OOK VOOR HOGE SPAARRENTE w© Bestemmingsplannen zijn afhankelijk van de rioleringen qametuwtjjdmee-ganaardenmb BLIK DOOR HET WERELD Ruslands angst voor Nassers vernederingen Gemeenteraad Westersehouwen WESTERSCHOUWEN, 7-2.. Op de jongste gemeenteraadsvergadering, onder voorzitterschap van burge meester H. P. Everw(jn, zfjn nog ver schillende belangrijke zaken aan de orde gekomen. Medegedeeld werd dat mogelijk te Noordwelle enkele premiewoningen zullen verschijnen. Dit kwam ter sprake omdat de heer Padmos het verkopen van bestaande permanente huizen voor zomerwo ningen in Noordwelle en Serooskerke wilde tegengaan. Anders ontvolkt zo wel Noordwelle als Serooskerke. De heer Steur meende dat het juist wel goed was dat deze meestal leegstaan de woningen als zodanig verkocht worden. De heer Padmos: „dan gaat Noordwelle van de kaart". De heer Steur: „dat gaat het ook". De gemeente mag f 2000,uittrek ken voor het beplanten van de Gre- velingenlaan. Deze bomen worden in maart geplant in het kader van We- reldboomplantdag. Deze week komt het bestek voor de nieuwe trap te Westenschouwen, waarna aanbesteding volgt. De sub sidie voor verbetering Bad- en Strandweg is nog niet rond in Den Haag en voor het zomerseizoen komt van dit werk niets meer. Dit waren mededelingen op vragen van de heer Steur. Daar de werkingsduur van. het voorbereidingsbesluit bestemmings plan voor het gebied tussen Kloos- terweg en de J. J. Boeijesweg en van een perceel gelegen tussen Torenweg en Strandweg, noordelijk „Torenhoe ve", per 27 januari j.l. was afgelo pen diende dit besluit te worden ver lengd waarmede de raadsleden zich konden verenigen. De heer Hooger- huis vroeg wanneer er een einde aan deze voorbereidingsbesluiten komt omdat dit al de derde maal is dat het verlengd wordt. De voorzitter: „dit hangt van de riolering af". De heer Hendrikse meende dat al deze be stemmingsplannen in tijdnood gera ken gezien de wet op de Ruimtelijke Ordening, doch de voorzitter zei dat dit niet in een gedetailleerde vorm hoeft. Nieuw voor deze hoek was de op merking van de heer Kloosterman die zei dat naast de fruitteelt ook de akkerbouw ten dele in moeilijkheden komt te verkeren. „Daarom moeten we snel naar gedetailleerde bestem mingsplannen". Antwoord voorzitter „dat ligt volkomen aan u zelf; keur de riolering goed en we kunen veel meer gaan doen. Bovendien zitten we nog steeds met het oude Streekplan hoewel het nieuwe op komst is". Wethouder v. d. Klooster waar schuwde toch niet te grote verwach tingen te moeten hebben van snelle bestemmnigsplannen. „We moeten het heus op wat langere duur zien. Er wachten al percelen vanaf 1957". Dit waren alle punten die met de recreatie en uitbreiding verband hielden en deze namen dan ook het grootste deel van de vergadering in beslag. De salarismaatregelingen gemeen- tepersoneel per 1 jan. 1970 werden goedgekeurd. Inrichting nieuwe school Geen bezwaren hadden de raads leden tegen het voteren van f 19.108,32 voor de aankoop van de inrichting voor de nieuwe o.l. school in Renesse met daaraan nog verbon den een extra krediet van f 9941,59 voor leermiddelen. Het getal wekelijkse lesuren vak onderwijs o.l. scholen werd vastge steld op 1,28. De extra-vergoeding, bedoeld in artikel 101 vierde lid der l.o.