'Twmfih smillegange Praatje over landbouwzaken voor „Aller Belang" - Ouwerkerk ONZE PlIZZELRUBRIEK f panty nylonó Weer spionagegeval in West-Duitsland AKKERBOUW EN VEEHOUDERIJ OUWERKERK, 5-3. De jaarverga dering van de Coöperatieve Land- bouwvereniging „Aller Belang" G.A. te Ouwerkerk vond dinsdagavond plaats in café Vijverberg. Omdat de voorzitter, de heer J. v. d. Stoipe, pas in de loop van de avond present kon zijn in verband met een bijeenkomst te Bruinisse trad de heer W. Vijverberg als zijn plaatsvervanger op. De avond begon met de vertoning van het Z.L.M.-journaal. De opera teur, de heer W. Sinke gaf de nodige toelichting. Akkerbouw en veehouderij Vervolgens hield de heer M. A. de Hond van de R.V.L.D. een inleiding over akkerbouw en veehouderij. Er wordt op het ogenblik veel ophef gemaakt over de kleine bedrijven. Spr. vroeg zich af: „Wat is eigenlijk een klein bedrijf? 't Gaat tenslotte over de bedrijfsvoering. Vele bedrij ven, die niet meer economisch ver antwoord zijn, zullen moeten ver dwijnen. Met cijfers, aangevende overschotten, toonde spr. aan, dat een arbeidsinkomen van f 5.000,— per ha. zeer miniem te noemen is. Voorts komt de vraag naar voren: „Wat is een economisch bouwplan?" Met de aardappelen gaat het thans behoorlijk, met de bieten gaat het bergafwaarts, de uien hebben nog de beste saldo-opbrengst. Voor ak kerbouw is moeilijk een gezond bouwplan vast te stellen. De bewer king kan volledig mechanisch ge schieden en ook het rooien is geen probleem meer. De veehouderij kost enorm veel arbeid. Er is een goede methode ter arbeidsbesparing bij het melken. De heer De Hond kwam met cijfers voor bewerking der beweiding. De voe derwinning is bijzonder belangrijk, daar moet men beslist zeer vroeg bij zijn. Het inkuilen kan nog zo goed zijn, maar als het afdekken slecht is (b.v. te steile kanten), sorteert het weinig effect. De heer C. W. Romeijn informeer de naar de onkruidbestrijdingsmid delen bij de bieten en de heer C. v. d. Hamer kreeg een bevestigend ant woord op de vraag of er risico aan is verbonden, om plantuien te zetten, zonder gebruik te maken van gra nulaten. Na dankwoorden aan het adres van de spr. werd de vergadering verder voortgezet onder leiding van de heer v. d. Stoipe met de behande ling van het huishoudelijke gedeelte. Uit de rekening en verantwoording bleek, dat een gunstig jaar achter de rug is; de afzet H.A.V. was vrijwel constant. De afname C.A.V. bedroeg f 22.008,92. De aftredende bestuursleden, de heren W. Vijverberg en A. Romeijn werden als zodanig herbenoemd. Bij de Commissie van toezicht tra den af de heren L. de Later en Binc* (beiden niet herkiesbaar). In hun plaats kwamen de heren P. J. v. d. Werf en J. B. Manni. Aan de Fokveedag zal f 40,sub sidie worden toegekend. De C.A.V. en het lidmaatschap Vervolgens bracht de voorzitter in bespreking de discussienota C.A.V. over persoonlijk lidmaatschap. De opzet is, een vlottere gang van zaken door een vereenvoudigd systeem te verkrijgen. Bij de C.A.V. zijn 14 ver enigingen aangesloten en er zijn ook 14 bestuursleden, hetgeen te veel wordt geacht. Er komen nu nieuwe statuten en het nieuw te kiezen be stuur zal bestaan uit 5 tot 7 leden en een Raad van Toezicht van 3 perso nen. Zoveel mogelijk zullen verschil lende afdelingen in dit bestuur zijn vertegenwoordigd. Eén