'Ze adverteren nou datje een groot stuk kaas moet kopen. Mag ik daar kartelijk om lachen?' Groene Kruisverenigingen op Schouwen -Duiveland gefuseerd Veelzeggende cijfers uit de mossel wereld Voor 30 jaar Drukte met uien in Duiveland neemt af Wat biedt de BEELDBUIS? Westlandse tuinbouw kan niet zo maar worden verplaatst Naar groter verband XIERIKZEK, 11-3. In een in janu ari 1970 te Urouwershaveji gehouden vergadering is - gelijk bekend - door de Groene Kruisverenigingen te Brouwershaven. Dreischor, Haamste de-jjurgh, Kerkwerve, Soordgouwe- Sehuddebeurs, Renesse-Noordwelle- Serooskerke, Scharend ij ke-Ellemeet- Elkerzee-Duivendijke en Zonnemai- re, besloten te fuseren en een nieuwe vereniging „Het Groene Kruis Schouwcn-Duiveland" in het leven te roepen. Koninklijke goedkeuring op de Statuten is aangevraagd. In verband met het nog niet bezitten van rechts persoonlijkheid is besloten het per soneel in 1970 nog in dienst te laten van de deelnemende plaatselijke ver enigingen. Per 1 januari 1971 gaat het personeel over in dienst van de nieuwe vereniging. Alhoewel dus de administratieve samenwerking pas op 1 januari 1971 zal ingaan, zal met de praktische sa menwerking reeds in de loop van 1970 een aanvang worden gemaakt. Gedacht kan hierbij worden aan een nog betere rayonindeling, week endregeling en vakantieregeling voor de wijkverpleegsters. Het algemeen bestuur van de nieu we vereniging bestaat uit acht per sonen, te weten uit elke deelnemende vereniging één bestuurslid. Het al gemeen bestuur is als volgt samen gesteld: Voorzitter: de heer Dr A. L. de Groot (Noordgouwe); vice-voorzitter: de DREISCHOR. Voor de vereniging „Tot Nut en Genoegen" trad op de bekende wereldreiziger dr. Van der Sleen, die vertelde van zijn reizen door Zuid-Afrika. BRUINISSE. Onder grote belang stelling vond dinsdagavond de inwij ding plaats van het Nederlands Her vormd Verenigingsgebouw. NIEUWERKERK. In café De Later werd een rookavond gehouden, ge organiseerd door de afd. van de Kon. Ned. Middenstandsbond. Het aantal deelnemers bedroeg 68. De le pijp was in 40 minuten, de laatste in 2 uur en 12 minuten uitgerookt. BRUINISSE. Hel afgelopen jaar is in deze gemeente voor een bedrag van f 10.350 steun uitgekeerd en aan werkverschaffing 12.800. ZIERIKZEE. De Chr. Jongelings vereniging „Samuël" recipieerde ter gelegenheid van haar 50-jarig be staan. Daarna was er een gezellig samenzijn voor de leden. ZIERIKZEE. Voor de hier geleger de militairen en een heel groot aan tal burgers gaf in Julianavoor „O. en O." de Ned. Toneelgroep een opvoering van de operette „Rose Marie". BROUWERSHAVEN. Een speciaal comitéingesteld om aan de behoef te aan kleren en tvollen goederen in Finland tegemoet te komen, heeft 275 stuks kleren en 50 aan geld ingezameld. BURGH. De Rederijkerskamer „V.Z.O.S." heeft in hotel De Koster haar gouden jubileum gevierd. Op gevoerd werd „Najaarsstormen", een komedie in drie bedrijven. Prins Bemhard zet zich in voor behoud van „Boroboedoer" DJAKARTA, 11-3. Prins Bern- hard zal de mogelijkheden onder zoeken voor herstel van de beroemde tempel „Boroboedoer" bij Djokjakar ta (Midden-Java) en heeft het be schermheerschap op zich genomen van een comité tot. herstel van de Borobcedoer" (Panitia Restaurasi Borobudur). Hij heeft beloofd dat hij zal pogen hiervoor gelden in Neder land in te zamelen. Dit schrijft de Indonesische am bassadeur in Nederland, generaal- majoor Taswin A. Natadiningrat, in een voorwoord van een brochure die is uitgegeven ter gelegenheid van het bezoek van de prins aan Indone sië, van 12 tot en met 