Bolletje rnu5S I59| 29 rrico DE VERKEERDE DADER BLIK DOOR HET WERELD HET EINDE VAN DE KLEINE PARTIJEN Bronchiletten Vlissingen wordt wolhaven Inbreker gearresteerd Voortgaande Rode Kruis-hulp aan Nigeria Tarwïrog roggebrood Tom Mix Gin Dreischor had reeds in 1356 een eigen weekmarkt De nederlandse schaatsers zijn in topvorm ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE VrUda* 13 februari 1970 Nr. 20332 Advertentie tiet ziet er somber uit voor de kleine partijen als minister Beemink van binnenlandse zaken zijn zin krijgt. Acht jaar geleden diende hij als Kamerlid al een motie in om het behalen van één procent der stem men als voorwaarde te stellen bij het toekennen van een Kamerzetel. De Kamer aanvaardde de motie maar minister Toxopeus is er nooit toe gekomen vervolgens een wets ontwerp van die strekking in te die nen. Dat zal de heer Beemink nu zelf doen. En de kans is groot dat dit ook aangenomen wordt, net als indertijd die motie. Tenzij bij de on vermijdelijke discussie over dit on derwerp de ideeën der Kamerleden veranderen. Een zekere rechtvaardigheid zit er in minister Beeminks idee wel. In 1956 werd het aantal Kamerzetels van honderd naar 150 opgevoerd, o.m. omdat het werk zozeer toenam dat een fractie de taken meer naar behoren kon verdelen als ze talrij ker was. De fracties werden inder daad ook groter. Maar bovendien werd het voor de kleinere partijen ook makkelijker één zetel in de wacht te slepen, dan dit voorheen was. Wat Beemink nu wil is dit weer precies zo moeilijk of makkelijk ma ken als het voor de uitbreidi7ig van het aantal Kamerzetels was. Als wat hij wil onrechtvaardig is, dan was het voor 1956 altijd al onrecht vaardig. Vernieuwing Het probleem ligt iets dieper. Men kan het als een democratische zegen beschouwen als ook de kleine par tijen een kans maken in de parle menten vertegenwoordigd te raken. Men kan ook zeggen dat dit met de mocratie niets van doen heeft. De kleine fractie, stel een eenmansfrac- orde kan niet over alles wat aan de orde komt de nodige studie wijden. Doet deze eenling toch over alle zaken zijn mond open dan worden de debatten nodeloos verlengd, wat de besluitvaardigheid van de volks vertegenwoordiging schaadt. Ander zijds kan men opmerken dat de kansen voor een party vaak pas ontstaan als ze eenmaal haar debuut in de Kamer heeft gemaakt - dan zou Beeminks voorstel inhouden dat de party vernieuwing er door wordt geremd, wat men als een verschra ling van het politieke leven kan aan merken. Tenzij men weer de mening is toegedaan dat juist binnen die par tijen die vernieuwing-ideeën maar uitgewerkt moeten worden en even tueel verwezenlijkt, waardoor men de partijen weer zou dwingen om levend te blijven en geen verstarde apparaten te worden. Er is vrijwel geen argument aan te voeren voor, waar geen argument tegen by past. Het kan daardoor wel een levendi ge discussie worden. Maar of het ook een erg vruchtbare wordt? HoMtdraak ii Ublitverm. /I* VLISSINGEN, 12-2. Vlissingen en Zcebrugge ztfn geselecteerd als aan loophavens voor het containerver voer van Australische wol naar West-Europa. Dat zal waarschijnlijk gaan ge beuren met ingang van februari 1971 wanneer de kade van de Sloehaven in Vlissingen ook gereed komt. Voor Vlissingen betekent de beslissing dat de aanvoer van Australische wol ver dubbeld zal worden en dat de Sloe haven zijn eerste handelsactiviteit krijgt. In het container consortium, dat voor de aanvoer van wol uit Australië zorgt, werken scheepvaart maatschappijen uit Italië, Nederland