en ander is in goede aarde gevallen en de vere nigingen hebben er begrip voor. Er zullen praatavonden worden georga niseerd teneinde meer contact te krijgen met de leden. Eigenlijk ver andert er merkbaar niets met deze nieuwe constellatie en de yergade- ring kwam unaniem tot de uitspraak algemeen vóór. Rondvraag De heer J. B. Manni informeert naar de vx-aagpunten der Z.L.M. Er is op 't moment een vraagpunt: „Is er toekomst voor het lager landbouw onderwijs en heeft het nog zin?" De De voorzitter zei. dat telkens moei zaam moet worden geprobeerd, eni gen te krijgen, die zich over de vraagpunten willen buigen en stelde vooi*, het dit jaar „met een Jantje van Leiden" af te doen. De heer V. d. Stoipe deelde verder nog mede, dat, zoals bekend, de proef boer de rij „Scheldemonden" te Bruinisse verkocht is. Er is nu een nieuw proefbedinjf te Colijnsplaat. Wellicht gaat men deze zomer op ex cursie, om dit bedrijf te bekijken. Toch schijnt er over 't algemeen wei nig behoefte te zijn, een excursie te organiseren, 't Is zeer moeilijk een clubje bij elkaar te krijgen. Op voor stel van de heer P. H. Kuyper zal men zich echter nader beraden over een busreis. „Het voorjaarswerk wacht weer", zei de voorzitter en hij sprak de wens uit, dit jaar met goed weer het werk te kunnen doen. Boren in grasmat „Van Zuijen"-sportveld had succes Toen vorig jaar tijdens het win ter voetbalseizoen bleek dat het sportpark van Zuüen bijzonder veel last kreeg met de verwerking van regenwater is men direct begonnen om te zoeken naar oplossingen. Het bestuur van de s.v. DFS kwam bijeen terwijl ook het ge meentebestuur zocht naar een op lossing. Op de vrije zaterdagen heeft een aantal DFS-ers met grondboren gewapend honderden gaten geboord in de dichtgeslempte grasmat en deze volgestort met schelpen. De helft van het hoofd terrein werd op deze manier be handeld doch direct resultaat bleef uit. Nu, ongeveer een jaar na de be handeling blijkt dat de drains van het behandelde stuk zijn gaan lo pen en dat het veld zoals afgelopen zondag bleek, goed bespeelbaar was Het onbehandelde gedeelte was minder goed en hier kwam ook geen druppelwater uit de drineer- buizen. Mogelijk dat de oplossing toch in gaten boren gevonden moet worden, doch het duurt even voor dat er resultaat geboekt wordt. Het is wel een enorm werk, doch even tueel zou met een mechanische Het gaat van goed tot beter met onze wekelijkse puzzelrubriek: het aantal inzendingen was de afge lopen dagen weer bijzonder groot. De kring van „vaste klantjes" wordt geregeld met nieuwe deelnemers en deelneemsters aangevuld. Een en ander betekent dat de boeken deze week werden verloot tussen de goe de oplossingen. Het bleek dat de eerste prijs op deze wijze ten deel viel aan: Mevrouw J. Zondag Bettewaarde 3 Z1EKIKZEE De tweede prijs gaat naar: De heer B. Saman Zuid Wellcstraat 9 ZIERIKZEE De oplossing van de puzzel is de volgende: Horizontaal: 1. chassis; 6. bestand; De nieuwe puzzel De nieuwe puzzel luidt als volgt: Horizontaal: 1. eerbied; 6. voorbij gaand; 12. bedwelming door sterke drank; 14. luchtig gebakje; 15. 