27 maart. heer K. A. van Langeraad (Kerkwer ve); sekretaresse/penningmeesteres- se: mevrouw A. Friderichs-Lande- gent (Burgh); leden: de heer J. W. de Jonge (Renesse); de heer W. Terp stra, arts (Brouwershaven); de heer C. D. Gast (Scharendijke); mevrouw D. Delst-Gast (Zonnemaire); de heer J. L. Braber, arts (Dreischor). Per oude plaatselijke Groene Kruisvereniging blijft bestaan een plaatselijke contactcommissie, wier DEN HAAG, 11-3. Hoewel het niet mogeljjk is de gehele tuinbouw uit het VVestland te verplaatsen kun nen wellicht, als gevolg van bepaalde projecten, bedrijven in bepaalde de len van het VVestland of bepaalde bedrijven andere vestigingen worden aangeboden. Dit heeft de minister van land bouw en visserij, ir. P. Lardinois, woensdagavond op een verkiezings bijeenkomst van de drie confessio nele partijen in Den Haag verklaard. Hij beantwoordde een suggestie van een vragensteller, de tuinbouw uit het VVestland te verplaatsen naar de vette kleigronden waar suikerbieten worden verbouwd. Het Westland zou TAIPEH. In een steenkoolmijn op Formosa heeft zich een ontploffing voorgedaan, die aan zeven mijnwer kers het leven beeft gekost. Tien tallen mijnwerkers zitten opgesloten. Gekaapt vliegtuig had pech BARRANQUILA, 12-3. Na een op onthoud van zeven uur is een door vier gewapende mannen gekaapte Columbiaanse Boeing-727 uit Bar- ranquila doorgevlogen naar Cuba. Het toestel was in Barranquila ge strand wegens een defect aan de vleugelkleppen, waarvoor elders een onderdeel moest worden aangevoerd. De 71 passagiers en zeven beman ningsleden werden al die tijd door de kapers onder schot gehouden. OOSTERLAND, 11-3. De grootste drukte in de uien b(j het bedrijf Smits N.V., groothandel in land- bouwprodukten etc. begint thans wat te luwen. De goede prijzen voor dit produkt, die zich ongeveer het gehele seizoen wisten te handhaven, zijn oorzaak dat de uien dit jaar wat vroeger ge ruimd zullen zijn dan in vorige ja ren. Doordat men op het ogenblik ook begonnen is de voorraden te rui men is de personeelssterkte, zowel hier als te Nieuwerkerk, nog weinig verminderd, hoewel het niet uitge sloten is dat er volgende week of later wat ontslagen zullen vallen, zoals elk jaar op het einde van het seizoen plaats heeft. Inmiddels is men weer al begonnen te zorgen voor de nieuwe oogst 1970, daar deze week Mail verkrachtte meisje AMSTERDAM, 11 -3. Een gevange nisstraf van drie jaar heeft de offi cier van justitie bjj de rechtbank in Amsterdam geëist tegen een 28-jari ge fabrieksarbeider uit Suriname die terecht stond wegens verkrachting van een 18-jarig meisje uit Amster dam. Volgens de verhalen van het meis je zou verdachte in de nacht van 3 op 4 januari j.l. na een cafébezoek in de Linnaeusstraat met een mes hebben bedreigd en verkracht. De Surinamer gaf toe, dat hij haar een pak slaag had beloofd als ze zich niet aan hem gaf, maar de aanwezigheid van een mes bestreed hij. Het corpus delictum is nooit door de politie ge vonden. Het meisje, dat 's nachts heel laat was thuis gekomen werd volgens haar verklaring onverwachts door verdachte overvallen. taak er in bestaat het Groene Kruis werk ter plaatse te stimuleren en zo goed mogelijk te doen lopen. De plaatselijke contactcommissies vormen samen de ledenraad, aan welke raad het kiezen van het alge meen bestuur is opgedragen. Door het aangaan van deze fusie hopen de deelnemende verenigingen hun leden nog beter van dienst te kunnen zijn, dat nu reeds het ge val is. dan recreatiegebied kunnen worden, suiker zou, als rietsuiker, uit de ont wikkelingslanden kunnen