AGENDA Regen beetje spelbreker bij samengestelde cross in de duinen Twee prinsjes gedoopt in de Domkerk Optimistische klanken op feestavond van sportvereniging D.F.S. Feestelijke heropening gerestaureerd Herv. verenigingsgebouw Tien jaar „De Sehouw.se Ruiters" Plechtigheid te Utrecht BUKGH. 2 1-2. Het 10-jarig bestaan der landelijke ry vereniging „Ue Schouwse Kuiters", goed voorbereid in een voor Zeeland nieuw zijnde sa mengestelde ruitercross is door de regen gedeeltelijk mialukt. Dat mis lukken moet dan gezocht worden in het uitblijven van de verwachte, gro te publieke belangstelling en- het af zeggen van de helft der ingeschreven deelnemers, lleel jammer, want het uitgezette parcours voor de cross, deels in de dennen en deels in het meer onbegroeide duingebied van „Het Groene Duintje" leende zich uitstekend voor niet alleen genieten van de paardensport, doch ook van de natuur in februari, die weldadig kan aandoen. De dressuurwedstrijd kon nog net droog worden afgewerkt, doch de rest van de dag ging gepaard met een druilerige regen die af en toe overging in fikse buien. Degenen echter die belang stelden, konden in regenkleding genieten van pure paardensport, want de aanwezige ruiters en amazones kon de regen niet deren. De helft van het inge schreven aantal paarden kwam op draven zodat in totaal 44 viervoeters overbleven van de verwachte 83. De 'samengestelde training vergt veel oefening en tot welke resultaten dit kan leiden, bewees het grote suc- BURGH, 20-2. Een propvolle zaal met leden en donateurs der sportver eniging D.F.S. heeft vrijdag een paar uren gezellig doorgebracht met to neel en dans zoals die elk jaar ter afwisseling van de sport worden ge organiseerd op de feestavond. Dat het met het fraaie Sportpark van Zuijen aan de Leliëndaleweg. wat de grasmat betreft niet zo best gaat bleek uit het openingswoord van de voorzitter, de heer D. E. Mooy. Spreker zei dat de grasmat bij langdurig regen het water niet meer doorlaat. De K.N.V.B. werd door D.F.S. in de arm genomen die een gratis deskundig rapport opstel de over de mogelijkheden van verbe tering. De gemeente Westerschouwen eigenares van het sportpark, vond dit rapport niet afdoende en spen deerde f 1800.aan het opstellen van een rapport door een grondkun- dig laboratorium. Merkwaardig wa ren beide rapporten eensluidend en verbetering zal zeer veel geld ver gen. „Tonnen worden hier onder de grond gestopt wat wel noodzakelijk is. dcch ik ben overtuigd dat er te veel aan die riolering wordt opge hangen en dat andere zeer noodza kelijke werken in de gemeente daar door ten achter worden gesteld", al dus de voorzitter. De heer Mooy dankte het gemeentebestuur voor de uitstekende verzorging der terreinen dcch hij benadrukte nog eens speci aal de terreinen kwestie die hier niet verkregen wordt. „De tijd van enkel ces dat de winnares Susan Malcorps uit Cadzand oogstte. Nog maar 16 jaartjes oud is Susan, lid van de L.R. Oranjeruiters uit Axel en ze bezit nu al diploma's B I dressuur. B II dressuur, caprilledressuur en het springdiploma. Ze is leerlinge van de Ooslburgse Mavo. In een adem benemend tempo joeg ze haar paard over de hindernissen, over het 2500 meter lang zijnde erossparcours en ze maakte nog een perfecte dressuur ook. In hotel „Het Wapen van Burgh" maakte na afloop de heer A. J. Pries ter, Federatievertegenwoordiger de uitslagen bekend. In het totaal klas sement der samengestelde cross dus. No. 1: Susan Malcorps op Kanoja Oranjeruiters 272V4 punt; 2e mej. J. Roose op Peter, Oranjeruiters 25214 punt; 3e de heer J. Sinke op Sien, Weel ruiters 242 punten; 4e de heer C. Visser op EJsa Oranjezon 239% punt; 5e de heer C. Abrahamse op Diana Oranjezon 235% punt. De prij zen bestonden uit plaquettes en be kers. Lichte cross In de lichte cross won A. Maljaars