Frankrijk^ Duitsland, Engeland en Australië samen. Medio 1970 zal het consortium de beschikking hebben over in totaal 14 containerschepen, die elk plm. 1000 containers kunnen vervoeren. Dit betekent dat Zeebrug- ge en Vlissingen samen tussen de 30.000 en 40.000 containers per jaar te verwerken krijgen. WASHINGTON. Twee Amerika nen zijn in Washington tot tien jaar gevangenisstraf veroordeeld, omdat zij met behulp van twee Zwitserse bankiers tussen 1962 en 1967 de Amerikaanse marine voor vier mil joen dollar zouden hebben opgelicht en het geld heimelijk op Zwitserse bankrekeningen zouden hebben ge zet. Twee Amerikaanse medeplich tigen kregen vijf jaar. De twee Zwit sers zijn niet vervolgd. UTRECHT. 12-2. De politie in Vught heeft de 26-jarige Utrechter J. N. G. aangehouden, die in de cember en begin januari in de pro vincie Utrecht een reeks inbraken heeft gepleegd. Tijdens een verhoor door de districtsrecherche van de rijkspolitie in Utrecht bekende G. vijftien inbraken in Baarn, Zeist, De Bilt. Amersfoort. Driebergen. Ame- rongen. Eist, Rhenen. Zegveld, Groe- nekan en Loosdrecht. Hij stal siera den, antieke voorwerpen en geld uit woonhuizen. De totale waarde van de buit is nog niet bekend. WEEKEDVDE- ARTSENDIENST Zaterdag 14 en zondag 15 februari Dokter C. M. van Hoorn, Zierikzee, tel. (01110)-2080, neemt waar voor dokter Bontkes en dokter v. d. Waarden. Dokter G. A. M. Stenger, Haamstede, tel. (01115)-280, neemt waar voor dokter Terpstra en dok ter Simons. Dokter H. Speelman, Oosterland, tel. (01114)-280, neemt waar voor dokter Van Leeuwen. Dokter L. J. v. d. Zande, Nieuwcr- kerk, tel. (01114)-388, neemt waar voor dokter Vleugels Schutter. Zuster A. K. Werkman, Kerkwervc, tel. (01110)2309, neemt waar voor zuster Van Beveren en zuster Steutel. DIERENARTS Dierenarts T. van Roon, Zierikzee, tel. (01110)2180 heeft dienst. De weekeindediensten vangen aan op zateidagmorgen om half tien. Een fleurige herinnering uit de dertiger jaren van de Schouwse Westhoek, toen in het voorjaar uitgestrekte velden zich nog tooiden met bloeiende botten. Dit gevoelige lenteplaatje geeft er een beeld van. DE KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. Het 25-jarig bestaan van de Verenigde Naties op 24 ok tober a.s. zal in Nederland worden gevierd met een nationale manifes tatie en andere, op verschillende tijdstippen te houden activiteiten, aldus deelt het nationaal comité „25 Jaar V.N." mee. AMSTERDAM. De procureur-ge neraal in Amsterdam, mr. M. H. Gelinck, heeft besloten een straf vervolging in te stellen tegen 82 in Amsterdam en. IJmuiden gestatio neerde rijksloodsen. Zoals bekend worden ze er van verdacht in de jaren 1953 tot 1966 van de sleep bootrederijen Wijsmuller (IJmuiden) en Goedkoop (Amsterdam) steek penningen te hebben aangenomen. ROTTERDAM. De Holland Ame rika Lijn heeft drie schepen, de Kloosterdijk (5635 brt.), de Kinder dijk (5634 brt.) en de Kerkedijk (5324 brt.) verkocht aan de Joegosla vische rederij Splosna Plovba te Pi- ran. Aan boord van de Kinderdijk en de Kloosterdijk bevindt zich ac- comodatie voor twaalf passagiers. BOLNES. De rijkspolitie te water heeft het lijk opgedx-egd van de 47- jarige P. de Ridder uit Slikkerveer die bij de scheepswerf Boele Bolnes in de Oude Maas is verdronken. DEN HAAG. De Tweede Kamer heeft een wetsontwerp aangenomen dat beoogt de staat te machtigen deel te nemen in het aandelenkapi taal van een op te richten Neder landse financieringsmaatschappij voor ontwikkelingslanden N.V. SCHAGERBRUG. De