worden geïmporteerd. Niet alleen is het Westland in Ne derland het best geschikt voor tuin bouw, verplaatsing van de tuinbouw bedrijven zou miljarden kosten, al dus minister Lardinois. Bepaalde de len van het Westland, tussen Den Haag en Rotterdam zouden geschikt kunnen worden gemaakt voor recre atie. Maar alleen het Delfland pro ject kost al 400 miljoen. De kwestie van de suiker zal bij internationale verdragen moeten worden geregeld. Lege portemonnee's voor minister LEEUWARDEN, 11-3. Allege- westelijke boerenstandsorga nisaties in Friesland hebben besloten, op de 24ste maart de minister van landbouw te be delven onder lege en gesleten portemonnees. De beurzen en portefeuilles zullen per post (met voldoende postzegels) naar de residentie worden ge stuurd. De boeren willen hier mee wijzen op de volgens hen onrechtvaardige belastingdruk Deze lege portemonnees actie is een van een serie acties, die men wil ondernemen om ver betering te brengen in de si tuatie. een begin werd gemaakt met het po ten van plantuien. De firma zal er qok dit jaar weer ongeveer 30 ha uit- planten, in hoofdzaak in West Bra bant, in de omgeving van Dintel- oord. Door de winterse weersom standigheden is dit werk wel enigs zins verlaat. Andere jaren waren er om deze tijd al heel wat plantuien aan de grond toevertrouwd. BURGERLIJKE STAND ZIERIKZEE Geboren. 4 mrt. Maria Elisabeth Cörnelia, d. van Jacob Johannis Ge- leijnse en Theresia Jacoba Maria Verbeek (Zierikzee); 4 mrt. Jakoba Geertruida, d. van Leendert Adri- anus Romijn en Cornelia den Hol lander (Brouwershaven); 4 mrt. Ja cob Huibrecht, z. van Cornelis de Jonge en Nelly Timmers (Zierik zee); 4 mrt. René Clement, z. van Boudewijn Adriaan Moelij ker en Johanna Leentje Berrevoets (Zierik zee); 4 mrt. Erwin Fi*ans, z. van Boudewijn Adriaan Moelij ker en Jo hanna Leentje Berrevoets (Zierik zee); 6 mrt. Marinus Hubrecht, z. van Hubrecht Marinus van der Wee- Ie en Arina Adriana Bakker (Brou wershaven); 8 mrt. Johnny, z. van Marinus Pieter Ravia en Cornelia Snijders (Zierikzee); 7 mrt. Esta- Mariska, d. van Maarten Erik Hel- lendoorn en Amanda Hoogervorst (Brouwershaven); 6 mrt. Wilhelmus Abraham, z. van Jacobus Johannis Hengsdijk en Anthonetta Jeanette Maria de Poorter (Zierikzee). Overleden. 3 mrt. Janna Pieter- nella van den Berge, 65 jr., echtg. van Jan Franciscus Anthonie van de Sande (Zierikzee). ZIERIKZEE/BRUIMSSE, 11-3. Vo rige week werden de schaarse aan voeren van de Zeeuwse percelen, nogal wat aangevuld met mosselen uit de Waddenzee, waar na de vorst periode thans de percelen weer be- hcprlijk zijn afgebakend. Dit houdt in, dat nu weer normaal kan worden gevist. Maar ook hier is van overvloedige vangsten geen sprake meer. Volle vrachten, zoals men dat normaal ge woon is, werden zo goed als niet aangevoerd. De prijzen voor de kwe kers bleven dan ook aan de stugge kant. Een overzicht van agnvoer en ver zending per 28 februari geeft de vol gende cijfers: Uit Zeeland 384.176 tonnen; van de Waddenzee 456.509 tonnen, totaal 840.685 tonnen. Voor het seizoen 1968-1969 waren deze cijfers: Zeeland 330.869 tonnen; Waddenzee 699.201 tonnen, totaal 1.030.070 tonnen en in 1967-68 Zee land 238.043 tonnen, Waddenzee KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. Een tentoonstelling van 120 tekeningen van oude mees ters afkomstig van het Teyler mu seum in Haarlem wordt vrijdag 13 maart in het Victoria en Albert mu seum in de Britse hoofdstad geopend DEN HAAG. Medio volgende week zullen in Den Haag 25 Marokkaan se meisjes arriveren, die door vijf hotels zijn geworven om