0$ alléén uwtextielhandelaar verkoopt daniela kindervoeten-kostbaar en kwetsbaar SUCCESJES Verton's Schoenen GEEN OUD ROEST LATEN WORDEN verf voor uw landbouwwerktuigen, ook de kleur voor uw tractor MOL-VERF f'ER'KZEE Indische rijsttafel Moccasins Voor ons nat klimaat Een Pliilips Droogautomaat cyin&torn Nog nooit was er een panty die zó perfect zit voor zó een onwaarschijnlijk lage prijs. Wees blij, goedgeklede, veeleisende vrouw, met Daniela. De panty in één maat vooralle maten: van 36 t/m 42. Daniela lijkt op het eerste gezicht vorm loos. Maar... éénmaal aan uw heen, ontplooit zich het wonder. Dan zit uw Daniela panty volmaakt. En dat voor 1,75. Nieuwe Boogerdstraat RESTAURANT JtJL-P- ,MONDRAGON' Oude Haven 13 - Zierikzee - Telefoon (01110)2670 Aanstaande zaterdag en zondag serveren wij weer onze uitgebreide a f 7,50, alles inclusief Gaarne vroegtijdig tafelreservering Vkpiedro Tafei-aanstekers vanaf 16,50. Pracht sortering bij sigm. D. C. Viergever, hoek Kraanpl., Zierikzee en Weststr., Haam stede. Verschillende soorten boek jes en Kwik, Zondagnieuws en Sport-Express, bij Sigm. D. C. Viergever, hoek Kraan plein Zierikzee en Weststraat Haamstede. bouwpakketten FA. KOEVOETS Zierikzee Beketul van de T.V.-reklaine Prijs 349, Uw PHIUPS-SPECIAALZAAK heeft ze voor U .n voorraad Wegens omstandigheden: Peugeot 404 b.j. 1967. Te bevr. A. Viergever, Burghseweg 67, Haamstede. Tel. (01115)-760. Verkrijgbaar, alle soorten tuinbouwzaden bij Jac. v. d. Houten, Torenplein 6, Oos- terland. I.g.st.z. Zündapp (blauw), 1 jaar oud. Te bevr. Rijksweg 1, Oosterland, tel. (01113) 364. Twee kolenhaarden z.g.a.n. C. Botbijl, Haven 22, Brou wershaven. Autogarages f 290,kompl.. schuurtjes f 185.vakantie huisjes f 780.Vraagt gra tis prospektus. - Houtbouw Ubachs. Kerk rade (Limburg). Diversen Ruime sortering speelgoed. W. Stouten, Oosterland. daniela Met naad die inscheuren op de naad van het broekje tegengaat. Wegens vakantie gesloten van 16 februari - 3 maart Te koop Bankstellen van f 1000, voor f 698,bij „Meubel Cash en Carry", Nieuwer- kerk, Burgem. Baumanstraat 11, tel. (01114) 268. Uitslui tend a contant. Uit voorraad leverbaar: Alle soorten tuin-, bloem- en ga zonzaad, bestrijdingsmidde len, compost, gedr. koemest, A.S.F. korrels, tuingereed schappen, enz. Dus alles voor uw tuin. Hiervoor naar „Het Tuinbouwhuis', Sluijs Zn., Haamstede. Tel. 437. Weder verkopers hoge kortingen? Op 3 maart bent u van harte welkom natuurlijk weer Corry Oliekachel met ingeb. reser voir, heel geschikt voor zo merhuisje e.d. t.e.a.b. Te be vragen Hoofdpoortstraat 47, Zierikzee. Speciale aanbieding! Alleen bij ons. Stilca versteviging voor droog haar. Drie halen, twee betalen. Zwartkop ze ven kruidenshampoo, met gratis versteviging. W. Stou ten, Oosterland. „Royal Albert" Engels porce- lein. Kop en schotels, koek-, cake-, petit four- en bonbon- schaaljtes, enz. Alléénver koop: Geschenkenhuis R. den Boer. Dam 11, Zierikzee. Tel. (01110) 2174. Havenplein 13, tel. 2488, Zierikzee Een gezonde, jonge kindervoet heeft een prachtig model. Smal van achter en breed van voren! Breed uitslaande tenen laten de oerbestemming van de voet zien. n.l. grijpen en klauwen in de ruwe. ongeplaveide bodem. Jonge kindervoeten hebben echter een week beenderstelsel en zijn niet berekend op druk van buitenaf. De tenen moeten vrij kunnen bewegen. Daarom zijn goed passende schoenen zo belangrijk. - Piedro schoenen. Kom eens praten met Uw Piedro-dealer:

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 8