op Peter, Oranjezon 6.42 min.; 2: C. Kloet op Henny, Oranjezon 6.54; 3: J. Bevelander op Ronnie, Schomvse Ruiters 7.03; 4" A. Wattel op Rosa, van bovenaf regeren is voorbij en ik hoop dat deze woorden resultaat zul len hebben". In zijn welkomswoorden richtte hij zich in het bijzonder tot de beide ere-leden de heren Jac. Blom en A. van Zuijen. „We gaan crescendo" Over het verenigingsleven zei de voorzitter dat de verhouding bestuur -leden 100 °/i» verbeterd is. „We gaan crescendo". Hij dankte de mede-be stuursleden en de commissieleden voor hun steun. Over de prestaties in de vereniging kon de voorzitter nog niet juichen. „De jeugd is tegen woordig niet gemakkelijk meer, doch ik ben van mening dat wat de sport betreft, onze vereniging de jongelui op de juiste wijze weet te vangen. We zijn daarbij enorm veel dank verschuldigd aan onze trainer, de heer M. Bakker die zich hiervoor met alle kracht inzet. Een goede trai ning komt de studie zeer ten goede. Ik dank ook Simon de Feiter die zich met de allerjongste leden bezig houdt op een zeer gewaardeerde ma nier. Tenslotte wil ik ook in het jeugdwerk de verdienste van de heer R. Sair.an vermelden." Nadat spreker ook de heer De Kos ter en de fam. Overgaauw dank had gebracht voor zijn medewerking gaf hij de avond over aan de toneelclub ,.De Hutspot", uit Burgh die het pu bliek geruime tiid op komische wijze heeft bezig gehouden met de opvoe ring van „Het blondje uit het Kur- Oranjezon 7.06; 5: J. Riemens op Oranjeruiters 7.42; 6: W. Jan sen op Darkonas, Oranjezon 7.57; 7: mej. Willy den Landmeter op Blue Star, Noord-Beveland. 8.00. Pony's A.B. 1: T. Picavet op Shob- by, Kleppertjes 7.31 min. Fan tastische tijd), 2: P. Geldof op Blacky, Weelruiters, 11.38; 3: L. Dij- ke op Modier, Weelruiters 12.48 en 4: A. M. Picavet op Grijsheid, Klep pertjes 18.47 min. Grotere pony's C.D. 1: T. den Doel- der op Emmerich, Kleppertjes 7.25 min.; 2: J. Scheele op Prescott, Klep pertjes 7.37; 3: J. Delfos op Fanny, Forticus 7.42 en 4: J. Verniue op Strawberry, Schouwse Ruiters 18.47 min. Voor al deze groepen waren prijzen beschikbaar gesteld. Bovendien was er de wisselbeker van de gemeente Westerschouwen voor de beste pony club. Burgemeester Everwijn reikte deze uit aan „De Kleppertjes". De wisselbeker voor de beste vereniging in de klasse licht, aangeboden door V.V.V. Burgh-Huamstede werd uit gereikt aan de L.R. Oranjezon door de vice-voorzitter van V.V.V., de heer J. C. de Feiter. Deze overhan digde ook aan de L.R. Oranjeruiters de V.V.V. wisselbeker voor de beste vier in de zware cross. De wisselbeker dei- gemeente Wes terschouwen voor de beste amazone in de klasse licht overhandigde bur gemeester Everwijn aan mejuffrouw Willy den Landmeter van Noord-Be veland. Een extra-prijs voor de winnares in de samengestelde cross was na tuurlijk voor Susan Malcorps. De. burgemeester overhandigde haar de ze met: „de groeten in Cadzand". De voorzitter van „De Schouwse Ruiters", de heer P. Klompe verwel komde bij de aanvang een groot aan tal genodigden, nl. burgemeester Everwijn, ir v. d. Have, voorzitter Gewestelijke Bond van Landelijke Rijverenigingen in Zeeland, de heer J. C. de Feiter, vicevoorzitter V.V.V. Federatie-vertegenwoordiger, de heer A. J. Priester, juryleden J. van Oeveren en N. Hokke, de heer N. Ly- sen en de heer A. van Zuijen. De heer Klompe speet het zeer dat het weer spelbreker was geworden. De assistent-dierenarts, de heer J. Bergsma zei dat de pony's in veel betere conditie verkeerden dan de grotere paarden. Gezien de vorst en het niet kunnen aftrainen der paar den was de totale conditie dan ook niet geweldig. Namens de deelnemers dankte de heer J. Sinke met een driewerf hoera voor „De Schouwse Ruiters". De voorzitter sprak tot slot een al gemeen dankwoord waarbij hij zich speciaal richtte tot de heer C. Blom voor het beschikbaar stellen van een bungalow-caravan t.b.v. het secreta riaat en tot de mensen van het Rode Kruis in E.H.B.O.