100 meter (afk.); 17. bijwoord; 18. lijst der aanhangige rechtszaken; 20. op het ogenblik; 21. de oudere (afk. La tijn); 22. kleverige stof; 24. stootwa- pen; 26. dans; 28. korte tijdsduur; 29. elasticiteit; 30. zinnebeeld van trots en kracht; 32. tovergodin; 33. titel (afk.); 34. kleur; 35. achtpotig dier: 37. voegwoord; 38. verdichte vertelling waarin een zedeles aan schouwelijk wordt voorgesteld; 39. bewijs aan een couponblad; 41. fami lielid; 42. zoogdier; 43. telwoord; 47. behaagziek; 50. uitroep; 52. kleur; 53. wisselborgtocht; 54. zoon (afk.); 55. gevangenis (Bargoens); 57. oude vochtmaat; 58. hoofddeksel; 59. de handeling van bieden; 60. dorsvloer; 62. telwoord; 64. telwoord; 65. boom; 66. paardeslee; 68. hansworst; 69. lidwoord; 70. te weten (afk.); 71. makker, vriend; 73. huisdier; 75. Europeaan; 76. telwoord. boor veel bereikt kunnen worden. Voor D.F.S. een groot succes want er zijn heel wat uui*tjes aan dit grote en zware werk doorgebracht. Advertentie diverse kleuren effen fantasie Het domein voor de vrouw 12. solo; 14. atol; 15. N.S.; 17. la; 18. dik; 20. el; 21. pi; 22. alm; 24. koe koek; 27. mof; 28. sein; 30. meter; 31. bont; 32. te; 33. en; 35. net; 36. K.O. 37. si; 38. vrees; 40. smash; 43. rogge 44. anker; 46. Leens; 48. sloot; 50. eg; 52. nr.; 53. tot; 55. N.O.; 56. re; 57. roos; 59. demon; 61. plan; 63. hel; 64. aalmoes; 66. kat; 67. os; 68. ar; 69. t.e.m.; 70. ha; 72. d.i.; 73. band; 75 bark; 77. rijbroek; 78. bigamie. Verticaal: 1. canasta; 2. as; 3. sol; 4. slak; 5. i.o.; 7. e.a.; 8. stek; 9. tol; 10. al; 11. driftig; 13. dikte; 16. slee; 18. Deens-; 19. koes; 21. pons; 23. mi; 25. om; 26. er; 27. M.O.; 29. ner gens; 31. Boskoop; 34. neger; 36. ka non; 38. vol; 39. een; 41. mal; 42. het 45. verhoor; 47. stelt; 48. stoom; 49. centime; 51. Goes; 54. Ommen; 56. raad; 58. O.L.; 59. da; 60. Ne; 62. L. K.; 64. Arno; 65. shag; 68. aar; 71. ara; 73. B.B.; 74. de; 75. b.i.; 76. km. Verticaal1. telwoord; 2. heer (af kort.); 3. omwenteling; 4. Europe aan; 5. Ned. Spoorwegen (afk.); 7. verfrissende lekkernij; 8. Spaanse titel; 9. tijdvak van 100 jaren; 10. den lezer heil (afk. Latijn); 11. alco holische drank; 13. soort hond; 16. binnenwater van enige omvang; 18. ondeugende jongen; 19. vorm v.e. schoen; 21. voertuig zonder wielen; 23. oude lengteëenheid; 24. aanwij zend voornaamwoord; 25. stamloze moeraspalm; 27. klaar; 29. waterbe woner; 31. waterkoud; 34. losgeraak te draad v.e. weefsel; 36. edelaardig; 38. hoofddeksel; 40. proper; 44. over, langs; 45. bezieldheid, vuur; 46. stad in België; 47. hoofddeksel; 48. ruim te om brood te bakken; 49. huisdier; 51. overtrek voor meubelen enz. om die tegen stof en zon te beschermen; 54. gehoorzaam (van kinderen); 56. muzieknoot; 59. burgerlijk wetboek (afk.); 61. vergevorderd in tijd; 63. bittere vloeistof; 64. luchtig zomer verblijf; 67. geslacht van mensen of dieren; 69. glansloos; 71. muzieknoot; 72. voorzetsel; 73. persoonlijk voor- naamwooid; 74. dat is (afk.). TOKIO. De Japanse politicus Yos- jima Foeroei is naar Peking vertrok ken voor politieke en handelsbespi'e- kingen met Chinese autoriteiten. Foeroei is lid van de liberale demo cratische partij, die in Japan aan het bewind is. MUNCHEN, 5-3. In West-Duits land is donderdag weer een spiona- ge-geval bekend geworden. De Westduitse strijdkrachten lie ten in München weten dat de 37- jarige adjudant-onderofficier Hugo Preisier ontmaskerd is als agent van Oost-Duitsland. Preisier, die al op 19 januari werd gearresteerd, zou door zijn in Oost-Duitsland