driejarige Bouke Jongsma is, vermoedelijk bij het spelen, in een sloot achter de ouderlijke woning in Schagerbrug verdronken. DEN HAAG. Het verdrag van To kio van 1963, dat onder meer ten doel heeft de gevolgen van kapin gen van vliegtuigen ongedaan te maken, is met ingang van donder dag voor Nederland in werking ge treden. Het verdrag omvat geen be palingen tegen het euvel van de ka pingen zelf. DEN HAAG. Op uitnodiging van de minister van buitenlandse zaken van de republiek Libanon, Nassim Majdalani. zal de Nederlandse mi nister van buitenlandse zaken, mr. J. M. A. H. Luns, een officieel be zoek aan Libanon brengen van 21 tot 24 maart. DEN HAAG, 12-2. Het Nederland se Roode Kruis vestigt er de aan dacht op dat de hulpverlening door het Rode Kruis in Nigeria onvermin derd voortgang vindt en nog steeds verder wordt geïntensiveerd. De eer der door het internationale comité vair het Rode Kruis in Geneve geda ne mededelingen over de beëindiging van z(jn taak in Nigeria, hebben op dit punt de nodige misverstanden doen ontstaan.. Doordat aan de burgeroorlog in Nigeria een einde was gekomen, kon de missie van het I.C.R.K. worden beëindigd. Thans berust de organisatie van de hulpverlening bij het geheel her enigde Nigeriaanse Rode Kruis dat CAIRO. Het gezaghebbende Egyp tische blad „Al Achram" meldt dat twee Britten in het gebied van Wadi Natroene op verdenking van spiona ge zijn gearresteerd. OVERDENKING Jeremia en de kerk „Uw brandoffers geven Mij geen welgevallen (Jeremia 6 20) Omdat de kerk in Jeremia's dagen, ondanks alle uiterlijke orde en her vorming (koning Josia!), toch inner lijk zwak en ziek was weet de pro feet zich geroepen om aan iedereen, die het horen wil, de goddelijke boodschap over te brengen: „Uw brandoffers geven Mij geen welge vallen, en uw slachtoffers zijn Mij niet aangenaam". Zo gaat Gods oordeel nu ook nog over de kerk. Want de kerk in onze dagen lijkt in heel veel opzichten op de kerk in Jeremia's dagen. Wannneer de kerk in deze wereld niet radicaal en con creet opkomt voor recht en gerech tigheid op elk gebied, ook maat schappelijk en politiek; wannneer de kei-k in deze wereld niet radicaal en concreet opkomt voor het erbarmen, d.w.z. wanneer zij dus b.v. niet tegen slavernij in el ke vorm protesteert; wannneer de kerk in deze" wereld niet radicaal en concreet de fakkel van waarheid en vrede hoog houdt; dan gaat ook nu Gods oordeel over die kerk: „Uw liederen en preken geven Mij geen welgevallen, en uw collec ten en gebeden zijn Mij niet aange naam. Eerst het andere, dan dit.'" De „kerk" in Jeremia's tijd en de christelijke kerken in latere tijden zijn voor de kerk-nu een levende waarschuwing: „Zouteloos zout wordt vertreden". Daarom ontwake de kerk! Daarom wake zij bij de waarheid, de gerechtigheid, het erbannen! Zierikzee. J. B. ASSENDORP Advertentie r ct. grootpak ct.erikelpak vacuum verpakt! jmGjefiïoamf daarin terzijde wordt gestaan dooi de liga van Rode Kruisverenigingen in Geneve. Het Nederlandse ïtoode Kruis zal, na eerst een kwart miljoen gulden te hebben overgemaakt voor de aan koop van vrachtwagens en landro vers voor het Nigeriaanse Rode Kruis en na vervolgens het ms. Breewijd voor minstens vier maan den te hebben gecharterd, op korte termijn 65.000 dekens en 15.000 la kens naar Nigeria verschepen. Voorts houdt het zich gereed om direct aan andere verzoeken om bijstand te kunnen voldoen. Eindelijk is er... de ideale "tic" in longdrinks met frisdrank of vruchtensap Om"lang"te drinken oa GRATIS HES ook puuiTiniorrëlvoor