-wet 1920 Advertentie Het Is goed sparen bij de NMB. De vele spaarvormen, waaronder 8% NMS-Spaarbrieven. garanderen voor elke omstandigheid de hoogste opbrengst. nederlandsche middenstandsbank de bank waar ook zich thuis voeltl Rusland zou dreigen met interven tie in het Nabije Oosten wanneer Frankrijk, Engeland en Amerika niet samen de Israëli's onder druk zou den zetten hun militaire activiteiten te staken of althans te temperen. Dat alarmerend gerucht werd prompt aanzienlijk getemperd. Er bleef alleen van over dat de Russen de andere grotenvol ongerustheid hadden benaderd. Terecht. Wat zich nu op de fronten rond Israël afspeelt is in het bijzonder voor de Russen zeer gevaarlijk. Door radarstations te kapen, lucht aanvallen tot onder de rook van Cairo uit te voeren en zo maar door, demonstreren de Israëli's eigenlijk voortdurend dat ze Nasser als hel ware in hun zak steken. Het zijn regelrechte vernederin gen - zoals Nasser ook in Moskou geklaagd schijnt te hebben bij een verzoek om meer wapens - en hoe lang kan hij die gelaten blijven on dergaan. De militairen vinden het ongenoeglijk en ze moeten wel met bevreemding kijken naar hun leids man als die er maar onbewogen on der blijft. En bij de burgerij groeit op deze manier de achting voor de president ook geenszins. Het is daarom niet onverklaar baar dat Nasser bij enige gelegen heden heeft laten doorschemeren dat hij desnoods maar weer eens ten strijde zal trekken als enige metho de om zijn reputatie weer te her stellen. Angst voor offensief De vooruitzichten voor zo'n oorlog zijn niet erg bemoedigend voor de Egyptenaren, maar dat kan Nasser eigenlijk een zorg zijn. Tijdens de befaamde zesdaagse oorlog protes teerde Moskou wel luid, maar uit sluitend met woorden. En dat heeft de Russische naam in de Arabische wereld niet zo heel veel goed ge daan, al blijven ze de erkenning be houden als de enige ware vriend die de Arabieren in de wereld hebben. Een idee, waaraan de Chinezen overigens ijverig de twijfel proberen te laten aanwakkeren. Als Nasser nu weer eens het offensief neemt, kan Moskou zich dan permitteren weer alleen met woorden de Ara bieren te steunen? Of zal Rusland dan wel gedwongen zijn een wal ac tievere hulp te bieden? Dat wil zeg gen: regelrecht zelf te interveniëren? Dat is de Russische angst: dat Nas ser met een ondoordachte aanval Moskou wel zal dwingen werkelijk strijdende partij te worden in dit conflict. Wat het Kremlin ook wil: invloed in het Nabije Oosten, ondermijning desnoods van Amerikaanse belan gen daar, maar bepaald niet om daar een der strijdende partijen te wor den met het grote risico dat haast automatisch de V.S. ook actief het conflict worden binnengehaald. Dat is de reden waarom de Russen met klem erop aandringen dat er 'n eind komt aan de „vernederingen" van Nasser. Niet zozeer om Nasser te helpen, maar om zelf schone handen te kunnen houden. MARKTBERICHTEN Aardappelbcurs Rotterdam ROTTERDAM, 9-2. Klei-aardappe- len voor het binnenland: Bintje 35 mm opwaarts f 24,50-25,50; Bintje 50 mm opwaarts f 27,00-27,50; Eigen heimers 40 mm opw. f 38,00-41,00; Furore 35 mm opw. f 36,00-38,00. Klci-aardappclcn voor de export: Bintje 35-50 mm f 23,00-24,00; Bintje 50 mm opwaarts f 27,00-27,50. Vocr-aardappelen f 2,00-6,50. Stemming: binnenland en export rustig. Prijzen (excl. omzetbelasting) vast gesteld per 100 kg. af bedrijf op auto volgens kwaliteitseisen binnen land c.q. export. werd voor het bestuur van de chr. nat. school te Haamstede bepaald op f 9068,24. Het gezinsverzorgingswerk op Schouwen-Duiveland krijgt meer subsidie. Het Rijk betaalde tot nu toe voor gezinsverzorging 35 procent, voor gezinshulp 25 procent en voor bejaardenhulp 35 procent der kos ten. Het Rijk verhoogt deze bedragen niet zodat de beide Stichtingen (herv. en geref.) op Schouwen-Duiveland gevraagd hebben aan de gemeente hun subsidies dermate te verhogen dat 80 procent gesubsidieerd wordt. Voor Westersehouwen dus gezinsver zorging 45 procent, gezinshulp 