wonende broer overgehaald zijn voor de Oost- Duitse regering te spioneren. Naar alle waarschijnlijkheid bestaat er geen verband tussen dit spionagege val en dat in Bonn. Verkiezing van (le leden van provinciale staten De burgemeester van de gemeente Zierikzee brengt ingevolge artikel I 8 der kieswet ter openbare kennis, dat op woensdag 18 maart 1970 van des morgens acht tot des avonds zeven uur de stemming ter verkiezing van de leden van provinciale staten zal plaats hebben. Hij wijst op het bepaalde in artikel 128 van het wetboek van strafrecht: Hij die opzettelijk zich voor een an der uitgevende, aan een krachtens wettelijk voorschrift uitgeschreven verkiezing deelneemt, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste een jaar. Zierikzee, 6 maart 1970 De bui'gemeester voornoemd, D. W. KASTELEIN GEMEENTE ZIERIKZEE Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend, dat in ver band met uit te voeren werken de Noord-Havenpoort gesloten zal zijn voor alle verkeer gedurende het tijd vak van 9 t/m 11 maart a.s. of zoveel langer of korter als noodzakelijk is. Het centrum van Zierikzee zal ge durende b ovenbedoeld tijdvak be reikbaar zijn via de Laan van St. Hilaire (route autobussen volgen). Zierikzee, 6 maart 1970 Burgemeester en wethouders voor noemd, D. W. KASTELEIN, burgemeester R. VAN OMMEREN, secretaris KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND AMSTERDAM. De chef van het bureau kinderpolitie in Amsterdam verzoekt namens de oudex*s de op sprong van de 13-jarige Geertruida Catharina Holwerda. Het meisje liep op 27 febr. jl. van huis weg. ROTTERDAM. Het openbaar ba- sisondei-wijs in Rotterdam zal in grote moeilijkheden komen te ver keren als 66 jonge onderwijzers geen vrijstelling van militaire dienst krij gen. Zo heeft de algemene bond van onderwijzend personeel medegedeeld BLEISWIJK. Op de provinciale weg onder Bleiswijk is de 29-jarige heer J. J. van Vliet uit Hazexswou- de-dorp om het leven gekomen toen een tegemoetkomende personenauto na een inhaal manoeuvre slipte en met zijn auto in botsing kwam. NIEW DELHI. Prins Bernhard is woensdagmoi'gen in Nieuw Delhi aangekomen, een uur eerder dan was verwacht. KAMPEN. De in Kampen geves tigde „Hoogstraat" Medische Tech niek N.V. heeft een licentie-overeen komst gesloten met de Ameidkaanse fii*ma „Drake Willock", die als toon aangevend wordt beschouwd voor de fabricage van kunstnieren. ZEVENBERGEN. Op rijksweg 16 in Zevenbei'gschehoek (gemeente Ze venbergen) is op de rijbaan Bx-eda- Rotterdam door nog onbekende oor zaak een peisonenauto van de weg geraakt waardoor twee personen om het leven kwamen. DEN HAAG. Het Tweede Kamer lid E. D. Wieldraaijer (P.v.d.A.) heeft de minister van defensie gevraagd de kostwinnersvergoeding voor ge huwde dienstplichtige militairen voortaan per giro, bankgiro of che que over te maken. DEN HAAG. De 71-jarige J. A. G. Reijven uit de Catsstraat in Den Haag is door kolendampvergiftiging in zijn woning om het leven geko men. Bij ondeizoek bleek dat de ka chelpijp uit de schoorsteen was ge zakt. DEN HAAG. Het Actiecomité Vluchtelingenhulp Papoea's heeft de hoge commissaris voor de vluchte lingen bij de V.N. geschreven stap pen te ondernemen, teneinde een onderzoek te krijgen naar de toe stand waarin vluchtelingen uit West Irian in Australisch