de functie van kamermeisje te vervullen, er be staat bij de hotels nog meer belang stelling voor deze buitenlandse werkkrachten. WYCHEN. Tijdens een dichte mist met een zicht van soms 15 a 20 m. hebben zich op de rijksweg Nijme- gen-Den Bosch enkele kettingbot singen voorgedaan, waarbij naar schatting 35 auto's, zowel personen- als vrachtwagens waren betrokken. ALMELO. Een vogelrijk gebied aan de rand van Almelo, de zg. Wa- teregge, is door de Nederlandse Ver eniging tot Bescherming van Vogels tot vrij vogelreservaat verklaard. Het is het eerste vrije vogelreser vaat in Overijssel. EEXT. Een felle brand' heeft ge woed in de boerderij van landbou wer W. Smit in het Drentse dorp Eext. Van de inboedel kon niets ge red worden. De twaalf koeien die op stal stonden konden met veel moeite in veiligheid worden gebracht. UTRECHT. De Engelsman Ray mond James heeft met het ontwerp van een herenschoen de eerste prijs gewonnen in de International Shoe Design Competition-1970, een jaar lijkse wedstrijd voor schoenenont werpers, waarvoor deze keer 80 mo dellen uit zeven landen (waaronder Tsjechoslowakije) waren ingezonden. BREDA. Met de aanhouding van zeven jeugdige Bredanaars in de leeftijd van 15 tot 20 jaar, heeft de Bredase recherche 39 inbraken op gelost, die sinds september vorig jaar werden gepleegd. DEN HAAG. De ministers Polak (justitie) en Beernink (binnenlandse zaken) hebben de Tweede Kamer meegedeeld geen aanleiding te heb ben om een onderzoek in te stellen naar de actie „Dolle Mina's", waarbij in Amsterdam aan scholieren con dooms werden uitgereikt. DEN HAAG. Directeur-generaal H. Reinoud van de P.T.T. heeft op het kabinet van de minister-president in Den Haag aan de premier het eerste exemplaar aangeboden van een bij zondere postzegel, die wordt uitgege ven ter gelegenheid van de Neder landse deelneming aan de wereldten toonstelling in Osaka. UTRECHT. Vorig jaar hebben de T.E.E.-treinen in totaal ruim 2,5 mil joen reizigers vervoerd. Het T.E.E.- net bestaat op dit moment uit 26 snelle verbindingen in Europa. UTRECHT. De ïnstituutsraad van het Pedagogisch Instituut aan de Rijksuniversiteit, in Utrecht verwacht dit najaar een onhoudbare situatie, als de stijging van het aantal eerste jaarsstudenten in de opvoedkunde zich voortzet. VA ASSEN. Bij juwelier Coes in de Hoofdstraat in Vaassen is een in braak gepleegd, waarbij voor naar schatting f 40.000 aan gouden voor werpen en juwelen werd ontvreemd. 477.474 tonnen. Zeeuwse percelen Op merkelijk is wanneer men deze cijfers ziet, de vooruitgang van de leveringen van de Zeeuwse percelen, n.l. 50.000 tonnen meer dan in 1968- '69 en bijna 150.000 tonnen meer dan eervorig jaar. De verzendingscijfers zijn als volgt (alles gerekend in tonnen) 1969-'70 1968-'69 1967-'68 237.905 196.023 328.932 283,249 3.852 5.267 364 183 - 18.847 12.022 103.892 110.538 693.792 607.282 De gemiddelste hoogste inschrijf- prijs was in de periode van 19 juli tot 17 januari f 19,68, en vervolgens in de week van 24 jan. f 28,47, in de week eindigend met 28 febr. f 27,04, de weken daarvoor resp. f 26, f 26,46 en f 26,03. VRIJDAG 13 MAART. NED.I. De gehele vooravond wordt in beslag genomen door een repor tage van de Duitse televisie van een voorstelling van het bekende Billy Smart circus. Na het journaal scha kelt de KRO over naar het Amster dams etablissement ",t Schaep met de vijf pooten", waarin we behalve kroegbaas Kootje de Beer weer vele vrienden, bekenden en gasten ont moeten. De bekendste gast is Nico (Kees Brusse), de broer van Doortje, die eens een hartig woordje met zus