moderne inensen Op Haventerrein in Beider! DREISCHOR. februari. Het is een onmiskenbaar feit, dat het opsporen van de oude gebruiken, die eenmaal in ons gewest in zwang waren, een veel moeilijker taak is dan een halve eeuw of meer geleden. De voornaam ste oorzaak is wel, dat die gebruiken niet meer by de massa leven. Thans zijn het nog enkele meest hoog be jaarden, die hiervan iets weten en dan vaak nog door overlevering. Dat Dreischor ruim zes eeuwen geleden het voorrecht heeft gehad een eigen weekmarkt te houden, zal uiteraard ook voor de oudsten on der ons wel totaal onbekend geble ven zijn. Veer op Flakkee In de tijd toen Dreischor nog aan alle kanten door water omringd was en dus een eiland apart was, had de aloude havenplaats Beldert een grote betekenis. In de eerste plaats vanwege de toenmalige over zetveren naar Duiveland en Over- Flakkee, welke nogal wat bedrij vigheid aan Beldert zullen hebben gegeven. Later is het veer op Flak kee naar het noordelijker gelegen Maije verplaatst. Aan het einde van de achttiende eeuw was Jan Admiraal veerman op Duiveland, die hiervoor een jaar lijkse erkenning vergoedingaan de ambachtsheer betaalde van 10 schellingen en 6 groten Vlaamsch. Beurtschipper op Rotterdam was in die tijd Jansz. Pee. Dc eigenlijke weekmarkt Reeds bij privilege van 13 decem ber 1356 verleende de grafelijke re gering aan Dreischor het recht tot het houden van een weekmarkt. Dit recht tot het houden van bedoelde weekmarkt werd verleend door Jan van Beaumont, heer van Schoonho ven en Gouda. Dat men voor deze weekmarkt de haven koos, isalles zins verklaarbaar als we daarbij be denken, hoe destijds vrijwel alle za ken, die men op zo'n eilandje als Dreischor was, van elders betrekken moest, alleen aan de haven konden worden aangevoerd. De toenmalige wegen en vervoermiddelen lieten ongetwijfeld veel te wensen over, zodat het haventerrein dan ook wel de meest geschikte plaats voor de weekmarkt was. Over deze markt dagen is vrijwel niets bekend terwijl ook evenmin bekend is, hoelang Dreischor's eigen weekmarkt heeft standgehouden. Wel mag worden verondersteld, dat omstreeks die tijd en wellicht nog geruime tijd daarna het aantal havenbewoners met de daarbij behorende „neringdoenden", aanmerkelijk groter zal zijn geweest dan in latere perioden. Wel bekend is dat er tot in de 16e eeuw een aan St. Leonardus gewijde kapel op de Dreischorshaven heeft gestaan. Een typische herinnering aan Beldert als haven heeft men later nog aange troffen in de ambachtsheerlijke re keningen, waarin zelfs nog tot op het einde der 18e eeuw verantwoord wordt, het recht van de vrachtwa gendiensten, niet vanaf Dreischor, maar van Bellart (Beldert) op Zie rikzee. Later is de tijhaven Beldert voor al voor de afvoer van diverse land- bouwprodukten voor het aangren zende gebied van betekenis geweest terwijl ook de beurtschipper het op Rotterdam nog een hele poos heeft volgehouden. Door de afdamming van het Dijk- water in 1954, dat weer een indi- rekt gevolg was van de februari- ramp van een jaar tevoren, werd de eens zo belangrijke haven van Drei schor gedempt. Alleen de naam van de buurtschap Beldert herinnert ons heden ten dage nog aan de nu ruim 15 jaar geleden opgegeven ha ven aan het Dijkwater. C. P. Ncd. Hcrv. Kerk Zierikzee: Gasthuiskerk: 10 en 7 uur ds. v. d. Schee. Lutherse kerk: 10 uur (Doop) en 7 uur ds. Assendorp. Kerk- werve: 9.30 uur ds. Flink; 11 uur zondagsschool. Serooskerke: 11 uur ds. Flink, Doopdienst; 9.30 uur zon dagsschool. Burgh: 11 uur