Nieuw-Guinea, al dan niet in kampen, moeten le ven. Hiermee beoogt het actiecomité het vluchtelingenprobleem te inter nationaliseren. GORKUM. De elf Gorkumse raads leden die op 13 oktober van het vo rig jaar hun ontslag indienden om dat ze niet langer met burgemees ter van Rappard wensten samen te werken overwegen voor het meren deel zich voor de komende raads verkiezingen zich weer beschikbaar te stellen. DEN HAAG. Prins Claus heeft het voornemen op vrijdag 1 juni een be zoek te brengen aan Hax-denberg, om zich te oriënteren over de ruimte lijke ontwikkeling in noord-oost Overijssel. Tijdens dit bezoek zal de prins het sportcomplex „De Bos- hoek" in gebruik stellen. HAARLEM. Het lichaam van de sedert 29 december in Heemstede vermiste achtjarige Erik Hoogen- boom uit Vinkeveen is in de Leidse- vaart gevonden. Kinderen zagen het lichaam drijven en waarschuwden de politie. De jongen werd verpleegd in de psychiatrische inrichting „De Hartekamp", welke aan de Leidse- vaart grenst. LEEUWARDEN. De Leeuwarder recherche heeft een man en een vrouw aangehouden die in het afge lopen weekeinde voor 21.000 gulden aan goederen uit twee scholen had den gehaald. Zondag 8 maart, Ned. 1, 20.30 uur: „De carrière van professor Korndörfer", een Duits televisiespel. Op de foto Christian Dörmer als Schiltz. Daarna komt de ombudsman drs. Marcel van Dam aan 't woord ten einde kijkers te helpen, die met gro te problemen zitten. Van de serie Sherlock Holmeskomt de afleve ring „Dansende poppetjes" op het scherm. Die poppetjes - rare dan sende mannetjes, die allerlei tekens geven - verontrusten 'n rijke grond eigenaar, die zo juist in het huwe lijk is gelreden met een beeldschoon Amerikaans meisje. De avond wordt besloten met een uitgebreide afle vering van „Achter hel nieuws" met Koos Postema als presentator en een geschakeerd publiek als toehoorders. WASHINGTON. - De Lockheed vliegtuigfabriek, de grootste Ameri kaanse defensie-contractant, heeft het ministerie van defensie dringend om 614 miljoen dollar gevraagd om een financiële crisis te voorkomen, aldus kringen in het „Pentagon". Voor 55 jaar.... ZIERIKZEE. De Zierikzeesche Burgerwacht, opgericht bij het be gin der mobilisatie, is thans door de burgemeester officieel geïnstalleerd. BROUWERSHAVEN. (Adv.). Solli citanten worden opgeroepen voor gemeente-werkman te Brouwersha ven. Niet ouder dan 30 jaar, gezond en sterk lichaamsgestel. Aanvahgs- jaarwedde f 500. ZIERIKZEE. Alhier is opgericht een afdeling van de Ned. Sigaren- makers- en Tabaksbewerkersbond, met een ledental van 7. ZIERIKZEE. De Armen-bewaar- school, die door de militairen in ge bruik is genomen, is tijdelijk ver plaatst naar de Hoge Molenstraat, in een vroegere timmermanswerkplaats ZIERIKZEE. De provincie Zeeland is bij Koninklijk Besluit in staat van beleg verklaard. BURGH. De kolossale watertoren die de R.T.M. hier plaatst ten be hoeve van de lijn Brouwershaven- Burgh heeft zijn hoogte bereikt. Nu moet nog de watermolen op de to- ren geplaatst worden. BRUINISSE. Een Bruse schipper, op wien te Brussel brieven zijn ge vonden ter bezorging, is aldaar door de Duitse autoriteiten gevangen ge houden. NOORDGOUWE. Verleden week zijn van hier 15 Belgische uitgewe kenen naar het vluchtelingenkamp te Ede en Nunspeet vertrokken. Ei- vertoeven hier nu nog 21 vluchte