-verband. hotel". De medewerkenden hieraan waren de dames: v. Nieuwenhuize- Krijger, jRijnberg-Deurloo, v. d. Graaf-Verboom, J. Mooy en de heren A. Visser, L. v, Nieuwenhuize, H. Kooman, F. v. Oeveren en T. Schoon- aard. Het gebodene werd op de hun eigen wijze, vaardig en goed, ten to nele gebracht en beloond met een hartelijk applaus. In totaal vei'dwënen 240 prijzen van de loterij in diverse gelukkige handen. De voorzitter dankte de vele milde gevers voor de beschikbaar stelling der prijzen. Het slot van deze feestavond werd verder op de tonen van de dansmu ziek der heren Krijger naar een goed einde gebracht. BOXTEL. In het stroomgebied van de Dommel dreigde de wateroverlast van de laatste dagen op diverse plaat sen ernstige gevolgen te krijgen. Bjj de Spoordonkse molen in Oirschot is men er met behulp van militairen op het nippertje zondag in geslaagd een twintigtal woningen voor overstro ming te vrijwaren. De Israëlische minister van bui tenlandse zaken Abba Eban is zon dagmiddag voor een partikulier be zoek in de Beierse hoofdstad Mün- chen aangekomen. Scène uit het door „De Hutspot" ge brachte toneelstuk. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). UTRECHT. 21-2. Op een speciaal vcor de gelegenheid aangebracht po dium in de Utrechtse Domkerk heelt ds. H. J. Kater zaterdagmorgen de derde zoon van prinses Beatrix en prins Claus, prins Constantijn Chris- tof Frederik Aschwin en de tweede zuon van prinses Margriet en mr. Van Vollenhoven, prins Bernhard Lucas Emmanuel, gedoopt. De kinde ren werden gedragen door prinses Beatrix en mr. Van Vollenhoven. „Twee ouderparen vertrouwen vandaag hun zonen aan God toe en ze willen dat zij zijn spoor zullen volgen. Deze doop is een demonstra tie van vertrouwen". Aldus prof. dr. H. Berkhof in zijn preek tijdens de de doopdienst van prins Constantijn en prins Bernhard in de Domkerk in Utrecht. Prof Berkhof zei, dat de doopou- ders al bij de naamgeving van hun kinderen iets hebben willen uitdruk ken van hun vertrouwen in God. De tweede naam van prins Constantijn is Christof, naar de legendarische heilige Christoforus, prins Bernhard heet ook Emmanuel, God met ons". De namen Ne de doopbediening hield ds. Ka ter een korte toespraak, waarin ook hij inging op de betekenis van de Aardbeving op Kreta HEHAKLION, 22-2. Verscheidene mensen hebben verwondingen opge lopen en vele huizen zijn ernstig be schadigd door twee krachtige aard schokken die zich zondag op het Griekse eiland Kreta hebben voor gedaan. Het zwaarst werden de grootste stad op het eiland Heraklion en omgeving getroffen. De meesten van de 63.000 inwoners van de stad besloten de nachl buitenshuis door te brengen. Voor dat het echter zover was, werd namens het bestuur van het verenigingsgebouw de officiële ope ning verricht door de voorzitter, de heer T. C. Hekman, die er op wees dat er nog tot laat op de avond voor afgaande aan de openingsdag in het gebouw gewerkt was. „De nieuwe jas is eigenlijk nog niet helemaal af. Er zitten hier en daar nog wel wat plooitjes in, maar toch zijn we er trots op ons gebouw deze middag te kunnen laten zien", aldus de voorzit ter, dié in zijn openingswoord met name een welkom toeriep aan bur gemeester D. W. Kastelein en de he ren C. J. Broekhoven, secretaris-pen ningmeester van de Stichting Zuid west-Nederland - het voormalige „Rampenfonds" - en de heer Th. Kamermans, ambtenaar van de Stichting Zeeland. Uiteraard betrok de voorzitter in zijn welkom ook de kerkelijke col leges, enige oud-bestuursleden van het verenigingsgebouw, bestuursle den van de bibliotheekcommissie van het Nutsdepartement als „oud-naaste buurtjes", vaste