55 procent en bejaardenhulp 45 procent. In vergelijking met 1969 zal dit on geveer f 6000,meer vragen. De raad ging na het stellen van enkele vragen akkoord met deze verhoging doch de voorzitter zou graag zien dat, economisch gezien beide stich tingen zouden fuseren. De door het dagelijks bestuur van de Centrale Werkplaats Schouwen- Duiveland voorgestelde nieuwe ge meenschappelijke regeling betreffen de het werkvoorzieningsschap werd aangenomen. Wethouder v. d. Kloos ter gaf een toelichting en was echt trots op deze instelling. Als verte genwoordigers werden gekozen de heren L. v. d. Klooster en A. Dale bout met als plaatsvervangende le den de heren B. Bossers en J. v. d. Broeke. Een drietal bewoners van woning wetwoningen heeft gevraagd de door hen bewoonde percelen te mogen ko pen onder de bekende voorwaarden. Het zijn mevrouw M. M. Krijger van Felius Lageweg 22, Burgh, de heer W. L. Deurloo, Lageweg 24, Burgh en P. Willemse, Zeeanemoon- weg 70 te Renesse. De raad had geen bezwaren. In een brief van het Gewestelijk Bestuur Vrouwencontact in de Partij van de Arbeid in Zeeland was ge vraagd naar de jeugdvormingsmoge- lijkheden en men dacht aan een wer ken met twee ambulante jeugdleiders op Schouwen-Duiveland eventueel met een experimentele subsidie van het Ministerie van C.M.R. De raad zal hier nog later over gepolst wor den. G.S. stelde de gemeenterekeningen 1966 en 1967 vast praktisch zonder opmerkingen en dat betekende een kompliment aan het adres van de secretaris de heer J. W. de Jonge en zijn helpers. De riolering Hogezoom van de Driehoek Serooskerkseweg komt dit jaar niet meer in uitvoering en wordt pas na het gastenseizoen aangepakt. Voor een nieuwe uitbaning in Re nesse ten behoeve van de heren Ver- seput voteerde dè raad f 4000, Tenslotte raakte de heer Klooster man nog even een tere snaar in de gemeente, n.l. de Oostenrijkse wo ningen. Deze nog bewoonde huizen zullen mettertijd ontruimd moeten worden omdat de gemeente anders geen nieuwe toewijzing woningwet woningen meer krijgt. De Oostenrij kers zijn gebouwd als noodwoning. Automobilist rijdt in op camavalvierders LOBITH, 9-2. Maandagnacht om streeks kwart voor één is een perso nenauto, waarvan de bestuurder vol gens de politie onder invloed van al cohol verkeerde, op de weg Lobith - Tolkamer ingereden op een groepje voetgangers. Eén van hen, de 45-jarige me vrouw H. Chrs. Steenman-Aernds uit Tolkamer was op slag dood. Twee anderen, de 32-jarige J. Beijkirch uit Tolkamer en de 55-jarige P. Jansen uit Arnhëm werden gewond. Enkele anderen van hét uit ongeveer tien personen bestaande groepje werden licht gewond, maar konden na be handeld te zijn, naar huis terugke ren. De bestuurder, de 33-jarige J. R. uit Lobith, kwam evenals de voet gangers terug van carnavalvieren. Volgens de politie was hij op het mo ment van het ongeluk onder invloed van alcohol. Hij wordt momenteel vastgehouden op het politiebureau van Lobith. De voetgangers liepen over de ongeveer zeven meter brede weg van Lobith naar het ongeveer twee kilometer verder gelegen Tol kamer. Tanker gedoopt op Verolme-werf ROTTERDAM, 9-2. Op de Verol- mewerf te Rozenburg is maandag morgen de 210.000 ton turbinetanker Mysella gedoopt. De plechtigheid werd verricht door mevrouw N. Pos- thuma-Szopa echtgenote van de di recteur vn het Rotterdamse haven bedrijf. De Mysella wordt voor re kening van Shell-tankers ltd. in Londen gebouwd. Het schip werd vervaardigd op de N.D.S.M.