lingen. TFat biedt de BEELDBUIS ZONDAG 8 MAART. NED. 1. Hel middagprogramma volgens het bekende patroon: nieuws week.journaal, „Skippy" (Matt en zoon worden beschuldigd van paar dendief stal), de Verrekijker, Open baar Kunstbezit (derde uitzending over het Mauritshuis) en „Passepar tout". Daarin beelden van het inter nationaal Concours Ilippique Indoor Brabant. „Woord voor woord" ont breekt ook deze zondag niet. „Zin gend geloven" komt daarna uit de pas gerestaureerde S.t Joriskerk in Amersfoort, waar schoolkinderen zingen. Na de „Scheepsjongens van Bontekoeeen Duitse documentaire over de automatisering, getiteld „Onze collega Robot". Probleem o. m. in hoeverre kan de computer de mens overvleugelen en kan die ook artistiek werkzaam zijn. Aansluitend aan het nieuws „De carrière van professor Korndörfer", een Duits te levisiespel in een. Bavaria-produktie. In de titelrol zien we Richard Münch als de professor, die wordt gevraagd om minister van cultuur te worden. Hij voelt veel voor een dergelijk benoeming, maar vraagt zich toch af of zijn politieke verle den hem wel tot de meest geschikte figuur maakt. Hij vindt een veront schuldiging voor zijn halfslachtige houding tegenover de nazi's, maar ei- zijn mensen, die hem aan zijn ge weten blijven herinneren en die de zaken scherp stellen. De NCRV sluit de zondagavond af met een uitzen ding uit de Geertekerk in Utrecht, waar een solocantale van Bach uit gevoerd wordt. NED. II. De aflevering van „De tovenaar van Saburac" heeft als on dertitel „De verdwijning van Sam". Na het eerste deel van Studio Sport zoals iedere zondagavond „Panora- miek", waarin ditmaal een film van Kees van Langeraad over hel vluch telingenprobleem in India. Hij be zocht een kamp waarin de Tibetaan se vluchtelingen leven. Vermaak vervolgens door middel van een af levering van TobspionMaxwell Smart is lid van de jury die de mooiste miss moet aanwijzen. Hij ontdekt dan dat er politiek in het spel is. Na het tweede deel van Stu dio Sport tot slot „Redt de ijsberen" een programma van Hans Zoet en Paul van den Bos uit het hoge noor den. Ze bezochten de Nederlandse expeditie, die vorig jaar in het Pool gebied het gedrag van de ijsberen bestudeerde. MAANDAG .9 MAART. NED. I. Coen Flink komt vertellen van de Scheepsjongens van Bonte koe, waarna het tweede deel van de familie-feuilleton „De waaier van Sevilla". „Tweekamp" brengt de teams van de katholieke universi teit in Nijmegen en de Landbouw hogeschool in Wageningen tegen el kaar in het strijdperk. De actualitei tenrubriek „Hier en nu" volgt op het nieuws en dan het tweede deel van de Dickens-serie „Dombey en Zoon We zijn intussen al enkele jaartjes verder. De jonge zoon van meneer Dombey is intussen acht jaar ge- worden en zijn zus Florence zeven tien. Ze wonen nu in Brighton op een kostschool voor gegoede kinde ren. In de rubriek „Kijkkijk" wor den een groot aantal vreemde zaken en merkwaardige mensen aan de orde gesteld of aan het woord gela ten. Verdwijnend Wittenburg" is een film van Max de Haas. In op dracht van de gemeente Amsterdam filmde hij in de verdwijnende volks- .wijk Wittenburg, die in het kader van de noodzakelijke krotopruiming afgebroken wordt, niet zelden ove rigens lol groot verdriet van de be- woners. Een muzikale dagsluiting: het interkerkelijk jeugdkoor Water