gebruikers en huur ders van het gebouw, architect L. H. A. de Jonge en de betrokken aanne mers. De heer Hekman maakte van de gelegenheid gebruik een woord van hulde te brengen aan degenen die in 1933 het initiatief namen tot de stich ting van het Hervormd verenigings gebouw, dat in één complex verrees met het gemeentelijk badhuis en de Nutsleeszaal. Er waren niet minder dan zes en twintig verenigingen die in de eerste jaren zorgden voor een drukke „bezetting" van het gebouw. Het verenigingsgebouw is ook vandaag de dag een bijzonder druk trefpunt voor allerlei vereni gingen, maar - aldus constateerde de voorzitter - door de grote verande ringen in het levenspatroon is het grote aantal hervormde verenigin gen dat hier regelmatig kwam, wel drastisch ingekrompen. In de jaren voor de oorlog was de gang van zaken met en in het ge bouw bijzonder gunstig, maar in de jaren daarna ging de toestand be paald achteruit. „In feite stond het bestuur in 1945 voor een geruïneerde zaak. De aan het gebouw aange richte oorlogsschade was nog niet hersteld, toen bij de watersnood op nieuw schade werd aangericht. Bo vendien was de kas vrijwel leeg en leek de situatie vrijwel hopeloos. Het bestuur zat met een slecht ge bouw en onbetaalde rekeningen". Het toenmalige bestuur slaagde er echter in een betere financiële basis te leggen en vanaf 1960 kan gespro ken worden van een regelmatige ver nieuwing van het gebouw, dat oor spronkelijk constructief goed was ge bouwd. al was het interieur dan wel bijzonder sober opgezet. Toch stak het gebouw in 1960 nog altijd wat armoedig af en dat was zelfs de oor zaak van een „verloop van huur ders". In dat kritieke jaar werd, met hulp van de kerkvoogdij, een res tauratieplan opgezet. De voorzitter noemde in dit verband het nut van de schetsen die werden gemaakt dooi de heer P. A. Boot. vroeger te Zie- rikzee, thans te Tholen. Gemeenschapshuis dat gezien mag worden Intussen heeft de thans afgesloten restauratieperiode geleid tot een zeer belangrijke verbetering. Er staat nu namen van do prinsjes. Constantijn (de standvastige) Christof (Christus drager) Frederik (vredevorst) Asch- win (vriend van goden en mensen) en Bernhard (sterk als een beer) Lu cas (licht) Emmanuel (God met ons). Het zijn namen, waaronder kinderen zouden kunnen bezwijken. De jongste generatie Oranjes heeft er in de Utrechtse Domkerk overi gens voor gezorgd, dat de plechtige doopbediening aan de prinsjes Con stantijn en Bernhard helemaal niet zo'n plechtige gebeurtenis is gewor den. Gepraat en gehuil overstemden herhaaldelijk de woorden van de predikant en de korte toespraak van ds. Kater na de doop werd verschil lende keren onderbroken door gelach om prins Willem-Alexander, die als enige de vrijheid genoot om te gaan en te staan waar hij wilde en daar - gewapend met twee speelgoedau tootjes - ook druk gebruik van maakte. De „Griekenland werkgroep" in Utrecht heeft bij de Domkerk gede monstreerd tegen koning Constantijn die bij de doop aanwezig was. Tegen een auto van de stoet uit Soestdijk, waarin prinses Margriet en Pieter van Vollenhoven, werd oranje verf gegooid. De dader is aangehouden. Advertentie SPAARBUSJES de degelijke manier van thuissparen. Busjes gratis in bruikleen NUTSSPAARBANK ZIERIKZEE een gemeenschapshuis dat gezien mag worden. De voorzitter wees in dit ver band op het feit dat de financiering kon worden gerealiseerd mede dank zij de belangrijke tegemoetkoming die werd verleend door de Stichting Zuidwest-Nederland. De uitkering die beschikbaar werd gesteld, was de ba sis van de huidige vernieuwing van het gebouw. „Onze grote dank gaat dan ook uit naar deze stichting", al dus de heer Hekman, die in het bij zonder dank bracht aan de stichtings secretaris-penningmeester de heer Broekhoven, en aan de de heer Ka mermans van de