-werf in Amsterdam. Het is de tweede mommoét van een serie van drie, die het Verolme-con- cern voor rekening van Shell-tan- kers bouwt. De Mysella heeft een lengte van 325 meter, een breedte van 47 meter en een diepgang van 19 meter. GAZA. Een militaire rechtbank in Gaza heeft een jonge Arabier uit die stad tot V/z jaar gevangenisstraf veroordeeld wegens medeplichtigheid aan een beraamde moordaanslag op de Israëlische minister van defensie. Mosje Dayan. Scholier verongelukt SCHOONDIJKE, 9-2, Op Rijksweg 58 tér hoogte van Schoondijke is de 15-jarige Johannnes A. van de San- de uit Schoondijkp met zijn fiets door een •personenauto aangereden en op slag gedood. De jongen, die op het links van de rijbaan gelegen fietspad reed, stak plotseling de rij- baan over. Het ongeval gebeurde te gen acht uur maandagmorgen KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Bedankt voor Oudshoorn: A. Ro mein, Wezep (Geld.). Ger. Kerken Aangenomen naar Urk: H. R. Groenevelt. Barneveld v.h. te Urk. Benoemd tot geestelijk verzorger van de Rekkense Inrichtingen te Rekken: R. de Roos, Dieren, die deze benoeming heeft aangenomen. Chr. Ger. Kerken Beroepen te Nunspeet: M. Vliet - stra, Werkendam; te Sliedrecht: M. W. Nieuwenhuijze, Delft; te Hille- gom: J. W. de Bruin, Nieuw-Amster- dam. Ned. Herv. Kerk Bedankt voor IJsselmuiden J. de Lange te Rijssen. Geref. Kerken Aangenomen naar Beetgum J. Brou wer te Avereest-Balkbrug. Geref. Kerken Vrijgemaakt Beroepen te Hooghalen, Kornhorn- Marum, Bergen op Zoom-Zevenber- gen K. Folkertsma, kandidaat te Be- dum. Gereformeerde Synode LUNTEREN, 7-2. De Gereformeer de Synode zal de 850 plaatselijke gereformeerde kerken in Nederland oproepen om hun bijdrage voor in ternationale hulpverlening te ver dubbelen. Dit betekent dat bijna 8 miljoen gulden ter beschikking moet komen. Dit is 10 procent van het to tale budget der gereformeerde ker ken. LAND- EN TUINBOUW Mimosa een houdbare bloem Mimosa was totnogtoe een bloem waarmee men altijd teleurstelling had, n.l. soms enige uren nadat U de gele, geurige bolletjes in huis had, gingen ze krimpen en kon men ze weggooien. Thans heeft Ir. Buys, de uitvinder van het bekende snij bloemen-voedsel Chrysal, een preparaat ontwikkeld, dat nu ook Mimosa in knop gekocht in de kamer doet opengaan, zodat men meestal nog langer dan een week van de heerlijk geurende Mi mosa kan genieten. De gezamenlijke Franse Mimosa-kwekers brengen die „mimosa in knop" in de handel met bijvoeging van het nieuwe preparaat dat „Mimosa-Chrysal" heet. Voorheen werd Mimosa door kwe kers opgestoomd en kocht men deze overrijp. De teleurstellingen van het pu bliek waren zovele, dat de verkoop steeds terug liep. Mimosa wordt in een groene plas- ticzak in knop geleverd, deze komt snel in bloei en blijft dagen lang goed. De wetenschap staat niet stil, ook hier weer een nieuwe vinding, waar kweker en publiek nog veel plezier aan zullen beleven. Flitsen uit het buitenland WILLEMSTAD-ORANJESTAD. - Naar de correspondent van het ANP te Oranjestad, Aruba, verneemt, heeft de heer W. F. M. Lampe zijn ontslag ingediend als waarnemend gouverneur van de Neder-landse Antillen. NEW YORK. Twee Amerikaanse artsen zeggen dat bij proeven die zij de afgelopen twee en een half jaar op honden hebben gomen, ge bleken is, dat bij het roken van fil tersigaretten de kans op longkanker aanzienlijk kleiner is dan met gewo ne sigaretten. SANTIAGO. De luchthavenpolitie van het vliegveld van de Chileense hoofdstad Santiago is er in samen werking met een passagier in ge slaagd de kaping van een Caravelle van de Chileense maatschappij „Lan Chile" te verijdelen. BRUSSEL. De Europese minister raad in Brussel heeft in de nacht een voorlopig akkoord bereikt over de budgetaire bevoegdheden van het Europees