ds. v. d. Berg. Haamstede: 10 en 7 uur ds. Huizing; Renesse: 9.30 uur ds. De Wit, m.mv. kinderkoor. Noordwelle: 11 uur ds De Wit. (bev. ambtsdragers) Scharendyke: 9.30 uur ds. Van den Berg. Brouwershaven: 9.30 uur ds. Feunekes; 11.45' uur zondagsschool. Znnemaire: 11 uur ds. Feunekes; 9.45 uur zondagsschool. Noordsouwe: 9.30 uur da. mevr. De Boon, botterdam. Dreischor: 11 uur da. mevr. De Boon. Ouwerkerk: 10 uur ds. S. Hulsbergen, em. pred. Kapelle (bij Goes). Nicu- werkerk: 10 uur ds. Post, (Bediening H. Doop). Oosterland: 10 en 6 uur ds. Ommering (Doopdienst). Sirjansland: 10 en 6.30 uur kand. Spanjer, Utrecht Bruinisse: 10 uur ds. Jagersma, Arn hem; 5 uur ds. Posl. Lutherse Kerk Zierikzee: Geen dienst. Gereformeerde Kerken Zieriltec: 10 uur ds. Fa vier; 6.30 uur ds Put. Haamstede: 10 en 3.30 uur (H.A.) ds. Kooy. Scharendijkc: 10 en 2.30 uuv ds. Jansma. Brouwershaven: 10.30 en 3 uur ds. Keizer. Zonnne- maire: 10 en 2.30 uur ds. Jansma. Nieuwer kerk: 10 en 5 uur (af scheids- dienst) dr. Becker. Oosterland: Ge zamenlijke diensten te Nieuwerkerk. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. Bremnier. Gcrcf. Kerken (Vrijgemaakt) Brouwershaven: 10 en 7 ur ds. W. Triemslra, Vrouwenpolder. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10 en 6 uur ds. H. van der Schraaf, Dordrecht. Kerkwervc: 10 en 6 uur ds. Westerink (voorber. H.A.). Haamstede: 10 uur godsdienst oefening; 3 uur ds. Weslerink. Nieu werkerk: 10 uur leesdienst; 3 uur ds. Van der Schraaf. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10 en 2.30 uur leesdienst Nieuwerkerk: 10 en 3 uur ds. Karens.' Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur lees- DIEPENVEEN. Op de Holterweg (E 8) in Diepenveen is de 23-jarige vertegenwoordiger A. R. Petex-s uit Gaandex-en verongelukt. dienst. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10 en 6 uur leesdienst. Renesse: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 3 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur de heer A. van der Meer. Bruinisse: 10 en 5 uur leesdienst. Remonstrants Gei*. Gemeente Sommelsdyk: 10 uur ds. G. Ch. Duin- kei-, Rotterdam. Leger des Heils Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur jeugdsamenkomst, 19.30 uur ver lossingssamenkomst. Rooms-Katholieke Kerk Zierikzee: Zaterdag 19 uur, zondag 10 uui\ Haamstede: zondag 10 uur. Advertentie dus niet verbeten.. Fricoeten FRICO, KAAS MET EEN GROTE K FEUILLETON door FRANK VAN FALCKENOORT „Maar ik geloof het niet, want de kastdeurtjes vertoonden spox-en van geweld. Prins en ik hebben duide lijk geconstateex-d dat de deurtjes met een of ander voox-werp zijn los- gewi-ikt. Zelf hebben we gezien, dat het werveltje, de metalen lip, die het éne deux-tje aan de binnenkant vasthoudt, omlaag stond. Dat klopt, want als je de deurtjes loswrikt, kun je ze wel terugbx-engen in het slot, maar dan zonder het wex-veltje van het linker deurtje omhoog te bx-en- gen, begrijp je? Doe je dat wel, dan krijg je vanzelfspx-ekend de beide deurtjes niet meer in het slot, om dat het wex-veltje omhoog staat. In dit opzicht liegt ze dus. Nee, ik ge loof er niet veel van. Het is best mogelijk, dat ze de oude baas een slaapdrank heeft gegeven. En om half dx-ie terugkwam met het voor opgezette doel hem te bestelen. Mis schien was het haai- bedoeling één of twee briefjes weg tfi nemen, wie zal het zeggen? Goed. ze kwam te rug en verkeexde in de mening, dat de oude baas sliep. Misschien heeft ze gepx-obeei-d zijn sleutels te be machtigen en is hij wakker