Stichting Zeeland, voor de verleende medewerking bij de voorbereiding van de ontvangen uitkering. De financiering van de werkzaamheden, die sedert de aan vang van de restauratie- en vernieu wingswerkzaamheden een bedrag van honderdduizend gulden te boven gaat, werd in de loop der jaren ge dragen door o.a. leningen van kerk voogdij (diaconie) en legaat-Dekker. De technische leiding van het werk berustte bij alle verbouwingen bij architect De Jonge, tevens bestuurs lid van het gebouw, terwijl de mo derne toneelinrichting tot stand kwam in samenwerking met ir. C. Dresen, architect en adviseur van de Ned. Ver. van Amateurtoneelgezel schappen. In zijn dankwoord betrok de voor zitter ook de hoofdaannemer de heer C. A. Bastiaanse en de verschillende onderaannemers en stoffeerders. Ge wezen werd op het feit dat de werk zaamheden moesten worden uitge voerd terwijl het gebouw geopend was voor de gebruikers, hetgeen on vermijdelijk wel eens aanleiding gaf tot „kortsluiting". Een bijzonder woord van hulde richtte de voorzitter in dit verband tot de heer en mevr. Krijger, voor de uitstekende manier waarop tijdens de „verbouwingstoestand" het werk werd voortgezet. Meer en meer is het Herv. Vereni gingsgebouw in de loop der jaren uitgegroeid tot een belangrijk cen trum voor het culturele leven in vele schakeringen. Met recht kan ge sproken worden van een gemeen schapshuis dat, aldus de voorzitter, moeilijk meer weg te denken valt uit het Zierikzeese levenspatroon. „Het toenemend gebruik bewijst dat we op de goede weg zijn". Het bestuur koestert zeker geen „schouwburgallures" maar ongetwij feld zullen in de toekomst nog ver beteringen en uitbreidingen worden toegepast. Zo wordt momenteel de mogelijkheid onderzocht om aan het aangrenzende badhuis in de toe komst een bestemming te geven als rouwkamer. Dat zal wellicht met geringe financiële middelen haalbaar zijn. „Aan een rouwkamer heeft de gemeenschap dringend behoefte", al dus de heer Hekman, die verder de wens uitsprak dat ook de thans als opslagruimte dienende voormalige leeszalen van het Nut een bestem-' ming „tot nut van het algemeen" zal kunnen worden gegeven. Bovendien beschikt het Verenigingsgebouw nog over een bergruimte, die als „foyer" wellicht betere diensten kan gaan bewijzen. „Plannen genoeg", aldus de voorzitter. Taak van kerk Burgemeester Kastelein achtte de ingebruikneming van het Vereni- Maandag 23 februari Zierikzee Parochiehuis, 7.30 uur, ledenvergade ring afd. Zierikzee U.V.V. Huis van Nassau, 7.30 uur, Fok- en Controlevereniging. Haamstede Tavenue, 8 uur, vergadering V.V.D. Oosterland Café „Even Buiten", 7.30 uur, leden vergadering Oranjevereniging. Dinsdag 24 februari Zierikzee School Manhuisstraat, 8 uur, ouder avond R.S.G. Prof. Zeeman. Mondragon, 8 uur, Philatelica. Huis van Nassau. 7.30 uur, Ver. voor Bedrijfsvoorlichting. Graanbeurs, 2 uur Alg. Bond van Bejaarden. Ger. Ver. Gebouw, St. Domusstraat, 7.45 uur, kringvergadering Geref. V rouwen verenigingen. Hervormd verenigingsgebouw, 8 uur, bijeenkomst Philadelphia. Haamstede Hotel Vliegveld, 7.30 uur, vertoning buitenlandse diaserie. Zonnemairc De Volharding, 8 uur, vergadering Oranje-vereniging. Oosterland Café „Even Buiten", 7.30 uur. Coöp. Raiffeisenbank. Nieuwerkerk Gemeentehuis, 7.30 uur, vergadering gemeenteraad. AMSTERDAM. Bij'drie inbraken in Amsterdam is voor f 50.000,aan contanten en antieke voorwerpen ge stolen. gingsgebouw „nieuwe stijl" van bui tengewoon belang. In een toespraak bij deze feestelijke opening werd door de burgemeester het accent ge legd op het feit dat de Hervormde Kerk getoond heeft met het vereni gingsgebouw een taak te zien in het maatschappelijke leven. Dit initia tief uit het jaar 1933 wordt nu be kroond met een mooi gebouw en een veelheid van gebruik. Uit de boeken blijkt dat