komt spreken. De actualiteiten van „Brandpunt" worden gevolgd door een aflevering van het Amerikaanse „Gunsmoke". Marshall Dillon wordt bedrogen door een jongeman, die hem aanvankelijk zijn vriend noem de. De knaap heeft hem geholpen een paar bandieten onschadelijk te makenmaar onderneemt later als lid van een bende een actie tegen Matt. Tot slot brengen de KRO en RKK samen nog de boeiende rubriek „Riskante Kerk", waarin Frans Wij- sen allerlei problemen ter discussie stelt die betrekking hebben op de veranderingen, die zich in de ge loofswereld voltrekken. NED. II. Scala gaat vooraf aan het AVRO-programma, dat start met „Weivaardigheden", een programma met wetenswaardigheden uit het be drijfsleven, gebracht door Nan de Vries Wamqlink en Frans van Hou- tert. Het AVRO-promenadeconcert komt vervolgens uiVde Stadsgehoor zaal in Leiden. Het Omroeporkest, o.l.v. Leo Driehuys, concerteert met als solisten niemand minder dan de vermaarde sopraan Gré Brouwen- stein en de jonge Kruno Cieoj. Op het programma staan bekende ope rafragmenten. „Erezaken" is een af levering van de Engelse serie „Boy meets girl", die gaat over de man vrouw verhouding. De jongeman is een in Heidelberg studerende Ier, die een Pools meisje ontmoet. Hij is dol op het kind, maar als puntje bij paaltje komt weigert hij haar toch mee te nemen naar zijn nogal con ventionele omgeving. Dat neemt ze hem bijzonder kwalijk. Onderwerp in de serie „Vandaag of morgen" is het voedsel der mensheid. Aan het ivoor dkomt o.m. de grootste des kundige die de wereld op het gebied van de voedselproblematiek kent, onze landgenoot A. Boerma, direc teur-generaal van de iwedsel- en landbouworganisatie i>an de V.N. ZATERDAG 14 MAART. NED. I. De VARA begint het mid dagprogramma met de bejaardenru briek „Dagje ouder", waarin het re cept, de gymnastiek en niet te ver geten het oude nieuws zijn opgeno men. Voor de kinderen daarna de derde aflevering van Banana Splits vrolijkheid met de tekenfilms. In de vooravond een aflevering van „Raw hide", waarin Gil Favor met een geval van discriminatie te maken krijgt. Zijn mannen worden nl. niet toegelaten in het plaatselijke hotel. Hij neemt krasse maatregelen, waar van met name de rijke inwoners schrikken. Na het journaal presen teert Mies Bouwman Eén van de acht", de quiz voor krantenlezers. Twee van de krantenlezers van de vorige keer komen terug, omdat ze ten onrechte aan de kant werden ge zet. Gasten zijn er natuurlijk ook Een groep van ongeveer honderd Indianen hebben geprobeerd twee militaire bases by de Amerikaanse stad Seattle te bezetten. Zij werden geleid door de filmster Jane Fonda. Na enige strubbelingen met de mili taire politie werd de gehele groep gearresteerd. Op de foto worden en kele Indianen weggeleid. (Iiarles A. Lindbergh voltooit zijn memoires NEW YORK, 11-3. De thans 68- jarige Amerikaanse vlieger Charles A. Lindbergh heeft zijn memoires voltooid. Zij zullen in september ver schijnen. Tot zijn vooroorloogse her inneringen behoren onder meer de ontvoering van en de moord op zijn zoontje Charles Augustus door Bru no Hauptman. die later hiervoor werd terechtgesteld. Verder zet hij uiteen waarom hij tegen de deelna me van de Verenigde Staten aan de oorlog tegen Duitsland is geweest. Deze houding bezorgde hem scherpe kritiek van president Roosevelt, die zijn vaderlandsliefde in twijfel trok. weer. Mies begroet o.m. de Franse Swingle Singers. Tot slot weer een buitenlandse serie. Steve McGarret zit een man achter de broek, die er vreemde ideeën op na houdt, nl. dat de oorlog tussen Japan en de V.S. nog