tel- kamp, Paul Acket, Joost den Draai er en Robert Kaesen. Tot besluit een ■deel van de serie Life and Times of Lord Mountbatten. Het onderwerp is de laatste episode van de strijd in Azië, die nog doorging nadat Duits land in Europa had gecapituleerd. VRIJDAG 17 APRIL. NED. I: 18.45 Fabeltjeskrant in kleur); 18.51 Ster (kleur); 18.55 Nieuws (kleur); 19.00 Ster (kleur); 19.04 Stof of bestemming (kleur); 19.35 Close up; 19.45 Muziekpro gramma; 19.55 Ster (kleur); 20.00 Journaal (kleur); 20.15 Ster (kleur); 20.20 Hier en nu; 20.45 Studio Anno (kleur); 21.40 Farce majeure; 22.00 As 't nedich is; 22.40 Het groot IJE- koor te Rotterdam; 22.50 Journaal (kleur); 22.55 Van molecuul tot mens. NED. II: 18.45 Fabeltjeskrant (in kleur); 18.51 Ster (kleur); 18.55 Nieuws (kleur); 19.00 Ster (kleur); 19.04 Scala; 19.30 Beroemde dieren tuinen (kleur); 19.55 Ster; 20.00 Jour naal (kleur); 20.15 Ster (kleur); 20.20 Kort en klein (kleur); 21.00 Koning Klant; 21.25 Department S (kleur); 22.15 Achter het nieuws; 22.55 Jour naal (kleur). ZATERDAG 18 APRIL. NED. I: 8.45 Nascholing huisartsen 9.20 Vamos a ver; 10.00 Van mole cuul tot mens: 10.30 Bij leven en welzijn; 11.00 Methodiek van debur- gerschapsvorming; 11.30 Ruimtelijke ordening; 12.00 Kosmovisie; 16.00 Nieuws (kleur); 16.02 Afspraak in Kopenhagen (kleur): 16.50 Oebele (in kleur); 17.40 Eurovisie zwemtoemooi 18.45 Fabeltjeskrant (kleur); 18.51 Ster (kleur); 18.55 Nieuws (kleur); 19.00 Ster19.04 Kopduel19.55 Ster (kleur); 20.00 Journaal (kleur); 20.15 Ster (kleur); 20.20 Zaierdagavondak- koorden (kleur); 21.15 Brandpunt; 21.55 Cabaretaria; 22.40 Kopduel; 23.00 Epiloog; 23.05 Journaal (kleur). NED. II: 18.45 Fabeltjeskrant (in kleur); 18.51 Ster (kleur): 18.55 Nieuws (kleur); 19.00 Ster (kleur): 19.04 Julia's time trip (kleur); 19.40 Leon de Pas aan het werk (kleur): 19.55 Ster (kleur); 20.00 Nieuws (in kleur); 20.15 Ster (kleur); 20.20 High Chaparral (kleur); 21.10 Talenten jacht; 22.00 Life and times of Lord Mountbatten (kleur); 22.50 Journaal (kleur).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 4