de laatste vier jaar meer dan 60 verschillende verenigingen regelmatig van het verenigingsge bouw gebruik hebben gemaakt. Burgemeester Kastelein sprak ook van een dag van hulde aan de kerk en de kerkelijke instanties en hoopte dat de kerk ook in de toekomst een maatschappelijke taak zal blijven vervullen. Woorden van hulde richt te de burgemeester tot het bestuur voor het beheer van het gebouw, dat veel tijd vraagt van de mensen die dit belangeloos doen. „Ik hoop dat velen hier altijd met veel genoegen zullen komen", aldus burgemeester Kastelein. De heer Broekhoven, secr.-pen- ningm. van de Stichting Zuid West Nederland wees er op dat het be stuur van het Verenigingsgebouw met de uitkering van het voormalige „Rampenfonds" bepaald heeft geboft. „Immers, de bijdrage welke u ont ving wordt meestal verleend bij de bouw van geheel nieuwe gebouwen", aldus de heer Broekhoven, die een toelichting gaf op het verheugende feit dat het gelukt was om „over blijvend geld", dat terug zou moeten naar de minister, alsnog vrij te ma ken voor het object te Zierikzee. „Ik hoop op een rendabele exploitatie van het gebouw", aldus de heer Broekhoven. Opdracht Als tolk van de hervormde ge meente, namens kerkvoogdij, kerke- raad en diaconie, sprak vervolgens ds. J. van der Schee, die vaststelde dat de herv. kerk in alle opzichten belanghebbende is: niet alleen fi nancieel en als „vaste klant bij het gebruik", maar ook vanwege de taak van de kerk in de wereld. We heb ben als opdracht gekregen de we reld te bebouwen, te bewaren en in cultuur te brengen, aldus ds. van der Schee. De begeerte hieraan gestalte te geven is mede een taak van de kerk. Dat betekent ook ruimte scheppen om cultuur te bedrijven en dienstbaar te zijn aan de wereld. „Ik hoop dat de bedreven cutuur zai meewerken aan de eer van onze God". Namens alle medewerkers aan de bouw dankte hierna de aannemer de heer Bastiaanse voor de verleende opdracht. De heer Bastiaanse dankte met name ook architect De Jonge en de familie Krijger. Van de gezamen lijke bouwers en stoffeerder prijkt in de hal van het gebouw een bij zonder fraaie bloembak. De heer De Jonge bood als geschenk een repro- duktie aan. De heer Krijger schonk een tafelkleed voor de bestuursta fel. De heer G. H. Breetvelt sprak een gelukwens namens de biblio theekcommissie van het Nut en on derstreepte de wens van de heer Hekman dat het nog eens zal geluk ken ook aan de oude leeszalen een goede bestemming te geven. Hierna werd op onverwachte wü- ze een muzikaal en fleurig slot ge maakt aan deze geslaagde middag. Voor deze verrassing zorgden de drumband en majorettes van „Rust Roest", die op het volop ruimte bie dende podium een korte show ten beste gaven. Dit was tevens een mooie gelegenheid de zeer moderne batterij schijnwerpers te demonstre ren. Architect de Jonge gaf hierna tijdens een rondleiding een toelich ting op het vele nieuwe in het ver enigingsgebouw. De winnaressen met hun dieren. Rechts 1mej. S. Malcorps; links (2) mej. J. Roose. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). No» moeilijkheden met de grasmat Gemeenschapshuis «net vele bestemmingen ZIERIKZEE, 21-2. Het Hervormd verenigingsgebouw aan het Vrije, dat vorige week - zoals uitvoerig gemeld - „herstelde" van een langdurige en ingrijpende periode van restauratie- en verbouwingswerkzaamheden, had zaterdagmiddag dc fraaie nieuwe deuren wijd open staan om vele belang stellenden toegang te verlenen bij de officiële heropening van het gebouw. De feestelijk getinte openingsplechtigheid werd gevolgd door een uurtje „vrije entree" voor velen uit Zierikzee, die het verenigingsgebouw als be langrijk vernieuwd verzamelpunt voor het plaatselijk verenigingsleven, wel eens met eigen ogen wilden zien. 4

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 2