gewor den. Hij ontdekte, dat ze hein wilde bestelen. Misschien ontstond er een schermutseling. Misschien greep hij haar beet.In elk geval vexloor de vx-ouw haar bezinning, gieep het eei-ste het beste voorwerp, dat voor de hand lag, in casu de pook. Wel licht om zich tegen hem te verdedi gen. Ze sloeg hem op zijn hoofd en hij zakte van de stoel op de grond. Daarna wrikte ze met de pook het kastje open, nam al het geld weg en sloot het kastje, zonder dat de wer vel omhoog kwam. Gooide dc pook neer en verliet de woning". „Waai*om liet ze het kastje dan niet open?" „Dan zou gelijk ontdekt worden, dat het niet alleen moord was, doch ook x-oofmoox-d." „Als ze zo koelbloedig te wex-k was gegaan, zou ze ook de pook wel op zijn plaats teruggebracht heb ben, Gert. Nee, ergens klopt er iels niet. Dat vex-haaltje van haar over die vex-doving en hel weghalen van zijn sleutels lijkt' me aannemelij ker." Hij keek zijn vx-ouw verwondex-d aan. „O ja? En de sporen op de kastdeurtjes dan? Prins en ik heb ben het zelf gezien. Een leek kon constateren, dat er iemand met een hard voorwerp aan het wrik ken was geweest. En het werveltje stond omlaag." De vx-ouw draaide zich om en liep naar de deur waar ze nog even bleef staan, nadenkend. „Nu ja, ze heeft de diefstal bekend. Tenslotte heb je al iets bereikt, nietwaar?" „Dat geld is op hel ogenblik een bijkomstigheid, Cobie. Vergeet niet. dat de man vermoord werd. Ieiuand heeft het gedaan. Ik houd hel op haar." Toch was hij zelf niet helemaal tevreden. Wat bedoelde de vrouw met haar uitlating: Hij verdiende het. die doerak. Die man vx-oeg ex- gewoon om vermoord te worden. met wal hij soms uithaaldeEn: Gaat u het maar eens aan meneer Henks vrouw vragen. Die kan u hierover beter inlichten. Ik rijd vanmiddag er heen. dacht hij. Tenslotte ben ik nog niet klaar, zolang zij de moord niet bekent. Het is in elk geval altijd dc moeite waard om verder te graven in deze vervelende zaak. Mevrouw Grootcborg schrok ken nelijk. locn dc x-cchercheur opnieuw in de winkel stond. Ze vroeg met zachte stem: „Moet u m'n man heb ben? Hij is naar de veiling". Hoolwerf schudde zijn hoofd. „Een paar inlichtingen, mevi-ouw. Waar schijnlijk kunt u me die wel geven. Kunnen we ergens rustig praten?" Ze keek de winkel x-ond. Er ston den twee \TOuwelijke klanten, die het tweetal nieuwsgierig aankeken. Een winkelmeisje stond bij een ma chine kool te snijden. Een ander meisje woog appels af. De vx-ouw knikte. „Komt u maar mee naar de kamer. Als het erg druk wordt, zal ik xnoeten helpen". „Dat zien we dan wel". Hij volgde de vx-ouw naar achte ren. Ze wees hem een stoel en ging zelf ook zitten. „U hebt natuurlijk gelezen of gehoord, dal de vroegere huishoudster van uw schoonvader gearresteerd is. Mevi-ouw van Alis- sen had zestien van de gestolen bx-iefjes van duizend in haar bezit. Zes had ze er al gebruikt en gewis seld. In een trommeltje vondeii wc ook nog achthondex-d gulden aan kleiner geld. Het is ook in beslag genomen. Mevrouw van Alisscn heeft de diefstal nu toegegeven, maar ontkent zeer beslist de mooi-d te hebben gepleegd. Wat denkt u ex- van?" De vrouw scheen zenuwachtig. „Tja. ik weel het niet. Mevrouw van Alissen heeft, altijd goed voor vader gezorgd. Ik hoox-de gisteravond door dc radio van de arrestatie. Ik zei nog tegen Henk - m'n man - snap jij dat nu? Dat had ik nooit achter haar gezocht. Maar ja. als ze dc diefstal heeft toegegeven, zal ze ook wel meer van vaders dood we ten". (wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 7