graafsmeer zingt o.l.v. Peter Dogger enkele spirituals. NED. II. Na „Scala" zei de VARA de camera's in Coronationstreet waar de spanningen rond de verkie zingen te snijden zijn. Voor de ru briek „Europa in" gingen Berend Boudewijn en Ellen Blazer weer ge zamenlijk op stap. Ze bezochten o. m. een oud kerkhof in Genua, de volksfeesten in de Schotse hooglan den en een oude Franse herderin. ZATERDAG 7 MAART. NED. I: Teleac: 9.20 Vamos a ver; 10.00 Van molecuul tot mens; 10.30 Bij leven en welzijn; 11.00 Metho diek van de burgerschapsvorming; 11.30 Ruimtelijke ordening; 12.00 Einde; 16.00 Nieuws; 16.02 Rikkie en Slingertje; 16.25 Dit is mijn beroep; 16.45 Stuif-es-in; 17.35 Einde; 18.45 Fabeltjeskrant (kleur); 18.51 Ster; 18.55 Nieuws; 19.00 Ster; 19.04 Va ders tegen wil en dank (kleur); 19.20 Schrijf een stuk (kleur); 19.55 Ster; 20.00 Journaal; 20.15 Ster; 20.20 Mounties show (kleur); 21.20 Salto mortale (kleur); 22.20 Poets; 22.40 Televizier; 22.50 Journaal. NED. II: 18.45 Fabeltjeskrant (in kleur); 18.51 Ster; 18.55 Nieuws; 19.00 Ster; 19.04 Scala; 19.30 Hij en zij (in kleur); 19.55 Ster; 20.00 Journaal; 20.15 Ster; 20.20 Advocaat Judd (in kleur); 21.10 Rust noch duur (kleur); 21.55 Brandpunt; 22.35 Tot de dood ons scheidt (kleur); 23.00 Journaal. ZONDAG 8 MAART. NED. 1: 14.30 Studeren (Teleac); 15.00 Nieuws; 15.02 W eek journaal; 15.22 Verkeersinformatie; 15.25 Skip py (kleur); 15.50 De verrekijker; 16.00 Openbaar kunstbezit; 16.15 Passepartout; 16.55 Toto-uitslagen; 17.00 Einde; 18.55 Fabeltjeskrant (in kleur); 19.00 Woord voor woord; 19.05 Zingend geloven; 19.30 De scheepsjongens van Boniekoe; 19.40 Onze collega Robot (kleur); 20.30 Journaal; 20.35 De carrière van pro fessor Korndörfer; 22.10 De solocan tates van J. S. Bach; 22.35 Journaal. NED. 11: 18.55 Fabeltjeskrant (in kleur); 19.00 Nieuws; 19.05 De tove naar van Saburac (kleur); 19.30 Stu dio Sport; 20.15 Panoramiek; 20.45 Tob-spion (kleur); 21.10 Studio Sport 21.35 Redt de ijsberen; 22.15 Jour naal. MAANDAG 9 MAART. NED. I: Schooltelevisie: 10.45 Wal ter en Connie; 11.10 Biologie in de brugklas; 11.35 John Buil; 12.00 Ein de; 1S.45 Fabeltjeskrant (kleur); 18.51 Ster; 18.55 Nieuws; 19.00 Ster; 19.04 De scheepsjongens van Bontekoe; 19.13 De waaier van Sevilla (kleur); 19.30 Tweekamp; 19.55 Ster; 20.00 Journaal; 20.15 Ster; 20.20 Hier en nu; 20.50 Bombey en zoon; 21.15 Kijkkijk; 22.05 Verdwijnend Witten burg; 22.25 Het interkerkelijk jeugd koor Watergraafsmeer; 22.35 Jour naal; 22.40 Methodiek van de bur gerschapsvorming (Teleac); 23.10 Einde. NED. II: 18.45 Fabeltjeskrant (in kleur); 1S.51 Ster; 18.55 Nieuws; 1.9.00 Ster; 19.04 Scala; 19.30 Coronation- street; 19.55 Ster; 20.00 Journaal; 20.15 Ster; 20.20 Europa in: 20.50 Ombudsman: 21.25 Sir Arthur Co- nan Doyle's Sherlock Holmes (kleur) 22.15 Achter het ,nieuws; 22.55 Jour naal. Sclieepvaartberichten Ampenan, 3-3. 200 m Z. Dakar. Atys, 3-3.. Hongkong naar Miri. Abida, 3-3. 220 m NW Manilla. Camitia, 3-3. 155 m. N Flores. Diloma, 4-3. Te Gothenburg. Esso Den Haag. 3-3. 420 m NO St. Helena. Geeslstar. 3-3. 150 m Z Flores. Gulf Swede. 3-3. Te Kingsnotrh. Ganymedes, 3-3. 875 m W Ouessanl. Kara, 3-3. J arrow naar Rotterdam. Korenia. 3-3. 50 m NW Muscat. Zafra, 3-3. 20 m ZO Las Palmas.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 4