parlement, volgens welk het ria 1 januari 1975 over een klein deel van de Europese begroting zelf standig mag beslissen. NAPELS. Bij het opperbevel van de NAVO voor zuid-Europa in Na pels en bij het opperbevel van de Amerikaanse zesde vloot neemt men met bezorgdheid de toenemende ac tiviteiten in het Middellandse zeege bied waar van de Egyptische lucht macht die met Russische vliegtuigen, is uitgerust. LOS ANGELES. De Amerikaanse filmactrice Audrey Hepburn heeft in een ziekenhuis te Lausanne het le ven geschonken aan een zoon. Het kind heeft de naam Luca gekreen. ODENSE. In het Deense Odense is zaterdag het ruim 250.000 dwt. me tende tankschip „Esso Copenhagen" te water gelaten. PARIJS. De Tsjechoslowaakse culturcde attaché in Parijs, Ivo Fleischman, heeft in Frankrijk poli tiek asiel gevraagd, zo is zaterdag van welingelichte zijde vernomen. DJAKARTA. Volgens inlichtingen uit betrouwbai'c bron te Djakarta zal prins Bernhard op 12 maart in de Indonesische hoofdstad aanko men voor een officieel bezoek van twee weken. Volgens dezelfde bi*on zullen Den Haag en Djakarta binnen enkele dagen een gezamenlijk com muniqué uitgeven. 'SCHIPHOL. Met een Cara veile van „Air France" zijn op Schiphol twee delegatieleden van het Zuid- vietnamese bevrijdingsfront uit Pa rijs aangekomen, waar ze al ruim een jaar onderhandelingen voeren om tot een vrede te komen in Vietnam Erepoort voor juf In het gemeentehuis van Duiveland te Nieuwerkerk vond de huivelijks- voltrekking plaats van mej. M. L. v. d. Tonnekreek, hoofdleidster van de openbare kleuterschool te Ouwerkerk met de heer Leo de Later. Na de trouwplechtigheid vormden de kleuterschoolkinderen een erepoort voor de juf en haar echtgenoot en ging het Oude Tongewaarts, waar het jonge paar recipieerde. De kinderen werden hier getracteerd en namens hen werd de jonggehuwden een passend geschenk overhandigd door de heer A. R. I. v. d. Hoek, voorzitter der oudercommissie. Eerste vergadering van nieuwe Vleeskeuringsdienst MIDDELBURG, 6-2. In het stad huis te Middelburg werd de eerste vergadering gehouden van de Vlees keuringsdienst Kring Zeeland be noorden de Wcsterschelde. Het voorzitterschap van burge meester D. W. Kastelein van Zierik- zee, in een vei'gadering eind decem ber 1969 voorlopig benoemd, werd nu definitief. Plaatsvervangend voorzit ter van de Kringraad werd de heer mr. J. J. van der Weel, wethouder van Middelburg, secretaris de heer I. Filius, wethouder van Vlissingen, naast burgemeester D. C. Bouwense van St. Maartensdijk, werden de heer J. P. Lindenbergh wethouder van Goes en burgemeester Sprenger van Domburg als bestuursleden ge kozen. Er resulteert nu nog één va- kature, voor de gemeenten Reimers- waal en Kruiningen, die in een vol gende vei'gadering zal worden ver- TEL AVIV. Israëlische vliegtuigen hebben in de Golf van Suez een 700 ton metende Egyptische mijnenleg- ger in de grond geboord. NEW DELHI. De Franse consul- generaal in Calcutta, Henry Beffeyte is ernstig gewond en zijn echtgenote is gedood door onbekenden die hun woning binnendrongen en hun neer staken. Hun zoon die op het lawaai afkwam werd eveneens ernstig ge wond door messteken. Advertentie Dutin n,v. Oegstgeejt vuld. Als directeur was al voorlopig benoemd dr. Koppen uit Vlissingen, hoofd van het abattoir, hoofd verder van de oude keuringsdienst op Wal cheren. Adjunct-directeur weid de heer C. J. Hoek, het voormalig hoofd van de Kring Goes en omgeving van de Vleeskeuringsdienst. Vastgesteld werden onder meer de fcezoldigingsverordening, de instruc tie van de directeur, de financiële- en controleregelingen, de verorde ning op de Keuringsdienst