steeds voortduurt. Hij wil zijn aandeel in de strijd leveren door liet opblazen van de olietanks in de ha ven van Pearl Harbour. NED. II. Frans Henrichs geeft commentaar bij de ijshockeywed- strijd Zweden-Oost Duitsland, die in Stockholm wordt gespeeld om het wereldkampioenschap. In „Scala" opnieuw wat ijshockey-nieuws. De NCRV gaat om half acht verder met een aflevering van „De schoonmoe ders". In „Daverend debuut" probe ren de twee een televisiestuk te schrijven hetgeen natuurlijk weer tot grote complicaties leidt. Aanslui tend aan het journaal een film uit de reeks „Worldpremière". Onder werp van deze film is de rassendis criminatie. Bij een schietpartij is een jonge neger dodelijk gewond. Even later wordt een blanke gedood. De politie denkt aan een wraakneming. De burgemeester van de stad - die juist een verkiezingscampagne door maakt - vraagt de plaatselijke ne gerkandidaat het onderzoek naar deze moord ie leiden. Daarna een eigen produktie van de NCRV: „Pop- parlement", waarin deskundigen als Leo Riemens, Guus Oster, Hans van Eyk en Marie Cecile Moerdijk vra- geen van kijkers beantwoorden, die ze zelf mogen komen oplezen. Gas ten in dit programma zijn o.m. John Woodhouse met zijn magie accorde on en de popgroep The Scamp. Ds. Ype Schaaf van het Nederlands Bij belgenootschap koos voor de dag sluiting als onderwerp „De bijbel als exportartikel". VRIJDAG 13 MAART. NED. I: Schooltelevisie: 10.45 The green umbrella11.10 John Buil; 11.35 Maken wij er een eind aan; 12.00 Einde; 18.45 Fabeltjeskrant (in kleur); 18.51 Ster; 18.55 Nieuws; 19.00 Ster; 19.04 Billy Smart-circus; 19.55 Ster; 20.00 Journaal; 20.15 Ster; 20.20 't Schaep met de vijf pooten (kleur); 21.00 Brandpunt; 21.40 Gunsmoke (in kleur); 22.30 Riskante kerk; 22.55 Journaal; 23.00 Van molecuul tot mens; 23.30 Einde. NED. II: 18.45 Fabeltjeskrant (in kleur); 18.51 Ster; 1S.55 Nieuws; 19.00 Ster; 19.04 Scala; 19.30 Weivaardig heden; 19.55 Ster; 20.00 Journaal 20.15 Ster; 20.20 Promenadeconcert 21.10 Erezaken; 22.00 Vandaag of morgen; 22.50 Journaal. ZATERDAG 14 MAART. NED. I: Teleac: 9.20 Vamos a ver; 10.00 Van molecuul tot mens; 10.30 Bij leven en welzijn; 11.00 Methodiek van de burgerschapsvorming; 11.30 Ruimtelijke ordening; 12.00 Einde; 16.00 Nieuws; 16.02 Dagje, ouder; 17.00 Banana splits (kleur); 17.45 Einde; 18.45 Fabeltjeskrant (kleur); 18.51 Ster: 18.55 Nieuws; 19.00 Ster; 19.04 Rawhide; 19.55 Ster; 20.00 Journaal; 20.15 Ster: 20.20 Een van de acht22.00 Haivaï five O (kleur); 22.50 Journaal. NED. II: IS. 15 Wereldkampioen schappen ijshockey (kleur); 18.45 Fa beltjeskrant (kleur); 18.51 Ster; 18.55 Nieuws; 19.00 Ster; 19.04 Scala; 19.30 Schoonmoeders (kleur); 19.55 Ster; 20.00 Journaal20.15 Ster; 20.20 We reldpremière (kleur); 22.00 Poppar- lement (kleur); 22.45 Evangelie; 22.50 Journaal. Advertentie Natuurlijk mag u dat. U hebt vast geen kaas-uit-het-vuistje- eters in uw gezin. Maar wij horen juist dat 't zo vaak voorkomt dat iemand ernaast grijpt. 'Wat doe je in de keuken, Jan? Je neemt toch geen kaas, hè, want die is voor de kinderen morgen'. Da's toch niet nodig bij een goed, gezond, goedkoop iets als kaas. Daarom adverteren we in de damesbladen met: 'Neem een gróót stuk kaas in gedachten als u boodschappen doet'. Want je neemt gauw te weinig, als je vergeet waar je 't allemaal voor nodig hebt. Bij de borrel, op de boterham, in 't sausje, uit het vuistje Belgie 193.914 Frankrijk 278.728 W.-Duitsl. 4.395 Div. landen 911 Binnenland 20.579 Inleggerijen 114.647 613.174

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 4