de begro ting 1970, de verordening op de hef- - en invordering van rechten we gens gebruik van noodslachtplaatsen. Het laatste punt voor de rondvraag was hel vaststellen c.q. van het ver zekerd bedrag tegen fraude bij de F.O.G. Bij de rondvraag kwamen de keur lonen voor de huisslachtig wan neer die aan huis geschiedt aan de orde. In Walcheren komt die situatie nog vrij veel voor, evenals op som mige plaatsen in Zuid-Beveland. Auto tegen boom HENGELO, 9-2. De rijkspolitie heeft in de nacht van zondag op maandag te Hengelo (GId.) een ver ongelukte auto aangetroffen, die eerst tegen een boom was gereden en daarna over de kop was geslagen. De 22-jarige H. J. A. Teunissen, die in de auto zat, bleek te zijn over leden. Hij is met zijn wagen door nog onverklaarbare wijze tegen een boom gereden. De auto was total loss. Volgens de eerste indrukken verkeerde de man niet onder invloed van alcohol. Een nader onderzoek wordt nog ingesteld. Voor 35 jaar Gemeente Duiveland Burgerlijke stuud en loop der bevolking over januari 1970 Geboren: 9. Dirk, z. van C. Folmer en H. Schilperoord, Nieuwerkerk: 13. Matlheus Gerard Leendert, z. van K. A. Heijboer en W. T. Bij nag te, Nieuwerkerk; 13. Iman Leendert, z. van L. C. v. d. Cingel en L. W. Bouwman, Nieuwerkerk; 15. Janna, d. van J. Meerman en J. v. Geijl, Oosterland; 24. Hendrik Willem Jo hannes. 7.. van J. J. Geelhoed en J. L. Quist, Oosterland; 24. Adriaan Marinus Cornells, z. van C. P. J. Mens en H. D. Bakker, Ouwerkerk; 28. Pieter Johannes, z. van J. M. Ol- rec en P. H. Stouten, Oosterland. Overleden: 6. Lena Kwaak, 88 jr., wed. van W. Bolle, Oosterland. Gehuwd: 22. Kornelis Dalebout, 19 jr. en Janna Padmos, 17 jr., bei den Nieuwerkerk; 30. Harry Adri aan van Geesbergen. 26 jr. (Breda) en Cornelia Elizabeth Picternella de Reus, 22 jr., Nieuwerkerk. Vertrokken: 5. G. A. Kristalijn en gezin, van Nieuwerkerk naar Mid- denschouwen; 2. A. M. de Jonge, van Sirjansland naar Middclharnis; 14. A. P. B. Muijen, van Oosterland naar Tilburg; 16. C. v. d. Saride, van Ouwerkerk naar IJmuiden; 8. J. v. Damme, van Ouwerkerk naar Ca nada HAAMSTEDE. Er heeft hier een nieuwe aanschaffing van Rode Kruis materiaal plaats gehad, zodat in deze gemeente thans een volledige Eerste Hulppost aanwezig is. BRUINISSE. Terwijl men in de tramhaven bezig was een wagon, beladen met 11000 kg. aardappelen met de stoomkraan aan boord van de vrachtboot „Schouwen-Duive land" neer te laten brak één der kettingen, waardoor de wagon eerst op het dek en later in de haven te recht kwam. Een matroos werd ernstig gewond. BURGH. In een in de consistorie kamer gehouden vergadering werd besloten lot oprichting van een mannenzangvereniging onder hei motto: „Burgh's Mannenkoor". Hel koor telt reeds 20 leden. ZIERIKZEE. Het gezelschap „De Jonge Spelersuit Amsterdam gaf een voorstelling van Heyerman's grote toneelstuk „De opgaande zon". HAAMSTEDE. Uit hel versche nen jaarverslag over 1934 van VVV Burgh-Haamstede bleek dat hel vreemdelingenverkeer sterk is ge stegen. Hier verbleven 1141 gasten met in totaal 11044 verblijfsdagen. Onder deze waren 1 Duitser, 69 Bel gen, 3 Fransen, 2 Zweden en 1 Hon gaar. ZIERIKZEE. (Adv.). Massief eiken slaapkamer, bestaande uil dubbele spiegelkast met toilet, 2 pers. ledi kant, nachtkast, tafel en 2 stoelen, samen f 90. OOSTERLAND. Voor het Jubile umfonds Studio N^C.R.V. is in deze gemeente f 48 verzameld. OOSTERLAND. Op de jaarverga dering van de Coöp. Ver. „Ooster- lands Kolen fonds" waren 190 leden aanwezig. Staande, de vergadering werd ruim 6000 hl. kolen besteld. C

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 5